Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Полуянова О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Вдовиченко Ю. П. 
Вагітність та пологи у жінок з рубцем на матці після кесарева розтину - реальна небезпека чи безпідставний страх / Ю. П. Вдовиченко, Н. П. Гончарук, О. М. Полуянова // Здоровье женщины. - 2013. - № 3. - С. 124-128. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.

Відображено перспективу зниження частоти повторних кесаревих розтинів за рахунок вагінальних пологів у жінок з одним рубцем на матці. Проаналізувавши випадки вдалих ВПКР, виявлено сприятливі фактори для їх проведення: вік вагітної, вагінальні пологи в анамнезі, маса тіла плода, інтервал між пологами понад 2 років, термін вагітності, регулярне допологове спостереження та психологічна готовність жінок. Існує висока необхідність підготовки жінок з рубцем на матці до настання наступної вагітності. Основним фактором адекватної підготовки все ж є психопрофілактична підготовка.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.217.1 + Р716.227.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Полуянова О. М. 
Вплив прегравідарної підготовки на перебіг вагінальних пологів у жінок з рубцем на матці / О. М. Полуянова // Здоровье женщины. - 2014. - № 2. - С. 75-79. - Бібліогр.: 21 назв. - укp.

Відображено перспективу зниження частоти повторних кесаревих розтинів за рахунок вагінальних пологів у жінок з одним рубцем на матці шляхом проведення прегравідарної підготовки (ПП). Проведення комплексу ПП, що включає в себе імуностимулювальну, розсмоктувальну, вітамінотерапію в поєднанні з гормональною корекцією, профілактичне призначення антиоксидантів, психопрофілактику, діагностичну гістероскопію, курс фізіотерапевтичних процедур - ампліпульс-форез, сприяє зменшенню частоти ускладнень перебігу вагітності, підвищує ймовірність успішної спроби вагінальних пологів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.227.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж23282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Полуянова О. М. 
Оптимізація прегравідарної підготовки у жінок з рубцем на матці після кесаревого розтину : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / О. М. Полуянова; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. - Київ, 2015. - 19 c. - укp.

Вивчено особливості клінічного перебігу вагітності, пологів та стану новонароджених у жінок з рубцем на матці після кесаревого розтину. Визначено особливості функціонального стану оперованої матки до настання та під час вагітності. Розроблено оптимальний об'єм діагностики стану репродуктивної системи і алгоритму прегравідарної підготовки у жінок з рубцем на матці після кесаревого розтину. Ця проблема актуальна тому, що безпосередньо пов'язана із проблемами репродуктивного здоров'я, материнської та перинатальної захворюваності та смертності. Запропоновано оптимальний алгоритм прегравідарної підготовки у жінок з рубцем на матці після кесаревого розтину з урахуванням взаємозв'язків між клінічними, ехографічними, ендокринними та мікробіологічними особливостями їх репродуктивної системи та диференційованим підходом до корекції виявлених змін. Доведено, що проведення комплексу прегравідарної підготовки, який включає імуностимулювальну, розсмоктуючу, вітамінотерапію в поєднанні з гормональною корекцією, профілактичне призначення антиоксидантів (вітамін Е), психопрофілактику, діагностичну гістероскопію, курс фізіотерапевтичних процедур - ампліпульсфорез з лікарським препаратом, що містить протеолітичний фермент гіалуронідазу, веде до збільшення кількості вагінальних пологів у жінок з рубцем на матці, зниження показників материнської та перинатальної захворюваності суттєво зменшує кількість інтра- та післяпологових ускладнень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.217 + Р716.227 + Р716.254.3-82

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА412457 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Лейоміома матки та репродуктивне здоров'я жінок : [монографія] / І. Б. Вовк, А. Г. Корнацька, О. В. Трохимович, І. О. Баранецька, М. М. Бондаренко, Ю. М. Бондаренко, О. Ю. Борисюк, Н. Є. Горбань, О. Г. Даниленко, О. Д. Дубенко, А. Є. Дубчак, Т. Д. Задорожна, М. В. Зінченко, І. Ю. Карачарова, С. М. Килихевич, В. К. Кондратюк, Т. О. Лисяна, О. М. Полуянова, І. Г. Пономарьова, І. І. Ракша, О. О. Ревенько, З. І. Россоха, М. А. Флаксемберг, Г. В. Чубей, О. В. Шевчук; ред.: І. Б. Вовк, А. Г. Корнацька, О. В. Трохимович. - Вінниця : ТВОРИ, 2022. - 215 c. - Бібліогр.: с. 183-215 - укp.

Розглянуто питання етіології, патогенезу, діагностики та сучасні погляди на лікувальну тактику лейоміоми матки у жінок репродуктивного віку. Представлено нову концепцію патогенетичних механізмів розвитку цієї патології на підставі вивчення особливостей клінічного перебігу, мікробіоценозу, вірусного інфікування, гормонального та імунного гомеостазу, анатомо-функціональних, морфологічних, імуногістохімічних, ультраструктурних особливостей лейоміоми матки, генетичних досліджень. Окреслено нові підходи до тактики лікування в залежності від виду лейоміоми матки, її локалізації та розмірів. Розроблено поетапну систему персоніфікованого підходу лікувальних заходів у жінок з лейоміомою матки.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1 + Р712.5

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО38741 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського