Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (2)Наукова електронна бібліотека (20)Реферативна база даних (1329)Книжкові видання та компакт-диски (925)Журнали та продовжувані видання (78)
Пошуковий запит: (<.>A=ЛЕВЧЕНК$<.>+<.>A=ІРИНА$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 76
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Левченко О.М. 
Підвищення якості трудового потенціалу регіону (за матеріалами Кіровоградського адміністративно-економічного регіону України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / О.М. Левченко ; Кіровоград. ін-т с.-г. машинобуд. — Кіровоград, 1998. — 18 с. — укp.

В дисертації досліджено стан та процеси відтворення якісних характеристик трудового потенціалу регіону. Запропоновано систему показників якості трудового потенціалу регіону, головні напрями її регулювання, а також розроблено систему та механізм регулювання якості трудового потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240.01

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Левченко О.М. 
Трансформація радіаційних парамагнітних центрів та оптичні ефекти у кристалах KDP і DKDP: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.М. Левченко ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню методами ЕПР та оптичної спектроскопії процесів багаступеневої трансформації радіаційних парамагнітних центрів в кристалах KDP та DKDP, що містять домішку миш'яку, в широкому інтервалі доз різних видів іонізуючого опромінювання і при термічному відпаленні. Визначено вплив цих процесів на оптичне поглинання кристалів. Встановлено взаємозв'язок між трансформацією домішкових центрів і різними радіаційними та оптичними ефектами. Вирішуються задачі підвищення радіаційної стійкості та оптичної якості кристалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374.3,022

Рубрики:

      
3.

Левченко В.М. 
Стабілізація та подальший розвиток економіки овочівництва (на прикладі колективних сільгосппідприємств Криму): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.М. Левченко ; Крим. держ. аграр. ун-т. — Сімф., 1998. — 16 с. — укp.

В дисертаційній роботі проведений аналіз стану, що склався в економіці виробництва, переробки і реалізації овочевої продукції в Криму, модифіковані критерії і розроблені показники оцінки економічної ефективності галузі овочівництва. Запропоновані форми і засоби проведення взаємовигідних розрахунків між виробниками і переробниками овочевої продукції. Сформульовані основні напрямки концепції розвитку овочівництва в Криму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.153.2

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Левченко Л.С. 
Творча самореалізація старшокласників у науково-дослідницькій діяльності шкіл нового типу: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Л.С. Левченко ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано концептуальні основи самореалізації творчого потенціалу старшокласників у науковій гуртках і об'єднаннях гімназій і ліцеїв. Вперше представлено цілісний комплекс педагогічної підтримки професійно-зорієнтованої дослідницької роботи здібних учнів як незамінного чинника самозростання їх творчих сил: стабільне включення дослідницької роботи в освітній процес, виконання гуртківцями замовлень, наявність підготовленого керівника - компетентного вчителя-дослідника, оволодіння необхідними методами, цінностями творчого дослідництва і творчої комунікації, забезпечення неперервності шкільної та вузівської освіти здібної і обдарованої молоді, педагогічна діагностика процесу їх самореалізації. Експериментально доведено оптимальність запропонованих моделей і технологій педагогічного супроводження творчої самореалізації учнів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.268

Рубрики:

      
5.

Левченков О.І. 
Проблеми держави і права в творчій спадщині М.К.Михайловського і сучасність: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.І. Левченков ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження найбільш актуальних проблем держави та права в працях одного з видатних мислителів ХІХ ст. М.К. Михайловського. Зокрема, розглянуто питання походження, суті і функцій держави та права, взаємовідносин держави та особи, прав і свобод людини, їх гарантій, окремі положення кримінально-правової науки, поняття злочину і покарання. Державно-правові погляди М.К. Михайловського проаналізовано на фоні досягнень вітчизняної політико-правової думки ХІХ ст. і в тісному зв'язку з сучасністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4РОС)505.2

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Левченко Я.Е. 
Динамічний аспект семантики іменників і фразем із компонентом "погода" (на матеріалі російської мови): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.02 / Я.Е. Левченко ; Харк. держ. пед. ун-т ім. Г.С.Сковороди. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Висвітлено зв'язок між статичними та динамічними характеристиками, а також встановлено зони константності та варіативності у семантиці слів. Доведено тезу щодо спільності зон константності у слів однієї семантичної групи та визначено семи, які утворюють дані зони. Обгрунтовано поняття ступеня метафоричності та запропоновано засоби розмежування значення та відтінка значення з огляду на ступені метафоричності. Встановлено специфіку семантичного поширення проаналізованих слів внаслідок формування значень фразем, прислів'їв та загадок. Обгрунтовано тезу щодо актуалізації додаткової інформації, співвідносної з "подальшим" значенням, за умов функціонування слова у художньому тексті. Визначено типи додаткової інформації та засоби її експлікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.2-315.5
Шифр НБУВ: РА309340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
7.

Левченко Н.О. 
Трансформації образності в мистецтві ХХ століття: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.08 / Н.О. Левченко ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено феномен художньої культури в онтологічному вимірі. Доведено, що онтологічні трансформації художньої культури XX ст. відтворюються стильовою парадигмою творчості, яку можна описати у рамках таких напрямків творчості, як модерн, авангард, сюрреалізм, соцреалізм та постмодерн. Встановлено, що видова диференціація просторових мистецтв здійснюється як архітектуроцентристський проект. З'ясовано, що видовищні мистецтва еволюціонують у напрямку глобального планетарного інформаційного синтезу, де домінують комп'ютерні технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю812.25 + Щ03(0)6-239
Шифр НБУВ: РА309321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Левченко В.М. 
Удосконалення технології листового штампування осесиметричних деталей на базі розроблених математичних моделей процесів витягування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / В.М. Левченко ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2001. — 16 с. — укp.

Розроблено нові підходи до аналізу процесів витягування вісесиметричних деталей на підставі створення узагальнених математичних моделей, що дозволяє інтенсифікувати формозмінювальні процеси листового штампування. На базі енергетичного методу створено математичні моделі процесів витягування, які дозволяють визначити напруження течії як функцію інтенсивності деформацій в будь-якій точці заготовки, що витягується, на всіх стадіях процесу. Аналіз процесів витягування виконано з урахуванням зміни товщини заготовки, в тому числі в зоні фланцю, впливів згину металу на витяжній крайці матриці та прижиму заготовки. Встановлено, що деформаційне зміцнення суттєво впливає на граничний коефіцієнт витягування і зусилля деформації. Отримані теоретичні залежності підтверджено експериментально. На підставі аналізу результатів дослідження розроблено методику розрахунку технологічних параметрів штампування вісесиметричних деталей, програмні засоби і технологічні рекомендації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.310.012.2
Шифр НБУВ: РА313547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Левченко О.І. 
Підвищення ефективності автоматизованого процесу свердління глибоких отворів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / О.І. Левченко ; Севастоп. держ. техн. ун-т. — Севастополь, 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено математичні моделі динамічної системи глибокого свердління з метою керування силовими параметрами режиму обробки з використанням методів аналітичної ідентифікації. Одержано структури систем стабілізації з урахуванням змінного характеру обмежень на силові параметри. Розроблено алгоритми та програмне забезпечення для розрахунку та настроювання систем стабілізації процесу свердління глибоких отворів за апріорною технологічною інформацією. Дані отвори забезпечують підвищення продуктивності операції та точності обробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К633.100.134.4-1
Шифр НБУВ: РА316437 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
10.

Левченко О.В. 
Метод комплексної оцінки і прогнозування потужності викидів оксиду азоту із газотурбінних установок та зниження техногенного забруднення атмосфери: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.01 / О.В. Левченко ; Нац. техн. ун-т України "КПІ". — К., 2001. — 16 с. — укp.

Розв'язано рівняння пропускної спроможності газопроводів, падіння тиску в ньому. Отримано формулу для визначення оптимального діаметра газопроводу, призначену також для розрахунку стаціонарних режимів роботи газопроводів. Установлено зв'язок між гідравлічною потужністю газопроводу, ефективною потужністю ГТУ та витратою паливного газу. Доведено рівняння потужності викиду оксидів азоту в атмосферу під час роботи ГТУ залежно від режимів роботи й об'єму транспортування природного газу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О76-082.02-5н6
Шифр НБУВ: РА316468 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Левченко Т.М. 
Збагачення мовлення учнів 5 - 7 класів етнокультурознавчою лексикою: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Т.М. Левченко ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено актуальну проблему збагачення мовлення учнів етнокультурознавчою лексикою. Відображено погляди сучасних лінгвістів на етнокультурознавчу лексику, обгрунтовано науково-методичні основи проблеми збагачення мовлення учнів. Визначено принципи, форми, методи системи роботи з етнокультурознавчою лексикою. Розглянуто принципи та критерії відбору етнокультурознавчої лексики для шкільного словника-мінімуму, проаналізовано вплив цієї лексики на формування естетичних та моральних почуттів учнів 5 - 7 класів. Запропоновано систему завдань і вправ для роботи по збагаченню мовлення учнів етнокультурознавчою лексикою, ефективність якої обгрунтовано теоретично і підтверджено практикою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-912.33
Шифр НБУВ: РА314055 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Левченкова О.Б. 
Ціннісно-символічна картина соціальної дійсності у філософії П.Д.Юркевича: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / О.Б. Левченкова ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено спадщину православного філософа другої половини XIX ст. П.Д.Юркевича, який поєднував в своїй творчості західноєвропейську філософську освіченість і православну етичну спрямованість. Завдяки такому синтезу створено оригінальну ціннісно-символічну картину соціальної дійсності, за своєю суттю, монадологічний образ соціуму. Світ Юркевича - цілісний організм, а суспільство - жива спільнота самобутніх особистостей. Вся картина соціальної дійсності структурується за допомогою бінарних опозицій світоглядного характеру, таких, як живе - мертве, внутрішнє - зовнішнє, самобутнє - пасивне, при цьому перші члени опозицій мають ціннісний пріоритет. Однак дані опозиції не є жорсткими. Ця обставина, як і орієнтація на гармонійне начало, повноту і цілісність, свідчить про те, що православне мислення, яке репрезентує П.Д.Юркевич, не обов'язково є бінарним. Це, в свою чергу, свідчить про можливості не лише дуального механізму розвитку нашої культури, наслідком якого є конфлікти і соціальні потрясіння, але й тернарного механізму розвитку, що безперечно навіює соціальний оптимізм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю3(4УКР)5
Шифр НБУВ: РА312022 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Левченко Е.П. 
Інтенсифікація технологічного процесу подріблення зерна на комбікорм у відцентрово-ударному млині: Автореф. дис...канд. техн. наук: 05.05.11 / Е.П. Левченко ; Луган. держ. аграр. ун-т. — Луганськ, 2001. — 18 с. — укp.

Досліджено процес здрібнення зерна у відцентрово-ударному млині. Розглянуто питання підвищення його ефективності шляхом оптимізації технологічних параметрів. Результати теоретичних та експериментальних досліджень використано для розробки та виготовлення відцентрово-ударного млина.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л824.04-5
Шифр НБУВ: РА315806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
14.

Левченко О.В. 
Дослідження сумісності моторних олив з матеріалами трибосистем двигунів внутрішнього згоряння на основі принципів фізичного моделювання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 / О.В. Левченко ; Нац. авіац. ун-т. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Розроблено методику оцінки сумісності моторних олив з матеріалами трибосистем двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ), яка містить попередню оцінку трибологічних властивостей олив на чотирикульовій машині на підставі інтегрального критерію та фізичне моделювання на модельних зразках. Запропоновано нову трибологічну характеристику мастильних матеріалів - величину щільності енергії. За допомогою даного інтегрального критерію досліджено зміну трибологічних властивостей олив, швидкість погіршання цих властивостей та діапазони працездатності протизносних і протизадирних присадок. На підставі теорії подоби та моделювання з урахуванням величини щільності енергії розроблено методику фізичного моделювання перехідних процесів зі зміною сорту та марки моторної оливи в трибосистемах (ТС) ДВЗ. Встановлено, що зміна моторної оливи з мінеральної на синтетичну та груп експлуатації викликає у трибосистемах ДВЗ вторинне припрацювання. Визначено, що застосування промивної оливи в ТС скорочує час припрацювання, але підвищує швидкість зношування. Надано рекомендації щодо вибору моторної оливи до ДВЗ з обгрунтуванням особливостей застосування промивної оливи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082-326.1 + О353-082.04
Шифр НБУВ: РА316530 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Левченко Л.О. 
Тенденції розвитку масової політичної свідомості в сучасній Україні: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Л.О. Левченко ; НАН України. Ін-т політ. та етнонац. дослідж. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Розглянуто особливості формування масової політичної свідомості, фактори впливу на її розвиток в Україні об'єктивного та суб'єктивного характеру, а також питання маніпулювання свідомістю інвалідів, можливості та технології впливу на них. Проаналізовано роль засобів масової інформації з метою формування ціннісних орієнтацій в суспільстві. Висвітлено основні проблеми трансформаційних процесів, що відбуваються в свідомості мас на сучасному етапі, а також особливості формування нової системи цінностей та пріоритетів у свідомості громадян. Проаналізовано генезу становлення та розвитку поняття "масова політична свідомість".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.5
Шифр НБУВ: РА320919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Левченко О.Г. 
Способи та засоби локалізації і нейтралізації зварювальних аерозолів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.26.01 / О.Г. Левченко ; Нац. НДІ охорони праці. — К., 2002. — 35 с. — укp.

На підставі результатів дослідження залежностей рівнів і хімічного складу зварювальних аерозолів (ЗА) від складу зварювальних матеріалів, захисних газів і режимів зварювання розвинуто уявлення щодо процесів утворення ЗА та розроблено технологічні способи зниження їх виділень. Запропоновано класифікацію ЗА способів зварювання, за умов використання яких ці ЗА утворюються, що дозволило для кожного способу зварювання визначити методи нейтралізації шкідливих речовин. Створено нові фільтрівні матеріали для очищення повітря від ЗА. Розроблено комп'ютерну інформаційно-пошукову систему, що надає можливість отримувати інформацію про хімічний склад і рівні виділень ЗА, продуктивність вентиляції, виконувати порівняльну гігієнічну оцінку зварювальних матеріалів, аналізувати вплив параметрів процесу зварювання на виділення ЗА, а також вибирати засоби захисту органів дихання зварників і виробничого середовища залежно від марки зварювального матеріалу. Створено комплекс заходів місцевої вентиляції та індивідуального захисту органів дихання нового покоління для різних способів та умов зварювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К641.51н6
Шифр НБУВ: РА318430 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
17.

Левченко І.М. 
Роль народної ініціативи в розвитку початкової та середньої освіти на Лівобережній Україні в 1825 - 1860 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / І.М. Левченко ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 19 с. — укp.

Розглянуто внесок меценатів і благодійників у становлення та розвиток початкових і середніх навчальних закладів на Лівобережній Україні в 1825 - 1860 рр. Вперше виявлено, досліджено й систематизовано різні погляди громадськості на початкові державні школи. Визначено роль колишніх масонів, деяких декабристів, кирило-мефодіївців та інших представників демократичної громадськості у формуванні мережі освітніх закладів. Зроблено висновок щодо провідної ролі у створенні мережі приватних початкових навчальних закладів на території Лівобережної України представників прогресивних кіл поміщиків, чиновників, духовенства та світської інтелігенції. Доведено важливу роль у матеріальній підтримці початкових шкіл приватних осіб, серед яких були представники різних соціальних верств населення - чиновники, поміщики, військові, купці, козаки, селяни. Висвітлено місце у розгортанні меценатства в галузі середньої освіти представників окремих старшинських родин, які на певних етапах свого існування опозиційно ставилися до політики царського режиму щодо української державності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4Укр)47 + Т3(4Укр)472-7
Шифр НБУВ: РА318616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Левченко Т.М. 
Клініко-фізіологічне обгрунтування оптимальних режимів штучної вентиляції легень при лапароскопічних операціях в абдомінальній хірургії у хворих з супутньою патологією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / Т.М. Левченко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Наведено результати анестезіологічного забезпечення лапароскопічної холецистектомії в 127-ми хворих за період 1999 - 2001 рр., у тому числі у 67-ми хворих з супутньою патологією. Досліджено вплив карбоперитонеуму на центральну та периферичну гемодинаміку, газовий склад крові, функцію зовнішнього дихання залежно від застосованого режиму штучної вентиляції легень (ШВЛ). Вивчення показників центральної гемодинаміки проведено за допомогою тетраполярної реографії. Показано, що підвищення внутрішньочеревного тиску призводить до порушення вентиляційно-перфузійного співвідношення, про що свідчить зростання фракції шунтованої крові до 14,66 %. Доведено, що проведення на етапі накладання карбоперитонеуму ШВЛ зі зниженим до 4 - 5 мл/кг дихальним об'ємом та підвищеною частотою дихання до 24 - 26 дихальних рухів за хвилину (за умов збереженного хвилинного об'єму дихання) дозволяє запобігти гемодинамічним розладам та забезпечити адекватний газообмін протягом всієї операції. недостатності в ранньому післяопераційному періоді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.465-4
Шифр НБУВ: РА321444

Рубрики:

      
19.

Левченко О.Д. 
Бойова діяльність армії Української Народної Республіки (листопад 1918 р.- липень 1919 р.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.Д. Левченко ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено воєнний аспект українського державотворення 1918 - 1919 рр., визначено роль регулярної армії УНР у відновленні та функціонуванні УНР під проводом Директорії. Вперше комплексно розглянуто процес створення, бойову діяльність у листопаді 1918 р. - липні 1919 р., особливості формування армії УНР у ході повстання під керівництвом Директорії та після її приходу до влади. Визначено структуру, склад, чисельні та якісні характеристики Дієвої Армії на різних етапах існування. Висвітлено кількість і склад військових угруповань, що протидіяли армії УНР, проаналізовано операції та бойові дії за її участю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)611-54 + Ц4,8(4Укр)1:612
Шифр НБУВ: РА319339 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Левченко О.М. 
Методика аналізу кредитного портфеля комерційного банку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.М. Левченко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Представлено нову методику аналізу кредитного портфеля, з обгрунтуванням складових загальної методики його економічного аналізу : аналізу динаміки та структури, якості, ефективності комерційного банку; визначено сукупність складових кожного напрямку. Систематизовано та доповнено аналітичні показники характеристики кредитної заборгованості, що підвищує ефективність контролю та управління кредитним портфелем. Запропоновано коефіцієнти: актуальної частки строкового ризику та втрат, для оперативного аналізу строкового ризику та втраченої можливості банку за кредитним портфелем. Доповнено та уточнено класифікацію елементів органіазації та управління кредитним портфелем, критерії допустимих меж втрат за кредитними операціями з урахуванням ризиків. Узагальнено та класифіковано різні погляди щодо поняття "кредитоспроможність". Вперше обгрунтовано складові кредитоспроможності позичальника та запропоновано її нове теоретичне визначення. Розкрито переваги та недоліки чинних у банках методик оцінки кредитоспроможності позичальника, визначено клас підприємств за чинними методиками комерційних банків. Обгрунтовано новий підхід стосовно розподілу інформаційно-аналітичного забезпечення етапів процесу кредитування, визначено раціональні інформаційні потоки та алгоритм процесу кредитування через описані процедури та фази контрольно-аналітичної роботи. Доповнено та розширено чинну в Україні класифікацію кредитів за напрямками процесу кредитування за такими ознаками: способом надання кредиту, формою надання, поділом клієнтури, терміном погашення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У053.9(4УКР)262.2 +
Шифр НБУВ: РА323924

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського