Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (487)Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (17)
Пошуковий запит: (<.>K=ІНФОРМУВАННЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 73
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Пірог І.І. 
Аргументація в сучасній німецькій публіцистиці: прагмалінгвістичний аспект (на матеріалі економічних текстів): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / І.І. Пірог ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито прагмалінгвістичні особливості сучасного німецького публіцистичного аргументативного дискурсу. Проаналізовано вплив полінгвальних чинників на відбір мовних засобів аргументації та досліджено критерії її вірогідності й істинності. Німецький публіцистичний аргументативний дискурс - мисленнєво-комунікативна діяльність адресанта й адресата - призначений для розповсюдження суспільно значущої інформації з одночасним формуванням ставлення до неї. Він має відображення у вигляді розгалуженої системи тестів, об'єднаних спільністю виконуваного соціального завдання. Провідні аргументи апелюють до прикладу, авторитету та до статистичних даних. Основними аргументативними тактиками в німецькому публіцистичному дискурсі є тактика експліцитного й імпліцитного інформування, тактика формування ставлення до повідомлення шляхом оцінювання та тактика спонукання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.24-70 +
Шифр НБУВ: РА365625

Рубрики:

      
2.

Сисоєва Л. Ю. 
Банки України в інтеграційних процесах на інвестиційному ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Л. Ю. Сисоєва ; Укр. акад. банк. справи Нац. банку України. — Суми, 2011. — 22 с. — укp.

Досліджено роль і місце інвестиційного ринку в системі економічних відносин. Обгрунтовано його розвиток в Україні за банкоцентричною моделлю. Визначено загальні тенденції, проблеми та перспективи діяльності посередників на інвестиційному ринку України. Охарактеризовано організаційні форми створення інтеграційних об'єднань за участю банків. Розроблено концептуальні основи формування та функціонування інвестиційних консорціумів. Визначено напрями реформування механізму державного регулювання інституційних умов на інвестиційному ринку України: розвинуто методичний інструментарій врахування асиметрії інформації на інвестиційному ринку за оцінювання доцільності участі банків в інтеграційних об'єднаннях. Обгрунтовано доцільність та умови передачі банку функцій моніторингу за об'єктами інвестування в межах інтеграційних структур, визначено необхідні та достатні умови зниження інвестиційними посередниками витрат на інформування ринку щодо якості інвестиційних інструментів. Вдосконалено критерії прийняття рішення про включення нового інвестиційного посередника до складу інтеграційного утворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10
Шифр НБУВ: РА379633 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Смолінський В.Б. 
Вдосконалення функціонування ринку молока (на прикладі Львівської області): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.Б. Смолінський ; Львів. держ. аграр. ун-т. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні засади й обгрунтовано практичні рекомендації щодо формування та функціонування ринку молока на державному та регіональному рівнях. Охарактеризовано розвиток економічних відносин у молочному підкомплексі Львівщини. Проаналізовано залежність економічної ефективності виробництва молока від якісних параметрів молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах. Обгрунтовано напрями державної політики щодо регулювання ринку молока. Запропоновано підходи до функціонування такого регіонального ринку, які передбачають вдосконалення маркетингових каналів просування продукції від виробника до споживача, поліпшення інформування споживачів про якісні характеристики товару на підставі уніфікації рекламного забезпечення. Розроблено схему функціонування інфраструктури ринку молока на регіональному рівні. Базуючись на зміцненні кормової бази й удосконаленні технології виробництва продукції, розроблено систему заходів щодо нарощування обсягів виробництва молока, підвищення його економічної ефективності на прикладі окремого підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ЛЬВ)421.511.5 +
Шифр НБУВ: РА354551

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Хоню В.В. 
Діяльність видавництва "Вік" (1894 - 1919). Становлення видавничої галузі в Україні: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / В.В. Хоню ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню діяльності київського видавництва "Вік", одного з найвпливовіших українських видавничих осередків кінця XIX - початку XX ст. Розглянуто такі основні аспекти: історичні віхи, періодизацію та причини припинення діяльності; організаційно-методичні засади і загальну мету роботи; історико-книгознавчий аналіз видань під маркою "Вік"; внесок видавництва "Вік" у подолання цензурних утисків, розробку типології книжкових видань, розширення репертуару тогочасної української книги. Запропоновано оригінальну періодизацію діяльності видавництва "Вік", доведено його роль у становленні української видавничої галузі кінця XIX - початку XX ст., зокрема, у сприянні закладенню професійних підвалин видавничої діяльності, спеціалізації на всіх етапах редакційно-видавничого процесу. Результати дослідження діяльності видавництва засвідчили, що основні принципи роботи тогочасних українських видавців використовувалися впродовж подальшого розвитку українського книгодрукування. Зокрема, це формування книжкового репертуару, згуртування авторського середовища і виховання читацької аудиторії, текстологічні принципи підготовки літературних творів до видання, засоби популяризації української книжки, створення системи інформування про видання і налагодження мережі книгорозповсюдження. Колектив видавництва "Вік" використовував усі можливості для пожвавлення руху книжкових видань на всіх рівнях, активізуючи різноманітні функції книговидання: від власне інформативної до етноформувальної.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч617.4(4Укр)7
Шифр НБУВ: РА310999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Іванова Н. Г. 
Електронне інформування в правовій сфері як бібліотечний аспект розвитку інформатизації в Україні (1998 - 2008 рр.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 27.00.03 / Н. Г. Іванова ; Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського НАН України. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто процес формування суспільних потреб електронного інформування в правовій сфері протягом останніх десяти років і відображення даних процесів у бібліотечній діяльності. Проаналізовано діяльність електронних ЗМІ в сфері правової пропаганди, рівень її ефективності та чинники, які на неї впливають. Визначено джерельну базу бібліотечних установ правової інформації, технології введення її в суспільний обіг. Розглянуто перспективи вдосконалення організації правового інформування в сучасній бібліотеці з урахуванням можливостей обумовленим сучасним рівнем електронних інформаційних технологій. Визначено пріоритетні напрями підвищення ефективності обслуговування користувачів електронної правової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч738.19:Х с51 + Х849(4УКР)113
Шифр НБУВ: РА373207 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Марчук Ю.М. 
Забезпечення регіональних органів управління ситуативною інформацією: бібліографознавчий підхід: Автореф. дис... канд. пед. наук: 07.00.08 / Ю.М. Марчук ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано роль ситуативної інформації в розв'язанні управлінських завдань. Розроблено алгоритм нового різновиду бібліографічного забезпечення - ситуативного інформування. Визначено його структуру, до якої входять три основних блоки: документальний, фактографічний, бібліографічний. Уточнено поняття метаінформації як варіанта бібліографічної інформації, в яку остання трансформується під впливом сучасних процесів інформатизації. Розроблено технологію бібліографічного забезпечення ситуативною інформацією на базі використання файлів ситуативного алгоритмічного доповнення та ситуативного процесора. Створено бібліографічну модель зазначеної інформації, яка складається з інфраструктурної частини та власне бібліографічної метаінформації, представленої за методом координатного ідексування. Виокремлено психолого-педагогічні умови, які сприяють перетворенню інформаційного потенціалу в інформаційний ресурс та забезпечують їх комплексне використання у задоволенні регіонально-управлінських потреб. Охарактеризовано специфіку цих потреб та функціональних завдань бібліографічного сегменту інформаційної системи регіональних органів керування. Визначено заходи, реалізація яких дасть змогу підвищити ефективність використання бібліографознавчого потенціалу в системі ситуативного інформування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч758.41 + Ч238.431.1 +
Шифр НБУВ: РА327345

Рубрики:

      
7.

Джердж С. Ф. 
Інституціоналізація інформаційної політики України в сфері євроатлантичного співробітництва: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / С. Ф. Джердж ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Окреслено теоретичні підходи до аналізу сучасного інформаційного успільства в добу глобалізації. Інформаційну політику розглянуто як значимий чинник реформ у євроатлантичному векторі розвитку держави. Проаналізовано здобутки та проблеми цієї політики на сучасному етапі розвитку України. Розкрито місце та роль громадських організацій та неурядових структур в демократичному суспільно-політичному процесі та у процесі євроатлантичної співпраці держави. Визначено механізми формування громадської думки та їх особливості за умов демократичних суспільних перетворень. Розроблено рекомендації для підвищення ефективності механізму інформування громадськості з питань курсу на євроатлантичне співробітництво України, в якому провідна роль належить державі у тісній співпраці з неурядовими громадськими організаціями та ЗМІ, для забезпечення належного розуміння та сприйняття громадськістю політики євроатлантичного співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф3(4УКР)16
Шифр НБУВ: РА382506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Гуменюк В.В. 
Інформаційне забезпечення управління загальноосвітнім навчальним закладом: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.01 / В.В. Гуменюк ; Центр. ін-т післядиплом. пед. освіти АПН України. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему створення науково обгрунтованої системи цільового інформаційного забезпечення управління загальноосвітнім навчальним закладом як оптимального варіанту класифікованої інформації, що є умовою підвищення ефективності наукового управління педагогічною системою. Обгрунтовано можливість побудови системи інформаційного забезпечення на засадах цільового підходу до управління та диференціації інформаційних потоків, які функціонують у загальноосвітніх навчальних закладах. Розроблено теоретичні основи диференціації та систематизації інформаційних потоків, висвітлено їх типізацію, показники ефективного використання, визначено та конкретизовано структуру та зміст моделі цільового інформаційного забезпечення управління школою. Розкрито сутність інформаційного забезпечення, обгрунтовано структуру, принципи та критерії ефективності моделі цільового інформаційного забезпечення управління загальноосвітнім навчальним закладом, здійснено її експериментальну перевірку. Для відстеження впливу моделі на підвищення рівня інформаційного забезпечення розроблено факторно-критеріальну карту, яка базується на методах кваліметрії. Доведено доцільність використання моделі цільового інформування управління загальноосвітнім навчальним закладом для підвищення рівня інформаційного забезпечення та оптимізації інформаційної діяльності керівників. Запропоновано рекомендації щодо технології використання даної моделі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч34(4УКР) к
Шифр НБУВ: РА313859 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Грачов О.Д. 
Інформаційне забезпечення управління науково-технічним прогресом у сільському господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / О.Д. Грачов ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 1998. — 16 с. — укp.

Автор зробив спробу накреслити головні напрями керування НТП у сільскому господарстві шляхом організації відповідного новим умовам господарювання інформаційного середовища. А відтак досвіджено потреби виробників сільськогосподарської продукції в необхідні інформації та канали находження цієї інформації до виробничих, сервісних і управлінських структур АПК, запропоновано шляхи вдосконалення організації служби пропаганди досягнень НТП та інформування товаровиробників на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-55-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Таіров А. І. 
Інформаційне забезпечення функціонування органів державної влади: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.03 / А. І. Таіров ; Нац. акад. наук України ; Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Аргументовано, що державна PR-діяльність може бути використана як для встановлення й підтримки реальних партнерських взаємин і взаємодій із суспільством та його об'єктивного інформування про діяльність державної влади, так і для маніпулювання громадянською думкою. Виявлено типи інформаційної поведінки держави, кожний з яких має свою специфіку встановлення та підтримки політичних контактів з партнерами й опонентами. Доведено, що в результаті впровадження в діяльність органів державної влади та систему державного управління інформаційно-телекомунікаційних технологій з позиції ідеології електронного уряду органи державної влади одержують новий оперативний канал прямого спілкування із громадянами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 + Ч62 в05 + Х809(4УКР)6-9 ф + Х849(4УКР)021
Шифр НБУВ: РА373961 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
11.

Богуславський О.В. 
Інформаційно-пресова діяльність Центральної Ради та українських урядів 1917 - 1920 рр.: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / О.В. Богуславський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено процес становлення, розбудови та функціонування урядової пропагандистсько-інформаційно-пресової служби доби української революції та визвольних змагань 1917 - 1920 рр. Проведено комплексний аналіз урядової інформаційно-видавничої діяльності даного періоду. З'ясовано, що урядові чиновники надавали важливого значення проблемі пропаганди української ідеї та інформаційної роботи в масах, про що свідчать законодавчі акти та створення відповідних урядових структур та інфраструктури інформаційної діяльності, однак внаслідок дії об'єктивних і суб'єктивних чинників створити систему урядового інформування не вдалося, що і було однією з причин поразки визвольних змагань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4Укр)6 + Т3(4Укр)611-32
Шифр НБУВ: РА318032 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Трачук Л. Ф. 
Комп'ютеризація бібліографічної діяльності бібліотек в Україні (1991 - 2009 рр.): основні напрями розвитку бібліографування та бібліографічного обслуговування: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 27.00.03 / Л. Ф. Трачук ; Нац. б-ка України ім. В.І. Вернадського НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено основні етапи теоретичного осмислення та практичного впровадження комп'ютерної техніки в бібліографічну діяльність бібліотек. Запропоновано нові визначення поняттєво-категоріального апарату даної діяльності. Проаналізовано український сегмент Інтернету щодо виявлення та характеристики існуючих електронних бібліографічних ресурсів і розроблено схему їх класифікації. Досліджено основні напрями електронного довідково-бібліографічного обслуговування локальних і віддалених користувачів бібліотек. Відзначено еволюційні зміни форм віртуальних довідкових служб та їх значний потенціал для навчання користувачів основам самостійного бібліографічного пошуку. Визначено вимоги щодо подання бібліографічної інформації у відповідь на разові запити користувачів. Розглянуто стан і перспективи розвитку електронного бібліографічного інформування споживачів. Встановлено низький рівень комп'ютеризації даного процесу в бібліотеках України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч753(4УКР)6 с51 + Ч758 с51
Шифр НБУВ: РА372190 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Гусар М.В. 
Лінгвокогнітивний і комунікативно-прагматичний аспекти приватних газетних оголошень (на матеріалі сучасної британської періодики): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / М.В. Гусар ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено семантичні, структурні та прагматичні особливості приватних газетних оголошень (ПГО) в сучасній британській періодиці. ПГО розглянуто як складову особливого типу дискурсу - споживацько-інформаційного, що визначається за двома критеріями - функцією тексту (інформуванням) і його адресатом (споживачем інформації). Виявлено основні семантичні структури ПГО, запропоновано класифікацію оголошень. Виокремлено оферативні ПГО, оголошення-запити й оголошення-оповіщення. Встановлено, що ПГО належить до креолізованих текстів, що визначено наявністю у композиційній структурі двох кодових систем: вербальної та невербальної. На підставі дослідження інтенціонального змісту ПГО виявлено дві ілокутивні сили: інформування (реалізується експліцитно) і спонукання (представлено імпліцитно). Визначено основні комунікативні цілі адресантів ПГО: інформування, вплив і досягнення комунікативного успіху. Зазначено, що для їх втілення застосувуються комунікативні стратегії інформування, привернення уваги та основні постулати мовленнєвої комунікації: якості, кількості, відношення, способу та ввічливості. Розглянуто максиму скромності в оферативних і шлюбних оголошеннях. Встановлено, що їх особливістю є фактор бенефактивної спрямованості дій на адресата.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-715 +
Шифр НБУВ: РА329964

Рубрики:

      
14.

Красненко О. М. 
Лінгвопрагматичні засоби персуазивності у сучасній французькій мові (на матеріалі публікацій з міжнародних відносин): автореф. дис. ... канд. філол. наук: 10.02.05 / О. М. Красненко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено комунікативно-прагматичні та мовні засоби вираження категорії персуазивності у французьких наукових і науково-публіцистичних текстах (ННПТ) з міжнародних відносин (МВ) 1999 - 2010 рр. Розглянуто персуазивність як текстово-дискурсивну категорію модусного типу, за допомогою якої мовець кваліфікує достовірність того, що повідомляє, через власне переконання. Визначено основні комунікативні стратегії інформування, аргументування і переконування, які використовує автор наукового тексту з міжнародних відносин для впливу на адресата. Розкрито роль архітектонічної структури у формуванні інформативності французького наукового тексту (ФНТ). Визначено семантичні види персуазивності та досліджено морфологічні, синтаксичні, лексичні засоби їх вираження у ФНТ. Проаналізовано особливості вживання засобів персуазивності у ННПТ з МВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш147.11-712
Шифр НБУВ: РА382063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Жаворонкова О.Р. 
Маркетинг в банківській діяльності: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.Р. Жаворонкова ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методичні засади та прикладний інструментарій удосконалення маркетингу у банківській діяльності. Обгрунтовано основні напрями використання маркетингу на підставі партнерських відносин, що сприяють зростанню рівня конкурентоспроможності банків. Доведено необхідність розширення діяльності щодо інформування клієнтів, що найбільш впливає на розвиток партнерства. Досліджено поведінку вітчизняних споживачів банківських послуг, з урахуванням одержаних результатів розроблено методичні засади та нові критерії оцінки їх якості. Запропоновано сегментацію банківських клієнтів за принципом життєвого циклу людини. Розглянуто клієнтську базу даних, що містить інформацію, небхідну для розвитку маркетингу на підставі партнерства. Проаналізовано фінансові можливості різних сегментів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-211.1 +
Шифр НБУВ: РА356362

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Авсюкевич Ю.С. 
Методика навчання презентації англійською мовою студентів економічних спеціальностей: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Ю.С. Авсюкевич ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2009. — 24 с. — укp.

Досліджено аспект навчання презентації англійською мовою студентів III курсу економічних спеціальностей. Наведено визначення презентації як жанру ділового дискурсу. Розкрито суть поняття "ділова презентація". Сформульовано мету та виділено засоби її навчання. Проаналізовано комунікативні та лінгвістичні особливості. Визначено два основні види ділової презентації для навчання, а саме: презентацію-інформування та презентацію-переконання. Теоретично обгрунтовано та розроблено комплекс вправ для навчання ділової презентації на базі процесуально-жанрового підходу. Сфомульовано методичні рекомендації щодо навчання ділової презентації англійською мовою студентів III курсу економічних спеціальностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-913.37 +
Шифр НБУВ: РА366897

Рубрики:

      
17.

Бартащук Т.П. 
Механізми інформаційного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності в умовах сучасної міжнародної конкуренції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Т.П. Бартащук ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Розкрито роль інформаційного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності для підвищення міжнародної конкурентоспроможності за умов посилення жорсткості конкурентної боротьби на світових ринках та визначено конкретні механізми комплексного системного інформування національних виробників з цих питань. Оцінено існуючі можливості запровадження інформаційного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності в Україні. Визначено напрямки розбудови індустрії інформаційного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних виробників з урахуванням сучасного стану економіки України та тенденцій розвитку світового інформаційного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)8 ф + У9(4УКР)0-13 ф +
Шифр НБУВ: РА326411

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Баровська А.В. 
Механізми реалізації державної інформаційної політики у сфері європейської інтеграції: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.В. Баровська ; Акад. муніціп. упр. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено базові категорії, поняття й їх співвідношення, розвинуто наукові засади державної інформаційної політики через класифікацію та систематизацію її принципів і функцій. Узагальнено національний досвід застосування регуляторного інструменту державної інформаційної політики у сфері європейської інтеграції (1998 - 2007 рр.) та проведено порівняння його з досвідом Латвії та Польщі. Визначено мету державної інформаційної політики у сфері європейської інтеграції, досліджено зворотний зв'язок у системі механізмів її реалізації. Досліджено такі технології інформування населення як "інформаційна кампанія" та "поточне інформування". Проведено відбір і обгрунтування адекватних механізмів реалізації державної інформаційної політики у сфері європейської інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4Укр)3:Х915.232.5 +
Шифр НБУВ: РА370892 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Будков Д.В. 
Міжнародно-інформаційна діяльність Української держави. 1917 - 1923 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Д.В. Будков ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 17 с. — укp.

Досліджено становлення процесу міжнародно-інформаційної діяльності різних типів української державності у 1917 - 1923 рр. - Центральної Ради Української Народної Республіки, Української Держави гетьмана П.Скоропадського, радянської України (УСРР), Державного Центру УНР в еміграції. Проаналізовано основні фактори зовнішньополітичного та внутрішнього характеру, які визначали спрямованість та завдання щодо поширення за кордоном інформації про історію та цивілізаційні досягнення українського народу, його сучасне становище, процес відродження національної державності, прагнення України на міжнародній арені. Розглянуто законодавчо-нормативні основи зовнішньополітичної пропаганди, організаційну структуру та функції інформаційних підрозділів відомств міжнародних відносин і спеціалізованих інформаційних установ, сприяння громадських організацій та української діаспори у міжнародно-інформаційній роботі українських урядів. Досліджено форми і методи міжнародно-інформаційної роботи, об'єктивні труднощі на шляху поширення за кордоном правдивих відомостей про Українську державу. Зроблено висновок, що за умов обмежених можливостей щодо дипломатичної роботи міжнародне інформування стає, фактично, провідним напрямом зовнішніх зусиль України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)61-6 +
Шифр НБУВ: РА328277

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Стеценко Ю. В. 
Науково-методичні засади використання засобів масової інформації при розслідуванні злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Ю. В. Стеценко ; Акад.адвокатури України. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено правові і криміналістичні проблеми використання ЗМІ у діяльності органів досудового слідства. Розглянуто визначення поняття взаємодії органів досудового слідства і установ ЗМІ у літературі та наведено власне визначення даного терміна. Проаналізовано нові напрямки використання ЗМІ під час розслідування злочинів. Описано систему тактичних прийомів використання повідомлень ЗМІ у складі тактичних операцій. Наведено критерії допустимості інформування громадськості про результати розслідування кримінальних справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.07 + Х894.9(4УКР)2:Ч62 +
Шифр НБУВ: РА342693

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського