Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Реферативна база даних (3184)Книжкові видання та компакт-диски (2986)Журнали та продовжувані видання (2255)
Пошуковий запит: (<.>U=П07$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 376
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Єременок І.В. 
Удосконалення лущильної машини відцентрової дії: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / І.В. Єременок ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання вдосконалення лущильної машини відцентрового типу та обгрунтування схем лущильних процесів технологічних ліній переробки зерна круп'яних та насіння олійних культур за умов сільськогосподарського виробника. Уточнено математичну модель відцентрової лущильної машини з напрямними трубками довільної кривизни в площині обертання ротора з урахуванням таких нелінійних факторів як зміна напрямку нормальної реакції зернівки на напрямну та умови "заклинення" зерна в трубці від дії сил тертя ковзання, орієнтовану на розв'язання задачі оптимізації робочих органів. На підставі теоретичних та експериментальних досліджень обгрунтовано раціональні параметри робочого органу та режими роботи відцентрової лущильної машини, розроблено рекомендації щодо її удосконалення. Обгрунтовано двохетапну технологічну схему лущення насіння соняшнику обгумованими валками на першому етапі і відцентровими органами на другому заключному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.23-1
Шифр НБУВ: РА314552 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Єрмак В.П. 
Концепція аеродинамічної сепарації насіння сільськогосподарських культур та засоби її реалізації: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.11 / В.П. Єрмак ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2009. — 39 с. — укp.

Розроблено концепцію підвищення ефективності аеродинамічної сепарації насіння, яка передбачає визначення величини вертикальної швидкості насіння (під час входження у горизонтальний потік сепаратора) відповідно до маси окремих насінин. Це забезпечує збільшення ефективності аеродинамічної сепарації у 2,2 - 8,2 разів за незначного збільшення загальних енерговитрат. Запропоновано вдосконалений технологічний процес аеродинамічної сепарації насіння, що не потребує значного збільшення загальних енерговитрат для досягнення високоефективної сепарації. Розроблено варіанти високоефективних сепараторів насіння сільськогосподарських культур. Запропоновано нову універсальну методику оцінювання ефективності процесу сепарації - коефіцієнт передачі енергії. Розроблено алгоритмічні та структурні схеми роботи запропонованих аеродинамічних сепараторів. Обгрунтовано кінематичну модель сепарації насіння сепараторами з вертикальним каналом і математичну модель руху насінин у зустрічному потоці, що враховує її взаємодію з іншими насінинами, різним за швидкістю повітряним потоком і стінками вертикального каналу. Розроблено математичні моделі, методику й алгоритми для ІВМ РС для визначення раціональних конструктивно-технологічних параметрів аеродинамічних сепараторів і встановлено економічний ефект від їх використання у сільськогосподарському виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.854.12 + П148.3 +
Шифр НБУВ: РА364858

Рубрики:

      
3.

Єсіпов О.В. 
Підвищенння точності руху машинно-тракторного агрегату на міжрядній обробці просапних культур: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.В. Єсіпов ; Харк. держ. техн. ун-т сільськ. госп-ва. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано рекомендації стосовно підвищення точності руху машинно-тракторного агрегату (МТА) під час міжрядної обробки посівів цукрового буряка за умов впливу людини на систему автоводіння. Розроблено математичну модель МТА для міжрядної обробки посівів цукрового буряка за одно- та багаторазової, тривалої і безупинної корекцій (впливів) людини на систему автоводіння. Оцінено дії водія агрегату у ході ручної корекції системи автоводіння. Визначено, що тракторист під час виконання міжрядної обробки посівів цукрового буряка здатний зробити до двох відповідних реакцій у секунду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-1 + П215.2-426
Шифр НБУВ: РА314695 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Іващенко С.Г. 
Ремонт гільз циліндрів двигунів сільськогосподарської техніки встановленням компенсаційної вставки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / С.Г. Іващенко ; Харк. держ. техн. ун-т сіл. госп-ва. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу апріорної інформації, експериментально-теоретичних досліджень встановлено причини, характер і розмір зносу гільз циліндрів вітчизняного та закордонного виробництва в процесі їх експлуатації. Розроблено технологічну схему ремонту гільз, методологію та методики дослідження, в тому числі з використанням багатофакторного планування експерименту. Описано метод та ресурсоощадну технологію відновлення гільзи циліндра, яка включає розточування зношеної робочої поверхні (дзеркала), запресування компенсаційної вставки, механічну обробку, поверхнево-пластичне деформування гільзи зі вставкою до розміру поршня та поршневих кілець за кресленням. Вставку рекомендовано виливати зі зносостійкого легованого матеріалу на основі передільного чавуну на відцентровій машині з вертикальною віссю обертання. Експериментально визначено властивості нового легованого матеріалу, формування мікрорельєфу після різних видів обробки. Виконано розрахунок раціональних параметрів технології відцентрового виливання заготівок, а також токарної обробки й алмазного вигладження гільзи зі вставкою. Наведено результати експлуатаційних випробувань відновлених гільз і проведено економічний розрахунок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П074-94-983
Шифр НБУВ: РА314545 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Ізюмський В.А. 
Підвищення міжремонтного ресурсу двигунів мобільної сільськогосподарської техніки електрохіміко-механічним припрацюванням циліндро-поршневої групи: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / В.А. Ізюмський ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2004. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено вплив режиму тертя спряжених поверхонь на макроприпрацьовуваність поршневих кілець до дзеркала гільзи циліндра у процесі електрохіміко-механічного припрацювання (доведення) (ЕХМП(Д). Розкрито механізм ЕХМП(Д) сполучень циліндро-поршневої групи. Обгрунтовано оптимальні значення технологічних факторів ЕХМП(Д) поршневих кілець до гільзи циліндра під час ремонту двигуна, які дозволяють виправити макрогеометричні відхилення деталей з мінімальним зносом. З'ясовано, що економічний ефект від впровадження удосконаленої технології ЕХМП(Д) і обкатування досягається за рахунок зниження собівартості обкатних робіт, витрати картерного мастила на угар і підвищення моторесурсу відремонтованих двигунів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-31 +
Шифр НБУВ: РА333459

Рубрики:

      
6.

Аббасов Зияд Мехрали огли 
Обгрунтування комплексу машин для смугової технології вирощування баштанних культур: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.11 / Зияд Мехрали огли Аббасов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 37 с.: рис. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено технологічний комплекс машин для смугового вирощування баштанних культур. На базі теоретичних і експериментальних досліджень обгрунтовано та розроблено нові технологічні схеми та параметри робочих органів комплексу машин для виконання технологічних операцій: внесення мінеральних та органічних добрив у смуги; зарівнювання борозни одночасно з оранкою смуги; внесення пестицидів одночасно з передпосівною культивацією, стрічково-гніздовий посів із синхронним порційним внесенням гербіцидів, міжрядний обробіток і вибіркове збирання плодів. Розроблений комплекс машин забезпечує ступені зменшення затрат праці, питомих капітальних вкладень і приведених витрат - 75,1; 42,2 та 31,7 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.234 + П241-43-451.3-480
Шифр НБУВ: РА313891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Абдуєв М.М. 
Обгрунтування параметрів сепаратора з нахиленим повітряним каналом для розділення зернових сумішей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / М.М. Абдуєв ; Харк. нац. техн. ун-т сільськ. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Для керування роздільною здатністю та розрахунку параметрів пневматичного сепаратора за допомогою розробленої математичної моделі, в якій враховано сукупність факторів, характерних для руху компонентів суміші у нахиленому повітряному каналі, визначено динаміку руху частинок. Обгрунтовано доцільність урахування впливу нерівномірності швидкості повітряного потоку за висотою каналу як керованого фактора підвищення ефективності сепаратора з нахиленим повітряним каналом. Виявлено нові закономірності впливу основних параметрів такого сепаратора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.854.12 +
Шифр НБУВ: РА348831

Рубрики:

      
8.

Абдуєва Ф. М. 
Обгрунтування параметрів процесу і розробка решіт для вібровідцентрового сепарування насіння кукурудзи: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / Ф. М. Абдуєва ; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше за допомогою побудованих рівнянь динаміки потоку у розроблених вібровідцентрованих решетах встановлено нові закономірності пошарового руху фракцій. Для керування і розрахунку технологічних показників продуктивності та якості розроблено нові математичні моделі процесу сепарування (ПС) зернових сумішей (ЗС) розробленими циліндричними вібровідцентрованими решетами. У моделях вперше враховано конструктивно-кінематичні параметри решіт з інтенсифікаторами-спрямовувачами, динамічну в'язкість і фізико-механічні властивості ЗС. Для оцінювання впливу розроблених решіт на ефективність процесу вібросепарування вперше проведено комплексне обгрунтування їх конструктивних параметрів з урахуванням кінематичних режимів і питомих завантажень, фізико-механічних властивостей ЗС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.854.122-3
Шифр НБУВ: РА377263 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Транспорт   
9.

Абрамов Д.В. 
Вибір та обгрунтування параметрів багатодискових тракторних гальм, що працюють у мастилі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.02 / Д.В. Абрамов ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Визначено вплив рівня охолоджувального мастила у гальмівному механізмі на величину втрат потужності у трансмісії трактора за розімкнутого стану гальмівних дисків. Виявлено вплив параметрів фрикційних дисків, властивостей мастила й інтенсивності наростання тиску у приводі гальмівного механізму на час його включення. Уточнено вимоги до мастил, що застосовуються у багатодискових гальмівних механізмах з урахуванням їх сумісності з іншими механізмами трансмісії. Визначено вплив зміни вагових параметрів і параметрів потужності колісних тракторів, що входять у модельний ряд, на необхідну зміну геометричних розмірів і число фрикційних пар багатодискових гальмівних механізмів за умови їх максимальної уніфікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О342.2-042.73 + П072.1-3 +
Шифр НБУВ: РА339615

Рубрики:

      
10.

Адамчук В.В. 
Механіко-технологічні і технічні основи підвищення ефективності внесення твердих мінеральних добрив та хіммеліорантів: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.11 / В.В. Адамчук ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 40 с. — Бібліогр.: с.34-37. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності механізованого внесення твердих мінеральних добрив і хіммеліорантів шляхом поліпшення якості їх внесення по поверхні грунту та підвищення продуктивності машин. Розроблено наукові засади обгрунтування їх технологічних параметрів. Шляхом математичного моделювання щодо загальних випадків одержано залежності, які описують закономірності процесів, що здійснюють машини для внесення добрив і хіммеліорантів та їх живильники-конвеєри, тукоспрямовувачі, розсівальні органи і допоміжні пристрої. Установлено закономірності сходження добрив з розсівальних органів і характер їх розподілу по поверхні грунту. Виявлено основні фактори, які мають визначальний вплив на показники роботи машин. Обгрунтовано конструкційно-технологічні схеми технічних засобів і типи, конструкційні параметри та режими роботи їх робочих органів. Створено технічні засоби, впроваджені до серійного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.44 +
Шифр НБУВ: РА345099

Рубрики:

      
11.

Алфьоров О.І. 
Підвищення надійності та обгрунтування параметрів водокільцевих вакуумних насосів доїльних агрегатів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.І. Алфьоров ; Харк. нац. техн. ун-т сільс. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Вирішено актуальну науково-технічну проблему щодо підвищення надійності водокільцевих вакуумних насосів доїльних агрегатів, обгрунтовано їх конструктивні параметри. Розглянуто питання впливу цих параметрів на працездатність насосу. Оцінено навантажуваність на лопатки поліпропіленової крильчатки насосу та проаналізовано її напружено-деформований стан і рівень безвідмовності. Визначено конструктивні параметри поліпропіленової крильчатки. За результатами проведених випробувань установлено коригувальний коефіцієнт, що дозволяє уточнити методику визначення продуктивності водокільцевих вакуумних насосів. Розроблено методику та проведено комплексні прискорені випробування насосу з поліпропіленовими крильчатками. Одержано математичну модель прогнозування ресурсу крильчатки. На базі статистичного моделювання проведено інтервальне оцінювання середнього ресурсу поліпропіленових крильчаток. Для підвищення їх ресурсу запропоновано й обгрунтовано техніко-економічні критерії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.922 +
Шифр НБУВ: РА362406

      
12.

Амосов В.В. 
Обгрунтування параметрів універсального висівного апарата для просапних культур: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / В.В. Амосов ; Кіровоград. нац. техн. ун-т. — Кіровоград, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено питання сівби насіння просапних культур вакуумним пневмомеханічним висівним апаратом для розширення його функціональних можливостей і підвищення точності висіву. Розроблено математичні моделі захвату насіння присмоктувальними отворами та їх відокремлення від циліндричної, конічної та тороїдальної поверхонь присмоктувальних отворів. Обгрунтовано раціональні параметри висівного диска та відбивача зайвого насіння. Експериментально досліджено вплив геометричних і кінематичних параметрів вакуумного пневмомеханічного висівного апарата на рівномірність розподілу насіння кукурудзи, сої та цукрового буряка за довжиною ряда. Проведено виробничі випробування сівалок з модернізованими висівними апаратами та розраховано економічний ефект від їх використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.41 +
Шифр НБУВ: РА348881

Рубрики:

      
13.

Анікєєв О.І. 
Обгрунтування параметрів процесу внесення органічних добрив із куп: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.І. Анікєєв ; Харк. нац. техн. ун-т сільськ. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Одержано нові функціональні зв'язки, які виявляють вплив конструкторських параметрів робочого органу розкидача на кількісні та якісні показники розподілу добрив за напрямом розкидання. Базуючись на уточненій математичній моделі процесу взаємодії елементарних мас добрив за умов ковзання встановлено, що найбільшу швидкість мають елементарні маси, у яких є більшою довжина шляху руху по лопатці. З використанням математичної моделі вільного польоту елементарних мас добрив у повітряному середовищі, розробленої за результатами аналізу фактичних траєкторій польоту, визначено, що сила опору середовища пропорційна швидкості польоту, піднесеній до ступеня, який не фіксований, а функціонально взаємозв'язаний з модулем лінійної швидкості та збільшується пропорційно його величині. Запропоновано раціональну розкладку куп добрив на полі, базуючись на математичній моделі їх розподілу по полю за круговим методом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.443-1 +
Шифр НБУВ: РА337523

Рубрики:

      
14.

Андрійчук В.А. 
Науково-технічні основи підвищення ефективності опромінювальних установок для світлокультури рослин: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.09.07 / В.А. Андрійчук ; Харк. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2003. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено науково-технічні основи побудови засобів створення змінних світлових полів, виготовлено та апробовано за виробничих умов їх експериментальні зразки. Запропоновано метод визначення ефективності джерел випромінювання для світлокультури рослин і створено автоматизовану технічну систему для його реалізації. Наведено математичні моделі опромінювальних пристроїв змінного опромінення з круглосиметричним і несиметричним світловим розподілом, на основі яких розроблено аналітичний метод світлотехнічного розрахунку опромінювальних установок. Визначено раціональні режими роботи та запропоновано систему керування установкою змінного опромінення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.2 +
Шифр НБУВ: РА324279

Рубрики:

      
15.

Аннєнков І. О. 
Сільськогосподарське машинобудування Української РСР в умовах наростання кризових явищ (1980-ті роки): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.07 / І. О. Аннєнков ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Висвітлено роль і місце сектору виробництва аграрних машин Української PCP у системі єдиного господарського комплексу СРСР як складової відповідної союзної галузі й окремого сегмента машинобудування республіки. Розглянуто питання функціонування сільгоспмашинобудівних підприємств УРСР за умов "періоду застою" та під час соціально-економічних реформ. Надано оцінки виробничому та науковому потенціалам галузі. Показано взаємовизначальність процесів розвитку сільськогосподарських і технічних наук у механізації й автоматизації сільськогосподарської праці. Встановлено та систематизовано етапи еволюції сфери виробництва сільськогосподарської техніки в Україні з XIX ст. до 1990-х років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-1(4УКР) г + К751(4УКР) г
Шифр НБУВ: РА376658 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Антощенков Р. В. 
Підвищення ефективності експлуатації комбінованих грунтообробно-посівних агрегатів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.05.11 / Р. В. Антощенков ; Харк. нац. техн. ун-т с.-г. ім. П.Василенка. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено математичну модель руху та витрати палива комбінованим грунтообробно-посівним агрегатом, яка дозволяє оцінити вплив динамічних складових руху на витрати енергії за виконання технологічного процесу. Одержано закони руху комбінованого грунтообробно-посівного агрегату на гоні в складі трактора з шарнірно-з'єднаною рамою та сівалки прямої сівби, які дозволяють розв'язувати задачі динаміки й оцінювати тягово-енергетичні показники. Доведено, що найбільший вплив на динаміку агрегата має частота впливу оператора. Визначено, що амплітуда відхилення першої піврами трактора має менший вплив. Обгрунтовано нові закономірності витрат палива та пройденого шляху залежно від впливу оператора на рульове керування. Розроблено систему контролю за траєкторією руху та витратою палива комбінованим агрегатом. Експериментально встановлено, що дана система збільшує продуктивність агрегату на 8 % та зменшує погектарну витрату палива на 5,2 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-9
Шифр НБУВ: РА370823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Артеменко 
Підвищення ефективності роботи сошника і прикочуючого котка посівної секції просапної сівалки: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / Дмитро Юрійович Артеменко ; Кіровоградський національний технічний ун-т. — Кіровоград, 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.413
Шифр НБУВ: РА352620

Рубрики:

      
18.

Артьомов М.П. 
Підвищення стійкості руху орного агрегату при зміні технічних параметрів системи керування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / М.П. Артьомов ; Харк. нац. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено математичну модель сільськогосподарського комплексу "трактор-плуг" під час різних навантажень, яка відрізняється від відомих моделей орного агрегату (ОА) тим, що оцінка взаємодії трактора з плугом виконана з асиметрично прикладеним тяговим опором та різними тяговими зусиллями на колесах. Для змінних умов функціонування розроблено динамічну модель ОА з шарнірно-зчленованим колісним трактором, що дозволяє оцінити стійкість руху. Встановлено нові закономірності впливу технічного стану системи керування орним агрегатом на стійкість руху та напрямки забезпечення його функціональної стабільності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.218.0 +
Шифр НБУВ: РА344532

Рубрики:

      
19.

Артюх О.М. 
Дослідження процесу дозованої роздачі кормів в годівниці кліткових батарей для утримання птиці та обгрунтування параметрів мобільного кормороздавача: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.М. Артюх ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". — Глеваха, 2001. — 17 с. — укp.

Досліджено питання механізації дозованої роздачі сухих кормів і вологих кормосумішей за умов клітково-батарейного утримання та обмеженої годівлі птиці. Викладено існуючі засоби механізації дозування та роздачі кормів за умов клітково-батарейного утримання птиці, проаналізовано роботи з цього напряму, виявлено недоліки й обгрунтовано конструкцію мобільного кормороздавача для забезпечення дозованої роздачі сухих і вологих кормосумішей за умов клітково-батарейного утримання та обмеженої годівлі птиці. Викладено методику інженерного розрахунку кормороздавача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П071.68
Шифр НБУВ: РА317097 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Аюбов А.М. 
Обгрунтування параметрів і режимів роботи шнекового апарата різання для збору незернової частини врожаю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / А.М. Аюбов ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т механізації та електрифікації сіл. госп-ва". — Глеваха, 2002. — 20 с. — укp.

Наведено методики вибору основних параметрів шнекового апарата різання (ШАР), який використовується під час збирання зернових колосових культур за методом обчісування рослин на корені. Розроблено критерій, який дозволяє оцінювати ступінь впливу конструктивних і кінематичних параметрів ШАР на енергетичні та якісні показники його роботи, а також аналітичні залежності, що відображають взаємозв'язок оцінювального критерію з конструктивними, кінематичними й енергетичними параметрами нового пристрою. Оцінено вплив параметрів гвинтового ножа на якість різання обчесаних рослин і формування валка. Проведено експлуатаційно-технологічні випробування збирального агрегату, обладнаного ШАР. Наведено рекомендації щодо вибору параметрів шнекового апарата різання. Встановлено, що застосування шнекового апарата різання у складі агрегату для збирання зернових колосових культур за методом обчісування на корені забезпечує зниження витрат соломи на 25 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.831-3
Шифр НБУВ: РА317648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського