Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (15)Реферативна база даних (144)Книжкові видання та компакт-диски (276)Журнали та продовжувані видання (95)
Пошуковий запит: (<.>U=Ц99$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Царенко І. Л. 
Інноваційно-педагогічні технології у системі підготовки майбутніх вчителів з безпеки життєдіяльності : автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / І. Л. Царенко ; Ін-т пед. освіти і освіти дорослих АПН України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Охарактеризовано напрями розвитку системи підготовки майбутніх вчителів з безпеки життєдіяльності. Обгрунтовано науково-теоретичні засади щодо розробки інноваційно-педагогічних технологій у процесі підготовки студентів вищих педагогічних НЗ з безпеки життєдіяльності. Розроблено дослідницьку технологію лабораторного практикуму. Вдосконалено зміст, організаційно-педагогічні умови формування готовності майбутніх вчителів щодо викладання основ безпеки життєдіяльності у середній школі на засадах технологічного підходу та методику визначення готовності студентів до викладання ОБЖ на основі розроблених і структурованих критеріїв. Уточнено теоретичний зміст понять "інноваційність педагогічної технології" та "готовність до викладання ОБЖ". Розглянуто теоретичні положення щодо інтегративних процесів у професійній освіті та професійній підготовці студентів з безпеки життєдіяльності у вищих педагогічних НЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311,01 + Ч489.518.5 + Ц99 р(4УКР)3-3
Шифр НБУВ: РА371314 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Марова С.Ф. 
Механізми державного управління безпекою життєдіяльності населення техногенних регіонів: автореф. дис. ... д-ра наук з держ. упр. : 25.00.02 / С.Ф. Марова ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2010. — 40 с. — укp.

Розкрито сутність техногенної й екологічної безпеки на підставі розмежування даних понять, їх пріоритетів, завдань і механізмів вирішення. Висвітлено необхідність створення системи управління безпекою життєдіяльності населення, яка б враховувала екологічні умови мешкання в техногенно напружених регіонах. Запропоновано інноваційний підхід до управління безпекою життєдіяльності на підставі дрібного районування території, що надає можливість враховувати специфічні регіональні особливості. Розроблено методологічний підхід до визначення рівня техногенного напруження території. Визначено механізм визначення комплексної оцінки потенційної небезпеки підприємств, яка, на відміну від існуючих, має чіткі класифікаційні критерії, що надає можливість формалізувати розрахунок екологічних платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.15 + Х859(4УКР)021.1 + Ц99,0
Шифр НБУВ: РА372413 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Миценко І.М. 
Організаційно-економічний механізм регулювання безпеки життєдіяльності: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / І.М. Миценко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2005. — 30 с. — укp.

Досліджено теоретичні, науково-методичні та правові проблеми формування організаційно-економічного механізму регулювання безпеки життєдіяльності (БЖД). Обгрунтовано значення БЖД як системотвірного елемента національної безпеки у соціальній, екологічній і науково-технологічній сферах. Визначено та охарактеризовано складові БЖД у виробничій, невиробничій, продовольчій, екологічній, соціальній і трудовій сферах у системі державного та регіонального управління. На підставі статистичних даних і результатів соціологічних опитувань визначено основні проблеми БЖД населення України та пріоритетні напрямки діяльності державних і регіональних органів управління у сфері її забезпечення. Обгрунтовано значення екологічної та виробничої безпеки у процесі формування БЖД. Розроблено концептуальну модель БЖД, що визначає зміст і спрямованість управлінської діяльності у процесі її забезпечення та регулювання. Обгрунтовано необхідність застосування організаційної, економічної та еколого-економічної підсистем для створення та реалізації механізму регулювання БЖД. Наведено пропозиції щодо удосконалення концептуальних принципів її управління на регіональному рівні. Визначено пріоритети та загальні напрями роботи у сфері формування та забезпечення БЖД, критерії та чинники їх оцінки. Запропоновано здійснювати оцінку та прогнозування стану безпеки життєдіяльності на основі більш придатних для БЖД систем моделювання з застосуванням економіко-статистичних методів і моделей, індикативного аналізу, кластерних процедур класифікації у процесі обгрунтування пріоритетних напрямів управління безпекою життєдіяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-94 + Ц99 +
Шифр НБУВ: РА334700

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Петухова Т. А. 
Підготовка майбутніх учителів до формування культури безпеки життєдіяльності в учнів основної школи: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / Т. А. Петухова ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано, розроблено й експериментально перевірено методику підготовки майбутніх вчителів до формування культури безпеки життєдіяльності в учнів основної школи. Визначено педагогічні умови підготовки майбутніх вчителів до формування культури безпеки життєдіяльності в учнів основної школи. Запропоновано визначення поняття "культура безпеки життєдіяльності". Конкретизовано значення спецкурсу "Психолого-педагогічні основи культури безпеки життєдіяльності" у професійній підготовці майбутніх вчителів. Систематизовано та доповнено навчально-методичне забезпечення навчальної дисципліни "Безпека життєдіяльності" щодо сучасних наукових теоретичних уявлень про безпеку життєдіяльності та пріоритетів державної політики в галузі освіти. Уточнено найважливіші періоди розвитку безпеки життєдіяльності як науки. Встановлено поняття "безпека життєдіяльності" та вдосконалено теоретико-методологічні підходи до проблеми навчання з безпеки життєдіяльності у ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352.251 + Ч489.511.203 + Ц99 р(4УКР)3-3
Шифр НБУВ: РА377068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського