Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (7)
Пошуковий запит: (<.>A=Троханяк В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 11
Представлено документи з 1 до 11

      
Категорія:    
1.

Троханяк В. І. 
Визначення коефіцієнта тепловіддачі при чисельному моделюванні трубного пучка / В. І. Троханяк // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2015. - Вип. 15, т. 2. - С. 332-337. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проведено моделювання процесів тепло- та масопереносу в каналах кожухотрубного теплообмінника з шаховим розміщенням пучків труб. Одержано поля швидкостей, температур і тисків у каналі теплообмінника. Проаналізовано умови гідродинамічної течії в каналах і процеси переносу теплоти в цих каналах. Запропоновано методику виведення коефіцієнта тепловіддачі на поверхнях трубного пучка, використовуючи пакет прикладних програм ANSYS Fluent.


Індекс рубрикатора НБУВ: З368.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Троханяк В. І. 
Застосування методу кінцевих елементів при побудові сітки в ANSYS Meshing для CFD моделей / В. І. Троханяк, Ю. О. Богдан // Вісн. Приазов. держ. техн. ун-ту. Сер. Техн. науки. - 2015. - Вип. 30, ч. 2. - С. 181-189. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Розроблено методику та здійснено аналіз побудови 2D сітки, використовуючи метод скінченних елементів в ANSYS Meshing для теплообмінників з коридорним розташуванням труб в пучках та з криволінійним їх розташуванням в компактних пучках труб нової конструкції. Розглянуто особливості та розроблено алгоритм побудови сітки для задач гідро- газодинаміки і тепло- масопереносу. Вибрано найбільш оптимальні та якісні сітки для CFD моделей.


Індекс рубрикатора НБУВ: В253.32 в641

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69254:Техн.н. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Троханяк В. І. 
Математичне моделювання теплообмінного апарата з шаховим та компактним розташуванням труб в трубному пучку / В. І. Троханяк, В. Г. Горобець // Пр. Тавр. держ. агротехнол. ун-ту. - 2015. - Вип. 15, т. 4. - С. 142-149. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Запропоновано та розроблено нову конструкцію кожухотрубного теплообмінного апарата з компактним розташуванням труб у трубних пучках. Виконано моделювання процесів тепло- та масопереносу в каналах теплообмінника з шаховим і компактним розміщенням пучків труб. Проведено порівняння місцевого коефіцієнта тепловіддачі на поверхні труб у трубних пучках різної конструкції, використовуючи пакет прикладних програм ANSYS Fluent. Здійснено порівняльний аналіз масогабаритних характеристик запропонованої та відомої конструкцій теплообмінників.


Індекс рубрикатора НБУВ: З368

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69443 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Горобец В. Г. 
Численное моделирование и экспериментальное исследование процессов гидродинамики и теплообмена в теплообменных аппаратах новой конструкции / В. Г. Горобец, Ю. А. Богдан, В. И. Троханяк // Пром. теплотехника. - 2016. - 38, № 5. - С. 21-31. - Библиогр.: 12 назв. - рус.

Проведено численное моделирование и экспериментальное исследование тепловых и гидродинамических характеристик сжатых пучков круглых труб в теплообменных аппаратах новой конструкции. Сравнение результатов численного моделирования сжатых пучков круглых труб с результатами проведенного эксперимента и известными экспериментальными данными для пучков круглых труб традиционной коридорной компоновки, подтверждает адекватность моделирования и почти двойной рост тепловой эффективности исследуемых сжатых пучков труб при незначительных отличиях суммарного аэродинамического сопротивления.


Індекс рубрикатора НБУВ: З368

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Горобец В. Г. 
Компьютерное численное моделирование локального теплообмена на поверхности компактных поперечно обтекаемых гладкотрубных пучков / В. Г. Горобец, Ю. А. Богдан, В. И. Троханяк // Наук. вісн. ХДМА. - 2016. - № 1. - С. 100-110. - Библиогр.: 15 назв. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: В317.161

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73742 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Троханяк В. І. 
Розробка та чисельне моделювання теплообмінного обладнання нової конструкції для систем підтримання мікроклімату у пташниках / В. І. Троханяк, Є. О. Антипов, Ю. О. Богдан // Техн. сервіс агропром., ліс. та трансп. комплексів. - 2018. - № 12. - С. 50-58. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.

Представлено розробку кожухотрубного теплообмінного аппарата нової конструкції для систем підтримання мікроклімату у пташника. Проведено чисельне моделювання процесів тепломасообміну в теплообміннику використовуючи сучасний програмний продукт ANSYS Fluent. Отримано розподіл швидкостей, тисків і температур в каналах теплообмінника.


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101210 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Троханяк В. І. 
Розробка та чисельне моделювання теплообмінного обладнання нової конструкції для систем підтримання мікроклімату у пташниках / В. І. Троханяк, Є. О. Антипов, Ю. О. Богдан // Інженерія природокористування. - 2018. - № 1. - С. 48-56. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж101173 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
8.

Троханяк В. І. 
Система енергозбереження у пташниках із використанням низькопотенціальної енергії грунту : монографія / В. І. Троханяк; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ : Компринт, 2018. - 385 c. - Бібліогр.: с. 292-324 - укp.

Увагу приділено вдосконаленню електротехнічного комплексу для підтримки нормованого мікроклімату у птахівничому приміщенні із застосуванням низькопотенціальної енергії грунту та теплообмінників-рекуператорів для охолодження та часткового нагрівання припливного повітря. Розглянуто різні способи обробки повітря у пташниках, наявні системи автоматизації та методи управління вентиляційно-опалювальним обладнанням для підтримання нормованого повітрообміну у пташниках. Проведено чисельне моделювання процесів тепло- та масопереносу в каналах нових конструкцій теплообмінних апаратів, а також вентиляційного повітря у птахівничих приміщеннях із використанням і без використання нової системи охолодження припливного повітря. Із використанням програмного забезпечення ANSYS Fluent одержано поля швидкостей, температур і тисків в каналах нових теплообмінних апаратів і приміщенні пташника. На основі проведених теоретичних та експериментальних досліджень запропоновано та розроблено нову електротехнічну систему підтримання мікроклімату у пташнику, яка базується на використанні води підземних свердловин із застосуванням теплообмінників-рекуператорів для охолодження та часткового нагрівання припливного повітря в літній і зимовий періоди року.


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.7 + П811.53 + П68-462

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА829284 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Троханяк О. С. 
Бережанщина в період ЗУНР : монографія / О. С. Троханяк, В. І. Троханяк; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Бережани : Паляниця В.А., 2019. - 176 c. - Бібліогр.: с. 158-166 - укp.

Висвітлено історичні події, які відбувались на Бережанщині в період Західноукраїнської Народної республіки (ЗУНР), зосереджено увагу на фактах формування Української Галицької Армії та на подіях польсько-української війни. Здійснено історичний аналіз соціально-економічного розвитку ЗУНР на прикладі Бережанського повіту, наведено характеристику польського окупаційного режиму в перші роки після перемоги.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ТЕР)-22 Бережанщина

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА836059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Троханяк В. І. 
Енергоефективна система підтримання мікроклімату в птахівничих приміщеннях : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.09.03 / В. І. Троханяк; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. - Київ, 2017. - 26 c. - укp.

Результатом імітаційного та числового моделювання процесів тепломасопереносу науково обгрунтовано принципи функціонування модернізованого електротехнічного комплексу та розташування його складових у птахівничому приміщенні, що уможливило суттєве зменшення кількості вентиляторів порівняно з типовими рішеннями. Уперше запропоновано формувати керуючі впливи на електротехнічний комплекс пташника з використанням нечітких нейромереж на основі результатів оцінки зовнішніх збурень, станів атмосфери пташника та низькопотенціальної енергії води підземних свердловин, що дало змогу скоротити енерговитрати порівняно з типовими рішеннями. Встановлено залежність напору та питомої продуктивності вентиляторів від температурно-вологісного стану повітря у пташнику і води підземних свердловин, що дало змогу підвищити енергоефективність електротехнічного комплексу за рахунок суттєвого зниження витрат природного газу на обігрів пташників у зимовий період.


Індекс рубрикатора НБУВ: П086.7 + П68-462

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА429741 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Роторно-пульсаційні апарати для приготування рідких зернових кормів : [монографія] / О. М. Ободович, В. Г. Горобець, А. Ю. Лимар, В. І. Троханяк, Є. О. Антипов, А. М. Сердюк; Національна академія наук України, Інститут технічної теплофізики, Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ : Ямчинський О. В., 2021. - 188 c. - Бібліогр.: с. 175-188 - укp.

Розроблено нову конструкцію роторно-пульсаційного апарату для приготування рідких зернових кормів, принцип роботи якого полягає у використанні робочої камери з ротором і статором, що мають отвори різної конфігурації для проходження кормової суміші. Проведене чисельне моделювання і експериментальне дослідження процесів гідродинаміки і теплопереносу в кормовій суміші під час її приготування. Отримано всі характеристики рідкої кормової суміші. Визначено режими роботи роторно-пульсаційних апаратів, при яких рідка зернова суміш буде найбільш оптимальною для засвоєння свійськими тваринами. Розроблено конструкції роторно-пульсаційних апаратів, що можуть бути використані для годівлі тварин у фермерських господарствах і агропромислових комплексах.


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.91

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА854031 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського