Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (30)Реферативна база даних (735)Книжкові видання та компакт-диски (2498)Журнали та продовжувані видання (1616)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 97
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Стоян Г.О. 
Професійні спілки України (1992-1997 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Г.О. Стоян ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1998. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам діяльності сучасного профспілкового руху в Україні на матеріалах найбільш чисельної і впливової громадської організації - Федерації профспілок України. У дослідженні вперше комплексно проаналізовано нові форми, методи та пріоритетні напрями роботи ФПУ, її членських організацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф72(4УКРР)264

Рубрики:

      
2.

Головко С.Г. 
Політика "нових торі" щодо тред-юніонів (1980-1990 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / С.Г. Головко ; НАН України. Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертаційне дослідження присвячене вивченню суспільно-політичних процесів, що відбувалися у Великій Британії у 1980-1990 рр., у контексті політики неоконсерваторів щодо тред-юніонів. Виявлено основні чинники, що зумовили напрямки політики "нових торі" щодо профспілок і перешкодили активній протидії з боку профспілок; досліджено співвідношення соціально-економічних реформ М.Тетчер і профспілкового фактору, особливості законодавства, що регулювало діяльність тред-юніонів, визначено стратегію і тактику лейбористської партії у сфері її співпраці з профспілками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕЛ)63-48 + Ф69(4ВЛ)41 + Ф72(4ВЛ),8.2

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Докашенко В.М. 
Профспілки України в умовах тоталітарної системи (70-ті - 80-ті рр.): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / В.М. Докашенко ; Дніпропетр. держ. ун-т. — Д., 1999. — 31 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню теоретичних аспектів діяльності професійних спілок на кінцевому етапі панування в Україні радянської моделі тоталітаризму. На основі широкого кола опублікованих та неопублікованих архівних документів, більшість з яких вводиться до наукового обігу вперше, розглядається механізм політичного, ідеологічного та організаційного підпорядкування професійних спілок волі та інтересам держави. Відзначається, що в основі зазначеної підпорядкованості лежало беззастережне визнання профспілками керівної та спрямовуючої ролі правлячої партії, що призвело до видозміни всієї функціональної діяльності масової громадської організації трудящих. Доведено, що в результаті партійного впливу невиправданих масштабів досягла виробничо-масова діяльність професійних спілок, яка разом із викривленою виховною функцією, спрямованою на подальшу ідеологізацію суспільства, заперечувала функцію захисту соціальних інтересів широких верств населення. В результаті зазначених процесів відбулася метаморфоза захисної функції, яка набула яскраво вираженого формального характеру. На підставі статистичних даних з'ясовано кількість працівників, які отримали травми на виробництві та загинули на ньому внаслідок аварії, а також загальну кількість втрачених робочих днів унаслідок захворювань протягом майже двадцятирічного періоду. Розглядається процес виходу професійних спілок з-під партійного впливу. Доводиться цілковита невиправданість і неприпустимість використання усталеного для тоталітаризму типу взаємовідносин між державою та громадською організацією в процесі розбудови демократичної держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф72(2)193(2УК)3

Рубрики:

      
4.

Ярош О.Б. 
Жіночі об'єднання України як суб'єкти державотворення кінця XX століття: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02. / О.Б. Ярош ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Встановлено, що необхідною умовою становлення суб'єктності жінок є їх активна позиція у визвольній боротьбі та державницькій діяльності. Визначено класифікацію жіночих об'єднань за змістом та напрямками діяльності. Висвітлено специфіку і силу впливів міжнародних жіночих об'єднань на характер розвитку жіночого руху в Україні. Доведено, що прояв суб'єктності жіночих об'єднань України тісно пов'язаний з конкретними соціально-економічними та духовними можливостями суспільства. Наведено рекомендації щодо підвищення суб'єктності жіночих об'єднань, які можна використовувати для подальшого теоретичного аналізу та практичного застосування державними та політичними інституціями України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф74(4УКР)040.3
Шифр НБУВ: РА313251 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Аніщук Н.В. 
Тенденції розвитку інституту конституційно-правового статусу жінок в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.13 / Н.В. Аніщук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Комплексно розглянуто теоретичні та практичні проблеми конституційно-правового статусу жінок у ракурсі тенденцій його розвитку та на цій підставі зроблено висновки та наведено рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України в сфері державної політики стосовно соціального становища жінок з урахуванням становлення нових соціально-політичних, економічних та інших відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)343 + Ф74(4Укр)04
Шифр НБУВ: РА315855 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Шумський І.І. 
Молодіжний рух у Західній Україні (1920 - 1939): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / І.І. Шумський ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми генезу ідеї української державності, конфлікти в західноукраїнському молодіжному русі між "батьками" та "синами". Визначено вплив на становлення та розвиток молодіжних організацій і товариств Західної України надмірної інтернаціоналізації та захоплення ідеями інтегрального націоналізму. Показано значення молодіжного руху в Західній Україні для національної консолідації та єднання українських земель. Висвітлено діяльність молодіжних організацій і товариств Західної України у міжвоєнний період, визначено місце та роль національної еліти у громадському житті, вихованні національної стійкості, самоствердження та консолідації, у боротьбі за суверенність і незалежність, розбудову нової України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф75(4УКР3)2 + Ф75(4УКР3)2
Шифр НБУВ: РА316521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Бойко І.С. 
Українська діаспора Австралії як суб'єкт політики: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / І.С. Бойко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2001. — 21 с. — укp.

Проаналізовано причини, шляхи та способи формування української діаспори в Австралії. Визначено соціальну структуру та соціально-політичний статус українців. Виокремлено особливості адаптації та їх інтеграції в іноетнічному середовищі. З'ясовано, що проблема збереження етнічної самосвідомості у діаспорі дуже актуальна. Досліджено діяльність громадських та політичних організацій. Доведено, що українська діаспора Австралії є політично активною частиною українського етносу. Розкрито реальні можливості та форми взаємодії діаспори з Україною. Висвітлено внесок діаспори у досягнення Україною незалежності та розбудову української держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.1 + Ф79(9=УКР)
Шифр НБУВ: РА313085 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
8.

Перепелиця М.П. 
Державна молодіжна політика в Україні (регіональний аспект): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / М.П. Перепелиця ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. НАН України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розглянуто сутність державної молодіжної політики як функцію державних і недержавних інститутів, спрямовану на створення умов для соціального становлення молоді та її розвитку. Обгрунтовано провідну роль у даному процесі державних органів влади на місцях та органів місцевого самоврядування, яка полягає у безпосередньому впливі на молоде покоління. Визначено спільні риси державної молодіжної політики на регіональному рівні та її особливості, що грунтуються на відмінності умов реалізації. Погіршання становища молоді, ускладнення процесів її соціалізації вимагають вдосконалення політики держави щодо молодого покоління. Аргументовано напрямки щодо розширення молодіжної інфраструктури з метою залучення ширшого кола суб'єктів: політичних партій, профспілкових, спортивних, релігійних, молодіжних громадських організацій та об'єднань. Наголошено на необхідності підвищення ефективності державної молодіжної політики, стабілізації та поліпшення економічної та політичної ситуації в країні, консолідації та залученні молоді до вирішення молодіжних проблем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф75(4Укр)64 + Т3(4Укр)64-298
Шифр НБУВ: РА316056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Гнатчук О.С. 
Українські жіночі організації на Буковині (80-ті роки ХІХ - 30-ті роки ХХ ст.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / О.С. Гнатчук ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2001. — 20 с. — укp.

На підставі результатів дослідження значної кількості джерел висвітлено питання зародження та діяльності українських жіночих організацій на Буковині у 80-ті рр. ХІХ - 30-ті рр. ХХ ст. Відзначено, що метою українського жіночого руху на Буковині було духовне розкріпачення жінки та матері. Охарактеризовано етапи, напрями, організаційні форми діяльності українських жіночих товариств у різні періоди державної належності Буковини до Австро-Угорщини та Румунії. Визначено роль преси та публіцистичної діяльності буковинських письменниць у розвитку та піднесенні ролі українського жіноцтва. Проаналізовано співпрацю з іншими товариствами, що діяли у зазначений період на Буковині, у Галичині та в світі. Доведено, що український жіночий рух на Буковині поступово став важливою складовою процесу українського національного відродження в краї: в Австро-Угорщині - у руслі легально-правової діяльності, а під час румунського політичного режиму здійснювався суворий контроль та переслідування з боку місцевої окупаційної влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф74(4Укр337)02 + Т3(4Укр337)52-297 + Т3(4Укр337)61-297
Шифр НБУВ: РА316073 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Окаринський В.М. 
Український скаутський рух (1911 - 1944 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.М. Окаринський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Відтворено комплексну картину зародження, розвитку та діяльності українських скаутських частин у контексті молодіжного руху та суспільного життя України. Розкрито передумови та причини виникнення українського скаутингу як виховного та світоглядного руху. Встановлено співвідношення закордонної та національної складових руху. Реконструйовано особливості організаційної побудови, управління, форм і методів діяльності, що дозволяє з'ясувати основні напрямки розвитку українського скаутського руху. Визначено організаційні форми українського скаутингу за умов підпільного Пласту в 1930-х рр. на західноукраїнських землях, окупованих Польщею. Розглянуто участь руху в різних проявах громадсько-політичного життя України досліджуваного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч422(4Укр)3 + Ф75(2)193(2Ук)12
Шифр НБУВ: РА315877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Дядюк М.С. 
Політизація українського жіночого руху в Галичині: 1921 - 1939 рр.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / М.С. Дядюк ; НАН України. Ін-т українознав. ім. І.Крип'якевича, Ін-т народознав.. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено політизацію українського жіночого руху у контексті суспільно-політичних процесів Галичини 1921 - 1939 рр. Визначено основні етапи організаційного становлення інституційної основи руху - товариства "Союз Українок", поширення його мережі та чисельності. Відтворено ідейно-політичні засади жіночого руху, їх еволюцію. Проаналізовано інтеграцію жіночого руху до суспільно-політичної сфери, вплив українських політичних партій на його політизацію, простежено формування та впровадження механізмів участі жіночих організацій у політичних акціях, розкрито їх взаємодію з європейськими суспільно-політичними процесами першої половини XX ст. Висвітлено основні аспекти діяльності представництв українського жіночого руху Галичини в польському парламенті, у період політичної консолідації та на міжнародній арені.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф74(4Укр331) + Т3(4Укр331)6-297с
Шифр НБУВ: РА317022 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Трофименко Л.С. 
Феномен жіночого політичного лідерства в Україні: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Л.С. Трофименко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2002. — 18 с. — укp.

Проаналізовано феномен жіночого політичного лідерства та його прояви за умов сучасного етапу державотворення в Україні. Досліджено суспільні процеси, що сприяють формуванню жінки як політичного лідера. Висвітлено діяльність жіночих політичних організацій у період утвердження незалежності України. Охарактеризовано стилі жіночого лідерства в політиці та психологічні особливості жінки - політичного лідера. Систематизовано досвід жіночого лідерства в історичному процесі державотворення, його вплив на сучасне громадсько-політичне життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф74(4Укр)041 + Ф038.4
Шифр НБУВ: РА320207 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Соловйов О.М. 
Право власності професійних спілок України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.М. Соловйов ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Розкрито поняття права власності профспілок і його місце в системі права власності України. Наведено класифікацію та надано характеристику суб'єктам, об'єктам, змісту права власності профспілок і підставам його виникнення. Визначено поняття об'єкта права власності профспілок та розглянуто проблеми здійснення профспілками цього права. Надано пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює відносини профспілкової власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.1:Ф72 + Ф72(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА321030

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Єремєєва І.А. 
Політика урядів Великобританії щодо профспілок у 50 - 80-ті рр. ХХ ст. (еволюція форм, методів, засобів): Автореф. дис.... канд. іст. наук: 07.00.02 / І.А. Єремєєва ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2002. — 19 с. — укp.

Висвітлено основні напрямки політики англійської держави щодо профспілок у 1950 - 1980-і рр. Досліджено три форми державної політики у сфері промислових відносин. Проаналізовано основні чинники, що зумовили вибір британськими урядами певної тактики відносно профспілкового руху - політичні настанови консервативної та лейбористської партії. Описано особливості соціально-економічного розвитку країни. Розкрито ступінь впливу тред-юніонів на економічні та політичні процеси британського суспільства. Розглянуто особливості законодавчих актів, які складали основу профспілкової політики. Визначено наслідки діяльності консервативних і лейбористських урядів у сфері промислових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕЛ)6-5 + Ф72(4ВЕЛ) + Ф69(4ВЕЛ)
Шифр НБУВ: РА321550

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Яковлєв О.А. 
Розірвання трудового договору з ініціативи третіх осіб, які не є стороною трудового договору: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.А. Яковлєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Досліджено об'єктивні та суб'єктивні фактори та передумови участі третіх осіб у розірванні трудового договору з певними категоріями працівників. Визначено коло осіб, наділених правом вимагати або ініціювати розірвання трудового договору, їх повноваження. Наведено класифікацію цих осіб, виявлено цілі, які переслідуються під час звільнення працівників на вимогу третіх персоналій, гарантії вивільнених працівників. Обгрунтовано висновок про недоцільність звужування прав профспілок щодо здійснення ними контролю за додержанням законодавства про працю. Зауважено, що діяльність профспілок позитивно впливає на економічну ефективність і соціальну справедливість. Розроблено пропозиції щодо внесення змін до окремих статей Кодексу законів про працю України та інших нормативно-правових актів щодо участі третіх осіб у припиненні трудових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)1 + Ф72(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА327419

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Погребна В.Л. 
Проблеми фемінізму в російській критиці і романах письменниць другої половини ХІХ століття: Автореф. дис... д-ра філол. наук: 10.01.02 / В.Л. Погребна ; НАН України. Ін-т літ. ім. Т.Г.Шевченка. — К., 2004. — 38 с. — укp.

Узагальнено результати полеміки з проблем фемінізму в російській критиці другої половини XIX ст. Детально проаналізовано публіцистику та критику М.С.Лєскова, Ф.М.Достоєвського, М.І.Соловйова, присвячену питанням жіночої емансипації, введено в науковий обіг статті жінок-критиків (Н.Д.Хвощинської, Є.І.Конраді, М.К.Цебрикової). Досліджено процес відображення проблем фемінізму в жіночій романістиці 1860 - 1880-х рр. Проаналізовано феміністичні теми, ідеї, образи, характерні для прози Марка Вовчка, Є.Я.Панаєвої, Ю.В.Жадовської, Л.І.Ожигіної, Є.І.Конраді. Досліджено жанрову своєрідність романів Марка Вовчка, Н.Хвощинської та інших видатних письменниць. Підкреслено, що їх новаторство полягає у жанрових та стилістичних пошуках, а також у знахідках у сфері художньої характерології. Визначено змістові та художні ознаки жіночої мемуаристики, встановлено деякі специфічні, відмінні особливості жіночого письма (автобіографізм, використання подробиць, деталей, особливу емоційність та щирість, ліризм та суб'єктивність). Досліджено типологію жіночих образів у творчості Н.Д.Хвощинської, яка одна з перших відобразила тип "нової жінки". Відзначено, що новаторство письменниці виявилося й у створенні типу жінки, яка "заплуталася", "заблукала".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш4 г(4РОС)5 + Ш5(4РОС)52-34 + Ф74(0),84
Шифр НБУВ: РА330989

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Ващук О.М. 
Конституційно-правовий статус громадських організацій України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / О.М. Ващук ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Проведено дослідження конституційно-правового статусу громадських організацій, проаналізовано механізм його набуття, реалізації та оптимізації. Визначено специфіку конституційної правосуб'єктності громадської організації, розглянуто правові аспекти взаємовідносин громадських організацій з іншими суб'єктами суспільного ладу, наведено пропозиції щодо їх удосконалення. Встановлено чинники формування сучасної системи громадських організацій, запропоновано класифікацію видів та визначено функції даних суспільних об'єднань. Проаналізовано систему гарантій діяльності громадських організацій, обгрунтовано концепцію їх державно-правової (конституційної) відповідальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.8 + Х809(4УКР)2 + Ф79(4УКР)
Шифр НБУВ: РА331127

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Мовчан О.М. 
Українські профспілки в компартійно-радянській системі влади (1920-ті рр.): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / О.М. Мовчан ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2004. — 35 с. — укp.

На підставі аналізу широкого кола історичних джерел, значну частину з яких вперше введено до наукового обігу, досліджено процес становлення та розвитку профспілкової системи УСРР у контексті формування радянського тоталітаризму. Показано методи політичної боротьби більшовиків за керівництво профспілковим рухом у 1920 - 1921 рр. Розглянуто механізм компартійно-радянського контролю за діяльністю профспілкових організацій, що порушував основні права робітничих об'єднань. Особливу увагу приділено питанням формування профспілкової номенклатури. Проаналізовано напрямки та наслідки демократизації профспілкового управління за принципами "робітничої демократії". Показано зміну місця й ролі профспілок у системі тоталітарної влади внаслідок впровадження елементів політики соціального партнерства за умов "класової диктатури". З'ясовано роль професійних спілок як ланки політичної системи, що пов'язує владу з громадськими організаціями. На підставі вивчення їх соціально-економічної та культурно-масової роботи визначено суперечності й особливості діяльності радянських профспілок, головне завдання яких - поєднувати захист прав та інтересів найманих працівників з підтримкою влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф72(4УКР)61 + Т3(4УКР)61-48 +
Шифр НБУВ: РА331922

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Цесарський Ф.А. 
Захисна функція профспілок, форми її реалізації: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Ф.А. Цесарський ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження захисної функції профспілок і проаналізовано форми її реалізації за умов ринкової економіки. Визначено основні етапи розвитку законодавства про профспілки, обумовлені соціально-економічними та політичними змінами в суспільстві, наведено їх правову характеристику. Розроблено рекомендації щодо удосконалення форм взаємодії між роботодавцями та профспілками за умов їх плюралізму. Вперше виявлено спільні риси та проведено розмежування між профспілками та іншими представницькими органами, доведено пріоритетне значення профспілкових організацій у справі захисту трудових прав. З'ясовано питання про зв'язок між кількістю учасників профспілки та обсягом повноважень за представництвом їх інтересів. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства, що регулює форми реалізації захисної функції профспілок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)011 + Ф72(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА334119

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Виздрик В.С. 
Військово-патріотична діяльність УВО-ОУН серед української молоді Галичини (1920 - 1939 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / В.С. Виздрик ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 18 с. — укp.

Проаналізовано програмні документи УВО-ОУН стосовно ідеологічного та військово-патріотичного вишколу, розкрито зміст та основні напрямки національно-патріотичного виховання членів молодіжних товариств. Досліджено форми та методи боротьби УВО-ОУН у міжвоєнний період, визначено роль молодіжних організацій у національно-визвольному русі. Введено у науковий обіг низку невідомих, маловивчених джерел та літератури для надання вільної від ідеологічних упереджень чи штампів минулого оцінки подій з військово-патріотичного виховання української молоді Галичини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф513(4УКР)6'2 + Ф75(4УКР331) + Ч513(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА329105

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського