Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (20)Реферативна база даних (268)Книжкові видання та компакт-диски (178)Журнали та продовжувані видання (20)
Пошуковий запит: (<.>A=МОЙСЕЄНКО$<.>+<.>A=ВІКТОР$<.>+<.>A=МИКОЛАЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.
 


Посохова, К. А.
Антибіотики (властивості, застосування, взаємодія) [Електронний ресурс] : навчальний посібник / К. А. Посохова, О. П. Вікторов. - Т. : ТДМУ, 2005. - 296 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику «Антибіотики (властивості, застосування, взаємодія)» наведено сучасні дані про механізми та спектри дії, особливості фармакокінетики, застосування, побічні ефекти основних груп антибіотиків. Подано інформацію про антибактеріальне лікування позалікарняної та нозокоміальної пневмоній, ускладнених інтраабдомінальних інфекцій, септичних станів, бактеріального ендокардиту та менінгіту. Включено відомості щодо профілактики інфекційних ускладнень у хірургічній практиці. Зміст представлених додатків охоплює найважливіші питання, які постають перед лікарем під час застосування антибіотиків. Особливу увагу приділено проблемі синергізму та антагонізму антибіотиків, їх взаємодії з іншими лікарськими засобами. Книга «Антибіотики» призначена для студентів вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, лікарів усіх спеціальностей.



Кл.слова:
фармакокінетика -- антибактеріальне лікування -- антагонізм

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Релігія   
2.

Мойсеєнко, В.
Хрест із півмісяцем - вічнії символи [Електронний ресурс] : ілюстрована історія символів України / В. Мойсеєнко. - К. : Оранта, 2006. - 128 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.12 Мб


На запитання, що означав хрест і півмісяць, будь-який школяр відповістъ, приблизно, однаково. Він скаже, що це головні символи двох найбільш розповсюджених у світі релігій - християнства і магометанства. Вони прикрашаютъ не лише церкви та мечеті, а також національні прапори багатъох країн світу. При цьому, на куполах усіх стародавніх православних храмів, включно з Софіею Киівською, ще 100-200 років тому їх можна було побачити об'еднаними в один символ: хрест, що стоїтъ на півмісяці. I ще одне. Не варто думати, що символ хреста почав поширюватися по світу з Іудеі, з часу розп'яття Ісуса, а символ півмісяця – шість сторічь потому з Аравійського півострова. Насправді, ці символи були популярними ще з часів палеоліту і мають найбезпосередніше відношення до теренів Украіни.



Кл.слова:
релігійна література -- семіотика -- міфологія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Релігія   
3.

Мойсеєнко, В. С.
Боги, потопи і люди (ілюстрована історія біблійного Чорноморського потопу) [Електронний ресурс] / В. С. Мойсеєнко. - К. : Богдана, 2008. - 92 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.18 Мб


До нещодавна ніхто з нас навіть і не підозрював, що терени України можуть мати пряме відношення до біблійного Всесвітнього потопу, і, що наші пращури принесли із собою легенду про нього до Месопотамії. Там вона обростала новими важливими деталями, але вже про місцеві потопи, аж поки не перетворилась у загальновідомий міф-попередження про Вселенський потоп - страшну кару за відмову жити відповідно до заповідей Божих.



Кл.слова:
релігійна література -- релігія -- Біблія -- міфологія

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.

Мойсеєнко, І. П.
Інвестування [Електронний ресурс] / І. П. Мойсеєнко. - К. : Знання, 2006. - 490 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У навчальному посібнику розглянуто методологічні основи інвестування, класифікацію інвестицій, особливості та напрями іноземного інвестування, структуру капіталу підприємства, позикові джерела фінансових інвестицій, оцінювання ефективності інвестицій, формування власних ресурсів підприємства та управління ними. Висвітлено основні поняття інвестиційного портфеля, а також показано, яким чином можна дослідити інвестиційну привабливість об’єкта інвестування.



Кл.слова:
мікроекономіка -- фінанси -- гроші

   Тип видання:   навчальний посібник   
5.

Мойсеєнко, І. П.
Управління фінансово-економічною безпекою підприємства [Електронний ресурс] : навч. посібник / І. П. Мойсеєнко, О. М. Марченко. - Л. : [б. в.], 2011. - 380 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.67 Мб


У навчальному посібнику викладено теоретико-методологічні засади управління фінансово-економічною безпекою підприємства, зокрема, його принципи, методи, функції, механізми, основні підходи до організації; науково-методологічні основи ідентифікації загроз фінансово-економічній безпеці, ризиків фінансово-економічної діяльності, розробки комплексу заходів з їх нейтралізації, формування стратегії фінансово-економічної безпеки підприємства, аналізу та оцінки рівня фінансово-економічної безпеки підприємства. Значна увага приділена сучасним практичним проблемам управління фінансово-економічною безпекою підприємств в Україні. Рекомендований для студентів спеціальності 8.18010014 «Управління фінансово-економічною безпекою». Може бути корисним аспірантам, здобувачам наукових ступенів за спеціальністю: 21.04.02. «Економічна безпека суб’єктів господарської діяльності», студентам та викладачам економічних



Кл.слова:
фінансово-економічна безпека підприємства -- управління -- економічна діяльність -- моніторинг -- фінансовий менеджмент -- фінансовий контролінг -- фінансова криза -- інтелектуальний капітал -- фінансовий аналіз -- інноваційний потенціал -- управління ризиками -- управління страховими ризиками -- банкрутство -- антикризове управління -- лізинг

   Тип видання:   науково-популярне видання   
6.

Мойсеєнко, Віктор Миколайович.
Помилувати не можна стратити [Електронний ресурс] : науково-інформаційне видання / В. М. Мойсеєнко. - Київ : Вища школа, 2011. - 376 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.01 Мб


В. Мойсеєнко створив наукову працю, яка заповнює прогалину в українській юридичній літературі. Помилування злочинців – постійна функція Президента держави. Злочинці становлять маленький сегмент суспільства і юридично помилування стосується тільки їх. Проте злочин – кара – помилування – це ті чинники, які впливають на все суспільство, бо коли злочинність мала, тоді громадяни почувають себе в безпеці, коли поширюється, тоді зростають стурбованість, знервованість і почуття небезпеки. Моральна атмосфера гіршає, і зростає незадоволення життям. Праця В. Мойсеєнка сприяє розкріпаченню душ «совітських» громадян і робить їх більш відповідними демократичному суспільству тим, що підіймає завісу й оголює ту частину реального життя суспільства, яке в колоніальну добу було заховане за сімома великими печатками. У праці цікава статистика, яка наочно виявляє тіньовий бік моралі наших людей і допомагає поглянути на самого себе та на своїх ближніх збоку. Автор тривалий час працював Керівником Служби з питань помилування і має величезний досвід у цій сфері діяльності. Йому вдалося вкласти в логічну послідовну систему виклад історії помилування, нормативну базу і практику, що склалася була в умовах незалежної української держави.



Кл.слова:
пенітенціарна система -- інститут помилування -- клопотання -- виконання вироку
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського