Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (189)Тематичний інтернет-навігатор (9)Автореферати дисертацій (2781)Реферативна база даних (28268)Книжкові видання та компакт-диски (2171)Журнали та продовжувані видання (193)
Пошуковий запит: (<.>K=КОДУВАНН$<.>+<.>K=ІНФОРМАЦІЇ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 231
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Мосин, О. В.
Компьютерная преступность и интернет [Електронний ресурс] / О. В. Мосин. - [Б. м. : б. в.]. - 32 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Поступательно развивающийся научно-технический прогресс ставитважность компьютерных информационных технологий на первый план. Порой законодатель не успевает за все увеличивающимися темпами технократическогои информационного развития общества. Изменения, происходящие в экономической жизни России – формирование и развитие частно-собственнических отношений,создание финансово-кредитной системы, предприятий различных форм собственностии т.п. - оказывают существенное влияние на вопросы правовой защиты информации



Кл.слова:
комп’ютерні технології -- захист інформації

   Тип видання:   бібліографія   
2.

Блащук, С.
«Історіографічні дослідження в Українській РСР» (1968–1973). «Історіографічні дослідження в Україні» (поновленi з 1997). Випуски 1–20. Бібліографічний покажчик публікацій [Електронний ресурс] / С. Блащук, Н. Пазюра. - [Б. м. : б. в.]. - 30 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Покажчик укладено за хронологічним принципом. Усі випуски переглянуто de visu. Для оптимізації пошуку необхідної інформації покажчик розділено на 2 частини: 1) Хронологічний покажчик (розпис вихідних даних за випусками); 2) Алфавітний покажчик публікацій. Всього у бібліографії представлено 421 позиція із 20 випусків «Історіографічних досліджень»



Кл.слова:
література -- історіографія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
3.

Стивенс, Р.
Программирование баз данных [Електронний ресурс] / Р. Стивенс. - [Б. м. : б. в.]

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга представляет собой практическое руководство по проектированию и обслуживанию реляционных баз данных в приложениях Visual Basic .NET. Она предназначена, в первую очередь, для разработчиков приложений Visual Basic .NET, но будет также интересна всем, кто занимается разработкой баз данных. Автор предполагает, что некоторый опыт работы с одной из недавних версий Visual Basic у читателя уже есть. Подробно рассмотрены структуры объектов доступа к базам данных, вопросы безопасности, XML-представления данных, работа с SQL-запросами, одно- и многопользовательский доступ к базе данных. Книга снабжена множеством примеров, иллюстрирующих весь цикл разработки баз данных в среде.



Кл.слова:
база даних -- захист інформації -- програмування

   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
4.

Шевченко, Роман Юрійович.
Просторові дестинації сакральної аріхтектури м. Києва [Електронний ресурс] : монографія / Р. Ю. Шевченко. - [Б. м. : б. в.]. - 147 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена історико-архітектурному комплексу м. Києва сакральної та релігійно-паломницької спеціалізації. Досліджується теориторіальна організація ан- самблів культвих споруд м. Києва від найдавніших часів до сьогодення. Застосовуються найсучасніші методики та технології: супуникові навігаційні системи, геоінформаційні системи та технології, електронно-картографічні бази даних. Матеріал дослідження за- безпечений історичними та сучасними світлинами, які були зроблені під час науково- краєзнавчих експедицій містом, як одного з найважливіших прийомів збору сучасної гео- проторової інформації. Результатом реалізації просторового дослідження дестинацій са- кральної аріхтектури – є навігаційні карти з розміщенням сучасної культової архітек- тури та інших релігійно-обрядових ланшафтів всіх релігійних вірувань, конфесій та па- рафій. Зміст роботи поєднує інженерно-картографічні, геоедезичні, фотограмметричні, архітектурно-будівельні питання, напрямки геоінформаційного моделювання та проекту- вання міського середовища. Монографія є апгрейдингом (ремейковим варіантом) кандидатської дисертації ав- тора - "Географо-картографічний моніторинг культових споруд м. Києва" із сучасними змінами та доповненнями та продовженням колективної монографії "Картографічна інтерп- ретація деяких особливостей м. Києва"

Розрахована на вчених-дослідників м. Києва (києвознавців), спеціалістів з пи- тань геоінформатики, геодезії, картографії та суміжних інженерно-технічних наук, сту- дентів спеціальностей "Туризм", "Геоінформаційні системи та технології", "Архітекту- ра", "Спеціальні історичні дисципліни" та всіх тих, кого цікавить історія, географія та картографування м. Києва.



Кл.слова:
дестинація сакральної архтітектури -- специфічні пам’ятоки культури -- культова споруда

   Тип видання:   енциклопедія   
Категорія: Транспорт   
5.


Легкові автомобілі. Автобуси. Вантажівки [Електронний ресурс] : енциклопедія техніки. - К. : Промінь, [20_ _?]. - 64 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


За час існування автомобіля, а це більш ніж 100 років, з'явилось більше 5000 автомобільних марок, причому кожна випускалась сотнями. Про всі марки розповісти неможливо, але з багатьма з них можна познайомитись на сторінках цієї книги. В книзі багато цікавої інформації про історію створення автомобілів, засновників різних фірм і т. ін. Для наймолодших цікавими будуть кольорові фото і ілюстрації сучасних, старовинних і раритетних авто.



Кл.слова:
двигун -- механічна техніка -- марка автомобіля

   Тип видання:   методичний посібник   
6.


Інвентаризація земель наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України [Електронний ресурс] : методичний посібник / Дорош Й.М. [и др.] ; Національна академія аграрних наук України, Інститут землекористування. - Київ : ФОП Ямчинський О. В., 2020. - 133 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.24 Мб


В методичному посібнику проаналізовано питання нормативно-правового забезпечення інвентаризації земель та відповідність існуючої інформації про землі (земельні ділянки) наукових установ, підприємств та організацій НААН вимогам чинного законодавства. Описано основні проблеми, які виникають за відсутності методики проведення та галузевого стандарту інвентаризації земель для землекористувань, що мають специфічні особливості у використанні на прикладі наукових установ, підприємств та організацій НААН. Висвітлено стандартизацію та нормування робіт із землеустрою. Наведено основні положення галузевого стандарту, а також його структуру, зміст та склад при проведенні інвентаризації земель наукових установ, підприємств та організацій НААН. Представлено аналіз сучасного стану використання земель наукових установ, підприємств та організацій НААН як передумова інвентаризації земель Запропоновано методичні рекомендації щодо проведення інвентаризації земель (земельних ділянок) наукових установ, підприємств та організацій НААН.

Методичний посібник розрахований для вчених, аспірантів, сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів, працівників наукових установ, підприємств та організацій Національної академії аграрних наук України, працівників сфери державного управління земельними ресурсами, органів місцевого самоврядування.



Кл.слова:
галузевий стандарт інвентаризації -- стандартизація -- використання земельних ділянок

   Тип видання:   наукове видання   
7.


Встановлення відповідності умов контрольованих операцій з виробництва на замовлення вимогам законодавства з трансфертного ціноутворення [Електронний ресурс] / Брехов [и др.] ; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики. - Київ : Алерта, 2019. - 110 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 2.51 Мб


У роботі розкрито науково-практичні підходи до визначення відповідності умов контрольованих операцій з виробництва на замовлення принципу «витягнутої руки», а також зарубіжний та вітчизняний досвід у цій сфері. Здійснено огляд практики врегулювання податкових спорів зі встановлення відповідності контрольованих операцій з виробництва на замовлення вимогам законодаства з трансфертного ціноутворення. Визначено особливості використання джерел інформації для встановлення відповідності умов контрольованих операцій з виробництва на замовлення принципу «витягнутої руки». Надано рекомендації щодо визначення та обґрунтування цін (рівня рентабельності) у контрольованих операціях з виробництва на замовлення.



Кл.слова:
інвестиції -- метод чистого прибутку -- засади аналізу

   Тип видання:   зб. статей   
8.


Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технології [Електронний ресурс] : матеріали XVIІІ Міжнародної науково-практичної конференції, Київ, 19-20 вересня 2019 р. ; Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан / Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Державна установа «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України», Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності, Національної академії правових наук України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України, Інститут наукових досліджень економічних реформ (ISRER) при Міністерстві економіки Республіки Азербайджан. - Київ : УкрІНТЕІ, 2019. - 404 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 11.46 Мб


Матеріали конференції охоплюють актуальні наукові і практичні проблеми розвитку суспільства в епоху цифровізації. Розглядаються питання створення цифрової економіки, цифрових сервісів і технологій, нові можливості освіти і науки у цифровому середовищі.

Розраховано на науковців, викладачів, підприємців, керівників інформаційних та аналітичних служб, бібліотечних працівників, фахівців з цифрових технологій і безпеки, представників інформаційних структур, бізнес-асоціацій, органів влади та управління.



Кл.слова:
цифрова економіка -- цифрові сервіси та технології -- цифрове середовище

   Тип видання:   зб. статей   
9.


MSTIoE 2019-5 : 5-th East European Conference on Mathematical Foundations and Software Technology of Internet of Everything [Електронний ресурс] = MSTIoE 2019-5 : 5-та Східно-Европейська конференція “Математичні та програмні технології Internet of Everything” (19-20.12.2019, Київ). : proceedings - Збірник матеріалів / голов. ред. О. С. Бичков ; ред. В. Л. Шевченко ; Taras Shevchenko National University of Kyiv, Software Systems and Technologies Department, University LeMann (France, LeMann), University of Library Studies and Information Technologies (Bulgaria, Sofia), University of Library Studies and Information Technologies (Bulgaria, Sofia). - [Б. м. : б. в.], 2019. - 106 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.36 Мб


У збірнику узагальнені матеріали конференції, яка проходила на базі кафедри програмних систем і технологій (ПСТ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка 19-20.12.2019 року. В матеріалах висвітлюються актуальні питання розвитку теорії та практики програмування Internet of Everything (Всеохоплюючий інтернет, IoE) та розвітку суміжних технологій.

Збірник розрахований на представників бізнесу та державних органів, викладачів та наукових працівників, аспірантів, студентів які займаються питаннями програмування Інтернет-додатків та розвитку інформаційних технологій в цілому.



Кл.слова:
програмне забезпечення -- управління проектами -- системи захисту інформації -- автоматизовані системи

   Тип видання:   дисертація   
10.

Шерстюк, Олександр Леонідович.
Теорія та методологія аудиту фінансової інформації [Електронний ресурс] : дисертація : 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності) / О. Л. Шерстюк ; Національна академія аграрних наук України, Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки». - Київ : [б. в.], 2018. - 640 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 7.44 Мб


Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.09 «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності)» (071 – Облік і оподаткування). Дисертаційне дослідження присвячене вирішенню науково-прикладної проблеми – розробка та наукове обґрунтування теоретичних і методологічних засад аудиту, організаційного та методичного забезпечення заходів, спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних з наданням упевненості користувачам фінансової інформації.



Кл.слова:
фінансова інформація -- аудит -- аудит фінансової інформації

   Тип видання:   науково-популярне видання   
11.

Лознянський, Борис.
Лузна-Лозна. Село на Поділлі [Електронний ресурс] = Вибрані твори : історико-науковий та художній нарис. Том 11 / Б. Лознянський. - Вінниця : ТОВ "Твори", 2018. - 728 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 60.00 Мб


У пропонованому виданні автор ґрунтовного дослідження історії села намагався через різноманітні джерела інформації з минулого і сьогодення подати хоча б наближену до істини історію села в суголосі з життєдіяльністю багатьох селян Лузни-Лозни, історією Вінничини, Поділля та України. Розглядається життя селян Лозни в різні епохи колонізації: Татарської (1240-1362 рр.); Литовської (1362-1569 рр.); Польської (1569-1775 рр.); Московської (1654 (1775-Поділля)-1991 рр.). Ці епохи рабської залежності від чужинців генетично вплинули як на селян Лузни-Лозни, жителів Поділля так і всієї України. Подається сучасний невтішний стан Лозни, обґрунтовуються його причини та вносяться пропозиції щодо майбутнього. Основна ідея твору – відновити історію села, показати вузлові моменти нашої важкої історії та відзначити, що історія кожного поселення є проекція історії краю і нашої країни – древньої Русі, згадати селян давнього і сучасного періоду, хоча б окремі особливості їхнього життя.




   Тип видання:   автореферат   
12.

Шерстюк, Олександр Леонідович.
Теорія та методологія аудиту фінансової інформації [Електронний ресурс] : автореферат : 08.00.09 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами економічної діяльності) / О. Л. Шерстюк ; Національна академія аграрних наук України. - Київ : [б. в.], 2018. - 42 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.11 Мб


Аудит є одним з видів завдань з надання упевненості користувачам стосовно перевіреної фінансової звітності, інформація якої використовується в подальшій – діяльності суб’єктів господарювання. Необхідність виконання завдань аудиту обґрунтовується очікуваннями різних суспільних груп. Частина таких очікувань визначається формалізованими вимогами нормативно-правових документів, що стосуються діяльності інституційних організацій ринку цінних паперів, капіталу, суб’єктів державного та професійного регулювання тощо.



Кл.слова:
фінансова інформація -- аудит -- аудит фінансової інформації

   Тип видання:   методичний посібник   
Категорія:    
13.


Редакторська підготовка текстів е-ВУЕ – портальної версії «Великої української енциклопедії» [Електронний ресурс] : методичні рекомендації / ред. А. М. Киридон ; відп. ред. Т. С Крайнікова ; Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво». - Київ : ТОВ «ДІА», 2017. - 124 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 2.74 Мб


Методичні рекомендації містять теоретичні та практичні засади редакційного стилю е-ВУЕ – електронної «Великої української енциклопедії». Описано концептуальну модель та змістову структуру е-ВУЕ, засоби пошуку інформації на порталі, мовностилістичні особливості енциклопедичної статті, викладено вимоги до складання тексту, оформлення списку літератури, а також основні скорочення, вживані в е-ВУЕ. Основний контент методичних рекомендацій становлять схеми статей за галузями знань – типові плани, відповідно до яких рубрикуються статті е-ВУЕ. Книжку завершують приклади статей та короткий глосарій.

Видання стане в пригоді авторам, редакторам, коректорам, дизайнерам, рецензентам, що залучені до реалізації проекту е-ВУЕ, а також усім, хто цікавиться сучасною енциклопедистикою.




   Тип видання:   монографія   
14.

Корецький, Антон Ігорович.
Пріорітети інноваційного розвитку економіки України : наукометричний аспект [Електронний ресурс] : монографія / А. І. Корецький ; Національна академія наук України, Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г. М. Доброва. - Київ : ДКС Центр, 2017. - 160 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 1.56 Мб


В Україні накопичено достатній досвід обґрунтування науково-технічних та інноваційних пріоритетів, однак прогнозно-аналітичні дослідження вітчизняних фахівців не передбачали використання інформаційних потужностей веб-наукометричних баз даних (БД) для визначення результативності науково-технічної діяльності та параметрів її динаміки. Саме тому питання використання інформаційних технологій із цією метою потребує подальших досліджень і систематизації. Таким чином, наукове завдання, яке вирішується у монографії, полягає в розробці комплексної методики обґрунтування пріоритетів науково-технічного та інноваційного розвитку національної економіки із застосуванням наукометричних засобів. Монографія складається з трьох розділів та висновків. У першому розділі проаналізовано можливості застосування концепцій кількісних методів вимірювання у зв’язку з появою сервісів веб-середовища, процесу їх інтегрування до апарату веб-наукометричних БД та напрямів залучення наукової інформації організаційного й управлінського характеру для потреб визначення потенційних пріоритетів інноваційного розвитку економіки. У другому розділі обґрунтовано, що з метою передбачення появи нових інновацій в економіці необхідно відстежувати розвиток науково-технічного потенціалу країни. Провідним засобом вирішення цієї проблеми є кількісний аналіз інтенсивності публікаційної активності дослідників в розрізі галузей науки, зокрема вчених України та держав ЄС на інформаційному масиві БД Scopus. У третьому розділі реалізовано запропонований авторський науково-методичний підхід до визначення пріоритетів із залученням наукометричних засобів на основі БД Scopus, реферативної БД «Україніка наукова», що поєднує аналіз офіційних статистичних даних динаміки розвитку окремих складових науково-технічного потенціалу та результатів Державної програми прогнозування (ДПП). Обґрунтовано висновки та розроблено низку рекомендацій, спрямованих на вдосконалення механізму реалізації пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності в Україні.



Кл.слова:
публікаційна активність -- форсайтні дослідження -- інновації в економіці

   Тип видання:   монографія   
15.


Енциклопедичні видання в сучасному інформаційному просторі [Електронний ресурс] : монографія / А. М. Киридон [и др.] ; Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво». - Київ : ТОВ «ДІА», 2017. - 312 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 31.73 Мб


Для сучасного інформаційного суспільства характерними є зростання швидкості обміну інформацією та тенденція до щільного по’єднання подій та інформації. Зміна характеру комунікації, здешевлення й прискорення процесу взаємодії, що стало наслідком бурхливого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій, оприявнило проблему пошуку нових засобів та форм поширення довідкових відомостей, які швидко, без технічних затримок уможливлюють опрацювання й надання споживачеві великого обсягу фактичного матеріалу. За цих обставин все більшої популярності набувають інтернет-енциклопедії та електронні видання довідково-енциклопедичного характеру. У розділах колективного видання вміщено інформацію з історії вітчизняної енциклопедистики, засади створення електронних енциклопедій та е-ВУЕ, критерії відбору та категоризації гасел, принципи проектування ефективного енциклопедичного порталу тощо.

Видання орієнтоване на науковців, видавців, усіх, хто цікавиться енциклопедистикою та процесом укладання енциклопедій.



Кл.слова:
Велика українська енциклопедія -- транскрипції іншомовних власних назв -- Особливості формування тематичного реєстру гасел

      
16.


Інформаційно-комунікаційна діяльність наукових бібліотек в умовах розвитку суспільства знань [Електронний ресурс] : монографія / О. М. Василенко [и др.] ; НАН України, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. - Київ : [б. в.], 2017. - 410 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 3.07 Мб


Монографію присвячено дослідженню сучасних тенденцій, інновацій та перспектив в інформаційно-комунікаційній діяльності наукових бібліотек в умовах розвитку інформаційного суспільства та формування суспільства знань. Висвітлено теоретико-методологічні та прикладні аспекти інформаційно-комунікаційної діяльності наукових бібліотек, розглянуто зарубіжний та вітчизняний досвід інтенсифікації процесів інтеграції наукових бібліотек із закладами науки, освіти та культури в науково-комунікаційному просторі України, розроблено пріоритетні напрями формування національних наукових ресурсів та надання інтелектуального доступу до інформації та знань – важливого чинника забезпечення інформаційно-знаннєвих потреб суспільства. Видання адресоване працівникам бібліотечно-інформаційної галузі, фахівцям документно-комунікаційної сфери, викладачам, аспірантам і студентам вишів.



Кл.слова:
електронна комунікація -- охорона інтелектуальної власності -- дослідження -- підвищення кваліфікації -- наукова бібліотека

   Тип видання:   монографія   
17.

Шерстюк, Олександр Леонідович.
Аудит фінансової інформації [Електронний ресурс] : монографія / О. Л. Шерстюк ; Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки». - Київ : [б. в.], 2017. - 506 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 7.04 Мб


У монографії висвітлені основні характеристики фінансової інформації, процесів її підготовки та використання. Охарактеризовано зміст аудиту фінансової інформації, окреслені його завдання та елементи середовища. Досліджено елементи процесу аудиту фінансової інформації, зокрема: обґрунтування професійних суджень аудитора, вибір, застосування та оцінювання результатів аудиторських процедур, реалізація заходів аудиту. Розроблено пропозиції щодо забезпечення очікуваного рівня упевненості користувачів фінансової інформації за результатами аудиту, які передбачають врахування аспектів відповідальності аудитора та оціночної характеристики аудиторського ризику.

Призначено для наукових співробітників, докторантів, аспірантів, викладачів, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, працівників суб’єктів аудиторської діяльності.



Кл.слова:
фінансова інформація -- аудит -- Аудит фінансової інформації

   Тип видання:   монографія   
18.


Інститут митної вартості імпортних товарів в Україні: актуальні питання та вектори розвитку [Електронний ресурс] : монографія. Том 92. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / голов. ред. І. Г. Бережнюк ; уклад.: Т. В. Руда, Л. Р. Прус ; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Стрихар А. М., 2017. - 430 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.96 Мб


Монографія є результатом наукових досліджень в межах виконання Тематичних планів наукових (науково-технічних) робіт ДФС України на 2016 рік та 2017 рік. У виданні всебічно проаналізовано основні аспекти функціонування інституту митної вартості в Україні та напрями його реформування; охарактеризовано функцію митної вартості у фіскальній політиці України, наведено критичний аналіз нормативно-правових основ контрольної діяльності органів доходів і зборів з питань митної вартості, окреслено основні проблемні моменти визначення, контролю та коригування митної вартості товарів на основі аналізу статистичної інформації за результатами розгляду судових справ, об’єктом яких виступала митна вартісто товарів, розроблено пропозиції щодо вдосконалення інституту митної вартості товарів із врахуванням міжнародного досвіду.

Монографія буде корисною для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів, а також фахівців митного спрямування, які цікавляться митною проблематикою.



Кл.слова:
митна вартість -- визначення митної вартості -- митна територія України

   Тип видання:   монографія   
19.


Сучасні проблеми сільських територій України та їх геоінформаційно-картографічне моделювання [Електронний ресурс] : монографія / І. П. Ковальчук [та ін.] ; Національний університет біоресурсів і природокористування України. - Київ : Медінформ, 2017. - 400 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Текст у форматі PDF 9.14 Мб


У монографії висвітлені концептуальні засади вирішення проблем сільських територій України: землевпорядкування, оптимізації використання земельно-ресурсного потенціалу, охорони земель і відтворення родючості ґрунтів, покращення демографічної і медико-географічної ситуації, зниження соціальної напруги і соціальних негараздів. Дослідження базувалися на аналізі параметрів соціально-економічного, демографічного та екологічного стану сільської місцевості, характеру використання її земельних ресурсів, розвитку агропромислового комплексу тощо. В них застосовувалися методи збору, аналізу та узагальнення статистичної, архівної та фондової інформації, даних ДЗЗ, тематичних карт, які відображали стан і характер використання земельних ресурсів, наявний працересурсний та економічний потенціал села, соціальні, господарські та екологічні проблеми сільської місцевості. Важлива роль в оцінюванні та відображенні гостроти проблем сільської місцевості, обґрунтуванні напрямків і засад їх вирішення відводилася методам геоінформаційно-картографічного моделювання, районування та прогнозування. Наукове видання розраховане на дослідників, аспірантів, магістрів землевпорядних факультетів вищих навчальних закладів, викладачів, фахівців у сфері землеустрою та управління природокористуванням, працівників органів місцевого самоврядування, усіх тих, кому не байдужа доля українського села і її мешканців.



Кл.слова:
землеустрій -- аграрна політика -- родючість ґрунтів

   Тип видання:   монографія   
20.


Запобігання митним правопорушенням: охорона і захист прав інтелектуальної власності на митному кордоні України [Електронний ресурс] : монографія. Том 98. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / В. І. Царенко [и др.] ; Державна фіскальна служба України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : ФОП Стрихар А. М., 2017. - 323 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.97 Мб


Монографія є результатом наукових досліджень в межах виконання Тематичних планів наукових (науково-технічних) робіт ДФС України на 2016 рік та 2017 рік. У виданні всебічно проаналізовано основні аспекти функціонування інституту запобігання митним правопорушенням в Україні на прикладі охорони та захисту прав інтелектуальної власності на митному кордоні України, а також напрями його реформування; окреслено основні проблемні моменти визначення, контролю та запобігання митним правопорушенням прав інтелектуальної власності на основі аналізу статистичної інформації із урахуванням міжнародного досвіду в сфері охорони та захисту прав інтелектуальної власності; проаналізовано нормативно-правову базу регулювання захисту прав об’єктів інтелектуальної власності; розроблено пропозиції щодо вдосконалення діяльності митних органів на основі їх взаємодії з іншими органами державної влади у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Монографія буде корисною для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів, а також фахівців митного спрямування, які цікавляться митною проблематикою.



Кл.слова:
інтелектуальна власність -- захист прав інтелектуальної власності -- модель взаємодії митних органів
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського