Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (39)Реферативна база даних (718)Книжкові видання та компакт-диски (690)Журнали та продовжувані видання (145)
Пошуковий запит: (<.>U=С73(4УКР)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Рoмaнцoв, В. О.
Нaсeлення України i йoгo рiднa мовa зa чaсiв радянськoї влaди тa незaлeжнoстi (XX-XXI стoлiття) [Електронний ресурс] / В. О. Рoмaнцoв. - К. : Видавництво імені Олени Теліги, 2008. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книжцi нa oснoвi викopистaння дoслiджeнь нayкoвцiв i мaтеpiaлiв зaгaльниx пepeписiв нaсeлення зa чaсiв кoлишньoгo CPСP – 1926, 1937, 1939, 1959, 1970, 1979, 1989 pp., a тaкoж Bсeyкpaїнськoгo пеpеписy нaселeння 2001p., пepеписiв нaсeлення Кaзaxстaнy i Бiлopусi 1999 p., Poсii 2002 p. i Moлдoви 2004 p. нa пpиклaдi нaйбiльш числeнниx нapoдiв poзглядaється стaн збеpeжeння ними piднoi мoви. Aвтop aнaлiзye, як збepiгaли рiднy мoвy укpaїнцi нa свoiй тepитopii, a тaкoж зa ii мeжaми нa пpиклaдi Poсiйськoї Фeдepaцiї, Мoлдoви, Кaзaxстaнy i Бiлopyсi. Оснoвнa метa дoслiджeння – пoкaзaти щo впливaлo нa збepeжeння piднoї мoви укpaїнцiв та нaйчисленнiшиx нapoдiв, якi мешкaли нa тepитopii Укpaїни. Книжкa poзpaхoвaнa нa нayкoвцiв, студeнтiв тa всix, кoмy не бaйдyжe збеpeжeння piднoї мoви



Кл.слова:
мова -- народ -- держава -- лінгвоцид

   Тип видання:   монографія   
2.

Скляр, В.
Етнiчний склaд нaселення України 1959-1989 рр. [Електронний ресурс] : етнoмoвні наслідки poсiйщення / В. Скляр. - К. : Просвіта, 2008. - 392 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


На основі аналізу статистичних матеріалів переписів населення 1959, 1970, 1979, 1989 рр. досліджуются етномовні процеси в Україні, зокрема основні тенденції в змінах чисельності населення за етнічними та мовними ознаками. Визначаются чинники, які впливали на динаміку етнічного складу та мовної структури населення України в умовах радянського тоталітаризму. Обгрунтовуєтся, що розгортання штучної мовної етнічної асиміляції у формі зросійщення стало прямим наслідком бездержавності України. Монографія розрахована на науковців, державних та громадських діячів, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавится етнічними проблемами.



Кл.слова:
мова -- етнос -- лінгвоцид

   Тип видання:   монографія   
3.
 



Демографічні чинники бідності [Електронний ресурс] / за ред. Е.М. Лібанової. - К. : Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, 2009. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія підготовлена співробітниками відділу досліджень рівня життя населення Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України спільно з фахівцями Державного комітету статистики України. В роботі розглядаються проблеми дослідження бідності в Україні з урахуванням специфіки розвитку соціально-економічних процесів на сучасному етапі. Узагальнено досвід дослідження бідності в країнах Східної Європи та Центральної Азії. Виявлено нові аспекти української бідності, досліджено ризики бідності в домогосподарствах України в залежності від їх структури. Виділено групи домогосподарств з найвищими ризиками бідності. Досліджено та змодельовано вплив різних соціально-економічних чинників на ризики та регіональні рівні бідності. Побудовано карти бідності у розрізі адміністративних районів України. Монографія розрахована на фахівців у галузі соціальної економіки та політики, працівників державного управління, аспірантів та студентів економічних спеціальностей.



Кл.слова:
злидні -- зубожіння -- наркоманія -- алкоголізм -- проституція -- макроекономіка -- соціологія -- бездомний -- злочинність -- голод

   Тип видання:   наукове видання   
4.

Романцов, В.
Населення України і його рідна мова за часів радянської влади та незалежності (ХХ - початок ХХІ століття) [Електронний ресурс] / В. Романцов. - К. : Вид-во ім. Олени Теліги, 2003. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книжці на основі використання досліджень науковців і матеріалів загальних переписів населення за часів колишнього СРСР — 1926, 1937, 1939, 1959, 1970, 1979, 1989 рр., а також Всеукраїнського перепису населення 2001 р., переписів населення Казахстану і Білоруси 1999 р., Росії 2002 р. і Молдови 2004 р. на прикладі найбільш численних народів розглядається стан збереження ними рідної мови. Автор аналізує, як зберігали рідну мову українці на своїй території, а також за її межами на прикладі Російської Федерації, Молдови, Казахстану і Білоруси. Основна мета дослідження — показати, що впливало на збереження рідної мови українців та найчисленніших народів, які мешкали на території України. Книжка призначена для науковців, студентів та всіх, кому не байдуже збереження рідної мови.



Кл.слова:
перепис населення -- українці -- мова

   Тип видання:   наукове видання   
5.

Янківська, Катря.
Історія української іміґрації [Електронний ресурс] / Катря Янківська. - Вінніпеґ : Видання Авторки, 1992. - 51 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
українці -- переселення -- еміграція

   Тип видання:   довідник   
6.

Івченко, Андрій Сергійович.
Міста України [Електронний ресурс] : довідник / Андрій Івченко. - К. : Картографія, 1999. - 136 с.. - (Україна на межі тисячоліть)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Довідник містить понад 10 000 абсолютних, відносних та порівняних статистичних і історичних характеристик усіх сучасних міст України. Наведена інформація щодо адміністративного підпорядкування, площі, чисельності населення міст і його густоти, зміни чисельності за останні 100 років і за час існування незалежної України, історії заснування і надання статусу міста, зміни назв міст. Окремий розділ довідника присвячено найчисельнішим і найменшим за чисельністю, найбільшим і найменшим за площею містам України.



Кл.слова:
місто -- населення -- урбаністика -- топоніміка

   Тип видання:   монографія   
7.

Волошин, Юрій Володимирович.
Розкольницькі слободи на території Північної Гетьманщини у XVIII ст. [Електронний ресурс] : історико-демографічний аспект / Ю. В. Волошин. - Полтава : АСМІ, 2005. - 312 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена поселенням російських старовірів, що існували на території Стародубського та Чернігівського полків Геть манщини у XVIII ст. Використовуючи сучасні історико демографічні методи, автор аналізує соціальні процеси, які переживала ця етно релігійна група, перебуваючи у чужорідному етнічному середовищі. Спираючись на історико статистичні джерела дослідник розглядає статево віковий склад та природний рух населення, інститут шлюбу і сім'ї, статево рольову систему й становище жінки у старообрядницькій родині, антропонімічні особливості старовірів, вплив міграційних процесів на формування структури населення та соціальні процеси. Робиться спроба порівняння старообрядницького соціуму з українсь ким населенням регіону. Для спеціалістів в галузі історії старообрядництва та історичної демографії, викладачів та студентів, а також всіх, хто цікавиться проб лемами конфесійної і соціальної історії.



Кл.слова:
релігієзнавство -- старообрядництво

   Тип видання:   монографія   
8.


Людський розвиток в Україні: мінімізація соціальних ризиків (колективна науково-аналітична монографія) [Електронний ресурс] / за ред. Е.М.Лібанової ; Національна академія наук України. - К. : Ін-т демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, Держкомстат України, 2010. - 496 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія підготовлена колективом науковців Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України спільно з фахівцями Державного комітету статистики України. У ній представлено результати дослідження особливостей сучасного стану людського розвитку в Україні, соціальних ризиків та основних загроз подальшому розвитку. Виявлено чинники та передумови формування соціальних ризиків. Здійснено аналіз демографічних ризиків, ризиків зайнятості та ринку праці, проблем рівня життя, бідності та соціального виключення, розвитку системи соціального захисту населення. Висвітлено регіональні відмінності та диспропорції людського розвитку, розглянуто роль бюджету в його регулюванні, сформовано концептуальні засади гармонізації соціальної та бюджетної політики. Обгрунтовано шляхи щодо пом’якшення соціальних ризиків на основі реструктуризації зайнятості, трансформації системи соціального захисту, реалізації політики соціального включення, розвитку та підтримки сім’ї. Монографія розрахована на фахівців у галузі економіки праці, соціальної економіки та політики, працівників державного управління, аспірантів та студентів економічних і гуманітарних спеціальностей.



Кл.слова:
соціальні ризики

   Тип видання:   монографія   
9.


Людський розвиток в Україні: соціальні та демографічні чинники модернізації національної економіки (колективна монографія) [Електронний ресурс] / [Лібанова Е.М., Макарова О.В., Курило І.О. та ін.]; за ред. Е.М.Лібанової ; Національна академія наук України. - К. : Ін-т демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, 2012. - 320 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія підготовлена колективом науковців Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України. У даній роботі досліджено вплив соціальних та демографічних чинників на процес модернізації національної економіки, який конкретизовано через встановлення конфігурації відповідних факторів щодо обмежуючого або стимулюючого впливу на досягнення цілей модернізації. Серед них: реалізація системи соціальної відповідальності з урахуванням інституціональних передумов економічного розвитку; врахування особливостей довготривалих зрушень у перебігу основних демографічних процесів та стану соціально-економічних структур на селення; застосування каналів та механізмів впливу рівня життя, а також процесу капіталізації як стимулюючих факторів модернізації; розширення можливостей вибору життєвої стратегії людини та досягнення збалансованості системи соціальної підтримки; необхідність встановлення цільових орієнтирів та механізмів державної політики модернізації. Монографія розрахована на фахівців у галузі демографії, соціальної економіки та соціальної політики, працівників державного управління, аспірантів і студентів економічних та інших гуманітарних спеціальностей.



Кл.слова:
соціологія -- демографя

   Тип видання:   монографія   
10.


Населення України. Трудова еміграція в Україні [Електронний ресурс] ; Державний комітет статистики України, Український центр соціальних реформ / Державний комітет статистики України, Український центр соціальних реформ. - К. : Ін-т демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, 2010. - 233 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії розглядається широке коло проблем, пов’язаних із зовнішньою трудовою міграцією українських громадян, висвітлено теоретичні та прикладні аспекти трудової еміграції. Досліджується перебіг зовнішніх трудових міграцій у контексті загальної соціально-економічної ситуації на основі відомостей державної статистики загальної соціально-економічної ситуації на основі відомостей державної статистики та спеціальних вибіркових обстежень. Особливу увагу приділено аналізу результатів першого загальнонаціонального опитування з питань трудових міграцій, що було проведене у середині 2008 року. Проаналізовано соціально-економічні характеристики зовнішніх трудових мігрантів, напрямки трудової еміграції, умови праці та перебування громадян України за кордоном. Здійснено оцінку заробітків трудових мігрантів та грошових переказів, визначено вплив трудової еміграції на розвиток ринку праці в Україні. Розроблено пропозиції щодо формування міграційної політики, а також поліпшення статистики трудових міграцій. Для наукових працівників (демографів, економістів, географів, соціологів, правників), державних службовців, викладачів та студентів ВНЗ, усіх, хто цікавиться проблемами трудової еміграції.



Кл.слова:
трудова еміграція

   Тип видання:   монографія   
11.


Людський розвиток в Україні: інноваційний вимір [Електронний ресурс] : колективна монографія / за ред. Е. М. Лібанової. - К. : Ін-т демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України, 2008. - 383 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографію підготовлено колективом науковців Інституту демографії та соціальних досліджень НАН України за результатами виконання відомчої наукової тематики «Розробка механізмів реалізації інноваційних складових людського розвитку». У дослідженні також брали участь експерти Програми розвитку ООН в Україні в рамках Проекту «Цілі Розвитку Тисячоліття —Україна». У монографії обґрунтовано теоретико-методологічні положення щодо інноваційної сутності людського розвитку і чинників розвитку соціальних інновацій, дано оцінку загальним тенденціям інноваційних змін у складових людського розвитку. Запропоновано напрями удосконалення організаційного і фінансового забезпечення механізму реалізації інноваційних важелів людського розвитку, зокрема у сфері покращення демографічної якості населення, розширення освітньо-інформаційного простору, політики зайнятості та доходів. Монографія розрахована на фахівців у галузі економіки праці, соціальної економіки та політики, працівників державного управління, аспірантів і студентів суспільних і гуманітарних спеціальностей



Кл.слова:
людський розвиток -- соціальні інновації

   Тип видання:   монографія   
12.


Людський розвиток регіонів України: аналіз та прогноз (колективна монографія) [Електронний ресурс] / за ред. Е.М. Лібанової ; Ін-т демографії та соціальних досліджень НАН України. - К. : [б. в.], 2007. - 367 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дано оцінку загальним тенденціям та рівномірності динаміки базових складових людського розвитку в регіонах України, викладено теоретико-методологічні засади прогнозування людського розвитку на загальнонаціональному та регіональному рівнях. Обгрунтовано напрями соціальних інвестицій, розроблено пропозиції щодо реформування соціальної сфери та політики доходів, спрямовані на забезпечення пріоритетності людського розвитку, гендерної та міжпоселенської рівності. Монографія розрахована на фахівців у галузі економіки праці, соціальної економіки та політики, працівників державного управління, аспірантів та студентів суспільних і гуманітарних спеціальностей.



Кл.слова:
регіони

   Тип видання:   монографія   
13.


Смертність населення України у трудоактивному віці (монографія) [Електронний ресурс] / відпов. ред. Е. М. Лібанова ; Національна академія наук України. - К. : Ін-т демографії та соціальних досліджень НАН України, 2007. - 211 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена дослідженню актуальної проблеми смертності населення України у трудоактивному віці. У ній висвітлюються особливості соціально-економічних умов формування здоров’я, чинників та наслідків його кризового стану у трудоактивному віці; досліджуються зміни у смертності й середній тривалості життя впродовж ХХ–поч. ХХІ ст., здійснена науково обгрунтована оцінка демографічних втрат України у роки соціальних катастроф першої половини ХХ століття, в т. ч. серед населення трудоактивного віку.



Кл.слова:
демографя

   Тип видання:   довідник   
14.


Етнонаціональна структура українського суспільства [Електронний ресурс] : довідник / В. Б. Євтух [та ін.] ; Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Факультет соціології та психології. - К. : Наукова думка, 2004. - 346 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У довіднику за структурним принципом подано відомості про українську етнонацію, національні меншини та спільноти з невизначеним статусом (т.зв. корінні народи), про представників окремих етносів та їхні групи, представлені в Україні. Для кожної спільноти наведено інформацію про її загальну чисельність та розселення в світі, генеалогію мови, антропологічний тип, віросповідання, чисельність і розселення в Україні, мови спілкування, соціально-демографічні характеристики, історію цієї спільноти в Україні, додається нарис її етнічної історії. Довідник містить дані перепису 2001 р. про національний склад населення, мову спілкування, освіту, наведено бібліографію із вказаної проблематики. Для етнологів, політологів, соціологів, істориків, державних службовців, студентів, які вивчають етносоціологію, та усіх, хто цікавиться міжетнічними взаєминами в українському суспільстві.



Кл.слова:
демографія -- соціологія -- антропологія

   Тип видання:   монографія   
15.

Карпенко, Н. М.
Китайский легион. Участие китайцев в революционных событиях на территории Украины (1917—1921 гг.) [Електронний ресурс] : монография / Н. М. Карпенко. - Луганск : Альма-матер, 2007. - 392 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В монографии рассматриваются вопросы миграций граждан Китая в начале XX столетия на территорию Российской империи, включая Украину, выясняются причины и мотивы их вступления в ряды Красной гвардии, партизан и Красной армии в период революционных событий 1917—1921 годов. Особое внимание уделено изучению роли китайских и смешанных интернациональных формирований Красной армии, которую они сыграли в период Гражданской войны на территории Украины. Монография рассчитана на историков, преподавателей и студентов высших и средних специальных заведений, а также на тех, кто интересуется вопросами истории миграционных процессов и гражданских конфликтов.



Кл.слова:
громадянська війна -- загарбницька армія -- мародерство

   Тип видання:   довідник   
16.

Чорний, Сергій.
Національний склад населення України в ХХ сторіччі [Електронний ресурс] : довідник / С. Чорний. - К. : Картографія, 2001. - 88 с.. - (Україна на межі тисячоліть)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Видання цього довідника продовжує серію "Україна на межі тисячоліть". У довіднику показано національний склад України (у сучасних межах) у 1897—1989 pp. Етнічна структура подана у межах адміністративних одиниць, які існували в Україні протягом XX ст. У своїй праці автор використав дані переписні населення сучасної території України, які провадилися у 1897 р у Росії, 1900 р. — в Австро-Угорщині, 1930 р. — у Чехословаччині та Румунії, 1931 р. — у Польщі, 1959 і 1989 pp. — у СРСР.



Кл.слова:
демографія -- етнічна структура суспільства

   Тип видання:   національна доповідь   
17.
 



Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів та загроз подій на Донбасі [Електронний ресурс] : національна доповідь / Національна академія наук України ; Е. М. Лібанова [та ін.]. - Київ : [б. в.], 2015. - 363 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.98 Мб


Національна доповідь підготовлена колективом науковців Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Інституту економіки промисловості НАН України, Інституту економіко-правових досліджень НАН України, Інституту соціології НАН України, Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України, ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього», ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» за результатами виконання НДР «Політика інтеграції українського суспільства в контексті викликів і загроз подій на Донбасі», «Вимушені переселенці та приймаючі громади: уроки для ефективної суспільної адаптації й інтеграції», «Правові важелі активізації підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб». У доповіді досліджено історичні передумови формування соціокультурного феномену та новітні чинники трагедії Донбасу, соціально-економічні втрати України внаслідок подій на Донбасі. Визначено загрози, ризики та можливості розвитку України в економічній і соціо-політичній сфері, а також пріоритети інтеграції українського суспільства. Проаналізовано соціально-економічні, інституційні й соціогуманітарні складові політики інтеграції українського суспільства. Доповідь розрахована на фахівців у галузі соціальної економіки та політики, демографії й людського розвитку, державного управління, студентів та аспірантів економічних і гуманітарних спеціальностей.



Кл.слова:
демографічні втрати -- міграційні втрати -- інтеграція суспільства -- громадянське порозуміння

   Тип видання:   монографія   
18.

Цвігун, Інна Анатоліївна.
Демографічна безпека України та напрями її регулювання [Електронний ресурс] : монографія / І. А. Цвігун ; Подільський державний аграрно-технічний університет. - Кам'янець-Подільський : Видавець Зволейко Д. Г., 2013. - 400 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.94 Мб


Монографія присвячена висвітленню теоретико-методологічних питань дослідження демографічної безпеки та напрямів її регулювання. У ній знайшло відображення широке коло проблем, пов’язаних з чинниками демографічної безпеки та відповідними загрозами, а також їх перспективами. Здійснено аналіз чинників демографічної безпеки. Для демографів, представників суміжних з демографією наук й усіх, хто цікавиться соціально-демографічною проблематикою.



Кл.слова:
депопуляція -- міграційні процеси -- репродуктивні втрати -- дітородна активність

   Тип видання:   національна доповідь   
19.
 



Соціально-економічний стан України: наслідки для народу та держави [Електронний ресурс] : національна доповідь / Національна академія наук України, Секція суспільних і гуманітарних наук ; за заг. ред. В. М. Гейця. - Київ : НВЦ НБУВ, 2009. - 688 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 6.07 Мб


Здійснено комплексний аналіз стану та визначальних тенденцій економічного, соціального, політико-правового та гуманітарного розвитку України у світлі загроз і ризиків, пов'язаних у тому числі з кризовими процесами в сучасному світі. Висвітлено макроекономічні зміни, трансформації реального сектору економіки, небезпеки у сфері енергетики, екології. Значну увагу приділено проблемам досягнення ефективного державного управління, подолання політичної кризи, стабілізації фінансового сектору, розвитку діалогу влади, бізнесу та громадянського суспільства, трансформації соціогуманітарної сфери. Авторами доповіді запропоновано бачення стратегії, шляхів і механізмів подолання системної кризи та виведення країни на орієнтири динамічного зростання. Вирішення соціально-економічних проблем органічно пов'язано зі збереженням і зміцненням демографічного потенціалу, пріоритетами людського розвитку, завданнями консолідації української політичної нації і формування цілісного соціогуманітарного простору України. Праця є першою із серії запланованих Національною академією наук України щорічних доповідей з ключових проблем соціально-економічного, суспільнопол ітичного та культурного поступу сучасної України. Розраховано на політикум, управлінську та наукову еліту України, усіх, хто причетний до розроблення та прийняття відповідальних політичних і управлінських рішень.



Кл.слова:
макроекономічна динаміка -- демографічний розвиток -- антикризові стратегії -- соціогуманітарна сфера

   Тип видання:   аналітична доповідь   
20.


Формування моделі економічного розвитку України у післякризовому світі [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / Я. А. Жаліло [та ін.] ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2014. - 116 с.. - (Серія «Економіка» ; випуск 14)

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 0.84 Мб


Досліджено особливості макроекономічної ситуації в Україні протягом 2013 р., зроблено висновки щодо особливостей еволюції післякризової моделі економічного розвитку в умовах поширення депресивних тенденцій. Оцінено ризики та перспективи подальшої економічної динаміки, сформульовано основні характеристики та орієнтири побудови нової економічної моделі для України.



Кл.слова:
світова економіка -- зовнішня торгівля -- модернізація економіки
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського