Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>K=КІНОПРОКАТ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

   Тип видання:   словник   
1.

Миславський, Володимир.
Кінословник. Терміни, визначення, жаргонізми [Електронний ресурс] / Володимир Миславський. - Х. : [б. в.], 2007. - 328 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Кінословник складається з 578 статей про терміни, визначення і жаргонізми у світовому кінематографі. Дана робота є першою в Україні спробою систематизації інформації про жанри, стилі і течії у світовому кінематографі - від його зародження до наших днів (глави «Історія і теорія кіно», «Кіномистецтво», «Жанри і піджанри»). У главах «Кіновиробництво», «Кінопрокат» і «Кінотехніка» представлені матеріали, що висвітлюють розвиток кіновиробництва, кінопрокату і кінотехніки. Книга буде цікава професіоналам-кінознавцям, кіноредакторам телекомпаній, студентам кінофакультетів і всім, хто цікавиться кінематографом.



Кл.слова:
кінематограф -- кіномистецтво -- кіноіндустрія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
2.

Брюховецька, Лариса.
Приховані фільми: українське кіно 1990-их [Електронний ресурс] / Л. Брюховецька. - К. : АртЕк, 2003. - 384 с.. - (Бібліотека журналу "Кіно-Театр")

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книжці «Приховані фільми. Українське кіно 1990-х» розглядається складний і драматичний для українського кіно період: як позначилися на кіновиробництві, кінопрокаті, взаємовідносинах кіно і телебачення нові умови, коли на зміну творчій несвободі прийшла несвобода економічна, що сталося з кіногалуззю в умовах трансформації суспільства. Основну увагу автор приділяє творчому обличчю кіно 1990-х, розглядаючи його жанрову й тематичну новизну, найцікавіші творчі тенденції. В окремому розділі подається аналіз найпомітніших ігрових та документальних фільмів. У «Додатках» - стисла характеристика українських кінофестивалів, хроніка кінематографічних буднів, а також довідки про творчі надбання українських режисерів, операторів, акторів за десятиріччя.



Кл.слова:
український кінематограф -- кіновиробництво -- кінопрокат -- продюсування

   Тип видання:   словник   
3.


Англо-русско-украинский словарь кинотерминов [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.], [20_ _?]. - 215 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Данный справочник включает 578 статей о терминах, определениях и жаргонизмах в мировом кинематографе. Работа является первой в Украине попыткой систематизации информации о жанрах, стилях и течениях в мировом кинематографе – от его зарождения до наших дней, а также о развитии кинопроизводства, кинопроката и кинотехники. Описание терминов в зависимости от их значимости, включает от одного-двух предложений до нескольких абзацев. Также в описании почти каждого термина приводятся основные фильмы.



Кл.слова:
кінематограф -- кіновиробництво -- кінопрокат

   Тип видання:   аналітична доповідь   
4.

Здіорук, С. І.
Культурна політика України: національна модель у європейcькому контексті [Електронний ресурс] : аналітична доповідь / С. І. Здіорук, О. М. Литвиненко, О. П. Розумна ; Національний інститут стратегічних досліджень. - Київ : [б. в.], 2012. - 64 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 0.22 Мб


В аналітичній доповіді на основі вивчення європейського досвіду сприяння розвитку культури з боку національних урядів і міжнародних інституцій, стану найбільш важливих сегментів культурної сфери в Україні запропоноване концептуальне бачення головних напрямів формування культурної політики, яка найбільше відповідала б потребам Українського народу в руслі світових тенденцій. Особливу увагу приділено дослідженню місця й ролі культури в сучасному суспільстві, тих можливостей, які вона створює для соціально-економічного розвитку країни та її регіонів, національної консолідації та просування інтересів Української Держави на міжнародній арені. Ця праця буде корисною працівникам органів державної влади й культурної сфери, політикам, науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, представникам аналітичної спільноти, усім, хто цікавиться проблемами розвитку сучасної української культури.



Кл.слова:
культурна репрезентація -- книговидання -- кінопрокат
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського