Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (25)Реферативна база даних (844)Книжкові видання та компакт-диски (759)Журнали та продовжувані видання (20)
Пошуковий запит: (<.>A=ТАРАСОВ$<.>+<.>A=ТАЇСІЯ$<.>+<.>A=МИКОЛАЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 43
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Тарасова О.І. 
Картина світу музичного театру М.В.Лисенка: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.01 / О.І. Тарасова ; Нац. муз. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням музично-сценічної творчості М.В.Лисенка, яка розглядається у повному обсязі. Розроблено новий теоретичний напрямок, який грунтується на категорії "картина світу". Встановлено, що "Наталка-Полтавка" - твір культури усного типу в межах авторської творчості, інваріант жанру співогр, який є національним жанром професійної музично-театральної культури України. Твір "Сапфо" вперше розглядається як нова художня концепція "відкритої картини світу". Аналізується клавір "Тараса Бульби" як самодостатній твір М.Лисенка. Пропонується загальна періодизація творчості композитора, вказується на її залежність від процесу національної самоідентифікації ХІХ ст. та історико-культурної ситуації ХХ ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ317.413(4УКР)5-81 Лисенко + Щ313(4УКР)5-81 Лисенко

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
2.

Тарасов В.М. 
Відображення зон молодої активізації на території України в геофізичних полях та ізотопії гелію: Автореф. дис... канд. геолог. наук: 04.00.22 / В.М. Тарасов ; НАН України. Ін-т геофізики ім. С.І.Субботіна. — К., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д317.5с521.2

      
3.

Тарасов В.Г. 
Ефективність використання свиней спеціалізованих м'ясних порід в породно-лінійній гібридизації з універсальними породами: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / В.Г. Тарасов ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2000. — 16 с. — укp.

Визначено кращі поєднання плідників порід ландрас (Л), української м'ясної, великої чорної (ВЧ) з матками заводського типу "Дніпровський" великої білої (ВБ) породи за різних варіантів породно-лінійної гібридизації. Розроблено прийоми використання закономірностей росту свиней в ранньому онтогенезі з метою підвищення відгодівельних якостей. Встановлено доцільність використання індексу напруги росту та параметрів математичної моделі Т.Бріджеса для прогнозування живої маси свиней 8 - 10-місячного віку з урахуванням даних, отриманих до 4-місячного періоду вирощування. Найвищі показники продуктивності одержано внаслідок породно-лінійної гібридизації (ВБ*ВЧ)*Л.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-338,022
Шифр НБУВ: РА308676 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Тарасова Т.О. 
Організаційно-методичні аспекти обліку і аналізу товароруху в підприємствах роздрібної торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Т.О. Тарасова ; Харк. держ. акад. технології та організації харчування. — Х., 2001. — 18 с.: рис. — укp.

Досліджено організацію та методику обліку й аналізу товарних операцій у підприємствах роздрібної торгівлі. Наведено рекомендації щодо удосконалення методики оцінки товарних запасів, синтетичного обліку товарних операцій. Розроблено методичні підходи до організаційно-технологічного процесу використання ПЕОМ в управлінні та обліку товарних потоків підприємств торгівлі. Запропоновано методику прогнозування ефективності використання товарних запасів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.121 + У053.9(4УКР)421.21
Шифр НБУВ: РА313609 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Тарасов І.К. 
Формування і динаміка електронних структур у пучково-плазмових системах: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.08 / І.К. Тарасов ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Висвітлено питання накопичення та утримання охолодженої зарядженої електронної плазми у пучково-плазмових системах внаслідок інжекції розмитого за швидкостями пучка електронів у дрейфовий канал, що перебуває у поздовжньому однорідному магнітному полі. Для дослідження даних явищ застосовано загальновідомі у фізиці плазми пасивні та активні діагностичні методики. Це дозволили виявити явище формування електронних вихрових структур і провести дослідження їх динаміки у самоузгодженій електростатичній динамічній пастці у пучково-плазмових системах. Результати вивчення містять інформацію про накопичення та утримання охолодженої зарядженої плазми і можуть стати альтернативою відомим засобам одержання й утримання холодної плазми. Результати дослідження коливальних процесів можуть бути використані в області прискорювальної техніки під час розробки систем транспортування пучків заряджених частинок, систем фазування та фокусування, а також розробки технологічних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.24,022
Шифр НБУВ: РА314589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Тарасова О.В. 
Еволюція художньої рецепції образу гетьмана Івана Мазепи в українській літературі ХVІІ - ХХ століття: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / О.В. Тарасова ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 20 с. — укp.

З використанням методів історико-літературного, жанрово-стилістичного, а також порівняльного аналізів досліджено еволюцію історичного образу Івана Мазепи в українській та зарубіжній літературі ХVІІ - ХХ ст., встановлено співвідношення історичної та художньої правди про гетьмана. Наведено аналіз художньої мазепіани, виявлено етапи еволюції художньої рецепції образу Мазепи. Зазначено, що в українській та зарубіжній літературах ІХХ ст. паралельно формувалися дві романтичні тенденції зображення історичної особистості гетьмана Мазепи - вальтерскотівська та реалістична.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)-34 + Т3(4Укр)462-8 Мазепа
Шифр НБУВ: РА318005 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Тарасов Д.О. 
Моделювання системи захисту інформації у реляційних базах даних: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Д.О. Тарасов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Наведено концептуальне визначення безпечної бази даних, побудовано математичну модель системи захисту інформації безпечної бази даних, яка дає змогу розв'язувати спеціальні задачі захисту інформації реляційних баз даних: забезпечення авторизації та аудиту з деталізацією до рівня кортежів та атрибутів, статистичний захист інформації, захист від одержання надлишкової інформації. Досліджено операції доступу до інформації у реляційних базах даних. Запропоновано методи та алгоритми для реалізації обмеженого набору операцій доступу до даних з метою забезпечення підвищеного рівня конфіденційності, цілісності та аудиту, а також методи адаптації схеми бази даних для забезпечення цілісності шляхом реалізації безпечної бази даних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.611-016.8 +
Шифр НБУВ: РА323183

Рубрики:

      
8.

Тарасова Я.Б. 
Плазмохімічна деструкція поверхнево-активних речовин та їх адсорбційне визначення у водних розчинах: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.11 / Я.Б. Тарасова ; НАН України. Ін-т біоколоїд. хімії ім. Ф.Д.Овчаренка. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Експериментально досліджено деструкції поверхнево-активних речовин у водних розчинах і емульсій масло - вода, стабілізованих аніонними поверхнево-активними речовинами, за допомогою нерівноважної плазми несамостійного дугового розряду. Визначено оптимальні умови перебігу процесів та проведено оцінку енергозатрат для досягнення ступеня руйнування поверхнево-активних речовин (ПАР) до 90 % та емульсій - до 60 %. Показано, що дифільні властивості молекул ПАР можна використовувати для проведення реакцій їх взаємодії з органічними барвниками у водних розчинах та на поверхні високодисперсних силікагелів. Запропоновано фотометричний та сорбційно-тестовий методи визначення концентрації ПАР з використанням силікагелю та цинкону, а також сорбційно-спектроскопічний з застосуванням силікагелю та тіазинового червоного.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г582 с16
Шифр НБУВ: РА326800

Рубрики:

      
9.

Тарасова Т.М. 
Магнітні поля зірок пізніх спектральних типів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.02 / Т.М. Тарасова ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2003. — 16 с. — укp.

Наведено результати спостережень магнітних полів зірок пізніх спектральних типів. Виміри магнітних полів для всіх карликів проведено з похибками в декілька гаус. У вимірах було досягнуто таку ж, як в інших дослідників, а також перевищуючу точність. Порівняння результатів за магнітним полем з рентгенівською світністю зірок показало відсутність кореляції між магнітним полем і рівнем активності зірки. Для всіх карликів було розглянуто варіації магнітного поля залежно від фази періоду обертання. Зазначено, що періоди зміни магнітного поля добре узгоджуються з періодами обертання, одержаними на підставі варіацій хромосферної емісії в лініях H і K Ca II.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В661.4,022 +
Шифр НБУВ: РА324789

Рубрики:

      
10.

Тарасова В.В. 
Регіонально-інноваційні чинники розвитку міжнародного економічного співробітництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.В. Тарасова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти управління регіональними інноваційними процесами з метою підвищення міжнародної конкурентоспроможності країни. Наведено визначення поняття "регіональний інноваційний комплекс", обгрунтовано його економічну сутність. Встановлено критерії класифікації регіональних інноваційних комплексів та їх види. На підставі аналізу світового досвіду визначено особливості англо-американської, європейської, японської, китайської та пострадянської моделей регіональних інноваційних комплексів. Удосконалено інструментарій оцінки інноваційного потенціалу регіону, визначено рейтинг регіонів України за даним критерієм. Запропоновано організаційний механізм процесу формування регіонального інноваційного комплексу, визначено його етапи, мотиви інноваційної діяльності суб'єктів, систематизовано можливі ризики. Встановлено ознаки мікро-, мезо- та макросередовища реалізації регіональних інноваційних процесів. Розглянуто правові засади формування регіональних інноваційних комплексів в Україні та запропоновано заходи щодо удосконалення системи правового регулювання. Встановлено особливості організаційно-управлінського механізму регіонального інноваційного комплексу, визначено напрями підвищення його ефективності та принципи формування системи державного управління регіональними інноваційними процесами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4УКР)0-55 +
Шифр НБУВ: РА331818

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Тарасова О.В. 
Розробка стратегій реального інвестування підприємств АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Тарасова ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2004. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретико-методологічні і практичні аспекти розробки стратегій реального інвестування та створення дієвих механізмів підвищення інвестиційної привабливості підприємств АПК України. Розкрито сутність стратегій інвестування, описано основні етапи та алгоритм здійснення стратегій інвестування для підприємств АПК. Проаналізовано сучасний стан реального інвестування та здійснено вибір стратегічних напрямів інвестування. Викладено методику оцінки ефективності спільних інвестиційних проектів з урахуванням економічного ефекту на макрорівні та інтересів кожного з інвесторів. Описано специфіку виникнення галузевих ризиків та комплексну методику їх оцінки та обмеження. Висвітлено вплив факторів на інвестиційну привабливість підприємств АПК. Розглянуто питання розробки механізму підвищення ефективності реального інвестування та вдосконалення інвестиційної інфраструктури галузі. Визначено пріоритетні напрями політики інвестування підприємств АПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ОДЕ)321.0-56 + У9(4УКР-4ОДЕ)306.71-56 +
Шифр НБУВ: РА328069

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Тарасова .О.О. 
Історико-культурна еволюція артикуляційного комплексу (на прикладі вокальних циклів ХІХ - ХХ ст.): Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.01 / .О.О. Тарасова ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Вперше в українському мистецтвознавсті створено клуьтурологічну концепцію артикуляційного комплексу (АК) у камерно-вокальній музиці. Запропоновано визначення даного поняття як музичної універсалії, культурного феномену. Досліджено семантичну специфіку АК у вокальних циклах відомих композиторів XIX - XX ст. Визначено його роль у відображенні глобальних трансформацій художніх стилів, теорій особистості та загального людського світогляду шляхом кодування в музичному тексті певних концепцій рухової активності, пов'язаних з процесами інтерпретації та комунікації. Вперше до наукового обігу введено поняття "первинний код АК", "артикуляційний контрапункт" та "артикуляційний резонанс". Здійснено історичну періодизацію еволюції АК у камерно-вокальних циклах, охарактеризовано основні етапи його розвитку. Обгрунтовано новий статус АК як композиційного засобу та одного з основних чинників утворення стилю та відповідних форм його реалізації у музичному мистецтві XX ст. Досліджено структуру АК, визначено його основні функції (світоглядну, семантичну, композиційну, комунікативно-психологічну, стильову) в камерно-вокальних циклах XIX - XX ст. Розроблено модель АК та запропоновано спеціальну методологію дослідження сучасних камерно-вокальних творів шляхом визначення семантичної специфіки їх АК. Проаналізовано музичні цикли Л.-В.Бетховена, Р.Шумана, А.Веберна, В.Сильвестрова, які репрезентують класицистську, романтичну, модерністську та постмодерністську картини світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ310.713.1 + Щ314.043.2-3(0)5/6 +
Шифр НБУВ: РА334209

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Тарасова Л.Д. 
Процеси подвійного обміну в розчинах комплексних фторидів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / Л.Д. Тарасова ; Укр. держ. хім.-технолог. ун-т. — Д., 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено закономірності перебігу реакцій подвійного обміну між фторокомплексами лужних металів в апротонних середовищах, розроблено новий спосіб одержання електролітів для літієвих джерел струму. Створено політерми розчинності вихідних солей в індивідуальних розчинниках у максимально можливому інтервалі температур. Вивчено фазові рівноваги у відповідних змішаних системах за участю кінцевих продуктів. Проведено зівставлення стійкості сольватів фторокомплексів літієвих солей у різних розчинниках з використанням хімічних, рентгеноструктурних аналізів і розрахункових програм. Досліджено вплив кінетичних і термодинамічних факторів на перебіг обмінних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г562.187,0 + З251.33 +
Шифр НБУВ: РА339261

Рубрики:

      
14.

Тарасов С.Д. 
Ресурси соціалізації економіки регіону (на матеріалах Кіровоградської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / С.Д. Тарасов ; НАН України; Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2005. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретико-методичні засади дослідження процесів соціалізації економіки. На підставі аналізу світового досвіду визначено принципи та особливості реалізації моделей соціальної економіки. Обгрунтовано об'єктивність впливу територіального чинника на процеси соціальної економіки. Проаналізовано структурну пропорційність економіки регіону з метою визначення ступеня її соціальної орієнтованості. Розглянуто особливості формування трудового потенціалу Кіровоградщини як основного суб'єкта соціалізаційних процесів у регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4КІР)6 +
Шифр НБУВ: РА339718

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Тарасова С.М. 
Формування у майбутніх менеджерів фінансово-економічного профілю готовності до управлінської діяльності: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / С.М. Тарасова ; Кіровоград. держ. пед. ун-т ім. В.Винниченка. — Кіровоград, 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено процес формування у майбутніх менеджерів готовності до управлінської діяльності. На підставі результатів теоретичного вивчення проблеми та дослідно-експериментальної перевірки визначено суть формування готовності до даної діяльності, її зміст, показники рівня сформованості готовності до управлінської діяльності, а також критерії. Розкрито зміст категорії "менеджер" й уточнено суть понять "готовність до управлінської діяльності", "технологія здійснення управлінської діяльності". Наведено модель професійної структури та розглянуто структуру процесу формування у майбутніх менеджерів готовності до управлінської діяльності. Визначено організаційно-педагогічні умови та зміст цього процесу. Здійснено експериментальну перевірку ефективності умов формування готовності до управлінської діяльності майбутніх менеджерів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.1 р +
Шифр НБУВ: РА346692

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Тарасов В.Ю. 
Основи піролізу природного газу в рідкому високотемпературному теплоносії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.07 / В.Ю. Тарасов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено реакції піролізу природного газу у рідкому високотемпературному теплоносії для виробництва водню, обгрунтовано можливість її енергозабезпечення окисненням утвореного вуглецю. Розроблено методологію вивчення кінетики реакцій та підготовлено матеріали для промислового виробництва. Визначено основні кінетичні параметри піролізу природного газу та окиснення утвореного вуглецю у розплаві хлориду натрію. Встановлено залежність термічного піролізу природного газу від газодинамічних параметрів потоку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л264.31-5 +
Шифр НБУВ: РА351348

      
17.

Тарасова Н.Ю. 
Особливості соціокультурної ідентифікації суспільства: Автореф. дис... канд. філософ. наук: 09.00.03 / Н.Ю. Тарасова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2007. — 18 с. — укp.

Здійснено соціально-філософський аналіз процесу соціокультурного ідентифікування суспільства. Вивчено питання формування у докласичних і класичних філософських вчених категоріальних засад поняття ідентичності, зсмістовну еволюцію концепції ідентичності від некласичної до посткласичної філософії. Запропоновано логіко-філософську модель постсучасної ідентичності, базуючись на якій, побудовано дискурс соціокультурної ідентифікації суспільства. На фоні розкриття системно-динамічних негараздів організації технократичної єдності показано переваги культурологічної та паритетної моделей соціокультурного розвитку. Висвітлено циклічну динаміку процесів соціокультурного ідентифікування, наявну під час змін фаз трансформування, зростання протиріч і відчужень, кризування та реінтегрування системного цілого.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю6*18:С5 + Ю212.77 + С5*1 +
Шифр НБУВ: РА349537

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
18.

Тарасов Ю.В. 
Поліпшення експлуатаційних властивостей легкових автомобілів удосконалюванням методики вибору гальмових колодок: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / Ю.В. Тарасов ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2007. — 22 с. — укp.

Досліджено питання покращання активної безпеки легкового автомобіля. Визначено, що бортовий перерозподіл ваги дає ефект нульового прискорення за будь-якого первісного кутового відхилення. На базі моделі показано важливість стабільності гальмових механізмів, одночасне блокування всіх коліс є гарантією відсутності розвитку замету. Розроблено методику підбору у процесі експлуатації сполучення фрикційних пар на передній і задній осях на прикладі легкового автомобіля другого класу. Методика може бути використана під час проектування гальмових механізмів автомобілів, під час проведення сертифікації гальмових колодок і гальмових дисків (барабанів). Одержані результати використано у процесі модернізації конструктивних елементів гальмівної системи автомобілів, що перебувають в експлуатації, з метою підвищення їх техніко-експлуатаційних характеристик.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О335.52-042.730.1 +
Шифр НБУВ: РА349440

Рубрики:

      
19.

Тарасова Н.О. 
Роль страхових послуг у відтворенні робочої сили: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Н.О. Тарасова ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 20 с. — укp.

З'ясовано сутність відтворення робочої сили, досліджено роль страхових послуг у даному процесі. Доведено, що його здійснення неможливе без ефективно функціонуючої системи соціального захисту населення. Розглянуто принципи та складові елементи соціального захисту населення. Визначено місце страхових послуг у соціальному захисті населення. Встановлено, що страхові послуги є невід'ємною складовою соціальної системи держави. Досліджено процес становлення та сучасний стан ринку страхових послуг в Україні. Проаналізовано тенденції розвитку загальнообов'язкового соціального та приватного особистого страхування. Обгрунтовано напрями їх подальшого розвитку та шляхи підвищення ефективності функціонування. Досліджено досвід здійснення медичного страхування та страхування життя в розвинутих країнах. Доведено необхідність посилення ролі недержавних інститутів соціального захисту для забезпечення розширеного відтворення робочої сили. Наведено пропозиції щодо формування умов ефективного відтворення робочої сили на базі активізації взаємодії систем соціального та особистісного страхування на комерційних засадах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)271 +
Шифр НБУВ: РА352806

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Тарасов Ю.В. 
Динамічна локалізація та хвильовий транспорт у відкритих неупорядкованих структурах: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.02 / Ю.В. Тарасов ; НАН України. Ін-т монокристалів. — Х., 2007. — 32 с. — укp.

Досліджено ефекти динамічної локалізації класичних хвиль і квантових частинок у неупорядкованих системах зниженої вимірності. Розв'язано проблему просторової локалізації та флуктуаційного хвилеводного каналювання хвиль, випромінюваних точковими джерелами у випадкових слабко шаруватих середовищах. Передбачено геометричні осциляції електропровідності та модулів пружності одновимірних неупорядкованих металів, взаємопов'язані зі стрибковим транспортом носіїв струму між далеко рознесеними квазілокалізованими станами. Побудовано теорію температурної залежності провідності неупорядкованих 1D систем в області температур, малих у порівнянні з енергією активації локалізованих електронів. Виявлено новий фізичний механізм розсіювання квантових частинок на випадково-шорсткуватих поверхнях і побудовано теорію статичного кондактансу одномодових металевих дротів зі статистично-шорсткуватими бічними межами. Розроблено метод розділення мод поперечного квантування для відкритих систем хвилеводного типу за наявності у них довільного статичного потенціалу. Розраховано кондактанс двовимірних слабко неупорядкованих фермі-систем за нульової температури та доведено відсутність у них локалізаційного режиму електронного транспорту. Побудовано теорію квантового фазового переходу "метал-ізолятор" у квазідвовимірних фермі-системах за зміни у них поверхневої концентрації носіїв струму та під дією класично слабкого паралельного магнітного поля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В374 в641.0,022 + В313.224 в641.0,022 +
Шифр НБУВ: РА351988

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського