Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (574)Книжкові видання та компакт-диски (692)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Х881.9(4УКР)117$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 104
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Аркуша Л. І. 
Основи виявлення та розслідування легалізації доходів, одержаних у результаті організованої злочинної діяльності: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / Л. І. Аркуша ; Нац. ун-т "Одес. юрид. акад.". — О., 2011. — 40 с. — укp.

Вперше розкрито зміст поняття легалізації доходів, одержаних в результаті організованої злочинної діяльності, як динамічної системи стійко повторюваних дій, спрямованих на здійснення операцій з коштами чи майном, одержаним злочинним шляхом, з метою приховання їх безпосереднього походження для подальшого введення в легальний обіг. На основі аналізу взаємообумовленості та співвідношення з іншими суспільно-небезпечними соціальними явищами, такими як тіньова економіка, організована злочинність, корупція, науково обгрунтовано теоретико-методологічні засади дослідження джерел та умов, що сприяють легалізації досліджуваних доходів. Концептуально узагальнено в межах теорії криміналістики сучасні методи та засоби забезпечення протидії легалізації цих доходів з визначенням пріоритетності криміналістичних та оперативно-розшукових можливостей протидії. З урахуванням сучасних умов визначено та систематизовано особливості технології вчинення легалізації цих доходів і досліджено окремі її елементи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х894.9(4УКР)311.7 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА381415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Аурсаліді М. В. 
Системні методи боротьби зі злочинами в економіці: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / М. В. Аурсаліді ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано системний аспект поняття економічної злочинності, поняття "економічний злочин" розглянуто як "адаптаційний механізм" суб'єктів економічних відносин. Проаналізовано економічну злочинність в контексті ефективності економічного регулювання. Виявлено особливості державного регулювання та сучасних методів боротьби з економічною злочинністю в Україні. Сформульовано концептуальні положення та розроблено алгоритм формування управлінського впливу з урахуванням мінімізації рівня економічної злочинності. Обгрунтовано системні методи боротьби з економічними злочинами в термінах і поняттях теорії комунікацій. Застосовано алгоритм формування управлінського впливу з урахуванням мінімізації рівня економічної злочинності для України. Удосконалено механізм боротьби з економічною злочинністю в Україні: сформовано організаційну структуру, що забезпечує прогнозний підхід до регулювання економічної злочинності, а також методологічний аспект механізму боротьби з економічною злочинністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-962 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА382446 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Білоус В.В. 
Проблеми методики розслідування фіктивного підприємництва: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Білоус ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто структурні елементи криміналістичної характеристики злочину - фіктивного підприємництва (спосіб злочину, час, місце й обстановка, особа злочинця й типові сліди). Визначено їх особливості. З'ясовано суть і криміналістичні ознаки фіктивних підприємств і конвертаційних центрів. Установлено взаємозв'язок фіктивного підприємництва з іншими злочинами, зокрема легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом. Досліджено питання початкового етапу розслідування фіктивного підприємництва. Розроблено рекомендації щодо планування та організації даного виду злочинів і висунення версій. Розглянуто особливості застосування спеціальних знань та проведення слідчих дій у разі розслідування фіктивного підприємництва (виїмки, слідчого огляду документів, допиту, призначення та проведення судових експертиз). Запропоновано найбільш доцільні тактичні (оперативно-тактичні) операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА331178

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Білоус В.Т. 
Координація управління правоохоронними органами України по боротьбі з економічною злочинністю (адміністративно-правовий аспект): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / В.Т. Білоус ; Нац. ун-т внутр. справ України. — Х., 2004. — 38 с. — укp.

Проведено комплексне наукове дослідження координації як функції соціального управління та інституту управління правоохоронними органами по боротьбі з економічною злочинністю. Висвітлено зміст, розкрито поняття, визначено проблеми, охарактеризовано види, форми і методи координації управління правоохоронними органами, що ведуть боротьбу з економічною злочинністю. Узагальнено досвід здійснення координації діяльності правоохоронної системи України та позитивний досвід розвинених країн. На підставі визначення сутнісних ознак сформульовано поняття координації управління правоохоронними органами, наведено пропозиції щодо доцільності удосконалення правової бази координації боротьби з регіональною і транснаціональною економічною злочинністю, а також нормативно-правових актів, що безпосередньо регулюють їх боротьбу з економічною злочинністю в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.03 + Х819(4УКР)112.013.3 + Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА328835

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Барабаш Т.М. 
Предмет доказування у кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.М. Барабаш ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 23 с. — укp.

Висвітлено актуальні проблеми процесуальної діяльності з визначення предмета доказування в кримінальних справах про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, а також з встановлення його структурних елементів. Досліджено юридичні питання щодо сутності, змісту, структури та значення предмета доказування для розслідування справ про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Розглянуто механізм взаємодії матеріального та процесуального права в регламентації всіх структурних елементів предмета доказування у справах про ухилення від сплати податків, а також особливості предмета доказування в стадії порушення кримінальної справи про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів. Наведено пропозиції щодо вдосконалення правозастосовної діяльності та кримінально-процесуального законодавства України з приводу введення в КПК поняття "предмет доказування" і застосування його структурних елементів у ході розслідування кримінальних справ, зокрема, справ про ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х893.9(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА321620

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Беніцький А.С. 
Легалізація (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом (проблеми кримінально-правової кваліфікації): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.С. Беніцький ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано досягнення сучасної кримінально-правової теорії та практики протидії відмиванню кримінальних доходів на основі урахування позитивного досвіду зарубіжного та міжнародного кримінального права. Визначено поняття легалізації (відмивання) злочинних доходів. Описано об'єкт і предмет легалізації грошових коштів та іншого майна, здобутих злочинним шляхом. Виявлено особливості об'єктивної та суб'єктивної сторін злочину, виділено коло суб'єктів відмивання. Досліджено кваліфікуючі ознаки легалізації. Розглянуто проблеми кримінально-правової кваліфікації легалізації злочинних доходів та її відмежування від суміжних складів злочинів. Розкрито зміст окремих різновидів форм співучасті та причетної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117.6
Шифр НБУВ: РА319325 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Бобонич Є.Ф. 
Порушення порядку зайняття господарською діяльністю та діяльністю з надання фінансових послуг: кримінально-правова характеристика (ст. 202 Кримінального кодексу України): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Є.Ф. Бобонич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено питання кримінальної відповідальності за порушення порядку зайняття господарською діяльністю та діяльністю з надання фінансових послуг. Доведено, що об'єктивна складова злочину характеризується вчиненням фактичної господарської дії - заготовлення та реалізації продукції, надання послуг і виконання робіт без належної легітимації господарської діяльності (без державної реєстрації особи як суб'єкта підприємницької діяльності, без одержання ліцензії, з порушенням ліцензійних умов), а укладення правочинів (договорів) з порушенням порядку легітимації господарської діяльності регулюється нормами ЦК і ГК України про визнання правочинів (договорів) недійсними. Розглянуто проблемні питання застосування положень ст. 202 КК України. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України про встановлення кримінальної відповідальності за порушення порядку зайняття господарською діяльністю з надання фінансових послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.4 +
Шифр НБУВ: РА369284

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Богачук В. С. 
Тактичні операції при розслідуванні підроблення грошей: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. С. Богачук ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено стан наукової розробки проблеми розслідування підроблення грошей. Розкрито поняття, сутність та структуру тактичних операцій. Висвітлено місце тактичної операції в системі тактичних засобів за розслідування підроблення грошей. Розглянуто особливості організації та тактики проведення окремих слідчих дій у разі реалізації тактичних операцій під час розслідування даних злочинів. Вивчено форми та механізм взаємодії суб'єктів розслідування за проведення тактичних операцій. Розкрито окремі тактичні операції груп ("збір інформації", "фіксація", "пошук", "перевірка") та показано особливості їх проведення. Розглянуто й узагальнено вітчизняний і закордонний досвід проведення тактичних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА373175 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Болдарь Г.Є. 
Незаконні дії у разі банкрутства: проблеми кримінально-правової кваліфікації та вдосконалення законодавства: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Г.Є. Болдарь ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за незаконні дії у разі банкрутства. Питання кримінально-правової охорони відносин неспроможності проаналізовано як складову єдиного правового механізму регулювання досліджуваних суспільних відносин. Розкрито зміст об'єктивних і суб'єктивних ознак складу злочину, передбаченого ст. 221 КК України, висвітлено співвідношення незаконних дій у разі банкрутства та суміжних складів злочинів, у тому числі інших злочинів, пов'язаних з банкрутством. З урахуванням виявлених суперечностей між кримінальним, господарським та цивільним законодавством сформульовано пропозиції щодо удосконалення ст. 221 КК України. Обгрунтовано доцільність криміналізації порушення встановленого законом порядку задоволення майнових вимог кредиторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА351951

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Буртовой М. О. 
Документ як предмет злочинів у сфері господарської діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / М. О. Буртовой ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто основні підходи до нормативного закріплення документа у чинному національному кримінальному законодавстві. Досліджено основні термінологічні та змістовні аспекти визначення поняття "документ". Розкрито питання про документ як предмет або засіб вчинення злочину у сфері господарської діяльності. Надано визначення поняття "документ" та його окремих різновидів, зокрема, "офіційний документ". Розроблено та внесено пропозиції щодо вдосконалення кримінального законодавства України та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х881.9(4УКР)013
Шифр НБУВ: РА376985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Бучко М.Б. 
Сучасна корислива економічна злочинність та заходи її попередження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / М.Б. Бучко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено концептуальні аспекти категорії "сучасна корислива злочинність у сфері економіки". Визначено поняття "тіньової" економіки як одного з головних чинників злочинів у сфері господарювання. Проаналізовано структуру та динаміку злочинів, розглянуто тенденції та закономірності злочинності у сфері економіки за сучасних умов розвитку суспільних відносин. Досліджено особливості особистості злочинця, та кримінологічні детермінанти злочинності в зазначеній сфері. Визначено комплекс профілактичних заходів загальносоціального та спеціально-кримінологічного характеру, подано пропозиції для удосконалення законодавства та стосовно практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА321998

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Важинський В.М. 
Процес доказування при розслідуванні фіктивного підприємництва та пов'язаних з ним злочинів в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Важинський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено процес доказування у кримінальних справах про фіктивне підприємництво та пов'язані з ним злочини в Україні. Показано необхідність теоретичного вивчення проблем реалізації елементів процесу доказування під час розслідування фіктивного підприємництва, зокрема, у разі спрощеного порядку. Досліджено питання щодо правової регламентації доказових категорій у кримінальному процесі України. Визначено особливості доказування під час розслідування фіктивного підпримництва та пов'язаних з ним злочинів в Україні. Наведено пропозиції та рекомендації, а також обгрунтовано положення з метою вдосконалення провадження у кримінальних справах про фіктивне підприємництво.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х894.9(4УКР)311.7 +
Шифр НБУВ: РА365395

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Волобуєв А.Ф. 
Наукові основи комплексної методики розслідування корисливих злочинів у сфері підприємництва: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / А.Ф. Волобуєв ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 42 с. — укp.

Досліджено проблеми розслідування випадків розкрадання майна та пов'язаних з ними злочинів, обумовлених чинниками підприємницької діяльності в період переходу до ринкової економіки. Наведено низку теоретичних положень і практичних рекомендацій, сформульованих з урахуванням сучасних тенденцій у механізмі вчинення корисливих злочинів у сфері підприємництва, практиці їх розслідування. Проаналізовано механізм вчинення злочинів з використанням статусу підприємства, який надає можливість організованим злочинним групам маскувати їх під виглядом господарських відносин. Надано криміналістичну характеристику таких злочинів, у тому числі основних способів заволодіння чужим майном та його легалізації. Визначено найбільш важливі тактичні завдання розслідування, пов'язані з оцінкою первинного матеріалу про злочин, збиранням доказів, подоланням протидії розслідуванню, забезпеченням відшкодування заподіяної шкоди. Розглянуто особливості тактики окремих слідчих дій, обумовлені чинниками підприємницької діяльності. Вирішено проблеми концептуального характеру, пов'язані з побудовою методик розслідування окремих видів злочинів, а також комплексних методик розслідування злочинів, пов'язаних з певними технологіями організованої злочинної діяльності у сфері підприємництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4Укр)117 + Х893.9(4Укр)8 + Х894.0(4Укр)3
Шифр НБУВ: РА319018 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Воробей О.В. 
Криміналістичне дослідження паперових грошей України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Воробей ; Нац. акад. внутр. справ України МВС України. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Охарактеризовано реквізити та загальні захисні елементи сучасних паперових гривень Національного банку України (НБУ) всіх зразків (до 2003 р.). Проаналізовано способи повної та часткової підробки гривень, а також підробки або імітації їх елементів захисту. За результатами проведеного узагальнення статистичних даних і матеріалів експертної практики визначено основні причини зростання в нашій країні кількості підробок паперових грошей України та найбільш розповсюджені категорії цього злочину. Науково обгрунтовано комплексність криміналістичного дослідження, розроблено методику та проаналізовано сучасні методи та засоби для його проведення. На підставі результатів анкетування експертів-криміналістів і співробітників правоохоронних органів, а також аналізу сучасної судової практики та літературних джерел визначено шляхи експертної профілактики підробки гривень НБУ. Вивчено особливості організації, використання та оптимізації криміналістичних обліків підроблених паперових грошей України з метою покращення боротьби з підробкою та збутом гривень НБУ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х881.9(4УКР)117 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА329685

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гаєвський І. М. 
Організаційно-правові засади запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних протиправним шляхом, в аграрному секторі економіки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. М. Гаєвський ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність поняття легалізації доходів, одержаних протиправним шляхом, як різновиду економічних правопорушень. Окреслено масштаби та структуру легалізації цих доходів та інших фінансових порушень в системі економічних правопорушень в аграрному секторі, зокрема відмивання цих доходів у контексті функціонування тіньової економіки. Досліджено нормативно-правове регулювання діяльності органів державної влади у сфері запобігання та протидії легалізації цих доходів в аграрному секторі економіки. Вивчено адміністративно-правові засоби запобігання та протидії їх легалізації, а також міжнародні правові акти та договори у цій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117:У + У9(4УКР)320-962
Шифр НБУВ: РА381201 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Гайворонський Є.П. 
Контрабанда культурних цінностей: кримінологічна характеристика, детермінація та запобігання: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Є.П. Гайворонський ; Нац. юридична акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Вперше досліджено кримінологічну характеристику контрабанди культурних цінностей (рівень, динаміку, структуру, ціну, "географію" та інші кількісно-якісні показники цього злочину) та її зв'язок з організованою злочинністю. Розглянуто соціальну і психологічну характеристику особи злочинця-контрабандиста, що дало змогу окреслити коло осіб, найбільш схильних до вчинення контрабанди культурних цінностей. Простежено стан учинення адміністративно караних незаконних переміщень культурних цінностей через митний кордон України і з'ясовано їх з'вязок з кримінально караною контрабандою культурних цінностей. З'ясовано чинники, причини й умови, які детермінують злочинність в цій сфері. Запропоновано комплекс заходів запобігання контрабанді культурних цінностей, включаючи внесення змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.3 + Х883.9(4УКР)711.17 +
Шифр НБУВ: РА364638

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Гаркуша С. В. 
Адміністративна відповідальність за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. В. Гаркуша ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання відповідальності за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів (ст. 177-2 КУпАП). Досліджено елементи юридичних складів адміністративних правопорушень у сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, розмежовано їх юридичні склади. Розглянуто особливості адміністративно-юрисдикційної діяльності органів державної податкової служби. Розкрито кваліфікуючі ознаки складу правопорушення, передбаченого ст. 177-2 КУпАП та інших правопорушень даної сфери. Подано ряд теоретичних положень і практичних рекомендацій, сформульованих у результаті комплексного аналізу адміністративної відповідальності за виготовлення, придбання, зберігання або реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв або тютюнових виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.89 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА377537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Гармаш Д.О. 
Кримінальна відповідальність за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Д.О. Гармаш ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми кримінальної відповідальності за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. Проаналізовано криміногенну ситуацію, наявну у сфері підприємницької діяльності, пов'язаної зі здійсненням операцій з металобрухтом. Визначено та сформульовано підставу криміналізації дослідженого виду діяння. Досліджено обмежувальні ознаки предмета злочину, показано його особливості. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу злочину, визначено об'єкт злочину та його структуру, механізм заподіяння шкоди об'єкту посягання. З'ясовано види й особливості форм вчинення діяння у досліджуваному злочині, види суб'єктів злочину стосовно кожної з форм вчинення діяння. Відмежовано порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом від інших суміжних злочинів у сфері господарської діяльності та відповідного адміністративного правопорушення. Критично проаналізовано обставини, що обтяжують кримінальну відповідальність за зазначений злочин. Досліджено практику призначення покарання за порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. На підставі аналізу складу злочину та вивчення практики застосування статті 213 КК працівниками правоохоронних органів сформульовано пропозиції щодо вдосконалення відповідної чинної редакції статті Особливої частини КК та практики її застосування. Сформульовано рекомендації щодо розширення переліку обтяжувальних кримінальну відповідальність обставин. Запропоновано нову редакцію статті 213 КК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 +
Шифр НБУВ: РА360889

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Глоба К. П. 
Запобігання злочинам у сфері приватизації майна: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / К. П. Глоба ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 16 с. — укp.

Розглянуто кримінально-правову та кримінологічну характеристику злочинів у сфері приватизації майна, їх кількісно-якісні ознаки залежно від видів та об'єктів посягання. Визначено кримінологічні ознаки особи-суб'єкта злочинів у сфері приватизації майна. Досліджено основні детермінанти злочинів, які зумовлюють і сприяють вчиненню незаконного відчуження державного та комунального майна. Запропоновано комплекс загальносоціальних і спеціально-кримінологічних заходів щодо запобігання злочинам у даній сфері суспільних відносин. Розроблено практичні пропозиції та рекомендації, щодо вдосконалення діяльності правоохоронних органів, зокрема, ОВС і прокуратури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)711.17 + Х839(4УКР)110.41
Шифр НБУВ: РА371999 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Головіна В.П. 
Основи методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.П. Головіна ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Досліджено питання формування засад методики розслідування легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, з використанням кредитно-банківської системи. Проаналізовано елементи криміналістичної характеристики даного виду злочинів (фактори, що впливають на його вчинення, місце та час, способи підготовки, вчинення та приховання слідів злочину, особа злочинця). Вивчено особливості початкового етапу розслідування легалізації злочинних прибутків з використанням кредитно-банківської системи: організацію роботи слідчих та оперативних підрозділів, типові слідчі ситуації та напрями їх розв'язання, коло документальних джерел доказів як найбільш поширеного та інформативного виду доказів за даною категорією кримінальних справ, коло невідкладних першочергових дій та специфіку тактики їх проведення, форми взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, співробітниками банківських установ, контрольних служб та правоохоронними органами іноземних держав, залучення до діяльності слідчих працівників органів МВС України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х893.9(4УКР)811.176 + Х894.9(4УКР)311.76 +
Шифр НБУВ: РА334316

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського