Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (5)Книжкові видання та компакт-диски (17)Журнали та продовжувані видання (10)
Пошуковий запит: (<.>A=Охріменко І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 18
Представлено документи з 1 до 18

      
Категорія:    
1.

Охріменко І. В. 
Витрати та собівартість сільськогосподарської продукції в регулюванні економічних відносин сільськогосподарських підприємств : монографія / І. В. Охріменко. - К. : Ін-т аграр. економіки, 2009. - 360 c. - Бібліогр.: 330 назв. - укp.

Проаналізовано роль та місце категорій витрат і собівартості в господарській практиці сільськогосподарських підприємств (СП) України, їх значення в регулюванні економічних відносин. Розкрито сутність витрат і собівартості сільськогосподарської продукції, описано їх економічну природу та типологію. Визначено вимоги до методик вимірювання витрат і собівартості, сформовані об'єктивними економічними законами. Висвітлено теоретико-методологічні та методичні положення щодо покращання фінансово-економічного стану СП за допомогою підвищення рівня економічних відносин.

Проанализированы роль и место категорий расходов и себестоимости в хозяйственной практике сельскохозяйственных предприятий (СП) Украины, их значение в регулировании экономических отношений. Раскрыта сущность расходов и себестоимости сельскохозяйственной продукции, описаны их экономическая природа и типология. Определены требования к методикам измерения расходов и себестоимости, сформированные объективными экономическими законами. Освещены теоретико-методологические и методические положения по улучшению финансово-экономического состояния СП с помощью повышения уровня экономических отношений.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-862

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА714870 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Охріменко І. В. 
Ринкове регулювання дохідності сільськогосподарських підприємств / І. В. Охріменко // Стратегія розв. України: соціол., економіка, право. - 2008. - № 1/2. - С. 651-658. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти регулювання дохідності сільськогосподарських підприємств за допомогою ринкових механізмів. Проаналізовано повноту виконання ринком функцій, покликаних підвищувати ефективність функціонування суб'єктів господарювання аграрного ринку України.


Ключ. слова: економіка підприємства, економіка сільського господарства, стан фінансовий
Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-864

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Охріменко І. В. 
Витратно-ціновий аналіз в рослинницьких галузях сільськогосподарських підприємств : Автореф. дис... канд. екон. наук : 08.06.01 / І. В. Охріменко; Ін-т аграр. економіки УААН. - К., 2002. - 20 c. - укp.

Проаналізовано стан внутрішнього економічного управління в підприємствах та обгрунтовано необхідність його вдосконалення шляхом запровадження витратно-цінового аналізу (ВЦА) в рослинницьких галузях сільськогосподарських підприємств. Доведено переваги використання методів і прийомів ВЦА над тими, що застосовуються. Визначено роль ВЦА у системі заходів підвищення прибутковості підприємства. Розширено межі застосування ВЦА, доповнено й удосконалено перелік завдань, які він здатний виконувати. Розкрито можливості ведення ВЦА з використанням електронно-обчислювальної техніки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4Укр)325.1-862

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА318152 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Охріменко І. В. 
Виховання учнів старших класів на національно-культурних традиціях українського народу : Автореф. дис... канд. пед. наук : 13.00.01 / І. В. Охріменко; Харків. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. - Х., 1999. - 19 c. - укp. - рус.

У дисертації теоретично обгрунтований цілісний, багатофакторний, ступеневий процес виховання старшокласників на національно-культурних традиціях українського народу, визначені й охарактеризовані етапи, виявлені педагогічні умови та інноваційні технології забезпечення його успішного функціонування і розвитку. Узагальнений передовий досвід і обгрунтована система методичної роботи в школі та районі з підготовки педагогічних працівників до виховання юнаків і дівчат на національно-культурних традиціях українського народу. Встановлено, що виховання на традиціях успішно здійснюється в спільній діяльності школи, позашкільних закладів і родини на основі єдності теоретичної і практичної підготовки старшокласників, їх самовиховання і самоосвіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352.13

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА304835 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Охріменко І. В. 
Витрати та собівартість в регулюванні економічних відносин сільськогосподарських підприємств : автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / І. В. Охріменко; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. - К., 2009. - 35 c. - укp.

Узагальнено методологічні та методичні підходи до використання категорій витрат та собівартості в регулюванні економічних відносин сільськогосподарських підприємств. Запропоновано напрями покращання такої роботи шляхом наближення використовуваних інтрументаріїв до потреб господарської практики та вимог об'єктивних економічних законів. Розроблено підходи до вимірювання витрат та визначення собівартості на основі наукового обгрунтування усіх витрат, необхідних для виробництва сільськогосподарської продукції. Визначено роль і місце нормативно-відтворювальної собівартості в державному регулюванні економічних відносин сільськогосподарських підприємств. Запропоновано методичні підходи до підвищення ефективності виробнитва за допомогою виявлення та використання резервів. Обгрунтовано можливості гармонізації внутрішньогосподарських та інтеграційних відносин за допомогою узгодження відповідних мотиваторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)321-862

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА368654 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Охріменко І. 
Оптимізація управління: пошук шляхів вирішення освітніх проблем / І. Охріменко // Дир. шк., ліцею, гімназії. - 2006. - № 5. - С. 18-21. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Обгрунтовано соціально-спрямований напрям освітньої політики. Зважаючи на досвід анкетування, проведеного у Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського з керівниками освітніх закладів області, наведено рейтинг проблем сучасної школи. Серед останніх виділено співпрацю школи, сім'ї та громадськості; впровадження профільного навчання, стан виховної роботи та створення системи керівництва і контролю в освітніх закладах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Охріменко І. В. 
Традиції трудового виховання А. Макаренка на Полтавщині / І. В. Охріменко, В. І. Шульга // Педагогіка і психологія. - 1998. - № 1. - С. 153-155. - укp.

Рассматривается опыт трудового воспитания А. Макаренко на основе развития народных ремесел Полтавщины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР)6-213 + Ч421.351

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Охріменко І. В. 
Депозитарна система України: становлення та реформування : [монографія] / І. В. Охріменко, С. А. Стасіневич. - Київ : Компринт, 2014. - 166 c. - Бібліогр.: с. 163-166 - укp.

Вивчено вітчизняний та зарубіжний досвід формування, розвитку та функціонування депозитарної діяльності. З'ясовано структуру, сферу, учасників та види зазначеної діяльності України на ринку цінних паперів. Висвітлено позитивні аспекти удосконалення законодавчого гарантування реформування депозитарного забезпечення. Приділено увагу трансформації депозитарної системи в постдокументарний період. Проаналізовано діяльність Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках до і після трансформації.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.296

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА781169 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Костюк В. О. 
Техніко-економічні оцінки виробництва електроенергії фотоелектричними станціями і проблема валоризації відновлюваних джерел енергії в Україні / В. О. Костюк, С. В. Шульженко, І. А. Охріменко // Техн. електродинаміка. - 2014. - № 5. - С. 59-61. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Виконано варіантні розрахунки нормованої ціни виробництва електроенергії малими сонячними фотоелектричними станціями (СФЕС) з використанням моделі життєвого циклу. На основі аналізу чутливості ціни виробництва та розрахункових значень грошового потоку, що формується протягом планового періоду експлуатації станції, наведено оцінки термінів окупності у порівнянні з розрахунками термінів окупності проекту СФЕС у разі застосування пільгового тарифу, що діє в Україні з 1 квітня 2013 р. Вказано на недоліки діючої системи пільгових (ізеленихі) тарифів у сфері електрогенерації України, які призводять до невиправдано глибокої диференціації виробників за технологічними способами генерації.


Індекс рубрикатора НБУВ: З637 + У9(4УКР)305.76

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14164 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Адлер О. О. 
Оцінка конкурентоспроможності послуг ВАТ "Укртелеком" / О. О. Адлер, І. В. Охріменко // Вісн. Вінниц. політехн. ін-ту. - 2011. - № 3. - С. 24-28. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

На базі оцінки рівня конкурентоспроможності досліджено та визначено економічний ефект від впровадження нового виду послуг у сфері телекомунікацій на прикладі ВАТ "Укртелеком".


Індекс рубрикатора НБУВ: З88

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж68690 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Охріменко І. В. 
Ринок цінних паперів України: розбудова інфраструктури : монографія / І. В. Охріменко, С. А. Стасіневич, В. О. Яворська, О. С. Суслова, Ю. В. Яворська. - Київ : Компринт, 2014. - 253 c. - укp.

Викладено теоретичні засади функціонування фондової біржі як такої, результати аналітичного огляду діяльності українських фондових бірж, показано шляхи вдосконалення їх функціонування. Наведено результати аналізу сучасного стану світового біржового фондового ринку. Висвітлено теоретико-методологічні та практичні питання депозитарного забезпечення функціонування ринку цінних паперів України: ретроспективу та сучасну трансформацію в світлі удосконалення законодавчої бази та запозичення зарубіжного досвіду.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.295 + У526.229.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА789651 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Охріменко І. В. 
Регулювання фондового ринку : [навч. посіб.] / І. В. Охріменко, С. А. Стасіневич, В. М. Краєвський. - Київ : Компринт, 2016. - 143 c. - Бібліогр.: с. 141-143 - укp.

Висвітлено теоретичні та методичні питання регулювання біржового фондового ринку. Розглянуто його організаційний механізм, моделі перерозподілу повноважень між державними органами та саморегулівними організаціями біржового ринку щодо регулятивного процесу. Висвітлено світовий досвід в цій сфері. Проаналізовано практику та напрями удосконалення регулювання фондового ринку в Україні. Увагу приділено питанням модернізації законодавчого забезпечення регулювання ринку капіталу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621 я73 + У526.229 я73 + У9(4УКР)262.295 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Охріменко І. В. 
Депозитарна діяльність : [навч. посіб.] / І. В. Охріменко, С. А. Стасіневич, В. М. Краєвський. - Київ : Компринт, 2016. - 319 c. - Бібліогр.: с. 312-319 - укp.

Розглянуто депозитарну систему як сегмент інфраструктури ринку цінних паперів. Подано інформацію про структуру, сферу, учасників і види депозитарної діяльності перехідного періоду ринку цінних паперів в Україні. Висвітлено зарубіжний досвід розвитку та функціонування депозитарного забезпечення. Розглянуто основні функції та повноваження Центрального депозитарію цінних паперів та депозитарних установ в Україні. Розкрито вимоги до депозитарного обліку цінних паперів і формування документів щодо них. Увагу приділено удосконаленню клірингової та розрахункової діяльності на вітчизняному ринку цінних паперів.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.296 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА808426 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Інформаційна система управління сільськогосподарським підприємством: аналітичні індикатори формування і результативності : монографія / Т. Г. Камінська, В. М. Краєвський, О. М. Костенко, І. В. Охріменко, В. К. Савчук; ред.: В. К. Савчук. - Київ : Вік принт, 2016. - 271 c. - Бібліогр.: с. 225-253 - укp.

Розглянуто науково-теоретичні засади формування індикаторів інформаційних систем управління сільськогосподарськими підприємствами, призначених для кільлькісної та якісної характеристики ретроспективних статичних параметрів і розробки перспективних динамічних прогнозів, що використовуються у прийнятті якісних рішень. Розкрито загальний зміст понять "індикатор" та "інформаційна система", відображено їх інтра- й екстравертні характеристики в дефініціях "інтерналії" й "екстерналії". Фактуалізовано сервісну транзакційну роль інформаційної системи, що полягає в забезпеченні "інформаційного переливу" логічного ряду "показник - інформаційна система - індикатор". На міждисциплінарній методологічній платформі проаналізовано зміст, мету, етапи, вимоги, властивості, програмні й операційно-процедурні ознаки реалізації індикативного управління як процесу. Обгрунтовано галузеві особливості синтезу індикаторів, визначено порядок їх гармонізації у відповідності до загальноприйнятих засадничих положень забезпечення сталого розвитку сільськогосподарських підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-21 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА810019 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Охріменко І. В. 
Автоматизована система оцінки фізіологічного стану організму людини / І. В. Охріменко // Механіка гіроскоп. систем : наук.-техн. зб. - 2016. - Вип. 32. - С. 14-19. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Предназначением создаваемой системы является автоматизированная оброботка, анализ и визуализация информации о физиологическом состеоянии организма человека. Изучены и проанализированы существующие системы со сравнием их доступности и эффективности. Разроботанное для системы программное обеспечение позволит обеспечить более функциональный и качественный мониторинг в медицинских информационных системах.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж66608 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Управління стратегіями випереджаючого інноваційного розвитку : монографія / Т. О. Бабан, О. А. Біловодська, Л. М. Болдирєва, О. Ю. Будякова, В. О. Велієва, Г. М. Верясова, М. О. Вовк, Н. В. Волкова, А. С. Волченко, В. Л. Вороніна, Л. П. Гарник , Ю. С. Герасименко, А. О. Грідіна, В. Ю. Григоренко, М. П. Денисенко, Н. О. Єфремова, Н. О. Задорожнюк, О. І. Зоріна, В. Б. Іванова, Н. С. Ілляшенко, С. М. Ілляшенко, О. В. Калініченко, М. В. Кармінська-Бєлоброва, С. О. Климова, Т. О. Кобєлєва, К. Ф. Ковальчук, Н. П. Козенкова, В. Д. Козенкова, Ж. А. Кононенко, В. В. Костинець, М. О. Кравчук, М. І. Кулик, В. С. Лесюк, Л. О. Ломовських, О. В. Лопушинська, Я. А. Максименко, В. О. Матросова, А. І. Мілька, І. Г. Миколенко, О. М. Мкртичьян, Є. І. Нагорний, Т. В. Нескуба, І. О. Новік, Ю. О. Ночовна, В. А. Омельяненко, М. М. Орищенко, І. В. Охріменко, В. В. Падалка, М. С. Пантелєєв, В. І. Перебийніс, П. Г. Перерва, С. М. Погорєлов, О. М. Проскурня, М. Є. Рогоза, М. П. Рудь, Ю. В. Самойлик, О. М. Синіговець, Ю. Ю. Смоляр, К. М. Сокол, Л. В. Соколова, О. Є. Соколов, О. С. Тєлєтов, Д. О. Тєлєтов, В. І. Черепанова, Н. О. Черепанова, Н. В. Шибаєва, Ю. С. Шипуліна, Н. М. Шматько; ред.: Н. С. Ілляшенко. - Суми : Триторія, 2020. - 439 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Висвітлено макроекономічні аспекти стратегічного управління випереджаючим інноваційним розвитком, зокрема, механізм формування та становлення інноваційної економіки. Проаналізовано фактори забезпечення стратегій випереджаючого інноваційного розвитку промислових підприємств. Обгрунтовано підходи до стратегічного управління випереджаючим інноваційним розвиткои промислових підприємств. Визначено роль інноваційних технологій у прискоренні глобальної трансформації аграрної сфери на принципах сталого розвитку. Розглянуто особливості стратегій інноваційного розвитку підприємств туристичного та готельно-ресторанного бізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848970 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Механізм управління формуванням стратегій випереджаючого інноваційного розвитку промислових підприємств : [колект. монографія] / С. М. Березова, Є. І. Бірюков, С. А. Бондаренко, А. А. Винниченко, М. О. Вовк, С. В. Гармаш, М. Ю. Глізнуца, О. В. Зозульов, Н. С. Ілляшенко, С. М. Ілляшенко, О. Б. Каламан, О. В. Калашник, О. В. Калініченко, Т. О. Кобєлєва, В. В. Костинець, О. Є. Кофанов, А. С. Лесюк, В. С. Лесюк, О. В. Лопушинська, М. Ф. Маланчук, В. О. Матросова, І. В. Махмудова, С. Е. Мороз, Є. І. Нагорний, В. Р. Нізяєва, В. В. Олефіренко, І. В. Охріменко, М. П. Рудь, Ю. В. Самойлик, Р. А. Слав'юк, О. С. Тєлєтов, В. Ю. Худолей, О. Г. Шевлюга, Ю. С. Шипуліна, Л. О. Шкварчук; ред.: Н. С. Ілляшенко. - Суми : Триторія, 2019. - 247 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Досліджено проблеми ефективного управління формуванням та впровадженням стратегій інноваційного розвитку промислових підприємств, що орієнтовані на «технологічний прорив» і виведення на ринок «підривних» інноваційних продуктів (виробів чи послуг). Викладено теоретико-методологічні та методичні засади системи управління стратегіями випереджаючого інноваційного розвитку підприємств України. Розглянуто прикладні аспекти управління інноваційним розвитком підприємств АПК, оцінено лідвідність та платоспроможність сільськогосподарських підприємств. Висвітлено проблеми і перспективи інноваційного розвитку туристичних підприємств, зокрема, маркетингові аспекти просування промислового туризму в рамках інноваційного розвитку індустріального сектору.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА848971 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Освіта для сталого майбутнього: екологічні, технологічні, економічні і соціокультурні питання : колект. монографія / О. А. Андреєва, О. О. Андрійко, Д. О. Антоненко, В. І. Бессарабов, А. В. Бишовець, Д. М. Бойчук, Т. О. Букорос, Є. С. Булгаков, О. О. Бутенко, Т. М. Василінич, А. Р. Вахітов, Л. М. Вахітова, А. О. Верещак, Р. А. Веселовський, І. Ю. Вишталюк, Н. Є. Власенко, Р. О. Гамоцький, С. Г. Глабець, І. О. Грецький, А. М. Гриценко, Я. М. Грищенко, Н. Б. Грущак, Н. М. Грущинська, М. І. Гук, В. А. Денисюк, М. С. Деребчинська, Ю. Є. Єршова, О. Г. Жукова, А. В. Заєць, Р. О. Залєвська, А. О. Зульфігаров, М. В. Іваськів, І. С. Ільченко, О. В. Іщенко, К. В. Калафат, О. О. Калініченко, А. О. Касич, Д. М. Кириленко, А. А. Кириченко, О. В. Кислова, І. В. Коваленко, І. О. Коваленко, В. В. Козлов, А. І. Колодій, І. В. Копитіна, І. М. Костишин, М. М. Котляр, Т. І. Кривомаз, О. А. Крюкова, І. С. Кузеванова, А. В. Курушкіна, І. Я. Кухта, І. В. Лісовська, І. А. Ліясов, О. О. Луцій, І. О. Ляшок, М. В. Макаренко, І. С. Макєєва, Д. О. Малишко, А. І. Мельник, А. Л. Мельниченко, В. Д. Мишак, Р. В. Множинська, О. Р. Мокроусова, В. В. Морін, Р. М. Москаль, В. В. Мужев, М. А. Музиченко, М. В. Мусієнко, Д. С. Новак, А.-М. В. Олексієнко, І. В. Опанащук, С. І. Осауленко, О. А. Осипенко, О. А. Охмат, І. В. Охріменко, О. В. Павлій, Н. В. Панченко, Д. В. Патлун, В. П. Плаван, В. С. Погребець, М. М. Полушкін, Л. Р. Посмітюх, В. А. Потаскалов, С. В. Пристинський, Л. В. Розвора, Є. О. Романюк, І. М. Рубан, А. М. Савченко, Б. М. Савченко, А. П. Савчук, Б. П. Савчук, Г. В. Сакалова, Р. В. Свістільнік, В. В. Семиног, В. В. Скідан, О. О. Слєпцов, Н. В. Сова, В. А. Соколовський, А. О. Стоцький, О. П. Сумська, Н. А. Таран, Н. В. Тарасенко, Т. М. Ткаченко, Т. Р. Федорів, І. В. Фролова, В. Г. Хоменко, А. М. Циба, В. В. Черниш, О. В. Черниш, Д. О. Шакун, О. А. Шидловська, В. І. Шологон, Р. О. Шуляк, Л. Г. Щербакова, Т. Г. Щербатюк, І. Б. Юнгін, О. С. Юнгін, Д. В. Яковенко; ред.: В. П. Плаван, А. О. Касич, О. О. Бутенко; Київський національний університет технологій та дизайну. - Київ : КНУТД, 2024. - 307 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто питання сталого розвитку економіки та підприємництва, співпраці освіти, науки, бізнесу та громадських інституцій у контексті цілей сталого розвитку. Зауважено, що однією з передумов сталого майбутнього є інноваційний розвиток технологій та енергетична безпека, зокрема на особливу увагу заслуговують технології захисту навколишнього середовища та переробки відходів. Увагу приділено соціокультурним питанням сталого розвитку, зокрема акцентовано на впровадженні концепції кліматичної нейтральності в діяльність закладів освіти. Розглянуто зелене будівництво у відновленні України; імплементацію екологічних норм ЄС в законодавство України як елемент сталого екологічного розвитку. Запропоновано екологічні підходи при виборі полімерної матриці для композитних екрануючих покриттів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч30 я431(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА870295 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського