Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Фуштей І$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 21
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Фуштей І. М. 
Особливості впливу інгібіторів-АПФ і бета-адреноблокаторів на клініко-ендотеліальні і кардіогемодинамічні показники у хворих похилого віку на ішемічну хворобу серця: післяінфарктний кардіосклероз у поєднанні з гіпертонічною хворобою / І. М. Фуштей, О. І. Різник // Запорож. мед. журн. - 2009. - 11, № 3. - С. 49-52. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Двенадцатинедельная терапия с применением карведилола и периндоприла у больных пожилого возраста с сердечно-сосудистыми заболеваниями положительно влияла на процессы ремоделирования ЛЖ (снижением ММЛЖ на 12,8 % и ИММЛЖ на 17,8 %), на функциональное состояние эндотелия (повышением уровня NОх на 25,06 % и снижением уровня ЕТ-1 в сыворотке крови на 16,95 %).


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11-92

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Фуштей І. М. 
Ендотеліальна дисфункція у хворих на персистувальну форму фібриляції передсердь / І. М. Фуштей, Б. М. Голдовський, Є. В. Сідь, О. В. Соловйов // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Медицина. - 2012. - № 2. - С. 110-116. - Бібліогр.: 51 назв. - укp.

Найбільш поширеною аритмією серця є фібриляція передсердь (ФП), вона пов'язана із збільшенням ризику інсульту і підвищенням смертності. Дослідження останніх років переконливо доводять самостійну роль ендотелію у розвитку серцево-судинних захворювань. Ендотеліальна дисфункція є самостійною детермінантою ФП. Загальновизнаними маркерами ендотеліальної дисфункції є фактор Віллебранда і ендотелін-1. Під час обстеження хворих із ФП виявляється значне підвищення фактора Віллебранда, а швидке підвищення концентрації ендотеліну-1 може спричинити порушення ритму серця. Таким чином, на сьогоднішній день оцінка і корекція ендотеліальної дисфункції є новими і найбільш перспективними напрямками в розвитку кардіології і, зокрема, вивчення патогенезу ФП.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.109

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Фуштей І. М. 
Пружно-еластичні властивості артеріальних судин у хворих на гіпертонічну хворобу з гіпертензивною нефропатією та стабільною стенокардією / І. М. Фуштей, І. А. Кулініч, Д. П. Мирний // Патологія. - 2013. - № 2. - С. 26-30. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.

Изменения сосудистой стенки - одно из наиболее ранних осложнений гипертонической болезни (ГБ), предшествующее развитию атеросклероза. Гипертензивная нефропатия (ГН) - распространенное осложнение ГБ, которое вносит существенный вклад в формирование терминальной почечной недостаточности. Цель работы - определение характерных особенностей периферического артериального кровотока у больных ГБ в сочетании со стабильной стенокардией в зависимости от наличия ГН. С использованием компьютеризованной тетраполярной электрической импедансной плетизмографии обследовали 120 пациентов и определили значимые изменения артериального кровотока во всех исследуемых группах. Тонус крупных сосудов значимо повышался у пациентов с ГБ и стабильной стенокардией. У пациентов с ГН повышение тонуса крупных сосудов не обнаружили. Тонус бедренной артерии, средних и мелких артерий бедра достоверно не зависел от наличия стенокардии и ГН. Тонус внутренней сонной артерии значимо снижался у больных ГН со стенокардией и не зависел от наличия нефропатии. Тонус средних и мелких артерий бассейна плечевой артерии практически не зависел от наличия стенокардии и был достоверно выше у больных с ГН.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Актуальні питання клінічної медицини : Міжрегіон. наук.-практ. конф. молодих вчених, 5 листоп. 2012 р., Запоріжжя / ред.: О. С. Никоненко, С. Д. Шаповал, І. М. Фуштей; ДЗ "Запоріз. мед. акад. післядиплом. освіти". - Запоріжжя, 2012. - 63 c. - укp. - рус.

Проаналізовано перспективи розвитку амбулаторної психіатричної допомоги на основі сімейної медицини на регіональному рівні. Розкрито особливості захворюваності на бронхіт дітей, інфікованих внутрішньоклітинними збудниками. Досліджено стан регіонарної гемодинаміки у пацієнтів із регматогенними відшаруванніми сітківки. Висвітлено особливості анатомії екстракраніальних артерій у хворих на артеріальну гіпертензію за наявності недиференційованої дисплазії сполучної тканини. Розглянуто дослідження хімічного складу незрізної емалі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА787797 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Фуштей І. М. 
Внутрішньосерцева гемодинаміка у пацієнтів з гіпертонічною хворобою та цукровим діабетом 2-го типу / І. М. Фуштей, Е. Ю. Гура // Міжнар. ендокринол. журн.. - 2014. - № 1. - С. 40-45. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 + Р415.160.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж25371 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
6.

Фуштей І. М. 
Стан імунозапальної відповіді та ендотеліальної функції у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії у процесі розвитку ішемічної хвороби серця / І. М. Фуштей, В. О. Мочоний, Є. В. Сідь, Н. Ф. Ефіменко // Запорож. мед. журн.. - 2015. - № 4. - С. 40-43. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030 + Р410.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж16789 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
7.

Фуштей І. М. 
Комбінований підхід до нефропротекції у хворих на подагру з синдромом артеріальної гіпертензії / І. М. Фуштей, Д. Г. Рекалов, І. О. Данюк // Сімейна медицина. - 2015. - № 5. - С. 104-106. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Для дослідження особливостей порушення функціонального стану нирок та оцінювання нефропротективного впливу комбінації лозартану та лерканідипіну було досліджено 50 осіб чоловічої статі, хворих на подагру з синдромом артеріальної гіпертензії (АГ), 30 чоловіків з подагрою без АГ та 20 здорових чоловіків. Визначено основні параметри, що відображують функціональний стан нирок до та після 24-тижневого лікування. Установлено достовірне підвищення концентрації сечової кислоти, креатиніну, цистатину С, зниження швидкості клубочкової фільтрації (ШКФ) та підвищення рівня мікроальбумінурії (МАУ) у хворих на подагру з синдромом АГ. Виявлено зв'язок між збільшенням тривалості подагри, САТ та ДАТ й погіршенням функціонального стану нирок. Двадцятичотирьохтижневе застосування комбінації лозартану та лерканідипіну сприяло достовірному зменшенню сироваткової концентрації цистатину С, стабілізації ШКФ та зменшенню втрати альбуміну із сечею.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р414-52 + Р415.202.4 + Р410.030

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Фуштей І. М. 
Стан системи гемомікроциркуляції та предикторні властивості показників, що її характеризують, у хворих на гіпертензивну нефропатію / І. М. Фуштей, О. О. Токаренко // Патологія. - 2015. - № 3. - С. 10-16. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030 + Р414-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
9.

Сучасні підходи до терапії та реабілітації хворих з внутрішньою та професійною патологією : тези за матеріалами Всеукр. наук.-практ. конф., 17 - 18 бер. 2016 р., Запоріжжя / ред.: О. С. Никоненко, І. М. Фуштей, С. Д. Шаповад; Запоріз. мед. акад. післядиплом. освіти. - Запоріжжя, 2016. - 60 c. - укp. - рус.

Наведено скринінгові методи діагностики обструктивного апноє сну в практиці терапевта. Проведено порівняльне оцінювання антиішемічного ефекту бісопрололу, карведілолу та івабрадину. Розкрито особливості гострих бронхітів у дітей з синдромом вертебробазилярної артеріальної системи. Досліджено показники артеріального тиску за компресійного впливу на очні яблука у практично здорових осіб чоловічої статі середнього віку. Проаналізовано вплив школи здоров'я на психологічні властивості хворих артеріальною гіпертензією.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА800458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Фуштей І. М. 
Ендотеліальна функція та ремоделювання міокарду лівого шлуночка у хворих на гіпертонічну хворобу у поєднанні з цукровим діабетом 2-го типу / І. М. Фуштей, Е. Ю. Гура // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2014. - 2, № 4. - С. 482-490. - Бібліогр.: 8 назв. - укp.

Обстежено 90 пацієнтів у середньому віці 59,2 +- 8,6 років. У 60-ти пацієнтів діагностували ГХ та цукровий діабет 2-го типу. Мета дослідження - визначення стану ендотеліальної функції та особливостей ремоделювання міокарда лівого шлуночка (ЛШ) у хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ) у поєднанні з ЦД 2-го типу. Використовувалися методи: еходоплерографія серця, біохімічний та імуноферментний аналіз. Встановлено, що у хворих на ГХ II стадії у поєднанні з ЦД 2-го типу виявляється виражена ендотеліальна дисфункція, яка проявляється підвищенням концентрації скдотеліну-1 у сироватці крові на фоні зниження продуктів метаболізму оксиду азоту та показників ендотелійзалежної вазодилятації. Визначено пряму залежність ендотеліальної функції від типу ремоделювання міокарда ЛШ, достовірно більш значима у разі ексцентричній гіпертрофії ЛШ та за концентричного ремоделювання ЛШ. У разі поєднання ЦД 2-го типу з ГХ II стадії проявляється систолічна та діастолічна дисфункція ЛШ, що визначаються зниженням фракції викиду, швидкості циркулярного скорочення міокарду на тлі високих показників маси міокарда ЛШ та індексу маси міокарда ЛШ з перевагою рестриктивного та гіпертрофічного типів діастолічної дисфункції. Зазначені зміни внутрішньосерцевої гемодинаміки переважають у разі концентричного ремоделювання ЛШ. Високодостовірні парні кореляційні взаємозв'язки між основними показниками внутрішньосерцевої гемодинаміки та ендотеліальної дисфункції визначають важливе значення останньої у ремоделюванні міокарда у хворих на ГХ та ЦД 2-го типу.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030 + Р415.160.23

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Фуштей І. М. 
Комплекс інтіма-медіа каротидних артерій, пружно-еластичні властивості артеріальних судин і їх предикторна здатність у хворих на гіпертензивну нефропатію (оригінальне дослідження) / І. М. Фуштей, О. О. Токаренко // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2015. - 3, № 3. - С. 499-507. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

Мета роботи - дослідження у хворих на гіпертензивну нефропатію (ГН) товщини комплексу інтима-медіа каротидних артерій, вивчення пружно-еластичних властивостей (ПЕВ) судин еластичного та м'язового типів, виявлення їх взаємозв'язків та аналіз їх предикторних здатностей, щодо появи нефропатії. Обстежено 2 основні групи хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ) II стадії з 2-им (n = 31) та 3-ім (n = 31) ступенем підвищення артеріального тиску з наявністю ранніх проявів нефропатії та 3 групи співставлення, серед яких хворі на ГХ II стадії з 2- им (n = 31) та 3-ім (n = 31) ступенем підвищення артеріального тиску із збереженою функцією нирок та практично здорові особи (n = 31). Виміряли товщину комплексу інтима-медіа в дистальних відділах загальних сонних артерій та оцінювали стан ПЕВ артеріальних судин шляхом вимірювання швидкості поширення пульсової хвилі на аорті та аорто-стегновому сегменті. Швидкість поширення пульсової хвилі вимірювали, застосовуючи реографічний комплекс РЕОКОМ. Одержані дані свідчать про те, що у хворих на ГХ з ГН визначається достовірно більш виражений характер ремоделювання сонних артерій, а також більш значущі втрати ПЕВ судин, як еластичного, так і м'язового типів. Встановлено наявність кореляційних взаємозв'язків показників, що характеризують ПЕВ артеріальних судин між собою, а також з усередненим показником товщини комплексу інтима-медіа лівої та правої загальної сонної артерії. Застосовуючи ROC аналіз виявлено, що усереднений показник товщини комплексу інтима-медіа лівої та правої загальної сонної артерії, швидкість поширення пульсової хвилі по аорті та усереднений показник швидкості поширення пульсової хвилі по лівому та правому аорто-феморальних сегментах можуть використовуватися як предиктори виникнення ГН. За допомогою логістичної регресії виявлено, що серед останніх найбільш якісними незалежними предикторами є швидкість поширення пульсової хвилі по аорті та усереднений показник товщини комплексу інтима-медіа лівої та правої загальної сонної артерії та є можливим їх, як ізольоване використання, так і застосування в моделі побудованої логістичної регресії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 + Р414-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Фуштей І. М. 
Диференційований підхід до лікування хворих на гіпертонічну хворобу II стадії / І. М. Фуштей, В. О. Мочоний // Журн. клініч. та експерим. мед. дослідж.. - 2015. - 3, № 4. - С. 636-643. - Бібліогр.: 18 назв. - укp.

Розроблення диференційованого підходу до лікування хворих на гіпертонічну хворобу (ГХ) є однією з найбільш актуальних проблем сучасної кардіології. Для оцінювання ефективності лікування бісопрололом або амлодипіном із додаванням еналаприлу, аторвастатину та ацетилсаліцилової кислоти на показники імунозапальної відповіді та симпатичної нервової системи залежно від активності симпатичної нервової системи у хворих на ГХ II стадії проведене комплексне клініко-параклінічне дослідження 180 хворих. Установлено, що застосування бісопрололу у комбінації з еналаприлом, аторвастатином та ацетилсаліциловою кислотою у хворих на ГХ II стадії приводить до значного зменшення сироваткових рівнів адреналіну, норадреналіну та чинить виражений вплив на активність імунозапальної реакції у вигляді зниження рівнів інтерлейкіну-1 та C-реактивного протеїну. Розроблений індивідуальний диференційований підхід до лікування хворих на ГХ залежно від активності симпатичної нервової системи.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-5

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69231/мед. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Креативні напрямки в діагностиці, патогенезі, лікуванні та профілактиці внутрішніх хвороб : тези за матеріалами Всеукр. наук.-практ. конф., 22 - 23 верес. 2016 р., Запоріжжя / ред.: О. С. Никоненко, С. Д. Шаповал, І. М. Фуштей; ДЗ "Запоріз. мед. акад. післядиплом. освіти". - Запоріжжя, 2016. - 28 c. - укp. - рус.

Обговорено проблеми лікування та реабілітації військовослужбовців, постраждалих в АТО, з віддаленими наслідками черепно-мозкової травми за умов госпіталю, аспекти застосування вихрових ванн за умов клінічного санаторію "Бердянськ" "Приазовкурорт". Розглянуто особливості афективних розладів у пацієнтів з хронічним обструктивним захворюванням легень, добових коливань артеріального тиску у пацієнтів з неалкогольною жировою хворобою печінки, глікемічного профілю у хворих на цукровий діабет ІІ-го типу із коморбідними психічними розладами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р41 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р131345 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Фуштей І. М. 
Ендотеліальна дисфункція у хворих на первинну подагру чоловіків із синдромом артеріальної гіпертензії / І. М. Фуштей, Д. Г. Рекалов, І. О. Даню // Укр. ревматол. журн.. - 2015. - № 4. - С. 45-47. - Бібліогр.: 7 назв. - укp.

З метою вивчення функції ендотелію досліджено 50 чоловіків, хворих на первинну подагру з синдромом артеріальної гіпертензії (АГ), 30 чоловіків - на первинну подагру без АГ та 20 здорових чоловіків. Визначали рівні сечової кислоти, креатиніну, цистатину С у сироватці крові, цукру натще, показники ліпідограми, розраховували швидкість клубочкової фільтрації та показник альбумін/креатинін у сечі. Проводили реографічну модифікацію проби з реактивною гіперемією та визначали кінцеві метаболіти оксиду азоту. Встановлено достовірне погіршення функції ендотелію у хворих на подагру із синдромом АГ. Визначено, що гіперурикемія, гіпертригліцеридемія та рівень систолічного артеріального тиску достовірно впливають на ендотеліальну функцію. Формування дисфункції ендотелію у хворих на подагру з АГ відбувається паралельно з розвитком нефропатії та відображає системність патологічного процесу.



Шифр НБУВ: Ж22938 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Фуштей І. М. 
Оцінювання ефективності та переносимості комбінації L-карнітину та аргініну гідрохлорид у пацієнтів зі стабільною стенокардією напруги / І. М. Фуштей, С. Л. Подсевахіна, О. С. Чабанна, О. В. Ткаченко // Сімейна медицина. - 2019. - № 3. - С. 81-85. - Бібліогр.: 13 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.67

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
16.

Актуальні питання клінічної медицини : тези за матеріалами XIII Всеукр. наук.-практ. конф. молодих вчених з міжнар. участю, 15 листоп. 2019 р., Запоріжжя / ред.: О. С. Никоненко, С. Д. Шаповал, І. М. Фуштей, О. О. Токаренко, Н. О. Скороходова, В. Б. Мартинюк, В. П. Медведєв, В. Б. Козлов; ДЗ "Запоріз. мед. акад. післядиплом. освіти МОЗ України". - Запоріжжя, 2019. - 127, [10] c. - укp. - англ. - рус.

Визначено роль йодовмісних гормонів щитоподібної залози у терморегуляційних реакціях організму на дію високої зовнішньої температури та бактеріального ендотоксину. Висвітлено особливості клініко-лабораторних проявів лактазної недостатності на тлі харчової алергії в дітей раннього віку з ротавірусною інфекцією. Описано клінічний перебіг хронічної серцевої недостатності ішемічного генезу на тлі залізодефіцитного стану за даними ретроспективного аналізу. Вивчено взаємозв'язок психовегетативних розладів і когнітивного дефіциту з якістю життя хворих на ішемічну хворобу серця із супутньою артеріальною гіпертензією. Оцінено роль мультиспіральної комп'ютерної томографії у прогнозуванні перебігу гострого панкреатиту та його ускладнень і виборі адекватного методу лікування. З'ясовано особливості змін активності каталази у тканинах пародонта в динаміці формування експериментального пародонтиту. Досліджено взаємозв'язок N-кінцевого фрагменту мозкового натрійуретичного пропептиду (Nt-proBNP) із надлишковою масою тіла й ожирінням у хворих на ревматоїдний артрит.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р.я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА838773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Фуштей І. М. 
Субклінічні ознаки атеросклеротичного ремоделювання судин артеріального русла у хворих на ревматоїдний артрит / І. М. Фуштей, О. В. Ткаченко, С. Л. Подсевахіна, О. І. Паламарчук // Патологія. - 2019. - 16, № 3. - С. 362-367. - Бібліогр.: 19 назв. - укp.

Цель работы - изучить структурно-функциональное состояние артериальной стенки у больных ревматоидным артритом (РА) в зависимости от длительности заболевания, серопозитивности по ревматоидному фактору (РФ)/антител к циклическому цитрулинированному пептиду (АЦЦП) и активности заболевания. Обследованы 82 пациента с РА: 19 мужчин (23,1 %) и 63 женщины (76,9 %), средний возраст - 37,6 года. Группу контроля составили 30 клинически здоровых лиц. Всем пациентам проводили измерение диаметра и толщины комплекса интима-медиа (КИМ) общих сонных артерий (ОСА), рассчитывали индекс жесткости. 47,5 % (n = 39) пациентов имели РА с длительностью анамнеза болезни менее 3 лет, у 52,5 % больных (n = 43) длительность РА превышала 3-летний период. У 48 (58,5 %) больных имел место РФ/АЦЦП-серопозитивный вариант РА, у 34 (41,5 %) пациентов - РФ/АЦЦП-серонегативный вариант заболевания. Среди всех обследованных больных с РА наиболее высокие значения толщины КИМ ОСА отмечены у пациентов с длительным (более 3 лет) анамнезом РФ/АЦЦП-серопозитивного РА; у больных этой группы также определен более высокий индекс жесткости ОСА, характеризующий локальную (каротидную) ригидность сосудистой стенки. Корреляционный анализ показал наличие прямых связей между DAS28 и КИМ ОСА, длительностью РА и индексом жесткости ОСА, толщиной КИМ ОСА, а так же между величиной КИМ ОСА и уровнем РФ, АЦЦП, что отражает существенный вклад активности и длительности течения аутоиммунного воспаления при РА в изменения архитектоники сосудистой стенки. Выводы: полученные данные свидетельствуют о наличии у больных РА при отсутствии сердечно-сосудистых заболеваний субклинического поражения ОСА, более выраженного при длительном течении (более 3 лет) серопозитивного по РФ/АЦЦП варианта заболевания.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.210.41 + Р419.180.11

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж24977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Фуштей І. М. 
Фактори ризику розвитку кардіоваскулярних подій у пацієнтів з ревматоїдним артритом / І. М. Фуштей, С. Л. Подсевахіна, О. В. Ткаченко, А. І. Паламарчук, О. С. Чабанна // Сімейна медицина. - 2020. - № 3. - С. 29-33. - Бібліогр.: 16 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.180.11 + Р410

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
19.

Фуштей І. М. 
Динаміка маркерів ендотеліальної дисфункції у пацієнтів з легеневою гіпертензією на фоні хронічного обструктивного захворювання легень під впливом лікування / І. М. Фуштей, К. Л. Ніколаєва, Є. В. Сідь // Буков. мед. вісн.. - 2020. - 24, № 2. - С. 127-135. - Бібліогр.: 20 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.030-3 + Р412.3-356

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
20.

Фуштей І. М. 
Вплив поліморфізму T786C гена NOS3 на рівні метаболітів оксиду азоту серед пацієнтів з пароксизмальною фібриляцією передсердь неклапанного генезу / І. М. Фуштей, С. Г. Подлужний // Буков. мед. вісн. - 2020. - 24, № 4. - С. 117-123. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15712 Пошук видання у каталогах НБУВ 


...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського