РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнявидом документа
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (3)Журнали та продовжувані видання (2)Наукова періодика України (43)
Пошуковий запит: (<.>A=Гула Н$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 80
Представлено документи з 1 до 20
...
1.

Коцюруба А. В. Хронічний гіперімунокомплексний процес та його взаємозв'язок з системами, що генерують вільні радикали. — 2000 // Фізіол. журн.
2.

Сторожук Л. М. Шляхи впливу N-ацилетаноламінів на функцію кори надниркових залоз у щурів. — 2005 // Ендокринологія.
3.

Гула Н. М. Жирні кислоти та їх похідні при патологічних станах : монографія. — К.: Наук. думка, 2009 - (Проект "Наук. кн.").
4.

Лизогуб В. Г. Дисфункція ендотелію у хворих на гіпертонічну хворобу із супутнім ожирінням. — 2003 // Лікар. справа.
5.

Коцюруба А. В. Дія ірбезартану - антагоніста AT1-рецепторів ангіотензину II на обмін аргініну за умов артеріальної гіпертензії. — 2002 // Фізіол. журн.
6.

Свіщенко Є. П. Дія ірбезартану - пролонгованого антагоніста АТ1-рецепторів ангіотензину II на окисний метаболізм ліпідів за умов гіпертонічної хвороби. — 2002 // Фізіол. журн.
7.

Сагач В. Ф. Інгібітори аргіназного шляху метаболізму L-аргініну як новий клас антигіпертензивних сполук: дія карбаміду на окисний метаболізм ліпідів і судинний тонус при артеріальній гіпертензії. — 2001 // Фізіол. журн.
8.

Гула Н. М. Ліпідоміка - новий напрямок медико-біологічної науки. — 2004 // Наука та наукознавство.
9.

Коцюруба А. В. Обмеження окисного метаболізму L-аргініну сприяє гіперпродукції імунних комплексів за деяких патологічних станів. — 2002 // Фізіол. журн.
10.

Горпинченко І. І. Співвідношення альтернативних (окисного та неокисного) шляхів метаболізму аргініну в нормі та при еректильній дисфункції. — 2002 // Вісн. Сум. держ. ун-ту. Сер. Медицина.
11.

Амосова К. М. Стан NO-системи в еритроцитах крові хворих з первинною легеневою гіпертензією та його зміни під час лікування дилтіаземом. — 2004 // Серце і судини.
12.

Войтичук О. І. Регуляція збудливості неонатальних кардіоміоцитів N-стеарилетаноламіном та N-олеїлетаноламіном. — 2009 // Фізіол. журн.
13.

Войтичук О. І. Вплив N-стеароїл- та N-олеоїлетаноламіну на потенціалзалежні натрієві канали кардіоміоцитів. — 2010 // Фізіол. журн.
14.

Дерев'янко Л. П. Вплив N-стеароїлетаноламіну на стан про- та антиоксидантної систем у опромінених щурів // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2012. - Вип. 17.
15.

Горідько Т. М. Ефекти N-стеароїлетаноламіну на систему антиоксидантного захисту в опромінених щурів // Пробл. радіац. медицини та радіобіології : зб. наук. пр. - 2011. - Вип. 16.
16.

Стрєлков Є. В. Відеомікроскопічний аналіз скоротливої активності внутрішньолегеневих артерій у реальному часі // Фармакологія та лікар. токсикологія. - 2013. - № 4/5.
17.

Онопченко О. В. Вплив N-стеароїлетаноламіну на фосфоліпідний склад печінки щурів з інсулінорезистентністю, спричиненою аліментарним ожирінням // Ukr. Biochem. J.. - 2014. - 86, № 1.
18.

Косякова Г. В. Вплив N-стеароїлетаноламіну на NO-синтазний шлях генерації оксиду азоту в аорті щурів за умов стрептозотоцин-індукованого діабету // Буков. мед. вісн.. - 2005. - 9, № 2.
19.

Жуков О. Д. Вплив N-стеароїлетаноламіну на рівень 11-оксикортикостероїдів, цитокінів IL-1<$Ebold beta>, IL-6 та TNF<$Ebold alpha> в щурів за неспецифічного запалення при термічному опіку шкіри // Ukr. Biochem. J.. - 2014. - 86, № 3.
20.

Гула Н. В. Саморегуляція як чинник подолання негативних психічних станів у студентському віці : автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07. — Київ, 2014
...
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського