Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>A=Одинець Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 16
Представлено документи з 1 до 16

      
Категорія:    
1.

Карімов І. З. 
Клінічний випадок завізної тропічної малярії в Криму / І. З. Карімов, Н. Г. Лось-Яценко, О. А. Одинець, А. О. Дегтярьова, Т. О. Одинець, В. М. Петров // Інфекц. хвороби. - 2008. - № 2. - С. 101-103. - укp.

Описано клінічний випадок тяжкого перебігу завізної тропічної малярії в м. Сімферополь.

Описан клинический случай тяжелого течения завозной тропической малярии в г. Симферополь.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.48-3(6КРИ)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Одинець Т. Є. 
Застосування гідрокінезотерапії у фізичній реабілітації жінок 55 - 65 років після радикальної мастектомії : автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.03 / Т. Є. Одинець; Львів. держ. ун-т фіз. культури. - Л., 2012. - 19 c. - укp.

Вперше науково обгрунтовано диференційований добір засобів гідрокінезотерапії для подолання виявлених порушень у жінок 55 - 65-ти років після радикальної мастектомії на післялікарняному етапі з урахуванням режимів рухової активності. Вперше об'єктивно доведено позитивний вплив гідрокінезотерапії на функціональний стан дихальної та серцево-судинної системи, вегетативної регуляції, опорно-рухового апарату, а також на психоемоційний стан та основні аспекти якості життя жінок названого віку після радикальної мастектомії. Доповнено теоретичні відомості щодо використання засобів і методів фізичної реабілітації для подолання постмастектомічних ускладнень у жінок після мастектомії. Набули подальшого розвитку знання про застосування гідрокінезотерапії для зменшення проявів лімфатичного набряку у жінок після мастектомії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.9 + Ч510.46

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА392047 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Одинець Т. Є. 
Технологія оздоровчої аеробіки в структурі особистісно-орієнтованої програми фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом / Т. Є. Одинець // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2015. - № 5. - С. 86-89. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Мета роботи - розробити та науково обгрунтувати технологію занять оздоровчою аеробікою в структурі особистісно-орієнтованої програми фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом (ПМС) на диспансерному етапі реабілітації (ДЕР). Проведено теоретичний аналіз та узагальнення даних науково-методичної літератури та всесвітньої інформаційної мережі Інтернет; індукцію та порівняння. До дослідження залучено 115 жінок з ПМС на ДЕР. Розроблена програма оздоровчої аеробіки містила елементи базової аеробіки, фітбол-аеробіки, степ-аеробіки, силових вправ і стретчінгу, а також їх раціональне поєднання у відповідності до адаптаційного та тренувального періодів диспансерного етапу. Індивідуалізація засобів оздоровчої аеробіки відбувалася з урахуванням порушень кардіореспіраторної, вегетативної систем, обмежень амплітуди руху плечового суглоба, ступеня лімфостазу у жінок з ПМС.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч516.521 + Р354.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Одинець Т. Є. 
Ефективність застосування особистісно орієнтованих програм фізичної реабілітації жінок із постмастектомічним синдромом у корекції лімфостазу верхньої кінцівки / Т. Є. Одинець, Ю. А. Бріскін // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2015. - № 1. - С. 82-85. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

Зазначено, що частим наслідком лікування раку молочної залози є постмастектомічний синдром (ПМС), що поєднує в собі порушення фізичного, функціонального та психоемоційного станів. Мета роботи - визначити особливості впливу особистісно орієнтованих програм фізичної реабілітації жінок із ПМС у корекції лімфостази верхньої кінцівки. Проаналізовано й узагальнено літературні джерела та емпіричні дані; проведено антропометрію; використано методи математичної статистики. У дослідженні брало участь 115 жінок із ПМС на диспансерному етапі реабілітації. Установлено, що розроблені особистісно орієнтовані програми фізичної реабілітації жінок із ПМС сприяють поступовому зменшенню лімфостазу верхньої кінцівки з боку оперативного втручання протягом року занять незалежно від обраної програми. Розроблені програми можна використовувати за умов лікувальних і реабілітаційних установ під час роботи з жінками цієї нозології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Особливості антиендотоксинового імунітету і ендогенної метаболічної інтоксикації при ГКІ ротавірусної та ротавірусно-бактерійної етіології / Т. М. Одинець, І. З. Карімов, Д. К. Шмойлов, Н. Г. Лось-Яценко, О. А. Одинець // Інфекц. хвороби. - 2013. - № 1. - С. 47-53. - укp.

Наведено дані порівняльної характеристики показників антиендотоксинового імунітету і вільно-радикального окиснення в крові хворих на гострі гастроентерити ротавірусної та ротавірусно-бактерійної етіології залежно від ступеня тяжкості і періоду захворювання.

Приведены данные сравнительной характеристики показателей антиэндотоксинового иммунитета и свободно-радикального окисления в крови больных острыми гастроэнтеритами ротавирусной и ротавирусно-бактерийной этиологии в зависимости от степени тяжести и периода заболевания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.1-2 + Р413.301.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Одинець Т. Є. 
Якість життя як об'єктивний критерій оцінювання ефективності реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом / Т. Є. Одинець // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2015. - № 6. - С. 117-119. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Зазначено, що проблема поліпшення якості життя у жінок з постмастектомічним синдромом (ПМС) займає важливе місце на сучасному етапі лікування раку молочної залози. Мета роботи - визначити особливості впливу засобів фізичної реабілітації на якість життя жінок з ПМС. Проаналізовано й узагальнено літературні джерела та емпіричні дані; використано соціологічні методи (опитування за FACT-B+4); методи математичної статистики. До обстеження залучено 50 жінок із ПМС на стаціонарному етапі реабілітації. Результати впливу розробленої проблемно-орієнтованої фізичної реабілітації свідчать про поліпшення всіх складових якості життя жінок з ПМС протягом стаціонарного етапу реабілітації. Зроблено висновки, що застосована програма фізичної реабілітація виявилася ефективною.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.915.21 + Р569.133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Одинець Т. Є. 
Проблемно-орієнтована програма фізичної реабілітації жінок із постмастектомічним синдромом на стаціонарному етапі реабілітації / Т. Є. Одинець, Ю. А. Бріскін // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2016. - № 1. - С. 97-101. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Зазначено, що найчастішим наслідком лікування раку молочної залози (РМЗ) є постмастектомічний синдром (ПМС), що поєднує в собі порушення фізичного, функціонального та психоемоційного станів. ПМС характеризується значною варіабельністю симптомів, які виникають у різні часові терміни лікування РМЗ. Мета роботи - розробити та обгрунтувати проблемно-орієнтовану програму фізичної реабілітації жінок із ПМС на стаціонарному етапі реабілітації. Використано теоретичний аналіз та узагальнення даних науково-методичної літератури та всесвітньої інформаційної мережі Інтернет. До дослідження залучено 50 жінок із ранніми ознаками ПМС, які перенесли радикальну мастектомію за Мадденом із приводу РМЗ і перебувають на стаціонарному етапі реабілітації. Розроблена проблемно-орієнтована програма фізичної реабілітації включала застосування статичних і динамічних дихальних вправ, лімфатичного масажу та самомасажу, корекцію положення, вправ на розтягування, лікувальних положень, постізометричної релаксації, елементів працетерапії, маніпуляційних утручань (дихання через підтиснуті губи, кероване відкашлювання, аутогенний дренаж, мануальний тиск, мануальна вібрація) й аутотренінгу. Реалізація завдань та підбір засобів фізичної реабілітації залежали від індивідуальних особливостей жінки, характеру перебігу післяопераційного періоду з урахуванням супутніх захворювань. Для корекції психічного стану жінок і пов'язаних із ним психосоматичних розладів на стаціонарному етапі реабілітації проводили навчання основних елементів аутогенного тренування, візуалізації, м'язової релаксації та саморегуляції дихання. Зроблено висновки, що розроблену програму можна використовувати за умов лікувальних і реабілітаційних закладів під час роботи з жінками означеної нозології.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.9 + Р569.133.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Одинець Т. Є. 
Ефективність застосування особистісно-орієнтованих програм фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом у відновленні функціонального стану верхньої кінцівки / Т. Є. Одинець // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2015. - № 3. - С. 84-87. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Мета роботи - визначити особливості впливу особистісно-орієнтованих програм фізичної реабілітації на відновлення функціональних можливостей верхньої кінцівки у жінок з постмастектомічним синдромом (ПМС). Проведено аналіз та узагальнення літературних джерел та емпіричних даних; гоніометрію; використано методи математичної статистики. До дослідження залучено 115 жінок із ПМС на диспансерному етапі реабілітації. Під впливом занять за особистісно-орієнтованими програмами (ООП) у жінок спостерігалося поступове наближення до норми показників гоніометрії в плечовому суглобі з боку оперативного втручання. Встановлено, що розроблені ООП фізичної реабілітації жінок з ПМС сприяють поліпшенню амплітуди руху в плечовому суглобі за всіма напрямками протягом року занять незалежно від обраної програми.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.284-54

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Бріскін Ю. А. 
Функціональний стан кардіореспіраторної системи жінок з постмастектомічним синдромом з різними типами ставлення до хвороби / Ю. А. Бріскін, Т. Є. Одинець // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2015. - № 4. - С. 31-34. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - визначити особливості функціонального стану кардіореспіраторної системи жінок з постмастектомічним синдромом (ПМС) з різними типами ставлення до хвороби. Проаналізовано літературні джерела та емпіричні дані; проведено реографію, спірографію, визначення типу ставлення до хвороби за особистісним опитувальником інституту ім. Бехтерева; методи математичної статистики. До дослідження залучено 115 жінок з ПМС на диспансерному етапі реабілітації. У жінок з інтра- та інтерпсихічним типами ставлення до хвороби відзначено знижені резервні можливості серцево-судинної (ССС) і дихальної систем відповідно. Встановлено, що у жінок з раціональним типом ставлення до хвороби виявлено вірогідно кращі результати роботи ССС у порівнянні з інтер- та інтрапсихічним.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.146 + Ч510.2 + Р412-43 + Р410-43

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Одинець Т. Є. 
Значення раннього застосування засобів фізичної реабілітації у відновленні больової та тактильної чутливості у жінок з постмастектомічним синдромом / Т. Є. Одинець, Н. А. Манжура // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2016. - № 2. - С. 75-79. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.9 + Ч510.21

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Бріскін Ю. 
Алгоритм прогнозування функціонального стану жінок з постмастектомічним синдромом / Ю. Бріскін, Т. Одинець // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2016. - № 4. - С. 22-25. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Мета роботи - створення алгоритму прогнозування функціонального стану жінок з постмастектомічним синдромом (ПМС) за показниками роботи серцево-судинної системи (ССС). Проведено теоретичний аналіз даних науково-методичної літератури, грудну реографію, тонометрію; використано методи математичної статистики. У дослідженні брало участь 165 жінок з ПМС, що перенесли радикальну мастектомію за Мадденом. Розроблений спосіб розрахунку інтегрального прогнозованого рівня функціонального стану ССС організму жінки з постмастектомічним синдромом враховує значення об'єктивно визначених параметрів центральної гемодинаміки з урахуванням їх вагомих коефіцієнтів у структурі інтегрального показника. Запропонований спосіб надає можливість з високим ступенем вірогідності оцінювати рівень і проводити швидкий моніторинг функціонального стану ССС організму жінок з ПМС, а також визначати ефективність лікувальних, реабілітаційних заходів і вносити корективи в програму реабілітації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.2 + Р457.343.1-38

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Одинець Т. Є. 
Теоретико-методологічні засади фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом : автореф. дис. ... д-ра наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.03 / Т. Є. Одинець; Львівський державний університет фізичної культури. - Львів, 2018. - 40 c. - укp.

Подано нове вирішення науково-прикладної проблеми фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом. Уперше розроблено концепцію фізичної реабілітації жінок з постмастектомічним синдромом, що містить особистісно-орієнтовану варіативну частину, урахування чинників спрямованості засобів реабілітаційного процесу та послідовну реалізацію фундаментальної, контрольно-діагностичної, організаційної та оцінювальної компонент. Розроблено спосіб оцінювання прогнозованого рівня функціонального стану серцево-судинної системи жінок з постмастектомічним синдромом на підставі врахування віку та об'єктивних показників центральної гемодинаміки. Визначено кількісні та якісні параметри функціонального, психоемоційного стану та якості життя жінок з різними прогнозованими рівнями функціонального стану серцево-судинної системи та типами ставлення до хвороби. Обґрунтовано диференційовані проблемно- та особистісно-орієнтовані програми реабілітації хворих з постмастектомічним синдромом.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.343.1-387 + Р569.133.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434204 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Одинець Т. Є. 
Особливості варіабельності серцевого ритму у жінок з постмастектомічним синдромом з різними рівнями функціонального стану серцево-судинної системи / Т. Є. Одинець // Україна. Здоров'я нації. - 2019. - № 3. - С. 80-84. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5 + Р410.109

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25956 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
14.

Одинець Т. Є. 
Ефективність застосування засобів йоги у зменшенні болю у жінок з постмастектомічним синдромом на стаціонарному етапі реабілітації / Т. Є. Одинець // Україна. Здоров'я нації. - 2019. - № 4. - С. 52-56. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25956 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
15.

Одинець Т. Є. 
Ефективність застосування засобів йоги у поліпшенні амплітуди руху верхньої кінцівки у жінок з постмастектомічним синдромом / Т. Є. Одинець // Україна. Здоров'я нації. - 2020. - № 2. - С. 77-81. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.284-541

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25956 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Одинець Т. Є. 
Фізична терапія осіб з новоутвореннями : навч. посіб. / Т. Є. Одинець; Комунальний заклад вищої освіти "Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія". - Запоріжжя : Вид-во Хортиц. нац. акад., 2019. - 139 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Вміщено теоретичні положення, основні поняття, актуальні проблеми фізичної терапії осіб з новоутвореннями. Розглянуто особливості занять у випадку різних онкологічних захворювань, обгрунтовано концептуальні положення фізичної терапії хворих з постмастектомічним синдромом, структуру та зміст програм з фізичної терапії, а також регламентацію та контроль фізичного навантаження залежно від індивідуальних особливостей організму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-54 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА856298 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського