Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (376)Юристам - Наукова електронна бібліотека (24)Юристам - Реферативна інформація (304)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>A=ГРИНЮК$<.>+<.>A=РОМАН$<.>+<.>A=ФЕДОРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

1.
Романяк М.М. 
Адміністративно-правові засади дозвільної діяльності у сфері забезпечення екологічної безпеки: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М.М. Романяк ; Ін-т педагогіки АПН України. — Ірпінь, 2010. — 18 с. — укp.

Обгрунтовно шляхи удосконалення адміністративно-правового регулювання дозвільних відносин у сфері забезпечення екологічної безпеки. Висвітлено теоретико-правові засади забезпечення екологічної безпеки. Розкрито сутність екологічної безпеки та національної, які співвідносяться як загальне та спеціальне. Виділено характерні ознаки екологічної безпеки, сформульовано визначення даного поняття. Розглянуто правові засоби забезпечення екологічної безпеки, встановлені у чинному законодавствті (обмеження щодо здійснення тих видів господарської діяльності, які негативно впливають на екологію, погіршують її стан, а також запровадження контролю за дотриманням встановлених законодавством обмежень, які регламентуються дозвільним режимом). Проаналізовано чинне в Україні законодавство, розглянуто принципи та суб'єкти дозвільної діяльності у сфері забезпечення екологічної безпеки, описано її правові форми. Досліджено окремі процедури дозвільної діяльності у сфері забезпечення екологічної безпеки. Наведено рекомендації щодо удосконалення законодавства про регулювання відносин у сфері забезпечення екологічної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.033 + Х859(4УКР)021.11
Шифр НБУВ: РА370535 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Романенко І. М. 
Адміністративно-правові засади профілактики порушень митних правил: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. М. Романенко ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 17 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правові засади профілактики порушень митних правил. Проаналізовано поняття "порушення митних правил" і визначено їх місце в структурі адміністративних правопорушень. Сформульовано поняття та визначено компетенцію суб'єктів профілактики порушень митних правил, проведено аналіз їх правових статусів. Висвітлено форми та методи профілактичної діяльності. Запропоновано практичні рекомендації з вдосконалення діяльності митних органів щодо протидії порушенням митних правил. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038.07
Шифр НБУВ: РА383691 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

Видання зберігається у :


3.
Романюк Л.В. 
Адміністративно-правові засади формування кадрів органів виконавчої влади: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л.В. Романюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено правові засади та розв'язано проблеми адміністративно-правового регулювання формування кадрів органів виконавчої влади. Розглянуто теоретичні засади функціонування органів виконавчої влади та формування кадрів державного апарату. Сформульовано поняття формування кадрів органів виконавчої влади, показано їх роль у виконанні завдань і функцій держави. Розглянуто історичний аспект проблеми прийняття в Україні на державну службу та звільнення від неї. Проаналізовано правові умови та підстави прийняття на державну службу до органів виконавчої влади, надано характеристику організаційно-правовими способами заміщення посад державних службовців. Розглянуто обмеження щодо державних службовців і правових підстав припинення державної служби. Висловлено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до законодавства України про державну службу з метою удосконалення системи формування кадрів органів виконавчої влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012 +
Шифр НБУВ: РА346423
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Романко С.М. 
Економіко-правовий механізм забезпечення екологічної безпеки сільськогосподарської продукції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / С.М. Романко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, законодавчі та методичні проблеми побудови та функціонування економіко-правового механізму забезпечення екологічної безпеки (ЕБ) сільськогосподарської продукції. Досліджено структуру, зміст, основні етапи нормативного закріплення даного механізму як окремого міжгалузевого інституту права та законодавства. Наведено визначення й охарактеризовано головне поняття зазначеного механізму "екологічна безпека сільськогосподарської продукції". Обгрунтовано комплексність економіко-правового механізму забезпечення ЕБ сільськогосподарської продукції як зв'язок між її забезпечення та вимогами раціонального природокористування. Визначено, що складовими структури цього механізму є організаційно-правова, інституційна, функціональна й економічна підсистеми. Обгрунтовано необхідність удосконалення чинного законодавства України у цій сфері. Розроблено пропозиції щодо внесення змін до існуючих нормативно-правових актів та прийняття Закону України "Про економіко-правовий механізм забезпечення екологічної безпеки сільськогосподарської продукції", Харчового Кодексу України та Довгострокової програми впровадження технологій ведення екологічно безпечного (органічного) сільського господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021.11 + У9(4УКР)320-82-280 +
Шифр НБУВ: РА358620
Рубрики:

Географічні рубрики:

5.
Романова А.С. 
Естетична культура юриста: філософсько-правовий аспект: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / А.С. Романова ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2008. — 16 с. — укp.

Проведено наукове узагальнення філософсько-правових засад формування та розвитку естетичної культури юриста. Сформульовано дефініції та здіснено всебічний аналіз поняття, принципів, функцій, методів і категорій даної культури як однієї з основних складових у формуванні особи правника у контексті сучасних підходів. Побудовано філософсько-правову концепцію естетичної культури юриста з урахуванням сучасних вимог, нових ідей і потреб здійснення юридичної діяльності юристом-професіоналом. Результати дослідження мають практичне значення щодо формування зазначеної культури юриста, філософсько-правового розгляду цього процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.03:Ю8 + Х817.1 +
Шифр НБУВ: РА356904
Рубрики:

6.
Романадзе Л.Д. 
Захист прав на торговельні марки у міжнародному приватному праві: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Л.Д. Романадзе ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексне приватноправове дослідження охорони та захисту прав стосовно торгівельних марок (ТМ) у міжнародному приватному праві, а також можливості та напрямок імплементації передового досвіду іноземних держав у законодавство України. На науковому рівні стверджується, що предмет міжнародного приватного права за основними ознаками збігається з предметом цивільного права, який сприяє універсилізації правового регулювання цих відносин. Зауважено, що право інтелектуальної власності формувалося як самодостатній інститут цивільного права та як частина міжнародного приватного права. Установлено, що ТМ слугують інтересам бізнесу, реалізації товарів і послуг на внутрішньому та зовнішньому ринках, є невід'ємним атрибутом ринкової економіки. Це сприяє захисту інтересів виробника та споживача. Обгрунтовано доцільність терміна "торгівельна марка" для застосування в законодавстві. Констатовано, що міжнародно-правове регулювання прав щодо ТМ є відправним для уніфікації охорони даних прав в усьому світі. Право стосовно захисту розглянуто як самостійне право - правову можливість носія порушеного цивільного права на власні дії чи звернення за таким захистом з метою поновлення порушених прав, припинення відповідного порушення та відшкодування завданих ним збитків. З урахуванням позитивного досвіду роботи органів зарубіжних держав наведено пропозиції щодо розширення повноважень Апеляційної палати Державного департаменту інтелектуальної власності; про утворення спеціалізованих патентних судів, до компетенції яких запропоновано віднести розгляд усіх спорів у сфері інтелектуальної власності; розробки та прийняття Патентного кодексу України як кодексу процесуального права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х933.5 +
Шифр НБУВ: РА358118
Рубрики:

7.
Романенко К.М. 
Конституційне право громадянина на освіту в Україні: стан і тенденції розвитку: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / К.М. Романенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено конституційне право людини та громадянина на освіту у контексті його соціальних детермінант, взаємозалежності соціальних юридичних аспектів. Проаналізовано наукові підходи до інтерпретації суті права на освіту як складової забезпечення демократичного розвитку суспільства та самоактуалізації особистості за сучасних умов. Визначено міжнародний контекст, концептуальні та нормативно-правові засади зближення соціального та юридичного змісту права на освіту у "суспільстві освіти". Визначено основні ознаки соціоцентричної методології дослідження даного права та її переваги. Обгрунтовано соціальні критерії удосконалення його змісту та напрямки їх реалізації у законодавстві. Запропоновано трактування змісту конституційного права на освіту за умов формування в Україні соціально орієнтованої ринкової економіки. Досліджено напрями вдосконалення нормативно-правового забезпечення конституційного права на освіту у загальносоціальному, державно-управлінському та ринковому аспектах. На підставі результатів проведеного дослідження сформульовано узагальнення, пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення механізму забезпечення конституційного права на освіту у контексті тенденцій розвитку українського суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)33 + Х819(4УКР)132 +
Шифр НБУВ: РА361121
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Романенко О.В. 
Особистість та професійна діяльність практичного психолога ОВС: автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / О.В. Романенко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше наведено дані емпіричного дослідження психологічних особливостей практичного психолога ОВС. Розкрито зміст уявлень працівників основних підрозділів ОВС відносно діяльності практичного психолога. Проаналізовано наукові теоретичні концепції та підходи щодо вивчення професійно важливих особистісних якостей психолога у вітчизняній і зарубіжній психології. Запропоновано комплекс методів для вивчення особистісних особливостей практичних психологів ОВС. Зроблено висновок про існування певних відмінностей між особистими якостями практичних психологів ОВС та іншими представниками професії. Розроблено психограму практичного психолога ОВС, створено систему активної підготовки практичного психолога ОВС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю949.2п:Х + Х819(4УКР)112.010.22 +
Шифр НБУВ: РА354496
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Романенко 
Оцінювання ефективності і результативності євроатлантичної політики України: автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Євген Олександрович Романенко ; Національна академія держ. управління при Президентові України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5-96(4УКР) + Ф4(4УКР)64-(0)
Шифр НБУВ: РА365404
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Романенко О.В. 
Пенітенціарна функція демократичної правової держави та роль громадянського суспільства в механізмі її реалізації: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Романенко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Вперше сформульовано визначення поняття пенітенціарної функції держави як напрямок діяльності, спрямованої на забезпечення виконання кримінальних покарань, пов'язаних з ізоляцією засуджених від суспільства, та створення умов для їх каяття, виправлення та ресоціалізації. Доведено, що пенітенціарна функція об'єктивно існує у системі функцій демократичної правової держави та реалізується у межах кримінально-виконавчих правовідносин. Встановлено необхідність обов'язкової участі інститутів громадянського суспільства у процесі формування пенітенціарної політики держави, наведено їх класифікацію та уточнено напрямки діяльності. Обгрунтовано доцільність введення в Україні інституту тюремних священників. Визначено можливі форми участі інститутів громадянського суспільства у процесі соціальної адаптації осіб, звільнених з установ виконання покарань. Наведено рекомендації щодо удосконалення чинного законодавства у сфері реалізації пенітенціарної функції держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)0 +
Шифр НБУВ: РА333254
Рубрики:

Географічні рубрики:

11.
Романов М.В. 
Правове регулювання заходів стягнення, що застосовуються до осіб, позбавлених волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.В. Романов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання правового регулювання заходів стягнення, що застосовуються до осіб, позбавлених волі. Визначено понятійний апарат, здійснено історико-порівняльний аналіз даних заходів, наведено їх класифікацію, встановлено механізм застосування дисциплінарних санкцій, критично проаналізовано компетенцію та колізійні питання правозастосовної діяльності посадових осіб кримінально-виконавчих установ щодо провадження стягнень. Зроблено висновок щодо правової природи переведень осіб, позбавлених волі, у кримінально-виконавчі установи іншого виду режиму, показано, чому дані заходи не можна віднести до системи дисциплінарних стягнень. Визначено місце та роль заходів стягнення у системі інших заходів впливу на засуджених та можливі шляхи її удосконалення. Запропоновано систему заходів стягнення, що застосовуються до осіб, позбавлених волі та формулює редакцію відповідної статті закону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА324551
Рубрики:

Географічні рубрики:

12.
Гринюк Р.Ф. 
Правовий статус комунальних підприємств в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Р.Ф. Гринюк ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості правового статусу комунальних підприємств за нових економічних умов, а також стан українського законодавства, що закріплює правове становище комунальних підприємств у системі суб'єктів господарювання.Проаналізовано нормативні акти зарубіжних країн, на підставі яких виявлено основні тенденції у визначенні правового статусу комунальних (муніципальних) підприємств. Досліджено основні етапи становлення та розвитку комунальних підприємств, сформульовано поняття та визначено ознаки комунальних підприємств як суб'єктів господарювання у сфері місцевого самоврядування. Подано структурну характеристику правового статусу комунальних підприємств, визначено шляхи вдосконалення правового регулювання окремих його елементів. Обгрунтовано необхідність удосконалення порядку створення органами місцевого самоврядування власних підприємств у формі унітарних шляхом встановлення вичерпного переліку критеріїв, наділення цих підприємств відокремленим майном шляхом передачі засновником внесків для формування мінімального розміру статутного фонду. Запропоновано механізм контролю з боку засновника за відповідністю діяльності комунального підприємства його статутним завданням і майновим станом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)014 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА314261 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Гринюк В.О. 
Принцип незалежності суддів і підкорення їх тільки закону в кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.О. Гринюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу, суть, зміст та системи гарантій реалізації принципу незалежності суддів і підкорення їх тільки закону в кримінальному процесі України. Здійснено історико-правовий аналіз еволюції принципу незалежності суддів у законодавстві, юридичній практиці та доктрині України. На підставі Конституції та законів України, міжнародно-правових актів, законодавства зарубіжних держав, правозастосовчої практики комплексно досліджено питання сучасного стану та перспектив правового регулювання цього принципу. Досліджено зміст і межі підкорення суддів закону. Наведено межі правомірного впливу суб'єктів кримінального судочинства на формування внутрішнього суддівського переконання. Розвинуто співвідношення принципу незалежності суддів і підкорення їх тільки закону з іншими принципами кримінального процесу, зокрема, законності, змагальності, гласності судового розгляду, обов'язковості рішень суду. Досліджено інститут суддівської недоторканості, обгрунтовано необхідність удосконалення процедури притягнення суддів до кримінальної, адміністративної та дисциплінарної відповідальності. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства у сфері забезпечення незалежності суддів відповідно до міжнародно-правових стандартів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 +
Шифр НБУВ: РА329565
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Романюк А.Б. 
Проблеми захисту неповнолітніх у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.Б. Романюк ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми правового регулювання захисту у справах неповнолітніх у кримінальному судочинстві. Встановлено фактори, що визначають необхідність посиленого захисту неповнолітніх, розкрито зміст та значення права на захист і права на захисника. З'ясовано основне завдання захисника у даній категорії справ, визначено особливості його процесуального статусу. Розглянуто питання захисту у справах про застосування примусових заходів виховного характеру. Здійснено аналіз правових норм інституту захисту у справах неповнолітніх. Проведено дослідження ефективності захисту неповнолітніх у кримінальному процесі. Сформульовано ряд пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства та правозастосовної практики з метою підвищення ефективності захисту неповнолітніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011.2 + Х883.9(4УКР)52 + Х893.9(4УКР)16
Шифр НБУВ: РА330825
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Романенко Ю.В. 
Соціально-філософський аналіз контраверсій соціальної правової держави (на матеріалах німецької філософії права): Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / Ю.В. Романенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 14 с. — укp.

Досліджено генез концептуальних уявлень щодо правової і соціальної дежави у німецькій філософії права класичного та посткласичного періодів (XVIII - XX ст.). Встановлено, що домінуючою тенденцією даної еволюції є всебічна етизація нормативних моделей правової та соціальної держави. Акцентовано увагу на необхідності вирішення проблеми автономної та гетерономної самореалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002,0 + Х0в74 + Ф1(4НІМ)6
Шифр НБУВ: РА310369 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

16.
Романюк Б.В. 
Сучасні теоретичні та правові проблеми використання спеціальних знань у досудовому слідстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Б.В. Романюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання сучасних теоретичних і правових проблем використання спеціальних знань у досудовому слідстві, розкрито їх суть, значення для пізнання істини, юридичні та практичні проблеми їх застосування у досудовому слідстві. Визначено поняття "спеціальні знання", "спеціаліст", суб'єкти та форми застосування ними спеціальних знань. Викладено обгрунтовану концептуальну схему наукових і прикладних положень, спрямованих на вдосконалення процесу використання їх слідчим у ході розслідування кримінальних справ. Запропоновано низку змін до кримінально-процесуального законодавства та інших нормативних актів щодо безпосереднього застосування спеціальних знань слідчим, спеціалістом та експертом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)413 + Х893.9(4Укр)72
Шифр НБУВ: РА318717 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Гринюк Р.Ф. 
Теоретична модель правової держави і проблеми її реалізації в сучасних умовах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / Р.Ф. Гринюк ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 39 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз моделі правової держави в історико-правовому, теоретико-правовому та нормативно-правовому аспектах, розглянуто сучасні проблеми її практичної реалізації у конституційно-правовій практиці зарубіжних держав та України. Вперше виділено три базові складові дослідження феномену праводержавності та запропоновано шляхи взаємоузгодження різних теоретико-методологічних підходів щодо формування концепту правової держави в сучасній юридичній науці. Розроблено загальну класифікаційну модель методів дослідження правової держави, розкрито зміст застосованих у сучасній юридичній науці формального та матеріального підходів щодо визначення сутності поняття правової держави. Здійснено порівняльний аналіз різних моделей правової держави, досліджено співвідношення процесів практичної реалізації моделей правової та демократичної держави. Визначено тенденції розвитку праводержавності за сучасних умов вітчизняного державотворення, розглянуто базові проблеми практичної реалізації моделі правової держави та запропоновано конкретні шляхи їх вирішення. Встановлено критерії визначення ефективності процесів формування праводержавності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.012 + Ф036 + Ф1(4)5/6 +
Шифр НБУВ: РА350505
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

18.
Романенко 
Удосконалення інформаційно-методичного забезпечення наглядової діяльності за охороною праці: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / Наталія Володимирівна Романенко ; Державний комітет України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду, Національний НДІ промислової безпеки та охорони праці. — К., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)245 + У9(4УКР)248
Шифр НБУВ: РА358302
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Гринюк О.В. 
Цивільно-правові аспекти майнового страхування в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Гринюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади становлення та розвитку майнового страхування як інституту цивільного права в Україні. Визначено передумови виникнення правовідносин з майнового страхування, а також категорії, які прямо впливають на існування даних правовідносин. Розроблено класифікацію майнових і особистих страхових правовідносин. Запропоновано новий підхід щодо визначення правового статусу страхувальника внаслідок введення поняття страхового інтересу, а також обсягу право- та дієздатності страховика. Обгрунтовано відмінність категорій "об'єкт правовідносин з майнового страхування", "предмет правовідносин з майнового страхування", "об'єкт страхової охорони". Проаналізовано динаміку змісту правовідносин з майнового страхування залежно від етапу розвитку страхового правовідношення; визначено момент виникнення зобов'язання з обов'язкового майнового страхування. Охарактеризовано договір майнового страхування, умови його дійсності, наслідки та неналежне його виконання, а також підстави визнання його недійсним.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)212.112.1 +
Шифр НБУВ: РА330284
Рубрики:

Географічні рубрики:
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського