Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (315)Книжкові видання та компакт-диски (174)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч511.143$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 46
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Білецька 
Теоретико-методичне обгрунтування тестування фізичної підготовленості молодших школярів у процесі фізичного виховання: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Вікторія Вікторівна Білецька ; Національний ун-т фізичного виховання і спорту України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 + Ч421.354 + Ч421.331.1
Шифр НБУВ: РА359246

Рубрики:

      
2.

Бакіко І.В. 
Поєднання базової і варіативної частин програми з фізичної культури школярів: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / І.В. Бакіко ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 17 с. — укp.

Здійснено порівняльний аналіз програм з фізичної культури для учнів загальноосвітньої школи. Вперше обгрунтовано зміст варіативної частини програми з фізичної культури для загальноосвітніх шкіл з різною матеріальною базою. Встановлено співвідношення базової та варіативної частин шкільної програми, що складає у молодшому шкільному віці 70 : 30 %; середньому - 60 : 40 %; старшому - 50 : 50 % навчального матеріалу. Досліджено процес формування науково-методичних та нормативних засад програм фізичної культури загальноосвітніх шкіл в Україні протягом останніх 10-ти років. Вивчено ставлення учителів фізичної культури та батьків до фізичного виховання школярів. Розроблено експериментальну шкільну програму з фізичної культури та перевірено її ефективність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 + Ч421.354 +
Шифр НБУВ: РА351076

Рубрики:

      
3.

Боднар Я.Б. 
Теоретичні та методологічні засади фізичного виховання молоді Галичини кінця ХІХ - початку ХХ століття (до 1939 р.): Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Я.Б. Боднар ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2002. — 18 с. — укp.

Визначено передумови зародження науково-методичної думки в галузі фізичного виховання в Галичині наприкінці XIX - на початку XX ст. (до 1939 р.). Охарактеризовано розвиток теоретичної думки щодо фізичного виховання у працях провідних педагогів Галичини. Досліджено основні принципи, засоби, форми фізичного виховання молоді, виявлено специфічні особливості організації фізичного виховання молоді в Галичині даного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143г(4УКР)
Шифр НБУВ: РА318531 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
4.

Бурень Н. В. 
Корекція фізичної підготовленості та функціонального стану студентів технічних спеціальностей засобами фізичної культури і спорту: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / Н. В. Бурень ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 22 с. — укp.

Розроблено методику корекції фізичної підготовленості та функціонального стану організму студентів технічних ВНЗ. Показано, що рівень підготовленості за шкалою державних тестів України відповідає оцінці "середній" та "нижче середнього". Застосовано факторний аналіз, який визначає три основні фактори, які впливають на рівень фізичного стану студентів технічного ВНЗ. Виділено три основні чинники: чинник (43,6 %), який характеризує рівень функціонального стану серцево-судинної та дихальної систем організму, а також показники фізичної підготовленості, чинник (15,7 %), який характеризує рівень фізичного розвитку та чинник, який характеризує рівень розвитку витривалості та стійкості до гіпоксії (14,3 %). Вперше запропоновано методику корекції фізичної підготовленості та функціонального стану, яка включає засоби розвитку координаційних здібностей та швидкісно-силових якостей, засоби настільного тенісу для розвитку психофізичних здібностей та вправи для розвитку загальної витривалості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.1 + Ч511.143
Шифр НБУВ: РА376908 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Вовк В.М. 
Педагогічні основи наступності фізичного виховання учнівської і студентської молоді: автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.07 / В.М. Вовк ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 40 с. — укp.

Досліджено сутність нової педагогічної категорії "наступність фізичного виховання" учнівської та студентської молоді. Розроблено новий теоретико-прикладний напрямок педагогічної науки - діалектика наступності у системі неперервного фізичного виховання. Обгрунтовано концептуальну модель забезпечення процесу наступності фізичного виховання особистості старшокласника, студента. Виявлено, що наступність фізичного виховання, як педагогічна категорія створює умови для вирішення діалектичних суперечностей переходу особистості з одних умов фізичного виховання в інші, об'єктно-суб'єктного перетворення особистості на основі цілеспрямованого розвитку внутрішньої позиції і позитивної Я-концепції. Розроблено на основі комп'ютерних технологій інформаційно-діагностичну систему оцінки фізичного стану та фізичної підготовки, яка є ефективною допомогою вчителям фізичної культури, викладачам фізичного виховання в діагностиці фізичного стану, фізичної підготовки, а також для підготовки диференційованих навчально-виховних і тренувальних програм наступності, запропонованих кожній особистості з урахуванням їх стану здоров'я, адаптації і фізичної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч311.207 + Ч511.143 +
Шифр НБУВ: РА367942

Рубрики:

      
6.

Водлозеров В.Є. 
Ефективність використання інноваційних тренажерів локально направленої дії в масовій фізичній культурі: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / В.Є. Водлозеров ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено ефективні методи використання інноваційних тренажерів локально спрямованої дії та вивчення адаптаційно-тренувальних ефектів у процесі рухової активності учнівської молоді. Установлено, що систематичне використання розроблених тренажерів для силового тренування м'язів верхніх і нижніх кінцівок учнів внаслідок варіювання й активізації подразника вірогідно зумовлює більший позитивний ефект (розвиток максимальної сили, силової витривалості м'язів, рухливості в суглобах, більш виражену реакцію серцево-судинної системи і менш виражену динаміку адаптаційних процесів (зменшення "звикання" організму до фізичних навантажень) у порівнянні з ефектами, одержаними під час використання існуючих тренажерів. На підставі результатів досліджень обгрунтовано доцільність занять зі створеними тренажерами у комплексному режимі, оскільки за цього тренування є більш ефективним внаслідок збільшення варіативності подразника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 +
Шифр НБУВ: РА357680

Рубрики:

      
7.

Гладощук О.Г. 
Педагогічні умови вдосконалення культури зміцнення здоров'я студентів в системі фізичного виховання у вищому навчальному закладі: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / О.Г. Гладощук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення культури зміцнення здоров'я й удосконалено педагогічні умови формування здорового способу життя сучасної студентської молоді. Визначено вплив позитивних і негативних факторів на здоров'я сучасної молоді. Розрито сутність біосоціального поняття "здоров'я" як соціокультурного феномену. Виявлено, що незадовільний стан здоров'я сучасної молоді та студентів обумовлений зневажливим ставленням більшості з них до основних норм здорового способу життя, є загальнонаціональною проблемою, що призводить до зменшення чисельності населення країни, зниження загального рівня фізичного та психічного здоров'я нації. Зроблено висновок про доцільність проведення комплексних цільових досліджень причин незадовільного фізичного стану здоров'я студентської молоді, підвищення рівня знань студентів щодо особливостей формування, збереження та зміцення здоров'я, впровадження норм здорового способу життя у повсякденну практику. Обгрунтовано необхідність формування відповідального ставлення сучасної молоді до власного здоров'я.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 + Ч481.354 +
Шифр НБУВ: РА356000

Рубрики:

      
8.

Голенкова Ю. В. 
Саморегуляція як фактор формування майбутніх вчителів фізичної культури: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / Ю. В. Голенкова ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше обгрунтовано необхідність використання прийомів саморегуляції як фактора професійної підготовки майбутніх вчителів фізичної культури. Експериментально перевірено вплив застосування прийомів саморегуляції на психофізіологічний стан і рівень успішності навчання студентів факультету фізичного виховання. Встановлено доцільність застосування прийомів саморегуляції в процесі професійного вдосконалення молодих вчителів фізичної культури. Доповнено наукову інформацію про можливості використання саморегуляції в оптимізації праці вчителя фізичної культури. Підтверджено, що особливості процесу саморегуляції психічних станів педагогів обумовлюють якість їх професійної діяльності. Уточнено дані щодо необхідності формування усвідомленої саморегуляції довільної активності майбутніх вчителів через створення умов для розвитку та вдосконалення особистісних властивостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА382862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Головченко О. І. 
Особливості впливу фізичного виховання на формування особистості учнів середнього шкільного віку: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / О. І. Головченко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Виявлено факторну структуру спеціально організованої та спонтанної рухової активності підлітків 11 - 15-ти років, яка обумовлюється мотиваційно-ціннісною сферою та гармонійністю фізичного розвитку їх особистості. Встановлено порогові показники компонентів рухової активності, за яких відбувається вплив на формування високих рівнів прояву пам'яті, мислення й адекватності самооцінки учнів та обгрунтовано спосіб оцінки ефективності їх розвитку засобами фізичного виховання. Набуло подальшого розвитку удосконалення форм і засобів фізичного виховання школярів. Уточнено сучасні уявлення про взаємозв'язок і взаємовплив психіки та соматики у процесі формування особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2-734 + Ю983.402.2 + Ч511.143
Шифр НБУВ: РА382811 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Горшова І.В. 
Вплив фізичних навантажень різного спрямування на адаптацію підлітків до несприятливої метеоситуації: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / І.В. Горшова ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2010. — 19 с. — укp.

Вивчено та вирішено проблему підвищення адаптивних можливостей (АМ) підлітків 11 - 16-ти років до несприятливої метеоситуації (НМС) засобами фізичної культури з використанням різних форм занять у системі фізичного виховання учнів. Проаналізовано вплив фізичних навантажень різного спрямування на фізичну працездатність, аеробну й анаеробну (лактатну) продуктивність, якісні параметри фізичної підготовки, які реєструвалися за умов різної метеоситуації. Визначено ефективні режими тренувань для вдосконалення АМ хлопців і дівчат. Встановлено, що найкращі засоби вдосконалення АМ до НМС - заняття з легкої атлетики, плавання, баскетболу та веслування. Доведено ефективність вдосконалення АМ підлітків до НМС за допомогою даних засобів, що зумовлено віковим і статевим факторами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА372546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Дмитрів Р. В. 
Вікові зміни складу тіла і розвитку м'язової сили у школярів, які проживають у різних соціально-природних умовах: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / Р. В. Дмитрів ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено фізичний розвиток, компонентний склад тіла та розвиток м'язової сили у школярів 7 - 16-ти років, які проживають за різних соціально-природних умов. Стверджено, що найбільші абсолютні показники спостерігаються у школярів села гірської місцевості, причому у юнаків старшого шкільного віку є доволі високими, їм поступаються діти міста. Найнижчі показники - у більшості школярів села. Виявлено, що у показниках маси та довжини тіла хлопчики Прикарпаття у деяких вікових групах переважають ровесників з інших регіонів України, а в показниках обхвату грудної клітки їм поступаються. Підтверджено, що співвідношення основних компонентів маси тіла змінюється з віком та є визначальним щодо сенситивних періодів розвитку силових здібностей у школярів. Розширено уявлення про соматофізіометричні властивості дітей 7 - 16-ти років, які реалізують програму щодо використання засобів і методів диференційованого фізичного виховання школярів і використані з метою гармонізації їх фізичного розвитку та служать підгрунтям для адекватного дозування фізичних навантажень, спрямованих на розвиток такої фізичної якості, як м'язова сила.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 + Ч511.492
Шифр НБУВ: РА376907 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Дугіна Л. В. 
Корекція фізичного стану дітей-сиріт 1 - 4 років засобами фізичної культури: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / Л. В. Дугіна ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Оприлюднено результати констатуючого дослідження, в якому визначено фізичний стан за морфофункціональними показниками та загальним психологічним розвитком дітей-сиріт і дітей, що виховуються в сім'ях, проведено порівняльний аналіз між ними. Визначено найбільш значні відхилення у стані здоров'я дітей-сиріт 1 - 4 років життя. На підставі одержаних даних про фізичний стан розроблено й експериментально обгрунтовано методику занять фізичними вправами з урахуванням корекції різних відхилень у фізичному розвитку та стані здоров'я для дітей-сиріт 1 - 4 років життя. Експериментально встановлено, що диференційоване застосування комплексів фізичних вправ для корекції відхилень у фізичному стані дозволило досягти дітьми-сиротами 1 - 4 років життя норми показників у фізичному та психомоторному розвитку та кардіореспіраторного апарату, що сприяло збільшенню кількості усиновлених дітей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА381512 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Дяченко А. А. 
Корекція порушень постави дітей молодшого шкільного віку з послабленим зором засобами фізичного виховання: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / А. А. Дяченко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проведено аналіз результатів біомеханіки ходьби та порушень біогеометричного профілю постави дітей молодшого шкільного віку за допомогою антропометричних, біомеханічних методів дослідження за умов педагогічного експерименту. Розроблено корекційну технологію, яка дозволяє за допомогою фізичних вправ різної біомеханічної спрямованості впливати на стан постави дітей молодшого шкільного віку. Апробовано корекційну технологію порушень постави молодших школярів, яка може використовуватися у процесі організованих занять із фізичної культури у школі та самостійно.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.491 + Ч511.143
Шифр НБУВ: РА372140 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Жула Л. В. 
Оперативний контроль фізичної підготовленості студенток вищого навчального закладу у процесі занять з фізичного виховання: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / Л. В. Жула ; Черніг. нац. пед. ун-т ім. Т.Г. Шевченка. — Чернігів, 2010. — 20 с. — укp.

Виявлено достовірні розходження в показниках: антропометрії, фізичної підготовленості, тензодинамометрії, стабілографії студенток, які займаються фізичним вихованням і спортом. Побудовано моделі біодинамічних і стабілографічних характеристик опорних реакцій тіла студенток ВНЗ, факультету фізичного виховання та студенток-волейболісток, а також визначено пріоритетні показники фізичної підготовленості, які мають переважні значення в основній підготовці. Розроблено цільову програму оперативного педагогічного контролю фізичної підготовленості студенток у процесі занять з фізичного виховання та спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА375754 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Захаріна Є.А. 
Формування мотивації до рухової активності у процесі фізичного виховання студентів вищих навчальних закладів: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Є.А. Захаріна ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Вперше визначено специфіку взаємозв'язку мотивації студентів до фізичного виховання з рівнем їх рухової активності та показниками фізичного здоров'я. На підставі урахування зовнішніх і внутрішніх факторів формування мотивації студентів вперше обгрунтовано комплекс організаційно-педагогічних заходів щодо удосконалення процесу фізичного виховання. Розроблено й експериментально апробовано модель поетапного розвитку мотивації студентів до рухової активності, визначено основні напрями її реалізації у ВНЗ, уточнено причини незадоволеності студентів і викладачів організацією фізичного виховання. На підставі теоретичного узагальнення та порівняльного аналізу мотиваційних теорій розроблено наукові підходи щодо формування мотивації до рухової активності студентів у процесі фізичного виховання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 +
Шифр НБУВ: РА358392

Рубрики:

      
16.

Зубаль М.В. 
Розвиток і вдосконалення фізичних якостей хлопців 7-17 років різних соматотипів: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / М.В. Зубаль ; Львів. держ. ун-т фізичної культури. — Л., 2009. — 19 с. — укp.

Вперше встановлено особливості прояву та приросту фізичних якостей у хлопців різних соматотипів від 7-ми до 17-ти років, що сприяє виокремленню сенситивних періодів, періодів із середнім, низьким темпом зміни та несприятливих в аспекті впливу на фізичні якості періодів. Вдосконалено фізичні якості та покращання здоров'я хлопців шкільного віку під час фізичного виховання на підставі диференційованого підходу. Доповнено знання про організаційно-методичні положення впливу на фізичні якості хлопців 7 - 17-ти років у процесі фізичного виховання та зміну фізичного стану хлопців стану 9 - 10-ти, 16 - 17-ти років найчисельніших соматотипів під впливом чинної та розробленної з урахуванням цих положень програм удосконалення фізичних якостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 +
Шифр НБУВ: РА363729

Рубрики:

      
17.

Каніщева О. П. 
Диференційований підхід до фізичного виховання студентів із низькими адаптаційними можливостями організму: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання та спорту : 24.00.02 / О. П. Каніщева ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено показники функціонального стану, що відповідають низькому соматичному здоров'ю, та рівні адаптаційного потенціалу студентів 1-го курсу технічних (юнаки) і економічних (дівчата) спеціальностей ВНЗ за морфо-функціональними показниками. Визначено найбільш важливі морфо-функціональні показники, які впливають на адаптаційний потенціал і модельні характеристики показників, що відповідають донозологічному стану організму з напруженням механізмів адаптації студентів. Встановлено вплив різних видів академічних фізкультурно-оздоровчих занять на розвиток рухових якостей студентів. Експериментально перевірено ефективність використання диференційованих програм оздоровчих занять з фізичного виховання, що передбачають підвищення адаптаційних можливостей студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА381142 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Карачевська Н.В. 
Навчально-ігрове середовище як важливий чинник виховання емоційно-вольових якостей молодших школярів на уроках фізичної культури: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.02 / Н.В. Карачевська ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено й апробовано модель навчально-ігрового середовища як цілісної системи, в якій процес виховання емоційно-вольових якостей є системотворчим чинником. Розглянуто теоретико-методологічний, психолого-педагогічний та технологічний блоки даної моделі. Доведено необхідність використання навчально-ігрового середовища у комплексі засобів фізичного виховання з метою розвитку емоційно-вольових якостей дітей молодшого шкільного віку. Розкрито особливості зв'язків між компонентами навчально-ігрового середовища, врахування яких дозволяє забезпечити виховання емоційно-вольових якостей у процесі навчання молодших школярів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.352.21 + Ч421.354 + Ю983.520.2 + Ч511.143 +
Шифр НБУВ: РА351163

Рубрики:

      
19.

Королінська С.В. 
Клубна форма організації фізичного виховання у вищих навчальних закладах: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / С.В. Королінська ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему удосконалення організації фізичного виховання студентів ВНЗ. Розроблено концепцію клубної форми організації занять з фізичного виховання. Виявлено мотиваційні пріоритети молоді, особливості рухового режиму студентів та динаміку захворюваності. Охарактеризовано фізичний стан і рівень підготовки студентів у процесі занять різними видами рухової активності. Вперше визначено найбільш ефективні умови клубної форми організації занять. Експериментально підтверджено ефективність розробленої концепції організації фізичного виховання, в основу якої покладено максимальне врахування фізкультурно-оздоровчих і спортивних інтересів студентів, їх фізичного стану, попереднього досвіду фізкультурно-оздоровчої практики та наявної матеріально-технічної бази. Основні результати наукового дослідження впроваджено у практику навчального процесу Національного фармацевтичного університету. Розроблено практичні рекомендації щодо впровадження нових форм клубної роботи в системі вузівської підготовки для викладачів фізичного виховання, керівників спортивних клубів і студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143 + Ч481.354 + Ч481.387 +
Шифр НБУВ: РА350897

Рубрики:

      
20.

Кошева Л. В. 
Формування корпоративної культури студентів вищих технічних навчальних закладів засобами фізичного виховання: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / Л. В. Кошева ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2011. — 20 с. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено модель формування корпоративної культури студентів технічних ВНЗ засобами фізичного виховання. Теоретично обгрунтовано й експериментально перевірено вплив фізичного виховання на формування системи цінностей у студентів технічних ВНЗ. Розроблено й експериментально перевірено педагогічні технології формування корпоративної культури студентів технічних ВНЗ засобами фізичного виховання. Уточнено поняття сутності та структури корпоративної культури. Вдосконалено форми та методи формування особистісних якостей студентів у контексті корпоративної культури. Висвітлено основні положення особистісно орієнтованого підходу до формування корпоративної культури студентів технічних ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.143
Шифр НБУВ: РА382348 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського