РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (11)Журнали та продовжувані видання (3)Наукова періодика України (34)
Пошуковий запит: (<.>A=Бебешко В$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 68
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Клименко В. И. Эффективность и токсичность Флудары, комбинации Флудары и циклофосфамида у больных хроническим лимфолейкозом. Результаты многоцентрового исследования. — 2005 // Укр. мед. часоп.
2.

Бебешко В. Г. Характер анемічних станів у дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. — 2007 // Соврем. педиатрия.
3.

Клименко В. И. Флудара в таблетках, а также сочетание Флудары в таблетках и циклофосфамида у больных хроническим лимфолейкозом. Предварительные результаты многоцентрового нерандомизированного исследования. — 2005 // Укр. мед. часоп.
4.

Крячок И. А. Факторы, влияющие на длительность ремиссии у больных B-клеточным хроническим лимфолейкозом после терапии флударабином. — 2005 // Онкология.
5.

Крячок И. А. Факторы прогноза эффективности терапии флударабином больных B-клеточным хроническим лимфолейкозом. — 2005 // Онкология.
6.

Бебешко В. Г. Структурні зміни твердих тканин зубів та кісткової тканини альвеолярного паростка в осіб, що зазнали впливу іонізуючого випромінення (за даними інфрачервоної спектроскопії). — 2003 // Журн. Акад. мед. наук України.
7.

Бебешко В. Г. Стан кісткової структури у дітей, хворих на гостру лейкемію, які зазнають дії несприятливих факторів внаслідок аварії на ЧАЕС. — 2011 // Лікар. справа.
8.

Бебешко В. Г. Стан еритроїдної, гранулоцитарної і тромбоцитарної ланок гемопоезу на етапах хіміотерапії у дітей з гострими лімфобластними лейкеміями, які зазнали впливу іонізуючого випромінювання внаслідок аварії на ЧАЕС // Проблеми радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2016. - Вип. 21.
9.

Крячок И. А. Современные возможности лечения лимфом низкой степени злокачественности. — 2004 // Укр. мед. часоп.
10.

Бебешко В. Г. Роль радіаційних та нерадіаційних факторів у розвитку та перебігу гострої лейкемії у дітей // Лікар. справа. - 2012. - № 8.
11.

Бебешко В. Г. Результати обстеження дітей Київської, Житомирської та Чернігівської областей з анеміями та лейкемоїдними реакціями з урахуванням впливу забруднення довкілля. — 2009 // Соврем. педиатрия.
12.

Бебешко В. Г. Радіо-біофізичні та медико-гігієнічні наслідки Чорнобильської катастрофи: шляхи пізнання та подолання : практ. посіб. сімейн. лікаря. — Ужгород: Патент, 2017
13.

Бебешко В. Г. Рівень кортизолу як фактор ризику розвитку злоякісної гематологічної патології у дітей, які зазнали впливу іонізуючого випромінювання внаслідок аварії на ЧАЕС // Проблеми радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2017. - Вип. 22.
14.

Бебешко В. Г. Профілактика ендемічного зоба у дітей, які проживають у регіонах низькоінтенсивного випромінювання та йодної недостатності. — 2005 // Фармац. журн.
15.

Бебешко В. Г. Прогноз перебігу гострої лейкемії у дітей залежно від стану гемопоезу та етапів хіміотерапії // Лікар. справа. - 2018. - № 1/2.
16.

Бебешко В. Г. Прогноз перебігу гострих лейкемій у дітей після аварії на ЧАЕС залежно від обміну заліза // Проблеми радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2020. - Вип. 25.
17.

Бебешко В. Г. Прогноз перебігу гострих лімфобластних лейкемій Чорнобильського походження у дітей України залежно від причин перерв при проведенні стандартної хіміотерапії // Проблеми радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2019. - Вип. 24.
18.
. — К., 2003. — 147 с.
19.
. — К., 2005. — 800 с.
20.

Клименко С. В. Позитивна селекція <$E bold roman CD34 sup +>-клітин та аутологічна трансплантація очищених периферичних гемопоетичних попередників після високодозової хіміотерапії у хворих на злоякісні пухлини. — 2009 // Онкология.
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського