Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (201)Реферативна база даних (3984)Книжкові видання та компакт-диски (3540)Журнали та продовжувані видання (194)
Пошуковий запит: (<.>A=БАБА$<.>+<.>A=ИВАН$<.>+<.>A=НИКОЛАЕВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 62
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бабалик Є. П. 
Адміністративно-правові основи інформаційного забезпечення митних органів в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. П. Бабалик ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 18 с. — укp.

Проаналізовано різні підходи до розуміння інформації та запропоновано визначення митної інформації. Визначено поняття інформаційного забезпечення митних органів і перспективні напрями його вдосконалення. Зазначено, що на сучасному етапі розвитку ефективне здійснення необхідних адміністративних процедур без використання інформаційно-комунікативних технологій є неможливим. Досліджено механізм державного управління інформаційним середовищем митних органів. Розглянуто організаційні та правові засади здійснення "електронного декларування", роботи систем аналізу ризиків і контролю доставки вантажів. Запропоновано низку змін щодо законодавства, які сприятимуть покращанню інформаційного забезпечення митних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.038.01-8 ф + Х849(4УКР)0-02
Шифр НБУВ: РА374142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Бабаєвська Т.В. 
Бетони на цементах, модифікованих комплексною добавкою: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / Т.В. Бабаєвська ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Виявлено доцільність уведення домішки на основі ПАР і відходів коксохімічної промисловості (суміші солей тіосульфату та радиніду натрію) на заключному етапі одержання цементу для прискорення твердіння бетону. Доліджено вплив комплексної домішки, введеної під час помелу цементу, на комплекс властивостей бетону, що твердіє, і параметри інтенсивності його гідратації та структуроутворення. Для оцінки ефективності домішки були використані експериментально-статистичні моделі виміряних і відносних показників властивостей цементних паст, розчинів і бетонів. Оптимальні співвідношення компонентів забезпечують у ранній термін твердіння, а також приріст міцності розчинів і бетонів у разі забезпечення заданої міцності на 28-у добу. Ефект, що досягається, дозволяє скоротити терміни розпалубки конструкцій монолітного бетонування, підвищити зручноукладність суміші та зменшити витрати цементу без утрати міцності бетону. За рахунок зниження температури ізотермічної витримки у разі використання модифікованого цементу зменшуються енерговитрати у заводській технології. Дослідження морозо- та корозійної стійкості бетону показали позитивний вплив домішки на збереження його властивостей під впливом агресивного середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.001.4 +
Шифр НБУВ: РА324092

Рубрики:

      
3.

Бабак М.П. 
Використання комунікативних методів побудови політичного іміджу в засобах масової інформації: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / М.П. Бабак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Ш. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено та класифіковано комунікативні методи побудови політичного іміджу в ЗМІ, відокремлено новітні від вже відомих. Проаналізовано стан і перспективи розвитку комунікативних методів впливу в журналістиці, політичному консультуванні, паблік рілейшиз та іміджелогії. Розглянуто особливості використання вітчизняними засобами масової інформації комунікативних методів для привернення уваги читачів до діяльності політика або партії та формування громадської думки щодо окремих політичних сил. Досліджено деякі групи комунікативних методів побудови політичного іміджу в ЗМІ за типологічними ознаками. Особливу увагу приділено новітнім методам, показано перспективи їх сталого використання у ЗМІ як засобу створення іміджу. Розглянуто питання "первинності" іміджу та PR. Розроблено дворівневу класифікацію комунікативних методів, пристосовану для практичного використання в рекламних і PR-агенціях з метою формування у суспільній свідомості певних політичних настанов і фіксування іміджу політика або політичної партії. Простежено тенденції розвитку українського іміджевого та PR-консультування у контексті співпраці з засобами масової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в05 + Ф018 + Ф055.1 +
Шифр НБУВ: РА349597

Рубрики:

      
4.

Бабак Хакікі 
Гальмування заряджених частинок у двовимірних провідниках з домішковими станами електронів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Бабак Хакікі ; Харківський національний ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.35,022 + В377.1,022
Шифр НБУВ: РА308079

Рубрики:

      
5.

Бабань О.А. 
Гіпоплазія яєчників у корів: поширеність, морфофункціональні зміни та методи лікування: автореф. дис ... канд. вет. наук: 16.00.07 / О.А. Бабань ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вивчено поширеність, морфофункціональні зміни за умов гіпоплазії яєчників у корів. Розроблено та впроваджено комплексні методи лікування хворих тварин. Вивчено поширеність гіпоплазії яєчників у корів залежно від віку, продуктивності та кількості лактацій, а також характерні клінічні, сонографічні, гістологічні та функціональні (вміст прогестерону, естрадіолу та тестостерону) зміни. На підставі встановлених змін розроблено й обгрунтовано комплексні методи лікування корів з гіпоплазією яєчників, вивчено їх вплив на сонографічні й ендокринні показники гонад і ефективність відновлення відтворної функції. Розроблено пропозиції щодо діагностування гіпоплазії яєчників у корів за клінічними та сонографічними показниками гонад і лікування хворих тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.62-911 +
Шифр НБУВ: РА366544

Рубрики:

      
6.

Бабаєв В.Ю. 
Державне регулювання розвитку обслуговуючої кооперації в аграрній сфері: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.Ю. Бабаєв ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано наукові засади державного впливу на розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації як важливої складової аграрного сектора економіки України. Наведено оцінку державного регулювання розвитку даної сфери за умов аграрної реформи. Визначено сутність понять "обслуговуюча кооперація", "аграрна реформа", "механізм державного регулювання розвитку галузі". Досліджено концепції та механізми державного регулювання розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, узагальнено вітчизняний і закордонний досвід діяльності у даній сфері. Значну увагу приділено формуванню сприятливих передумов розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, аналізу факторів, які гальмують даний процес та регуляторного впливу держави на розширення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Визначено тенденції та шляхи удосконалення механізмів державного регулювання розвитку стратегічно важливого сектора економіки. Наведено практичні рекомендації щодо підтримки розвитку обслуговучої кооперації на селі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.417.2 +
Шифр НБУВ: РА349905

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Бабак 
Диференціація доходів як чинник соціальної напруженості: Автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / Олена Володимирівна Бабак ; НАН України ; Інститут соціології. — К., 2002. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*665-94
Шифр НБУВ: РА322418

Рубрики:

      
8.

Бабакін В.М. 
Діяльність транспортної міліції в Україні щодо профілактики адміністративних правопорушень у сфері пасажирських та вантажних перевезень: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.М. Бабакін ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009 — укp.

З'ясовано місце транспортної міліції в системі органів внутрішніх справ України. Охарактеризовано її правове регулювання та визначено особливості адміністративно-правового статусу. Розкрито суть і види адміністративно-правових відносин за участі транспортної міліції України. Охарактеризовано адміністративні правопорушення у сфері пасажирських перевезень, підвідомчих транспортній міліції. Розкрито суть поняття профілактики правопорушень у сфері пасажирських і вантажних перевезень. Проаналізовано систему профілактичних заходів, які здійснює транспортна міліція. Розглянуто проблемні питання її взаємодії з іншими суб'єктами профілактики адміністративних правопорушень у сфері пасажирських і вантажних перевезень. Наведено відповідні пропозиції та рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА365878

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Бабаєв В.М. 
Дослідження та розробка технологічних рішень зведення тонкостінних вторинних обробок при відновленні каналізаційних колекторів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / В.М. Бабаєв ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 14 с. — укp.

Розглянуто питання ремонту та відновлення конструкцій каналізаційних колекторів. Приведено фактори, що знижують довговічність надійної експлуатації колекторів. Виконано аналіз методів відновлення конструкцій. Установлено, що одним із ефективних методів є зведення вторинних обробок із монолітно-пресованого бетону з установкою антикорозійних та антифільтраційних покриттів. Розроблено методику розрахунку тиску пресування бетонної суміші при використанні розробленого автором пристрою радіально-осьового пресування. Запропоновано технологічні, технічні та організаційні рішення, які направлені на підвищення ефективності ремонтно-відновлювальних робіт в каналізаційних колекторах з застосуванням монолітно-пресованого бетону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н788-042

Рубрики:

      
10.

Бабак Ю.М. 
Економічні та організаційні методи удосконалення лізингу в становленні технічної бази підприємств АПК: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.М. Бабак ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено питання розвитку лізингових відносин як одного з найважливіших напрямків, які сприяють модернізації виробництва та прискоренню трансформації капіталу з позичкового у функціонуючий. Охарактеризовано види лізингу, показано переваги кожного з них. Рзглянуто джерела фінансування лізингових угод. Наведено теоретичне обгрунтування лізингових відносин як економічної категорії. Показано специфічні риси лізингових та орендних відносин. Проаналізовано стан забезпечення технікою сільськогосподарських підприємств регіону. Встановлено, що на сучасному етапі розвитку економіки найбільш прийнятними формами реалізації лізингових відносин є зворотна та міжнародна. Зроблено висновок, що за умов нерозвиненого фондового ринку та високих процентних ставок банків за кредитами, особливо, довгострокової, оптимальною формою зовнішнього фінансування потреб сільськогосподарських підприємств є лізинг, обгрунтовано шляхи мінімізації ризиків у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-562.31 +
Шифр НБУВ: РА368013

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Бабак М.Л. 
Ефективність комплексного лікування бронхіальної астми у дітей із включенням баротерапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / М.Л. Бабак ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 1999. — 17 с. — укp.

Представлені результати клінічного і параклінічного обстеження 147 дітей в міжприступному періоді бронхіальної астми. ФЗД досліджували методом комп'ютерної флоуметрії і "відкритим" методом обривання потоку. Підвищену реактивність бронхів виявляли за допомогою функціональної проби з бронхолітиком, розраховуючи коефіцієнти покращання. Встановлений позитивний вплив методів гіпобаричної гіпоксії, аерозольтерапії 3% розчином магнію сульфату, фітотерапії солодкою і лікувального масажу, які застосовувалися роздільно і в єдиному лікувальному комплексі, на клінічну картину захворювання, систему зовнішнього дихання, бронхіальну гіперреактивність і процеси адаптації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.412.202-546

Рубрики:

      
12.

Бабалич О.К. 
Ефективність комплексного хірургічного лікування хворих виразковою хворобою (Клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / О.К. Бабалич ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 1999. — 34 с. — укp.

Узагальнюються результати експериментальних досліджень і лікування 693 хворих виразковою хворобою. Подаються результати комплексного етапного лікування, включаючи санаторне під час хірургічних втручань, та розглядається його вплив на клінічні, лабораторні, імунологічні, гормональні фактори, активність кінінів та об'єктивні інструментальні критерії. Розроблені нові ефективні засоби операцій, запропонована методика комплексного етапного лікування, які поліпшують віддалені результати, зменшують тимчасову непрацездатність, інвалідизацію хворих і дають економічний ефект.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6

Рубрики:

      
13.

Бабакіна Н.В. 
Закономірності формування оборотних колоїдних помутнінь вин і розробка методу їх прогнозування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.07 / Н.В. Бабакіна ; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". — Ялта, 1999. — 18 с. — укp.

Містяться теоретичні дослідження у вирішенні проблеми прогнозування колоїдної стабільності винопродукції. Проведені теоретичні та експериментальні дослідження складу і фізико-хімічних властивостей комплексу біополімерів, який відповідає за формування оборотних колоїдних помутнінь в міцних винах і виноматеріалах. Встановлено, що до складу комплексу біополімерів входять низькомолекулярні білки, олігомерні форми фенольних речовин і полісахариди. Визначено закономірності формування оборотних колоїдних помутнінь на підставі трансформації комплексу біополімерів під час виробництва міцних вин. Виявлено характер утворення помутнінь, який обумовлений кількісними і якісними змінами складу комплексу. Технологічні прийоми виробництва міцних вин, які сприяють окисленню, збільшують масову концентрацію і ступінь окисленості фенольного фрагменту комплексу та підвищують схильність виноматеріалів до оборотних колоїдних помутнінь. Розроблено метод оцінки схильності вин до оборотних колоїдних помутнінь, який дозволяє прогнозувати терміни стабільності продукції, що виробляється, і одержано рівняння, яке відбиває взаємозв'язок показань розробленого методу з термінами стабільності готової винопродукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л874-106.8

Рубрики:

      
14.

Бабаніна Н.Ю. 
Клінічне обгрунтування доцільності комбінованого застосування актовегіну та пірацетаму для лікування дитячого церебрального паралічу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.28 / Н.Ю. Бабаніна ; ДУ "Ін-т фармакології та токсикології" АМН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено ефективність відновного лікування спастичних форм дитячого церебрального паралічу (ДЦП) у дітей раннього віку, можливості комбінованого використання препаратів різних фармакологічних груп у разі проведення комплексної терапії. Установлено, що застосування комплексу препаратів актовегін + пірацетам як внутрішньом'язових ін'єкцій за доз 40 мг / добу / через добу актовегіну та 400 мг / кг / добу / через добу пірацетаму сприяє покращанню показників вмісту деяких нейтропептидів у сироватці крові й антитіл до них (знижується рівень GFAP і NF за одночасного підвищення NSE), поліпшуються імунні показники у сироватці крові (збільшується рівень Ig A і Ig G за одночасного зменшення рівня Ig M). Позитивна динаміка на електроенцефалограмі відображає активувальний вплив актовегіну та пірацетаму на кору та підкоркові утворення, стовбурні структури. На основі одержаних результатів розроблено рекомендації для сумісного застосування актовегіну та пірацетаму у малюків з неврологічним дефіцитом. Установлено, що використання комбінованої терапії (актовегін + пірацетам) у дітей раннього віку зі спастичними формами ДЦП призводить до збільшення періоду амбулаторного лікування, зменшення кількості госпіталізацій у середньому з 6-ти до 4-х разів на рік. У механізмі позитивної дії сумісного використання актовегіну та пірацетаму в дітей віком від одного місяця до 3-х років, хворих на ДЦП, мають місце зміни у ланках гуморального імунітету та рівня деяких нейропептидів у сироватці крові пацієнта.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.627.709.3-52 +
Шифр НБУВ: РА360536

Рубрики:

      
15.

Бабак М.О. 
Клінічні та терапевтичні аспекти дуоденальних виразок, асоційованих із різноманітними штамами IHelicobacter pylory/I: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.02 / М.О. Бабак ; Луган. держ. мед. ун-т. — Луганськ, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено вплив різноманітних (чутливих і резистентних до антибіотиків) штамів Helicobacter pylori на клінічні проявлення, морфологічні зміни, систему гемостазу у хворих на дуоденальні виразки. Показано, що резистентні до антибіотиків штами Helicobacter pylori у порівнянні з чутливими викликають більші порушення функціонального та морфологічного стану гастродуоденальної зони та системи гемостазу. Встановлено, що дана терапія з урахуванням виявлених порушень має високу ерадикаційну ефективність і здатна усувати дані порушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.201.1-5 +
Шифр НБУВ: РА322868

Рубрики:

      
16.

Бабалян Ю.О. 
Краніопластика фронтоорбітальних кісткових дефектів черепу (експериментальне та клінічне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.05 / Ю.О. Бабалян ; ДУ "Ін-т нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова" АМН України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Проаналізовано результати експериментального дослідження з використанням для пластики фронтоорбітальних кісткових дефектів черепа (ФОКДЧ) різних пластичних матеріалів. Вивчено особливості тканних реакцій навколо імплантатів з уорундової кераміки, титану, протакрилу-М, а також корундової кераміки з застосуванням для пластики оболонкових дефектів формалізованого гомотрансплантату твердої мозкової оболонки, ранового покриття "Тахокомб". Експериментально обгрунтовано доцільність і переваги використання корундових імплантатів для пластики фронтоорбітальних кісткових дефектів черепа. Виявлено, що спіральна комп'ютерна томографія (СКТ) є найбільш ефективною методикою обстеження хворих з ФОКДЧ, вона показана абсолютно всім потерпілим у разі дефектів, що поширюються глибше 1/3 передньої частини верхньої стінки очної ямки. На підставі даних КТ голови розроблено трьохетапну методику комп'ютерно-математичного моделювання імплантатів для краіопластики фронторбітальних кісткових дефектів, яка дозволяє розраховувати параметри імплантанта у напівавтоматичному режимі, одержувати 3D візуалізацію об'ємної моделі кісткового дефекту та формувати початкові дані для виготовлення імплантанту. Розроблено, експериментально обгрунтовано та впроваджено в практичну нейрохірургію спосіб пластики ФОКДЧ, який передбачає комп'ютерно-математичне моделювання імплантатів і наступну краніопластику корундовими імплантантами. На підставі аналізу результатів нейрохірургічного лікування 32-х хворих з ФОКДЧ з застосуванням таких імплантатів і методики комп'ютерно-математичного моделювання встановлено позитивну динаміку якості життя хворих у найближчий і віддалений період після проведеного хірургічного лікування. Показано, що спосіб краніопластики ФОКДЧ з застосуванням корундових імплантатів і методики комп'ютерно-математичного моделювання дозволяє проводити герметичну краніопластику складних за формою дефектів черепа та покращати рівень соціально-трудової реабілітації хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р638.77-5 + Р457.162.05 +
Шифр НБУВ: РА361769

Рубрики:

      
17.

Бабаніна В. В. 
Кримінальна відповідальність за залишення в небезпеці: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / В. В. Бабаніна ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено історичний розвиток кримінального законодавства, що діє на території сучасної України. Проведено порівняльно-правовий аналіз кримінального законодавства України та законодавства зарубіжних країн стосовно кримінально-правової заборони залишення в небезпеці. Розглянуто об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу даного злочину, а також сформульовано пропозиції щодо вдосконалення їх ознак. Обгрунтовано необхідність вдосконалення покарання за залишення в небезпеці. Науково доведено бачення щодо доцільності встановлення одного із спеціальних видів звільнення від кримінальної відповідальності за залишення в небезпеці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)112
Шифр НБУВ: РА371963 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бабанін С.В. 
Кримінальна відповідальність за порушення чинних на транспорті правил: автореф. дис... канд. юрид.: 12.00.08 / С.В. Бабанін ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми встановлення кримінальної відповідальності за порушення чинних на транспорті правил. Розглянуто витоки та сучасний стан проблеми кримінально-правової охорони безпеки руху на транспорті. Розкрито соціальну зумовленість кримінально-правової відповідальності за порушення чинних на транспорті правил. Здійснено комплексний системний аналіз складу злочину, що передбачає таку відповідальність (ст. 291 Кримінального кодексу), розкрито його юридичний зміст. Актуалізовано питання встановлення покарання за порушення чинних на транспорті правил. Наведено пропозиції щодо основних напрямів удосконалення кримінального законодавства, що встановлює відповідальність за порушення зазначених правил та покарання за них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)121 +
Шифр НБУВ: РА358026

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бабак І.М. 
Метод аналізу проектів з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків факторів ризику: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / І.М. Бабак ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено метод аналізу проектів створення нової техніки з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків факторів ризику для підвищення достовірності оцінки часових і ресурсних витрат проекту. Створено метод оцінки впливу зовнішніх факторів ризику на вартість ресурсів проекту з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків між факторами. Розроблено метод виявлення вихідного значення фактора ризику за відсутності аналітичної залежності від вхідних даних, заснований на нечітко-множинному поданні параметрів ризиків і зв'язків між ними. Запропоновано метод аналізу витрат, тривалості та показників ефективності проектів з урахуванням причинно-наслідкових зв'язків факторів ризику на базі моделі мультиплікативного ефекту їх виникнення й імітаційного моделювання впливу ризиків недосягнення заданої якості результатів робіт і відмов устаткування, що дозволяє підвищити достовірність оцінки часових і ресурсних витрат проектів на етапі планування. Створено комп'ютерну систему для аналізу показників проектів, що складається з підсистем оцінки впливу факторів зовнішнього середовища й імітаційного моделювання внутрішніх ризиків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-99 + У9(4УКР)0-55-99
Шифр НБУВ: РА355463

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
20.

Бабаєв М.М. 
Методологія інформаційного забезпечення вантажних та пасажирських перевезень на основі автоматизації процесів розпізнавання рухомих об'єктів залізничного транспорту: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.22.08 / М.М. Бабаєв ; Харк. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 1999. — 36 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням удосконалення методів управління перевізним процесом на базі створення автоматизованих систем розпізнавання транспортних засобів. Розвивається новий напрямок у побудові подібних систем, який грунтується на впровадженні інформаційних технологій, орієнтованих на незамкнені транспортні потоки. Запропоновано алгоритми роботи і синтезовано пристрої, які формують образ рухомого складу, що контролюється. Представлено оптимальний за критерієм максимуму апостеріорної ймовірності пристрій визначення кількості колісних пар вагонів. Розглянуто методологію застосування пристроїв інформаційного забезпечення перевізного процесу в системах управління перевезеннями для регіонів, напрямів дороги, сортувальних станцій і метрополітенів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О280.31-5-05

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського