Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Автореферати дисертацій (63)Книжкові видання та компакт-диски (1178)Журнали та продовжувані видання (25)
Пошуковий запит: (<.>M=Київський національний університет культури і мистецтв<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 155
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Генеза ідей і динаміка розвитку екранних мистецтв : колект. монографія. Т. 1 / [І. Д. Барба та ін. ; наук. ред.: О. В. Безручко ; упоряд.: І. А. Гавран] ; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. - Київ, 2016. - 206 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розкрито комплекс найактуальніших загальнотеоретичних, історичних, практичних питань, що визначають головні складники професій режисера кіно і телебачення, сценариста, оператора кіно і телебачення, диктора і ведучого телепрограм, актора театру і кіно, звукорежисера, телевізійного журналіста, систему виражальних засобів кіно й телебачення, особливості роботи зі створення телевізійних програм і фільмів різних видів і жанрів. Наведено модель медіакомунікаційної взаємодії в Євразійському економічному союзі. Висвітлено парадигму й особливості практичної реалізації формування художньої культури студентської молоді засобами телебачення. Особливу увагу приділено акторській майстерності як єдності внутрішньої та зовнішньої техніки війни.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ370 + Щ382

Рубрики:

Шифр НБУВ: В357251/1 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Апшай М. В. 
Регіональні бібліотекознавчі дослідження: стан, проблеми, тенденції : автореф. дис. ... канд. наук з соц. комунікацій : 27.00.03 / М. В. Апшай; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Здійснено теоретичне обґрунтування потреби відокремлення підсистемного рівня регіонального бібліотекознавства. Запропоновано авторські визначення понять регіональний бібліотечний ресурс та регіональне бібліотекознавство. Проведений аналіз дисертаційних робіт, маркованих концептами "регіональний досвід", "регіональний аналіз", "регіональне бібліотекознавство", "регіональний підхід", "регіональний ресурс" засвідчив присутність регіональної специфіки у бібліотекознавчих дисертаційних дослідженнях. Встановлено структуру тематичного поля регіональних досліджень, що проводяться ОУНБ. З’ясовано, що основним завданням розвитку регіональних бібліотекознавчих досліджень в умовах трансформації методологічних засад сучасного бібліотекознавства є вивчення основних засад формування комунікаційних зв’язків між усіма учасниками соціально-комунікаційної сфери регіону; аналіз внутрішньо-системних бібліотечних зв’язків; вивчення інформаційних потреб користувачів; визначення чітких груп інтересів учасників комунікаційного простору регіону, що визначає пріоритетні напрями наукових досліджень у бібліотеках регіонів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч73 е/н

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434830 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Олійник В. А. 
Трансформації образної системи в дизайні української книги 1980-1990-х років : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 17.00.07 / В. А. Олійник; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2018. - 20 c. - укp.

Розглянуто вітчизняний книжковий дизайн останніх десятиліть XX століття у розрізі трансформаційних процесів образної системи крізь призму цілісного художнього організму, вирішеного як дизайнерськи осмислена і чітко сформована художня система. Проведено аналіз всіх складників і чинників формування образної системи сучасної книги. Розкриті питання про вплив соціокультурних тенденцій на розвиток книговидавничої справи в Україні досліджуваного періоду, охарактеризовані і зіставлені художні особливості книжкової продукції 1980-х і 1990-х років, названі головні досягнення і проблеми у тогочасному мистецтві книги, а також окреслені перспективи його подальшого розвитку. На підставі проаналізованого дизайну книжкових артефактів запропоновано розподіл організації діяльності митця-дизайнера у галузі книговиробництва на індивідуально організовану і службово орієнтовану, залежно від позиції художника у книготворчому процесі. Це явище проілюстровано реальними прикладами. На основі аналізу творчого доробку художників і дизайнерів книги укладено реєстр визначних українських митців з конкретизацією їхнього внеску до розвитку вітчизняного мистецтва книги.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ157(4УКР)6 + Ч617.154.31

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434707 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Черняк І. В. 
Внесок О.С.Сокальського у розвиток бібліотечної науки та освіти України : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.03 / І. В. Черняк; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2018. - 16 c. - укp.

Досліджено внесок професора О. С. Сокальського у розвиток бібліотечної науки та освіти України. На основі комплексного використання соціокомунікативного, системного, історико-генетичного підходів реконструювано складну ієрархічну структуру та напрями багаторівневих і різновекторних суб'єкт-суб'єктних комунікаційних зв'язків - основи утворення когнітивно насиченого комунікаційного середовища, яке сприяло формуванню наукового світогляду та професійних якостей О. С. Сокальського, його кар'єрному та творчому зростанню як знакового українського бібліотекознавця та культурного діяча. Розкрито внесок О. С. Сокальського в розвиток культурно-мистецької освіти в Україні. Висвітлено педагогічну й організаційну діяльність ученого в Київському державному інституті культури (нині КНУКіМ), визначено основні напрями досліджень О. С. Сокальського в галузі загального та спеціального бібліотекознавства. Розкрито внесок О. С. Сокальського у формування організаційних і теоретико-методичних засад інституціоналізації київської науково-освітньої бібліотечної школи. Досліджено внесок учнів і послідовників О. С. Сокальського в розвиток бібліотекознавчої науки і освіти України.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч733(4УКР)6-8 Сокальський О. С.

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА434709 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Перцов М. О. 
Флейтова музика України: витоки, історична еволюція та сучасні тенденції : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 26.00.01 / М. О. Перцов; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2018. - 16 c. - укp.

Здійснено теоретичне та практичне обгрунтування комплексного дослідження флейтової музики України і на цій основі проаналізовано її витоки, історичну еволюцію, сучасні тенденції та перспективи розвитку. З'ясовано, що становлення флейтової національної школи пов'язано із формуванням професійної багаторівневої освіти (музичні училища, консерваторії) та розвитком композиторської практики. У середині XX ст. з'являються флейтові твори концертного типу, а на початку XXI ст. збільшується кількість камерних ансамблевих та сольних; у творах сучасних композиторів (О. Безбородько, О. Шмурак та ін.) широко використовуються новітні виконавські техніки – multiphonics, whistle tones, jet whistles. Встановлено, що в XX – XXI ст. у зв'язку з активізацією уваги до флейти в популярній музиці з'являються нові прийоми гри, і в таких напрямах, як джаз та World Music, використовуються етнічні різновиди флейти. Виникають модифікації європейської флейти шляхом здійснення численних змін у конструкції, проводяться експерименти з матеріалами (срібло, золото, титан, платина, ПВХ) і конструкціями типів головок (головка-метелик, головка глісандо, "UpRite", система Кінгма, Drelinger та ін.). Перспективи функціонування флейти в Україні визначаються її поширенням в естрадній музиці.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.722-73(4УКР)

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА435326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Зубатов С. Л. 
Стиль викладання в хореографії : навч. посіб. / С. Л. Зубатов; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ : Ліра-К, 2019. - 91 c. - Бібліогр.: с. 89 - укp.

Наведено практичні поради і рекомендації, які стосуються різних аспектів викладання хореографічних дисциплін, тлумачення поняття «стиль викладання». Охарактеризовано особливості стилю та манери викладання; подано практичні поради щодо застосування знань про стиль викладання та методів навчання у навчальному процесі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ32 р30-252

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847332 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Остапенко Л. В. 
Методологія мистецької освіти : практикум для студентів ф-ту муз. мистецтва / Л. В. Остапенко; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ : Ліра-К, 2017. - 143 c. - Бібліогр.: с. 141-143 - укp.

Наведено рекомендації з вивчення дисципліни «Методологія мистецької освіти (для студентів музичного факультету)» та основні теми для вивчення. Подано нормативні документи (навчальна програма та робоча) - плани лекційних і семінарських занять, завдання для самостійної роботи студентів. Наведено перелік літературних джерел. Подані навчально-методичні матеріали - конспекти лекцій, методичні рекомендації до проведення семінарських занять, методичні рекомендації з організації самостійної роботи студентів та завдання для здійснення контролю та перевірки рівня знань студентів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ31 р30-211 + Щ31 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА847342 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Інформація, комунікація та управління знаннями в глобалізованому світі : матеріали Міжнар. наук. конф. (15 трав. 2018 р.) / ред.: В. В. Бездрабко, Л. М. Галаган, Т. Ю. Гранчак, Т. В. Новальська, Ю. М. Половинчак, Л. І. Прокопенко, О. О. Сербін, Т. О. Ярошенко, М. О. Яцевич; Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Київський національний університет культури і мистецтв, Білоруський державний університет культури і мистецтв, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Громадська організація "ELibUkr". - Київ : КНУКіМ, 2018. - 244 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - bel. - англ.

Обговорено теоретичні аспекти і сучасні практики інформації, комунікації та суспільного розвитку, висвітлено антропологічний вимір інформації та комунікації в глобалізованому світі. Охарактеризовано сучасні завдання і тренди документно-інформаційних інститутів в системі соціальних комунікацій, ресурсно-технологічний аспект документно-інформаційних інститутів у глобалізованому світі. Викладено актуальні питання інформаційно-бібліотечної та архівної освіти.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч24 я431(0) + С5*333.4 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС68034 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Шендрик О. О. 
Міжнародне співробітництво публічних бібліотек України (90-ті рр. XX ст. - поч. XXI ст.) : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.03 / О. О. Шендрик; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2018. - 19 c. - укp.

Розроблено теоретичні та організаційно-методичні засади дослідження розвитку міжнародної співпраці публічних бібліотек України в умовах комунікаційної глобалізації. Уточнено сутність базових понять предметної сфери "міжнародне співробітництво бібліотек". Досліджено особливості державної культурної та інформаційної політики з розвитку міжнародного співробітництва книгозбірень України. З'ясовано, що міжнародні проекти, істотно впливаючи на сучасний розвиток публічних бібліотек країни, зокрема модернізацію матеріально-технічної бази, стимулюють їх вихід у світовий науковий простір. Охарактеризовано основні напрями, форми, складники та завдання системи міжнародного співробітництва публічних бібліотек, визначено перспективи їхнього подальшого розвитку та резерви підвищення ефективності. Розроблено систему заходів щодо активізації міжнародного співробітництва публічних бібліотек України в умовах глобального комунікаційного простору. Обгрунтовано необхідність поступового компенсаторного заміщення традиційних форм міжнародної співпраці інноваційними, що базуються на застосуванні мережевих каналів комунікації.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР) ж

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА437798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Підгорбунський М. А. 
Запровадження багатоголосої музики в українській духовній культурі в контексті реформаційних впливів : автореф. дис. ... д-ра мистецтвознавства : 26.00.01 / М. А. Підгорбунський; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2021. - 27 c. - укp.

Розглянуто вплив реформаційних течій на запровадження багатоголосої музики в українській духовній культурі. Розкрито історичні та соціокультурні чинники розквіту української духовної літератури в ХVІ-ХVІІ ст. Розроблено хронологію еволюції українських церковно-співочих збірників з XI до середини XVII ст. за видами нотацій. Розшифровано і проаналізовано невменні та фітні знаки із співочих азбук ХVІ-ХVІІ ст. Проаналізовано іноземні та українські музично-теоретичні трактати XV-XVII ст., які були поширені на українських теренах. Запропоновано авторську періодизацію поширення багатоголосої музики. Досліджено та доповнено життєписи українських співаків, композиторів та теоретиків багатоголосої музики.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ318.93(4УКР)43/44 + Ч111.161.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА449578 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
11.

Підлипська А. М. 
Критика балету в УСРР 1920 - 1930-х років: від авангардних інтенцій до утвердження соцреалістичного канону : автореф. дис. ... д-ра мистецтвознавства : 26.00.01 / А. М. Підлипська; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2021. - 28 c. - укp.

Концептуалізовано становлення балетної критики в Радянській Україні у 1920 - 1930-х рр., охарактеризовано художньо-естетичні погляди російських радянських критиків балету цього періоду. Відтворено балетно-критичний поліфонізм в оцінці авангардних пошуків форми та змісту "радянської балетної вистави" 1920-х рр., з'ясовано основні аспекти балетно-критичної рефлексії на класичний танець у мовах пролеткультівських та авангардистських інтенцій у Радянській Україні 1920-х рр. Охарактеризовано погляди критиків на авангардистські експериментування в балетному театрі УСРР другої половини 1920-х рр. Відтворено панораму естетичних підходів і балетно-критичної думки щодо становлення хореодрами в рамках концепту "соцреалістичне мистецтво". Виявлено основні ознаки балетної критики другої половини 1930-х рр. як транслятора соцреалістичних принципів. Зазначено, що упродовж 1920 - 1930-х рр. балетна критика в Радянській Україні стала помітним явищем у художньо-критичному дискурсі, однак не було розроблено методологію об'єктивної фахової балетної критики та не сформовано власної школи,


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ335.42(4УКР)61

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА449529 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Пузанов В. М. 
Трейлер фільму як тип рекламного повідомлення: структурно-функціональні особливості та стратегії оптимізації : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.06 / В. М. Пузанов; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2019. - 19 c. - укp.

Виявлено тенденції трансформації реклами як об'єкта наукового дослідження. Розглянуто напрями та результати дослідження трейлера фільму зарубіжними й українськими вченими. Окреслено основні характеристики трейлера фільму як типу рекламного повідомлення. Встановлено функціональні особливості назв трейлерів до перекладних та українських фільмів. Висвітлено структурні особливості українськомовних трейлерів до українських фільмів. Визначено стратегії оптимізації трейлерів до цих фільмів.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч620.164 в2:Щ37 + Щ370.9

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА444382 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Освітні виклики соціокультурної сфери. Імплементація європейських цінностей в аудіовізуальній культурі", 19 жовтня 2020 року. Ч. 3 / упоряд.: О. В. Безручко, С. В. Желєзняк. - Київ, 2020. - 98 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp.

Розглянуто поняття новинної журналістики у контексті впливу американських медіа, сучасні тенденції ролі ведучого у парному веденні телевізійних ток-шоу, малу балетну форму як феномен європейської хореографічної культури у творчості українських балетмейстерів. Висвітлено історію розвитку звуку в аудіовізуальному мистецтві, основні характеристики та типологію новин, конкурентні стратегії вітчизняних медіа компаній на ринку ЄС. Викладено проблеми соціалізації дітей з обмеженими можливостями здоров'я в умовах інклюзивної освіти, специфіку формату ранкових програм, розкрито вплив європейських цінностей на тенденції в фотомистецтві, аксіологічний аспект в аналітичній філософії освіти P.C. Пітерса. Розглянуто інтерв'ю як жанр в сучасному медійному дискурсі, витоки жанру комедія та її вплив на подальший розвиток американських комічних кінострічок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ370.17 я431(0) + Щ382.017 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В358557/3 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Освітні виклики соціокультурної сфери. Імплементація європейських цінностей в аудіовізуальній культурі", 19 жовтня 2020 року. Ч. 2 / упоряд.: О. В. Безручко, С. В. Желєзняк. - Київ, 2020. - 92 c. - Бібліогр. в кінці ст. - укp. - англ.

Розглянуто кластерні алгоритми медіа індустрії Європейського Союзу, проблеми мовлення у акторському творчому акті, нелінійність в сучасних кінотехнологічних процесах. Висвітлено особливості прямого включення в сучасному медіапросторі, своєрідність візуального зображення спортивного фоторепортажу, особливості сучасної художньої фотографії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ370.17 я431(0) + Щ382.017 я431(0)

Рубрики:

Шифр НБУВ: В358557/2 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Парфенюк І. М. 
Інформаційно-психологічні війни : навч. посіб. / І. М. Парфенюк; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ : КНУКіМ, 2020. - 187 c. - укp.

Увагу сконцентровано на сутності інформаційної війни, а саме її інформаційно-психологічному різновиді, а також основних інструментах інформаційно-психологічного впливу на прикладі в переважній більшості міждержавних комунікацій. Зауважено, що назва посібника "Інформаційно-психологічні війни" зумовлена розглядом інформаційних війн в рамках впливу на індивідуальну та суспільну свідомість, з навмисним униканням розгляду аспектів інформаційно-технічних війн. Саме тому посібник призначено для студентів і фахівців гуманітарного профілю (соціальні комунікації, журналістика, політологія, історія, філософія тощо). Подано інформацію про суб'єкти, джерела, об'єкти, основні засоби інформаційно-психологічних війн. Висвітлено роль релігійно-ідеологічних організацій та об'єднань під час інформаційно-психологічних війн.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х910.131.5 я73 + Ф018 я73 + Ф3(0)16 я73 + Ф4(0),301 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА849663 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Никоненко Р. М. 
Пластична режисура в українському театральному мистецтві кінця ХХ - початку ХХІ століття : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 26.00.01 / Р. М. Никоненко; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2021. - 16 c. - укp.

Вперше в українському мистецтвознавстві проаналізовано особливості пластичної режисури в контексті сучасного українського театрального мистецтва й екстрапольовано філософський концепт трансгресії на галузь пластичної режисури. Розглянуто проблематику трансгресії художніх форм у сучасному вітчизняному театрі, а також окреслено шляхи та перспективи розвитку вітчизняної пластичної режисури в контексті глобальних і глокапьних тенденцій сценічного мистецтва XXI ст. Теоретично обґрунтовано феномен пластичної режисури в українському театральному мистецтві 1990-2020 рр. Виявлено специфіку сенсових пластичних взаємодій актора як одного з основних засобів втілення режисерської концепції та використання візуальної пластичної виразності в сучасній театральній практиці українських режисерів. Проаналізовано спільні та відмінні ціннісні установки, а також форми репрезентації акторської тілесності в теоретичних розробках та сценічній практиці провідних режисерів XX - початку XXI ст. Розглянуто особливості процесів конвергенції елементів візуальних та аудіальних видів мистецтв в умовах вітчизняного театрального простору означеного періоду та виявлено специфіку й індивідуальні особливості використання засобів пластичної виразності з метою розкриття сенсово-змістового наповнення постановок.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ334.075 г(4УКР)65

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450199 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Карандєєва О. І. 
Чоловічий танець у балетному театрі України середини ХХ - початку ХХІ століть : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 26.00.01 / О. І. Карандєєва; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2021. - 15 c. - укp.

У дисертації вперше комплексно досліджено чоловічий танець у балетному театрі України середини XX — початку XXI століть. Виявлено основні етапи його розвитку крізь призму біографій провідних танцівників, з’ясовано особливості становлення педагогічної школи чоловічого класичного танцю в Україні, проаналізовано поняття маскулінності в контексті теорії танцю, охарактеризовано детермінанти чоловічого танцю в сучасній Україні, вплив світових тенденцій розвитку чоловічого виконавства у взаємозв’язку з жанрово-стильовими видозмінами хореографічної культури кінця XX - початку XXI ст. Уведено до наукового обігу нові матеріали щодо творчості провідних артистів балету України минулого та сучасності.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ335.423(4УКР)65-342

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450202 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Гостинність, сервіс, туризм: досвід, проблеми, інновації. VIII Міжнародна науково-практична конференція, 8 - 9 квітня 2021 рік : тези доп. / Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти", Київський національний університет культури і мистецтв, Київський університет культури, Wyższa szkoła turystyki i jezyków obcych w Warszawie, Embassy of Hungary, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii, Міжнародна торгівельна палата ICC Ukraine, Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ : КНУКіМ, 2021. - 348 c. - укp. - англ. - пол.

Висвітлено актуальні проблеми теорії та практики розвитку готельно-ресторанного бізнесу. Проаналізовано глобалізаційні процеси культури та їх вплив на сучасну індустрію гостинності. Охарактеризовано види й особливості ефективної інтернет-реклами закладів ресторанного бізнесу. Розглянуто інноваційний тренд гостинності Норвегії. Увагу приділено проблемам діяльності закладів гостинності в період пандемії. Здійснено аналіз послуги харчування в європейських авіакомпаніях. Досліджено сучасні тенденції корпоратизації ринку готельних послуг України національними операторами. Розглянуто інформаційні технології та організаційні структури підприємств соціально-культурного сервісу і туризму. Подано інформацію про актуальні тренди в дизайні інтер'єру коворкінг-центрів. Розглянуто пандемію COVID-19 як тригер діджиталізації туристичного бізнесу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У542.4 я431 + У9(4УКР)424 я431

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВС68248 з дод. Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Підлипський А. І. 
Народно-сценічна хореографічна культура Тернопільщини середини XX – початку XXI століття : автореф. дис. ... канд. мистецтвознавства : 26.00.01 / А. І. Підлипський; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2020. - 18 c. - укp.

Виявлено основні етапи розвитку аматорського мистецтва регіону за радянських часів та в умовах незалежної України. Розглянуто фестивально-конкурсний рух у сфері народно-сценічного танцю в Тернопільській області. Охарактеризовано діяльність хореографічного відділення Теребовлянського коледжу культури і мистецтв та його роль у культурі Тернопільщини та України. Досліджено вплив мистецько-педагогічної школи кафедри хореографії Київського державного інституту культури ім. О. Є. Корнійчука на викладачів-хореографів Теребовлянського культосвітнього училища. Проаналізовано діяльність одного з провідних митців народно-сценічної хореографії України І. Николишина, виявлено основні етапи становлення та розвитку його балетмейстерської та педагогічної майстерності. Проаналізовано творчість професійного Ансамблю танцю "Надзбручанка".


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ325(4ТЕР)6-69

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА447334 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
20.

Маранчак М. М. 
Стратегії репутаційного інтернет-маркетингу публічних бібліотек України : автореф. дис. ... канд. наук із соц. комунікацій : 27.00.03 / М. М. Маранчак; Київський національний університет культури і мистецтв. - Київ, 2021. - 16 c. - укp.

Доведено необхідність підвищення ефективності реалізації публічними бібліотеками України репутаційного інтернет-маркетингу як системи цілеспрямованих заходів, скерованих на створення та покращення продуктивного бренду бібліотек у мережі. Науково обґрунтовано ефективність комплексного підходу до реалізації репутаційного інтернет-маркетингу як послідовної політики бібліотеки, спрямованої на системне перевищення очікувань реальних і потенційних користувачів від якості її інформаційних продуктів та сервісів. Розроблено концепцію поєднання іміджевих і сервісних стратегій реалізації публічними бібліотеками України репутаційного інтернет-маркетингу, які охоплюють процеси формування, просування та підтримки привабливого іміджу бібліотек у мережі через створення брендованого контенту та його системного поширення каналами онлайн- та офлайн-комунікації. Покращено методики підвищення ефективності реалізації репутаційного інтернет-маркетингу публічних бібліотек через активізацію їх інтерактивної комунікаційної взаємодії з користувачами під час першого та другого локдаунів в умовах пандемії COVID-19. Удосконалено напрями інноваційної діяльності публічних бібліотек, спрямовані на рекламування та просування їх привабливого бренду, підвищення лояльності користувачів і підтримку їх зацікавленості бібліотечними продуктами та сервісами.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч734(4УКР)751.1 + Ч73 ф с51

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА450675 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського