Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (16)Реферативна база даних (434)Книжкові видання та компакт-диски (282)Журнали та продовжувані видання (20)
Пошуковий запит: (<.>A=МОЛЧАНОВ$<.>+<.>A=ВІРА$<.>+<.>A=СЕРГІЇВНА$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 12
Представлено документи з 1 до 12

      
1.

Молчанова Ю.В. 
Агробіологічна і технологічна оцінка нових технічних форм винограду селекції ІВіВ ім. В.Є.Таїрова: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.08 / Ю.В. Молчанова ; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". — Ялта, 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання виділення на підставі агробіологічної та технологічної оцінки 12 нових стійких гібридних форм технічного винограду селекції Інституту винограду і вина ім. В.Є.Таїрова перспективних для сортаменту винограду України і селекційних цілей. Встановлено ступінь стійкості проти морозу та порівняльну стійкість вегетативних і генеративних органів куща проти мілдью, оїдіуму, гнилі ягід і чорної плямистості - найбільших грибних хвороб у степовій зоні півдня України. Визначено особливості варіювання головних селекційних ознак і рівень їх стабільності. Доведено принципову можливість виділення серед нових гібридних форм високопродуктивних, придатних для виготовлення якісних сухих вин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П26-275.11-47 + П26-275.9-47 + У9(4Укр)325.154.2
Шифр НБУВ: РА317079 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Молчанов С.О. 
Баденій-ранньосарматський етап еволюції рослинного покриву і клімату Закарпаття: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.09 / С.О. Молчанов ; НАН України. Ін-т геол. наук. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Монографічно описано фітоориктоценоз з нижньосарматських відкладів с. Луково в Закарпатті, наведено його стратиграфічне та геологічне положення. Виділено єдиний етап розвитку наземної рослинності та клімату Закарпаття з раннього баденію до раннього сармату. Виявлено корінну перебудову в характері лісових формацій від субтропічних вічнозелених лісів раннього баденію до цілковитого панування теплопомірних листопадних рослинних угруповань без домішок екзотичних елементів у кінці раннього сармату. Реконструйовано кількісні температурні параметри клімату для виділеного етапу. Для охарактеризування та реконструкції температур однорічного циклу застосовано модернізований тригонометричний поліном.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е152"071.21"(4Укр3) + Д439(45Укр3)7 + Д59(45Укр3)439
Шифр НБУВ: РА318917 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Молчанова О.П. 
Гігієнічні аспекти діагностики, прогнозування та корекції професійної придатності дівчат і юнаків, які здобувають медичний фах: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.01 / О.П. Молчанова ; Ін-т мед. праці АМН України. — К., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

У ході комплексних наукових досліджень вивчено гігієнічні аспекти діагностики, прогнозування та корекції професійної придатності дівчат і юнаків, які здобувають медичний фах. Проведено гігієнічну та професійну оцінку особливостей умов праці та трудового процесу за основними медичними спеціальностями. Розглянуто особливості перебігу процесів формування професійно-значущих психофізіологічних функцій, стан здоров'я та адаптаційні можливості організму учнів і студентів на різних етапах здобуття медичного фаху. Розроблено методи прогнозування стану здоров'я і професійної придатності дівчат та юнаків на підставі створення статистичних моделей та експертної системи на базі нейро-нечітких мереж. Науково-обгрунтовано програму психогігієнічної діагностики, прогнозування та корекції функціонального стану та професійної придатності учнів і студентів, які освоювають медичні спеціальності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р128.94-387 +
Шифр НБУВ: РА324059

Рубрики:

      
4.

Молчанова Е.Ю. 
Економічна регіоналізація в контексті глобалізації світогосподарських зв'язків: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Е.Ю. Молчанова ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено проблему економічної регіоналізації у контексті формування глобального економічного простору. Розглянуто особливості розвитку світового господарства та з'ясовано роль глобалізації у даному процесі. Розкрито суть поняття глобального економічного простору, охарактеризовано тенденції (транснаціоналізацію та регіоналізацію), які вплинули на його формування. Розкрито особливості співвідношення між процесами глобалізації, регіоналізації та транснаціоналізації, якісні характеристики розвитку світового господарства та кількісні оцінки формування глобального економічного простору. Визначено конкурентні переваги та необхідність реалізації нових конкурентних переваг, які грунтуються на макротехнологіях. Аргументовано доцільність вибору як пріоритетного вектора зовнішньоекономічної діяльності України та запропоновано шляхи його подальшої реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50 + У9(4УКР)80 +
Шифр НБУВ: РА337988

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Молчанов В.Б. 
Життєвий рівень міського населення Правобережної України (1900 - 1914 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.Б. Молчанов ; НАН України. Ін-т історії України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему життєвого рівня міського населення Правобережжя на початку ХХ ст. Залучено значну кількість архівних матеріалів, опублікованих джерел та наукової літератури. Вперше проведено комплексне дослідження життєвого рівня міського населення даного регіону. Проаналізовано умови праці, зайнятість, величину робочого дня, заробітну плату та доходи міщан; зміни структури споживання і вартості товарів та послуг, діяльність громадських організацій у сфері споживчої кооперації, пенсійного забезпечення та благодійності; динаміку демографічної ситуації, санітарного стану та медичного забезпечення; покращання транспортного обслуговування, житлового забезпечення та побутових умов; зростання освітнього рівня громадян та забезпечення культурних потреб. Відзначено, що більш високим життєвий рівень був у державних чиновників, військових і підприємців. Акцентовано увагу, що добробут жителів промислово розвиненої Київської губернії був набагато вищим, ніж міщан відсталого у промисловому відношенні Поділля. Доведено взаємозв'язок між політичними подіями та добробутом населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)52-2
Шифр НБУВ: РА311409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Молчанов Р.Ю. 
Здійснення та цивільно-правовий захист особистого немайнового права на ім'я: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Р.Ю. Молчанов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2009. — 22 с. — укp.

Досліджено суспільні відносини, у межах яких формуються соціальні інтереси внаслідок виникнення та реалізації права на ім'я. Виявлено зміст права на ім'я, способи його здійснення та захисту. Проаналізовано передумови виникнення та розвиток даного права в Україні. На підставі узагальнення різних наукових підходів до визначення поняття об'єкта цивільного права розв'язано завдання стосовно визначення правової природи імені як особистого немайнового блага. Визначено зміст суб'єктивного права на ім'я та встановлено елементи цього змісту. Запропоновано визначення суб'єктивного права на ім'я як особистого немайнового права. Виявлено межі використання імені третіми особами. Встановлено, що згода на використання імені третьою особою має природу двостороннього правочину, договору. Зроблено висновок, що надання згоди на використання імені за плату породжує майнові правовідносини. Встановлено способи та межі, а також недоліки існуючих гарантій реалізації права на ім'я. Охарактеризовано способи цивільно-правового захисту даного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)030.6 +
Шифр НБУВ: РА365334

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Молчанов В.А. 
Особливості формування структури та властивостей композитного листового прокату з високохромистої сталі: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / В.А. Молчанов ; НАН України. Ін-т чорної металургії ім. З.І.Некрасова. — Д., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню ефективності одержання листового композитного прокату з високохромистої сталі з використанням способу послідовного розливання в одну виливницю сталей різного складу. Вивчені особливості формування структури та зміни механічних властивостей композитної високохромистої сталі в області температур гарячої деформації. Встановлені діапазони хімічного складу, які дозволяють забезпечити у внутрішній зоні композитного листового прокату однофазну феритну або двофазну ферито-мартенситну структуру. Рекомендовані оптимальні температурні режими термічної обробки гаряче- та холоднокатаного композитного прокату. Досліджені механічні та витяжні властивості, його експлуатаційні характеристики. Показана ефективність використання досліджуваного холоднокатаного композитного прокату для виготовлення деталей методом холодного штампування. Проведені дослідно-промислові випробування розробок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043

Рубрики:

      
8.

Віраг М.В. 
Прогнозування, діагностика, профілактика і терапія недоношування у жінок з йододефіцитними захворюваннями: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.01 / М.В. Віраг ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено показник середньостатистичної частоти недоношування у вагітних з йододефіцитними захворюваннями. Виділено основні перинатальні чинники ризику недоношування за умов йододефіциту. Встановлено пряму залежність між йододефіцитним станом у матері, функціональним станом щитовидної залози та фетоплацентарним комплексом у випадку недоношування вагітності на тлі дифузного еутиреоїдного зоба. Підтверджено, що нормалізація спонтанної активності матки з одночасною ліквідацією йодної нестачі найкраще досягається призначенням вагітним препаратів з вмістом калію йодиду та поліненасичених омега-3 жирних кислот у комплексі з препаратами, які впливають на скоротливу здатність матки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.415.12 + Р716.219 +
Шифр НБУВ: РА370160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Молчанова Ю.О. 
Соціально-психологічні умови підвищення ефективності управлінської діяльності в системі державної служби: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.03 / Ю.О. Молчанова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми соціально-психологічного підвищення ефективності управлінської діяльності в державних установах та організаціях за умов реформування системи державної служби в Україні. Проаналізовано основні напрями підвищення ефективності управління в системі державної служби. Виділено основні критерії соціально-психологічної ефективності управління та розкрито їх зміст. Висвітлено соціально-психологічні умови ефективності управлінської діяльності в державних установах та організаціях, наведено їх основні характеристики. Викладенно підходи щодо здійснення практичної консультаційної роботи з питань управління, розроблено етапи впровадження системи психолого-управлінського консультування як засобу підвищення ефективності процесу управління на державній службі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)012:Ю9 + Ю959.18 +
Шифр НБУВ: РА341708

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Молчанов О.Д. 
Формування поверхневого шару виробів із оксидної кераміки при алмазному шліфуванні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.Д. Молчанов ; Донец. держ. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено питання формування шорсткості та дефектності поверхні керамічних виробів на основі оксиду алюмінію на етапі алмазного шліфування. Розроблено математичну модель формування шорсткості поверхні керамічних виробів і методичний план проведення досліджень, за допомогою яких установлено механізм руйнації кераміки у процесі алмазного шліфування. Визначено найбільш ймовірні форми поперечного перетину зрізу, що утворюються при даному виді механічної обробки. Здійснено експериментальні дослідження з визначенням впливу режимних параметрів, зернистості круга та пористості оксидної кераміки на характеристики процесу тертя. Наведено рекомендації щодо вибору параметрів алмазної обробки виробів із кераміки на основі оксиду алюмінію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К390.83-18
Шифр НБУВ: РА313982 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Молчанова К. М. 
Механізм управління взаємодією авіапідприємств в умовах цифрової економіки / К. М. Молчанова. — Б.м., 2022 — укp.

Дисертацію присвячено вдосконаленню теоретичних положень і розробленню практичних рекомендацій щодо формування механізму управління взаємодією авіапідприємств в умовах цифрової економіки.У роботі обґрунтовано теоретичні аспекти діяльності авіапідприємств в умовах цифровізації шляхом узагальнення особливостей цифрової трансформації бізнес-моделей виробничо-комерційної діяльності авіапідприємств, оцінювання рівня їх цифрової трансформації та розроблення рекомендацій щодо структури і змісту процесів взаємодії в цифровому середовищі. Запропоновано концептуальний підхід до організації взаємодії авіапідприємств на базі цифрової платформи, що дозволяє забезпечити якість інформаційного обміну, включаючи повноту інформації та її точність, формувати індивідуалізовані пропозиції для клієнтів, здійснювати оперативне управління та прийняття рішень за допомогою наскрізного контролю за перевізним процесом, оптимізувати час на виконання окремих операцій та загальний час обслуговування «від дверей до дверей», одержувати синергетичний ефект у результаті спільного використання матеріальних й інтелектуальних активів учасників платформи, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності на ринку повітряних перевезень. Ключові слова: управління взаємодією авіапідприємств, цифрова економіка, цифрова трансформація, цифрова платформа, цифрове партнерство.^UThe dissertation is devoted to the improvement of theoretical provisions and the development of practical recommendations for the formation of a mechanism for managing the interaction of aviation enterprises in the digital economy.The paper summarizes theoretically the aspects of the activities of aviation enterprises in the context of digitalization by summarizing the features of digital transformation of business models of production and commercial activities of aviation enterprises, assessing their level of digital transformation and developing recommendations on the structure and content of interaction processes in the digital environment. The essence and the content of the terms «digital economy», «digital transformation», «digital platform» are specified. The scientific novelty of the results obtained lies in the proposed conceptual approach to organizing the interaction of an air enterprise on the basis of a digital platform, which will ensure the quality of information exchange, including the completeness of information and its accuracy, form individualized offers for customers, perform operational management and decision-making through end-to-end control of the transportation process, optimize the time for performing individual operations and the total service time "from door to door", to obtain a synergistic effect due to the joint use of material and intellectual assets of the platform participants, which will contribute to increasing competitiveness in the air transportation market. The digital transformation of the air transport business means the transition from the model of fixed services of airlines to on-demand services, which not only changes the thinking of management, but also requires a flexible transformation of market business models of all participants in the air transport market. A separate type of interaction - digital partnership, the main focus of which is to serve the consumer at different stages of his journey or fulfill the order for delivery of goods in a single digital space was highlighted.A methodical approach to assessing the level of digital transformation of production and commercial activities of aviation enterprise was developed. This approach, in contrast to existing ones, involves determining indices of digital activity, digital maturity and digital interaction, which together eliminate information asymmetry and increase the synchronicity of business process management in service supply of air transport services for passengers and cargo clients. The methodological support for the introduction of electronic document management between the subjects of the air transportation market on the basis of digital platforms has been improved. The construction of road maps, the use of blockchain technology and smart contracts is envisaged, which allows to significantly increase the quality, transparency and efficiency of electronic exchange between the subjects of the air transportation market.Keywords: digital economy, digital transformation, digital platform, digital partnership, management of aviation enterprises interaction.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Молчанова А. А. 
Методи і засоби проєктування спеціалізованих конвеєрних обчислювачів на базі ПЛІС для обробки сигналів: автореферат дис. ... д.філософ : 123 / А. А. Молчанова. — Б.м., 2023 — укp.

Тема дисертації пов’язана з автоматизацією проєктування обчислювальних засобів на базі інтегральних схем надвисокої інтеграції (НВІС) та програмовних логічних інтегральних схем (ПЛІС). В даний час складність проєктів обчислювальних систем для НВІС та ПЛІС досягла десятків мільйонів вентилів. Причому досі вирішальну роль грає технологія, основана на описі проєктів на рівні регістрових передач, продуктивність якої є обмеженою. Розвивається галузь високорівневого синтезу, який ґрунтується на трансляції опису алгоритму в опис на рівні регістрових передач і на порядок прискорює проєктування. Але в наявних засобах такого синтезу необхідно вручну задавати паралелізм алгоритму та особливості відображення в опис обчислювальної системи на рівні регістрових передач, яка часто одержує надмірні апаратні витрати чи продуктивність, що не відповідає заданій. Невідповідність ефективності наявних засобів високорівневого синтезу складності та продуктивності обчислювальних систем, що проєктуються, представляє актуальну технічну проблему. Обчислювальні системи для цифрової обробки сигналів (ЦОС) є такими системами, які вимагають для своєї реалізації проєктування НВІС та ПЛІС найбільшої складності і для них ця проблема стає актуальнішою.Об’єктом дослідження є процес розроблення високопродуктивних паралельних обчислювальних засобів. Предметом дослідження є методи та засоби проєктування спеціалізованих обчислювальних систем конвеєрного типу для ЦОС на базі ПЛІС. Метою дисертації є підвищення ефективності проєктування конвеєрних обчислювальних систем на основі ПЛІС на базі запропонованого методу проєктування спеціалізованих конвеєрних структур на основі генетичного програмування, який дає змогу прискорити проєктування конвеєрних обчислювальних систем і підвищити відношення продуктивність — апаратні витрати завдяки формалізації проєктування і новим алгоритмам пошуку апаратних рішень із мінімізованими апаратними витратами при заданому періоді обчислень.Наукова новизна роботи. Вперше запропоновано метод проєктування спеціалізованих конвеєрних структур на основі генетичного програмування, який відрізняється тим, що алгоритм ЦОС, який відображається в структуру, задається просторовим ГСПД, задача мінімізації апаратних витрат вирішується із заданими часовими обмеженнями за допомогою еволюційного підходу, який ґрунтується на поданні хромосоми як закодованого ГСПД та відповідних функціях її зміни, а також двохетапному алгоритмі оптимізації. Запропонований метод дає змогу формалізовано вирішувати задачу синтезу обчислювальних систем для ЦОС і завдяки регулюванню ступеня розпаралелювання алгоритму та мінімізації апаратних витрат одержані структури мають високе співвідношення продуктивність — вартість.Вперше запропоновано спосіб проєктування рекурсивних фільтрів на ПЛІС, який відрізняється тим, що завдяки застосуванню методу відображення просторового ГСПД, використання схем без блоків множення, а також пошуку коефіцієнтів фільтра методом модельованого відпалювання та застосування мови VHDL (VHSIC (very high speed integrated circuits) hardware description language), забезпечується одержання фільтрів з мінімізованими апаратними витратами та високою тактовою частотою.Практична цінність результатів дисертаційної роботи полягає в тому, що використання нового методу проєктування обчислювальних систем забезпечує зниження трудомісткості і скорочення термінів одержання множини альтернативних оптимізованих структурних рішень, мінімізація використання обчислювальних ресурсів, зокрема пам’яті обчислювальних систем, розроблення високоефективних конвеєрних обчислювальних систем обробки сигналів із мінімізованими апаратними витратами за заданих пропускної спроможності й порядку подання даних у вхідному та вихідному потоках даних.Розроблено програмний застосунок SDFCAD (synchronous data flow computer-aided design), у якому впроваджений запропонований метод. Цей застосунок дає змогу проєктувальнику описувати за допомогою ГСПД алгоритм ЦОС, моделювати алгоритм з різними степенями паралелізму, забезпечує автоматизований синтез обчислювальної системи із заданими властивостями, яка придатна для подальшої компіляції та конфігурування в ПЛІС довільної серії, а також впровадження в замовлену НВІС. Розроблені з використанням нового методу проєкти обчислювальних систем, такі як процесор дискретного косинусного перетворення, процесор для швидкого перетворення Фур’є, рекурсивні фільтри, модулі обчислення синусоїдальних функцій у ПЛІС, є налаштовуваними обчислювальними модулями, які описані на VHDL, мають високе відношення продуктивність — апаратні витрати та можуть бути впроваджені в нових розробках із мінімальними додатковими часовими і фінансовими витратами. Запропонований спосіб проєктування рекурсивних цифрових фільтрів впроваджено у вебзастосунку, який може бути вільно використаний у практиці проєктування пристроїв ЦОС.^UThe topic of the dissertation is related to the computer-aided design of very large scale integration (VLSI) application specific integral circuits (ASICs) and field programmable gate arrays (FPGAs). Currently, the complexity of the processing systems in ASIC and FPGA has reached tens of millions of gates. And still, the design technology based on the register transfer level (RTL) description of projects plays the main role. But its productivity is limited. The field of high-level synthesis (HLS) is spreading. It is based on the translation of the algorithm description into the RTL description and speeds up the design by an order of magnitude. However, in the existing HLS tools, it is necessary to control manually the algorithm parallelism and the constraints of mapping the processing system structure to the RTL-description. Such a synthesis often leads to excessive hardware costs or performance that does not meet the limitations.The discrepancy between the inefficiency of the existing HLS tools and needed hardware volume and performance of the designed system is an urgent technical problem. The digital signal processing (DSP) system is a system that requires the most complex implementation in ASIC and FPGA, and this technical problem becomes even more relevant now.The object of the research is the design of the high-performance parallel processors. The subject of the research are the methods and tools for the design of the application-specific pipelined DSP processors based on FPGA.The goal of the dissertation is to increase the efficiency of mapping DSP algorithms into parallel computational systems based on FPGA. The efficiency is increased by the proposed application-specific pipelined structures design method based on the genetic programming. This method helps to accelerate the design of a pipelined processing system and to improve its quality through formalization and automation of the design, and use of new hardware optimization algorithms.The scientific novelty of the work. A method for application-specific pipelined structures design based on the genetic programming is proposed. The method differs in that the DSP algorithm, which is mapped into a structure, is given by a spatial SDF, the hardware minimization problem is solved with the given time constraints using an evolutionary approach based on the representation of a chromosome as an encoded SDF and the corresponding functions of its change, as well as a two-stage optimization algorithm.A method of the IIR filter design based on FPGA is proposed. The method differs in that the use of the spatial SDF mapping method, and the multiplier-free circuits, as well as the filter coefficient search using the simulating annealing method, and the use of VHDL language provide the deriving of the filters with minimal hardware costs and high throughput.The practical value of the dissertation results is that the use of a new method of the processing system design provides a reduction of both complexity and time of obtaining a variety of alternative optimized structural solutions. It improves the resource utilization effectiveness and processing system memory volume, provides the development of highly pipelined DSP processing systems with minimized hardware costs for a given bandwidth. Besides, it provides the natural order of data in input and output data streams.The developed SDFCAD software framework implements the proposed method. This application allows the designer to describe the DSP algorithm using the SDF model providing the different degrees of parallelism, automated synthesis of processing systems with specified properties. The resulting processing system description is suitable for further compilation and configuration in FPGA of any series, as well as for implementation in ASIC.Newly developed processing system projects, such as DCT processor, FFT processor, recursive filters, sine wave generating modules configured in FPGA, are customizable IP cores that are described in VHDL and have a high performance- hardware cost ratio. They can be built in the new projects with minimal additional time and financial costs. The proposed method of designing the recursive digital filters is implemented in a Web application that can be freely used in the practice of designing the DSP devices.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського