Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (1019)Книжкові видання та компакт-диски (677)Журнали та продовжувані видання (52)
Пошуковий запит: (<.>A=СТЕПАНЕНК$<.>+<.>A=ВІКТОРІЯ$<.>+<.>A=ВОЛОДИМИРІВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 49
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Степаненко О.А. 
Діагностика в управлінні маркетинговою діяльностю підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.А. Степаненко ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено теоретичним та прикладним питанням проведення діагностики маркетингової діяльності підприємств. Визначені зміст, основні характеристики та склад задач діагностики маркетингової діяльності. Обгрунтована доцільність використання методів імітаційного моделювання та експертних систем в ході проведення діагностичного аналізу. Розроблена методика здійснення діагностики в галузі формування комерційних стратегій підприємств та оцінки доцільності запуску у виробництво нових виробів з використанням методу імітаційного моделювання. Розроблена методика проведення якісної діагностики на базі експертної системи. Вирішено комплекс питань, пов'язаних з прикладними аспектами реалізації методик: розроблено програмне забезпечення імітаційних експериментів; наведено технології проведення експериментів на моделях, а також експертних консультацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-211.1

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Степаненко Л.М. 
Моральне виховання учнів початкових класів шкіл-інтернатів засобами народної педагогіки: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / Л.М. Степаненко ; Ін-т пробл. виховання АПН України. — К., 1999. — 19 с. — укp.

У дисертації досліджена проблема морального виховання засобами народної педагогіки учнів початкових класів шкіл-інтернатів у позаурочний час. Автором виявлені основні педагогічні умови, що забезпечують ефективність морального виховання молодших школярів. Визначені зміст, форми і методи морального виховання учнів початкових класів шкіл-інтернатів у позаурочний час, а також моральна вихованість молодших школярів, що передбачає систему моральних знань, умінь, навичок, переконань і виявляється в їхній поведінці, у конкретних вчинках, ситуаціях, у ставленні до природи, до оточуючих, до себе. Особливу увагу приділено діяльності молодших школярів у позаурочний час.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.344

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
3.

Степаненко С.М. 
Динаміка турбулентно-циркуляційних та дифузійних процесів у нижньому шарі атмосфери над Україною: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 04.00.22 / С.М. Степаненко ; НАН України. Ін-т радіофізики та електрон. ім. О.Я.Усикова. — Х., 1999. — 36 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням математичного моделювання внутрішньої структури атмосферного примежового шару (АПШ) і процесів поширення і розсіяння забруднюючих речовин в нижньому шарі атмосфери на основі стандартної метеорологічної інформації. Розроблено атмосферну турбулентно-циркуляційну і дифузійну модель діагнозу і прогнозу динаміки нижнього шару атмосфери і його екологічного стану з урахуванням основних фізичних механізмів формування закономірностей просторово-часового розподілу метеорологічних величин, характеристик турбулентного обміну і перенесення забруднюючих речовин над територією України. Запропоновано методики параметризації ефектів орографії в задачі відновлення внутрішньої структури АПШ і екологічного стану нижнього шару атмосфери, класифікації умов формування внутрішньої структури АПШ, регіонального перенесення і дифузії забруднюючих речовин і її використання в задачах екологічного моніторингу. Встановлені основні закономірності розподілу характеристик турбулентно-циркуляційного режиму і екологічного стану нижнього шару атмосфери при характерних для України атмосферних процесах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д231.22

Рубрики:

      
4.

Степаненко Н.О. 
Внутрішньофірмове планування діяльності промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Н.О. Степаненко ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні основи організації планування. Узагальнено та систематизовано принципи планової діяльності за сучасних умов. Вивчено залежність між структурою та послідовністю формування планів та організаційно-правовою формою підприємства. Розкрито зміст організаційно-економічних аспектів проблеми адаптації внутрішньо-виробничого планування до ринкових умов. Проаналізовано особливості розробки, виконання й оцінки економічної ефективності реалізації економічної стратегії підприємства. Досліджено сучасний стан методичного забезпечення формування економічної стратегії підприємства. Викладено методичні підходи до врахування господарського ризику за умов стратегічного планування. Запропоновано методичні підходи до визначення пріоритетів планової діяльності підприємства з урахуванням внутрішньоорганізаційного розвитку. Розроблено методику інтерактивного планування господарської діяльності підприємства. Визначено умови й особливості формування системи показників внутрішньофірмового планування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301.0-23
Шифр НБУВ: РА312233 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Степаненко С.В. 
Інвестиційні ресурси та їх використання в трансформаційній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / С.В. Степаненко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Розроблено класифікацію інвестиційних ресурсів, до якої включено нетрадиційні джерела - людський капітал, соціально-економічну інформацію, на підставі дослідження різних моделей прийняття інвестиційних рішень виявлено їх залежність від особистого чинника. Введено до наукового обігу поняття "інвестиційне середовище" та "інвестиційний потенціал підприємств", розкрито співвідношення між ними. Обгрунтовано висновок щодо пріоритетної ролі інституційних чинників формування внутрішнього інвестиційного середовища в трансформаційній економіці та необхідності оптимізації взаємодії формальних та неформальних норм з метою прискорення такого формування. Узагальнено досвід розвитку іноземного інвестування в країнах з перехідною економікою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА318070 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Степаненко А.В. 
Система забезпечення якості медичної допомоги населенню України та наукове обгрунтування її реалізації: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.03 / А.В. Степаненко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2001. — 35 с. — укp.

Досліджено питання наукового обгрунтування та створення системи забезпечення якості медичної допомоги населенню України. Відзначено, що система заходів щодо гарантії якості медичної допомоги в лікувально-профілактичних установах за сучасних умов розвитку галузі потребує удосконалення. На підставі комплексного соціально-гігієнічного дослідження науково обгрунтовано та розроблено окремі компоненти системи гарантії якості надання медичної допомоги - стандартизацію, ліцензування та акредитацію закладів охорони здоров'я, інформаційні технології для забезпечення ефективного функціонування даних процесів. Здійснено оцінку ефективності впровадження стандартів медичних технологій. Науково обгрунтовано та розроблено систему забезпечення якості медичної допомоги населенню України з використанням ефективних технологій гарантії якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)28
Шифр НБУВ: РА312153 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Степаненко Т.І. 
Моніторинг стану здоров'я дітей дошкільного віку, що часто хворіють на гострі респіраторні захворювання, та удосконалення програми їх реабілітації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Т.І. Степаненко ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання формування респіраторної захворюваності у дітей дошкільного віку. Вивчено соціальні, медико-біологічні фактори ризику, фізичний розвиток, клініко-параклінічні та функціональні особливості дітей, що повторно хворіють на гострі респіраторні захворювання (ГРЗ) залежно від преморбідного статусу. Розроблено клініко-інструментальні критерії та диференційно-діагностичні таблиці для визначення рівнів адаптації дітей, що часто хворіють. На підставі результатів моніторингу стану здоров'я дітей з частими ГРЗ у дошкільному віці доведено, що швидкість, імовірність і спрямованість формування наслідків частої респіраторної захворюваності у дошкільному віці залежить від комплексу екзо- та ендогенних факторів. Запропоновано вдосконалений диференційований реабілітаційний комплекс для дітей, які часто хворіють на ГРЗ з урахуванням преморбідного фону та рівня адаптаційних можливостей дитини. Для дітей з хронічними осередками інфекції лімфоглоткового кільця створено двохетапний метод санації з використанням очищеного полівалентного піобактеріофага та А-бактерину.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.514.31-3
Шифр НБУВ: РА316014 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Степаненко Н.В. 
Удосконалення критеріїв оцінки селекційних ознак у яєчному та м'ясному птахівництві: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Н.В. Степаненко ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто моделі росту, несучості птиці провідних кросів яєчного та м'ясного типу з метою прискорення темпів зміни поколінь, підвищення ефективності селекції. Встановлено, що модель Т.Бріджеса найбільш ефективно описує емпіричні дані несучості та живої маси курей (помилки не перевищують 5 % порогу безпомилкового судження про вірогідність отриманих відмінностей), дозволяє прогнозувати рівень продуктивності за весь період випробувань, на підставі даних, отриманих за початковий період (6 тижнів вирощування та 3 - 4 місяці несучості). Висвітлено високу кореляційну залежність параметрів моделі інтенсивності росту з живою масою (r = - 0,505) та несучістю (r = 0,978). Розроблено критерії комплексної оцінки родинних форм бройлерних кросів. Доведено доцільність використання параметрів моделі (кінетична і експоненційна швидкість росту), як додаткових критеріїв у разі направленого відбору за продуктивністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П682-681 + П682-612.2
Шифр НБУВ: РА319473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
9.

Степаненко В.В. 
Регуляція функціонального стану моноцитів лізосомальними ферментами нейтрофілів при розвитку стрес-синдрому: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / В.В. Степаненко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Встановлено існування функціонального зв'язку активності лізосомального апарату нейтрофілів переферичної крові та функціонального стану моноцитів на рівні цілісного організму під час формування стрес-синдрому. На підставі отраманих експериментальних даних доведено, що за умов розвитку стрес-синдрому лізосомальні ферменти нейтрофілів приймають участь у гуморальній регуляції функції моноцитів. Встановлено, що лізосомальні ферменти під час формування стрес-синдрому підсилюють фагоцитарну активність моноцитів, підвищують показники інтегрального НСТ-тесту, впливають на метаболізм РНК, а також визначають активність детоксированної систем неспецифічних естераз на пероксидазну активність моноцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*730*112.4*669.343.25
Шифр НБУВ: РА319206 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Релігія   
10.

Степаненко Г.В. 
Освітня діяльність православного духовенства в Україні (ХІХ - початок ХХ ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Г.В. Степаненко ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2002. — 23 с. — укp.

Подано загальну характеристику церковних початкових шкіл для народу та спеціальних духовних навчальних закладів (училищ і семінарій), запропоновано періодизацію їх діяльності та оцінено їх роль у справі освіти населення. Розглянуто взаємодію духовного відомства та світських установ, зокрема, земств, в організації народної освіти, а також місце шкіл грамоти та недільних шкіл в освітній діяльності духовенства. Проаналізовано діяльність духовенства щодо підвищення рівня своїх освітніх установ, відповідно до вимог часу. Досліджено основні проблеми розвитку церковних шкіл та духовних навчальних закладів, а також питання стосовно історії жіночих духовних училищ. Розглянуто участь представників духовних семінарій в українській культурі, наведено факти, які свідчать про певні прояви національної свідомості в середовищі рядового парафіяльного духовенства, що мали місце всупереч русіфікаторській політиці офіційної православної церкви.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э372.27-35-021.733 + Э372.27-35-021.733
Шифр НБУВ: РА320909 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Степаненко Н.В. 
Знакозмінні функції Ляпунова в теорії диференціальних рівнянь: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук.: 01.01.02 / Н.В. Степаненко ; НАН України. Ін-т математики. — К., 2003. — 16 с. — укp.

Досліджено множини квадратичних форм, що зображуються в інтегральному вигляді, залежних від двох різних додатно визначених симетричних матриць. Встановлено, що для спряжених до строго слабо регулярних систем множини з двома симетричними матрицями є більш широкими, ніж множини з однією матрицею. Вивчено властивість регулярності лінійних розширень динамічних систем на торі, нормальні зміни яких записано у канонічному вигляді. У термінах двох функцій Ляпунова знайдено нові умови регулярності лінійних розширень динамічних систем на торі та лінійних систем диференціальних рівнянь.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В161.618.1 +
Шифр НБУВ: РА324476

Рубрики:

      
12.

Степаненко А.В. 
Особливості структурного стану та фізико-механічних властивостей композита алмаз-карбід кремнію: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / А.В. Степаненко ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознав. ім. І.М.Францевича. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості структурного стану ряду алмазних полікристалічних матеріалів. Показано, що напружено-деформований стан композита алмаз-SiC визначається прикладеним тиском і різницею констант пружності його фаз. Він сприяє високим експлуатаційним властивостям матеріалу, оскільки SiC знаходиться в умовах всебічного стиску (~ 2,5 ГПа), а алмаз - в умовах всебічного розтягу (~ 0,5 ГПа). Визначено, що мікронапруження в алмазі можна характеризувати дисперсією псевдомакронапружень, а в SiC рівень мікронапружень визначається, в основному, його субструктурним станом. З використанням ультразвукових методів виміряно значення модуля Юнга в зразках матеріалу. Показано, що урахування структури матеріалу дає змогу підвищити точність прогнозування модуля пружності. Установлено, що закономірності змочування природного алмазу та композита алмаз-SiC металічними розплавами, які складають основу серійних припоїв, є подібними. З'ясовано, що наявність карбіду кремнію в матеріалі викликає незначне погіршання його змочування в порівнянні з монокристалами природного алмазу. Установлено основні закономірності структуроутворення такого матеріалу залежно від часу ізотермічної витримки та структурного стану первинних алмазних порошків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В376,022 + К391.7 + К721.116-3 +
Шифр НБУВ: РА325704

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
13.

Степаненко С.М. 
Опір руйнуванню елементів конструкцій авіаційних газотурбінних двигунів та енергоустановок при екстремальних умовах навантаження: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / С.М. Степаненко ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2003. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Запропоновано метод прогнозування критичних станів основних елементів конструкцій газотурбінних двигунів (ГТД) і енергоустановок у випадку розвитку в них тріщин, здатних привести до руйнування деталей і сприяють виникненню або збільшенню аварійних ситуацій. Обгрунтовано застосування силового критерію за умовами ініціювання тріщин як критерію руйнування, прийнятного для розв'язання подібних задач в інженерній практиці. Для визначення коефіцієнтів інтенсивності напружень у поле нерівномірних навантажень розроблено метод підбору еквівалентної задачі, яка має відомі рішення, а також одержано ряд рішень методом скінчених елементів. На прикладах аналізу тріщин у корпусі реактора ядерної енергоустановки, у дисках компресорів і турбін авіаційних ГТД, у валі гвинта встановлено збіг розрахункових результатів і реальних критичних розмірів тріщин. Доведено, що за умов збільшення в матеріалі проявів крихкості, не найглибша тріщина може стати критичною.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О551.41-082.03 + З363.3-082.03 +
Шифр НБУВ: РА329800

Рубрики:

      
14.

Степаненко І.В. 
Клініко-неврологічні, імунологічні та метаболічні зміни при енцефалопатії внаслідок радіаційного впливу: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.15 / І.В. Степаненко ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2004. — 48 с.: рис. — укp.

На підставі комплексного клінічного, нейрофізіологічного, нейровізуального, біохімічного, імунологічного обстеження різних категорій постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС досліджено основні механізми радіаційного ураження головного мозку. Встановлено фазність виникнення і розвитку неврологічних порушень, типи енцефалопатій, що розгортаються, наведено їх всебічну клінічну характеристику, визначено рівень і характер ураження головного мозку, особливості змін нейровізуальних методів обстеження та їх діагностичну інформативність. Досліджено особливості порушень метаболічного та імунного статусу, встановлено значення дисметаболічних та імунопатологічних змін у формуванні енцефалопатії. Встановлено значення дози та характеру опромінення, а також фактори, що впливають на тяжкість перебігу енцефалопатії та на показники всіх використаних методів дослідження. Запропоновано основні заходи вторинної профілактики розвитку тяжких форм енцефалопатії, розроблено методи її лікування, визначено їх принципи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р620.426.9-3 +
Шифр НБУВ: РА328822

Рубрики:

      
15.

Степаненко М.І. 
Семантична і формально-граматична структура речень із просторовими поширювачами: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.02.01 / М.І. Степаненко ; НАН України. Ін-т укр. мови. — К., 2004. — 40 с. — укp.

Уперше в українському мовознавстві найповніше з'ясовано валентну природу речень структурної схеми S+P+Adv Ioc, зважаючи на їх формально-граматичного вираження і семантичного наповнення. Виокремлено всі чинні в сучасній українській мові диференційовані значення загальних планів змісту "місце дії", "напрям руху", "шлях руху" та мовні засоби реалізації їх у вигляді структурних моделей та субмоделей. Проаналізовано специфіку властивої їм внутрішньої системної організації, охарактеризовано лексико-семантичний склад заповнювачів предикатної, правобічної, а за необхідності - лівобічної позицій, установлено їх співвідношення та взаємодію. Визначено умови обов'язкового/факультативного функціонування у реченні просторових поширювачів. Виявлено й різнобічно інтерпретовано систему спеціальних засобів вираження в реченні локативних відношень, яку утворюють прислівники місця, відмінкові словоформи, прийменниково-іменникові форми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-221 + Ш141.4-31 +
Шифр НБУВ: РА334661

      
16.

Степаненко В.В. 
Економічна ефективність виробництва м'яса в сільськогосподарських підприємствах та формування його ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.В. Степаненко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Розвинуто теоретичні засади економічної ефективності виробництва м'яса та формування ринку, обгрунтовано перспективні напрями розвитку даного виробництва у сільськогосподарских підприємствах на базі його інтенсифікації. Висвітлено напрями розвитку економіки у контексті трансформації форм власності, економічної доцільності концентрації виробництва та орієнтації споживача на окремі види м'яса з урахуванням попиту. Запропоновано створення механізму формування витрат виробництва м'яса на підставі модифікації закону вартості до закону цін у взаємозв'язку з державними підтримками, інвестуванням, інфляцією, рівнем зайнятості, формами власності, формуванням ресурсів, нормативними витратами у реформованих аграрних структурах. Визначено систему показників економічної ефективності виробництва м'яса на основі їх зіставлення з нормативними показниками, застосування якої дає змогу виявити новітні тенденції розвитку м'ясних галузей і ринку м'яса. Проаналізовано сучасний стан виробництва м'яса у господарствах різних форм власності та виявлено чинники, які її зумовили. Здійснено оцінку формування виробничих витрат у взаємозв'язку з використанням ресурсів і нормативних витрат. Удосконалено механізм функціонування ринку м'яса з урахуванням залежності його розвитку від кон'юнктури, діючих форм торгівлі м'ясом та економічних відносин між агентами ринку. Розроблено рекомендації щодо підвищення економічної ефективності виробництва м'яса в сільськогосподарських підприємствах Київщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-07 + У9(4УКР-4КИЇ)325.250-07 +
Шифр НБУВ: РА333590

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Степаненко А.І. 
Банківський нагляд в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / А.І. Степаненко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено методологічні та організаційні засади системи банківського нагляду в Україні. Встановлено необхідність здійснення державного нагляду за діяльністю банківських установ. Уточнено та запропоновано нове тлумачення категорії "нагляд за діяльністю банків". Обгрунтовано доцільність виконання НБУ наглядових функцій за діяльністю банківських установ. Проаналізовано заходи, здійснені державою (зокрема, НБУ) щодо запобігання використанню банків для відмивання брудних коштів. Досліджено практику державної реєстрації та ліцензування банків. Розглянуто систему економічних нормативів та показників раннього реагування, механізм інспектування банків та систему нагляду на основі оцінки ризиків. Надано рекомендації щодо удосконалення банківського нагляду в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-218
Шифр НБУВ: РА330806

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Степаненко І.М. 
Синтез та властивості халькогенхлоридних сполук родію: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / І.М. Степаненко ; НАН України. Ін-т загал. та неорган. хімії ім. В.І.Вернадського. — К., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г128.225 + Г128.225
Шифр НБУВ: РА329566

Рубрики:

      
19.

Степаненко О.І. 
Облік і аналіз експортно-імпортних операцій (на прикладі суб'єктів підприємницької діяльності України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.І. Степаненко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено організаційно-методичний аспекти обліку й аналізу експортно-імпортних операцій (ЕІО). Удосконалено класифікацію активів і пасивів підприємства у відповідності до їх поділу на монетарні та немонетарні статті. Критично проаналізовано діючий порядок обліку ЕІО, наведено рекомендації щодо його удосконалення. Розроблено робочі документи (аналітичні відомості) для накопичення бухгалтерської інформації про курсові різниці та рух валюти за ЕІО. Запропоновано методики обліку імпортних операцій за різних валют контракту та платежу, а також аналізу потенційних партнерів у процесі здійснення ЕІО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)243 + У053.9(4УКР)843 +
Шифр НБУВ: РА336584

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Степаненко О.П. 
Економіко-математичні моделі і методи антикризового управління підприємством: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.П. Степаненко ; НАН України і МОН України, Міжнар. наук.-навч. центр інформ. технологій та систем. — К., 2005. — 24 с. — укp.

Здійснено класифікацію криз підприємства. Розроблено економіко-математичну модель оцінки діяльності підприємства, а також комплекс економіко-математичних моделей антикризового управління його кадровою діяльністю, запропоновано методи їх узгодження. Досліджено ефективність антикризових заходів (на прикладі фінансової діяльності підприємства). Висвітлено питання використання віртуальних технологій і систем в антикризовому управлінні підприємством.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-210.301 + У9(4УКР)290-210.301
Шифр НБУВ: РА335127

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського