Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (5)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Костюченко Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

      
Категорія:    
1.

Костюченко Т. О. 
Про деякий клас інтегро-сумарних нерівностей / Т. О. Костюченко, С. Тоскано // Наук. вісті НТУУ "КПІ". - 2006. - № 2. - С. 144-149. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16492 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Костюченко Т. С. 
Політична еліта України: застосування мережевого підходу для аналізу зв'язків / Т. С. Костюченко // Наук. зап. НаУКМА. Сер. Соціол. науки. - 2008. - Т. 83. - С. 8-19. - Бібліогр.: 22 назв. - укp.

Зазначено, що стратифікованість суспільства, нерівність різних соціальних груп у відносинах і впливу зумовлює постійний розвиток напряму досліджень, пов'язаного із такою соціальною категорією як еліта. Розглянуто поняття "зв'язки"; проаналізовано їх значення для елітних груп. Використано аналіз соціальних мереж для дослідження взаємодії представників політики та бізнесу, зіставлення різних типів зв'язків між представниками української політичної еліти та виявлення утворених "вузлових" осіб чи груп. Надано огляд результатів досліджень еліти, концепту соціального капіталу та його ролі для акторів соціальних мереж, а також приклади застосування мережевого підходу до керівників бізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф038.5 + Т3(4УКР)64-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69184/Соц.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Костюченко Т. І. 
Формування ефективної системи планування та прогнозування розвитку аграрних підприємств в умовах ринку : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / Т. І. Костюченко; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. - Миколаїв, 2004. - 20 c. - укp.

Розглянуто суть та об'єктивну необхідність планування і прогнозування господарської діяльності підприємств, визначено принципи й особливості планування розвитку сільськогосподарських формувань, підвищення ролі контролінгу в удосконаленні системи планування та управління підприємством. Надано оцінку організації планової роботи та її ефективності, проаналізовано зміни в економіці підприємств. Досліджено стратегії планування та прогнозування діяльності аграрного підприємства як економічної системи, запропоновано шляхи покращання планування розвитку аграрних формувань на базі економіко-математичного моделювання, удосконалено внутрішньогосподарське планування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321.0-23-07

Шифр НБУВ: РА330110 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Горцева Л.В. 
Контроль вмісту токсичних хімічних інгредієнтів у пакувальних матеріалах / Л.В. Горцева, О.С. Зульфігаров, Т.В. Шутова, Т.П. Костюченко // Упаковка. - 2012. - № 1. - С. 65-67. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розроблено методичні підходи до аналізу токсичних хімічних сполук, що входять до складу пакувальних полімерних матеріалів. Для визначення рівнів міграції компонентів поліуретанового клею, що застосовується для ламінації плівок, використано метод високоефективної рідинної хроматографії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л719.96-1 с

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15241 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Костюченко Т. І. 
Роль менеджменту в сучасному управлінні персоналом у кризовий період / Т. І. Костюченко // Наук. вісн. Черніг. держ. ін-ту економіки і упр. Сер. Економіка. - 2013. - Вип. 3. - С. 67-72. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Досліджено роль та місце механізму менеджменту в сучасному управлінні персоналом у кризовий період. Розглянуто особливості менеджменту персоналу в розробці ефективної кадрової політики організації. Враховуючи вітчизняний та зарубіжний досвід роботи з персоналом організації в умовах кризових ситуацій, визначено можливі шляхи удосконалення ефективної антикризової кадрової політики.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-640-212.1 + У9(4УКР)290-97-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620/с.1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Костюченко Т. І. 
Маркетинг інновацій як умова забезпечення конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародному ринку / Т. І. Костюченко // Наук. вісн. Черніг. держ. ін-ту економіки і упр. Сер. Економіка. - 2012. - Вип. 3. - С. 210-214. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Розкрито теоретичні засади і методичні принципи управління інноваційною діяльністю підприємств. Розглянуто організаційно-економічний механізм маркетингового забезпечення інноваційних процесів, розробки маркетингових стратегій щодо створення та реалізації інноваційних проектів для задоволення потреб споживачів у нововведеннях.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55-211.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73620/с.1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Чумак Н. Е. 
Пробиотические продукты в рациональном и диетическом питании / Н. Е. Чумак, Н. А. Мельничук, Л. В. Горцева, Т. П. Костюченко // Сімейна медицина. - 2013. - № 1. - С. 51-54. - Библиогр.: 13 назв. - рус.

Обоснована целесообразность широкого применения пробиотиков в качестве средств, повышающих неспецифическую сопротивляемость к неблагоприятным факторам внешней среды, способствующих общему оздоровлению организма человека и предупреждающих возникновение ряда патологических процессов. Приведены данные о качестве лечебно-профилактических продуктов, содержащих пробиотики. Рассмотрены виды пробиотиков и факторов, обеспечивающих эффект нормализации баланса кишечной микрофлоры и связанного с этим пробиотического влияния. Представлены предложения оносительно решения проблемы пробиотиков на государственном уровне.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р123.851.3 + Р123.0

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Ткачова О. В. 
Дослідження асортименту та споживання протигерпетичних лікарських засобів на фармацевтичному ринку України / О. В. Ткачова, Т. Л. Костюченко // Фармаком. - 2019. - № 1/2. - С. 81-84. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Значне розповсюдження герпетичної інфекції у світі, а також тяжкість перебігу захворювань, що виникають на тлі герпетичної інфекції, свідчить про актуальність забезпечення фармацевтичного ринку, зокрема, України, якісними лікарськими засобами для супутніх захворювань. За даними ВОOЗ, захворювання, що обумовлені вірусом простого герпесу (15,8 %), посідають друге місце після грипу (35,8 %) як причина смертності від вірусних інфекцій. Для лікування герпетичної інфекції на фармацевтичному ринку України представлено низку препаратів із протигерпетичною дією, що використовуються як для системного, так і для зовнішнього застосування. Проте в літературі за останні 5 років відсутні узагальнені дані про асортимент та споживання препаратів, що призначені для зовнішнього застосування при нашкірній локалізації герпетичної інфекції, на фармацевтичному ринку України. Дана стаття присвячена дослідженню асортименту та споживання протигерпетичних лікарських засобів для зовнішнього застосування в Україні у 2014 - 2017 рр. Одержані результати показали, що протигерпетичні лікарські засоби на фармацевтичному ринку України за 2014 - 2017 рр. були представлені 19 - 21 торговими назвами на основі 7 міжнародних непатентованих назв здебільшого іноземних виробників. Препарати мали широкий діапазон цін (11,63 - 2 564,91 грн), що дозволо оптимізувати витрати на лікування хворих із герпетичними захворюваннями. Аналіз динаміки споживання в Україні протигерпетичних засобів, призначених для зовнішнього застосування, показав, що протягом 2014 - 2016 рр. об'єми споживання цієї групи препаратів дуже повільно зростали від 0,093 DID (2014 р.) до 0,132 DID (2016 р.), а у 2017 р. підвищилися майже в 13 разів і склали 1,704 DID. Препарати ацикловіру були лідерами за споживанням протягом усіх досліджуваних років, що пов'язано з їх низькою вартістю, високою ефективністю та відносно рідкими проявами побічної дії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р281.811.6 + У9(4УКР)421.525.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68462 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Формування особистості фахівців соціономічної сфери: стратегія і тактика : [колект.] монографія / І. М. Богданова, К. М. Віцукаєва, М. П. Євтушина, Л. А. Колбіна, Т. М. Костюченко, В. І. Леонова, І. А. Огороднійчук, О. В. Паскаль, С. В. Содоль, В. В. Сторож, О. М. Чусова, А. О. Яновський. - Одеса : Букаєв Вадим Вікторович, 2017. - 366 c. - укp.

Розкрито проблеми підготовки майбутніх фахівців соціономічної сфери у закладах вищої освіти України. Висвітлено актуальні питання щодо формування особистостей майбутніх фахівців соціономічної сфери, підготовки їх як суб’єктів професійної діяльності та до використання арт-терапії в роботі з дітьми з особливими потребами тощо.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 р30-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА828025 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Горцева Л. В. 
Особливості безпечного використання і токсикологічна оцінка сучасного харчового пакування та вимоги до нього / Л. В. Горцева, Т. П. Костюченко, Н. О. Стаднічук, І. В. Міхлик, О. І. Кроніковський // Наук. пр. Нац. ун-ту харч. технологій. - 2020. - 26, № 2. - С. 50-56. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Інтенсивний розвиток індустрії харчових продуктів (ХП) і напоїв призвів до впровадження нових пакувальних технологій, розширення ринку пакувальних матеріалів (ПМ) і збільшення об'єму їх використання. Різноманітність ХП і матеріалів, що використовуються для їх пакування, потребують індивідуального підходу до вибору пакування. Враховуються властивості ПМ, комплекс вимог загального та спеціального призначення і властивості ХП, з яких головним є склад, консистенція, маса, умови зберігання та терміни реалізації. Основні матеріали, які використовуються для пакування ХП і напоїв: скло, полімерні та пластичні матеріали, алюмінієва фольга, жерсть, тканини, дерево, папір, картон, ламінати - багатошарове пакування. В останні роки особливого поширення набули полімерні та інші синтетичні матеріали (СМ), що застосовуються для пакування, зберігання, перевезення, реалізації ХП і в складі технологічного обладнання, приборів і пристроїв, які використовують при виготовленні ХП. Використання СМ надає змогу економити традиційні матеріали. При цьому з'являються нові можливості подовження термінів зберігання, зниження втрат ХП, а також забезпечення більш високих споживчих властивостей запакованої продукції. З гігієнічних позицій СМ, які контактують з їжею на різних етапах її виробництва та споживання, розглядаються як потенційно небезпечні тривалодіючі фактори, пов'язані з можливістю міграції їх компонентів до складу продукту. У зв'язку з цим встановлено жорсткий гігієнічний регламент санітарно-епідеміологічної експертизи полімерних і СМ, призначених для контакту з харчовими продуктами, на етапах їх виробництва, реалізації та утилізації. Остання вимога, пов'язана з нормами екологічної безпеки нових СМ, що надходять у біосферу, передбачає їхню максимально швидку біодеградацію в природному середовищі або промислову реутилізацію.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л818-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69879 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського