Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (16)Реферативна база даних (1104)Книжкові видання та компакт-диски (810)Журнали та продовжувані видання (66)
Пошуковий запит: (<.>A=НАЗАРЕНК$<.>+<.>A=ОКСАН$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 66
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Назаренко Н.В. 
Буденно-музична свідомість як предмет філософсько-естетичного аналізу: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.08 / Н.В. Назаренко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2006. — 16 с. — укp.

Розглянуто проблему формування буденно-музичної свідомості як соціокультурного феномену, який має естетичні характеристики та функціонує як самостійна сфера буття-у-світі. Досліджено діалектику генезису, розкрито сутність й особливості функціонування буденно-музичної свідомості. Проаналізовано стан сучасної соціокультури, для характеристики якого у науковий обіг введено поняття "пост-культура". З'ясовано, що буденно-музична свідомість за умов пост-культури набуває значення своєрідного простору інобуття естетичного. Здійснено дослідження буденно-музичної свідомості як специфічної знакової спільності, яка має інтонаційну природу. Виявлено, що у процесі формування буденно-музичної свідомості має місце процес символізації, який не досягає рівня символу. Розглянуто часову проблематику буденно-музичної свідомості. З'ясовано, що буденно-музична свідомість є сферою реалізації "досвіду темпоральності", що відтворюється у культурі та є основою музичної комунікації за умов розвитку соціокультури та її специфічної посткультурної стадії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю812.453.1 + Ю945.443 + Щ313(0)6-2 +
Шифр НБУВ: РА345713

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Назаренко 
Виховання культури міжетнічних відносин старшокласників у позаурочній діяльності: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.07 / Галина Анатоліївна Назаренко ; Інститут проблем виховання АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352.13 + Ч421.385 + Ч421.331.3
Шифр НБУВ: РА352480

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Назаренко О.М. 
Вплив сезонних коливань температури повітря та жорсткості підживлюючої води на ефективність роботи систем оборотного водопостачання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.04 / О.М. Назаренко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Наведено методи удосконалення системи водяного охолодження металургійних агрегатів шляхом підвищення надійності їх експлуатації, нормування витрат води та запобігання утворенню щільних сольових відкладень за сезонних коливань температури повітря та якості свіжої (підживлювальної) води. Досліджено водно-хімічний режим об'єднаної системи водяного охолодження теплоелектроцентралей - пароповітрядуттьової станції з використанням безреагентного методу стабілізації оборотних вод, за яким допустимий рівень розпаду бікарбонатного аніону та солевміст води підтримуються за рахунок необхідної продувки. На підставі результатів досліджень встановлено закономірності пересичення оборотних вод за карбонатом і сульфатом кальцію, а також гідроксиду магнію з урахуванням впливу асоціатів у даних водах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.12
Шифр НБУВ: РА316788 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
4.

Назаренко В.О. 
Геометризація процесу зрушення земної поверхні над рухомим очисним вибоєм пологого вугільного пласта: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.15.01 / В.О. Назаренко ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2004. — 32 с. — укp.

Встановлено закономірності зрушення земної поверхні над рухомим очисним вибоєм. Розроблено методики геометричного моделювання та аналізу поверхні мульди зрушення над рухомим очисним вибоєм пологого вугільного пласта. Визначено закономірності геометричної будови поверхні мульди зрушення над діючою очисною виробкою. Доведено, що її загальна будова визначається розподілом осідань земної поверхні в особливому перерізі, названим базовим перерізом динамічної мульди. Встановлено закономірності формування профілю мульди у базовому перерізі та поверхні мульди в цілому залежно від умов підробки земної поверхні. Розроблено геометричні схеми мульд зрушення від спільної відробки спарених лав і лав у зближених пластах, що забезпечують найменше деформування земної поверхні та можливість управління процесом її зрушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И124 + Т310.16 +
Шифр НБУВ: РА331837

Рубрики:

      
5.

Назаренко О.А. 
Гідродинамічні випромінюючі системи з вісесиметричною локалізованою областю кавітаційної природи: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.01 / О.А. Назаренко ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено модифіковану модель випромінюючої системи, за допомогою якої обгрунтовано утворення локалізованої кавітаційної області та розрив суцільності струменю, що обмежує дану область, з вибухоподібним викидом її вмісту. Описано механізм гідродинамічного звукоутворення затопленими струменями рідини. Вперше на базі даної моделі теоретично одержано залежність основної частоти генерованих коливань від гідродинамічних і геометричних параметрів випромінюючої системи. Уточнено залежності даної частоти від швидкості струменя рідини, відстані між соплом і перешкодою та радіуса сопла. Виявлено, що зі збільшенням даних параметрів частота спадає, що добре узгоджується в абсолютних одиницях вимірювання з дослідними залежностями. Удосконалено модифіковану модель формування вторинної кавітаційної області, а також вперше оцінено кут розширення турбулентного струменя та частину його, яка використовується на її формування. Проаналізовано зміну тиску в порожнині протягом періоду коливань, розраховано максимальне значення надлишкового у порівнянні з навколишнім тиску, за якого відбувається вибух порожнини, та встановлено, що перед викидом вмісту даної області вихор тороідальної кавітаційної області гальмується. Вперше фізично й теоретично обгрунтовано й експериментально показано можливість використання енергії захлопування кавітаційних бульбашок і областей для нанесення супертонких оксидних нанопокриттів на різні металеві поверхні, що реалізовано за допомогою спеціально розробленого фізичного прикладу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В253.31 в641.0,022 +
Шифр НБУВ: РА345016

Рубрики:

      
6.

Назаренко Н.М. 
Екологічні особливості бересто-пакленових дібров в підзоні чорнозему звичайного: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.03 / Н.М. Назаренко ; Укр. наук.-дослід. ін-т ліс. госп-ва та агролісомеліорації ім. Г.М.Висоцького. — Х., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розглянуто типологічну структуру північно-степових бересто-пакленових дібров у зв'язку з геоморфологічною будовою схилів та географічними варіантами (районами) дібров. Для досліджених лісів визначено режими провідних екологічних факторів, які характеризують певні лісорослинні умови та пов'язані з визначеними лісотипологічними одиницями. Виявлені за фітоіндикаційними методами характеристики лісорослинних умов відповідають реальним, що визначаються за допомогою класичних методів дослідження екотопів. Охарактеризовано екологічну структуру живого надгрунтового покриву вищих рослин та підросту північно-степових дібров. Виділено угрупування сполучених видів та наведено їх фітоіндикаційну оцінку, відповідно до визначених лісотопологічних одиниць. Визначено види-індикатори для окремих типів лісорослинних умов та типів лісу, їх підтипів та варіантів. Виявлені фітоіндикатори та характеристики лісорослинних умов мають статистичну достовірність і можуть використовуватися у процесі лісотипологічних досліджень та планування лісівничих заходів у північно-степових дібровах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П382.11-425(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА325986

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Назаренко М. С. 
Есхатологія в соціально-філософському дискурсі XX століття: автореф. дис. ... канд. філософ\. наук : 09.00.03 / М. С. Назаренко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Визначено основні передумови формування есхатологічних концептів, чинники актуалізації есхатологічної свідомості. Проведено компаративний аналіз основних положень філософських вчень представників постіндустріального утопізму, а також постмодернізму. Виявлено їх генетичний зв'язок із стародавніми формами есхатології, а також есхатологічними концепціями, представленими у класичній парадигмі, зокрема філософією Г.В.Ф. Гегеля, І. Канта. Ф. Ніцше. М. Гайдеггера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*327.311 + Ю6*328.1
Шифр НБУВ: РА384321 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Назаренко О.А. 
Етичні аспекти діалогічних концепцій культури: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.04 / О.А. Назаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Розглянуто принципи побудови філософської моделі діалогу та морально-етичні критерії його функціонування на рівні культури. Визначено, що на сьогодні діалог культур - це взаємовплив, за яким кожен залишається на своїй точці зору, але обох цей діалог сутнісно збагачує. Доведено, що єдина можливість існування такого діалогового відношення - покладання в його основу морально-етичних критеріїв: відповідальності за іншого та перед іншим, толерантності тощо. Зазначено, що "універсальній гомогенності" може бути протиставлена взаємодія культур за принципом "гостинності" щодо іншого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*671*321 + Ю701.5 +
Шифр НБУВ: РА325595

Рубрики:

      
9.

Назаренко В.А. 
Закономірності зміни міжчастинкових контактів в процесі технологічної переробки порошку титану: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.16.06 / В.А. Назаренко ; Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України. — К., 2010. — 17 с. — укp.

Розроблено технологічні режими виготовлення виробів з порошку титану за результатами дослідження зміни міжчастинкових контактів шляхом комплексної оцінки фізико-механічних властивостей виробів. Проаналізовано процес ущільнення титанових зразків за умов холодного пресування. Вивчено механічні властивості пористих титанових зразків, отриманих методом холодного пресування. Розроблено методологію комплексної оцінки властивостей міжчастинкових контактів шляхом розрахунків коефіцієнтів якості електричного, механічного та фізичного контактів. Відпрацьовано технологію виготовлення титанових зразків методом імпульсного гарячого пресування (ІГП) в вакуумі. Вивчено процеси структуроутворення і формування електричного, механічного і фізичного контакту за умов ІГП. Проаналізовано вплив технологічних параметрів на структуру і властивості титанової стрічки, одержаної прокаткою титанового порошку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.1-1 + К395.082.1
Шифр НБУВ: РА374243 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Назаренко А.В. 
Інвестиційне забезпечення розвитку біоенергетичного сектора сільського господарства: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.03 / А.В. Назаренко ; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено основи інвестиційно-інноваційного розвитку економіки, зв'язок між капітальними інвестиціями й енергоефективністю. Визначено шляхи підвищення енергоефективності у сільському господарстві за рахунок власного виробництва та використання відновлюваних енергоресурсів. Висвітлено екологічну й економічну ефективність виробництва біопалива. Проаналізовано ринок ріпаку як основної енергетичної сировини в Україні й Європі. Наведено стратегію розвитку повноцінного ринку біоенергетичних ресурсів і визначено шляхи стимулювання виробництва та споживання біопалив у державі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.152.541.58-56 +
Шифр НБУВ: РА370898 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Назаренко 
Інформаційно-методичне забезпечення обгрунтування управлінських рішень малих та середніх підприємств машинобудування: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Наталія Сергіївна Назаренко ; Хмельницький національний ун-т. — Хмельницький, 2008. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.1-210.11
Шифр НБУВ: РА359498

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Назаренко О.В. 
Клініко-гемодинамічні зміни, варіабельність ритму серця та дисфункція ендотелію у хворих на Q-інфаркт міокарда на фоні залізодефіцитної анемії: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Назаренко ; Запоріз. держ. мед. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Оптимізовано медикаментозну терапію хворих на Q-інфаркт міокарда (ІМ) на тлі залізодефіцитної анемії (ЗДА) шляхом удосконалення методів діагностування та лікування порушень внутрішньосерцевої гемодинаміки, варіабельності ритму серця, функціонального стану судинного ендотелію. Доведено, що у хворих на гострий Q-ІМ на фоні ЗДА наявна вірогідно більша частота розвитку ускладнень ІМ, а саме: гострої серцевої недостатності та ранньої післяінфарктної стенокардії. У порівнянні з хворими на Q-ІМ без анемічного синдрому виявлено більшу виражену дилатацію, "сферичну" перебудову, систолічну та діастолічну (II типу) дисфункцію лівого шлунка на фоні гіперкінетичного типу кровообігу, переважання добової частоти серцевих скорочень, епізодів аритмії, значне зниження часових і спектральних параметрів варіабельності ритму серця і більш виражену ішемію міокарда. Доведено прискорення прогресування процесів атерогенезу у хворих на Q-ІМ на фоні ЗДА, за цього чутливим маркером є збільшений рівень CD40 ліганду, взаємопов'язаний з тяжкістю анемії. Визначено основні предиктори несприятливого перебігу Q-ІМ у хворих на ЗДА протягом трьох місяців. Комбіноване застосування триметазидину та препаратів заліза сприяє значному поліпшенню показників внутрішньосерцевої гемодинаміки, варібельності серцевого ритму та функціонального стану ендотелію у хворих на Q-ІМ на фоні ЗДА.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.140.45-5 + Р411.033.2-5 +
Шифр НБУВ: РА364472

Рубрики:

      
13.

Назаренко В. І. 
Комбінована дія магнітного поля промислової частоти, шуму, підвищеної температури повітря як проблема медицини праці: автореф. дис. ... д-ра біол. наук : 14.02.01 / В. І. Назаренко ; Ін-т медицини праці АМН України. — К., 2010. — 31 с. — укp.

Досліджено медико-біологічні ефекти комбінованої дії магнітного поля промислової (МП) частоти 50 Гц, шуму, підвищеної температури повітря за виробничих умов і в модельному хронічному лабораторному експерименті на білих щурах. Проаналізовано сучасні методичні підходи щодо оцінювання комбінованої дії фізичних чинників виробничого середовища. Показано політропність і вибірковість дії кожного фактору, запропоновано біологічні маркери комбінованої дії фізичних факторів. Запропоновано перегляд діючих в Україні нормативів для МП промислової частоти 50 Гц і заходи щодо попередження несприятливої дії даних чинників на організм працюючих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р120.11 + Р124.431.1
Шифр НБУВ: РА377957 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Назаренко 
Комплексна терапія мікроциркуляторних порушень у яснах хворих на хронічний генералізований пародонтит на тлі цукрового діабету: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Зоряна Юріївна Назаренко ; Вищий держ. навчальний заклад України "Українська медична стоматологічна академія". — Полтава, 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.210.11-5 + Р415.160.23-37
Шифр НБУВ: РА359308

Рубрики:

      
15.

Назаренко Є.І. 
Краудіони як нелінійні збудження тривимірної кристалічної гратки: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Є.І. Назаренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто задачу про рух краудіона як динамічну проблему тривимірних кристалічних граток. Сформульовано вимоги до кристалогеометричних параметрів міжатомної взаємодії, які дають змогу виділити краудіонні збудження щільноупакованих атомних рядів на тлі малих динамічних деформацій кристала в цілому. Одержано співвідношення, які пов'язують власну енергію та ефективну масу краудіона з мікроскопічними параметрами кристала та параметрами міжатомної взаємодії. В межах формалізму Лагранжа виведено рівняння руху краудіона в довільному неоднорідному та змінному за часом полі пружних деформацій кристала за наявності діючих на кристал зовнішніх сил. Виконано аналітично-числові розрахунки кристалічного поля для щільнопакованих атомних рядів, базуючись на уявленні кристалічних граток як сукупності паралельних атомних рядів. В межах узагальненої моделі Френкеля - Конторової вивчено краудіони, що виникають у випадках так званих двоямного та двобар'єрного потенціалів кристалічного поля: описано структуру субкраудіонів з дробовими топологічними зарядами, розщеплених краудіонів на субкраудіони у процесі трансформації двобар'єрного потенціалу в двоямний. Обговорено умови існування спеціальних типів субкраудіонів, пов'язані з атомною в'язкістю кристала та прикладеною до нього зовнішньою силою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В371.3,022 +
Шифр НБУВ: РА323290

Рубрики:

      
16.

Назаренко Д.О. 
Кримінальна відповідальність за порушення правил адміністративного нагляду: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.О. Назаренко ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду. У історичному аспекті розглянуто законодавство у даній частині. Визначено місце суспільних відносин, що регулюють нормальну діяльність підрозділів міліції щодо запобігання рецидивній злочинності. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу злочину. Запропоновано нові зміни та доповнення до ст. 395 КК України. Обгрунтовано пропозиції щодо підвищення ефективності здійснення адміністративного нагляду органами внутрішніх справ. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення зазначеної статті КК України, запропоновано її нову редакцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112,031 + Х881.9(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА361004

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Назаренко 
Лапароскопічні органозберігаючі операції в лікуванні міоми матки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Олег Ярославович Назаренко ; Одеський держ. медичний ун-т. — О., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-59
Шифр НБУВ: РА353499

Рубрики:

      
18.

Оксанич І. М. 
Методи і моделі оцінки та підвищення ефективності проблемно-орієнтованого інтерфейсу користувача інформаційно-пошукової системи: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / І. М. Оксанич ; НАН України, Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено шляхи та методи вирішення завдання підвищення ефективності інтерфейсу користувача (ІК) інформаційно-пошукових систем (зниження трудомісткості формування користувачем запитів до інформаційних ресурсів) на основі методів теорії ймовірностей, математичної статистики, алгебри логіки, методів математичного й імітаційного моделювання. Запропоновано модель декомпозиції ментальних операторів технології GOMS-KLM для задач вводу та візуальної ідентифікації даних. Побудовано математичні логіко-ймовірнісні моделі "покрокової" та "прицільної" підказки в ІК, залежності між його варіантами та характеристиками з урахуванням функції розподілу ймовірностей звертання до слів базового словника. Побудовано й експериметрально перевірено імітаційні моделі ІК. Зпропоновано технологію та розроблено інформаційну модель системи квазідовільних запитів користувача до баз даних у природно-мовному середовищі за допомогою стандартних CASE-засобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.43-01
Шифр НБУВ: РА382486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Оксанич А.П. 
Методи та апаратура контролю структурно-геометричної досконалості напівпровідникових матеріалів та структур в умовах їх серійного виробництва: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.06 / А.П. Оксанич ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2002. — 34 с. — укp.

Розроблено науково-обгрунтовані методи для контролю деформацій, механічних напруг структурної досконалості і створення на їх підставі принципів конструювання вимірювального і ростового обладнання, за допомогою якого безруйнівним методом експресно контролюються на всіх стадіях напівпровідникового виробництва геометричні параметри і внутрішня напруга напівпровідникових пластин і структур, а також створено апаратуру для контролю структурної досконалості напівпровідникових кристалів у процесі вирощування. Запропоновано методики і конструкції плоских інфрачервоних полярископів "Міраж-1" та "Міраж-2". Досліджено технологічні процеси високотемпературної обробки. Висвітлено методику контролю щільності дислокацій під час дослідження жорсткості кремнієвих структур виявлено нове явище: зміну форми (згибу) кремнієвих структур після прикладення імпульса навантаження з високою швидкістю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В379.22,022 + З843.312-06
Шифр НБУВ: РА319978 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
20.

Назаренко Н.В. 
Методичні засади використання педагогічних технологій у навчанні природничих дисциплін студентів біологічних спеціальностей: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Н.В. Назаренко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено інтеграційну технологію навчання біологічних дисциплін у вищих навчальних закладах на базі поєднання проблемного й диференційованого підходів і модульно-рейтингової системи навчання. Науково обгрунтовано методичні засади використання нової технології навчання біологічних дисциплін. Розроблено основні етапи проектування інтеграційної технології навчання біологічних дисциплін. Створено структурно-функціональну модель інтеграційної технології навчання природничих дисциплін, технологічну схему процесу цілепокладання та розроблено його методичне забезпечення. Удосконалено методи та форми організації пізнавальної діяльності студентів у процесі вивчення біологічних дисциплін в університеті, а також діагностики та контролю досягнутих результатів. Удосконалено методику підготовки та проведення лекційних і практичних занять за рахунок їх проблемного характеру та використання диференційованих завдань, технологічних карт і схем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е.р(4УКР)31-25 +
Шифр НБУВ: РА351165

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського