Бази даних

Наукова електронна бібліотека - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (1)Автореферати дисертацій (209)Реферативна база даних (1384)Книжкові видання та компакт-диски (78)
Пошуковий запит: (<.>K=ВУЛИЧНІ$<.>+<.>K=ВОГНИЩ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 10
Представлено документи з 1 до 10

   Тип видання:   атлас   
Категорія: Біологічні науки   
1.

Неттер, Ф.
Атлас анатомії людини [Електронний ресурс] / Ф. Неттер. - Л. : Наутілус, 2004. - 592 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Вихід у світ першого видання «Атласу анатомії людини» Френка Неттера в 1989 р. став значною подією для всіх, хто вивчає і викладає анатомію. Майже одразу ця книга стала однією із найпопулярніших у медичному світі. Така ситуація зберігається й донині. Цей успіх став можливий завдяки величезному художньому талантові доктора Неттера, чіткій роботі медичного видавництва і порадам доктора Шерон Коласино (Оберґ). Я радий, що взяв участь у роботі над другим виданням «Атласу анатомії людини», «Інтерактивним атласом анатомії» та «Інтерактивним атласом клінічної анатомії». Навіть через 10 років після виходу першого видання атласу на нього зберігається, як і раніше, дуже великий попит. Ми почали працювати над другим виданням, незважаючи на шалений успіх першого, для того, щоб покращити його якість. Працюючи над другим виданням, ми намагалися не збільшувати обсяг книги, не змінювати стиль написання, адже студенти вважають, що саме завдяки цим характеристикам книга користується такою популярністю. Найпомітнішою зміною стала поява нових ілюстрацій самого Неттера (рис. 288, 430, 432 і 511) та доктора медицини Карлоса Мачадо (див. новий розділ «Поперечні перерізи», рис. 512-525). Ці ілюстрації мають велике значення з огляду на сучасний стан анатомії; вони містять деталі, які допоможуть студентам вивчати анатомію на пошарових зрізах. Це особливо важливо у зв'язку з повсюдним впровадженням у клінічну практику сучасних засобів отримання зображень. Доктор Мачадо вніс зміни у низку рисунків, опираючиь на дані, що були виявлені завдяки комп'ютерній і магнітно-резонансній томографії. Значно змінені розділи з анатомії таза і промежини, зокрема замінено застарілу концепцію про будову сечо-статевої діафрагми, уточнено деякі особливості будови зовнішнього сфінктера сечівника. Значні зміни внесені в термінологію. Я вдячний докторові Дуан Гейне (розділ «Центральна нервова система») та докторові Роберту Леонарду (всі інші органи й системи), котрі неоціненно допомогли в цій роботі. Незважаючи на те, що майже всі анатоми користуються чинною анатомічною номенклатурою, клініцисти схильні вживати епоніми, тому найвідоміші та найпоширеніші з них зазначені у дужках. Хочу висловити величезну подяку видавцям Джині Дінґл і Томасові Муру за їхню участь у роботі, а також нашому керівнику Сенді Пурренгейдж за те, що вона змушувала нас оперативно виконувати свою роботу. Особлива подяка моїй дружині Мюріел Деллі (все ще Деллі) за те, що вона зберегла сімейне вогнище, за терпимість до мене, до моїх проектів і тих незліченних годин, що я віддаю роботі.



Кл.слова:
будова тіла -- фізіологія

   Тип видання:   монографія   
2.

Лемко, І.
Львів понад усе [Електронний ресурс] / І. Лемко. - 2-е вид. доп.. - Л. : ЛА Піраміда, 2007. - 188 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Квартири з туалетом надворі чи на балконі. Житло на рівні пивниці з бульбою. Старі «польські» кахльові п’єци. Старі «польські» вмивальники. Високі вуличні водяні колонки з довгими закрученими на кінці важелями. Конячі «яблука» на бруківці після вуйкової Фіри. Квітковий годинник на початку Личаківської. Бабці-«парашутистки». Виставки учнівської творчості на львівських проспектах. Зубний порошок у круглих картонних пуделках. Соки в гастрономах - у скляних конусах з краниками. Трамвайні автомати з проїзними квитками за 3 коп. Гра в лото оцифрованими боцівочками. Проскрибовані міні-спідниці і штани-кльоші. «Бабети», «канадки», «бокси» і «напівбокси». «Болонові» плащі. Кремплінові костюми. Пиво по 22 коп. бокал. «Алжирське» по 67 коп. пляшка. «Біоміцин». «Верховина» без фільтру, «Орбіта» з фільтром. Нічні черги за продуктами… Хто бачив – той згадає, хто не застав – хай повірить.



Кл.слова:
місто -- спогад

   Тип видання:   художня література   
3.

Грімм, Вільгельм.
Казки [Електронний ресурс] : для шкільного віку / брати Грімм. - Д. : Січ, 1993. - 144 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Брати Грімм (нім. Die Gebrüder Grimm), Якоб і Вільгельм Грімм, були німецькими вченими, які найбільш відомі публікацію збірників казок і їх працями в галузі мовознавства, що стосуються звучання слів з плином часу (Закон Грімм). Вони є одними з найбільш відомих казкарів Європи. Найбільш відомі їх казки: «Хлопчик з пальчик», «Білосніжка і сім гномів», «Бременські вуличні музиканти», «Спляча красуня»,« Червоний капелюшок», «Попелюшка», «Кішка І мишка в дружбі», «Заєць і їжак», «Вовк і семеро козенят», «Шість лебедів», «Шестеро увесь світ обійдуть», «Гензель : Гретель», «Три ледарі», «Розумна Ельза», «Дурень Ганс», «Семеро хоробрих», «Старий дід і внучок», «Невдячний син», «Розумна дочка селянська».



Кл.слова:
дитяча література -- проза -- класична література -- Середньовіччя

   Тип видання:   художня література   
4.

Дереш, Любко.
Трохи пітьми [Електронний ресурс] / Л. Дереш. - Х. : Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2007. - 132 с.

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Влітку на далекій полонині в Карпатах відбувається молодіжний з'їзд неформалів Шипіт. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають приїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі – фест самогубців. Упродовж двох днів збираються шестеро майбутніх мерців: юна мазохістка, екстрасенс-невдаха, двійко дівчат із фобією переслідування, розчарований молодий програміст і Гер – панк та алхімік з глибокою душевною травмою. Незрозумілі, несподівані події, неформальні герої, танці навколо вогнища, сеанси «шаманотерапії» не залишають часу на роздуми, вони обрушуються на всіх без винятку «самогубців», призводячи до трагічного фіналу.



Кл.слова:
самогубство

   Тип видання:   художня література   
5.

Марсюк, Василь А..
Вечірнє вогнище [Електронний ресурс] : роман у віршах, лірика, сатира, казка / Василь Марсюк. - К. : Вид-во Жупанського, 2012. - 280 с.. - (Terra poetica)

Рубрики:

Географічні рубрики:

  Текст у форматі PDF 4.17 Мб


До нової книжки поезій Василя Марсюка увійшов роман у віршах «Московський час», який був напи- саний в основному під час навчання автора на Вищих літературних курсах у Москві, але не був опублікова- ний через цензуру. Представлені нові ліричні вірші різних років, серед них і ті, що автор тривалий час переховував у схроні. Читач також знайде тут гострі сатиричні твори, переклади віршів різномовних пое- тів та казку «Війна на городі», повчальну як для дітей, так і для дорослих. Творам автора притаманні художня самобутність, щирість почуттів і безкомпромісність у відстоюванні українських духовних цінностей.



Кл.слова:
українська поезія

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Будівництво   
6.
 


Афанасьев, Ш. К.
Камины [Електронний ресурс] : современный взгляд / Ш. К. Афанасьев. - М. : Аделант, 2006. - 128 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Издание рассчитано на широкий круг читателей как профессионально занимающихся печным делом, так и любителей, которые решили впервые сложить камин своими руками. Также оно может быть полезно проектировщикам и архитекторам, занимающимся проектированием индивидуальных дач, коттеджей и других жилых малоэтажных зданий.



Кл.слова:
опалення -- каміни -- вуличні вогнища

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Будівництво   
7.
 


Рыженко, В. И.
Камины [Електронний ресурс] : кладка, облицовка, эксплуатация / В. И. Рыженко. - М. : Рипол Классик, 2004. - 2004 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Это издание поможет каждому желающему домашнему умельцу построить в своем доме нехитрое, в общем-то, устройство, создающее необыкновенную атмосферу уюта, комфорта и тепла в помещении. В книге приведены различные конструкции каминов, особенности их постройки, необходимые материалы и инструменты для кладки. Приведены также способы установки готовых каминов. Особое внимание уделено технике безопасности при их эксплуатации. В архив вложены Фотографии готовых каминов. Для широкого крута читателей.



Кл.слова:
опалення -- каміни -- вуличні вогнища

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Будівництво   
8.
 



Кладка каминов [Електронний ресурс] : проекты каминов. Материалы. Технологии / уклад. В. И. Рыженко. - М. : Оникс, 2007. - 32 с.

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Книга предназначена в помощь не только домашнему мастеру, но и тем, кто хочет, не прибегая к посторонней помощи, сложить своими руками камин. В ней приводятся сведения о проектах каминов, а также технология кладки различных каминов.



Кл.слова:
опалення -- каміни -- вуличні вогнища

   Тип видання:   науково-популярне видання   
Категорія: Будівництво   
9.

Звонарев, Николай М..
Печи и камины своими руками [Електронний ресурс] / Н. М. Звонарев. - М. : Центрполиграф, 2011. - 124 с.. - (Советы от Михалыча)

Рубрики:

  Повний текст доступний у читальних залах НБУВ


Автор - печник со стажем - простым и доступным языком расскажет вам о постройке всех основных типов печей и правилах их использования. Следуя приведенным в книге пошаговым рекомендациям, вы научитесь работать с различными видами материалов и инструментов, освоите основные приемы и особенности постройки, наружной отделки и облицовки печей и каминов и в случае необходимости сможете устранить любую неполадку.



Кл.слова:
опалення -- каміни -- вуличні вогнища

   Тип видання:   дисертація   
10.

Прокопчук, Вячеслав Саввич.
Морфогенез эндемического зоба [Електронний ресурс] : дис. ... доктора мед. наук : 14.00.15 / В. С. Прокопчук ; Черновицкий государственный медицинский институт. - Черновцы : [б. в.], 1979. - 440 с.

Рубрики:

  Текст у форматі PDF 48.38 Мб


Основні наукові доробки дослідника присвячені патології щитоподібної залози, серця, судин та пухлинам. Його кандидатська (1965 р.) і докторська (1979 р.) дисертації суттєво посприяли ліквідації Прикарпатського вогнища ендемічного зобу. Він описав тканинну структурно-функціональну одиницю міокарда – віртуальний міокардон, що докорінно змінив уявлення про функцію міокарда. Відкриття професором явища локальної імунної толерантності пояснило, яким чином злоякісні клітини уникають імунного нагляду, виживають та утворюють пухлину. Учений запропонував оригінальну математичну модель морфогенезу пухлинних вузлів, яка описується числами ряду Фібоначчі, а також нову „унітарну” теорію атеросклерозу, описав невідому нозологічну форму – „контузію печінки”, переглянув гістофізіологію голосоутворення і створив нову аеродинамічну теорію голосу. Він висловив думку про те, що „чернівецька хвороба” (1988 р.) була епідемією стертої форми скарлатини з алопеційним синдромом. Крім того, дослідник з’ясував, що підґрунтям неспецифічних проявів будь-якого хворобливого стану є загальний дистрофічний процес, в основі якого лежить дефіцит енергії.



Кл.слова:
ендокринологія -- патологічна анатомія -- фетальні аденоми -- проліферація
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського