Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (46)Реферативна база даних (1943)Книжкові видання та компакт-диски (1539)Журнали та продовжувані видання (93)
Пошуковий запит: (<.>A=ГАЛУШК$<.>+<.>A=КИРИЛ$<.>+<.>A=ЮРІЙОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 90
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бабюк Н. С. 
Топос міста у прозі Ірини Вільде / Н. С. Бабюк. — Б.м., 2019 — укp.

У роботі окреслено основні аспекти міста як топосу, зокрема його семантичний, історичний, соціальний, семіотичний та психологічний виміри. Охарактеризовано проблему топосу міста і його антропологічні параметри в українському літературознавчому й художньому дискурсах. З'ясовано роль і місце Ірини Вільде в українській літературі ХХ ст., осмислено рецепцію її художньої спадщини. Окреслено міський контекст у різні періоди творчості письменниці, а також з'ясовано значення топосу міста у творчому дискурсі Ірини Вільде. Акцентовано на виокремленні (презентації) «чернівецького», «коломийського» та «львівського» текстів у повістевій трилогії «Метелики на шпильках», романі «Сестри Річинські» та зразках малої прози, написаної в різні періоди творчості авторки.^UFor the first time in dissertation in Ukrainian literary carried out research of the topos of city in prose of Iryna Vilde and the features of historical and literary context of the twenty century are analyzed, in which depicted the work of author. On the example of the analysis of creativity of Iryna Vilde we were able to find out the chronotope of cities in her large and small prosesare very different and multifaceted. There are the modern Chernivtsi, the original Lviv, the «freelance» Kolomyia, the Ivano-Frankivsk and also partly the topos of Warsaw. In her writings (the story-book trilogy «Butterflies on pins» and the novel «The Richynsky sisters», small prose), urban toposes (Chernivtsi, Kolomyia and Lviv) appear as complex typological structures, relatingto real life collisions, so the opening of her writer's world seems as prospective and productive.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Галушкін О.В. 
Енергія активації стадій процесу електрохімічного осадження міді: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.05 / О.В. Галушкін ; НАН України. Ін-т заг. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Досліджено вплив окремих стадій, що складають електродний процес, на його протікання в цілому, проаналізовано роль температури на швидкість взаємодій, що відбуваються в зоні контакту електрода та електроліту під час електролізу: як модель електродного процесу використовується електрохімічна реакція розряду-іонізації міді в електролітах різного складу та змінних температурних умов. Виявлено, що в сірчанокислому електроліті залежність логарифмів струмів обміну від зворотної температури має злам, згідно з яким енергія активації електрохімічної реакції у різних температурних інтервалах приймає різні значення, тобто відображає явища відмінної природи. У пірофосфатних комплексних електролітах механізм розряду іонів міді залежить від концентрації лігандів, а підвищення температури допомагає дослідити реакції, які відбуваються на межі електрод-електроліт, за тенденцією зміщення вольтамперних кривих. Встановлено, що в усіх пірофосфатних розчинах електрохімічна реакція ускладнюється утворенням хімічної сполуки пірофосфатних іонів з поверхневими атомами металу електрода. Досліджено вплив температури на електровідновлення міді в присутності поверхнево-активних речовин (ПАР). Доведено, що ПАР аніонного та катіонного типів сповільнюють електрокристалізацію міді. Обчислення енергії активації адсорбції показало більш міцне утримання ПАР катіонного типу на катоді, ніж ПАР аніонного типу, що є ознакою електростатичної взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г576.63міді
Шифр НБУВ: РА319422 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
3.

Галушкіна Т.П. 
Концептуальні основи та організаційно-економічний механізм екологічного менеджменту в Україні: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.08.01 / Т.П. Галушкіна ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил. — К., 2001. — 37 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання методологічних і прикладних проблем становлення якісно нової парадигми управління природокористуванням - екологічного менеджменту за умов реалізації довгострокової стратегії економічного розвитку. Комплексно досліджено передумови та напрямки розвитку системи екологічного менеджменту в інтересах розблокування дестабілізуючих факторів і здійснення структурних реформ в Україні. Розроблено методологію формування дієвих економічних моделей екологічного менеджменту та запропоновано механізм їх реалізації на різних рівнях регіоналізації. Обгрунтовано методологічний підхід та організаційно-економічний інструментарій забезпечення дієвості аналогу EMAS (Environmental Management and Audit Systems) в Україні. Запропоновано ідею та механізм проведення еколого-економічного експерименту зі збереження та відтворення природно-ресурсного потенціалу на прикладі приморських районів туристично-рекреаційної спрямованості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)280-212
Шифр НБУВ: РА314085 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Галушка А. А. 
Структурно-біохімічні зміни в клітинах мікроорганізмів за умов впливу гідроген сульфіду: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.07 / А. А. Галушка ; НАН України, Ін-т мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного. — К., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*827.512 + Е422.362
Шифр НБУВ: РА381042 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Галушка В.П. 
Біологічна стійкість, насіннєношення і ріст потомства підсочених насаджень сосни звичайної в умовах Малого Полісся: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.03 / В.П. Галушка ; Укр. держ. лісотехн. ун-т. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Встановлено динаміку життєдіяльності дерев сосни звичайної залежно від тривалості підсочки і лісорослинних умов для Малого Полісся за лісівничо-фізіологічними (морфолого-анатомічною будовою хвої, радіальним приростом стовбура, вмістом пігментів) та електрофізіологічними (біопотенціалами, імпедансом, поляризаційною ємністю) показниками. Вивчено залежність урожайності дерев морфо-метричних показників шишок і насіння, його повнозернистості, абсолютної та господарської схожості, енергії проростання від тривалості підсочки, типів лісу та погодних умов року. Виявлено монотерпеновий профіль підсочених дерев та його реалізацію півсібсовими потомствами. На підставі вивчення пігментної хвої, інтенсивності фотосинтезу, електрофізіологічних і біометричних показників встановлено морфофізіологічні особливості росту потомств підсочених дерев. Розкрито можливості використання урожаю підсочених деревостанів у лісокультурній практиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П398.121.1(4УКР-4ЛЬВ),022 + Е50*801.4(45УКР3-4ЛЬВ),022
Шифр НБУВ: РА311664 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Галушка З. І. 
Соціалізація трансформаційної економіки: закономірності та суперечності: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.01 / З. І. Галушка ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 40 с. — укp.

Проведено системно-концептуальне дослідження теоретико-методологічних і практичних основ соціалізації трансформаційної економіки, необхідних для забезпечення соціальної спрямованості розвитку економіки та гарантування соціальної безпеки. Досліджено економічну сутність і історичні форми соціалізації економіки, виявлено загально-історичні закономірності та сучасні особливості процесів соціалізації економіки. Розкрито сутність та специфічні риси соціалізації економіки у трансформаційному суспільстві. Встановлено взаємозв'язок між закономірностями трансформаційної економіки та причинами виникнення соціальних суперечностей. Проаналізовано стан системи соціальної безпеки як важливого показника соціалізації економіки. Надано оцінку соціальним наслідкам ринкової трансформації економіки. Досліджено роль економічної культури та соціального капіталу в розвитку соціалізованої економіки. Наведено рекомендації щодо розподілу функцій соціальної відповідальності між державою, сферою бізнесу та громадянським суспільством. Обгрунтовано механізми вирішення соціальних проблем і перспективи розвитку соціалізованої економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.451 + У9(4УКР)0-151 + У9(4УКР)0-94
Шифр НБУВ: РА379791 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Галушка Я. О. 
Конструкційно-теплоізоляційні керамічні матеріали з організованою поровою структурою для енергозберігаючого будівництва / Я. О. Галушка. — Б.м., 2021 — укp.

Об'єкт - процеси формування структури поризованої конструкційно-теплоізоляційної кераміки з покращеними експлуатаційними властивостями. Мета - розроблення технології пористо-пустотілої конструкційно-теплоізоляційної будівельної кераміки зниженої пустотності з покращеними теплотехнічними та механічними властивостями на основі недефіцитної полімінеральної глинистої сировини. Методи дослідження: імітаційне 3D-моделювання; хімічний, рентгенофазовий, термічний аналізи, петрографія; гамма-спектроскопія; мікроскопія; методи математичної статистики. Теоретичні і практичні результати. Створені науково-технологічні засади розробки теплоефективної стінової кераміки з використанням 3D-моделювання; розроблена ресурсо- та енергоощадна технологія виготовлення виробів на основі недефіцитних суглинків і промислових відходів зі скороченим циклом випалу. Наукова новизна. Теоретично обґрунтована та експериментально підтверджена можливість отримання конструкційно-теплоізоляційних керамічних матеріалів із заданою пористою структурою збільшеної теплоефективності та міцності на основі недефіцитної глинистої та техногенної сировини.Ступінь упровадження. Розроблена технологія пройшла практичну апробацію на ТОВ «Плінфа» (м. Харків) з позитивним результатом; результати впроваджені в навчальний процес кафедри технології кераміки, вогнетривів, скла та емалей НТУ «ХПІ». Сфера використання. Науково-теоретичні розробки призначені для досліджень у сфері керамічного матеріалознавства; науково-технологічні - для удосконалення продукції вітчизняних підприємств з виготовлення стінової будівельної кераміки.^UObject - the processes of structure forming of the porous insulating construction ceramics with improved performance properties. The purpose: The elaboration of technology of porous-hollow heat insulating construction building ceramics with improved thermal and mechanical properties on the basis of cheap polymineral clay raw materials. Research methods: simulation 3D modeling; chemical, X-ray phase, thermal analysis, petrography; gamma spectroscopy; microscopy; methods of mathematical statistics. Theoretical and practical results: Scientific and technological bases of development of heat-efficient wall ceramics with the use of 3D-modeling are created; resource- and energy-saving technology for the manufacture of products based on non-deficient loams and industrial waste with a reduced firing cycle is developed. Scientific novelty of work results. A possibility was theoretically substantiated and experimentally confirmed to produce insulating construction ceramic materials with organized pore structure possessing improved thermal efficiency and mechanical strength on the basis of cheap clay and technogenic raw materials. Implementation degree. The developed technology has passed practical testing at Plinfa Company (Kharkiv) with a positive results; the results of work have been implemented in academic process at Department of Ceramics, Refractories, Glass and Enamels, NTU "KhPI". Scope of use. Scientific and theoretical developments are intended for research in the field of ceramic materials science; scientific and technological - for to improve the products of domestic enterprises for the manufacture of wall building ceramics.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
8.

Галушка-Адайкін 
Локальні конфлікти в Республіці Індонезія (1975-2005): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Антон Романович Галушка-Адайкін ; НАН України; Інститут сходознавства ім. А.Кримського. — К., 2007. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(5ИНЗ)6-4
Шифр НБУВ: РА351894

Рубрики:

      
9.

Галушко Є.С. 
Підвищення ефективності використання інноваційного потенціалу в умовах переходу до ринкових відносин (на прикладі промислових підприємств Донбасу): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Є.С. Галушко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 1999. — 23 с. — укp.

Досліджено проблеми підвищення ефективності інноваційної діяльності на машинобудівних підприємствах; уточнено трактування економічного поняття "інноваційний потенціал" стосовно до нових умов господарювання; запропоновано систему показників оцінки ефективності використання інноваційного потенціалу; розроблено метод оцінки та комп'ютерні засоби діагностування стану соціальної підсистеми підприємства, на основі яких виконано аналіз стану та використання інноваційного потенціалу машинобудівних підприємств; виявлено переваги й недоліки організації управління інноваційною діяльністю на підприємствах машинобудування; запропоновано шляхи підвищення ефективності управління інноваційною діяльністю на підприємствах машинобудування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-55

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Галушко А.В. 
Управління реструктуризацією великих акціонерних товариств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.В. Галушко ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено методичний підхід до відновлення виробництва в процесі санації акціонерного товариства, що базується на обгрунтуванні заходів щодо забезпечення його платоспроможності. Удосконалено методи діагностики використання виробничого потенціалу та маркетингової програми підприємств, які сприяють обгрунтуванню напрямків реструктуризації діяльності акціонерних товариств. Запропоновано економічний зміст категорії "реструктуризація", що базується на узагальненні теоретичних визначень з метою підвищення ефективності управління цим процесом. Наведено класифікацію видів і форм реструктуризації, що враховують фінансовий стан акціонерного товариства та цілі запрограмованих змін. Розвинуто методи вдосконалення керування підприємством за умов банкрутства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-312-21 +
Шифр НБУВ: РА327475

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Галушко В.Б. 
Механізм забезпечення стратегічної стійкості підприємства (за матеріалами підприємств транспортного машинобудування): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В.Б. Галушко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Виявлено неоднозначність, відсутність чіткого розмежування та суперечливість трактування категорії "стійкість" і споріднених понять. Акцентовано увагу на необхідності виділення наукової категорії "стратегічна стійкість підприємства". Визначено необхідність побудови, впровадження та функціонування в межах структури управління підприємства відповідно механізму забезпечення стратегічної стійкості (МЗССП). Розглянуто цільову групу підприємств транспортного машинобудування для подальших досліджень і проведено діагностику їх стану та перспектив розвитку. Розроблено процеси та процедури впровадження та функціонування механізму забезпечення стратегічної стійкості. Визначено доцільність функціонування МЗССП як комплексного, цілеспрямованого та постійного процесу оптимізації діяльності та розвитку підприємства за умов динамічного та слабопрогнозованого середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527
Шифр НБУВ: РА371176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Галушко В.О. 
Державне регулювання технічного переоснащення аграрної сфери на засадах фінансового лізінгу: автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / В.О. Галушко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено питання вдосконалення механізму державного регулювання технічного переоснащення аграрної сфери АПК України на засадах фінансового лізингу для підвищення її конкурентоспроможності за умов поглиблення аграрної реформи з урахуванням особливостей, зумовлених інтеграцією України у світовий економічний простір. На підставі комплексного дослідження, проведення ситуаційного та SWOT-аналізу лізингу сільськогосподарської техніки визначено концептуальні підходи до технічного переоснащення аграрної сфери на засадах фінансового лізингу. Обгрунтовано підходи до вдосконалення організаційного та правового механізмів державного регулювання технічного переоснащення аграрної сфери на даних засадах. Визначено причини зниження результативності державної підтримки технічного переоснащення аграрного виробництва й особливості забезпечення сільського господарства технікою та обладнанням за умов фінансового лізингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-571.1 + У9(4УКР)262.25-072 +
Шифр НБУВ: РА363371

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Галушко В.О. 
Удосконалення технології нанесення антикорозійних покриттів будівельних конструкцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / В.О. Галушко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням, в яких подано концепцію технічних параметрів і особливості технологічного обладнання використовуваного для нанесення захисних покриттів у важкодоступних місцях діючого підприємства. Розроблено математичні моделі, алгоритми і комп'ютерні програми. Проведено експериментальні дослідження прототипу запропонованої установки зі спеціальними насадками. Створено науково-обгрунтовану модель ефективності використання антикорозійних покриттів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н6-5-083.051.7

Рубрики:

      
14.

Галушко Л. Я. 
Психологічна корекція агресивної поведінки у ранній юності засобами мистецтва: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.07 / Л. Я. Галушко ; Прикарпат. ун-т ім. В.С. Стефаника. — Івано-Франківськ, 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено психологічну модель корекції агресивної поведінки особистості та механізм агресивного процесу. Обгрунтовано науково-методичні підходи щодо специфіки психокорекції агресивної поведінки та впливу мистецтва. Експериментально з'ясовано нестійкість агресивної поведінки, можливість зворотного розвитку агресивної реакції за умови проведення психокорекційної роботи засобами мистецтва у ранній юності й емпірично підтверджено її доцільність. Доведено, що активізація творчої діяльності, залучення до світу мистецтва переспрямовують деструктивні агресивні прояви особистості в конструктивне русло, сприяють її художньому розвитку, гармонізують емоційну сферу, виконують комунікативну, регулятивну та катарсичну функції. Розроблено методичні рекомендації щодо корекції агресивної поведінки юнаків засобами мистецтва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю937-953.6 + Ю983.402.3 + Ю984.92
Шифр НБУВ: РА369822 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Галушко М.М. 
Філософсько-антропологічний зміст феномену "повсякденність" в горизонті життєвого світу: автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / М.М. Галушко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Проведено філософсько-антропологічний аналіз феномену повсякденності у вимірах життєвого світу. Здійснено спробу змінити філософську традицію аксіологічних суджень щодо низького статусу повсякдених подій. Розкрито сутність феномену повсякденності як своєрідної метрики, що позначає масштаби та відмінності добра і зла, розуму та безумства, істини та брехні, прекрасного та потворного. Сформовано нове поле застосування філософської антропології та філософії культури щодо малодослідженої проблематики. Здійснено тематизацію повсякденності у філософському дискурсі та виявлено її критичний потенціал по відношенню до класичного канону раціональності та позиції логоцентризму класичної філософії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю216.22 + Ю6*671.111 +
Шифр НБУВ: РА355091

Рубрики:

      
16.

Галушко Н.А. 
Особливості епідемічного процесу шигельозів в сучасних умовах і біологічні властивості їх збудників: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / Н.А. Галушко ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2007. — 22 с. — укp.

Досліджено еволюцію епідемічного процесу (ЕП) шигельозів в Україні та мінливість біологічних властивостей їх збудників. Вперше показано особливості ЕП шигельозів за сучасних умов, якими є: збільшення його прихованого компоненту на тлі зменшення маніфестної захворюваності, паралелізм ЕП шигельозів Зонне та Флекснера, підвищення захворюваності дітей відносно захворюваності дорослих. Виявлено, що зміни ЕП пов'язані зі змінами, які відбуваються на рівні паразитарної системи паразит - хазяїн, насамперед, у популяції паразита. Проведено дослідження та порівняльний аналіз біологічних властивостей штамів шигел Зонне та Флекснера різних періодів (1944 - 1972 рр. - умовно-архівних та 1997 - 2003 рр. - умовно-актуальних). Доведено, що актуальні штами шигел відрізняються від архівних підвищеною адгезивною та антилізоцимною активністю, більшою резистентністю до антибіотиків, температурного фактору, набором плазмід, що відображає більшу спроможність сучасних популяцій шигел до персистенції та виживання в оточуючому середовищі. Показано зменшення гемолітичної активності шигел Флекснера і збільшення стійкості до хлорвмісних дезінфектантів шигел Зонне. Одержано дані щодо зближення антилізоцимної, гемолітичної активності й адгезивних властивостей актуальних штамів шигел Зонне і Флекснера. Запропоновано шляхи удосконалення системи епідеміологічного нагляду за шигельозами, зокрема, обгрунтовано необхідність врахування прихованого компоненту ЕП шигельозів, проведення постійного моніторингу біологічних властивостей циркулюючих штамів збудників з метою своєчасного виявлення змін, які можуть впливати на ЕП, поширення спектру властивостей, що вивчаються, перегляду температурних режимів пастеризації продуктів харчування (особливо молока), а також корекції й постійного контролю режимів профілактичної та осередкової дезінфекції, введення контролю ефективності дезінфектантів на місцевих штамах шигел.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р194.13 + Р264.927.5 +
Шифр НБУВ: РА351162

Рубрики:

      
17.

Галушко Н.В. 
Підвищення ефективності фармакотерапії неускладненої виразкової хвороби дванадцятипалої кишки гомеопатичними засобами: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.28 / Н.В. Галушко ; АМН України. Ін-т фармакології та токсикології. — К., 2003. — 16 с.: рис., табл. — укp.

Показано, що застосування в комплексному лікуванні гомеопатичних засобів у хворих на виразкову хворобу (ВХ) дуоденальної локалізації з неускладненим перебігом сприяє зменшенню больового та диспептичного симптомів на 1 - 2 днів раніше, ніж у контрольній групі, збільшенню відсотка ерадикації Helicobacter pylori, прискорює загоювання виразкового дефекту без деформації цибулини дванадцятипалої кишки, нормалізує кислототвірну функцію шлункового соку. Визначено, що призначення гомеопатичних засобів індивідуальних та у вигляді комплексів, а також використання у поєднанні з фармакологічними препаратами підвищує ефективність лікування хворих на ВХ. Зроблено висновок, що гомеопатичний метод дає змогу максимально враховувати особливості пацієнта, дані клінічного, інструментального дослідження та динаміки розвитку захворювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.204.6-52
Шифр НБУВ: РА326860

Рубрики:

      
18.

Галушко О. С. 
Управління потоком створення цінності в межах операційної системи компанії (за метеріалами кондитерських підприємств): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. С. Галушко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено теоретичні, методичні та прикладні аспекти управління потоком створення цінності в межах ціннісно-орієнтованої операційної системи компанії. Виявлено сутність, історичні передумови та генезис категорії "цінність" в контексті суспільно-філософського, особистісного й економічного підходів до її трактування. Визначено структуру, складові моделі управління потоком створення цінності, її ключові характеристики та підтримувальний інструментарій. Проведено діагностику стану та перспектив розвитку кондитерської промисловості в розрізі ланок її ланцюга створення цінності. Запропоновано методичний підхід до здійснення ціннісного позиціонування операційних систем кондитерських компаній. Обгрунтовано ключові аспекти діагностування потоку створення цінності з використанням карти потоку. Розроблено методичний підхід до комплексного оцінювання ефективності функціонування ціннісно-орієнтованої операційної системи із застосуванням апарату економіко-математичного моделювання, фінансово-економічного аналізу та соціальної ідентифікації. Сформовано напрями організаційної підтримки впровадження системно-структурних елементів моделі управління потоком створення цінності в межах операційної системи компанії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.71
Шифр НБУВ: РА376808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Галушко О.Є. 
Чернігівський полк у другій половині XVII - XVIII ст.: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / О.Є. Галушко ; Чернігів. нац. пед. ун-т ім. Т.Г.Шевченка. — Чернігів, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано еволюцію адміністративно-територіального устрою, чисельність і соціальний склад населення, особливості економічного розвитку регіону. З'ясовано структуру й основні напрямки діяльності полкової та сотенної адміністрації, її взаємовідносини з органами міського самоврядування, передусім Чернігівським магістратом, а також з російськими воєводами та комендантами, які перебували у полковому місті. Висвітлено участь козаків Чернігівського полку у військових компаніях і будівництві об'єктів стратегічного призначення на Північному Заході Росії та Півдні України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ЧЕН)46-2
Шифр НБУВ: РА372368 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Галушко О.А. 
Синдром діабетичної стопи: оптимізація анестезіологічної тактики при хірургічному лікуванні: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / О.А. Галушко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 20с . — укp.

Вперше розроблено алгоритм вибору методу знеболення під час різних форм синдрому діабетичної стопи (СДС). Обгрунтовано та визначено оптимальні методи знеболення операцій у хворих з різними формами синдрому діабетичної стопи. Проведено порівняльну характеристику різних методів знеболення та визначено їх вплив на виникнення ускладнень периопераційного періоду у хворих залежно від форми діабетичної стопи. Визначено роль динаміки оцінок ступеня ураження тканин стопи у прогнозуванні перебігу синдрому діабетичної стопи. Уточнено фактори, що негативно впливають на процес одужання у хворих на СДС та мають значення предикаторів тяжкого перебігу післяопераційного періоду та смерті хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-7 + Р457.865.7-5 +
Шифр НБУВ: РА363739

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського