Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (4)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.218.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 35
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Веропотвелян П. М. 
Спадкові аспекти фіброзно-кістозної мастопатії у молодих жінок після проведеного аборту / П. М. Веропотвелян, М. П. Веропотвелян, О. М. Панасенко, О. Д. Зубов, Н. В. Чакіна // Педіатрія, акушерство та гінекологія. - 2007. - № 2. - С. 70-74. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Изучена наследственная отягощенность фиброзно-кистозной мастопатии у молодых пациенток после проведенного аборта. Под наблюдением находились 217 пациенток от 23-х до 35-ти лет, в том числе контрольную группу составили 23 фенотипически здоровые женщины с нормальной детородной функцией. Клинико-генеалогическое исследование, проведенное у женщин после аборта, показало, что существенную роль в происхождении этой патологии играет наследственная предрасположенность.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-1 + Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Ревенько О. О. 
Мікробіологічне навантаження статевих шляхів у жінок з порушеною репродуктивною функцією після штучного переривання вагітності в анамнезі / О. О. Ревенько // Запорож. мед. журн. - 2008. - № 4. - С. 42-44. - Бібліогр.: 12 назв. - укp.

Обследованы 35 женщин с нарушенной репродуктивной функцией после искусственного прерывания беременности в анамнезе с целью установления особенностей микробиоценоза у женщин репродуктивного возраста с этой патологией. Установлена значительная нагрузка половых путей спектром анаэробной (32,8 %) и факультативно-анаэробной микрофлоры (10,0 %), грибов рода Кандида (52,8 %), уменьшение количества и сужение спектра нормальной микрофлоры у данного контингента женщин.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Головина О. В. 
Применение препарата Дисменорм для реабилитации менструальной функции после перенесенного аборта у девушек / О. В. Головина // Здоровье женщины. - 2009. - № 3. - С. 100-101. - Библиогр.: 5 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11-2 + Р712.56-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
4.

Шикалова Т. В. 
Роль консультування при наданні послуг із медикаментозного аборту / Т. В. Шикалова // Здоровье женщины. - 2008. - № 4. - С. 158-160. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Відзначено важливість вивчення питань консультування під час надання послуг щодо медикаментозного аборту на належному рівні та роль поінформованості жінок шляхом проведення бесід щодо планування сім'ї та можливості вибору методів переривання вагітності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4Укр)434 + Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Ревенько О. О. 
Стан репродуктивного здоров'я в жінок після штучного переривання вагітності / О. О. Ревенько // Здоровье женщины. - 2009. - № 1. - С. 157-159. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

За даними дослідження, більшість жінок із вторинною безплідністю перебували в першому зареєстрованому шлюбі. Для них є характерними переривання першої дошлюбної небажаної вагітності, менша кількість пологів, більший відсоток оперативних утручань. Одержані результати свідчать, що переривання небажаної вагітності суттєво впливає на репродуктивне здоров'я, особливо віддалені його наслідки, що проявляється значним відсотком розвитку гінекологічної патології, яка, у свою чергу, призводить до виникнення безплідності та виходить за межі суто медичного питання і стає актуальною соціальною проблемою.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р11(4УКР)434

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Салтовський О. В. 
Вплив медикаментозних і фізичних факторів на стан організму вагітних при штучних абортах пізніх строків : Автореф. дис... канд. мед. наук / О. В. Салтовський; Харк. держ. мед. ун-т. - Х., 2006. - 16 c. - укp.

Вивчено вплив медикаментозних і фізичних факторів на стан організму жінок у випадку переривання вагітності пізніх термінів. Розроблено новий ефективний метод штучного аборту за умов використання факторів охолодження. Установлено, що традиційні методи за допомою медикаментозних речовин, мають ряд серйозних недоліків. Доведено, що використання локального охолодження гіпогастральної ділянки (ЛОГД) для переривання вагітності в пізні терміни є найбільш фізіологічним методом, який добре переноситься жінками, практично не має побічних ефектів, не змінює імунологічний стан вагітної, не викликає порушень у згортувальній системі крові. Показано, що механізм дії ЛОГД є рефлекторною реакцією матки у відповідь на подразнення механо- та терморецепторів передньої черевної стінки за участю гіпоталамо-гіпофізарної системи, наднирників, яєчників та фетоплацентарного комплексу з утягненням клітинних та гуморальних ланок імунорегуляції, змінами маткового кровотоку. З'ясовано, що запропонований метод дозволить з мінімальними негативними наслідками для організму жінок переривати вагітність пізніх термінів за медичними або соціальними показаннями, тим самим знизивши материнську захворюваність та смертність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.254.5 + Р716.218.11-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА344225 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Головіна О. В. 
Особливості становлення менструальної функції у підлітків після штучного аборту та комплексний підхід до її реабілітації : Автореф. дис... канд. мед. наук / О. В. Головіна; Харк. держ. мед. ун-т. - Х., 2005. - 20 c. - укp.

Удосконалено та науково обгрунтовано систему профілактичних заходів, спрямованих на збереження та покращання репродуктивного здоров'я дівчат-підлітків після перенесеного переривання вагітності. Уперше проведено дослідження з вивчення психоемоційного та психофізичного стану дівчат-підлітків після штучного аборту та розроблено комплекс психопрофілактичних заходів, спрямованих на видкуш адаптацію підлітків у родині та соціумі. Установлено закономірність між перериванням вагітності у підлітків та динамікою гормонального гомеостазу, які надалі сприяють порушенню репродуктивної функції. З метою відновлення менструальної функції та профілактики непланованої вагітності після аборту використано монофазний контрацептив з антиандрогенною дією ("Діане-35") та трифазний контрацептив ("Три-регол"). Доведено більш високу ефективність у разі використання монофазних контрацептивів у порівнянні з трифазними для відновлення менструальної функції та профілактики пізніх післяабортних ускладнень. Уперше для профілактики післяабортних ускладнень застосовано рослинний препарат "Дисменорм". На підставі одержаних даних доведено високу ефективність монофазних комбінованих оральних контрацептивів з антиандрогенною дією після перенесеного переривання вагітності у дівчат-підлітків, які мали порушення менструальної функції та явища гіперандрогенії в анамнезі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р712.5-37

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА340539 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Айкашев С. А. 
Прогнозування та профілактика ускладнень при штучному перериванні незапланованої вагітності на ранніх термінах : Автореф. дис... канд. мед. наук / С. А. Айкашев; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. НДІ мед. пробл. сім'ї. - Донецьк, 2007. - 20 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350150 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Додон І. Е. 
Сучасні підходи до проблеми штучного переривання вагітності в ранніх термінах : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.01 / І. Е. Додон; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. - Вінниця, 2003. - 20 c. - укp.

Обгрунтовано переваги диференційованого підходу до вибору методу переривання вагітності. Шляхом комплексного психодіагностичного дослідження доведено, що штучний аборт не залежно від методу його виконання є потужним психотравмуючим фактором, який за певних умов (особливості психологічної структури індивіда, стан протективних резервів особистості, вплив суб'єктивної оцінки ситуації) може стати ініціальним фактором у механізмі розвитку неврозу. Це доводить необхідність надання кваліфікованої психотерапевтичної допомоги жінкам, що вирішують перервати вагітність. Виявлено, що за наявності інших рівних умов застосування медикаментозний метод переривання вагітності має менший невротизуючий потенціал, суб'єктивно сприймається більш позитивно, не викликає суттєвих порушень психологічної рівноваги та адаптаційного процесу, на відміну від оперативного. Виділено групи ризику щодо можливості виникнення психічних розладів післяабортного періоду в жінок з домінуванням астенічних та змішаних психологічних рис, а також особ віком від 18-ти до 30-ти років. Рекомендовано за необхідності переривання вагітності в даного контингенту жінок надавати перевагу медикаментозному аборту. Надано порівняльну характеристику оперативного та медикаментозного методів переривання вагітності ранніх термінів і встановлено, що медикаментозний метод з використанням міфепристону та мізопростолу є високоефективним, фізіологічно обгрунтованим методом, він не має вираженого негативного впливу на стан подальшого репродуктивного здоров'я жінки, добре переноситься жінками, так як не вимагає використання загальних анестетиків, а також є досить простим у

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323078 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Посохова С. П. 
Безопасный аборт - альтернатива сохранения репродуктивного потенциала подростков / С. П. Посохова, Г. П. Майструк, Л. Й. Гуменюк, С. В. Николаева, В. И. Банников // Здоровье женщины. - 2011. - № 5. - С. 156-158. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Представлены результаты проведения медикаментозного аборта у 90 первобеременных подростков. Пациенткам назначали 200 мг мифепристона ("Мирфарм", Россия) и 400 мг мизопростола ("Миролют", "Мир-Фарм", Россия) сублингвально для прерывания беременности в сроки до 63 дней от первого дня последней менструации. Успешное завершение медикаментозного аборта отмечено у 96,7 % пациенток, что свидетельствует о высокой эффективности и безопасности данного метода у девушек-подростков.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Тимченко О. І. 
Вплив штучного аборту на можливість подальшого дітонародження / О. І. Тимченко, І. Б. Вовк, А. Г. Корнацька, О. О. Ревенько, О. В. Процюк, Н. В. Позмогова // Здоровье женщины. - 2010. - № 1. - С. 251-254. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Проведено епідеміологічне дослідження за методом "випадок-контроль" з метою вивчення ймовірності впливу штучного аборту на виникнення спонтанного викидня під час наступної вагітності. Результати клініко-епідеміологічного дослідження переконливо свідчать, що штучне переривання першої вагітності в подальшому в кожної третьої жінки є причиною наступних репродуктивних утрат.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Ревенько О. О. 
Епідеміологічний аналіз впливу штучного переривання вагітності на репродуктивні втрати в жінок фертильного віку Київської області / О. О. Ревенько, О. В. Линчак, Г. О. Качко // Здоровье женщины. - 2010. - № 5. - С. 221-224. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Епідеміологічне дослідження проведено за допомогою методу "випадок-контроль". Співставлено частоту абортів у жінок фертильного віку Київської області з загальноукраїнським показником. Виявлено вплив штучного аборту на можливі наступні репродуктивні втрати.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Грищенко О. В. 
Искусственное прерывание беременности и уровень переживания стресса у женщин фертильного возраста в фокусе междисциплинарной проблемы / О. В. Грищенко, Т. С. Завадская // Здоровье женщины. - 2010. - № 8. - С. 132-134. - Библиогр.: 7 назв. - рус.

Результаты исследования свидетельствуют, что прерывание нежелательной беременности существенно влияет на репродуктивное здоровье женщины. Приведена оценка стресса, который вызывает изменения нейроэндокринной функции женщин, перенесших искусственное прерывание беременности.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р252.51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Посохова С. П. 
Медикаментозный аборт - реальный выбор сохранения репродуктивного здоровья женщин / С. П. Посохова, Л. Й. Гуменюк, С. В. Николаева // Здоровье женщины. - 2009. - № 6. - С. 50-53. - Библиогр.: 17 назв. - рус.

Представлены результаты проведения медикаментозного аборта у 400 женщин. Пациенткам назначали 200 мг мифепристона и 400 мкг мизопростола для прерывания беременности в сроки от 28 до 63 дней задержки менструации. Мизопростол назначали перорально или сублингвально. Женщин с рубцами на матке после кесарева сечения было 59 (14,8 %). У 83,5 % пациенток аборт произошел дома. Эффективность медикаментозного аборта в группе женщин, которые принимали мизопростол перорально, составила 96,5 %, у женщин после сублингвального приема препарата - 98,5 %. Частота осложнений (выраженный болевой синдром и обильные кровянистые выделения) не отличалась в обеих группах и у женщин с рубцом на матке. Таким образом, данные свидетельствуют о высокой эффективности и безопасности медикаментозного аборта у женщин с рубцом на матке.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Вдовиченко Ю. П. 
Післяабортна реабілітація та профілактика ускладнень / Ю. П. Вдовиченко, О. М. Гопчук // Здоровье женщины. - 2011. - № 3. - С. 122-126. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зазначено, що висока материнська та перинатальна смертність, невиношування, ускладнення вагітності та пологів, погіршення здоров'я нації в цілому - неповний перелік наслідків штучного аборту. На сучасному етапі особливу увагу необхідно звернути на профілактику саме запальних ускладнень, яка передбачає застосування нестероїдних протизапальних засобів та антибактеріальних препаратів широкого спектра дії, до яких належать хінолони.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р716.254.5-387

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Загородня О. С. 
Профілактика вагінального кандидозу після штучного переривання вагітності за допомогою препарату Ітракон190 / О. С. Загородня, С. В. Маркитанюк // Здоровье женщины. - 2011. - № 1. - С. 41-42. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.301.7-5 + Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
17.

Пирогова В. І. 
Профілактика запальних захворювань органів малого таза в жінок, які перенесли внутрішньоматкові втручання з приводу вагітності, що завмерла / В. І. Пирогова, І. В. Козловський, С. О. Шурпяк // Здоровье женщины. - 2011. - № 2. - С. 122-126. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Наведено дані оцінки ефективності та безпечності застосування препарату Дистрептаза (ректальні супозиторії) у профілактиці запальних захворювань органів малого таза в жінок із завмерлою вагітністю.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р715.011 + Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Ревенько О. О. 
Частота вірусного інфікування та особливості мікробіоценозу генітального тракту у жінок з порушеною репродуктивною функцією, які перенесли штучне переривання вагітності / О. О. Ревенько // Здоровье женщины. - 2011. - № 8. - С. 130-133. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Бактеріологічні та вірусологічні дослідження проведено з метою оцінки видового та кількісного складу мікрофлори піхви у жінок з порушеною репродуктивною функцією після штучного переривання вагітності. У жінок з безплідністю трубно-перитонеального генезу з перенесеним абортом характерно переважання в мікроекології статевих шляхів умовно-патогенної мікрофлори на тлі високої інфікованості HSV-2. У той час як у жінок із безплідністю запального генезу етіологічними факторами виявились інфекції, що передаються статевим шляхом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р715.016

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Ревенько О. О. 
Сучасна комплексна антибіотикопрофілактика постабортних запальних ускладнень / О. О. Ревенько // Здоровье женщины. - 2012. - № 3. - С. 11-15. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11 + Р715.011-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Бакшеев С. Н. 
Медико-социальные аспекты первого медицинского аборта / С. Н. Бакшеев // Здоровье женщины. - 2012. - № 7. - С. 31-33. - Библиогр.: 6 назв. - рус.

Результаты исследований свидетельствуют о молодом возрасте изучаемого контингента женщин, большинство из которых были работающими, у каждой третьей и пятой из них брак не был зарегистрирован. Каждая четвертая имела вредные привычки (курение). Почти половина обследованных женщин не пользовались контрацептивными средствами или пользовались ими нерегулярно. Основными причинами первого медицинского аборта были: незарегистрованный брак (26,7 %); учеба (20,0 %); материальная необеспеченность (15,6 %); нежелание иметь ребенка (14,8 %); мнение "рано рожать" (14,8 %) и жилищные проблемы (8,1 %). Полученные результаты необходимо учитывать при разработке алгоритма ведения пациенток после первого медицинского аборта.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.218.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського