Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (220)Реферативна база даних (2239)Книжкові видання та компакт-диски (3137)Журнали та продовжувані видання (2520)
Пошуковий запит: (<.>U=У50$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 81
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кузнецов О. В. 
Англосаксонська модель капіталізму у системі світового господарства: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.02 / О. В. Кузнецов ; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 32 с. — укp.

Проаналізовано інституціонально-генетичні аспекти еволюції англосакської ідентичності. Визначено сутність, система цінностей, принциипи організації господарських і соціальних відносин, а також механізми підтримки соціального балансу англосаксонської моделі капіталізму. Проаналізовано основні складові економічної моделі Великобританії. Розкрито особливості взаємодії Великобританії та США в межах фінансової глобалізації. Показано, що глобальне поширення англосаксонської моделі капіталізму реалізується головним чином через міжнародні фінансові ринки, контроль над якими зосередили Лондон і Нью-Йорк. Досліджено природу фінансових криз. Доведено позитивний взаємозв'язок між кризами та підвищенням ефективності функціонування фінансових ринків у США та Великобританії. Систематизовано канали та досліджено соціально-економічні наслідки глобальної дифузії англосаксонської моделі капіталізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50,1 + У9(4ВЕЛ)0 + У9(4ВЕЛ)260 + Ф4(4ВЕЛ),04 + С5*25(4ВЕЛ
Шифр НБУВ: РА380811 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Столярчук Я.М. 
Асиметрія глобального розвитку: соціально-економічний вимір: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.02 / Я.М. Столярчук ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2009. — 34 с. — укp.

Проаналізовано системні структурні трансформації у світовому виробництві. Виявлено ключові тенденції міжнародної монополізації капіталу в епоху глобалізації. Розкрито форми прояву міждержавної технологічної асиметрії, проаналізовано процеси регіональної реструктуризації світового фінансового ринку, оцінено рівень глобальних фінансових дисбалансів та їх макроекономічні наслідки. Акцентовано увагу на аналізі соціальної поляризації країн і оцінці ефективності інституціоналізації глобального економічного розвитку. Обгрунтовано ключові напрями структурно-функціональної реорганізації інститутів глобального менеджменту для забезпечення світової економічної рівноваги та пом'якшення суперечностей економічного глобалізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.46 + У50-96 +
Шифр НБУВ: РА368346

Рубрики:

      
3.

Стежко Н.В. 
Безпека людського розвитку в Україні та шляхи підвищення її рівня: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.07 / Н.В. Стежко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади забезпечення безпеки людського розвитку на національному та регіональному рівнях й обгрунтовано науково-методичні та практичні рекомендації щодо механізмів їх реалізації. Проаналізовано теоретичні засади визначення безпеки людського розвитку, її основні складові. Систематизовано внутрішні та зовнішні чинники впливу на безпеку людського розвитку. Розроблено концептуальну модель, яка визначає зміст і спрямованість заходів забезпечення безпеки людського розвитку. Розкрито роль цілей розвитку тисячоліття у забезпеченні безпеки людського розвитку. Здійснено комплексний аналіз рівня безпеки людського розвитку в Україні та її регіонах на базі запропонованої системи показників-індикаторів. Наведено порівняльну оцінку рівня безпеки людського розвитку України з країнами ЄС. Визначено цілі розвитку тисячоліття для України та напрямки формування регіональної політики щодо їх реалізації. На підставі узагальнення зарубіжного досвіду розроблено рекомендації щодо підвищення рівня безпеки людського розвитку в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-94-995 + У9(4УКР)0-94-995 +
Шифр НБУВ: РА354487

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Чижиков 
Бізнес-асоціації в умовах інтеграції України в світове господарство: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / Геннадій Дмитрович Чижиков ; Донецький національний ун-т. — Донецьк, 2006. — 36 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-131 + У9(4УКР)0-131 + У9(4УКР)8
Шифр НБУВ: РА348751

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Іванова В.М. 
Взаємодія національного та іноземного інвестування в нових ринкових економіках в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / В.М. Іванова ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнарод. відносин. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано можливість інвестиційної та інноваційної діяльності за рахунок мобілізації та з залученням іноземних інвестиційних ресурсів, які є базою інвестиційного прогресу економіки України. Розглянуто макроекономічний аспект процесу формування інвестиційних ресурсів на підставі аналізу структури, динаміки національних заощаджень і можливостей їх інвестиційного використання та досвіду країн ЦСЄ, щодо залучення іноземних інвестицій. Установлено, що умовою росту та трансформації інвестиційних процесів є поступовий процес "кластеризації", який є необхідним чинником активізації цього процесу в Україні. Значну увагу приділено економічній безпеці України. Обгрунтовано основні напрямки державної інвестиційної політики на сучасному етапі розвитку економіки України та розроблено систему пропозицій, спрямованих на покращення інвестиційної політики й активізацію взаємодії національного й іноземного інвестування за умов глобалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-56 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА355863

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Лизун М.В. 
Випереджаюче економічне зростання: міжнародний та український аспекти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / М.В. Лизун ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2007. — 20 с. — укp.

Здійснено ідентифікацію шляхів і механізмів випереджального економічного зростання України з використанням комплексного підходу, який грунтується на формуванні та розвитку інноваційних чинників зростання та забезпеченні прийнятних стандартів життя. Значну увагу приділено теоретичним засадам випереджального економічного зростання, комплексному аналізу основних чинників, які визначають випереджальне економічне зростання України та країн світу. Здійснено порівняльний аналіз моделей економічного зростання світової та української економіки. Визначено пріоритетні напрями розвитку світової та української економіки у контексті моделей економічного зростання, що відображають етап розвитку національної економіки та потенційні переваги "точок зростання". Запропоновано модель випереджального зростання України, яка враховує досягнення темпів зростання української економіки у 2 - 3 раза вищих, ніж у розвинутих країнах світу за рахунок використання інноваційного, наукового та освітнього потенціалу, забезпечення підвищення рівня та якості стандартів життя населення. Розроблено механізми забезпечення високих темпів зростання економіки, що реалізуються шляхом поєднання фінансових важелів для активізації "точок зростання", створення умов для забезпечення стабільного інноваційного зростання, диверсифікації економічної політики з метою підвищення конкурентоспроможності країни та соціальних стандартів життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-96 + У9(4Укр)0-96 +
Шифр НБУВ: РА352024

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Логвиненко О.О. 
Відкритість економічної системи транзитивного типу як чинник її просторової динаміки в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / О.О. Логвиненко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано двоїстість просторового виміру економічної системи, яка полягає у єдності та взаємодії його природної та соціальної складових. Розкрито зміст категорії "економічний простір" як сукупності відносин між людьми з приводу руху вартості між територіально відокремленими політико-адміністративними утвореннями у процесі використання економічних ресурсів. Запропоновано класифікацію якісних станів економічного простору залежно від його щільності. Систематизовано форми прояву сучасної регіоналізації економічної діяльності, відповідно до суб'єктів її стимулювання. Визначено основні наслідки посилення неадекватності сучасного економічного простору в Україні викликами, що висуває його глобалізація.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.25 + У50 +
Шифр НБУВ: РА360255

Рубрики:

      
8.

Гончарова Н.М. 
Вплив іноземного фінансування на розвиток країн з транзитивною економікою: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Н.М. Гончарова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено роль іноземного фінансування в економічному розвитку країн з транзитивною економікою. Розкрито економічну природу процесу іноземного фінансування й особливості його взаємодії з національним господарством країни-реципієнта. Досліджено структуру його потоку та встановлено функціональне призначення його складових в економічному розвитку країн з транзитивною економікою. Проаналізовано та систематизовано наслідки появи окремих форм іноземного фінансування та визначено чинники їх утворення. Розроблено модель взаємодії іноземного фінансування з національним господарством країни-реципієнта, яка відображає механізми його впливу на економічний розвиток, дає змогу аналізувати та прогнозувати результати його надходження. Запропоновано підходи, принципи та інструментарій оптимізації ролі іноземного фінансування у розвитку країн з транзитивною економікою на прикладі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.86 + У50-56 +
Шифр НБУВ: РА348565

Рубрики:

      
9.

Савка А. П. 
Вплив міжнародної торгівлі на добробут населення трансформаційних країн: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / А. П. Савка ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2010. — 21 с. — укp.

Систематизовано концептуальні підходи до визначення змісту категорії "добробут населення", узагальнено механізми впливу міжнародної торгівлі на добробут населення, методи його аналізу. Проаналізовано особливості участі трансформаційних країн у міжнародній торгівлі, які визначають її вплив на добробут населення, проведено оцінювання негативного соціального потенціалу міжнародної торгівлі у поглибленні просторової нерівності в східноєвропейському регіоні. Запропоновано концептуальні засади покращання впливу міжнародної торгівлі на добробут населення трансформаційних країн, виокремлено напрями удосконалення глобальної системи торговельного регулювання в інтересах підвищення добробуту їх населення. Обгрунтовано економічні й організаційні засоби посилення позитивних і мінімізації негативних соціально-економічних наслідків участі України у міжнародній торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-94 + У584.30 + У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА375786 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
10.

Стіпахно В. І. 
Вплив фінансової кризи на стан експорту основних експортно-орієнтованих видів продукції рослинництва та продуктів їх переробки: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В. І. Стіпахно ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і передумови виникнення економічних і фінансових криз, досліджено етапи виникнення та протікання світової фінансової кризи. Проведено аналіз стану ринків зерна та соняшникового насіння та продуктів його переробки в Україні за останні роки - тобто за умов світових продовольчої та фінансової криз. Обгрунтовано, що світова фінансова криза не вплинула негативно на економічні показники функціонування українського ринку соняшникової олії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-97 + У9(4УКР)320-97 + У9(4УКР)843.58
Шифр НБУВ: РА376154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Касабова І.А. 
Глобалізація світової економіки та її вплив на національний соціально-економічний розвиток: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / І.А. Касабова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено глобалізацію світової економіки та її вплив на національний соціально-економічний розвиток. Виявлено особливості цього впливу на розвиток національної інноваційної системи, структурні зрушення, процеси інтелектуалізації вітчизняної економіки, соціальну сферу. Визначено напрями реалізації державної політики у даних сферах, обгрунтовано шляхи її удосконалення. Доведено, що національний соціально-економічний розвиток за умов глобалізації є довготривалим процесом, зумовленим науково-технічним прогресом і глибокими зрушеннями у технічній, економічній, соціальній та політичній сферах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50,1
Шифр НБУВ: РА373509 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Євлакова І.А. 
Глобалізація як фактор модифікації стратегій економічного розвитку країн Центрально-Східної Європи: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / І.А. Євлакова ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено досвід країн Центрально-Східної Європи (ЦСЄ) - нових членів ЄС й обгрунтовано стратегії та механізми регулювання економічного розвитку України у глобальному середовищі. З метою втановлення потенціалу та перспектив приєднання України до ЄС визначено наслідки розширення ЄС і виділено оптимальні стратегії, які сприяють поглибленню європейської інтеграції. Встановлено рівень зовнішньоекономічної безпеки країн ЦСЄ та України як чинника європейської інтеграційної взаємодії. Визначено механізми протидії "трансферу криз" - процесу, що сприяє запобіганню та тривалості економічних криз в розвинених країнах, сутність якого полягає у перенесенні кризових факторів у менш розвинені країни. Виявлено тенденції та перспективи трансформації зовнішньоекономічної діяльності України у контексті реалізації стратегій структурно-інноваційної перебудови національної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50,1 + У9(44)80 + У9(45)80 + У9(4УКР)80 +
Шифр НБУВ: РА356734

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Швиданенко О.А. 
Глобальна парадигма конкурентоспроможності: імперативи становлення та розвитку: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.02 / О.А. Швиданенко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2007. — 34 с. — укp.

Досліджено концептуальні засади, що притаманні сучасному етапу становлення глобальної економіки та моделі розвитку світового господарства. Проаналізовано особливості сучасних трансформаційних процесів. Обгрунтовано методологію формування універсальної моделі конкурентоспроможності. Сформульовано методику оцінювання потенціалу глобальної конкурентоспроможності до виробничої та споживчої. Описано внутрішню природу та сучасну конфігурацію глобального ринку, висвітлено глобальні стратегії ТНК і основні аспекти міжкраїнного аналізу конкурентоспроможного розвитку. Викладено концептуальні орієнтири розвитку конкуренції в глобально інтегрованому просторі та обгрунтовано імперативи конкурентоспроможності. Визначено напрями вдосконалення сучасної парадигмальної конструкції глобальної конкурентоспроможності, процеси системної взаємодії національних господарств за умов глобальної конкуренції. Проведено факторний аналіз конкурентного статусу України у глобальній економічній системі. Розкрито регіональні та загальнонаціональні аспекти факторного моделювання конкурентоспроможності. Обгрунтовано об'єктивну доцільність мобілізації ресурсних та інноваційних факторів висококонкурентного розвитку національної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-13 +
Шифр НБУВ: РА352774

Рубрики:

      
14.

Дзебих І. Б. 
Глобальні інвестиційні бізнес-стратегії у конкурентному середовищі: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / І. Б. Дзебих ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти формування й ефективності реалізації корпоративних інвестиційних стратегій у глобальному бізнес-середовищі. Проаналізовано витоки, фактори становлення й особливості інвестиційного глобалізму, оцінено наслідки економічних циклічно-кризових впливів на глобальні інвестиційні тренди. Розкрито природу глобального інвестиційного ринку, увагу приділено його суб'єктній ідентифікації та структурно-функціональній сегментації, виявленню прогресивних і регресивних властивостей. Проведено ідентифікацію та типізацію сучасних корпоративних інвестиційних стратегій у парадигмі глобального менеджменту, здійснено їх порівняльну характеристику за кількісними й якісними критеріями ефективності реалізації в конкурентному середовищі. Увагу приділено інвестиційному компоненту глобального корпоративного лідерства. Наведено комплексну оцінку методів і правил прийняття стратегічних інвестиційних рішень у глобально нестабільному бізнес-середовищі. Обгрунтовано необхідність і запропоновано форми адаптації інструментарію сучасного ризик-менеджменту в міжнародній інвестиційній діяльності українських нафтогазових компаній.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-56
Шифр НБУВ: РА382412 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Барвенко О. Ю. 
Господарча еліта як суб'єкт економічної модернізації: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / О. Ю. Барвенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2010. — 16 с. — укp.

Досліджено сутність модернізаційних перетворень в Україні та світі. Висвітлено причини актуалізації використання в методології дослідження категорії суб'єкта господарювання. Виявлено й охарактеризовано різновиди еліт, висвітлено їх окремі характеристики, наведено методики та показники, що дозволяють оцінити діяльність еліт за умов глобалізації. Наведено визначення господарчої еліти як суб'єкта модернізаційних процесів, визначено та систематизовано функції господарчої еліти. Розглянуто владні відносини в сучасному українському суспільстві. Досліджено умови формування та способи самореалізації господарчої еліти в транзитивному суспільстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.41 + У50-15
Шифр НБУВ: РА376588 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Корнєєва Т.М. 
Державна політика у сфері економіки знань: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Т.М. Корнєєва ; Ін-т економіки та прогнозування НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методичні питання формування державної політики розбудови економіки знань. Проаналізовано вітчизняний і світовий досвід реалізації концепції економіки знань. Обгрунтовано концептуальні напрями формування державної політики у сфері економіки знань, на підставі яких розроблено механізми її розвитку у суспільстві з урахуванням глобальних викликів. Запропоновано концептуальну модель державної політики у сфері розбудови економіки знань та механізми її реалізації на макро- та регіональному рівні. Розроблено комплекс організаційно-методичних підходів до забезпечення ефективності державної політики у сфері розбудови економіки знань. Визначено сучасні напрями реалізації ефективної державної політики економіки знань у регіональному контексті, основними з яких є створення "регіонів знань". Запропоновано визначення поняття "державна політика у сфері економіки знань", "економіка знань" та "інтелектуальний потенціал країни".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4УКР)0-55 +
Шифр НБУВ: РА370808 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Еддауді Файсал 
Державне регулювання паливно-енергетичного комплексу в умовах глобалізації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Еддауді Файсал ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано концептуальні засади щодо вдосконалення методів і механізмів державного регулювання паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) за умов глобалізації. Розкрито економічну суть глобалізаційних процесів у світовій економіці на початку XXI ст. Досліджено трансформацію ролі держави в регулюванні економічних процесів у цілому та у ПЕК. Розкрито особливість державного регулювання даним комплексом у країнах з різними моделями економіки на прикладі США, країн ОПЕК. Розглянуто дію державного регулювання протягом 1950-х рр. через цільові податки пільги в енергетичному секторі США та цільові траст-фонди й енергетичні акцизи в цій країні. Виявлено зміну векторів і механізмів державного регулювання під впливом глобалізації світового енергоринку. Запропоновано класифікацію чинників, що суттєво впливають на державне регулювання ПЕК в Україні та Марокко, зумовлених більш широким колом різноманітних за своєю економічною суттю чинників. Показано вплив фаз макроекономічних циклів на зміну системи державного регулювання національним господарством в цілому та зокрема ПЕК. Обгрунтовано концептуальні засади щодо вдосконалення механізму державного регулювання ПЕК у країнах, що розвиваються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-554-434-21,01 + У9(4УКР)0-554-434-21,01 +
Шифр НБУВ: РА360182

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Тарасенко Т.В. 
Державне стимулювання інноваційного підприємництва в трансформаційній економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Т.В. Тарасенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено механізм державного стимулювання інноваційного підприємництва з урахуванням національних особливостей економічної системи та розроблено рекомендації щодо його удосконалення. Розкрито сутність категорії "інноваційне підприємництво", систематизовано існуючі класифікації інновацій. Встановлено провідну роль інноваційного підприємництва у забезпеченні "стійкого розвитку" економічної системи за умов енергетичної та економічної кризи глобального масштабу. Модифіковано модель інноваційного процесу шляхом врахування фактора впливу держави на інвестиційні ресурси інноваційного підприємства. Доведено необхідність створення центрів технологічного трансферу як необхідної ланки між науково-дослідної та виробничою сферою, визначено їх роль в інноваційному розвитку держави. Обгрунтовано можливі шляхи державного впливу на інноваційне підприємництво. Розроблено економетричну модель, що відображає залежність ефективності національного виробництва від інтенсивності здійснення витрат на НДДКР держави та бізнесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-131.1-55 + У9(4УКР)0-131.1-55 +
Шифр НБУВ: РА353262

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Прокіп А.В. 
Еколого-економічна оцінка заміщення невідновлюваних енергоресурсів біологічно відновлюваними: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / А.В. Прокіп ; Нац. лісотехн. ун-т України. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено класифікацію екологічних ефектів, зумовлених заміщенням енергоресурсів. Розширено систему принципів використання відновлюваних ресурсів. Запропоновано економічно й екологічно обгрунтовані правила енергетичного використання деревинних ресурсів. Визначено та формалізовано критерії заміщення невідновлюваних енергоресурсів біологічно відновлюваними. Досліджено існуючі й обгрунтовано нові методичні підходи до еколого-економічної оцінки заміщення, вартості запобігання забруднення й енергетичної безпеки країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-554-28 + У530.565.98 + У9(4УКР)305.659.8
Шифр НБУВ: РА371146 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
20.

Дудка Ю. П. 
Економічна безпека України у вимірах глобалізаційних процесів: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Ю. П. Дудка ; ДУ "Ін-т економіки природокористування та сталого розв. НАН України". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретико-методологічні основи дослідження економічної безпеки, визначено сутність і структуру категорії, методів розрахунку показників економічної безпеки в системі міжнародних зіставлень і рейтингів. На основі системи інтегральних показників економічної безпеки визначено її кількісні параметри та тенденції в Україні, Польщі, Російській Федерації та Республіці Білорусь, що дозволяє врахувати статичні та динамічні особливості гарантування економічної безпеки у міжнародному форматі. Визначено основні засади вдосконалення ефективності управління економічною безпекою держави в глобалізаційному вимірі та стратегічні напрями гарантування безпеки, принципи функціонування організаційно-економічного механізму гарантування економічної безпеки, положення організації системи прогнозування та моніторингу безпеки, а також значення цих елементів у системі управління економічною безпекою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-995 + У9(4УКР)0-995
Шифр НБУВ: РА383514 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського