Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (122)Реферативна база даних (1164)Книжкові видання та компакт-диски (1405)Журнали та продовжувані видання (54)
Пошуковий запит: (<.>U=Х2(4УКР)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

   Тип видання:   наукове видання   
1.

Goldelman, Solomon L..
Jewish national autonomy in Ukraine 1917-1920 [Electronic resource] : translated from ukrainian / S. L. Goldelman. - Chicago : Ukrainian research and information institute, 1968. - 131 p.
Переклад назви: Єврейська національна автономія в Україні 1917-1920 р.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
національні меншини -- єврейське населення

   Тип видання:   монографія   
2.

Єфіменко, Геннадій.
Статус УСРР та її взаємовідносини з РСФРР [Електронний ресурс] : довгий 1920 рік : монографія / Г. Єфіменко. - К. : Ін-т історії України, 2012. - 368 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В книзі аналізується розвиток взаємовідносин між УСРР і РСФРР та еволюція державного статусу радянської України у 1920 р. На основі документальних джерел автор робить висновок про сумнівність панівних в історіографії поглядів на процес утворення СРСР як поступального об’єднання незалежних радянських республік і відповідного місця 1920 року у цій схемі. Наголошується на тому, що розвиток радянської України протягом 1920 р. мав протилежні вектори — від повного підпорядкування України Кремлю включно з переходом її в автономний статус до набуття деяких ознак незалежності. Підсумком боротьби різних підходів став договір між УСРР та РСФРР від 28 грудня 1920 р., в якому вперше на офіційному рівні радянська Росія визнала незалежність УСРР.



Кл.слова:
державотворення -- адміністративний устрій

   Тип видання:   навчальний посібник   
3.

Іванов, В'ячеслав Миколайович.
Історія держави і права України [Електронний ресурс] : навч. посібник : в 2 ч. / В. М. Іванов ; Міжрегіональна академія управління персоналом. - К. : [б. в.], 2002

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. І. - 264 с.

Ч. ІІ. - 224 с.


У першій частині навчального посібника висвітлено суспільно-полі­тичний лад, державний устрій і право України, розглянуто джерела українського права від найдавніших часів до Лютневої революції 1917 р. Матеріал подано відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”, розробленої на кафедрі державно-правових дисциплін Інституту права ім. кн. Володимира Великого МАУП. Посібник розрахований на студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також на широке коло читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.

У другій частині посібника висвітлено процеси державно-правового роз-витку України від Лютневої (1917 р.) революції у Петрограді до сьогодення; розглянуто нетривалий, але насичений подіями час, коли на новому виткові історії відродилася Українська національна держава (1917-1920 pp.). Зробле-но історико-правовий аналіз складного й суперечливого шляху Радянської України, здійснено спробу систематизовано розглянути державно-правовий розвиток України після 1991 року. Посібник розроблений на кафедрі історії та теорії держави і права ім. кн. Володимира Великого МАУП відповідно до навчальної програми з дисципліни “Історія держави і права України”. Для студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також для широ-кого загалу читачів, які цікавляться питаннями історії державно-правового розвитку України.



Кл.слова:
українське право -- УНР

   Тип видання:   навчальний посібник   
4.


Історія українського права [Електронний ресурс] : навчальний посібник для вищих навчальних закладів / за ред. І. А. Безклубого. - К. : Грамота, 2010. - 336 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У посібнику розкрито аспекти історіографії українського права, зміст основних джерел права, принципи і зміст окремих норм державного, цивільного, кримінального права, особливості судового процесу тощо. Розділи видання містять переліки рекомендованої літератури та запитання для самоперевірки навчального матеріалу. Видання розраховане для студентів вищих навчальних закладів, науковців, викладачів, юристів-практиків, суддів, державних службовців і всіх тих, хто не байдужий до історії та розвитку українського права й державотворення.



Кл.слова:
юриспруденція -- цивілістика -- правознавство -- українське правосуддя

   Тип видання:   фотоальбом   
5.


Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки [Електронний ресурс] : світлини, карти, документи. - К. : Український інститут національної пам'яті, 2008. - 32 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
Акт Злуки -- соборність -- архівні документи

   Тип видання:   довідник   
6.


Алфавитно-предметный указатель к собранию Узаконений и Распоряжений Рабоче-Крестьянского Правительства Украины за 1922 год [Електронний ресурс]. - [Б. м. : б. в.]. - 28 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ




Кл.слова:
закон -- розпорядження

   Тип видання:   законодавчі матеріали   
7.


Архів Української Народної Республіки. Міністерство закордонних справ [Електронний ресурс] : дипломатичні документи від Версальського до Ризького мирних договорів (1919–1921) / Національна академія наук України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського ; упор. В. Кавунник. - Київ : [б. в.], 2016. - 796 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 3.26 Мб


У збірнику друкуються раніше не публіковані дипломатичні документи з архіву Канцелярії міністра та Департаменту чужоземних зносин Міністерства закордонних справ УНР, в яких визначено зовнішню політику УНР: узагальнювальний огляд міжнародного становища УНР, ноти (до Росії, Польщі, Антанти та інших держав), обіжники (у справі взаємин із Росією, Польщею та Добровольчою армією). Упорядковано звіти (справоздання), листи та ноти керівників: Делегації УНР на Мирну конференцію в Парижі, конференцію Балтійських держав, на Мирну конференцію в Ризі, до Ліги Націй; Місій УНР до Франції, Великої Британії, Швейцарії, Румунії, Польщі, Латвії, Данії, Голландії та Бельгії; Посольств УНР в Австрії, Туреччині та Німеччині.



Кл.слова:
міжнародні відносини -- дипломатична служба -- мирні перемовини -- УНР

   Тип видання:   наукове видання   
8.
 


Білас, І. Г.
Репресивно-каральна система в Україні. 1917-1953 [Електронний ресурс] : суспільно-політичний та історико-правовий аналіз : у 2 кн. / І. Г. Білас. - К. : Либідь : Військо України, 1994

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Кн. 1. - 432 с.

Кн. 2. - 688 с.


Використовуючи широку джерельну базу, автор вперше здійснив спробу детально висвітлити механізм функціонування репресивно-каральної системи в України як головного знаряддя більшовицького режиму у боротьбі з національно-визвольним рухом. Для юристів, істориків, політологів, усіх, хто цікавиться питаннями історії України.



Кл.слова:
національно-визвольний рух -- більшовицький режим -- репресія

   Тип видання:   дисертація   
9.

Богуславський, О. В.
Інформаційно-пресова діяльність Центральної Ради та українських урядів 1917-1920 рр. [Електронний ресурс] / О. В. Богуславський. - Запоріжжя : ЗІДМУ, 2003. - 236 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Дисертація присвячена дослідженню процеса становлення, розбудови та функціонування урядової пропагандистсько-інформаційно-пресової служби доби української революції та визвольних змагань 1917-1920 рр. Проведено комплексне дослідження та аналіз урядової інформаційно-видавничої діяльності означеного періоду. З’ясовано, що урядові чинники надавали важливого значення проблемі пропаганди української ідеї та інформаційної роботи в масах, про що свідчать законодавчі акти та створення відповідних урядових структур та відповідної інфраструктури інформаційної діяльності, але в силу як об’єктивних, так і суб’єктивних причин створити систему урядового інформування не змогли, що і стало однією з причин поразки визвольних змагань. Ці процеси були характерними для урядів усіх державних формацій 1917-1920 рр. Ключові слова: інформаційна діяльність, громадська думка, зовнішнє інформування, урядова преса, агітаційно-пропагандистська робота, видавнича справа, інформаційна політика, цензура.



Кл.слова:
масова інформація -- преса -- сучасна історія -- ХХ століття

   Тип видання:   методичний посібник   
10.

Боярська, З. І.
Історія держави і права України [Електронний ресурс] : навч.-метод. посібник для самост. вивч. дисц. / З. І. Боярська. - К. : КНЕУ, 2001. -

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Пропонований навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни «Історія держави і права України» містить методичні вказівки, плани семінарських занять та навчальні завдання, завдання для перевірки знань та блочно-модульного контролю. В ньому висвітлюються процеси появи державності на території України, починаючи з рабовласницької доби, до сучасного періоду державотворення, процеси інституалізації державних структур, історична еволюція норм і інститутів права, досліджуються загальні закономірності державно-правових явищ, особливості їх функціонування в той або інший історичний період. У посібник включені також: термінологічний словник, список рекомендованої літератури, критерії оцінювання знань студентів при підсумковому контролі, додаток, який вміщує тексти і витяги з текстів історичних правових джерел. Розрахований на студентів і викладачів історії держави та права вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів.



Кл.слова:
державотворення -- політика -- юриспруденція -- законодавство

   Тип видання:   наукове видання   
11.
 


Василенко, В.
Голодомор 1932–1933 років в Україні як злочин геноциду [Електронний ресурс] : правова оцінка / В. Василенко. - К. : Видавництво імені Олени Теліги, 2009. - 48 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У книзі висвітлені вузлові питання правової оцінки геноцидного характеру Голодомору 1932–1933 рр. в Україні у світлі Конвенції ООН 1948 р про попередження злочину геноциду та покарання за нього. Основну увагу приділено обґрунтуванню наявності наміру тоталітарного комуністичного режиму частково знищити українську націю шляхом виморення голодом українських селян, які були її питомим складником. Розкрито механізм здійснення Голодомору, порушені питання відповідальності його ідеологів, організаторів, замовників та виконавців. Обґрунтовується необхідність формально-юридичної оцінки Голодомору компетентними органами України для з’ясування всіх його обставин та негативних наслідків.



Кл.слова:
історія -- Україна -- СРСР

   Тип видання:   науково-популярне видання   
12.


Влада і суспільство в Україні. Історичний контекст [Електронний ресурс] / відп. ред. В. А. Смолій ; НАН України. Інститут історії України. - К. : [б. в.], 2013. - 506 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В історичних нарисах, авторами яких є провідні науковці академічного Інституту історії України, аналізуються відносини, які складалися на різних етапах між українським народом і державною владою. Авторський колектив узагальнює досвід взаємодії суспільства, що складалося з різних соціальних верств, які мали різноспрямовані інтереси, з державним апаратом, керованим з одного центру. Такий досвід може виявитися корисним для сучасної України.



Кл.слова:
влада -- суспільство -- демократія

   Тип видання:   наукове видання   
13.

Гай-Нижник, П. П.
Податкова політика Центральної Ради, урядів УНР, Української Держави, УСРР (1917 - 1930 рр.) [Електронний ресурс] / П. П. Гай-Нижник. - К. : Цифра-друк, 2006. - 303 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В новій книзі автор на основі широкого спектру документальних джерел та матеріалів, значна частина яких вперше вводиться до наукового обігу, висвітлює специфічний і неординарний напрямок розбудови національної державності у податковій сфері в період існування Української Народної Республіки (УНР), Української Держави (Гетьманату П.Скоропадського) та Української Соціалістичної Радянської Республіки (УСРР) від часу утворення Української Центральної Ради в 1917 році до звернення НЕПу та початку податкової реформи 1930 року. Для істориків, економістів, дослідників фінансово-економічної думки, а також широкого загалу читачів, що цікавляться історією українського державотворення.



Кл.слова:
Українська Держава -- податкова служба -- політика

   Тип видання:   монографія   
14.

Гай-Нижник, П. П.
УНР та ЗУНР: становлення органів влади і національне державотворення (1917 - 1920 рр.) [Електронний ресурс] / П. П. Гай-Нижник. - К. : ЩеК, 2010. - 304 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В новій книзі автор висвітлює процес становлення вищих та місцевих органів державної влади в Україні за Української Народної Республіки (за часів Центральної Ради та Директорії) та Західноукраїнської Народної Республіки в контексті складного процесу національного державотворення у буремні 1917-1920 роки. Аналізуються успіхи та прорахунки державного будівництва, зокрема, законодавча база, принципи формування та діяльності вищих законодавчих і виконавчих органів першої і другої УНР та ЗУНР, центральних і місцевих органів державної влади, форми та устрій українських державних утворень, причини падіння Центральної Ради та успіху перевороту П.Скоропадського, підготовку та суть повстання Директорії, соборницько-державницькі прагнення українців Закарпаття та передумови і наслідки Акту Злуки УНР та ЗУНР тощо. Для істориків, правознавців, держуправлінців, політологів та усіх, хто цікавиться українською минувшиною початку ХХ ст.



Кл.слова:
український народ -- державна влада -- соборність

   Тип видання:   науково-популярне видання   
15.

Гай-Нижник, П. П.
УНР та ЗУНР [Електронний ресурс] : становлення органів влади і національне державотворення (1917-1920 рр.) / П. П. Гай-Нижник. - К. : ЩеК, 2010. - 304 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


В новій книзі автор висвітлює процес становлення вищих та місцевих органів державної влади в Україні за Української Народної Республіки (за часів Центральної Ради та Директорії) та Західноукраїнської Народної Республіки в контексті складного процесу національного державотворення у буремні 1917–1920 роки. Аналізуються успіхи та прорахунки державного будівництва, зокрема, законодавча база, принципи формування та діяльності вищих законодавчих і виконавчих органів першої і другої УНР та ЗУНР, центральних і місцевих органів державної влади, форми та устрій українських державних утворень, причини падіння Центральної Ради та успіху перевороту П. Скоропадського, підготовку та суть повстання Директорії, соборницько-державницькі прагнення українців Закарпаття та передумови і наслідки Акту Злуки УНР та ЗУНР тощо. Для істориків, правознавців, держуправлінців, політологів та усіх, хто цікавиться українською минувшиною початку XX ст.



Кл.слова:
політологія -- правознавство -- історія

   Тип видання:   наукове видання   
16.

Гуржій, Олександр Іванович.
Право в Українській козацькій державі (друга половина XVII - XVIII ст.) [Електронний ресурс] / О. І. Гуржій ; Академія наук України, Інститут історії України. - К. : [б. в.], 1994. - 48 с.. - (Історичні зошити)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


У препринті йдеться про історичний розвиток і джерела правових норм в Українській козацькій державі другої половини XVII —XVIII ст. Розраховано на науковців, викладачів і студентів вузів, учнів середніх спеціальних учбових закладів, усіх, хто цікавиться питаннями правової культури України доби феодалізму.



Кл.слова:
Україна -- законодавство -- юриспруденція

   Тип видання:   навчальний посібник   
17.

Дахно, І. І.
Історія держави і права [Електронний ресурс] : навчальний посібник - довідник для студентів вищих навчальних закладів / І. І. Дахно. - К. : Центр навчальної літератури, 2006. - 408 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Навчальний посібник містить матеріали, мало відомі вітчизняному читачеві, що стосуються історії правових систем та їх визначних пам’яток, вчених, державних діячів.Посібник може бути корисним при вивчені таких дисциплін, як "Історія держави і права зарубіжних країн”, “Історія держави і права України”, “Цивільне право”, “Міжнародне приватне право”, “Правознавство”, “Теорія держави і права” тощо. Для студентів юридичних вузів і факультетів, а також широкого читацького загалу, який цікавиться юриспруденцією та історією.



Кл.слова:
Цивільне право -- Приватне право

   Тип видання:   нормативно-правовий акт   
18.


Збір Законів та Роспоряджень Робітничо-Селянського Уряду України і Уповноважених Р.С.Ф.Р.Р. [Електронний ресурс]. - Х. : Видання Народнього Комісаріату Юстиції У.С.Р.Р., 1919-1924

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 12. - 1919. - С. 165 - 172

Ч. 13. - 1919. - С. 173 - 188

Ч. 14. - 1919. - С. 189 - 203

Ч. 15. - 1919. - С. 205 - 224

Ч. 16. - 1919. - С. 225- 240

Ч. 17. - 1919. - С. 241 - 256

Ч. 18. - 1919. - С. 257 - 271

Ч. 19. - 1919. - С. 273 - 284

Ч. 20. - 1919. - С. 285 - 300

Ч. 25. - 1919. - С. 365 - 380

Ч. 26. - 1919. - С. 381 - 396

Ч. 27. - 1919. - С. 397 - 412

Ч. 28. - 1919. - С. 413 - 428

Ч. 30. - 1919. - С. 445 - 460

Ч. 31. - 1919. - С. 461 - 472

Ч. 32. - 1919. - С. 473 - 484

Ч. 33. - 1919. - С. 485 - 500

Ч.34. - 1919. - С. 501-516

Ч. 35. - 1919. - С. 517 - 532

Ч. 36. - 1919. - С. 533 - 548

Ч. 37. - 1919. - С. 449 -564

Ч. 38. - 1919. - С. 565 - 580

Ч. 3. - 1920. - С. 31 - 54

Ч. 4. - 1920. - С. 63 - 88

Ч. 5. - 1920. - С. 89 - 122

Ч. 6. - 1920. - с. 123 - 135

Ч. 10. - 1920. - С. 239 - 266

Ч. 11. - 1920. - С. 267 - 310

Ч. 12. - 1920. - С. 311 - 358

Ч. 13. - 1920. - С. 337 - 368

Ч. 14. - 1920. - С. 369 - 400

Ч. 15. - 1920. - С. 427 -460

Ч, 16. - 1920. - С. 431 - 461

Ч. 17. - 1920. - С. 463 - 493

Ч. 18. - 1920. - С. 495 - 526

Ч. 20. - 1920. - С. 560 - 590

Ч. 21. - 1920. - С. 591 - 629

Ч. 23. - 1920. - с. 663 - 694

Ч. 26. - 1920. - С. 759 - 790

Ч. 27. - 1920. - С. 791 - 822

Ч. 28. - 1920. - С. 823 - 842

Ч. 1. - 1921. - С. 1 - 32

Ч. 2. - 1921. - С. 33 - 64

Ч. 3. - 1921. - С. 65 - 110

Ч. 4. - 1921. - С. 112 - 136

Ч. 5. - 1921. - С. 137 - 166

Ч. 6. - 1921. - С. 167 - 196

Ч. 7 . - 1921. - С. 197 - 225

Ч. 8. - 1921. - С. 227 - 262

Ч. 9 . - 1921. - С. 273 -304

Ч. 10. - 1921. - С. 305 - 336

Ч. 11. - 1921. - С. 337 - 368

Ч. 12. - 1921. - С. 369 - 398

Ч. 13. - 1921. - С. 401 - 431

Ч. 14. - 1921. - С. 433 - 486

Ч. 15. - 1921. - С. 487 - 529

Ч, 16. - 1921. - С. 531 - 569

Ч. 17. - 1921. - С. 572 - 600

Ч. 18. - 1921. - С. 601 - 616

Ч. 1. - 1922. - С. 1 - 32

Ч. 2. - 1922. - С. 33 - 48

Ч. 3. - 1922. - С. 49 - 64

Ч. 4. - 1922. - С. 65 - 85

Ч. 5. - 1922. - С. 85 - 100

Ч.6. - 1922. - С. 101 - 116

Ч. 7. - 1922. - С. 117 - 132

Ч. 8. - 1922. - С. 134 - 148

Ч. 9. - 1922. - С. 149 - 164

Ч. 10. - 1922. - С. 165 - 180

Ч. 11. - 1922. - С. 181 - 196

Ч. 12. - 1922. - С. 199 - 214

Ч. 13. - 1922. - С. 213 - 228

Ч. 14. - 1922. - С. 229 - 244

Ч, 15. - 1922. - С. 243 -259

Ч. 16. - 1922. - С. 261 - 288

Ч. 17. - 1922. - С. 285 - 305

Ч. 18. - 1922. - С. 306 - 322

Ч. 19. - 1922. - С. 323 - 339

Ч. 20. - 1922. - С. 337 - 354

Ч. 21. - 1922. - С. 355 - 369

Ч. 22. - 1922. - С. 371 - 389

Ч. 23. - 1922. - С. 391 - 405

Ч. 24. - 1922. - С. 407 - 412

Ч. 25. - 1922. - С. 413 - 421

Ч. 26. - 1922. - С. 423 - 438

Ч. 27. - 1922. - С. 439 - 454

Ч. 28. - 1922. - С. 455 - 472

Ч. 29. - 1922. - С. 473 - 488

Ч. 30. - 1922. - С. 489 - 504

Ч. 31. - 1922. - С. 505 - 520

Ч. 32. - 1922. - С. 521 - 535

Ч. 33. - 1922. - С. 538 - 552

Ч. 34. - 1922. - С. 553 - 570

Ч. 36. - 1922. - С. 559 - 592

Ч. 37. - 1922. - С. 593 - 607

Ч. 38. - 1922. - С. 609 - 623

Ч. 39. - 1922. - С. 625 - 644

Ч. 40. - 1922. - С. 647 - 667

Ч. 41. - 1922. - С. 669 - 726

Ч. 42. - 1922. - С. 727 - 745

Ч. 43. - 1922. - С. 747 - 768

Ч. 44. - 1922. - С. 769 - 779

Ч. 45. - 1922. - С. 781 - 795

Ч. 46. - 1922. - С. 795 - 811

Ч. 47. - 1922. - С. 813 - 835

Ч. 49. - 1922. - С. 849 - 927

Ч. 50. - 1922. - С. 927 - 944

Ч. 51. - 1922. - С. 945 - 975

Ч. 52. - 1922. - С. 977 - 998

Ч. 53. - 1922. - С. 999 - 1016

Додаток. Збірник за 1922 р. : Відділ Перший. - 1922. - 26 с.

Ч. 54. - 1923. - с. 1017 - 1035

Ч. 55. - 1923. - С. 1037 - 1094

Ч. 56. - 1923. - с. 1097 - 1121

Ч. 1 : Відділ Перший. - 1924. - с. 1 - 27

Ч. 1 : Відділ другий. - 1924. - с. 1 - 28

Ч. 2. - 1924. - с. 29 - 47

Ч. 3. - 1924. - с. 49 - 64

Ч. 3 : Відділ другий. - 1924. - с. 49 - 64

Ч. 4-5 : Відділ Перший. - 1924. - с. 69 - 110

Ч. 4. - 1924. - с. 63 - 88

Ч. 5. - 1924. - с. 93 - 119

Ч. 6 : Відділ Перший. - 1924. - с. 111 - 143

Ч. 6 : Відділ Другий. - 1924. - с. 121 - 131

Ч. 7. - 1924. - с. 145 - 169

Ч. 8 : Відділ Перший. - 1924. - с. 171 - 194

Ч. 8 : Відділ Другий. - 1924. - с. 149 - 167

Ч. 9 : Відділ Перший. - 1924. - с. 195 - 210

Ч. 9-10 : Відділ Другий. - 1924. - с. 163 - 198

Ч. 10 : Відділ Перший. - 1924. - с. 211 - 237

Ч. 11 : Відділ Перший. - 1924. - с. 239 - 262

Ч. 11 - 12. - 1924. - с. 199 - 221

Ч. 12 : Відділ Перший. - 1924. - с. 263 - 274

Ч. 13 : Відділ Перший. - 1924. - с. 275 - 286

Ч. 13 : Відділ Другий. - 1924. - с. 223 - 238

Ч. 14 : Відділ Перший. - 1924. - с. 1 - 32

Ч. 14 : Відділ Другий. - 1924. - с. 239 - 258

Ч. 15 : Відділ Перший. - 1924. - с. 319 - 347

Ч. 15 : Відділ Другий. - 1924. - с. 259 - 276

Ч. 16-17 : Відділ Перший. - 1924. - с. 349 - 407

Ч, 16 : Відділ Другий. - 1924. - с. 277- 297

Ч. 17-18 : Відділ Другий. - 1924. - с. 299 - 333

Ч. 18 : Відділ Перший. - 1924. - с. 409 - 426

Ч. 19 : Відділ Перший. - 1924. - с. 427 - 445

Ч. 19-20 : Відділ Другий. - 1924. - с. 335 - 356

Ч. 20. - 1924. - с. 447 - 462

Ч. 21. - 1924. - с. 357 - 371

Ч. 21-22. - 1924. - с. 463 - 501

Ч. 22-23. - 1924. - с. 373 - 394

Ч. 23 - 24. - 1924. - с. 503 - 526

Ч. 24.2. - 1924. - с. 395 - 425

Ч. 25. - 1924. - с. 527 - 542

Ч. 26-27 : Відділ Перший. - 1924. - с. 543 - 573

Ч. 28. - 1924. - с. 575 - 590

Ч. 29. - 1924. - с. 591 - 605

Ч. 30 : Відділ Перший. - 1924. - с. 607 - 621

Ч. 31-32. - 1924. - с. 623 - 646

Ч. 33. - 1924. - с. 647 - 662

Ч. 34. - 1924. - с. 663 - 678

Ч. 35-36. - 1924. - с. 679 - 701

Ч. 37-38. - 1924. - с. 703 - 723

Ч. 39. - 1924. - с. 725 - 739

Ч. 40. - 1924. - с. 741 - 758

Ч. 41. - 1924. - с. 755 - 774

Ч. 42. - 1924. - с. 779 - 793

Ч. 43. - 1924. - с. 795 - 815

Ч. 44. - 1924. - с. 817 - 827

Ч. 45. - 1924. - с. 629 - 849

Ч. 46. - 1924. - с. 852 - 875

Ч. 48. - 1924. - с. 887 - 908

Ч. 49. - 1924. - с. 909 - 925

Ч. 50. - 1924. - с. 927 - 944

Ч. 51. - 1924. - с. 945 - 964

Ч. 52. - 1924. - с. 965 - 982

Ч. 53-54 : Відділ Перший. - 1924. - с. 983 - 1068

Ч. 55. - 1924. - с. 1069 - 1078




Кл.слова:
закон -- розпорядження

   Тип видання:   нормативно-правовий акт   
19.


Збірник Узаконень та Розпоряджень Всеукраїнського Революційного комітету [Електронний ресурс]. - Х. : Видання Народнього Комісаріату Справ Юрідичних У.С.Р.Р., 1922

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ

Ч. 1 . - 1920. - с. 1- 14

Ч. 2. - 1920. - с.19 - 30




Кл.слова:
закон -- розпорядження

   Тип видання:   словник   
20.

Исаев, М. А.
Толковый словарь древнерусских юридических терминов: от договоров с Византией до уставных грамот Московского государства [Електронний ресурс] / М. А. Исаев ; Институт истории России РАН. - Москва : СПАРК, 2001. - 119 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Настоящий словарь посвящен толкованию юридических и бытовых терминов древнерусского языка, вышедших из современного словоупотребления. При всем изобилии учебных пособий по истории отечественного права данная работа имеет мало аналогов. Словарь содержит более 500 слов и выражений. Для студентов-юристов и всех интересующихся историей русского права.



Кл.слова:
історія держави і права
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського