Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (4)Тематичний інтернет-навігатор (1)Автореферати дисертацій (575)Реферативна база даних (4297)Книжкові видання та компакт-диски (304)Журнали та продовжувані видання (18)
Пошуковий запит: (<.>K=ОЧІКУВАННЯ$<.>+<.>K=СПОЖИВАЧІВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   словник   
1.

Скрипник, Лариса Григорівна.
Власні імена людей [Електронний ресурс] : словник-довідник / Л. Г. Скрипник, Н. П. Дзятківська. - 3-тє вид.. - К. : Наукова Думка, 2005. - 334 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У Словнику-довіднику подаються офіційні імена, уживані в Україні,та їх варіанти, включено відомості про їх походження, правила правопису українських і російських прізвищ. Імена ілюструються уривками з поетичнихтворів, народних пісень тощо. Видання сувенірне. В ім’я здавна вкладався глибокий духовний зміст. Його вибір для новонародженої дитини був традиційною вірою в магічну силу слова й власного імені. Недарма ж великі українські князі носили такі славні імена, як Володимир (володар світу і людей), Ізяслав (той, хто славу здобуває), Святослав, Мстислав, Ярополк… Духовна міць, яка входила в них через надані ймення, робила князів непереможними. Адже в іменах завжди містилося добре віщування, побажання добробуту, захисту Богів, надія на кращу синовню чи доччину долю. І, мабуть, немає матері, яка б не назвала свою гарну доньку Любомирою (яку в миру люблять), Світланою (світлою, чистою) або Миланою (яка для всіх мила, якою милуються). Обираючи майбутнє ймення для дитини, батьки хотіли, щоб разом з ним вона отримала і захисника згори, божого охоронця. Так, вважалося, що Мирослави присвячені Богові Миру, Ярослави – Ярилу, а про Богуславів і Богданів дбатимуть Боги, які подарували родині бажану дитинку. Вважалося також, що той, хто назве немовля непривабливим іменем як-от Неждан, Нелюбима, Немира, збереже її від злого ока, яке, нібито, не зверне уваги на дитину, яку не ждали або не люблять. Але вже доведено, що подібні ймення тільки заважатимуть людині в житті, адже несуть в собі силу-силенну негативу. Дослідники вважають, що імена творилися за допомогою первісного арійського способу, який передбачає врахування всього комплексу релігійних та соціальних уявлень давнього суспільства. Навіть вважається, що імена були розподілені за кастовими прошарками, що зараз вже втратило своє значення. Крім того, імена могли втілювати як верхній, так і нижній Божественний світ. У давніх українців не було чітко вираженого протиборства між “темним” і “світлим”, кожне начало мало власне призначення, і від їх взаємодії творилося життя. Ще в давні часи, як засвідчують джерела, був звичаєвий набір двоосновних імен. Але й ці складові частини імен могли формуватися з більш простих елементів, які також слід враховувати, бо вони можуть іноді давати відмінне тлумачення. Існують імена, в яких виражено побажання здобути славу (Святослав, Ростислав), бути мужнім і відважним воїном (Ратимир, Ратибор, Ярополк), проявляти миролюбність (Миролюб, Любомир). Імена, які висловлюють гостинність (Гостирад, Милогост, Доброгост), можна пояснити і як очікування в родині бажаної дитини, яка прийшла на цей світ добрим гостем. Є імена, що втілюють любов батьків до Бога, який послав їм дитину і через відповідне ім’я дбатиме про неї (Богумил, Богуслав, Богурад), а також побажання на майбутнє позитивних рис характеру своїй дитині (Доброслав, Добромисл).



Кл.слова:
ономастика

   Тип видання:   законодавчі матеріали   
2.


Молоко и молочные продукты [Електронний ресурс] : пер. с англ. / науч. ред. В. А. Кузьмина. - М. : Весь Мир, 2007. - 119 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Кодекс Алиментариус – это свод международных пищевых стандартов, принятых Международной комиссией ФАО/ВОЗ по внедрению кодекса стандартов и правил по пищевым продуктам (Комиссией «Кодекс Алиментариус»). Стандарты Кодекса охватывают основные продукты питания – как обработанные и полуфабрикаты, так и необработанные. Кроме того, в той мере, в какой это необходимо для достижения принципиальных целей Кодекса – охраны здоровья потребителей и содействия добросовестной торговле пищевыми продуктами, – представлены материалы, используемые при последующей переработке пищевых продуктов. Положения Кодекса касаются: гигиенических требований и пищевой ценности продуктов питания, включая микробиологические критерии, требования по пищевым добавкам, следам пестицидов и ветеринарных лекарственных препаратов, загрязняющим веществам, маркировке и внешнему виду, а также к методам отбора проб и оценки риска. Кодекс Алиментариус с полным основанием может рассматриваться как важнейший международный справочник в области качества пищевых продуктов. В нем учтены новейшие достижения научных исследований в области питания. Кодекс значительно повысил информированность мирового сообщества по таким жизненно важным вопросам, как качество продуктов питания, продовольственная безопасность и деятельность общественного здравоохранения. В данном издании содержится ряд стандартов по молоку и молочным продуктам.



Кл.слова:
харчування -- захист прав споживачів

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.


Зобов'язальне право. Теорія і практика [Електронний ресурс] : навчальний посібник / за ред. О. В. Дзери. - К. : Юрінком інтер, 1998. - 321 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Істотні зміни в історичному розвитку країни та радикальні економічні, політичні та соціальні перетворення відбуваються у сфері відносин власності, суспільного виробництва, обігу капіталу. Реалізації цих завдань сприяє інститут зобов'язального права. Його правові норми регулюють майнові відносини, що виникають у разі відчуження майна, надання послуг, виконання робіт, заподіяння шкоди або безпідставного придбання майна. З огляду на це книга "Зобов'язальне право: теорія і практика" є насамперед посібник з особливої частини цивільного права, але питання у ньому висвітлюються значно ширше ніж цього потребують такі видання. Актуальність теми пояснюється ще й тим, що у книзі разом з усталеними поняттями про зобов'язальні правовідносини, виконання зобов'язань, способи забезпечення їх виконання розглядаються й такі, раніше нетрадиційні види зобов'язань, як: зобов'язання, пов'язані з захистом прав споживачів; договори купівлі-продажу.



Кл.слова:
цивільне право -- договір купівлі-продажу -- біржа

   Тип видання:   довідник   
4.

Шнаппауф, Р. А.
Практика продаж [Електронний ресурс] : справочное пособие / Р. А. Шнаппауф. - М. : Бизнес, 1995. - 178 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В условиях все более ужесточающейся конкурентной борьбы за рынки сбыта возрастают и требования к продавцам. Победителями в ней будут те, кто обладает высокой квалификацией. В книге предлагается концепция успешных действий на каждом этапе делового общения продавца с покупателем, начиная с подготовки к первой встрече с клиентом и до заключения сделки.



Кл.слова:
ринок споживачів -- прибуток -- збут -- шляхи впливу

   Тип видання:   довідник   
5.

Андрющенко, В. А.
Права потребителей в Украине [Електронний ресурс] : справочное пособие для всех / В. А. Андрющенко, И. С. Луста. - К. : Наукова думка, 1999. - 224 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Справочное пособив предназначено для быстрого постижения основ защиты прав потребителей. В нем представлены соответствующие правовые материалы или выдержки из них, а также полезная информация и ценные советы для потребителей. В конце книги приведен полный текст Закона Украины "О защите прав потребителей". Рассчитано на широкий круг читателей. Многие граждане Украины до сих пор недостаточно хорошо знают свои права и возможности, которые предоставляет им действующее законодательство. Отсутствие в Украине доступного для большинства граждан информационного пособия о правах потребителей побудило нас взяться за эту работу



Кл.слова:
права споживачів -- споживач

   Тип видання:   навчальний посібник   
6.

Прокопенко, О. В.
Інфраструктура товарного ринку [Електронний ресурс] : навчальний посібник / О. В. Прокопенко. - К. : Центр учбової літератури, 2007. - 296 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Викладено систему методів та алгоритмів аналізу внутрішнього та зовнішнього (макро та мікро) маркетингового середовища підприємств, підходи до прогнозування зміни основних показників кон’юнктури ринку, дослідження споживачів, конкурентів та інших економічних контрагентів. Наведено правила інтерпретації результатів ринкових досліджень та їх документування. Аналізується велика кількість прикладів і фактичних матеріалів, що ілюструють теоретичні положення. Навчальний посібник містить практикум з основних розділів курсу. Для викладачів та студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також слухачів шкіл бізнесу, керівників підприємств, працівників маркетингових підрозділів та інших спеціалістів, чия діяльність пов’язана з практичним маркетингом.



Кл.слова:
маркетинг -- кон'юнктура ринку

   Тип видання:   методичний посібник   
7.


Інструкція по хіміко-технологічному контролю лікеро-горілчаного виробництва [Електронний ресурс]. - К. : УкрНИИспиртбиопрод, 1999. - 458 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Інструкція містить сучасні методи хіміко-технологічного контролю технологічних процесів лікеро-горілчаного виробництва, якості сировини, напівфабрикатів, допоміжних матеріалів, інгредієнтів і готових напоїв з метою підвищення якості продукції, її стійкості, зменшення виробничих втрат, раціонального використання сировини. За останні роки підвищені вимоги до якості продукції, розроблені нові і зняті з виробництва непопулярні у споживачів види напоїв, вдосконалені технологічні процеси. Для хіміко-технологічного контролю лікеро-горілчаного виробництва розроблені нові, більш прогресивні методи аналізу що відповідають сучасному рівню розвитку аналітичної техніки, вдосконалені існуючі методи контролю, в виробництві введені нові стандарти на правила приймання і методи аналізу В хіміко-технологічний контроль лікеро-горілчаного виробництва включені нові методи аналізу та показники, які раніше не визначалися. Інструкцію з хіміко-технологічного контролю лікеро-горілчаного виробництва підготовлено в Українському науково-дослідному інституті спирту і біотехнології продовольчих продуктів (УкрНДІспиртбіопрод). Хіміко-технологічний контроль лікеро-горілчаного виробництва - це визначення комплексу показників, які характеризують хімічний склад та фізико-хімічні властивості сировини та матеріалів, напівфабрикатів, готових напоїв та відходів лікеро-горілчаного виробництва, і встановлення відповідності отриманих результатів значенням, що приведені у відповідних нормативних документах. Хіміко-технологічний контроль відіграє важливу роль у виробничій діяльності заводу, так як дозволяє керувати технологічним процесом, забезпечити його стабільність, високий вихід та необхідну якість готової продукції. При оцінці якості сировини і готової продукції користуються такими поняттями, як якість, показник якості, базовий показник якості, рівень якості. Якість продукції - це сукупність тих властивостей, які обумовлюють її придатність до споживання за призначенням. При оцінці якості однієї і тієї ж продукції, але різного призначення, із всієї множини властивостей вибирають лише ті, які дозволяють досягти відповідної мети.



Кл.слова:
спирт -- алкоголь

   Тип видання:   монографія   
8.


EU food law [Electronic resource] : a practical guide / ed. K. Goodburn. - Cambridge : Woodhead Publishing Limited ; Boca Raton : CRC Press LLC, 2001. - 256 p.
Переклад назви: Харчовий закон Європейського Союзу

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


EU food safety legislation has evolved over 30 years or so, reflecting a blend of scientific, social, political and economic factors. As a result, there has, at times, been little coherence in its development, resulting in over-complex and fragmented measures and lack of consistency. It is only recently that the EU has developed a clear policy framework for food law.



Кл.слова:
права споживачів

   Тип видання:   законодавчі матеріали   
9.


Kurzkommentar zum ABGB [Electronic resource] : Allgemeines bürgerliches Gesetzbuch, Ehegesetz, Konsumentenschutzgesetz, IPR-Gesetz und Europäisches Vertragsstatutübereinkommen / herausgegeben von H. Koziol, P. Bydlinski, R. Bollenberger. - Wien : Springer, 2007. - 2203 S.
Переклад назви: Короткий коментар до Цивільного кодексу: Генеральний Цивільний кодекс, цивільний шлюб, закон захисту прав споживачів, прав інтелектуальної власності законом та статутом, європейський договір про угоду

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Ein exzellenter ABGB-Kommentar, der Umfang und Teife seiner Kommentierung zum Trotz auch den Vorteil der Kompaktheit hat. Ein Muss für jede juristische Handbibliothek!" RPA aktuell 2/2008 "... Der Kommentar besticht durch Aktualität, Praxisnähe und Benutzerfreundlichkeit ... Der "KBB" kann jedem Rechtsanwender, der mit Zivilrecht in Berührung kommt oder täglich damit konfrontiert ist, wärmstens empfohlen werden und sollte in keiner juristischen (Hand-)Bibliothek fehlen." Österreichische Juristen-Zeitung 1/2008 "... Aufgrund der Aktualität und seines kompakten Umfanges wird es diesem Kommentar mit Sicherheit gelingen, jene Stellung in der rechtlichen Praxis, die er sich seit dem Erscheinen der ersten Auflage "erobert" hat, auch in Hinkunft zu festigen und auszubauen." Das Recht der Arbeit 1/2008 "... Ein wertvoller Kommentar auch zu Rechtsfragen, die das Wohnungseigentum betreffen, auch für Nichtjuristen ..." GdW-Informationen 12/2007 "... Aktualität, Praktikabilität, höchstgerichtliche Judikatur sowie weiterführende Problemaufbereitung stehen auch bei der Neubearbeitung im Vordergrund. Wertvoll: Das detaillierte Sachverzeichnis und die Angabe der AZ bei Entscheidungen seit 1990." Salzburger Nachrichten 4.12.2007 "... Damit steht ein handlicher und aktueller Arbeitsbehelf für alle privatrechtlich tätige Juristen, seien sie in der Forschung oder in der Praxis tätig, zur Verfügung, der sicher dieselbe wohlwollende Aufnahme finden wird wie die 1. Auflage." Österreichisches Recht der Wirtschaft 10/2007 "... ist der "KBB" ein unerlässlicher Bestandteil einer jeden Bibliothek eines liechtensteinischen Praktikers." Liechtensteinische Juristen-Zeitung Heft 3/2007 "... Das Werk besticht durch die prägnante und verständliche Sprache der Autoren, den klaren Aufbau sowohl des Kommentars als auch der einzelnen Kommentierungen und durch seine Einheitlichkeit der Bearbeitungstiefe



Кл.слова:
цивільний кодекс

   Тип видання:   довідник   
10.
 


Калачева, С. А.
Адвокаты и представители в гражданском процессе [Електронний ресурс] / С. А. Калачева, Е. С. Калачев. - М. : ПРИОР, 2001. - 252 с.. - (Справочник адвоката)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
юриспруденція -- захист прав споживачів -- суд

   Тип видання:   наукове видання   
11.

Єрмоленко, Володимир.
Оповідач і філософ. Вальтер Беньямін та його час [Електронний ресурс] / Володимир Єрмоленко. - К. : Критика, 2011. - 280 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книжку історика філософії, есеїста і перекладача Володимира Єрмоленка присвячено творчості Вальтера Беньяміна (1892–1940) – одного з найупливовіших філософів ХХ століття. У центрі авторової уваги – засадничі топоси Беньямінового мислення, зокрема образи оповідача, фланера та колекціонера, теми міського простору та його трансформацій, феномени пам’яті й апокаліптичного очікування, поняття аури та аналогії. Водночас життя та ідеї Беньяміна постають як певна призма, що крізь неї дослідник намагається робити «фотознімки» епохи, насамперед німецької та французької гуманістики, літератури та мистецтва, загалом інтелектуального побуту 1920-х – 1930-х років. Поруч із Беньяміном на цих «фотознімках» з’являються інші чільні постаті тієї доби, як-от Фройд і Пруст, Бретон і Араґон, Гайдеґер і Арендт, Лукач і Адорно, Гофмансталь і Краус, Бльох і Кракауер, Шолєм і Деблін, що їх усіх пов’язує між собою головна тема книжки: драматичне та парадоксальне переплетення сучасности й архаїки в інтелектуальній атмосфері першої половини XX століття та зумовлений цим феномен «антимодерного модерну». Книжку щедро ілюстровано портретами згадуваних осіб і світлинами паризького фотографа Ежена Атже, що правлять за свого роду візуальний код Беньямінової філософії.



Кл.слова:
філософське вчення -- філософія

   Тип видання:   навчальний посібник   
12.


Барна справа [Електронний ресурс] : опорний конспект лекцій / Київський національний торговельно-економічний університет. Кафедра технології і організації ресторанного господарства. - К. : [б. в.], 2008. - 117 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Головною метою дисципліни "Барна справа" є форму- вання у студентів бакалаврського рівня знань та вмінь при організації роботи й обслуговування в барах. Дисципліна "Барна справа" є професійно орієнтованою, посідає чільне місце в навчальному процесі і має логічний зв’язок з такими дисциплінами, як "Устаткування закладів ресторанного господарства", "Теоретичні основи технології харчових виробництв", "Організація виробництва", "Організація обслуговування", "Технологія продуктів харчування", "Організація ресторанного господарства за кордоном", "Методи контролю харчових виробництв", "Стандартизація, метрологія та сертифікація", "Основи підприємництва", "Товарознавство харчових продуктів" та ін. Вивчення дисципліни створює умови для формування у студентів широкого світогляду, організаторських здібностей, вмінь розв’язувати виробничі завдання, що сприяє підвищенню якості виробництва барної продукції та обслуговування споживачів у барах.



Кл.слова:
бізнес -- заклади харчування

   Тип видання:   навчальний посібник   
Категорія: Будівництво   
13.

Сорокіна, К. Б.
Водопостачання та водовідведення [Електронний ресурс] : конспект лекцій / К. Б. Сорокіна ; Харківська національна академія міського господарства. - Х. : ХНАМГ, 2009. - 80 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Метою вивчення дисципліни є формування у майбутніх фахівців умінь і знань з сучасних методів проектування, будівництва та експлуатації систем во- допостачання і водовідведення населених міст, житлових і промислових об’єктів. Предметом вивчення дисципліни є системи й схеми водопостачання і водовідведення населених міст і промпідприємств, методи й споруди поліпшення якості, подачі й розподілу питної води, методи й споруди для транспортування та очищення стічних вод і осадів, основи проектування та експлуатації внутрі- шніх і зовнішніх систем водопостачання і водовідведення. Основними завданнями, що мають бути вирішені в процесі виивчення дисципліни, є теоретична і практична підготовка студентів з таких питань: - основні положення та вимоги державних стандартів до систем водопостачання і водовідведення; класифікації та основні характеристики систем і схем водопостачання і водовідведення населених пунктів, житлових і промислових об'єктів; принципи вибору системи й схеми водопостачання і водовідведення об’єкта; основні принципи санітарно-технічного обладнання будинків та споруд; визначення розрахункових параметрів систем забору, подачі й приготування води різної якості для потреб водопостачання; визначення розрахункових параметрів систем відведення і очищення стічних вод від різних споживачів. Конспект лекцій покликаний допомогти студентам у вивченні дисципліни, він містить теоретичний матеріал з усіх змістових модулей, контрольні питання і рекомендовану літературу. При роботі з текстом слід звертати увагу на визначення, класифікації, тези, виділені курсивом і жирним шрифтом. Уважне вивчення наведеної інформації і схем, опрацьовування контрольних питань допоможуть студентам успішно справлятися з завданнями поточного і підсумкового контролю.



Кл.слова:
водогін -- каналізація -- будівництво

   Тип видання:   навчальний посібник   
14.

Адамчук, Н. В.
Видавничі стандарти [Електронний ресурс] / Н. В. Адамчук ; Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини «Україна». Інститут Філології та масових комунікацій. Кафедра видавничої справи та редагування. - К. : Університет “Україна”, 2010. - 54 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Науково-технічний і економічний прогрес в Україні на сучасному етапі нерозривно пов'язані з ефективною діяльністю у сфері захисту прав споживачів. Стандартизація, метрологія, сертифікація - головні складові технічного регулювання як основи надійного захисту прав споживачів. Потрібно чітко розрізняти стандартизацію, метрологію та сертифікацію, на яких будується система забезпечення прав споживачів на отримання якісних та безпечних товарів, робіт і послуг. Стандартизація - це діяльність, що полягає у встановленні положен для загального і багаторазового застосування щодо наявних чи можливих завдань з метою досягнення оптимального ступеня впорядкування у певній сфері, результатом чого є підвищення рівня відповідності продукції, процесів та послуг їх функціональному призначенню, усунення бар'єрів у торгівлі і сприяння науково-технічному співробітництву. Метрологія - наука про вимірювання, яка включає як теоретичні, так і практичні аспекти вимірювань у всіх галузях науки і техніки. Сертифікація - процедура, за допомогою якої визнаний в уста- новленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, систем якості, систем управління якістю, систем управління довкіллям, персоналу встановленим законодавством вимогам.



Кл.слова:
стандартизація -- метрологія -- сертифікація

   Тип видання:   навчальний посібник   
15.

Никифорук, Б. В.
Видавничі стандарти [Електронний ресурс] / Б. В. Никифорук ; Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини «Україна». Інститут Філології та масових комунікацій. Кафедра видавничої справи та редагування. - К. : Університет “Україна”, 2010. - 94 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Науково-технічний і економічний прогрес в Україні на сучасному етапі нерозривно пов'язані з ефективною діяльністю у сфері захисту прав споживачів. Стандартизація, метрологія, сертифікація - головні складові технічного регулювання як основи надійного захисту прав споживачів. Потрібно чітко розрізняти стандартизацію, метрологію та сертифікацію, на яких будується система забезпечення прав споживачів на отримання якісних та безпечних товарів, робіт і послуг. Стандартизація - це діяльність, що полягає у встановленні положен для загального і багаторазового застосування щодо наявних чи можливих завдань з метою досягнення оптимального ступеня впорядкування у певній сфері, результатом чого є підвищення рівня відповідності продукції, процесів та послуг їх функціональному призначенню, усунення бар'єрів у торгівлі і сприяння науково-технічному співробітництву. Метрологія - наука про вимірювання, яка включає як теоретичні, так і практичні аспекти вимірювань у всіх галузях науки і техніки. Сертифікація - процедура, за допомогою якої визнаний в уста- новленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, систем якості, систем управління якістю, систем управління довкіллям, персоналу встановленим законодавством вимогам.



Кл.слова:
стандартизація -- метрологія -- сертифікація

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Соціологія   
16.


Нравственность капитализма [Електронний ресурс] : то, о чем вы не услышите от преподавателей / ред. Том Дж. Палмер. - М. : Новое издательство, 2012. - 138 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Погоня за прибылью, алчность, эгоизм, насилие - для многих сегодня капитализм связан с несправедливостью и безнравственностью, имущественным расслоением, нивелированием культурных различий и прочими негативными сторонами жизни современного общества. Однако антикапиталистическая риторика не выдерживает столкновения с логикой и фактами: свобода, сотрудничество, предприимчивость, инновации, частная инициатива, забота о потребителе, индивидуализм, равные права и равные возможности - все эти ценности капитализма не имеют ничего общего с тем, что обычно вменяют ему в вину.



Кл.слова:
капіталізм -- інновації -- приватна ініціатива -- права споживачів

   Тип видання:   наукове видання   
17.

Шрайбфедер, Джон.
Эффективное управление запасами [Електронний ресурс] : пер. с англ. / Д. Шрайбфедер. - 2-е изд.. - М. : Альпина Бизнес Букс, 2006. - 304 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Управление запасами требует не только хорошего аппаратного и программного обеспечения и необходимых знаний, но и соответствующей корпоративной политики. Как сократить эксплуатационные расходы? При каком объеме запасов растет прибыль? Скажется ли расширение ассортимента на рентабельности компании? Как разработать программу управления запасами, которая позволит максимизировать чистую прибыль? Джон Шрайбфедер, президент Effective Inventory Management, Inc., утверждает, что эффективное управление запасами позволяет организации удовлетворять и превышать ожидания покупателей и предлагает методику создания программы управления запасами, позволяющую добиться высокой рентабельности вложений в складские запасы. Книга адресована топ-менеджерам и владельцам компаний, специалистам, занимающимся логистикой, а также студентам и преподавателям экономических вузов.



Кл.слова:
логістика -- експлуатаційні витрати -- економічне прогнозування -- попит -- очікування споживачів

   Тип видання:   монографія   
18.

Шульгіна, Людмила Михайлівна.
Маркетингова діяльність підприємства на ринку послуг зеленого туризму [Електронний ресурс] : монографія / Л. М. Шульгіна, А. І. Зінченко, Н. А. Крахмальова ; Київський національний університет технологій та дизайну, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський національний торговельно-економічний університет. - К. : [б. в.], 2014. - 233 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.70 Мб


Монографію присвячено формуванню системи теоретико-методичних підходів і практичних рекомендацій для розроблення унікального комплексу маркетингу підприємства зеленого туризму на основі поглибленої сегментації та дослідження особливостей поведінки його споживачів. Обґрунтовано теоретичні підходи до формування продукту підприємства зеленого туризму як ядра клієнтоорієнтованого комплексу маркетингу на основі виявленої та описаної тенденції трансформації його характеристик і визначенні значних змін, що відбулися в умовах конкуренції у цінностях туристичних підприємств.



Кл.слова:
туризм -- зелений туризм -- маркетинг

   Тип видання:   художня література   
19.

Воннегут, Курт.
Бойня номер п'ять або Хрестовий похід дітей [Електронний ресурс] : роман : пер. з англ. / К. Воннегут. - К. : Дніпро, 1976. - 178 с.. - (Зарубіжна сатира і гумор ; № 7)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Курт Воннеґут-молодший — один з найвідоміших американських прозаїків. Про нього і його творчість написані солідні наукові монографії і дисертації, маса критичних статей і рецензій, журналісти без кінця зверталися до нього з проханням про інтерв'ю. Головний парадокс художнього методу Воннеґута в тому, що про найкризовіші, найтрагічніші моменти людського життя він розповідає зі сміхом. В його романах ми спостерігаємо смертельну гру в життя, в яку грає людина. Це зіткнення глибокого філософського змісту з зовнішньою карнавальністю створює неповторний воннеґутівський стиль. Невпинний гротеск, сатира і найгіркіша іронія, парадокси, які створюють ефект обманутого очікування, що показують алогізм людських вчинків і повне руйнування стереотипів — усі ці елементи стилістики, словесна гра, які зустрічаються у Воннеґута, не є самоціллю. Дивний, на перший погляд, прийом реагувати сміхом на нерозв'язні проблеми має серйозне підґрунтя. «Найсміливіші жарти виростають з найглибших розчарувань і розпачливих страхів»,— вважає письменник.



Кл.слова:
американська література -- белетристика -- сатира

   Тип видання:   довідник   
20.


Юридичний довідник з підготовки до розгляду справ про захист прав споживачів [Електронний ресурс] / уклад. М. О. Фролов ; Спільнота споживачів та громадських організацій. - Київ : Наш час, 2008. - 400 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Споживче (консьюмерське) право на сучасному етапі розвитку громадянського суспільства в Україні та національної правової системи є багатогранне та часом суперечливе явище. Цивільний кодекс називає серед іншого такі способи захисту прав як: визнання права; припинення дій, що створюють загрозу порушенню права; визнання актів органів державної влади та місцевого самоврядування недійсними. Необхідність у застосуванні зазначених способів захисту прав споживачів виникає не у зв’язку із порушенням суб’єктивного права громадянина або організації, а з метою запобігти порушенню. Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців.



Кл.слова:
право споживче
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського