Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)261.61-21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Коба С.С. 
Управління державним боргом України (регулювання діяльності із здійснення запозичень): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.С. Коба ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 19 с. — укp.

Визначено причини здійснення урядових запозичень, їх функції та переваги, показано необхідність розробки стратегії управління державними запозиченнями, орієнтованої на структурне реформування економіки України. Проаналізовано ситуацію стосовно зовнішніх запозичень, яка склалася в країнах, що розвиваються, визначено схожі помилки, які призвели до оголошення дефолту за їх фінансовими зобов'язаннями. Використано математичну модель як методологічну основу для аналізу спроможності країни-дебітора розраховуватися за своїми забов'язаннями. Розглянуто структуру державного боргу України, з'ясовано тенденції його зростання. Запропоновано механізми зменшення боргового навантаження. Наведено рекомендації стосовно вдосконалення правового, макроекономічного та інституціонального регулювання діяльності в напрямку здійснення державних запозичень з метою запобігання борговій кризі в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)261.61-21
Шифр НБУВ: РА317598 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кучер Г.В. 
Управління державним боргом: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Г.В. Кучер ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні аспекти функціонування системи управління державним боргом через призму теоретичного осмислення цієї категорії. Визначено об'єктивну необхідність, суть, складові та специфіку становлення системи управління державним боргом на прикладі України. Здійснено комплексне дослідження причинно-наслідкових взаємозв'язків економічної та боргової політики країни. Розглянуто причини та динаміку накопичення державного боргу, визначено стан боргового навантаження країни з застосуванням прийнятих у світовій практиці показників, а також проаналізовано причини та динаміку накопичення державного боргу в країнах, що розвиваються. Досліджено роль міжнародних фінансово-кредитних організацій та міжнародних клубів кредиторів щодо врегулювання боргових криз. Визначено особливості, умови та специфіку застосування найбільш поширених у світовій практиці методів урегулювання. Обгрунтовано вплив функціонування системи управління державним боргом на економічну безпеку країни, визначено їх причинно-наслідкові взаємозв'язки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.61-21 +
Шифр НБУВ: РА322356

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського