Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (835)Книжкові видання та компакт-диски (726)Журнали та продовжувані видання (49)
Пошуковий запит: (<.>A=МАТВІЙЧУК$<.>+<.>A=АНДРІЙ$<.>+<.>A=ВАСИЛЬОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 66
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Матвійчук Б.В. 
Агроекологічні аспекти біологізації землеробства на ясно-сірих супіщаних лісових грунтах: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.16 / Б.В. Матвійчук ; Житомир. нац. агроекол. ун-т. — Житомир, 2008. — 20 с. — укp.

Вперше у короткоротаційних сівозмінах проведено комплексне екологічне оцінювання впливу тривалого застосування органічних (гній, солома, сидерат) і мінеральних добрив та їх поєднань на агроекосистему ясно-сірого лісового грунту за умов Полісся України. Встановлено зв'язок оптимальних параметів і нормативних показників агрофізичних, фітосанітарних і біотичних властивостей ясно-сірого лісового грунту Полісся з системою традиційного та "біологічного" ведення землеробства. Для Полісся України визначено поширення в орному шарі дощових черв'яків як одного з показників біологічної активності грунту за комплексного використання мінімалізованого обробітку грунту та "біологічного" ведення землеробства. Встановлено підвищення окупності одиниці мінеральних добрив за умов максимального залучення в біологічний кругообіг біогенних елементів побічної продукції рослин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.14-2 + П141.8 +
Шифр НБУВ: РА361272

Рубрики:

      
2.

Андрійчук В.І. 
Алгебраїчні многовиди та поля алгебраїчних функцій над псевдоскінченними полями: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.01.06 / В.І. Андрійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 32 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В152.44,022 + В181.213,022
Шифр НБУВ: РА319165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Андрійчук О.М. 
Біологічна характеристика фагів фітопатогенних бактерій родів Pseudomonas та Xanthomonas, виділених із агроценозів України: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.06 / О.М. Андрійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено біологічні властивості ізоляторів фагів, поширених в агроценозах України. Встановлено динаміку чисельності конкуруючих бактеріофагів у природному агроценозі, а також динаміку декількох популяцій фагів антагоністичних до різних бактерій, що одночасно зустрічаються в оточуючому середовищі. У складі білків фагів виявлено загальні антигенні детермінанти, досліджено їх поліпептидний склад. Встановлено, що геноми фагів представлені двонитковою ДНК, яка характеризується відсутністю фрагментованості в структурі. Запропоновано модифікований метод виділення ДНК, який дозволяє швидко та ефективно з отриманих ізоляторів виділяти нуклеїнові кислоти одночасно для великої кількості проб без застосування фенолу. Створено лабораторну колекцію ізоляторів фагів (понад 400 зразків), виділених з агроценозів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е324.1 +
Шифр НБУВ: РА328463

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
4.

Матвійчук О. А. 
Видова структура орнітоценозів Верхнього і Середнього Побужжя в умовах антропогенної трансформації екосистем: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.16 / О. А. Матвійчук ; Одес. нац. ун-т ім. І.І. Мечникова. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено існуючі літературні джерела з проблем видового складу, характеру перебування та біотопічної приуроченості птахів Верхнього та Середнього Побужжя як фізико-географічного регіону. Досліджено сучасну видову структуру та чисельність орнітонаселення антропогенних ландшафтів, подано кількісне співвідношення видів за типом фауністичного походження, складом їжі, що домінує у раціоні, за місцем гніздування та характером перебування різних видів птахів на досліджуваній території. Виявлено особливості біотопічного розподілу та терміни міграцій. Досліджено закономірності формування та функціонування орнітоценозів штучних ландшафтів Верхнього та Середнього Побужжя за умов зростання антропогенного навантаження. Проведено порівняння орнітопопуляцій основних типів антропогенних ландшафтів Верхнього та Середнього Побужжя. Виявлено причини та характер змін в авіфауні регіону протягом минулого та початку поточного століття та запропоновано шляхи зниження антропічного тиску на штучні екосистеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.35*852.29(4УКР)
Шифр НБУВ: РА381808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Андрійчук О.Я. 
Виховання гуманності у студентів медичного коледжу в процесі фахової підготовки: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / О.Я. Андрійчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблему дослідження виховання гуманності студентів медичного коледжу, розвитку їх позитивних загальнолюдських якостей, яка проходить складний шлях теоретичного переосмислення та удосконалення методичних рекомендацій. Висвітлено актуальність вирішення проблеми професійної підготовки студентів медичного коледжу, що реалізується через якісне формування їх гуманістичного світогляду та громадського становлення особистості, яке здійснюється у процесі навчально-пізнавальної діяльності, реалізацію самовиховання та врахування особливостей інтелектуального розвитку. Розкрито гуманістичні умови оптимізації процесу виховання гуманності у студентів медичного коледжу в процесі фахової підготовки, зокрема, формування гуманістичних знань, свідоме виконання правил поведінки, гуманного ставлення до оточуючих. Наведено критерії виховання гуманності бакалаврів: пізнавальний, емоційно-ціннісний та практично-діяльний, а також рівні їх патріотичного розвитку - внутрішня та зовнішня ситуативна вихованість. Розроблено методи навчально-пізнавальної діяльності, які забезпечують ефективне засвоєння гуманістичних знань, необхідних у процесі фахової підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р3-34 +
Шифр НБУВ: РА328118

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
6.

Матвійчук М.В. 
Геохімія рідкіснометалевого рудоутворення в докембрійських лужних породах та карбонатитах Приазовського блоку Українського щита: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.02 / М.В. Матвійчук ; НАН України. Ін-т геохімії, мінералогії та рудоутворення. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено закономірності розподілу рідкісних елементів, визначено геологічні та фізико-хімічні умови кристалізації, джерела речовин і генезис рідкісноземельного зруденіння в лужних породах і карбонатитах докембрію Приазовського блоку Українського щита (УЩ). На підставі комплексного дослідження речовинного складу порід мінералів, ізотопно-геохронологічних та ізотопно-геохімічних досліджень встановлено певні закономірності розподілу рідкісних елементів у лужних породах і карбонатитах Приазовського блоку УЩ. Встановлено, що в деяких лужних породах і карбонатитах мінерали-концентратори рідкісних елементів концентруються в підвищених або породоутворювальних кількостях, утворюють прояви та родовища (Азовське, Балка Мазурова). Перспективними щодо виявлення таких родовищ визначено масиви Малотерснянський та Дмитріївський. Доведено, що формування родовищ азовського типу відбувається в диференційованих (розшарованих) інтрузіях сієнтів, які мають геохімічну спеціалізацію щодо цирконію та лантаноїдів, збагачені леткими компонентами - фтором і водою, нагромадженими в процесі кристалізаційної диференціації розплаву. Зроблено висновок, що ізотопні дані про лужні породи та карбонатити Приазов'я свідчать про їх мантійне походження. Зазначено, що окремі ділянки мантії дещо відрізняються своєю неоднорідністю, зумовленою різними геодинамічними обстановками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д432.1(45УКР)-24 + Д59(45УКР)432
Шифр НБУВ: РА318582 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Матвійчук А.В. 
Громадські організації як чинник становлення громадського суспільства: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / А.В. Матвійчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено концептуальні засади становлення громадянського суспільства, розкрито суть і уточнено зміст поняття "громадські організації". З'ясовано специфіку виникнення, розвиток та функціонування даних організацій у контексті їх впливу на становлення громадянського суспільства. Виокремлено моделі функіцонування та шляхи впливу громадських організацій на державну політику й узагальнено зміст, принципи й умови утворення даних організацій у сучасній Україні. Розкрито специфіку їх діяльності та взаємодії з державою у контексті становлення громадянського суспільства у сучасній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф022.3 + Ф036 +
Шифр НБУВ: РА362379

Рубрики:

      
8.

Матвійчук О.Є. 
Діяльність шкільних бібліотек по забезпеченню інформаційних потреб старшокласників: Автореф. дис... канд. пед. наук: 07.00.08 / О.Є. Матвійчук ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено процес забезпечення інформаційних потреб учнів старших класів засобами шкільної бібліотеки. Висвітлено погляди вчених на роль бібліотеки навчального закладу як центру задоволення потреб в інформації. Проаналізовано теоретичні праці з питань функціонування бібліотеки загальноосвітнього навчального закладу (шкільний бібліотечно-інформаційний центр, бібліотека-медіатека). Розглянуто теоретико-методологічні засади вивчення та задоволення інформаційних потреб, досліджено їх зміст і структуру, а також інформаційно-комунікативну діяльність учнів старших класів. Визначено специфіку діяльності бібліотекарів шкільних бібліотек, запропоновано модель підвищення їх кваліфікації за умов післядипломної освіти, розкрито складові їх професійної компетентності. Розроблено модель діяльності даної бібліотеки з ефективного забезпечення інформаційних потреб старшокласників, структурними елементами якої є дослідження потреб учнів в інформації, комплектування фонду, підвищення професійної компетентності шкільного бібліотекаря, формування бібліотечно-інформаційних умінь старшокласників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч739.8
Шифр НБУВ: РА330799

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
9.

Матвійчук Л. А. 
Екологічна оцінка осушених біогеоценозів Західного Полісся України: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.16 / Л. А. Матвійчук ; НАН України, Ін-т агроекол. і економіки природокористування. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше в регіоні Західного Полісся України проведено комплексне екологічне обстеженя постмеліорованих природних біогеоценозів і агрокомплексів. Встановлено процеси деградації в структурі біогеоценозів, зміни складу й продуктивності рослинних угруповань регіону. Досліджено типи деградації грунтів на осушених територіях, у т.ч. переосушення, декальцинація, дегуміфікація, окарбоначення, озалізнення, вторинне заболочення, радіаційне забруднення, ерозія. Аналіз росту деревних порід засвідчив різке зниження приростів головних лісотвірних порід та виникнення малопродуктивних похідних угруповань на осушених площах. Доведено, що осушення р.Прип'ять негативно вплинуло на Шацький національний природний парк. Встановлено закономірності виникнення та поширення деградаційних процесів на осушених площах. Запропоновано нові методи оцінювання стану деградації та забрудненості агрокомплексів, що є науковою основою проведення моніторингу постмеліоративних територій. Установлено взаємозв'язок між показниками деградації грунтів і продуктивністю сільськогосподарських культур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е0*806.3(4УКР) + П063(4УКР3) + П00(4УКР3)
Шифр НБУВ: РА380620 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Матвійчук А.В. 
Екологічне знання та його вплив на формування стилю мислення в сучасній науці: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.09 / А.В. Матвійчук ; Ін-т філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Запропоновано підхід до екологічного знання як до специфічної галузі, яка постає складноутвореною системою різнорідного знання, відмінною за рівнем концептуально-теоретичної та соціальної організації. Відмічено особливе значення екологічного знання у соціокультурній сфері та безпосередній вплив галузі на формування стилю мислення в сучасній науці, а також механізми подібного впливу та його результати. Визначено характерні риси (особливості) екологічного стилю мислення, що можуть стати основою для вирішення глобальних проблем сьогодення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*622
Шифр НБУВ: РА316415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Матвійчук О. В. 
Еколого-економічне оцінювання використання водних ресурсів України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / О. В. Матвійчук ; Нац. ун-т водного госп-ва та природокористування. — Рівне, 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми еколого-економічного оцінювання використання водних ресурсів в контексті забезпечення сталого розвитку регіону. Проаналізовано водно-ресурсний потенціал України та визначено основні стратегічні напрями покращання стану водних ресурсів. Розкрито актуальні питання ефективного використання водних ресурсів. Розглянуто сучасний стан промислового водокористування, а також наявні екологічні ризики у діяльності різних типів промислових водокористувачів. Запропоновано власну схему еколого-економічного оцінювання використання водних ресурсів. Наголошено на необхідності застосування відновлювальної концепції для визначення принципів еколого-економічного оцінювання використання водних ресурсів. Узагальнено вітчизняний та зарубіжний досвід еколого-економічного оцінювання використання водних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)452-280
Шифр НБУВ: РА381121 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Андрійчук Є.І. 
Енергозберігаюча електротехнологія і обладнання НВЧ сушіння вовни у сільськогосподарському виробництві: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.20.02 / Є.І. Андрійчук ; Тавр. держ. агротехн. акад. — Мелітополь, 1999. — 21 с. — укp.

Містяться дослідження в галузі застосування електромагнітних полів надвисокочастотного діапазону (НВЧ) в технологічних процесах сільськогосподарського виробництва. Метою роботи є вирішення теоретичних і експериментальних проблем по створенню нової енергозберігаючої та екологічно чистої електротехнології і пристроїв сушіння вовни на основі електромагнітних полів НВЧ діапазону. Створено математичну модель процесу сушіння вовни, яка описується системою диференційних рівнянь і дозволяє встановити потужність джерел НВЧ енергії, режим роботи, тривалість сушіння та конструктивні параметри камери сушіння. Розроблено метод розрахунку і принципи побудови автоматизованого пристрою для вимірювання діелектричних параметрів системи "вовна-вода". Вперше визначено діелектричні параметри вологої вовни у діапазоні змін температур від 25 C до 95 C. Вперше встановлено, що при сушінні вовни НВЧ енергією її міцність та розривне навантаження збільшується на 30-70%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М330.106

Рубрики:
  

      
13.

Андрійчук І.В. 
Ефективність використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів в регіоні (на прикладі Івано-Франківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / І.В. Андрійчук ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методику оцінки інвестиційної привабливості регіону за рівнем використання деревної біомаси як енергоресурсу, яка дає змогу інвесторам вибирати найбільш ефективні інноваційні технології. Розвинуто механізм забезпечення ефективності використання альтернативних паливно-енергетичних ресурсів на базі розширення фінансових інструментів, а саме: створення спеціальних фінансових фондів, використання проектів спільного впровадження. Удосконалено підходи до обгрунтування ставки дисконту під час проведення оцінки інвестицій використання деревної біомаси у регіонах, які дозволяють визначити її величину з урахуванням ризиків, притаманних конкретному регіону. Запропоновано алгоритм економічної оцінки ефективності інноваційних проектів використання деревної біомаси у регіоні, що забезпечує спрощення та прискорення розрахунків на базі комп'ютерних технологій. Наведено методику економічної оцінки даних проектів використання деревної біомаси як паливно-енергетичного ресурсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ІВА)0-554.08 +
Шифр НБУВ: РА345094

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Матвійчук Т.П. 
Займенникова реалізація текстових категорій: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / Т.П. Матвійчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості реалізації текстових категорій прономінативними засобами у сучасній українській літературній мові. Розкрито сутність поняття текстової категорії, визначено її основні типи. Систематизовано референційні та семантичні параметри займенників. Охарактеризовано явища дейксису й анафори у контесті функціонально-семантичних текстових ознак займенника. Визначено роль і місце займенника у реалізації текстових категорій. Проаналізовано текстові функції займенників різних семантичних розрядів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.14-212.4
Шифр НБУВ: РА369936 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Матвійчук А.М. 
Історична еволюція поетики української пісні (кінець XIX - початок XX ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 17.00.01 / А.М. Матвійчук ; Київ. нац. ун-т культури та мистец. — К., 2006. — 19 с. — укp.

На підставі узагальнення літературно-художніх творів кінця ХІХ - початку ХХ ст., результатів наукових досліджень проаналізовано особливості історичної еволюції української пісенної поетики (УПП) даного періоду. Показано історичні витоки української пісні у контексті утвердження та розвитку пісенних жанрів, визначено культурно-історичні обставини, що сприяли актуалізації УПП. Охарактеризовано основні тенденції розвитку поетики пісенного слова в Україні в аспекті реконструкції еволюції поетичного образу в українській пісні, описано особливості поетичного слова в професійній літературі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш3(45УКР)-631 + Ш5(4УКР)53-335 +
Шифр НБУВ: РА342793

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Матвійчук А. В. 
Контрольні провадження у галузі будівництва: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. В. Матвійчук ; Нац. ун-т біоресурсів та природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правові засади державного контролю в будівництві, сформульовано поняття "об'єкт державного контролю в галузі будівництва". Визначено сутність державного контролю у даній галузі, досліджено форми державного контролю в ній, сформульовано поняття будівельного права як правового інституту адміністративного права. Охарактеризовано правове забезпечення контрольної діяльності в галузі будівництва, визначено роль контрольних проваджень у забезпеченні законності в даній сфері. Встановлено систему контрольних проваджень в галузі будівництва, сформульовано пропозиції щодо покращання даної контрольної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)123 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА373297 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Матвійчук Я.В. 
Кримінальна відповідальність за порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту (порівняльно-правове дослідження): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Я.В. Матвійчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне порівняльне дослідження кримінального законодавства України, Литви, Латвії й Естонії про встановлення відповідальності за порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту. Визначено суспільну небезпечність даного виду правопорушення, розглянуто його об'єктивні та суб'єктивні ознаки. Виявлено спільні та відмінні ознаки у кримінальному законодавстві України, Литви, Латвії й Естонії, показано переваги та недоліки правових систем даних країн. Розроблено пропозиції щодо удосконалення кримінального законодавства України про встановлення відповідальності за порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)121 + Х999.88 +
Шифр НБУВ: РА362907

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Матвійчук В.К. 
Кримінально-правова охорона навколишнього природного середовища: проблеми законодавства, теорії та практики: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / В.К. Матвійчук ; Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. — К., 2008. — 32 с. — укp.

З урахуванням міжнародного, вітчизняного та зарубіжного досвіду запропоновано концептуальні теоретичні та практичні положення та висновки щодо кримінально-правової охорони навколишнього природного середовища, заходів з удосконалення законодавства та правозастосовної діяльності у зазначеній сфері, тенденцій сучасної кримінально-правової політики в аналізованій сфері. Розроблено сучасну систему кримінально-правової охорони навколишнього природного середовища. Запропоновано теоретичну модель системи складів злочинів проти нього.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)118 +
Шифр НБУВ: РА361054

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Андрійчук І. Л. 
Кристалічна будова, редокс-реакції і сорбційні властивості метал-органічних каркасних сполук на основі карбоксилатних азамакроциклічних комплексів нікелю(ІІ) і міді(ІІ): автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.01 / І. Л. Андрійчук ; Ін-т фіз. хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Встановлено, що взаємодія макроциклічних комплексів нікелю(ІІ) та міді(ІІ) з ароматичними карбоксилатами в залежності від основності останніх в більшості випадків приводить до утворення метал-органічних каркасів (МОК), структурними блоками яких є одно- або двовимірні координаційні полімери. Показано, що в кристалічних гратках деяких сполук міститься вакантний простір. Встановлено, що кількість аміакату міді(ІІ) залежить від кристалічної будови сорбенту. Вперше показано можливість постсорбіційного перетворення даного адсорбату в нанорозмірний сульфід міді(ІІ). Продемонстровано, що перетворення комплексів нікелю(ІІ) в сполуки нікелю(ІІІ) в складі МОК, може розглядатись як шлях одержання нових редоксактивних метал-органічних каркасів (РАМОК). Показано, що редокс-взаємодія кристалічних макроциклічних карбоксилатів нікелю(ІІ) з солями срібла(І), золота(ІІІ) та паладію(ІІ) призводить до утворення нанокластерів відповідних нульвалентних металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г271.3 + Г278.13
Шифр НБУВ: РА371004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Матвійчук В.І. 
Маркетингове дослідження ринку як фактор формування стратегії підприємства (на прикладі підприємств чорної металургії України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / В.І. Матвійчук ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 2000. — 22 с. — укp.

Наведено результати теоретичних та практичних досліджень і рекомендацій щодо організації та здійснення маркетингового дослідження ринку товарів виробничого призначення з метою підвищення ефективності стратегії управління промисловим підприємством у процесі формування виробничо-господарської діяльності металургійних підприємств. Обгрунтовано необхідність та визначено умови здійснення аналітичної функції маркетингу. Доповнено існуючу класифікацію маркетингових досліджень. Запропоновано модель стратегічного управління підприємством. Розроблено структурно-логічну схему комплексного дослідження ринку товарів чорної металургії. Запропоновано методику вивчення сучасного стану внутрішньої торгівлі металопродукцією на регіональних ринках, визначення типу та рівня монополізації ринку, вивчення сучасного стану технологій металургійного виробництва; динамічну модель виробництва і споживання сталі з урахуванням циклічних складових. Встановлено й обгрунтовано тенденції структурної перебудови металургійних підприємств України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-211.1 + У9(4УКР)305.551-211.1
Шифр НБУВ: РА309919 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського