Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (97)Реферативна база даних (2747)Книжкові видання та компакт-диски (2523)Журнали та продовжувані видання (143)
Пошуковий запит: (<.>A=КОМАР$<.>+<.>A=КИРИЛ$<.>+<.>A=ОЛЕКСАНДРОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 141
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кирилова 
Асимптотичні зображення розв'язків нелінійних неавтономних диференціальних рівнянь другого порядку, асимптотично близьких до рівнянь типу Емдена- Фаулера: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.02 / Людмила Олександрівна Кирилова ; Одеський національний ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2009. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.612,0 + В161.613,0
Шифр НБУВ: РА366071

Рубрики:

      
2.

Комариста В.П. 
Взаємозв'язок інтенсивності проліферації і ліпідно-каротиноїдного обміну в клітинах IDunaliella/I Teod. та вплив ліпідно-каротиноїдних екстрактів на функціональну активність гепатоцитів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / В.П. Комариста ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П182.1,022 + Р413.51-29

Рубрики:

      
3.

Комаров М.В. 
Вирощування легованих монокристалів InSb і моделювання конвекції в розплаві при впливі ультразвуку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / М.В. Комаров ; НАН України. Наук.-технол. концерн "Ін-т монокристалів", Ін-т монокристалів. — Х., 2002. — 16 с.: рис. — укp.

Розроблено спосіб зниження шаруватої неоднорідності легуючої домішки телуру в монокристалах InSb, вирощених методом Чохральського. Рішення даної задачі здійснено за допомогою впливу ультразвуку на розплав у процесі витягування монокристала. Частота ультразвуку встановилась від 0,6 до 5,0 МГц. З'ясовано, що ультразвуковий вплив призводить до зниження шаруватості телуру, обумовленої ефектом "грані". Запропоновано механізм впливу ультразвуку на шаруватість у даній області кристала завдяки утворенню стоячої звукової хвилі у розплаві. Дослідження конвекції у модельній рідині показало, що в її обсязі між хвилеводом і диском формується стояча звукова хвиля. Доведено, що частки концентруються у полі стоячої хвилі у площинах, відстань між якими відповідає половині довжини ультразвукової хвилі у воді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К202.1 + К203.4
Шифр НБУВ: РА319760 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
4.

Кирилюк Л.М. 
Висотна диференціація ландшафтів Поділля: автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.01 / Л.М. Кирилюк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Узагальнено основні підходи та удосконалено теоретико-методологічні засади регіональних досліджень висотної диференціації ландшафтів, виділено етапи та чинники розвитку палеовисотної диференціації ландшафтів Поділля. Розроблено класифікацію висотно-ландшафтних комплексів, складено схему фізико-географічного районування сучасних ландшафтів регіону з урахуванням їх висотної диференціації. Поділля віднесено до Правобережного височинного лісостепового та Поліського рівнинного лісового висотно-ландшафтних країв. В їх структурі виділено 4 висотно-ландшафтні області: Подільську, Придніпровську, Придністровську та Малополіську та 10 висотно-ландшафтних районів. Обгрунтовано напрями поліпшення використання сучасних ландшафтів Поділля та їх охорони.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д821(45УКР)081 +
Шифр НБУВ: РА353718

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
5.

Кирилюк Г.Л. 
Вплив кріопротекторів і режимів заморожування на механічне пошкодження клітин в області субевтектичних температур: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.19 / Г.Л. Кирилюк ; НАН України. Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено вплив концентрацій кріопротекторів (диметилсульфоксиду (ДМСО), гліцерину, поліетиленоксиду з середньою молекулярною масою 1 500 (ПБО-1 500)) і режимів заморожування на пошкодження біологічних об'єктів (на прикладі клітин Saccharomyces cerevisiae, клітин диплоїдної культури людини та клітин фібробластів людини) за субевтектичних температур у процесі кріоконсервування. З використанням методу термопластичної деформації розроблено методику визначення механічних характеристик зразків і вивчено пружнопластичні властивості розчинів кріопротекторів у діапазоні температур їх склування. Запропоновано новий підхід до встановлення оптимальних концентрацій кріопротекторних речовин для їх застосування у процесі кріоконсервування. Наведено порогові концентрації досліджених кріопротекторів, за яких у заморожених зразках спостерігається різка зміна співвідношення між аморфною та кристалічною фазами, тобто відокремлені одна від одної рідинні включення перетворюються у наскрізні рідинні прошарки. У процесі кріоконсервування клітин S. cerevisiae і клітин культур людини виявлено різке зростання життєздатності клітин у разі перевищення порогових концентрацій кріопротекторних речовин після кріоконсервування з ДМСО, гліцерином і ПЕО-1 500, що свідчить про загальний характер виявленого явища. З'ясовано, що одним з механізмів кріопошкодження біооб'єктів є пластична релаксація підвищеного тиску, який виникає в окремих рідиннофазних включеннях за рахунок нерівноважної кристалізації. Визначено субевтектичні температурні інтервали й інтервали температур, за яких відбувається склування розчинів кріопротекторів методом термопластичної деформації. Доведено необхідність урахування даних температурних інтервалів у процесі кріоконсервування з метою зменшення механічного пошкодження біологічних об'єктів. Із урахуванням експериментальних даних оптимізовано режими охолодження біологічних об'єктів на прикладі клітин S. cerevisiae.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е.с3 + Е0*550-636-601.2 +
Шифр НБУВ: РА359922

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
6.

Кирилюк А.О. 
Геогідроморфологічний аналіз розвитку русла та заплави Верхнього Пруту: автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.07 / А.О. Кирилюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено геогідроморфологічний аналіз умов, чинників і особливостей руслоформування на характерних та однорідних ділянках верхньої течії річки Прут (у межах України). Виявлено основні закономірності даного процесу за референційних та антропогенних умов. Досліджено умови та чинники руслоформування Верхнього Пруту у гірській і напівгірській частині течії. Проаналізовано закономірності еволюції руслоформування річки вздовж течії та розвитку її русла і заплави в часі за природних умов. Виявлено, що основним чиником, який структурує течію Верхнього Пруту стосовно руслоформування є зовнішні обмеження, пов'язані з геологічною та тектонічною будовою території та відповідними особливостями дна долини. Виділено ділянки, які відносяться до трьох груп річкових русел: алювіальних, структурно-алювіальних і структурних. Обгрунтовано шляхи оптимізації використання й охорони русла та заплави досліджуваної річки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д229.5 Прут +
Шифр НБУВ: РА362637

      
7.

Комарницький Я.М. 
Громадсько-політична діяльність Василя Мудрого (1893 - 1966 рр.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Я.М. Комарницький ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено громадсько-політичну діяльність В. Мудрого - одного з політичних лідерів українців Галичини першої половини XX ст. Висвітлено формування й еволюцію його світогляду. Визначено роль у діяльності громадських організацій Західної України, а також часопису "Діло". Відзначено діяльність В. Мудрого як голови Українського національно-демократичного об'єднання (УНДО) та Української парламентської репрезентації (УПР), депутата польського парламенту. З'ясовано його роль у проведенні політики "нормалізації" українсько-польських відносин і участь у громадсько-політичному житті української діаспори. Обгрунтовано вагомий вклад В. Мудрого у процеси творення української державності та розвиток національної самосвідомості населення Західної України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)6-8 Мудрий В. +
Шифр НБУВ: РА359643

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Комарова І.В. 
Державна фінансова підтримка аграрного сектору України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / І.В. Комарова ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні питання державної підтримки аграрного сектору України у контексті інтеграції у європейський та світовий економічний простір. На підставі результатів економіко-статистичного аналізу ризикованості сільськогосподарського виробництва в Україні обгрунтовано об'єктивну необхідність державної підтримки аграрного сектору. Оцінено її стан і відповідність сучасним світовим тенденціям. Систематизовано й удосконалено систему показників оцінювання ефективності державної підтримки аграрного сектору Украіни. Обгрунтовано пропозиції щодо форм, методів, обсягів і змін у структурі державної підтримки даного сектору з урахуванням зобов'язань Україною, наданих під час вступу до СОТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.532.320 +
Шифр НБУВ: РА362843

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кирильчук А.А. 
Дерново-карбонатні грунти (рендзини) Малого Полісся: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.05 / А.А. Кирильчук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2001. — 20 с. — укp.

Вивчено динаміку елементарних грунтоутворюючих процесів та обумовлених характером і напрямком їх розвитку змін морфологічної будови, складу, властивостей і родючості дерново-карбонатних грунтів (рендзин), які тривалий період використовуються у сільськогосподарському виробництві за умов інтенсивного земелеробства. Об'єктом досліджень є модальні дерево-карбонатні грунти, сформовані на базі продуктів елювіогенези крейдяного мергелю у межах Підподільського та Радехівського природних районів Малого Полісся. З'ясовано, що під впливом інтенсивного сільськогосподарського освоєння відбувається трансформація елементарних грунтоутворюючих процесів, визначено їх швидкість і напрям, спостережено появу негативних тенденцій у динаміці основних грунтових властивостей та режимів. За результатами досліджень встановлено, що в освоєних дерново-карбонатних грунтах (рендзинах) домінуючими є наступні елементарні грунтоутворюючі процеси: дерново-акумулятивний, процес розчинення та вилуговування карбонатів як один із наслідків внутрішньогрунтового вивітрювання, процеси обезкарбоначування, декальцинації, гумосонакопичення, а також дезагрегації грунтової маси, який полягає в обезструктурюванні орного та підорного горизонтів, а також процес ущільнення грунтового профілю. Визначені напрямок і характер розвитку елементарних грунтоутворючих процесів в освоєнні дерново-карбонатних грунтів призводять до зміни їх морфогенетичних та агровиробничих властивостей, впливають на родючість і продуктивність даних грунтів. Наведено рекомендації щодо оптимізації використання досліджуваних грунтів, а також шляхи деяких негативних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.16-2(4УКР)
Шифр НБУВ: РА314448 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кирилков В.А. 
Дисипативні властивості фрикційного контакту та їхній впив на фретингостійкість трибосистем: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 / В.А. Кирилков ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2008. — 20 с. — укp.

За допомогою маятникового триборелаксатора виконано комплексні дослідження дисипативних властивостей фрикційного контакту. За цього використано розроблену методику збудження вільних загасаючих крутильних коливань системи, елементом якої є досліджений контакт, підданий циклічному тангенціальному навантаженню у режимі попереднього зміщення, та застосовано вимір логарифмічного декременту і частоти цих коливань. Наведено результати вивчення дисипативних властивостей контакту за реверсивного попереднього зміщення та їх зміни на ранніх стадіях низькоамплітудного фретингу. Наведено опис встановленої під час дослідження стадійності фретинг-процесу. Досліджено ефективність підвищення фретингостійкості контакту змащуванням мастильними матеріалами. Запропоновано метод порівняльної експрес-оцінки антифретингової здатності пластичних мастильних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К413 +
Шифр НБУВ: РА358654

Рубрики:

      
11.

Комариця О.Й. 
Діагностичне і прогностичне значення відхилень у метаболізмі холестеролу в хворих на хронічні вірусні гепатити: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.13 / О.Й. Комариця ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Описано метаболізм ліпідів у хворих на хронічний вірусний гепатит (ХВГ). Показано переважання apoB-R шляху поступлення ЛНГ до клітин у цих хворих. Доведено, що серед пацієнтів з ХВГ, особливо у разі віремії, істотно частіше спостерігається гіпохолестеролемія, ніж у випадку невірусних гепатитів. Обгрунтовано можливість використання зниження рівня тригліцеринів та ліпопротеїнів дуже низької густини (ЛДНГ) як маркера порушень мікросомального тригліцерид-транспортного протеїну у хворих на HCV гепатит. Уперше показано, що у пацієнтів з НГЛ метаболізм ліпідів залежить від інфікування їх HCV. Запропоновано коефіцієнт насичення холестеролом ліпропротеїнами високої густини як показник можливої злоякісної проліферації у хворих на ХВГ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.16-3 +
Шифр НБУВ: РА337627

Рубрики:

      
12.

Комаров В.А. 
Діяльність центрів зв'язків з громадськістю органів внутрішніх справ України щодо зміцнення правопорядку та профілактики правопорушень: організаційно-правові питання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.А. Комаров ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу чинного законодавства України визначено організаційно-правові засади діяльності центрів зв'язків з громадськістю (ЦЗГ) органів внутрішніх справ (ОВС) України щодо зміцнення правопорядку та профілактики правопорушень. Проаналізовано сучасний стан правопорядку та висвітлено завдання ОВС щодо боротьби з правопорушеннями. Охарактеризовано етапи розвитку правових засад взаємодії ОВС з засобами масової інформації, населенням у боротьбі з правопорушеннями. Досліджено правовий статус ЦЗГ, їх місце та роль у системі ОВС. Наведено напрямки діяльності ЦЗГ щодо зміцнення правопорядку та профілактики правопорушень, розкрито організаційно-правові засади діяльності ЦЗГ щодо формування громадської думки для ефективного функціонування ОВС країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.28 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА342775

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Комаров О.В. 
Дослідження рухливої тріщини між двома матеріалами з урахуванням контакту її берегів: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / О.В. Комаров ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено напружено-деформівний стан в околі тріщини, що рухається з усталеною докритичною швидкістю під дією зосередженого та розподіленого на нескінченності навантаження за межею поділу матеріалів в анізотропному та п'єзоелектричному біматеріальних просторах за наявності безфрикційної зони контакту біля вершини тріщини. Шляхом алгебричних перетворень з використанням методів теорії функцій комплексного змінного поставлені задачі зведені до комбінованих задач лінійного спряження, розв'язок яких одержано у замкненій формі. Одержано вирази для функцій напружень, електричної індукції та стрибків похідних від переміщень і електричного потенціалу на лінії поділу матеріалів, а також вирази коефіцієнтів інтенсивності напружень і виведено рівняння для знаходження відносних довжин зон контакту, що у загальному випадку розв'язуються числово. Одержано прості асимптотичні формули для випадків досить малих значень відносних довжин зон контакту. Досліджено вплив орієнтації напрямків анізотропії і напрямків поляризації на особливості напружено-деформівного стану в околі тріщини. Наведено залежності основних параметрів руйнування від швидкості руху тріщини, а також числовий розв'язок для випадку руху тільки однієї з вершин тріщини за дії рівномірно розподілених зусиль на нескінченності, порівняного з відповідним аналітичним розв'язком задачі про усталений рух тріщини скінченної довжини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.104 +
Шифр НБУВ: РА357699

Рубрики:

      
14.

Комаров 
Екологічні особливості формування підстилкової мезофауни у природних лісах південного Лісостепу Полтавської області: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.16 / Олександр Сергійович Комаров ; Дніпропетровський національний ун-т ім. Олеся Гончара. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П342.535(4УКР-4ПОЛ) + Е0*805.9-05(4УКР-4ПОЛ)
Шифр НБУВ: РА365999

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Кирилова Л.І. 
Економічне обгрунтування інвестиційних проектів промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.І. Кирилова ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2005. — 18 с.: табл. — укp.

Наведено пропозиції щодо вдосконалення методів економічного обгрунтування інвестиційних проектів промислових підприємств. Висвітлено економічний зміст інвестицій за ринкових умов, досвід використання методів оцінювання ефективності інвестиційних проектів, концептуальні підходи щодо вдосконалення методів економічного обгрунтування проектів. Створено науковий підхід до визначення абсолютної та порівняльної ефективності даних проектів, а також принципи, що мають бути використані для розробки показників ефективності інвестицій. Виконано розрахунок економічної ефективності та періоду повернення позикових коштів. Запропоновано графічну інтерпретацію кругообігу авансованих інвестицій протягом періоду експлуатації проекту. Удосконалено метод визначення терміну окупності кумулятивних інвестицій. Розроблено метод визначення періоду окупності власного капіталу з урахуванням фактора часу та обігу основних і оборотних коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-56 +
Шифр НБУВ: РА338324

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Комаренська 
Епоксидування етилалілетилакрилату і октену-1 гідропероксидом третбутилу у присутності Мо2В: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / Зоряна Михайлівна Комаренська ; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л., 2006. — 16 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г246.154-27 + Г241.211-27
Шифр НБУВ: РА344073

Рубрики:

      
17.

Комар О.С. 
Етнокультурна парадигматика національно-маркованих мовних одиниць: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.С. Комар ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т філол. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження етнокультурної специфіки національно-маркованих мовних одиниць. В основу характеристики фактичного матеріалу покладено частотність вживання, типовість та етнокультурну значущість національно-маркованих мовних одиниць у лексикографічних та етнографічних джерелах, фольклорних та художніх текстах, а також у живому мовленні. Визначено особливості співвідношення мови і свідомості індивіда, мови і мислення, мови і культури. Проаналізовано сучасні студії мовної картини світу та психологічні особливості асоціативних реакцій мовців. Розкрито окремі фрагменти мовної картини світу, природних явищ, традиційних власних назвах, формульних сполуках, ряді фразеологізмів та паремій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-3 + Ш100.33 +
Шифр НБУВ: РА367634

Рубрики:

      
18.

Комаринська З.М. 
Етносоціальний розвиток міста Винники з часу Другої світової війни до наших днів (1944 - 1999): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.05 / З.М. Комаринська ; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича, Ін-т народознав. — Л., 2001. — 15 с. — укp.

Вперше комплексно проаналізовано особливості етносоціального та етнокультурного розвитку м.Винники у другій половині XX ст., динаміку загальної чисельності населення, його соціальну та національну структури міста на основі узагальнення досягнень української етнографічної науки, архівних пошуків і польових досліджень. Вивчено характер і специфіку господарського розвитку, пов'язаних з цим особливостей зайнятості, професійного й освітнього складу населення, умови та характер сімейного життя, тенденції сімейної звичаєвої обрядовості у контексті поєднання та конфліктності в ній традиційних і новітніх елементів, а також особливостей громадського побуту міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т52(23=УКР7,3) + С5*425
Шифр НБУВ: РА312100 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Кирилюк В.П. 
Ефективність систем обробітку чорноземів опідзолених у ланці зерно-просапної сівозміни правобережного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.01 / В.П. Кирилюк ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2003. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Вивчено вплив багаторічного застосування різних систем основного обробітку грунту на головні чинники грунтової родючості та врожайність культур ланки сівозміни: горох - озима пшениця - цукрові буряки. Установлено, що застосування комбінованої полицево-чизельної системи основного обробітку (різноглибинної оранки з дискуванням) сприяє збереженню гумусу, покращує агрофізичні властивості, забезпечує ефективну боротьбу з бур'янами, дає змогу одержати вищі врожаї гороху, озимої пшениці та цукрових буряків водночас з меншими енергетичними витратами. Розроблено новий спосіб контролю бур'янів у посівах гороху. Запропоновано та впроваджено ресурсоощадну систему основного обробітку грунту в зерно-буряковій сівозміні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П141.8 + П143 +
Шифр НБУВ: РА326575

Рубрики:

      
20.

Кирилич В. М. 
Задачі з вільними межами для гіперболічних систем квазілінійних рівнянь з частинними похідними першого порядку: автореф. дис. ... д-ра фіз.-мат. наук : 01.01.02 / В. М. Кирилич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 32 с. — укp.

Досліджено крайові задачі з нелокальними умовами в криволінійному секторі та криволінійному чотирикутнику для квазілінійної гіперболічної системи рівнянь першого порядку, одержано достатні умови локальної та глобальної узагальненої розв'язності мішаної задачі з нелінійними крайовими умовами для даної системи рівнянь. Для гіперболічних систем квазілінійних рівнянь одержано умови розв'язності задачі про спряження розв'язків уздовж невідомої лінії контакту. Визначено неперервну локальну та глобальну, а також класичну локальну коректну розв'язність задачі з внутрішніми невідомими межами для сингулярної (виродженої) гіперболічної системи квазілінійних рівнянь. Одержано локальну ліпшицеву розв'язність мішаної задачі для сингулярної системи квазілінійних рівнянь у випадку, коли регулярна частина системи записана в канонічній формі Шаудера (загальний випадок).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.625,0
Шифр НБУВ: РА376949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського