Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (31)Реферативна база даних (557)Книжкові видання та компакт-диски (777)Журнали та продовжувані видання (204)
Пошуковий запит: (<.>U=Х884.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 67
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Мукшименко А. П. 
Адміністративно-правове забезпечення громадського контролю за дотриманням прав людини при виконанні кримінальних покарань: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. П. Мукшименко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено адміністративно-правову природу громадського контролю за дотриманням прав людини під час виконання кримінальних покарань, зміст, принципи, форми, методи та цілі громадського контролю. Проаналізовано організаційно-правові засади суб'єктів громадського контролю за дотриманням прав людини за виконання кримінальних покарань. Акцентовано увагу на взаємодії суб'єктів громадського контролю й органів державного контролю та нагляду за дотриманням прав людини за виконання кримінальних покарань. Особливу увагу приділено спостережним комісіям як інструменту громадського контролю за дотриманням прав людини за виконання кримінальних покарань. Розглянуто правові обмеження та практичні перешкоди проведення ефективного громадського контролю за дотримання прав людини за виконання кримінальних покарань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)081 + Х809(4УКР)3:Х884
Шифр НБУВ: РА375739 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Соболь Є. Ю. 
Адміністративно-правові основи взаємодії підрозділів органів внутрішніх справ і крімінально-виконавчих установ при надзвичайних ситуаціях: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. Ю. Соболь ; Класичний приватний університет. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц9-331 + Х819(4УКР)120.15 + Х884.9(4УКР)16
Шифр НБУВ: РА369640 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Степанюк А.Х. 
Актуальні проблеми виконання покарань (сутність та приципи кримінально-виконавчої діяльності: теоретико-правове дослідження): Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / А.Х. Степанюк ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 34 с. — укp.

Розглянуто сутність процесу виконання покарання як об'єктивної дійсності, що осягається правовим знанням. Доведено, що предметом правового регулювання у кримінально-виконавчому праві має бути кримінально-виконавча діяльність, формою якої є кримінально-виконавчі правовідносини. "Виконання покарання" визначено як головний напрямок діяльності органів та установ виконання покарань. Здійснено структурно-функціональний аналіз кримінально-виконавчої діяльності. Визначено роль принципів поважання прав людини, гуманізму, справедливості, законності та невідворотності виконання покарання у формуванні кримінально-виконавчого права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4Укр) + Х881.0(4Укр)021
Шифр НБУВ: РА319513 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Шинкарьов Ю.В. 
Арешт як вид кримінального покарання та особливості правового регулювання його виконання та відбування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Ю.В. Шинкарьов ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 16 с. — укp.

Досліджено арешт як вид кримінального покарання, особливості його нормативної регламентації, призначення, виконання та відбування. Проаналізовано історію виникнення цього покарання на теренах України, особливості його правового регулювання за часів царату, перетворення його на короткострокове позбавлення волі та реставрацію у чинній системі покарань. Здійснено аналіз законодавства інших країн з правового регулювання арешту як виду кримінального покарання. Розкрито загальні та специфічні ознаки арешту як виду покарань. Сформульовано визначення поняття арешту. Визначено місце арешту в системі покарань. Досліджено порядок і особливості призначення кримінального покарання у виді арешу, здійснено аналіз порядку його виконання та відбування. На підставі дослідження запропоновано теоретичні висновки та пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)023 + Х884.9(4УКР)02 +
Шифр НБУВ: РА348536

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ткачова О.В. 
Виконання покарань у виді виправних і громадських робіт: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Ткачова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено питання покарань у вигляді виправних і громадянських робіт. Зазначені види покарань розглянуто у контексті альтернативи позбавленню волі. Наведено аргументи з метою поширення практики застосування виправних і громадських робіт. На піставі аналізу правової природи й ознак цих робіт запропоновано висновок, що зміст виправних і громадських робіт головним чином є кара. Значну увагу приділено процесу виконання цих покарань, складовими частинами якого є порядок і умови їх виконання. З урахуванням результатів дослідження виокремлено основні завдання, функції та повноваження кримінально-виконавчої інспекції під час виконання виправних і громадських робіт. Розглянуто принципові відмінності, наявні під час їх виконання. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення законодавства та практики виконання виправних і громадських робіт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.9 + Х884.9(4УКР)19 +
Шифр НБУВ: РА346027

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Бадира В.А. 
Виправлення жінок, засуджених до позбавлення волі, як мета покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.А. Бадира ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 17 с. — укp.

Наведено результати системного дослідження виправлення жінок, засуджених до позбавлення волі, як однієї із цілей покарання, що грунтується на аксіологічному та гендерному підходах. З використанням різних методик дослідження сформульовано розуміння виправлення засуджених, яке не грунтується виключно на opinio moralis, оскільки це б суперечило аксіологічним закономірностям, що склалися в суспільстві. Нова концепція розуміння виправлення засуджених жінок дозволяє критично переосмислити минулу та нинішню кримінально-виконавчу систему та її компоненти. Аргументовано необхідність деетатизації кримінально-виконавчої системи та наведено обов'язкові умови для трансформації кримінально-виконавчої системи у пенітенціарну щодо українських реалій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)021 + Х884.9(4УКР)02 + Ю947.31 +
Шифр НБУВ: РА342739

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Назимко Є. С. 
Депеналізація як елемент пенальної політики України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Є. С. Назимко ; Акад. адвокатури України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Надано визначення понять "пенальна політика України" та "депеналізація". Встановлено, що депеналізація є напрямом кримінально-правової сфери пенальної політики України. Висвітлено історико-правовий аспект розвитку депеналізації. Встановлено класифікацію депеналізації та досліджено фактори, які обумовлюють застосування депеналізації. Проаналізовано кримінально-правове законодавство зарубіжних країн щодо застосування умовно-дострокового звільнення від відбування покарання. Досліджено взаємозв'язок депеналізації з прогресивною системою відбування покарання. Висвітлено вид кримінологічного забезпечення депеналізації, як пропаганду положень кримінально-правового законодавства щодо осіб, які відбувають покарання. Встановлено особливості застосування депеналізації стосовно неповнолітніх. Сформульовано обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення національного кримінально-правового законодавства та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)02 + Х884.9(4УКР)19
Шифр НБУВ: РА379554 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ягунов Д.В. 
Державне управління пенітенціарною системою України: механізми ресоціалізації засуджених: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Д.В. Ягунов ; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто соціальні та правові аспекти проблеми ресоціалізації засуджених, які відбули та відбувають покарання. Визначено зміст поняття пенітенціарної системи України, охарактеризовано її складові. Запропоновано новий підхід щодо вивчення та періодизації історичного розвитку вітчизняної пенітенціарної системи. Проаналізовано специфіку функціонування в'язниці як тотальної інституції. Визначено фактори, які впливають на особистість у процесі відбуття кримінального покарання в установах пенітенціарної системи. Досліджено досвід зарубіжних країн у сфері надання соціальних послуг засуджним. Запропоновано шляхи реформування пенітенціарної системи України щодо надання ресоціалізації засуджених статусу комплексного напрямку державної соціальної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)01 + Х884.9(4УКР)18 +
Шифр НБУВ: РА334218

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Макаренко Т. В. 
Державний контроль за діяльністю установ виконання покарань в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. В. Макаренко ; Держ. н.-д. ін-т М-ва внутр. справ України. — К., 2011. — 18 с. — укp.

Визначено поняття, види й особливості установ виконання покарань (УВП) як об'єкту державного контролю. З'ясовано сутність і значення державного контролю за діяльністю УВП. Охарактеризовано сучасний стан державного контролю за діяльністю установ виконання покарань. Висвітлено особливості правового регулювання державного контролю за їх діяльністю. Уточнено предмет державного контролю за діяльністю УВП. Встановлено суб'єкти, які здійснюють державний контроль. Розкрито форми та методи, а також з'ясовано організаційні та процедурні засади здійснення державного контролю за діяльністю УВП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)02 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА380180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Мостепанюк Л.О. 
Довірче позбавлення волі як вид кримінального покарання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Л.О. Мостепанюк ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних і практичних проблем застосування такого виду кримінального покарання, як довічне позбавлення волі. Запропоновано визначення даного поняття, з'ясовано його соціальну стуність і правову природу. Проаналізовано систему правових норм, які регулюють умови та порядок відбування довічного позбавлення волі. Доведено необхідність вровадження прогресивної системи відбування покарання. Досліджено можливості застосування помилування та умовно-дострокового звільнення як форм звільнення від покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Обгрунтовано необхідність внесення змін до ст. 51 Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України. Проаналізовано недоліки законодавства, що регулює призначення та відбування досліджуваного виду пакарання. Сформульовано пропозиції кримінально-правового та виконавчого характеру щодо удосконалення сучасного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.1 + Х884.9(4УКР)02 +
Шифр НБУВ: РА337004

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Бородовська Н.О. 
Забезпечення кримінально-процесуального статусу особи, засудженої судами України до позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.О. Бородовська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні та практичні проблеми забезпечення кримінально-процесуального статусу особи, засудженої судами України до позбавлення волі. Розкрито сутність, значення, механізм та місце правозабезпечувальної діяльності в системі інших видів державної та недержавної діяльності у кримінальному процесі країни щодо кримінально-процесуального статусу такої особи. Доведено важливість здійснення правосуддя виключно судами, а не позасудовими органами, на засадах незалежності від виконавчої влади, підкорення тільки закону, змагальності та гласності. Визначено, що процесуальний статус засудженого зумовлюється структурою правового статусу людини та громадянина. Доведено, що засуджений є окремим, активним суб'єктом реалізації функції захисту та забезпечення свого кримінально-процесуального статусу. Визначено систему органів, що здійснюють правозабезпечувальну діяльність щодо засудженого як у кримінальному процесі, так і під час відбування ним покарання у вигляді позбавлення волі в установі виконання покарань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)022.1 + Х884.9(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА343670

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Неживець О.М. 
Забезпечення соціальної та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.М. Неживець ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи вирішення актуальних проблем соціальної та трудової реабілітації осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Розглянуто теоретичні засади реабілітації, ресоціалізації та соціальної адаптації. Проаналізовано зміст даних категорій, їх тотожність і відмінність. Наведено соціально-демографічну, кримінально-правову, пенітенціарну та постпенітенціарну характеристику осіб, звільнених з місць позбавлення волі, їх трудові й кваліфікаційні можливості та якості. Проаналізовано теоретичні та практичні проблеми соціальної та трудової реабілітації звільнених осіб й обгрунтовано пропозиції щодо їх вирішення. Особливу увагу приділено питанням професійної орієнтації та професійно-технічної підготовки в установах відбування покарань за спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці. Сформульовано пропозиції щодо подальшого удосконалення нормативної та законодавчої бази, системи контролю та нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)18 + С5*5*333.911.3 +
Шифр НБУВ: РА336337

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Герасименко В.П. 
Заміна покарання більш м'яким при його відбуванні за кримінальним правом України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.П. Герасименко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено юридичну природу та поняття заміни покарання, питання, взаємопов'язані з відмежуванням заміни покарання від суміжних правових інститутів, конкретні види заміни покарання більш м'яким під час його відбування. Проведено теоретичний аналіз підстав, порядку та кримінально-правових наслідків заміни невідбутої частини покарання більш м'яким. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення кримінально-правових норм інституту заміни покарання та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)033 + Х884.9(4УКР)17 +
Шифр НБУВ: РА353429

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Халимон С.І. 
Запобігання злочинам серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.І. Халимон ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття та проаналізовано зміст запобігання злочинам серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Розроблено пропозиції для досконалення вітчизняного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства щодо запобігання злочинам, вчиненим працівниками цієї інспекції. Узагальнено кримінологічну характеристику осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Вивчено особистісні ознаки особи рецидивіста. Досліджено причини й умови вчинення рецидивних злочинів зазначеними особами. Розроблено науково обгрунтовані рекомендації щодо впливу на причини й умови вчинення нових злочинів серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, а також покращання профілактичної роботи з такими особами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)19 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356816

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Северин О.О. 
Застосування до неповнолітніх заходів кримінально-правового характеру, не пов'язаних з позбавленням волі: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.О. Северин ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні питання застосування покарань та інших заходів кримінально-правового характеру, не пов'язаних з позбавленням неповнолітнього волі. Обгрунтовано необхідність розробки та впровадження у практику діяльності правоохоронних органів України спеціальної системи заходів кримінально-правового характеру, спрямованих на перевиховання неповнолітніх правопорушників, яка включає заходи виховного та медичного характеру (перебування у фостерній сім'ї, медіація, пробація) та реалізацію видів покарань, передбачених чинним Кримінальним кодексом України. Наведено рекомендації щодо введеня до чинного кримінального закондавства положень про застосування запропонованих заходів кримінально-правового характеру щодо неповнолітніх (передача до фостерних сімей, медіація, пробація). Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності діяльності кримінально-виконавчої служби, органів внутрішніх справ та інших органів та установ, що відповідають за виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням засудженого волі. Обгрунтовно необхідність створення служби пробації у масштабах усієї держави. Доведено доцільність значного скорочення покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк щодо неповнолітніх правопорушників. Проаналізовано теоретичні та практичні проблеми організації діяльності кримінально-виконавчих комісій щодо виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням засудженого волі. Визначено місце даних структур у системі органів державної влади, охарактеризовно їх правове становище та функції. Наведено пропозиції щодо розробки проектів положень щодо регулювання діяльності кримінально-виховної інспекції та громадських інспекторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)011.2 + Х884.9(4УКР)19 +
Шифр НБУВ: РА368150

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Яцишин М. М. 
Історико-правові засади кримінально-виконавчої політики України: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.01 / М. М. Яцишин ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 32 с. — укp.

Викладено наукові основи історико-правових засад кримінально-виконавчої політики держави як складової частини та системоутворювального елементу загальної політики України у сфері боротьби зі злочинністю. Підтверджено покладену в основу дослідження гіпотезу про те, що сучасний загальнотеоретичний державний підхід до вдосконалення всіх складників кримінально-виконавчої політики (політичних, економічних, організаційно-правових, морально-етичних) вимагає передусім виявлення сутності даного явища за конкретно-історичних умов українського державотворення. Висвітлено взаємозв'язок кримінально-виконавчої політики та кримінально-виконавчого права як ефективного засобу забезпечення виконання кримінальних покарань та запобігання злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)-1
Шифр НБУВ: РА377405 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Боднарчук 
Кадрове забезпечення діяльності пенітенціарної системи в Україні: адміністративно-правовий аспект: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Олег Григорович Боднарчук ; Національний ун-т держ. податкової служби України. — Ірпінь, 2009. — 22 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)0-7 + Х819(4УКР)012
Шифр НБУВ: РА366228

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Звенигородський О. М. 
Контроль та нагляд кримінально-виконавчої інспекції за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / О. М. Звенигородський ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено комплекс питань, пов'язаних з теоретичними та практичними аспектами здійснення контролю та нагляду кримінально-виконавчої інспекції (КВІ) за особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням. Досліджено становлення та розвиток контролю та нагляду як складових постпенітенціарного контролю, визначено поняття та зміст контролю, нагляду КВІ за особами, звільненими з випробуванням. Встановлено мету, підстави, правові наслідки, а також етапи порядку здійснення контролю та нагляду КВІ за особами, звільненими з випробуванням. Проаналізовано норми, які регламентують здійснення контролю та нагляду з точки зору їх належності щодо інститутів кримінально-виконавчого права. Проведено аналіз теоретичних засад розмежування термінів "контроль" і "нагляд" у діяльності КВІ щодо осіб, звільнених з випробуванням. Диференційовано заходи контролю та нагляду КВІ щодо даної категорії засуджених, а також визначено умови їх ефективності. Наведено пропозиції щодо вдосконалення кримінального та кримінально-виконавчого законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)19 + Х819(4УКР)112.031
Шифр НБУВ: РА376798 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Гель А.П. 
Криміналістичний аспект дослідження особи засудженого до позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.П. Гель ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто завдання та суть процесу криміналістичного дослідження особи засудженого до позбавлення волі, проаналізовано механізм утворення джерел інформації про властивості такої особи, класифіковано та охарактеризовано джерела інформації про особу засудженого. Внесено пропозиції щодо удосконалення існуючої системи документальних джерел інформації. На підставі аналізу структури злочинності в місцях позбавлення волі визначено властивості особи засудженого, інформація про які має істотне значення для розслідування злочинів, вчинених засудженими. Розглянуто основні напрямки та форми використання інформації про властивості особи засудженого в діяльності органів розслідування, внесено пропозиції щодо її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4Укр)11 + Х884.9(4Укр)11
Шифр НБУВ: РА319177 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Плужнік О.І. 
Кримінальна відповідальність за порушення режиму відбування покарання у виправних установах та тримання під вартою: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.І. Плужнік ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено чинники соціальної зумовленості відповідальності за порушення режиму відбування покарання у виправних установах та тримання під вартою. Проаналізовано об'єктивні та суб'єктивні ознаки злочинів - посягання на режим відбування покарання у виправних установах та тримання під вартою, а також кваліфікуючі ознаки втечі з місця позбавлення волі або з-під варти та зміст покарання. Проведено відмежування досліджуваних злочинів від суміжних посягань. Аргументовано необхідність здійснення кримінально-правового забезпечення режиму відбування покарання у виправних установах та режиму тримання під вартою в одній статті КК. Запропоновано зміни до Кримінально-процесуального кодексу України, Закону України "Про міліцію", постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судову практику в справах про злочини, пов'язані з порушенням режиму відбування покарання в місцях позбавлення волі".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)128 + Х884.9(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА325632

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського