Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (137)Юристам - Наукова електронна бібліотека (1)Юристам - Реферативна інформація (99)Юристам - Електронні колекції (1)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Ф1(4УКР)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Мазур Г.П. 
Державно-правові погляди І.І.Петрункевича: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Г.П. Мазур ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено теоретичний аналіз правової спадщини І.І. Петрункевича. Вперше системно викладено погляди діяча на державу та право, запропоновано періодизацію основних етапів його громадської та політичної діяльності. Визначено методологічні підходи І.І. Петрункевича до проблем держави та права, які грунтуються на природно-правовій теорії в її оновленому варіанті початку XX ст., за яким права людини не є застиглими, а еволюціонують разом із розвитком суспільства. Досліджено його погляди на форму держави, співвідношення деражави та права, держави й особистих прав і свобод, а також погляди на організацію конституційної юстиції. Досліджено модель організації місцевого самоврядування, запропоновану І.І. Петрункевичем, шляхи правового вирішення національного питання. З'ясовано співвідношення державно-правових поглядів діяча з поглядами його сучасників. Встановлено ступінь співзвучності його ідей нашому часу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)608ПетрункевичІ.І. + Х0в72 + Х001.012 +
Шифр НБУВ: РА348450
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

2.
Мінченко 
Еволюція державної влади в сучасній Україні (теоретико-правове дослідження): автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / Раїса Миколаївна Мінченко ; Інститут законодавства Верховної Ради України. — К., 2009. — 38 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)6 + Х809(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА365039
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Міхеєва Т. П. 
Інститут конституційної юстиції: історичні та політико-правові аспекти: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Т. П. Міхеєва ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито загальну природу принципу поділу влади та проаналізовано місце та роль інституту конституційної юстиції (КЮ) в механізмі взаємних стримувань та противаг у правових системах країн common law і civil law. Висвітлено юридичну природу органу КЮ в країнах з різними правовими системами та визначено характер взаємовпливів між політичними процесами та діяльністю даного органу, зокрема, виявлено основні сфери, в яких політичні чинники можуть впливати на роботу Конституційного Суду (КС) України. Обгрунтовано необхідність врахування узагальнених пропозицій вітчизняних науковців, сформульованих щодо змін до чинного законодавства, яке регулює діяльність КС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)6 + Х809(4УКР)11
Шифр НБУВ: РА373201 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Стасюк С. В. 
Історико-правова традиція регулювання збройних конфліктів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / С. В. Стасюк ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Системно досліджено міжнародно-правові аспекти регулювання сучасних збройних конфліктів у контексті усталеної історико-правової традиції дотримання правил ведення війни. Проаналізовано еволюцію історико-правової традиції регулювання збройних конфліктів, з'ясовано закономірності перходу від синкретичних норм звичаєвого права до розгалуженої системи кодифікованого міжнародного права збройних конфліктів. Розкрито історичні передумови зародження та розвитку української правової традиції регулювання збройних конфліктів як демократичного підгрунтя вітчизняної політико-правової думки. Обгрунтовано головні напрями імплементації норм права збройних конфліктів до національного законодавчого поля, які базуються на історичних, національних і ментальних особливостях української спільноти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х919.0 + Х8(4УКР)-381 + Ц2(4/8)44 + Ф1(4УКР)
Шифр НБУВ: РА382576 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Томенко М. В. 
Конституційний процес як пошук стратегічних пріоритетів України: автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.01 / М. В. Томенко ; Нац. акад. наук України ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І. Ф. Кураса . — К., 2010. — 30 с. — укp.

Вперше в українській історіографії здійснено комплексне політологічне дослідження конституціоналізму. Розглянуто етапи українського конституційного процесу у співвідношенні з політичною історією й історією політико-правової думки в Україні. Вдосконалено категоріальний апарат і методичні підходи, які ефективні під час проведення політологічних досліджень конституційних процесів: політичний режим, форми державного правління й устрою. Проведено аналіз і запропоновано інтерпретацію новітнього конституціоналізму з виокремленням його уроків і можливих перспектив.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)4/6 + Х809(4УКР)1
Шифр НБУВ: РА374192 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Стецюк Н.В. 
Конституціоналізм в українській політичній та правовій думці (середина XIX ст. - кінець 80-х років XX ст.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Н.В. Стецюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Подано загальну характеристику еволюції змісту конституційних ідей та конституцій (XVIII - XX ст.). Висвітлено причини та обставини виникнення перших політичних та правових ідей і поглядів конституційного характеру в Україні, періодизацію їх розвитку. Детально розглянуто особливості розвитку конституціоналізму в українській політичній та правовій думці в період від середини XIX ст. до початку Першої світової війни. Проаналізовано теорію та практику конституціоналізму періоду УНР - ЗУНР, розвиток конституційних ідей у 1920 - 1940 рр. та спроби їх реалізації в практиці державотворення, а також розвиток конституційних ідей після Другої світової війни. Відзначено, що протягом всього XX ст. основу конституційних ідей в українській політичній та правовій думці складали положення про право українського народу на самовизначення та необхідність побудови суверенної, національної, демократичної української держави. Зроблено висновок, що українська конституційно-правова думка у своєму розвитку пройшла всі етапи, характерні для загального процесу еволюції змісту конституційних ідей та конституцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР)5/6 + Ф1(4УКР)5 +
Шифр НБУВ: РА326346
Рубрики:

Географічні рубрики:

7.
Меленко О.В. 
Методологія правознавства в науковій спадщині Б.О.Кістяківського: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.01 / О.В. Меленко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 21 с. — укp.

Комплексно проаналізовано наукову спадщину одного з вітчизняних вчених-правознавців дореволюційного періоду Б.О.Кістяківського у галузі розробки методологічних проблем правознавства та виявлено значення його методологічних ідей для сучасної вітчизняної правової науки. Висвітлено зміст результатів теоретико-методологічних досліджень Б.О.Кістяківського за напрямками: стану і проблем пізнання права, завдань правової науки; методологічної природи даної науки: співвідношення та взаємодії у пізнанні права філософії, соціальних наук і правознавства; методологічних особливостей загальної теорії права, співвідношення загальної теорії права з догматичною юриспруденцією та філософією права; необхідність методологічного плюралізму і синтетичного підходу до пізнання права; деяких методологічних аспектів вивчення держави як правового явища, методологічних труднощів в науці про державу; методологічних проблем історико-правових досліджень. Аргументовано тезу, що Б.О.Кістяківський не був прихильником якогось конкретного дослідницького підходу, а здійснював дослідження з використанням синтетичної (інтегральної) теорії права, здійснивши за цього значний внесок у соціологічне вивчення права, а також у розробку багатьох загальнотеоретичних проблем права та держави. Обгрунтовано, що плюралістична (синтетична) концепція Б.О.Кістяківського є однією з перших у світовій правовій думці та першою в українській правовій науці. Виявлено основні постулати та недоліки цієї концепції. Визначено основні аспекти концепції загальної теорії права Б.О.Кістяківського, його погляди стосовно методологічних труднощів у науці про державу, проблем історико-правових досліджень. Виявлено значення, наукову цінність і конструктивну роль методологічних ідей Б.О.Кістяківського для сучасної правової науки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х0 в72 + Ф1(4УКР)506 Кістяківський, Б.
Шифр НБУВ: РА359041
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

8.
Бунчук О.Б. 
Питання права у науковій спадщині Івана Франка: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.Б. Бунчук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу наукової спадщини, публіцистичних праць та епістолярію І. Франка грунтовно досліджено теоретичні основи його поглядів щодо походження права, аргументовано дані щодо зацікавлення письменника проблемами звичаєвого права. Акцентовано увагу на дослідженні поглядів І. Франка на етапи розвитку українського права. Проаналізовано міркування письменника щодо права, яке діяло на українських землях після переходу під владу Російської імперії та Австрійської монархії. Розглянуто питання проетів законів, укладених І. Франком, з'ясовано позиції вченого щодо законотворчого процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х1 + Ф1(4УКР)502 Франко,І. +
Шифр НБУВ: РА367933
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Федущак-Паславська Г.М. 
Політико-правова ідея суверенітету державної влади та її реалізація в державотворенні України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Г.М. Федущак-Паславська ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено питання розвитку, теоретичного узагальнення ідеї суверенітету державної влади та її реалізації у державотворенні України на основі аналізу наукової літератури, пам'яток українського права, текстів конституцій та інших законодавчих актів, а також норм чинної Конституції України. Визначено основні етапи розвитку ідеї суверенітету. Описано історичні закономірності, які зумовили кожен з даних етапів. Розглянуто ідею суверенітету як історичну, сучасну та перспективну з акцентом на її реалізації в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.41 + Х809(4УКР)7 + Ф1(4УКР)64
Шифр НБУВ: РА310313 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

10.
Мацола М. І. 
Політична та державна влада: теоретико-правові проблеми співвідношення та взаємодії: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / М. І. Мацола ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено категорію "влада" як об'єкта дослідження правової науки, встановлено сутнісно-функціональні засади політичної влади та вивчено питання її легітимації як умови визнання та забезпечення дієвості. Надано характеристику держави як суб'єкта владних відносин, визначено межі та структуру державної влади, виокремлено поняття, зміст і різновиди функцій державної влади. В процесі дослідження політичної та державної влади конкретизовано визначення понять "політична влада", "функції політичної влади", "легітимація політичної влади", "функції державної влади". Охарактеризовано природу та сутність політичної влади, критерії легітимності влади, межі проведення державної влади. Запропоновано інтерпретацію комплексного аналізу місця держави в політичній системі суспільства та визначено зміст спільних і відмінних ознак політичної та державної влади, а також обгрунтовано тенденції та перспективи розвитку політичної і державної влади в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.011 + Ф03 + Ф1(4УКР)64
Шифр НБУВ: РА382664 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

Видання зберігається у :


11.
Боровська Г.С. 
Правниче вчення у рефлексії Памфіла Юркевича: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / Г.С. Боровська ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Комплексно узагальнено спадщину українського мислителя, філософа права П. Юркевича. Сформульовано дефініціії та проаналізовано його праці, досліджено поняття, принципи, функції, методи та категорії філософсько-правового вчення мислителя. Доведено, що філософсько-правова концепція вченого є цілісною. Сисематизовано вчення П. Юркевича на підгрунті "ідеї права". З'ясовано, що змістом даного вчення є правовий універсалізм, який розглянуто у системі рефлексії понять "правильна людина", "всесвітнє громадянство", "всезагальна правомірна конституція", "досконалий юридичний лад", "закони права". Відзначено, що результати проведеного дослідження мають практичне значення для творення вітчизняної школи філософії права, розробки доктрини становлення правосвідомої особистості, громадянського суспільства, правової держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)506 Юркевич + Х002в +
Шифр НБУВ: РА366820
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

12.
Шкуратенко О.В. 
Правові засади зовнішньополітичної діяльності Української РСР як члена ООН (40-і - початок 60-х років ХХ ст.): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Шкуратенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 21 с. — укp.

На підставі вивчення нормативно-правових джерел, архівних документів і матеріалів розглянуто передісторію появи УРСР на міжнародній арені на початку XX ст. Здійснено комплексний історико-правовий аналіз правових засад діяльності УРСР як суб'єкта міжнародних відносин за період від набуття нею обмеженого суверенітету у складі Союзу РСР у зв'язку з конституційними змінами 1944 р., що обумовило її прийняття в ООН як члена-засновника та до початку 1960-х рр. - у період зміни політичного становища у світі, яке з другої половини 1940-х рр. характеризувалось перманентним станому "холодної війни" між основними антагоністами на міжнародній арені, на курс міжнародної розрядки. Проведено правовий аналіз нормативно-правових актів з регламентації діяльності представництва УРСР у головних органах і спеціалізованих установах ООН, розглянуто її основні напрями й історико-правові результати, зокрема, участь у підготовці міжнародних договорів і угод, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН і поправок до них, а також у роботі міжнародних асамблей, сесій, нарад, особливо міжнародних конференцій політичного, правового, економічного та науково-технічного характеру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.212-74(4УКР) + Ф1(4УКР)6 + Ф4(4УКР)6,5 +
Шифр НБУВ: РА348649
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Павлов С. С. 
Правові традиції України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / С. С. Павлов ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено питання визначення соціокультурних засад українського права, з яким пов'язано проходження в українському суспільстві правових змін, зростання ролі правової культури у здійсненні демократичних перетворень та створенні умов для побудови української держави як демократичної, правової, соціальної, відповідно до її правових традицій. Встановлено, що правова система України за своїми правовими традиціями входить до складу Східноєвропейської правової традиції, а за наявними традиціями права - до романо-германської правової сім'ї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР) + Х2(4УКР)-30
Шифр НБУВ: РА373183 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Якубенко В.М. 
Принципи соціальної держави: стан і перспективи їх реалізації в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / В.М. Якубенко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено правову природу принципів соціальної держави, критерії їх класифікації, шляхи і напрями підвищення ефективності механізму реалізації принципів соціальної держави в Україні. Аргументовано визначальну роль принципу людської гідності. Висвітлено історичні умови зародження ідеї соціальної держави й основні етапи розвитку концепції соціальної держави, закономірності переродження правової ліберальної держави до правової соціальної, а також особливості перетворення постсоціалістичних держав на соціальні. На підставі аналізу стану нормативного закріплення принципів соціальної держави та їх фактичної реалізації в Україні розроблено рекомендації щодо підвищення ефективності механізму реалізації цих принципів в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.01 + Ф1(4УКР)64 + Ф024 +
Шифр НБУВ: РА338765
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

15.
Банчук О.А. 
Проблема розмежування публічного і приватного права у правовій думці України XIX - початку ХХ ст.: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.А. Банчук ; Ін-т законодавства Верх. Ради України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено системне дослідження теоретичних концепцій вітчизняних науковців XIX - початку XX ст. щодо розмежування приватного та публічного права. Розкрито зміст поняття "правова думка України", висвітлено взаємозв'язки українських і західноєвропейських учених щодо вирішення проблеми розмежування приватного та публічного права. Здійснено умовний поділ процесу дослідження приватного та публічного права на три періоди: перша половина XIX ст.; друга половина XIX ст. - 1917 р.; 1920-ті рр. Встановлено критерії розмежування приватного та публічного права, показано їх значення для сучасної правотворчої та правозастосовчої практики в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)5/6 + Х002.56 +
Шифр НБУВ: РА352845
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

16.
Ковальчук О.М. 
Розвиток теорії права у Київському університеті в ХІХ - на початку ХХ століття: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.М. Ковальчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему розвитку теорії права у Київському університеті в ХІХ - на початку ХХ ст. Досліджено основні етапи розвитку теорії права з моменту заснування юридичного факультету до 1920 р. Встановлено, що найбільше її піднесення тісно пов'язане зі статутами 1833 р. та 1863 р. На підставі аналізу та систематизації першоджерел та архівного матеріалу в контексті загального розвитку світової науки права здійснено комплексне дослідження правових ідей і поглядів учених-юристів Київського університету, доведено оригінальність їх підходів до багатьох питань теорії права, що дозволяє зробити висновок про створення вченими правових шкіл, течій, напрямків, які відрізнялися від широковідомих західноєвропейських. Надано характеристику ролі вчених юрфаку Київського університету в розвитку загальної теорії права, а також показано сучасне значення їх ідей для правової культури України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х0в78 + Х2(4Укр-2к)5 + Ф1(4Укр)5
Шифр НБУВ: РА318424 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

17.
Бермічева О.В. 
Соціальна функція держави в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Бермічева ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання соціальної функції української держави в широкому та вузькому значенні, еволюцію її розвитку, місце серед інших напрямків діяльності держави. Визначено зміст поняття "соціальний захист", наведено класифікацію функцій держави. Конкретизовано суть понять "соціальний захист", "соціальне забезпечення", "соціальна допомога", "соціальне страхування". Доведено, що соціальне забезпечення є частиною соціального захисту, а соціальне страхування та соціальна допомога - формами соціального забезпечення. Розроблено класифікацію державних органів, які здійснюють соціальну діяльність. Виконано аксіологічний аналіз реального стану соціальної функції у вузькому її розумінні. Запропоновано систему принципів соціального захисту, внесено пропозиції щодо їх нормативного закріплення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.1 + Х809(4Укр)-5:с + Ф1(4Укр)64
Шифр НБУВ: РА317868 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

18.
Могил С.К. 
Сучасна держава в екстремальних ситуаціях: нормативи, органи, функції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / С.К. Могил ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто організацію та діяльність сучасної держави за екстремальних ситуацій з використанням вітчизняного досвіду нормування та функціонування державних органів і місцевого самоврядування у разі введення надзвичайного стану та виникнення стихійних лих і техногенних катастроф. Визначено поняття й ознаки сучасної держави. Показано необхідність зміни номенклатури функцій держави за сучасних умов. Виділено особливості буття держави в епоху постмодерну. Виявлено зв'язок глобалізації та діяльності держави за екстремальних умов. Обгрунтовано формування специфічого правового інституту "надзвичайні стани". Висвітлено особливості правового регулювання діяльності державних органів України й органів місцевого самоврядування за екстремальних ситуацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001 + Х819(4УКР)120.15 + Ф1(4УКР)64 + Ф1(0)64 +
Шифр НБУВ: РА327454
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

19.
Хилько О.Л. 
Теоретичні засади визначення загроз національній безпеці України та шляхи її забезпечення: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.01 / О.Л. Хилько ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 16 с. — укp.

Висвітлено ідейно-теоретичні засади вивчення національної безпеки у світових та українських теоретико-політичних дослідженнях. З'ясовано ступінь сформованості національних інтересів України як основи, на якій грунтується національна безпека та відповідно до якої визначаються загрози щодо її порушення. Досліджено теоретичні засади визначення існуючих видів загрози національній безпеці України у вітчизняній теоретико-політичній думці (у положеннях нормативно-правової бази, програмах політичних партій, розробках провідних науково-дослідних установ і науковців) та їх відповідність визначеним національним інтересам. Проаналізовано концептуальні підходи щодо обгрунтування шляхів забезпечення національної безпеки України та цілісність концепції національної безпеки держави у вітчизняній теоретико-політичній думці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф0 в + Ф1(0) + Ф1(4УКР)64 + Х809(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА333670
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

20.
Дуфенюк О.М. 
Філософсько-правова спадщина С.Оріховського: феномен професіоналізму правоохоронця: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / О.М. Дуфенюк ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено проблему професіоналізації правоохоронця у контексті філософсько-правової спадщини українського діяча епохи Відродження С.Оріховського (1513 - 1566 рр.). Розглянуто чинники, які вплинули на формування правосвідомості мислителя. Обгрунтовано прогресивність його філософсько-правових поглядів. Висвітлено значущість філософії права та держави С.Оріховського у сучасному державотворенні, інтегровано та проаналізовано ідеї вітчизняного гуманіста, які мають теоретичну та практичну цінність стосовно процесу формування феномена професіоналізму правоохоронця. Удосконалено юридичну терміносистему у галузі професіоналізації кадрового потенціалу правоохоронних органів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002 в + Ф1(4УКР)44 Оріховський +
Шифр НБУВ: РА353034
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського