Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (67)Книжкові видання та компакт-диски (73)
Пошуковий запит: (<.>A=Титаренко О$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Титаренко О. В. 
Методика картування покладів вуглеводнів із застосуванням дистанційних даних та наземного спектрометрування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.07.12 / О. В. Титаренко ; НАН України, ДУ "Наук. центр аерокосм. дослідж. Землі Ін-ту геол. наук НАН України". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність використання дистанційних, геолого-геофізичних даних і результатів наземного спектрометрування рослинності, розробки методики та алгоритмів їх інтегрованого аналізу. Розроблено методику картування контуру покладу вуглеводнів з використанням дистанційних даних та наземного спектрометрування. Розроблено алгоритм інтеграції просторових дистанційних та геолого-геофізичних даних. Для оптимізації даних наземного спектрометрування використано алгоритм оптимальної селекції спектральних каналів спектрограм методом псевдоградієнтного пошуку у просторі їх можливих комбінацій. Запропоновано алгоритм зниження розмірності спектрометричних даних шляхом лінеаризації пучка спектрограм. Удосконалено модель статистичної роздільності спектрограм на випадок наявності декількох сегментів вздовж просторового профілю та на їх основі розроблено алгоритм сегментного аналізу даних польового спектрометрування. Проведено експериментальну перевірку запропонованої методики на еталонних ділянках Східнорогінцівського та Новотроїцького родовищ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д131.415 + Д453.1-5
Шифр НБУВ: РА382589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Титаренко О.О. 
Проблеми боротьби з економічними злочинами у вугільній промисловості (кримінологічний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Титаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні кримінологічні поняття стосовно протидії економічним злочинам. Досліджено криміногенний стан у вугільній промисловості. Розглянуто способи вчинення економічних злочинів та надано характеристику особам, що вчиняють ці злочини. Головну увагу приділено питанням детермінації економічних злочинів і вдосконалення системи заходів протидії цим злочинам у даній промисловості. Розглянуто систему суб'єктів протидії економічним злочинам у вугільній промисловості. Наведено пропозиції щодо основних напрямків удосконалення системи протидії дослідженим злочинам, а також напрямків і форм взаємодії органів внутрішніх справ з іншими спеціальними суб'єктами протидії економічним злочинам у вугільній промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17 +
Шифр НБУВ: РА346299

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Титаренко О.І. 
Розвиток ідей освіти і виховання у науково-педагогічній спадщині Пауля Наторпа: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / О.І. Титаренко ; Полтав. держ. пед. ун-т ім. В.Г.Короленка. — Полтава, 2008. — 23 с. — укp.

Проаналізовано розвиток ідей освіти та виховання у науково-педагогічній спадщині німецького педагога П. Наторпа (1854 - 1924 рр.). Обгрунтовано етапи цього процесу. Визначено основні чинники й узагальнено вплив марбурзької школи на формування філософько-педагогічних поглядів П. Наторпа. Конкретизовано фундаментальні положення теорії освіти у науково-педагогічній спадщині П. Наторпа, зміст і форми суспільного виховання. Розглянуто ідеї народної освіти та реформаторської педагогіки як складову спадщини. Узагальнено досвід науково-педагогічної діяльності П. Наторпа щодо реалізації ідей народної та реформаторської педагогіки, спробу інтерпретувати ідеї соціоцентризму Г. Кершенштейнера, а також педоцентризму А. Біне, С. Бьорта, М. Монтессорі, положення виховального навчання Й. Гербарта. Окреслено перспективні шляхи актуалізації дослідженої проблеми в українській педагогіці. До наукового обігу введено маловідомі та невідомі раніше німецькомовні джерела, історичні факти, пов'язані з педагогічною та суспільно-політичною діяльністю П. Наторпа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4НІМ)52-8 Наторп,П. + Ю3(4НІМ)6-632.27 +
Шифр НБУВ: РА360906

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Релігія   
4.

Титаренко О.Р. 
Соціальне християнське вчення в контексті релігійного модерну: Автореф. дис... канд. філос. наук: 09.00.11 / О.Р. Титаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Розглянуто філософсько-релігієзнавчий аспект соціального вчення основних християнських конфесій на території України - православ'я, католицизму та протестантизму в контексті релігійного модернізму. Зазначено, що для проведення дослідження використано комплексний метод, що інтегрує дві соціальні парадигми: модерністську і постмодерністську, які репрезентуються в релігійній сфері двома генетично пов'язаними парадигмальними поняттями - релігійним модернізмом і релігійним постмодернізмом. Відтворено систему антропологічних і соціальних поглядів християнського богослов'я як загальної змістової бази православної, католицької і протестанської соціальних концепцій. Проаналізовано соціальні вчення католицизму, православ'я та протестантизму як системи практичної модернізації ставлення християнських конфесій до соціальних викликів часу. Встановлено наявність в кожному з основних напрямків християнства власних потенціальних можливостей та специфічних методів модернізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Э37-118 + С5*686.2 +
Шифр НБУВ: РА329880

Рубрики:

      
5.

Титаренко О.О. 
Фізіологічні закономірності динаміки вмісту макроелементів у системі мати - плід протягом відтворювального циклу свиноматки: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.13 / О.О. Титаренко ; Інститут свинарства ім. О.В.Квасницького УААН. — Полтава, 2008. — 19 с. — укp.

Наведено результати експериментальних досліджень і теоретично обгрунтовано нове вирішення проблеми підвищення репродуктивної здатності свиноматок. Установлено фізіологічні особливості та закономірності взаємозв'язку між стадіями відтворювального циклу свиноматки та динамікою вмісту макроелементів у системі мати - плід. З'ясовано, що на інтенсивність мінерального метаболізму на різних ділянках ендометрія та міометрія здійснюють активний вплив ембріони ранніх стадій розвитку та плодів. Доведено, що у критичні періоди імплантації, плацентації та надшвидкого росту плодів материнський організм потребує підвищеного макроелементного живлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-273.1 +
Шифр НБУВ: РА360158

Рубрики:
  

      
6.

Титаренко О.М. 
Формування системи моніторингу малого підприємництва органами місцевого самоврядування: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / О.М. Титаренко ; Укр. Акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Виявлено та обгрунтовано шляхи вдосконалення організаційних та інституційних засад установлення зворотного зв'язку підприємців і органів місцевого самоврядування, можливості більш грунтовної розробки та проведення конкретних заходів регуляторної політики на місцевому рівні. Розроблено теоретичні положення та практичні заходи системи моніторингу малих підприємств, який дає змогу оцінити ефективність регуляторної політики на районному рівні за умов подальшого розвитку адміністративної реформи та зміни функцій державного керування в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-94 + Х839(4УКР)014 +
Шифр НБУВ: РА325426

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Мельник К. В. 
Механізми забезпечення розвитку старостинських округів в Україні: автореферат дис. ... д.філософ : 281 / К. В. Мельник. — Б.м., 2024 — укp.

У дисертації здійснено комплексне дослідження й обґрунтування теоретико-методичних засад механізмів забезпечення розвитку старостинських округів та розроблено науково-практичні рекомендації щодо їх удосконалення в умовах децентралізації влади в Україні ( у тому числі й у повоєнний період).Структурно-логічна схема дисертаційної роботи побудована на основі таких науково-дослідницьких блоків: аналіз теоретичних засад формування механізмів забезпечення розвитку старостинських округів в Україні; ідентифікація основних механізмів забезпечення розвитку старостинських округів в умовах децентралізації влади в Україні; обґрунтування науковопрактичних аспектів удосконалення механізмів забезпечення розвитку старостинських округів в Україні (у тому числі й у повоєнний період).Актуальність теми дисертаційного дослідження полягає в тому, що реформа децентралізації влади в Україні сприяла формуванню нової ланки місцевого самоврядування, якою є старостинські округи у межах територіальних громад. Громади отримали додаткові повноваження та нові можливості щодо вирішення проблем як економічного розвитку, залученняінвестицій, так і реалізації соціально спрямованих проектів, формування на нових засадах спільних угод між ТГ, бізнесом та жителями території, нових громадських інституцій, здатність визначати власні орієнтири стратегічного розвитку та за необхідності об’єднання зусиль усіх жителів певної території для вирішення критичних соціально-економічних проблем громади. Особлива відповідальність у цих питаннях покладається на старостинські округи та інститут старост, оскільки вони є важливим інституціональним елементом місцевого самоврядування, активно діючим суб’єктом з певними функціямита повноваженнями (актором системи управління), що створює можливості як безпосередньо вирішувати місцеві питання, так і досягати пріоритетних соціально-економічних цілей та вирішення завдань розвитку територій сіл та селищ.^UIn the thesis a comprehensive study and substantiation of the theoretical and methodological foundations of the mechanisms for ensuring the development of of starostynsky districts and scientific and practical recommendations for their improvement in the conditions of decentralization of power in Ukraine (including in the post-war period) were developed.The structural and logical scheme of the dissertation work is built on the basis of the following scientific and research blocks: analysis of the theoretical foundations of the formation of mechanisms for ensuring the development of of starostynsky districts in Ukraine; identification of the main mechanisms for ensuring the development of starostynsky districts in the conditions of decentralization ofpower in Ukraine; substantiation of the scientific and practical aspects of improving mechanisms for ensuring the development of starostynsky districts in Ukraine (including in the post-war period).The relevance of the topic of the dissertation research lies in the fact that the reform of decentralization of power in Ukraine contributed to the formation of a new administrative-territorial unit, which is starostynsky districts within territorial communities. Communities received additional powers and new opportunities to solve problems of both economic development, investment attraction, and the implementation of socially oriented projects, the formation of joint agreements between the TG, business and residents of the territory on new bases, new public institutions, the ability to determine their own guidelines for strategic developmentand the need to unite the efforts of all residents of a certain territory to solve critical social and economic problems of the community.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського