Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Тематичний інтернет-навігатор (2)Наукова електронна бібліотека (55)Реферативна база даних (2826)Книжкові видання та компакт-диски (2576)Журнали та продовжувані видання (137)
Пошуковий запит: (<.>A=КОРН$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 169
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Корновенко С.В. 
Аграрна політика урядів А. Денікіна та П. Врангеля (1919 - 1920рр.): автореф. дис. ... д-ра іст. наук: 07.00.02 / С.В. Корновенко ; Ін-т історії України. — К., 2010. — 40 с. — укp.

Зазначено, що А. Денікін, П. Врангель і очолювані ними уряди, комплексно підходили до вирішення аграрного питання, усвідомлюючи його соціально-економічне та суспільно-політичне значення. Встановлено, що основні положення аграрного законодавства урядів А. Денікіна та П. Врангеля узгоджувалися зі змістом аграрного законодавства урядів Радянської Росії, Польщі, Румунії, Чехословаччини, Болгарії й інших країн Центральної та Південно-Східної Європи. Обгрунтовано твердження щодо того, що селянство Новоросійської, Харківської та Таврійської губерній у політичному відношенні вимагало від влади Білого руху Півдня Росії "порядку", що встановить "господар". Визначено, що програмні положення суспільно-політичного компонента аграрної політики урядів А. Денікіна та П. Врангеля носили конструктивний і проселянський характер.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)612-21 +
Шифр НБУВ: РА369589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Корнацький В.М. 
Адаптаційні технології оптимізації первинної медико-санітарної допомоги дорослому населенню із кардіологічною патологією: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.03 / В.М. Корнацький ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 36 с. — укp.

Висвітлено проблеми адаптації системи первинної медико-санітарної допомоги дорослому населенню на моделі хворих кардіологічного профілю за сучасних умов в Україні. Встановлено, що зі зміною суспільно-політичних і соціально-економічних умов демографічної ситуації та рівня здоров'я населення України протягом 1975 - 2000 рр. настали негативні динаміка: народжуваність зменшилась на 51,6 %, смертність зросла на 53 %, середня тривалість життя скоротилась на 2 роки і стала меншою від країн Євросоюзу в середньому на 10 років. Виявлено негативний вплив на стан здоров'я і середню тривалість життя хвороб системи кровообігу, смертність від яких у 2000 р. склала 60,9 % в структурі всіх хвороб. Науково обгрунтовано та розроблено механізми адаптаційних технологій перебудови системи організації первинної медико-санітарної допомоги дорослому населенню України на моделі хворих кардіологічного профілю. Проаналізовано ефективність впровадження запропонованих імітаційних моделей адаптаційних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-52
Шифр НБУВ: РА318668 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Корнєєв Ю.В. 
Адміністративно-правове забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.В. Корнєєв ; Держ. податк. адмін. України, Акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми особистої безпеки працівників податкової міліції, розглянуто вплив небезпечних факторів на службово-професійну діяльність, запропоновано визначення особистої безпеки та її принципи. Висвітлено питання правового захисту співробітників: наведено загальну характеристику правового захисту та описано особливості правового регулювання співробітників податкової міліції. Виявлено недоліки правового забезпечення, надано пропозиції щодо покращання правової нормативної бази податкової міліції. Здійснено дослідження професійної та психологічної підготовленості співробітників як важливого фактора їх безпечної професійної придатності. Розглянуто вплив професйної підготовки на забезпечення особистої безпеки та професійної, підбір та адаптацію кадрів, високі моральні якості як елементи службової захищеності працівників, психолого-педагогічні знання, які підвищують захист та безпеку професійної діяльності працівника. На підставі результатів дослідження запропоновано шляхи та пропозиції удосконалення діяльності працівників, що впливають на забезпечення особистої безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.2
Шифр НБУВ: РА320385 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Корнієць В. В. 
Адміністративно-правові основи відповідальності за правопорушення у санітарно-епідеміологічній сфері в контексті адміністративно-правової реформи в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. В. Корнієць ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правові основи відповідальності за правопорушення у санітарно-епідемологічній сфері в контексті адміністративно-правової реформи в Україні. Проведено аналіз юридичних складів адміністративних правопорушень, предметом посягання яких є санітарно-екологічна безпека. Розкрито особливості впровадження у справах про порушення правил і норм санітарно-епідеміологічного законодавства. Запропоновано шляхи системного вдосконалення законодавства в сфері забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення діяльності посадових осіб санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)145 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА373918 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
5.

Корнієнко А.П. 
Аеродинамічна компоновка арочного крила з повітряним гвинтом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.07.01 / А.П. Корнієнко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Наведено результати фізичного моделювання обтікання арочного крила з повітряним гвинтом в аеродинамічній трубі. На підставі результатів такого моделювання, проведеного з візуалізацією течії на поверхні арочного крила, підтверджено безвідривний характер обтікання комбінації "арочне крило - повітряний гвинт" до великих кутів атаки, що дозволило здійснити параметричні дослідження, з використанням методів обчислювальної аерогідродинаміки, які базуються на використанні моделі ідеальної рідини, а саме: методу дискретних вихорів, (ефективного для моделювання обтікання тонких несучих поверхонь з фіксованими лініями сходу вихрової пелени), панельного методу Моріно - для моделювання обтікання тілесних компоновок, у їх апробованих алгоритмічних реалізаціях методики розрахунку. Наведено результати параметричних досліджень стосовно оцінки впливу місця розташування повітряного гвинта в каналі арочного крила на аеродинамічні характеристики такого роду комбінації та з'ясовано наявність досить складної аеродинамічної інтерференції гвинта та несучої поверхні літального апарата. За цього одержано аеродинамічні якості комбінації та тягових характеристик даного гвинта, які мають чіткі екстремуми, наявність яких повинна враховуватися під час проектування літаків з арочним крилом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О53-042-011 + О553-011 +
Шифр НБУВ: РА349176

Рубрики:

      
6.

Корнієнко В.М. 
Благодійність в освітянській галузі Харківської губернії (друга половина ХІХ - початок ХХ століть): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.М. Корнієнко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Розглянуто питання виникнення та розвитку благодійності в освітянській галузі Харківської губернії в другій половині XIX - на початку XX ст. Проаналізовано основні тенденції створення та специфіку організації системи благодійності в освітянській галузі, головні напрямки, форми, методи та конкретні практичні результати діяльності державних, міських та громадських благодійних організацій. Визначено місце та роль опікунських рад, меценатів у справі розвитку освіти в Харківській губернії. Доведено, що благодійність в освітянській галузі була тісно взаємопов'язана з загальними тенденціями розвитку держави та суспільства, але мала свої особливості. Надано рекомендації щодо можливості використання досвіду благодійності в освітянській галузі в практиці сучасних навчальних закладів, у разі створення опікунських рад і залучення додаткових інвестицій через інститут опікування, у роботі державних установ з благодійними організаціями, приватними особами, підприємцями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-4ХАР)5-7 + Ч33(4УКР5)52 + Ч34(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА339016

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Корнійчук О.П. 
Вдосконалення економічного механізму розвитку фондового ринку в національному господарстві України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.П. Корнійчук ; Рада по вивченню продукт. сил України НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розвинуто теоретико-методичні засади розвитку фондового ринку та вдосконалено економічний механізм його розвитку в національному господарстві України. У теоретичному аспекті висвітлено методику вдосконалення організаційно-економічних відносин і відносин власності на фондовому ринку. Визначено суть механізму регулювання фондових ринків та вплив їх регіоналізації на стан управління національним господарством. У методичному аспекті визначено конкурентоспроможність зазначеного ринку та його роль у капіталізації даного господарства. Охарактеризовано розвиток фондового ринку у національному господарстві, зокрема, його інформаційної складової. Визначено особливості функціонування економічного механізму окремих регіональних і національних фондових ринків. Розроблено концепцію розвитку даного ринку у системі національного господарства. Обгрунтовано стратегічні напрями та пріоритетні шляхи вдосконалення механізму розвитку фондового ринку й особливості їх інституційного забезпечення у національній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.295 +
Шифр НБУВ: РА362717

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Корнейко Ю.М. 
Висвітлення зарубіжного педагогічного досвіду в творчій спадщині К.Д.Ушинського: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Ю.М. Корнейко ; Харк. нац. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2007. — 22 с. — укp.

На підставі аналізу науково-педагогічної літератури, нормованих документів, узагальнення теоретичних засад системно проаналізовано й узагальнено внесок К.Д.Ушинського до вивчення та розповсюдження зарубіжного педагогічного досвіду у вітчизняному шкільництві. Визначено й охарактеризовано особливості порівняльно-педагогічних досліджень ученого відповідно до етапів його науково-педагогічної діяльності (перший етап - 1846 - 1858 рр., протягом якого К.Д.Ушинський вивчав оригінальні педагогічні твори, філософські праці зарубіжних авторів, педагогічну пресу для дослідження витоків, з'ясування механізмів формування педагогічних явищ і фактів; другий етап - 1859 - 1861 рр. характеризувався спрямуванням порівняльно-педагогічних досліджень на вивчення зарубіжного досвіду для розв'язання педагогічних проблем, взаємпов'язаних з реформою вітчизняної освіти; упродовж третього етапу - 1862 - 1867 рр. вчений здійснив антропологічне обгунтування результатів власних педагогічних досліджень і узагальнень. Розроблено навчальну програму інтегрованого спецсемінару "Компаративістські узагальнення у спадщині К.Д.Ушинського" та завдання для самостійної науково-дослідницької роботи студентів магістерських курсів. До наукового обігу введено маловідомі історичні факти, здійснено системно-логічні узагальнення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4РОС)51-273 +
Шифр НБУВ: РА351063

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Корнієнко А.В. 
Виховання національної самосвідомості підлітків у позашкільних навчальних закладах: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / А.В. Корнієнко ; Ін-т пробл. виховання АПН України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Вперше науково обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови виховання національної самосвідомості підлітків у позашкільних навчальних закладах, якими є впровадження інтегрованої навчально-вихованої програми; спрямування змісту практичної діяльності учнів на розширення їх уявлень про поліетнічність української нації, історичну єдність і спадкоємність традицій у формуванні сучасної української держави; поєднання у навчально-виховному процесі традиційних й інноваційних форм, методів і засобів розвитку особистості, зміст яких пов'язаний з вихованням національної самосвідомості школярів. Розкрито зміст поняття "національна самосвідомість" як самоідентифікації особистості, що виражається в усвідомленні підлітками належності до поліетнічної української нації, осягненні національних цінностей, історії, традицій, мови та звичаїв свого народу, спільності історичної долі та майбутнього. Удосконалено методику виховання підлітків за умов позашкільних навчальних закладів, що передбачає проведення навчально-виховної роботи за певною системою з дотриманням принципів наступності та логічної єдності навчання та виховання. Розкрито сутність понять "нація", "етнос", "самосвідомість", "ідентифікація". Розроблено критерії та визначено рівні вихованості національної самосвідомості підлітків. З'ясовано, що найбільш сприятливим соціокультурним середовищем для виховання національної самосвідомості підлітків є гуртки декоративно-ужиткового мистецтва позашкільних навчальних закладів. Розроблено й апробовано нові форми та методи виховної роботи з учнями позашкільних навчальних закладів, обгрунтовано педагогічні умови їх реалізації, впровадження яких сприяє збільшенню кількості учнів експериментальної групи з високим рівнем національної самосвідомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352.13 + Ч421.38 +
Шифр НБУВ: РА356731

Рубрики:

      
10.

Корницька Ю. А. 
Виховання соціальних цінностей у студентів вищих технічних навчальних закладів: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / Ю. А. Корницька ; Ін-т пробл. виховання НАПН України. — К., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Проведено аналіз філософської, соціологічної, психологічної, педагогічної літератури для розкриття наукових поглядів на поняття "соціальні цінності". Уточнено сутність поняття "вихованість соціальних цінностей" як складового інтегрального особистісного утворення, що охоплює знання про сутність соціальних норм і цінностей, позитивне їх переживання як прагнення до виконання певних дій та умінь реалізовувати такі дії у соціальній взаємодії. Визначено структурні компоненти, критерії, показники вихованості у студентів ВТНЗ соціальних цінностей, виявлено рівні такої вихованості. Розроблено, теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено педагогічні умови виховання у студентів ВТНЗ соціальних цінностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.350.0 + Ж. р(4УКР)3-3
Шифр НБУВ: РА385220 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Біологічні науки   
11.

Корнійчук Г.М. 
Вплив блокаторів ліпоксигеназ та екзогенних лейкотриєнів Вv4D та Сv4D на апоптоз і некроз гепатоцитів щурів у первинній культурі: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Г.М. Корнійчук ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 18 с. — укp.

посилення апоптичних процесів може бути підвищення функціональної активності мітохондрій, а посилення некротичного шляху загибелі клітин - пригнічення їх функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.362.3Cae*694.6*669.13с8
Шифр НБУВ: РА319956 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Корнієнко О.О. 
Генеза і трансформація міфопоетичних парадигм у російській прозі 30-х років XX століття: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.01.02 / О.О. Корнієнко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 39 с. — укp.

Системно висвітлено семантико-структурну та функціональну специфіку, стратегію та тенденції міфологізування на базі комплексного вивчення зрізів багатовекторних міфотвірних потоків прози метрополії та діаспори 1930-х рр. Запропоновано класифікацію базових міфопоетичних моделей, яка враховує різноманітні критерії їх систематизації. У співвідношенні з динамікою стильових пошуків, наявних у мистецтві цього періоду, охарактеризовано основні комплекси домінантно-репрезентативних міфопоетичних моделей, їх структурно-семантичні модифікації та трансформації. На підставі аналізу технології та поетики креацій міфологізованої текстової дійсності з'ясовано специфіку міфотвірного космогенезу у літературі розглянутого періоду у цілому та у створюваних індивідуально-авторських системах зокрема. Виявлено подібності та відмінності векторів і орієнтирів міфологізування у літературі метрополії та зарубіжжя 1930-х рр. Доведено функціонування міфопоетичних структур і принципів моделювання, які не висвітлювалися у науковій рецепції творчості конкретних авторів (специфіки моделювання семантики можливих світів у прозі А.П.Платонова та М.А.Булгакова, структуротвірної функції Кітезького міфокомплексу у романі-міфі А.П.Платонова, художніх усвідомлень атомної теорії в "Распаде атома" Г.В.Іванова, послідовну деконструкцію моделі перетворення у романі В.С.Яновського, втілення та трансформацію ніцшеанського міфокомплексу у прозі Б.Ю.Поплавського). Базуючись на аналізі художніх структур у поєднанні з розглядом аксіологічних проекцій авторських інтенцій, запропоновано корекції та нові інтерпретації певних ідейно-естетичних контекстів творів. Описано міфологічний код російської прози 1930-х рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4РОС)6-334 +
Шифр НБУВ: РА349993

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Корнєєв С.В. 
Гібридні кремнезем-органічні матеріали з іммобілізованими комплексоутворюючими барвниками трифенілметанового ряду: добування, фізико-хімічні та комплексоутворюючі властивості: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.04 / С.В. Корнєєв ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Вивчено властивості гібридних матеріалів із закріпленими ксиленоловим оранжевим і кальцеїном, добутих сорбційною іммобілізацією на поверхні силікагелю та за золь-гель технологією. Показано, що для добування гібридних матеріалів з мінімальним вимиванням органічного модифікатора доцільно застосовувати золь-гель синтез. Встановлено, що вирішальний вплив на стійкість закріплення модифікатора чинить концентрація каталізатора гелеутворення. Визначено фізико-хімічні характеристики процесів сорбції барвників силікагелями із закріпленими барвниками та металокомплексами. Підтверджено гіпотезу про суттєве зниження впливу ефектів енергетичної неоднорідності на перебіг реакцій протонізації аніліну у складі ксерогелю та утворення металокомплексів закріпленого ксиленолового оранжевого порівняно з кремнеземами, хімічно модифікованими слабкими органічними основами. Встановлено, що взаємодія іммобілізованих реагентів із поверхневими силанольними групами залишається чинником, який визначає відмінність властивостей закріплених реагентів і нативних аналогів. Показано можливість застосування добутих органо-кременземних матеріалів як твердофазних аналітичних реагентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г274.2-4 + Г583,0
Шифр НБУВ: РА372237 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Корнієвський О. А. 
Громадські об'єднання у системі національної безпеки України: автореф. дис. ... д-ра політ. наук : 23.00.02 / О. А. Корнієвський ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 36 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні підходи щодо вивчення світової та вітчизняної новітніх практик громадської самоорганізації як взаємозалежності процесів формування самоорганізованого соціуму, забезпечення сталого та безпечного розвитку суспільства та держави. Започатковано новий науковий системний підхід щодо вивчення громадянського виміру національної безпеки, аналізу суб'єктно-об'єктних аспектів місця та ролі різних типів громадських об'єднань у системі національної безпеки як чинників впливу на вироблення та реалізацію державної політики у даній сфері. Запропоновано шляхи вдосконалення взаємовідносин органів державної влади й інституцій громадянського суспільства у сфері забезпечення життєво-важливих інтересів людини та громадянина, безпеки суспільства та держави через підтримку останньою процесів інституціалізації та спеціалізації діяльності суспільно корисних і соціально орієнтованих громадських організацій, залучення інтелектуального потенціалу громадськості та недержавних аналітичних структур до процесів вироблення політики національної безпеки, запобігання антиконституційній та асоціальній самоорганізації громадян, впровадження дієвого громадського контролю за діями органів влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)6 + Ф4(4УКР),30
Шифр НБУВ: РА379643 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Корнійчук 
Державна політика у сферах державного і регіонального управління розвитком житлово-комунального господарства: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Сергій Володимирович Корнійчук ; Донецький держ. ун-т управління. — Донецьк, 2005. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА347275

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Корнєєва Т.М. 
Державна політика у сфері економіки знань: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Т.М. Корнєєва ; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методичні питання формування державної політики розбудови економіки знань. Проаналізовано вітчизняний і світовий досвід реалізації концепції економіки знань. Обгрунтовано концептуальні напрями формування державної політики у сфері економіки знань, на підставі яких розроблено механізми її розвитку у суспільстві з урахуванням глобальних викликів. Запропоновано концептуальну модель державної політики у сфері розбудови економіки знань та механізми її реалізації на макро- та регіональному рівні. Розроблено комплекс організаційно-методичних підходів до забезпечення ефективності державної політики у сфері розбудови економіки знань. Визначено сучасні напрями реалізації ефективної державної політики економіки знань у регіональному контексті, основними з яких є створення "регіонів знань". Запропоновано визначення поняття "державна політика у сфері економіки знань", "економіка знань" та "інтелектуальний потенціал країни".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4УКР)0-55 +
Шифр НБУВ: РА370808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Корнієнко О.А. 
Екологічне обгрунтування методів контролю каліфорнійської щитівки в плодових насадженнях України: Автореф. дис... канд. техн. наук: 16.00.10 / О.А. Корнієнко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Вперше досліджено причини стабільної шкодочинності каліфорнійської щитівки в садах України, уточнено зони розвитку одного та двох поколінь. Проведено аналіз видового складу ентомофагів щитівки та визначено їх роль у регулюванні чисельності виду в різних регіонах нашої держави. Розроблено режими захисту посадкового матеріалу та прищепно-підщепних комбінацій проти заселення щитівкою за допомогою фітоверму. Створено методику визначення плодючості самок та встановлено динаміку виходу личинок (бродяжок) з використанням ловильних смужок. Виявлено, що частина зимуючих личинок щитівки навесні не активізується, а залишається у стані діапаузи протягом усього вегетаційного періоду. Обгрунтовано можливість відміни ранньовесняної обробки саду пестицидом "ДНОК" залежно від умов зимівлі та встановлено доцільність використання інсектицидів для захисту рослин проти каліфорнійської щитівки. З'ясовано, що для короткострокового прогнозу розмноження шкідника навесні достатнє уявлення дають відомості про виживання щитівки після зимівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П468.61-5(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА334678

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Корніцька 
Екологічні та соціально-економічні передумови розвитку виробництва органічної продукції: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / Олена Іванівна Корніцька ; УААН; Інститут агроекології. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П,1 + У9(4УКР)320-280
Шифр НБУВ: РА366030

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Корнієнко В.П. 
Економіко-математичне моделювання функціонування системи контейнерних перевезень: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.П. Корнієнко ; Міжнар. наук.-навч. центр інформ. технологій та систем НАН України та МОН України. — К., 2006. — 17 с. — укp.

Створено методологію економіко-математичного моделювання функціонування системи контейнерних перевезень (ФСКП), наведено модель ФСКП вантажів. Розроблено алгоритмічну схему імітаційного моделювання ФСКП, визначено економічні показники ефективного ФСКП. Описано метод імітаційного моделювання з урахуванням імовірнісного надходження замовлень на перевезення вантажу, який транспортується на підставі складної транспортної схеми всередині та за межами країни. Удосконалено концептуальні положення стосовно ФСКП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)370-813.924 + У9(4УКР)370-813.924
Шифр НБУВ: РА342353

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Корнієнко О.М. 
Експериментально-морфологічне обгрунтування клиноподібно-трубчастої резекції шлунка: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / О.М. Корнієнко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 19 с.: табл. — укp.

Вивчено з позицій стереомерії морфологічний стан судинно-нейроклітинних комплексів міжм'язового нервового сплетіння стінок шлункової кукси (ШК) після удосконалених варіантів клиноподібно-трубчастої резекції шлунка (КТРШ) 1/3 - 2/3 у різний термін після втручання. Виявлено надійне постачання та іннервацію стінок ШК після КТРШ незалежно від рівня резекції шлунка та методу відновлення безперервності шлунково-кишкового тракту. Розроблено більш досконалу хірургічну техніку КТРШ з застосуванням спеціальних хірургічних затискачів і зшиваючих апаратів, що підвищили ефективність втручання. Удосконалено методику формування прямого протистенотичного гастродуоденоанастомозу у разі резекції шлунка. Експериментально-морфологічно обгрунтовано доцільність застосування в клінічній практиці удосконалених засобів КТРШ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465.204.6-29
Шифр НБУВ: РА326805

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського