Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (554)Реферативна база даних (2958)Книжкові видання та компакт-диски (39)
Пошуковий запит: (<.>K=КІЛЬКІСНОГО<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.


Токсикологічна хімія [Електронний ресурс] : конспект лекцій : навч. посібник для студ. вищ. фармац. навч. закладів / В. С. Бондар [та ін.]. - Х. : Вид-во НФАУ : Золоті сторінки, 2002. - 160 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У виданні розглянуто закономірності поведінки в організмі, метаболізм отрут різної природи, методи їх ізолювання, виявлення та кількісного визначення. Для студентів вищих фармацевтичних навчальних закладів і фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів III - IV рівнів акредитації.



Кл.слова:
токсикологія -- отрута

   Тип видання:   навчальний посібник   
2.
 


Безуглий, П. О.
Фармацевтичний аналіз [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. вищ. фармац. навч. закл. III—IV рівнів акредитації / П. О. Безуглий, В. О. Грудько, С. Г. Леонова ; за заг. ред. П. О. Безуглого. - Х. : Изд-во НФаУ : Золоті сторінки, 2001. - 240 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику подано матеріали з фармацевтичного аналізу лікарських засобів хімічними та фізико-хімічними методами. Класифіковано методи кількісного аналізу і наведено конкретні приклади їх використання. Для студентів фармацевтичних вузів і факультетів.



Кл.слова:
медицина -- фармацевтика -- ліки -- хімія -- фармацевтичний аналіз -- хімічний аналіз

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.


Фармацевтична хімія [Електронний ресурс] : навчальний посібник / за заг. ред. П. О. Безуглого. - Х. : Вид-во НФАУ : Золоті сторінки, 2002. - 448 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У підручнику охарактеризовано предмет і завдання фармацевтичної хімії, розглянуто класичні методи встановлення чистоти та ідентифікації лікарських засобів, подано приклади одержання лікарських речовин і наведено методи їх кількісного визначення. Матеріал розглянуто на прикладі найбільш характерних представників окремих груп лікарських речовин. Підручник призначений для вивчення фармацевтичної хімії студентами фармацевтичних вузів і факультетів.



Кл.слова:
фармацевтика -- лікарська речовина

   Тип видання:   монографія   
4.

Вітлінський, В. В.
Ризикологія в економіці та підприемництві [Електронний ресурс] / В. В. Вітлінський, Г. І. Великоіваненко. - К. : КНЕУ, 2004. - 588 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонована монографія присвячена науці про економічний ризик — ризикології. Автори трактують ризик як економічну категорію, що іманентно притаманна діяльності суб’єктів господарювання і пов’язана із сприйняттям і подоланням невизначеності, конфлікту в ситуаціях цілепокладання, оцінювання, управління, неминучого вибору. Ризик має діалектичну об’єктивно-суб’єктивну структуру. У монографії детально висвітлюються концептуальні аспекти ризикології — якісний та кількісний аналіз ризику, система показників його кількісного оцінювання, основні підходи до моделювання, управління та методів зниження ступеня ризику. Значна частина матеріалу публікується вперше. Дана праця орієнтована на наукових працівників, аспірантів, викладачів і студентів з економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, стане у пригоді практичного застосування фахівцями з економіки, фінансовими аналітиками та зацікавить усіх, хто бажає ознайомитися з цією проблематикою.



Кл.слова:
ризик -- фінанси

   Тип видання:   навчальний посібник   
5.

Бондар, Володимир Степанович.
Токсикологічна хімія в схемах і таблицях [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. / В. С. Бондар, С. А. Карпушина, О. Г. Погосян. - Х. : Вид-во НФаУ "Золоті сторінки", 2005. - 128 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник у вигляді схем і таблиць містить матеріал щодо організації судово-токсикологічної експертизи в Україні, про закономірності поведінки в організмі отрут різної природи, методи їх ізолювання, виявлення та кількісного визначення. Для студентів вищих фармацевтичних навчальних закладів і фармацевтичних факультетів вищих медичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації.



Кл.слова:
медицина -- отрута -- фармакологія

   Тип видання:   навчальний посібник   
6.

Пономаренко, І. В.
Економетрія [Електронний ресурс] / І. В. Пономаренко, Р. А. Петлінський ; Відкритий міжнародний університет розвитку людини „Україна”. Інститут Економіки і Менеджменту. - К. : [б. в.], 2010. - 85 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Економетрія — порівняно молода галузь науки, відома під такою назвою лише з 1930 року, коли було засновано Економетричне товариство, яке визначило себе так: «Міжнародне товариство для розвитку економічної теорії і її зв'язку зі статистикою та математикою». З 1933 року це товариство видає журнал «Економетрія». Термін «економетрія» запропонував львівський учений П. Щемпа, опублікувавши у Львові 1910 року книгу «Нариси економетрії і природної теорії бухгалтерії, яка ґрунтується на політичній економії». За кордоном перші праці з економетрії, що належали Муру, вийшли друком протягом 1914—1917 рр. У 1928 році було опубліковано дослідження Ч. Кобба і П. Дугласа про виробничу функцію. Ця функція увійшла в економетрію як класичний приклад і досі є важливим інструментом економічного аналізу. Термін «економетрія» означає вимірювання в економіці, і вимірювання справді є важливою частиною економетрії. Але не всі вимірювання в економіці належать до економетрії. Якщо раніше деякі автори майже всі прикладні математичні дослідження в економіці відносили до економетрії, то тепер зміст її тлумачиться значно вужче. Дамо таке означення предмета «Економетрія». Економетрія вивчає методи кількісного вимірювання взаємозв'язків між соціально-економічними процесами та явищами. Визначення предмета економетрії в різних виданнях подається дещо по-різному. Сьогодні можна умовно вирізнити п'ять підходів до визначення предмета економетрії, що характерні для зарубіжної економетричної літератури.



Кл.слова:
економіка -- математичне планування

   Тип видання:   наукове видання   
7.

Антощук, Лариса Дмитрівна.
Законотворчість. Організація апарату Парламентів. Світовий досвід [Електронний ресурс] / Л. Д. Антощук ; Програма сприяння Парламенту України. - К. : Видавництво “Заповіт", 2007. - 98 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Зважаючи на актуальність питання про ефективність функціонування Парламенту нашої держави сьогодні, пропонується наступне дослідження, присвячене особливостям влаштування апаратів та секретаріатів законодавчих органів світу. Зважаючи на різноманітність можливих варіацій структури таких апаратів, що залежить від завдань, покладених на парламенти різних країн світу, можна стверджувати, що оптимального та єдиного підходу до структури апарату не існує. Тому дослідження спрямоване на допомогу оптимізації роботи апарату законодавчого органу. У цьому контексті корисними є питання, пропоновані до розгляду, оскільки вони висвітлюють особливості структури апаратів світу. Їх кількісного наповнення, функціональних особливостей, підходів до формування апаратів (освітні та кваліфікаційні вимоги для кандидатів), способи та обсяги фінансування та багато інших, практично важливих питань



Кл.слова:
апарат Парламенту -- законотворчість

   Тип видання:   науково-популярне видання   
8.
 



Україна і Росія в історичній ретроспективі [Електронний ресурс] : в 3 т. / В. Ф. Верстюк [та ін.] ; Інститут історії України. - К. : Наукова думка, 2004

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Т. 1. : Українські проекти в Російській імперії. - 2004. - 504 с.

Т. 2. : Радянський проект для України. - 2004. - 531 с.

Т. 3. : Новітній український державотворчий процес. - 2004. - 327 с.


У першій книзі тритомника досліджуються українсько-російські взаємини від початку раннього Нового часу до 1920-х років. В центрі уваги авторів – прагнення українців відстояти свою ідентичність і національну самобутність, яке постійно наражалося на спроби російської політичної еліти поглинути Україну. Вказується, що тенденція до поглинення українців з боку імперського центру мала об’єктивний характер, оскільки була зумовлена необхідністю кількісного збільшення державоутворюючого народу, відносна чисельність якого закономірно зменшувалася внаслідок імперських завоювань. У книзі аналізуються усі позитивні аспекти перебування українців під «імперською парасолькою», а також економічних, політичних і культурних контактів українців з близьким їм російським народом. Для політиків, діячів науки і культури, а також усіх, хто цікавиться історією та майбутнім України.



Кл.слова:
політика -- українсько-російські взаємини -- державотворення -- культурні контакти

   Тип видання:   аналітична доповідь   
9.

Малиновська, О. А.
Урізноманітнення складу населення України під впливом міжнародної міграції: виклики та шляхи реагування [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / О. А. Малиновська ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 56 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.20 Мб


Розглянуто вплив міжнародної міграції на формування кількісного, статево-вікового та етнічного складу населення України. Названо особливості так званих нових або іммігрантських меншин, що формуються внаслідок міграційних процесів. Проаналізовано вигоди та виклики, обумовлені урізноманітненням складу населення в результаті міграції, запропоновано можливі відповіді на них засобами державної міграційної та етнонаціональної політики.



Кл.слова:
демографічні зміни -- міграційні процеси -- асиміляція -- ґетоїзація

   Тип видання:   монографія   
10.

Герасименко, А. Г.
Ринкова влада: джерела, масштаби, наслідки [Електронний ресурс] : монографія / А. Г. Герасименко ; Київський національний торговельно-економічний університет. - Київ : [б. в.], 2014. - 600 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 18.96 Мб


У монографії досліджено сутність та роль ринкової влади в економічних системах минулого і сучасності; виявлено її основні джерела та проаналізовано вплив кожного з них на формування, посилення і експлуатацію ринкової влади суб’єктами господарювання. З урахуванням широкого спектра соціально-економічних наслідків реалізації ринкової влади методологічно обґрунтовано необхідність її кількісного оцінювання на основі показника втрат суспільного добробуту. Розроблено авторську методику відповідного оцінювання та визначено на цій основі суспільну ціну ринкової влади у межах вітчизняних галузевих ринків та для економіки України в цілому, а також пропозиції щодо удосконалення чинної конкурентної політики в Україні з метою мінімізації негативного впливу ринкової влади на суспільний добробут та економічне зростання. Розраховано на науковців, викладачів, фахівців Антимонопольного комітету України та інших органів державної влади, залучених до реалізації конкурентної політики в Україні і за кордоном.



Кл.слова:
ринкова концентрація -- еластичність попиту -- регуляторна політика -- соціальний капітал
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського