Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>A=Сябренко Г$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Гавриленко Б. Г. 
Липома левой грудной железы у мужчины / Б. Г. Гавриленко, С. И. Пархоменко, Г. П. Сябренко // Клініч. хірургія. - 2008. - № 6. - С. 60. - рус.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж26838 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
2.

Сябренко Г. П. 
Дезадаптація подружжя літнього віку та її психокорекція : автореф. дис. ... канд. мед. наук : 19.00.04 / Г. П. Сябренко; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. - Х., 2010. - 24 c. - укp.

Вперше запропоновнао психологічну модель пристосування до вікових змін, що відображає механізми формування продуктивної стратегії адаптації й ефективного процесу їх психологічного прийняття, яка складається з трьох компонентів (біологічного, психологічного, соціально-психологічного). Вперше на засадах доказової медицини доведено важливість сексуальної адаптації для осіб похилого віку. Вперше вивчено психологічні особливості подружжя літнього віку з дезадаптацією і виділено патогенетичні чинники її розвитку та патопластичні чинники, що формуються в результаті дезадаптації та погіршують її перебіг. Вперше на підставі вивчення закономірностей сімейного функціонування та подружньої комунікації виділено і систематизовано варіанти та форми дезадаптації подружжя літнього віку. Вперше обгрунтовано систему психокорекції дезадаптації подружжя літнього віку, визначено її структуру, вибір складових і психотерапевтичних методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р64-92 + Ю948.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА380517 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Коміссарова О. С. 
Методичні, діагностичні та прогностичні аспекти використання показників трансмітрального кровотоку в якості маркерів діастолічної дисфункції на етапах прогресування хронічної серцевої недостатності / О. С. Коміссарова, Г. П. Сябренко, С. Х. Салех Нажар, Г. М. Сухомлин // Сімейна медицина. - 2019. - № 2. - С. 84-88. - Бібліогр.: 14 назв. - укp.

Мета дослідження - оцінювання змін показників трансмітрального кровотоку як маркерів діастолічної функції міокарда за допомогою допплер-ехокардіографії у разі наростання тяжкості хронічної серцевої недостатності (ХСН). Обстежено 84 пацієнти із ХСН II - III ФК. Оцінювання діастолічної функції ЛШ проводили за методом допплер-ехокардіографії в імпульсному режимі на апараті фірми "Toshiba SSH-160A" (Японія) датчиком у 3,5 МГц за показниками трансмітрального діастолічного кровотоку. Проведений аналіз свідчить, що якщо у хворих на ХСН II ФК домінуючим у патогенезі є гіпертрофія міокарда ЛШ, то у хворих на ХСН III ФК - систолічна дисфункція. Головним патогенетичним фактором у наростанні тяжкості ХСН від II до III ФК виступає діастолічна дисфункція. Заключення: у хворих на ХСН II ФК за інтактного лівого передсердя порушення трансмітрального діастолічного кровотоку відбувається за типом "уповільненої релаксації". У хворих на ХСН II ФК зі збільшеними розмірами лівого передсердя, особливо на тлі післяінфарктного кардіосклерозу та аритмій, діагностується "псевдонормальний" тип трансмітрального діастолічного кровотоку. У більшості хворих на ХСН III ФК діагностується "рестриктивний" тип трансмітрального діастолічного кровотоку.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.09-3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж22874 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Фізична, реабілітаційна та спортивна медицина: нейрореабілітація : нац. підруч. : [для студентів та лікарів]. Т. 2 / В. М. Сокрут, О. В. Синяченко, О. П. Сокрут, Б. Б. Івнєв, І. Р. Мисула, Д. В. Попович, О. В. Поканевич, Л. А. Алексєєва, В. М. Попов, С. В. Селезньова, В. І. Тарасова, Г. П. Сябренко, Г. М. Сухомлин, М. В. Сокрут, І. П. Іващук, А. Ю. Петренко; ред.: В. М. Сокрут; Всеукраїнська асоціація фізіотерапевтів та курортологів, Асоціація спортивної медицини України, Донецький національний медичний університет, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, Київський медичний університет. - Слов'янськ; Тернопіль; Київ, 2020. - 337, [2] c. - Бібліогр.: с. 334-337 - укp.

Висвітлено стандарти та програми медичної реабілітації хворих на ішемічний та геморагічний інсульт залежно від "вегетативного паспорту", форми артеріальної гіпертензії, коморбідності та соматогенії на етапах лікувальної допомоги. Розкрито особливості визначення форми енцефалопатії та інсульту. Наведено класифікацію енцефалопатії та інсульту. Увагу приділено лікувальному харчуванню, фізіотерапії, голкорефлексотерапії, механотерапії, медичній і психологічній реабілітації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч510.9 я73 + Р627.703.1-54 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: С11809/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського