Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (56)Тематичний інтернет-навігатор (19)Автореферати дисертацій (3965)Реферативна база даних (23522)Книжкові видання та компакт-диски (7457)Журнали та продовжувані видання (226)
Пошуковий запит: (<.>K=ПРОМИСЛОВ$<.>+<.>K=ВЛАСНІСТЬ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 362
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   навчальний посібник   
1.

Борисович, А. В.
Теория организации [Електронний ресурс] : учебное пособие / А. В. Борисович. - [Б. м. : б. в.]. - 142 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В современный период в трансформируемой российской экономике резко возрастает роль грамотного и адекватного менеджмента. В этой связи часто говорят о его научном характере. Наблюдения авторов позволяют утверждать, что российским компаниям не хватает осознания важности того, что менеджмент, помимо всего прочего, является еще и наукой об организации со своим специальным предметом, инструментарием и соответствующими законами.



Кл.слова:
життєвий цикл -- фінансово-промислова група

   Тип видання:   підручник   
2.


Промисловий маркетинг [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]. - 117 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
маркетинг

   Тип видання:   наукове видання   
3.


Собственность [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]. - 40 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
власність

   Тип видання:   науково-популярне видання   
4.

Фридман, Милтон.
О свободе [Електронний ресурс] / Милтон Фридман, Фридрих Хайек. - [Б. м.] : [б. в.], [19_ _?]. - 306 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В сборник включены фрагменты произведений двух выдающихся экономистов ХХ века, лауреатов Нобелевской премии по экономике, убедительно показывающие, что политическая свобода не может существовать без частной собственности и экономической свободы. Статья Хайека «Либерализм» является лучшим кратким изложением истории классического либерализма как доктрины и политического движения.



Кл.слова:
економіка -- приватна власність -- лібералізм

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Науки про Землю   
5.

Константинов, Михаил Михайлович.
Золоторудные месторождения мира [Електронний ресурс] / М. М. Константинов. - [Б. м.] : [б. в.], [19_ _?]. - 28 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Конечно, тем, кто знает золото в виде толстых колец, не очень интересны его природные выделения, образующие тонкие слоечки в полосчатой руде, маркирующие ее рисунок, а для геолога–рудника — это целая поэма о тайнах природы и ее еще не раскрытых механизмах, благодаря которым золото в этих слойках концентрируется из мельчайших коллоидных выделений в кремнеземе, где оно первоначально находилось при кристаллизации рудного вещества.



Кл.слова:
гірнича промисловість -- геологія -- руда -- дорогоцінний метал -- золото

   Тип видання:   монографія   
Категорія:    
6.

Куцаєва, Т. О.
Спогади про польські читацькі культури Модерної епохи в рефлексіях польських книжкових знаків (2-га пол. XІХ – поч. XХ ст.) [Електронний ресурс] : монографія / Т. О. Куцаєва ; Національний історико-архітектурний музей "Київська фортеця", Громадська організація "Культура заради майбутнього". - Дніпро : "ФОП Середняк Т. К.", 2023. - 115 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 7.63 Мб


Монографія присвячена польським читацьким культурам Модерної епохи в рефлексіях книжкових знаків 2-ї пол. XIX – поч. XX сторічь на антикварних книгах із історичних колекцій бібліотек «Київського художньо-промислового і наукового музею» та «Державного історичного музею», а також пов’язаних із ними колекцій низки сучасних музеїв та бібліотек України, Литви, Польщі та США. Авторка приділяє рівну увагу як книжковому знаку, так і книзі, приналежність якої конкретний книжковий знак засвідчував. Власницькі та невласницькі книжкові знаки приватних та інституційних бібліотек – маркери фрагментів польських історичних книгозбірень, стали ключами для написання їх історій або продовження реконструкції складу вже відомих збірок. Вдалось віднайти фрагменти біографій, а також історій власників у зв’язку з їх життям та діяльністю в Україні впродовж 2-ї пол. XIX – перших декад XX сторічь. Більшість з цих власників залишили Україну, деякі були вбиті, а інституції – ліквідовані, внаслідок драм Першої світової війни, переслідувань та репресій більшовиків, а потім совєтської влади. Совєтська дійсність між двома світовими війнами, Друга світова війна та наступні довгі роки, ще більш драматично посилили розпорошеність історичних книгозбірень та спричинили великі труднощі пов’язані з відстеженням їх долі. Сліди та шляхи вцілілих фрагментів віднайдених польських історичних книгозбірень, які є самодостатніми соціокультурними явищами, довго залишались невідомими як в Національному музеї історії України, так і в кількох інших українських музеях і бібліотеках. Досліджені книжкові знаки та книжкові скарби уособлюють нове знання та є частиною важливого спогаду про втрачені в реаліях совєтської дійсності польські читацькі культури.

Монографія призначена усім зацікавленим історією польсько-українського історичного культурного діалогу, а також європейської культурної спадщини, бібліофільством, біографістикою, книгознавством, колекціонуванням книжкових знаків, полоністикою, рукописною та книжковою спадщиною, мистецтвознавством та українознавством. Публікація є першої в авторському циклі «Оприлюднення культурної спадщини». Дослідження та публікація підготовлені в рамках стипендіальної програми «Досліджуйте в Україні» (Badaj na Ukrainie) від Центру діалогу ім. Юліуша Мєрошевського, Республіка Польща.




   Тип видання:   наукове видання   
7.


Виклики майбутнього для промислового розвитку України [Електронний ресурс] : наукова доповідь / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2022. - 184 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.19 Мб


Представлено виклики майбутнього для промисловості України, що формують детермінанти соціально-економічного зростання національної економіки в умовах глобальної нестабільності. У десяти розділах доповіді, сформованих за ключовими викликами майбутнього, окреслено поточну ситуацію, тенденції її розвитку та можливі наслідки, а також запропоновано рекомендації та інструменти промислової політики з метою адекватного реагування на ці виклики, що спрямовані на запобігання їх негативному впливу та максимальне використання їх конструктивного потенціалу.

Для науковців, державних службовців, викладачів, аспірантів і здобувачів вищої освіти економічних та інших спеціальностей.




   Тип видання:   монографія   
8.


Промисловість України перед викликами майбутнього: у пошуках відповідей та рішень [Електронний ресурс] : колективна монографія / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2022. - 346 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 6.51 Мб


Досліджено виклики майбутнього для промислового розвитку України, що формуються під впливом політичних, екологічних та соціально-економічних трансформацій глобального і локального характеру і впливатимуть на його траєкторію. За найбільш впливовими викликами майбутнього проаналізовано поточні та прогнозовані глобальні тренди, новітні економіко-технологічні та політичні рішення та зміни до чинного законодавства, що стосуються розвитку промислового сектора в Україні та в країнах її глобального партнерства, зокрема Європейського Союзу. Представлено інструменти державної політики та рекомендації для промислового бізнесу для запобігання негативним проявам глобальних та локальних викликів й отримання переваг із можливостей, що ними створюються.

Для науковців, державних службовців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих і середніх спеціальних навчальних закладів.




   Тип видання:   монографія   
Категорія: Науки про Землю   
9.

Шевченко, Роман Юрійович.
Києвознавство: просторова інтерпретація урболандшафту [Електронний ресурс] : монографія / Р. Ю. Шевченко ; Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління. - Київ : ДЕАПОУ, 2021. - 248 с.

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографія присвячена дослідженню навколишнього природного середовища (довкілля), а також природних, антропогенних та соціокультурних екологічних публічних просторів м. Києва. Столиця України представляє собою цілий ряд малодосліджених кластерів її території: трансформація природного та антропогенного ландшафтів, особливості довкілля та природокористування у топоніміці міста, аудит історичних та сучасних картографічних матеріалів, як документальних літописів екологічної історії міста, екологія туристсько-рекреаційного та рекреаційно-екскурсійного природокористування природних зон, історія та географія екологічних катастроф та їх генезис. Відповідне дослідження об’єднане у розроблену комплексну парадигму вивчення довкілля та простору м. Києва – обсерваційний моніторинг. Для його реалізації та розв’язання відповідних наукових задач були успішно апробовані сучасні технології геодезії, картографії, фотограмметрії, геоінформаційних систем та технологій. Основою наукових досліджень є еколого-географічні та картографічні рекогностувальні експедиції, які були проведені протягом останніх двадцяти років. Був накопичений величезний за об’ємом фактологічний еколого-географічний матеріал (база даних). Це абриси експедицій, архів стародавніх та сучасних карт, матеріали аерокосмічної зйомки та дистанційного зондування м. Києва. Розроблений та застосований інструментарій технологій полігонного та камерального моніторингу м. Києва: укладена карта ландмарків – реперів еколого-географічних та природоохоронних обсервацій, обґрунтовані нові наукові дефініції: довкілля-простір м. Києва, екологічне києвознавство, інновінг-інструментарій обсерваційного моніторингу великого міста. Вивчені особливості проєктування еколого-туристичних стежок (на прикладі вул. Оболонська набережна). Досліджені маловідомі еколого-гідрографічні об’єкти: каскад озер Почайна, штучні еколого-гідрологічні об’єкти публічних просторів (фонтани та водограї). Окремо вивчені технології створення геоінтелектуальної системи прийняття екологічних рішень у м. Києва. Укладена серія статистичних еколого-моніторингових карт. Представлений широкий опис унікальних та ексклюзивних об’єктів природного та публічного просторів м. Києва із метою їх залучення в систему міського екологічного (зеленого) та урбаністичного (промислового) туризму, рекреації, релаксації, інтерпретації природної та культурної спадщини м. Києва засобами ГІС та ДЗЗ.

Монографія буде корисною дослідникам м. Києва: екологам-природоохоронцям, києвознавцям-географам, історикам, картографам, екскурсоводам та гідам-інтерпретаторам, а також спеціалістам у галузі геоінформаційного еколого-географічного картографування великих міст.



Кл.слова:
довкілля -- картографія -- екологічний моніторинг

   Тип видання:   монографія   
10.


Публічне управління та адміністрування операцій з товарами, що переходять у власність держави за порушення митного законодавств [Електронний ресурс] : монографія. Том 162. Серія: "Податкова та митна справа в Україні" / В. А. Бондаренко [и др.]. ; Міністерство фінансів України, Університет державної фіскальної служби України, Науково-дослідний інститут фіскальної політики, Науково-дослідний центр митної справи. - Хмельницький : Університет ДФС України, 2020. - 408 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 5.30 Мб


Монографія є результатом наукових досліджень в межах виконання Тематичного плану наукових (науково-технічних) робіт ДФС України на 2019 р. та паспорту бюджетної програми на 2020 рік Міністерства фінансів України за КПКВК 3501530. У виданні всебічно проаналізовано основні аспекти публічного управління та адміністру-вання операцій з товарами, що переходять у власність держави за порушення митного законодавства, зокрема правові та організаційні засади здійснення операцій з майном; напрями вдосконалення механізму відбору суб‘єктів господарювання, які залучаються митницями до операцій з майном; форми та ефективність чинних реалізаційних процедур, встановлення резервів і факторів їх покращення; адміністрування податків при операціях з реалізації майна, що переходить у власність держави за порушення митного законодавства.

Монографія буде корисною для наукових та науково-педагогічних працівників, здобувачів другого, третього, наукового рівнів вищої освіти, а також фахівців митного спрямування та усіх, хто цікавиться митною проблематикою.



Кл.слова:
реалізація майна -- ефективність роботи митниць -- розпорядження майном

   Тип видання:   монографія   
11.


Розвиток публічно-приватного партнерства у процесі модернізації вугільної промисловості та теплової енергетики [Електронний ресурс] : монографія / О. І. Амоша [и др.] ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2019. - 160 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Монографію присвячено проблематиці підвищення ефективності господарювання у тепловій енергетиці України шляхом розвитку публічно-приватного партнерства. Доведено необхідність побудови відносин між державою і бізнесом відповідно до стану сучасної промислової революції таким чином, щоб партнерство відігравало роль парашуту для старих згасаючих галузей і катапульти − для нових, які ще не набули розвитку. Такими примежевими формами в енергетиці можуть стати енергетичні індустріальні парки з енергосховищами на базі вугільних шахт. Зазначені організаційні структури здатні забезпечити диверсифікацію діяльності збиткових державних шахт та виступити підґрунтям "зеленої" енергетики − і вітрової, і сонячної.

Монографія є результатом досліджень, які мають наукову новизну і практичну цінність, пройшли певну апробацію у вигляді поданих до органів державної влади (обласних державних адміністрацій, галузевих міністерств і Верховної Ради України) доповідних записок.

Для науковців і фахівців вугільної промисловості, викладачів і студентів вищих навчальних закладів.




   Тип видання:   наукове видання      національна доповідь   
12.


Моделювання оцінки відповідності промислового виробництва критеріям смарт-індустріалізації [Електронний ресурс] : науково-аналітична доповідь / А. А. Мадих, О. О. Охтень, А. Ф. Дасів ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2019. - 31 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У науково-аналітичній доповіді представлено обґрунтування і розробку методики оцінки відповідності промислового виробництва і, зокрема, окре-мих підприємств, критеріям смарт-індустріалізації, а також оцінку за цією методикою рівня смартизації економік різних країн, включно з Україною.



Кл.слова:
моделювання -- промисловість -- економіка

   Тип видання:   наукове видання   
13.


Промислова політика як ключовий інструмент стратегії розвитку [Електронний ресурс] : науково-аналітична доповідь / Л. В. Дейнеко [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2019. - 143 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.58 Мб


У науково-аналітичній доповіді акцентовано увагу на необхідності здійснення в державі виваженої промислової політики для модернізації вітчизняної промисловості та її розбудови відповідно до цілей українського суспільства. Запропоновано напрями посилення інституційної спроможності держави в ході імплементації промислової політики, що полягають у забезпеченні інституційної узгодженості, стратегічної співпраці між урядом, бізнесом та іншими групами суспільства, нівелюванні конфліктів та сприянні конкуренції. Діагностовано ситуацію на ключових промислових ринках та виявлено найбільш вразливі сегменти з точки зору критичного спаду виробництва, надмірної імпортозалежності, розриву взаємозв’язку виробництва певних товарів із внутрішнім попитом. Окреслено пріоритетні напрями структурної трансформації розвитку промисловості з урахуванням зростання ролі екологічного чинника та стимулювання екологічної модернізації небезпечних виробництв. Запропоновано низку інструментів – інституціональних, фінансових, екологічного управління – задля реалізації механізмів екологічної реадаптації економічного зростання, пов’язаного із розвитком промисловості. Запропоновано систему заходів з управління розвитком кадрового потенціалу, що в умовах трансформації промисловості має спиратися на механізми економічного саморозвитку, підвищення значущості освіти та управління знаннями, підвищення якості професійної освіти промислового спрямування, формування сучасної інноваційної екосистеми у промисловості. Обґрунтовано напрями посилення глобальних зв’язків у міжнародній торгівлі промисловими товарами та запропоновано механізми сприяння інтеграції України у глобальний ринок, у т.ч. досліджено інструменти технічного сприяння поширенню послуг вітчизняного промислового інжинірингу як в Україні, так і за кордоном.




   Тип видання:   аналітична доповідь   
14.

Турлакова, С. С.
Інформаційно-комунікаційні технології розвитку «розумних» виробництв [Електронний ресурс] : науково-аналітична доповідь / С. С. Турлакова ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2019. - 43 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У науково-аналітичній доповіді досліджено інформаційно-комунікаційні технології розвитку «розумних» виробництв, зокрема побудовано інформаційну модель розвитку «розумних» виробничих комплексів на базі методології IDEF0, головне призначення якої по-лягає у забезпеченні інформаційної підтримки розвитку «розумних» виробничих комплексів у рамках забезпечення переходу промисло-вості до стандарту Industry 4.0., а також надано рекомендації керів-никам промислових підприємств, які впроваджують зміни в контекс-ті «смарт» розвитку.



Кл.слова:
аналіз -- промислові комплекси -- виробництво

   Тип видання:   наукове видання      аналітична доповідь   
15.


Модернізація системи соціально-трудових відносин: проблеми та можливості конструктивної самоорганізації суб’єктів соціального діалогу [Електронний ресурс] : наукова доповідь / О. Ф. Новікова [и др.] ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2019. - 85 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Наукова доповідь містить комплексну діагностику стану та динаміки змін в системі соціально-трудових відносин (далі – СТВ) в Україні, розкриває чинники соціально-трудової конфліктності у вітчизняній промисловості, перспективи залучення потенціалу конструктивної соціальної самоорганізації сторін соціального діалогу в контексті потреб модернізації системи СТВ в цілому, зокрема у вітчизняній промисловості.

За результатами проведеного аналізу запропоновано та обґрунтовано практичні рекомендації та пропозиції сторонам соціального діалогу щодо модернізації системи соціально-трудових відносин в Україні, зокрема в сфері промисловості, на засадах соціального діалогу, соціальної відповідальності, публічного партнерства тощо.



Кл.слова:
соціально-трудові відносини -- промисловость

      
16.


Спадкове модифікування сталі [Електронний ресурс] : монографія / С. Є. Кондратюк [и др.]. ; Національна академія наук України, Фізико-технологічний інститут металів та сплавів. - Київ : [б. в.], 2018. - 132 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 6.72 Мб


В монографії на основі системних досліджень вперше узагальнено уявлення щодо засад спадкового модифікування литих вуглецевих і лего-ваних сталей з використанням компонентів шихти, модифікуючих і ліга-турних матеріалів з підготовленою високодисперсною структурою. Пока-зано домінуючу роль температурно-часових умов кристалізації при за-кладенні, збереженні і використанні металогенетичних особливостей сталей для підвищення механічних властивостей і опору виливків крих-кому руйнуванню. Книга призначена для наукових та інженерно-технічних працівників науково-дослідних установ, вузів і промислових підприємств, що спеціалі-зуються в галузі ливарного виробництва і машинобудування, а також мо-же бути корисною аспірантам і студентам відповідних спеціальностей.



Кл.слова:
модифікування -- сталь -- металогенетичні ознаки -- плавлення

   Тип видання:   монографія   
17.


Клінкерні керамічні матеріали на основі природної і техногенної сировини України [Електронний ресурс] : монографія / О. Ю. Федоренко [и др.] ; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». - Харків : ТОВ «Планета Прінт», 2018. - 185 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Розглянуто особливості технологій клінкерних керамічних матеріалів, які ба-зуються на використанні вітчизняної сировинної бази. Наведено дані щодо техно-логічних властивостей різних видів мінеральної сировини і промислових відходів та особливостей їх використання в технології клінкерної кераміки. Висвітлено тех-нологічні аспекти отримання керамічних виробів і резерви енергоощадження при їх виробництві.

Монографія призначена для науковців і фахівців в галузі керамічного матеріалознавства, а також може бути корисною для студентів і аспірантів хіміко-технологічних і будівельних спеціальностей.




   Тип видання:   монографія   
18.

Вишневський, О. С.
Загальна теорія стратегування: від парадигми до практики використання [Електронний ресурс] : монографія / О. С. Вишневський ; Національна академія наук України, Інститут економіки промисловості. - Київ : Інститут економіки промисловості, 2018. - 156 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У монографії досліджено світоглядні передумови формування стратегії та використання стратегічного управління в компаніях, організаціях й установах, а також на особистому рівні. Розглянуто сучасну структуру стратегії як продукту суб'єкт-об'єктних відносин у просторово-часовому континуумі. Сформульовано і доведено гіпотезу залежності стратегічного управління від світоглядних інтерпретацій його окремих елементів. Обґрунтовано неможливість зародження стратегічного управління (у сучасному його розумінні) в епоху, яка передує модерну. Обґрунтування місії як онтологічного елемента стратегії, бачення – як гносеологічного та цінностей – як аксіологічного елемента обумовлює універсальність стратегування та можливість побудови його загальної теорії. Розглянуто шляхи узгодження індивідуальних і колективних стратегій, а також продемонстровано, як стратегічне управління забезпечує суб'єктність організацій та індивідів.

Для власників та керівників підприємств і організацій, представників місцевої, регіональної, державної влади, вчених й аспірантів, а також усіх, хто цікавиться питаннями стратегування.



Кл.слова:
Суб'єкт-об'єктні відносини -- основи стратегування -- Загальна схема стратегування

   Тип видання:   наукове видання   
19.


Розвиток промисловості для забезпечення зростання та оновлення української економіки [Електронний ресурс] : науково-аналітична доповідь / К. В. Ануфрієва [и др.] ; Національна академія наук України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2018. - 158 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.05 Мб


У науковій доповіді представлено базу для конструктивного діалогу всіх зацікавлених сторін задля формування системного бачення розвитку української промисловості та обґрунтування її спроможності стати ключовим елементом стратегії економічного розвитку. Оцінено перспективи розвитку галузевих ринків, які є важливими для здійснення реформ у переробній промисловості, з урахуванням специфічних проблем їх функціонування та обґрунтуванням механізмів та інструментів для розвитку потенціалу ключових ринків. Запропоновано шляхи нарощування технологічної та ресурсної бази для модернізації промисловості, які зумовлені інноваційним розвитком та переходом до цифровізації промислового виробництва, доступом до фінансових ресурсів та ринків капіталу, можливостями розвитку кадрового потенціалу галузі. Обґрунтовано напрями посилення глобальних зв’язків у міжнародній торгівлі промисловими товарами та запропоновано механізми сприяння інтеграції України у глобальний ринок.



Кл.слова:
стратегії розвитку -- сприяння інвестиціям -- капітал

   Тип видання:   монографія   
20.


Сучасні проблеми економічного розвитку України [Електронний ресурс] : монографія / О. В. Ольшанська, А. О. Мельник, Т. Є. Воронкова ; Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет технологій та дизайну. - Київ : ТОВ «ДКС центр», 2018. - 195 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 2.64 Мб


В монографії висвітлено теоретичні основи розвитку бізнес- середовища підприємств організацій, закладів вищої освіти в економічних, соціальних та інформаційних аспектах глобальних проблем. В роботі особливу увагу приділено питанням ефективності управління в умовах глобалізації, забезпечення економічної безпеки, значення обліку, контролю та аналізу у забезпеченні ефективності сучасного управління суб’єктами підприємницької діяльності. Досліджено проблему щодо перспектив розвитку глобалізації в контексті четвертої промислової революції і її соціально-економічних наслідків.

Монографія призначена для науковців, викладачів, державних службовців, фахівців, керівників вищих навчальних закладів, аспірантів, студентів, які досліджують проблеми розвитку економіки в умовах глобалізації.



Кл.слова:
економічна безпека -- маркетинг -- стратегії управління
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського