Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (576)Книжкові видання та компакт-диски (695)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881.9(4УКР)117$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 104
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Сухов 
Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: проблеми відмежування від суміжних злочинів та кваліфікації за сукупністю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Юрій Миколайович Сухов ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2000. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8
Шифр НБУВ: РА315182

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Соловйов Е.П. 
Теоретичні та практичні питання кримінальної відповідальності за фіктивні дії в підприємництві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Е.П. Соловйов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано введення до кримінального права категорії "фіктивні дії у підприємництві". Уперше доведено єдність природи фіктивних дій у підприємстві, спільними ознаками якої є: ознаки, що характеризують правомірну сторону підприємництва та банкрутства - легітимність створення чи придбання суб'єкта підприємницької чи господарської діяльності, наявність засновника або власника даного суб'єкта, можливе тимчасове здійснення законної підприємницької діяльності; ознаки, які свідчать про злочинний зміст фіктивних дій, зокрема: обман держави, юридичних чи фізичних осіб, підробка документів, завдання прямих і непрямих збитків іншим особам, створення умов для вчинення інших злочинів або їх приховування. Запропоновано класифікацію злочинів у сфері господарської діяльності. Визначено поняття створення суб'єкта господарської діяльності як передбачені законодавством дії, наслідок яких є юридичне оформлення статусу юридичної особи (державна реєстрація), а в окремих випадках - одержання спеціального дозволу (лізензії). Доведено доцільність заміни у КК категорії "неоподаткований мінімум доходів громадян" на "карний мінімум", який має бути єдиним для диспозицій та санкцій статей Особливої частини КК та визначатиметься окремим Законом. Розроблено проект постанови Пленуму Верховного Суду України "Про практику застосування судами законодавства про фіктивні дії у підприємницькій діяльності".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА338415

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Чернявський С. С. 
Теоретичні та практичні основи методики розслідування фінансового шахрайства: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / С. С. Чернявський ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 34 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження феномена фінансового шахрайства та проблем розслідування злочинів, пов'язаних з ним. Зроблено висновок про те, що окремі корисливі посягання на фінансові ресурси громадян, суб'єктів господарювання та держави доцільно звести в єдину теоретичну конструкцію, яка охоплює низку технологій злочинної діяльності, різних за кримінально-правовою характеристикою, але спільних за криміналістичними ознаками. Визначено поняття фінансового шахрайства й обгрунтовано його класифікацію, яка є основою для формування методики розслідування. Розкрито співвідношення фінансового шахрайства з тіньовою економікою, організованою злочинністю та корупцією. Проведено структурний аналіз механізму фінансового шахрайства, в основі якого виокремлено класифікаційні групи способу вчинення злочинів, а також ознаки застосовування окремих технологій злочинної діяльності. Обгрунтовано підходи до формування комплексної криміналістичної методики розслідування фінансового шахрайства, а також напрями формування окремих методик, яка має значення для подальшого наукового забезпечення протидії злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.4 + Х894.9(4УКР)311.74
Шифр НБУВ: РА376794 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Богачук В. С. 
Тактичні операції при розслідуванні підроблення грошей: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. С. Богачук ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено стан наукової розробки проблеми розслідування підроблення грошей. Розкрито поняття, сутність та структуру тактичних операцій. Висвітлено місце тактичної операції в системі тактичних засобів за розслідування підроблення грошей. Розглянуто особливості організації та тактики проведення окремих слідчих дій у разі реалізації тактичних операцій під час розслідування даних злочинів. Вивчено форми та механізм взаємодії суб'єктів розслідування за проведення тактичних операцій. Розкрито окремі тактичні операції груп ("збір інформації", "фіксація", "пошук", "перевірка") та показано особливості їх проведення. Розглянуто й узагальнено вітчизняний і закордонний досвід проведення тактичних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА373175 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Бучко М.Б. 
Сучасна корислива економічна злочинність та заходи її попередження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Б. Бучко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено концептуальні аспекти категорії "сучасна корислива злочинність у сфері економіки". Визначено поняття "тіньової" економіки як одного з головних чинників злочинів у сфері господарювання. Проаналізовано структуру та динаміку злочинів, розглянуто тенденції та закономірності злочинності у сфері економіки за сучасних умов розвитку суспільних відносин. Досліджено особливості особистості злочинця, та кримінологічні детермінанти злочинності в зазначеній сфері. Визначено комплекс профілактичних заходів загальносоціального та спеціально-кримінологічного характеру, подано пропозиції для удосконалення законодавства та стосовно практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА321998

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Сукач Н.К. 
Статистична оцінка рівня економічної злочинності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.01 / Н.К. Сукач ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Викладено основні результати дослідження теоретичних аспектів аналізу економічної злочинності (ЕЗ), наведено методологію комплексної статистичної оцінки ЕЗ в Україні за умов трансформаційної економіки. Запропоновано комплекс теоретико-методологічних положень і практичних рекомендацій щодо обліку злочинів, використання методів і результатів аналізу ЕЗ у державі. Доведено доцільність і переваги застосування системи показників інтенсивності, розкладання загального рівня ЕЗ на спеціальний і частинний, методу кластерного аналізу та рейтингової оцінки соціальної напруги регіонів країни за рівнем ЕЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 я3 + Х896.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА342903

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Аурсаліді М. В. 
Системні методи боротьби зі злочинами в економіці: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / М. В. Аурсаліді ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано системний аспект поняття економічної злочинності, поняття "економічний злочин" розглянуто як "адаптаційний механізм" суб'єктів економічних відносин. Проаналізовано економічну злочинність в контексті ефективності економічного регулювання. Виявлено особливості державного регулювання та сучасних методів боротьби з економічною злочинністю в Україні. Сформульовано концептуальні положення та розроблено алгоритм формування управлінського впливу з урахуванням мінімізації рівня економічної злочинності. Обгрунтовано системні методи боротьби з економічними злочинами в термінах і поняттях теорії комунікацій. Застосовано алгоритм формування управлінського впливу з урахуванням мінімізації рівня економічної злочинності для України. Удосконалено механізм боротьби з економічною злочинністю в Україні: сформовано організаційну структуру, що забезпечує прогнозний підхід до регулювання економічної злочинності, а також методологічний аспект механізму боротьби з економічною злочинністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-962 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА382446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Осика І.М. 
Розслідування підроблення документів та їх використання у сфері підприємництва: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.М. Осика ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми розслідування підроблення документів та їх використання у сфері підприємництва. Наведено криміналістичну класифікацію документів, що стають об'єктами підроблення та злочинного використання у даній сфері. Запропоновано визначення способу підроблення документа та способу його використання. Розглянуто сучасні такі способи, описано їх ознаки та розроблено класифікацію. Визначено проблемні питання аналізу первинного матеріалу та наведено відповідні рекомендації. З'ясовано обставини, що підлягають обов'язковому встановленню, а також типові слідчі ситуації початкового етапу розслідування. Надано рекомендації стосовно алгоритму дій слідчого за кожної ситуації. Сформульовано пропозиції щодо підготовки та проведення окремих слідчих дій і судових експертиз документів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА348523

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Важинський В.М. 
Процес доказування при розслідуванні фіктивного підприємництва та пов'язаних з ним злочинів в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Важинський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено процес доказування у кримінальних справах про фіктивне підприємництво та пов'язані з ним злочини в Україні. Показано необхідність теоретичного вивчення проблем реалізації елементів процесу доказування під час розслідування фіктивного підприємництва, зокрема, у разі спрощеного порядку. Досліджено питання щодо правової регламентації доказових категорій у кримінальному процесі України. Визначено особливості доказування під час розслідування фіктивного підпримництва та пов'язаних з ним злочинів в Україні. Наведено пропозиції та рекомендації, а також обгрунтовано положення з метою вдосконалення провадження у кримінальних справах про фіктивне підприємництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА365395

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Білоус В.В. 
Проблеми методики розслідування фіктивного підприємництва: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Білоус ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто структурні елементи криміналістичної характеристики злочину - фіктивного підприємництва (спосіб злочину, час, місце й обстановка, особа злочинця й типові сліди). Визначено їх особливості. З'ясовано суть і криміналістичні ознаки фіктивних підприємств і конвертаційних центрів. Установлено взаємозв'язок фіктивного підприємництва з іншими злочинами, зокрема легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Досліджено питання початкового етапу розслідування фіктивного підприємництва. Розроблено рекомендації щодо планування та організації даного виду злочинів і висунення версій. Розглянуто особливості застосування спеціальних знань та проведення слідчих дій у разі розслідування фіктивного підприємництва (виїмки, слідчого огляду документів, допиту, призначення та проведення судових експертиз). Запропоновано найбільш доцільні тактичні (оперативно-тактичні) операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА331178

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мойсик В.Р. 
Проблеми кримінальної відповідальності за шахрайство з фінансовими ресурсами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.Р. Мойсик ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено кримінально-правову характеристику шахрайства з фінансовими ресурсами (ст. 222 КК України) з детальним розкриттям змісту елементів і ознак складів злочину. На підставі аналізу об'єкта даного злочину визначено його самостійне місце в системі злочинів у сфері господарської діяльності. Досліджено всі ознаки складів злочину, передбаченого ст. 222 КК України, проведено грунтовне відмежування його від інших злочинів. Описано правові категорії, які базуються на нормах національного законодавства. Проаналізовано в контексті диспозиції ст. 222 КК України поняття "шахрайство", "предмет шахрайства з фінансовими ресурсами". Розглянуто питання кваліфікації шахрайства з фінансовими ресурсами за чинним КК України. Наведено практичні рекомендації для правильного застосування відповідних кримінально-правових норм у слідчій, прокурорській та судовій практиці, а також пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117.02
Шифр НБУВ: РА320848 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Дудоров О.О. 
Проблеми кримінально-правової охорони системи оподаткування України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Дудоров ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 34 с. — укp.

Досліджено проблеми тлумачення, застосування та удосконалення кримінального законодавства, що передбачає відповідальність за злочини, які посягають на систему оподаткування. Розкрито соціальну обумовленість криміналізації порушень податкового законодавства. Запропоновано визначення злочинів, що посягають на систему оподаткування. Проаналізовано історичний досвід регламентації кримінальної відповідальності за податкові злочини. З урахуванням бланкетного характеру диспозицій відповідних норм КК розглянуто найбільш дискусійні питання врахування положень податкового законодавства у процесі здійснення кримінально-правової оцінки діянь учасників податкових правовідносин. Розглянуто основні положення та тенденції розвитку податкового законодавства України, а також зарубіжний досвід діяльності у даній сфері. Наведено пропозиції щодо оптимізації змісту диспозицій кримінально-правових заборон, зокрема, щодо заміни ст. 212 КК України нормами про відповідальність за податкове шахрайство, неперерахування податковим агентом податків і зборів та непогашення податкового боргу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х829(4УКР)207 +
Шифр НБУВ: РА351562

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Гуторова Н.О. 
Проблеми кримінально-правової охорони державних фінансів України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / Н.О. Гуторова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 38 с. — укp.

Досліджено сутність і виявлено характерні особливості державних фінансів як родового об'єкта злочинів, особливості механізму заподіяння йому шкоди. Зазначено, що родовий об'єкт злочинів збігається з предметом правового регулювання самостійної галузі права - фінансового права. Здійснено типологізацію злочинів проти державних фінансів на основі видового (групового) об'єкта. З урахуванням історичного розвитку кримінального законодавства та практики його застосування проведено системний аналіз складів злочинів, виявлено недоліки кримінально-правової охорони державних фінансів. Обгрунтовано необхідність, можливість і доцільність створення самостійного інституту Особливої частини кримінального права "Злочини проти державних фінансів". Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117
Шифр НБУВ: РА318492 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Лисенко В.В. 
Проблеми криміналістичного забезпечення розслідування податкових злочинів: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Лисенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2006. — 32 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем криміналістичного забезпечення розслідування податкових і взаємопов'язаних з ними суміжних злочинів. Розглянуто криміналістичні аспекти класифікації податкових злочинів, розроблено методику розслідування фіктивного підприємництва та легалізації (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом. Проаналізовано особливості взаємодії та координації діяльності контролювальних і правоохоронних органів. Наведено модель інформаційно-довідкового забезпечення розслідування злочинів. Розглянуто особливості використання спеціальних знань під час виявлення та розслідування податкових злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.8 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА341972

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Титаренко О.О. 
Проблеми боротьби з економічними злочинами у вугільній промисловості (кримінологічний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Титаренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проаналізовано основні кримінологічні поняття стосовно протидії економічним злочинам. Досліджено криміногенний стан у вугільній промисловості. Розглянуто способи вчинення економічних злочинів та надано характеристику особам, що вчиняють ці злочини. Головну увагу приділено питанням детермінації економічних злочинів і вдосконалення системи заходів протидії цим злочинам у даній промисловості. Розглянуто систему суб'єктів протидії економічним злочинам у вугільній промисловості. Наведено пропозиції щодо основних напрямків удосконалення системи протидії дослідженим злочинам, а також напрямків і форм взаємодії органів внутрішніх справ з іншими спеціальними суб'єктами протидії економічним злочинам у вугільній промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17 +
Шифр НБУВ: РА346299

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Барабаш Т.М. 
Предмет доказування у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.М. Барабаш ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 23 с. — укp.

Висвітлено актуальні проблеми процесуальної діяльності з визначення предмета доказування в кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, а також з встановлення його структурних елементів. Досліджено юридичні питання щодо сутності, змісту, структури та значення предмета доказування для розслідування справ про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Розглянуто механізм взаємодії матеріального та процесуального права в регламентації всіх структурних елементів предмета доказування у справах про ухилення від сплати податків, а також особливості предмета доказування в стадії порушення кримінальної справи про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведено пропозиції щодо вдосконалення правозастосовної діяльності та кримінально-процесуального законодавства України з приводу введення в КПК поняття "предмет доказування" і застосування його структурних елементів у ході розслідування кримінальних справ, зокрема, справ про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА321620

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Мілевський О.П. 
Початковий етап досудового провадження у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О.П. Мілевський ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано застосування структурного підходу до визначення початкового етапу досудового провадження, що дозволяє встановити його внутрішню організацію та виявити основні елементи. Подано визначення досудового провадження, поняття, змісту та розкрито значення початкового етапу розслідування злочинів. Визначено проблемні питання порушення кримінальної справи, типові слідчі ситуації та версії, особливості проведення та організації слідчих дій на початковому етапі досудового провадження ухилень від оподаткування. Розглянуто особливості використання спеціальних знань і забезпечення законності у процесі розслідування ухилень сплати податків і зборів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.07 + Х881.9(4УКР)117.8
Шифр НБУВ: РА374007 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бобонич Є.Ф. 
Порушення порядку зайняття господарською діяльністю та діяльністю з надання фінансових послуг: кримінально-правова характеристика (ст. 202 Кримінального кодексу України): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Є.Ф. Бобонич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання кримінальної відповідальності за порушення порядку зайняття господарською діяльністю та діяльністю з надання фінансових послуг. Доведено, що об'єктивна складова злочину характеризується вчиненням фактичної господарської дії - заготовлення та реалізації продукції, надання послуг і виконання робіт без належної легітимації господарської діяльності (без державної реєстрації особи як суб'єкта підприємницької діяльності, без одержання ліцензії, з порушенням ліцензійних умов), а укладення правочинів (договорів) з порушенням порядку легітимації господарської діяльності регулюється нормами ЦК і ГК України про визнання правочинів (договорів) недійсними. Розглянуто проблемні питання застосування положень ст. 202 КК України. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України про встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку зайняття господарською діяльністю з надання фінансових послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.4 +
Шифр НБУВ: РА369284

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Савчук Т. І. 
Попередня перевірка первинного матеріалу про економічні злочини у стадії порушення кримінальної справи: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / Т. І. Савчук ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Розглянуто поняття та види економічних злочинів, визначено особливості механізму економічних злочинів, які впливають на прийняття рішення про порушення кримінальної справи, а також питання протидії виявленню економічних злочинів. Висвітлено проблемні питання виявлення ознак даних злочинів і збирання первинного матеріалу, та сформульовано рекомендації щодо оцінки первинного матеріалу про економічні злочини. Розроблено перелік документів, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення про порушення кримінальної справи про економічні злочини, та сформульовано пропозиції щодо удосконалення законодавства та відомчих нормативних актів, які регулюють діяльність правоохоронних і контролюючих органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА379728 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Сахарова О.Б. 
Попередження органами внутрішніх справ злочинів, що вчиняються на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.Б. Сахарова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2003. — 18 с. — укp.

Проаналізовано систему державних органів, які в межах своїх повноважень та компетенції здійснюють регулювання та контроль за діяльністю на ринку цінних паперів (РЦП) України, а також законодавчого регулювання цього ринку на предмет виявлення проблемних питань у системі державного регулювання та контролю за РЦП. Виділено специфічні та загальні криміногенні детермінанти, які обумовлюють вчинення злочинів на РЦП, виявлено причини, які породжують злочини, та умови, що сприяють їх вчиненню. Визначено наявні тенденції діяльності учасників РЦП, які мають криміногенний характер. З'ясовано типові способи вчинення злочинів під час випуску та обігу цінних паперів, а також структуру злочинності на РЦП. Вивчено та проаналізовано організацію та практику роботи органів внутрішніх справ, а саме, Державної служби боротьби з економічною злочинністю та управлінь боротьби з організованою злочинністю, щодо попередження та виявлення злочинів у сфері РЦП. З'ясовано можливості застосування в Україні відповідних норм міжнародно-правових актів, а також врахування кримінального законодавства зарубіжних країн щодо відповідальності за злочини на РЦП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12 + Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА323718

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського