Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Радченко О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Радченко О.В. 
Інституційна взаємодія народовладдя та органів державної влади у виборах: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / О.В. Радченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2004. — 16 с. — укp.

Розглянуто актуальні теоретичні та методологічні проблеми інституційної взаємодії народовладдя та органів державної влади під час здійснення виборів. Проаналізовно існуючі концепції демократії та форми взаємозв'язку виборчого процесу з органами державної влади. Досліджено сутність, природу, ознаки та форми адміністративного ресурсу в державному управлінні. Визначено вплив виборчих систем на структуру та діяльність органів державної влади. Запропоновано виборчі моделі демократичного державотворення. Проаналізовано позитивний досвід діяльності органів державної влади у виборчому процесі. Визначено шляхи його удосконалення, зокрема запропоновано впровадження реального народовладдя, поширення нової філософії державної влади, спрямованої на відкритий толерантний партнерський діалог з населенням та активне залучення громадян до державного управління на принципах партіципаторності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)526 +
Шифр НБУВ: РА333651

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Радченко О.В. 
Клініко-гемодинамічні та метаболічні ефекти моксонідину у хворих на метаболічний синдром Х: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.11 / О.В. Радченко ; Запоріз. держ. мед. ун-т. — Запоріжжя, 2005. — 22 с. — укp.

Проведено дослідження діастолічної функції лівого шлуночка (ЛШ), варіабельності серцевого ритму (ВРС) та активності ренін-ангіотензинованої системи (РАС). Здійснено оцінку впливу моксонідину за умов його застосування як у монотерапії, так і в комбінаціях з бетаксололом та індапамідом на клініко-гемодинамічні та метаболічні показники у хворих на МСХ. Встановлено, що у даної категорії пацієнтів значно знижена ВРС у порівнянні з хворими на есенціальну артеріальну гіпертензію (ЕАГ) та здоровими особами. За наявності МСХ також виявлено зниження загальної потужності спектра, високочастотної та низькочастотної компоненти зі спрямованістю симпатовагального балансу на домінування симпатичної ланки ВНС. У 85 % хворих на МСХ виявлено порушення діастолічної функції лівого шлуночка (ДФЛШ), переважно 71 % за гіпертрофічним типом. Зазначено, що дана патологія характеризується залежністю між ступенем діастолічної дисфункції та наявністю гіпертрофії лівого шлуночка (ГЛШ), підвищенням артеріального тиску (АТ) та його варіабельності, рівня глікемії та компенсаційних функціональних можливостей підшлункової залози за умов інсулінорезистентності. Виявлено підвищення активності ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) зі збільшенням ступеня діастолічної дисфункції. Доведено ефективність усіх схем терапії з перевагою антигіпертензивної дії комбінованого методу лікування. Встановлено позитивний вплив проведеної терапії на вуглеводний обмін і деякі показники ліпідного обміну, а також активність АПФ. Експериментально доведено позитивну дію моксонідинів у монотерапії та в комбінації з бетаксололом на агрегаційні властивості тромбоцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.1-52 +
Шифр НБУВ: РА336878

Рубрики:

      
3.

Радченко О.В. 
Політика Японії щодо країн АСЕАН (кінець 70-х - 90-і роки): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / О.В. Радченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано політику Японії щодо Асоціації країн Південно-Східної Азії (АСЕАН) періоду 1970 - 1990-х рр. Розкрито роль Японії в регіональній системі міжнародних відносин в азійсько-тихоокеанському регіоні (АТР), надано узагальнюючу оцінку основним концепціям політики Японії стосовно країн АСЕАН у зазначений період і визначено її основні принципи. Значну увагу приділено аналізу моделі безпеки в Південно-Східній Азії та підходів Японії та країн АСЕАН до проблем миру та гарантування безпеки в АТР, а також оцінці існуючих регіональних структур та ініціатив з питань безпеки, економічного співробітництва, в яких беруть участь країни АСЕАН та Японія, зокрема сутності, формам і результатам співпраці країн АСЕАН з Японією в рамках Регіонального форуму АСЕАН та Азійсько-тихоокеанського економічного співробітництва. Розглянуто вплив основних кроків японської дипломатії щодо реалізації інтересів держави та японських корпорацій на загальнополітичну ситуацію в Південно-Східній Азії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(5Япо)63-6(557) + Ф4(575)
Шифр НБУВ: РА317105 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського