Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (670)Юристам - Наукова електронна бібліотека (63)Юристам - Реферативна інформація (1486)Юристам - Інформаційні ресурси Інтернет (5)Юристам - Електронні колекції (11)Юристам - Інформаційно-аналітичні матеріали (9)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>K=ОРГАНІЗАЦІЯ$<.>+<.>K=БІЗНЕСУ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 142
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Єсімов С.С. 
Організація діяльності патрульної служби на залізничному транспорті (адміністративно-правові засади): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.С. Єсімов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено адміністративно-правові засади організації діяльності патрульної служби міліції на залізничному транспорті. З застосуванням системного підходу вивчено форми та методи правового регулювання організації діяльності патрульної служби міліції лінійних органів. Проаналізовано механізм внутрішньої та зовнішньої організації як комплекс спеціальних заходів, засобів і способів, що мають юридичний зміст і спрямовані на ефективне забезпечення охорони громадського порядку на об'єктах Державної адміністрації залізничного транспорту України. Розглянуто суть, особливості діяльності підрозділів даної служби у сфері забезпечення громадського порядку, взаємодію з її територіальними підрозділами й органами залізничного транспорту. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правового регулювання адміністративно-правових засад організації діяльності патрульної служби органів внутрішніх справ на даному транспорті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.2 + Х819(4УКР)112.034.1 +
Шифр НБУВ: РА361027
Рубрики:

Географічні рубрики:

2.
Єфімов Геннадій Васильович 
Воєнна організація держави в особливих умовах : державно-управлінський аспект: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Єфімов Геннадій Васильович ; Львівський регіональний ін-т держ. управління Національної академії держ. управління при Президентові України. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)111 + Ц4,8(4УКР)
Шифр НБУВ: РА366326
Рубрики:

Географічні рубрики:

3.
Іваненко І.В. 
Бандитизм: кримінологічне та кримінально-правове дослідження: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / І.В. Іваненко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, практичні та прикладні проблеми наукового вивчення, законодавчого регулювання, правозастосування правоохоронними та судовими органами кримінального законодавства щодо відповідальності за організацію озброєної банди, участь у ній та здійснюваному нападі (бандитизм), а також питання підвищення ефективності попередження та протидії бандитизму. Здійснено детальний аналіз кримінально-правового поняття бандитизму, елементів його складу, кримінологічного змісту понять "злочинна організація", "банда", "участь у банді", "озброєність банди". Проаналізовано сучасний кримінологічний стан злочинності в Україні, пов'язаної з бандитизмом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)2 + Х881.9(4УКР)017 +
Шифр НБУВ: РА324852
Рубрики:

Географічні рубрики:

4.
Іващенко В.О. 
Кримінологічні та кримінально-правові аспекти боротьби з торгівлею жінками та дітьми: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / В.О. Іващенко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Проаналізовано міжнародно-правові акти з питань боротьби з торгівлею жінками та дітьми, а також встановлено ступінь їх імплементації у національному законодавстві. Наведено кримінологічну характеристику торгівлі жінками та дітьми, а також протиправним діянням, з нею пов'язаних. Досліджено проблеми, що виникають у діяльності державних і правоохоронних органів та міжнародних організацій у даній сфері, визначено поняття даного злочину, а також проституції, секс-бізнесу, особи, яка стала жертвою торгівлі людьми, зокрема, трафікера (торговця). Значну увагу приділено детермінантам даних злочинів, а також пропозиціям щодо підвищення ефективності їх запобігання. Детально розглянуто питання вдосконалення вітчизняного законодавства про заборону торгівлі людьми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х911.4 + Х881.9(4УКР)120 + Х883.9(4УКР)7
Шифр НБУВ: РА310207 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

5.
Івчук М. Ю. 
Адміністративно-правовий статус органів прокуратури України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Івчук. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми адміністративно-правового статусу органів прокуратури України. Визначено шість історико-правових періодів розвитку інситуту прокуратури України, а також місце прокуратури у механізмі держави. Розкрито сутність і структуру її адміністративно-правового статусу. Охарактеризовано правові засади організації діяльності органів прокуратури України. Визначено особливості діяльності органів прокуратури України, досліджено форми їх взаємовідносин і взаємодії з іншими державними органами та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)67 + Х891.9(4УКР)61
Шифр НБУВ: РА379773 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

6.
Азаров О.М. 
Правове регулювання міжнародної торгівлі в системі ГАТТ/СОТ (інституційні засади): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.М. Азаров ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Доведено, що система Генеральної Угоди з Тарифів і Торгівлі (ГАТТ) за своєю правовою природою є поєднанням характеристик міжнародного договору та окремих ознак міжурядової організації, і яка де-юре не є міжнародною організацією, вона де-факто виконувала окремі функції у регулюванні міжнародних торговельних відносин, притаманних міжурядовій організації. Визначено, що Світова Організація Торгівлі (СОТ) як спеціалізована міжнародна економічна організація є суб'єктом міжнародного права та виступає правонаступником ГАТТ, продовжуючи здійснювати функцію останньої за нових умов подальшого розвитку світових господарських відносин. Обгрунтовано тезу, що провідна роль СОТ у регулюванні світогосподарських, торговельних відносин має змогу віднести її, поряд з МВФ і МБРР, до головних елементів глобальної інституціоналізованої системи співробітництва держав у фінансовій та торговельній сферах. Зроблено висновок, що удосконалення системи ГАТТ/СОТ має засновуватись на тому, що СОТ повинна перейти із здійснення у структурі обслуговування глобальних інтересів транснаціональних компаній та провідних країн заходу до діяльності, пов'язаної з подоланням негативних проявів глобалізації світових економічних процесів. З'ясовано, що прискорення вступу України до СОТ потребує створення відповідної інфраструктури організаційного, правового та економічного забезпечення з обов'язковою підготовкою економічних розрахунків втрат і вигод для України у разі вступу у СОТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1 +
Шифр НБУВ: РА322319
Рубрики:

7.
Алексійчук М.М. 
Адміністративно-правовий статус міського, районного органу внутрішніх справ: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.М. Алексійчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано суть адміністративно-правового статусу міського, районного органу, який передбачає порядок реалізації громадянами та юридичним особами їх статусу в адміністративній сфері, процесуальний стан громадянина. Запропоновано визначення поняття адміністративно-правового статусу начальника як комплекс його прав і обов'язків в адміністративно-правових відносинах, зумовлених взаємодією з іншими суб'єктами адміністративного права: органами державної влади та місцевого самоврядування, державними та недержавними організаціями, підприємствами, установами, громадськими об'єднаннями, посадовцями зазначених органів і організацій. Проаналізовано організаційно-штатну побудову структури міських і районних органів внутрішніх справ, їх функції. Проаналізовано компетенцію міських, районних органів у сфері забезпечення громадського порядку, протидії злочинності та розслідування злочинів, які вчиняються на території, що обслуговується. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення адміністративної діяльності персоналу міліції. Наведено пропозиції щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства, норми якого регулюють правовідносини начальників міських, районних органів у сфері забезпечення громадського порядку, розкриття злочинів і проведення x14800слідчої діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.019 +
Шифр НБУВ: РА362805
Рубрики:

Географічні рубрики:

8.
Андрушко О.В. 
Дізнання в органах прикордонної служби України: процесуальні та організаційні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Андрушко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні правові, теоретичні та практичні питання організації та проведення дізнання органами прикордонної служби. Розкрито сутність дізнання у кримінальному процесі України, виявлено перспективи його розвитку. Розглянуто існуючі види та зміст кримінально-процесуальної діяльності Державної прикордонної служби України. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку кримінально-процесуального вітчизняного законодавства, що регламентує правовий статус суб'єктів кримінального процесу, які реалізують повноваження органу дізнання. Досліджено особливості взаємодії прикордонної служби з іншими правоохоронними структурами (органами дізнання, слідчим, прокурором, судовими організаціями) у сфері кримінально-процесуальних правовідносин. Проаналізовано теоретичні положення щодо інституту порушення кримінальних справ, провадження та закінчення дізнання у кримінальному процесі України й особливості реалізації повноважень органів прикордонної служби на досудових стадіях кримінального процесу. Встановлено взаємозв'язок процесуальних і непроцесуальних форм діяльності органів Державної прикордонної служби України під час виконання завдань кримінального судочинства. Визначено процесуальні умови використання оперативно-розшукових та інших даних у розслідуванні злочинів, пов'язаних з порушенням державного кордону України. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та розробки проекту КПК України (реєстр N 3456-1), спрямовані на поліпшення ефективності кримінально-процесуальної діяльності органів дізнання та здійснення даного процесу Державною прикордонною службою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА336681
Рубрики:

Географічні рубрики:

9.
Антонов С.В. 
Цивільно-правова відповідальність за заподіяння шкоди здоров'ю при наданні платних медичних послуг: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.В. Антонов ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми застосування цивільно-правової відповідальності за заподіяння шкоди здоров'ю пацієнтів під час надання платних медичних послуг. Проведено комплексний правовий аналіз найбільш актуальних теоретичних і практичних питань, які виникають у процесі надання платних медичних послуг недержавними медичними організаціями та особами, що здійснюють приватну медичну практику, зокрема, визначено особливості правової природи, змісту, об'єкта та мети даних правовідносин, охарактеризовано їх суб'єкти. Досліджено правові переваги закріплення прав і обов'язків суб'єктів правовідносин з надання платних медичних послуг за допомогою цивільно-правового договору, письмової форми інформованої згоди пацієнта на медичне втручання. Запропоновано механізм реалізації права невиліковно хворих пацієнтів на пасивну та активну евтаназію. Особливу увагу приділено питанням визначення умов настання цивільно-правової відповідальності під час надання платних медичних послуг, а також співвідношення договірної та деліктної відповідальності, визначення правової кваліфікації окремих ризикових видів медичних послуг як діяльності, що має ознаки джерела підвищеної небезпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839.(4УКР)213.121:Р + Р11(4УКР)28к +
Шифр НБУВ: РА342612
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Балух В.С. 
Організація і діяльність комерційних судів Російської імперії: історико-правове дослідження на прикладі Одеського комерційного суду (1808 - 1917): Автореф. дис. канд... юрид. наук: 12.00.01 / В.С. Балух ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано соціально-економічні передумови створення Одеського комерційного суду. Проведено історичний дискурс торгового судочинства Київської Русі, Московської держави та Російської імперії. Визначено нормативне забезпечення діяльності комерційних судів Російської імперії. Розкрито структуру комерційного суду, повноваження, компетенцію та функцію її окремих елементів. Розглянуто ступінь взаємозв'язку між цими судами та судовою системою Російської імперії. Узагальнено досвід судочинства Одеського комерційного суду після проведення судової реформи 1864 р. Детального проаналізовано всі позитивні та негативні ознаки існування самостійних комерційних судів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х2(4УКР-2ОДЕ)51/52-629.154 + Х2(4РОС)51/52-629.154 +
Шифр НБУВ: РА321768
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

11.
Банчук М.В. 
Ідеологія та культура діяльності правозахисних органів України в контексті становлення громадянського суспільства (політологічний аналіз): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / М.В. Банчук ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2004. — 19 с. — укp.

Відзначено, що демократичні процеси, що розгортаються у процесі становлення громадянського суспільства, змінюють роль, призначення та загальну ідеологію діяльності правозахисних органів, які з засобів тиску на особистість, характерному тоталітарним суспільствам, поступово перетворюються в інститути її правової підтримки, забезпечення свободи життєздійснення у вільному суспільстві. Визначено напрямки трансформації ідеології та культури діяльності правозахисних органів: посилення відповідальності правозахисних органів перед особистістю, пом'якшення кримінальної політики та судової практики; демократизація правозахисних органів; грунтовний правовий супровід діяльності правозахисних органів; досягнення стабільності правового регулювання; можливість введення норм застосування звільнення від кримінальної відповідальності та покарання (звільнення від відбування покарання з випробуванням). Запропоновано тезу, що громадянське суспільство модернізує виховну та освітню політику і практику правозихисних органів, сприяє утвердженню в їх діяльності принципів: демократизації, толерантності, справедливості, полікультурності, ідеологічної неангажованості, відкритості. Наведено рекомендації щодо розширення та поглиблення зв'язків відповідних правозахисних органів з засобами масової інформації та громадськими організаціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф036 + Ф054.3 + Ф055.22 + Х819(4УКР)112.01п + Х001.013 +
Шифр НБУВ: РА333775
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  
  

12.
Безугла Л. С. 
Державне регулювання розвитку малого та середнього підприємництва в умовах інформаційного суспільства: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Л. С. Безугла ; МОНМС України, Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади та розроблено практичні пропозиції щодо удосконалення системи державного регулювання розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) за умов інформаційного суспільства. Встановлено важливу роль підприємництва в утвердженні інформаційного суспільства, запропоновано реалізацію завдань щодо реорганізації бізнесу, встановлення відносин з приватним сектором. Розглянуто важливі соціально-економічні функції держави щодо розвитку малого та середнього бізнесу. Досліджено світовий досвід державного регулювання розвитку МСП і визначено напрями його можливої адаптації до потреб України. Розроблено принципи реалізації регулятивної політики держави та побудовано систему стратегічних заходів щодо даного підприємництва в Україні. Обгрунтовано пріоритетні пропозиції щодо удосконалення системи державного регулювання його розвитку за умов інформаційного суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.301.5
Шифр НБУВ: РА383639 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

13.
Бова Є. Ю. 
Організація безкоштовної правової допомоги в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.10 / Є. Ю. Бова ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблемні питання практики реалізації права людини на безкоштовну правову допомогу, а також вказано шляхи їх вирішення. Визначено подальшу лінію розвитку даних складних питань в системі організації безкоштовної правової допомоги. Розкрито нормативний характер, юридичну природу, роль і місце права на одержання безкоштовної правової допомоги в системі прав і свобод людини та громадянина. Досліджено дану комплексну характеристику державних і суспільних інститутів, які повинні забезпечувати реалізацію даного права. Розглянуто діяльність альтернативних суб'єктів надання безкоштовної допомоги. Запропоновано проекти змін і доповнень законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)8
Шифр НБУВ: РА369504 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Богатирьова О.І. 
Кримінально-виконавча інспекція як суб'єкт виконання покарань: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.І. Богатирьова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано поняття, завдання, функції та повноваження кримінально-виконавчої інспекції. Вивчено правовий статус персоналу даної інспекції. Узагальнено кримінально-виконавчу характеристику покарань, які виконує кримінально-виконавча інспекція. На підставі аналізу законодавства зарубіжних країн стосовно діяльності служб пробації обгрунтовано необхідність упровадження в діяльність кримінально-виконавчої інспекції пробаційних форм роботи з засудженими. Проаналізовано взаємодію кримінально-виконавчої інспекції з державними та недержавними органами й організаціями щодо виконання покарань. Розглянуто законодавчу та галузеву нормативно-правову базу щодо контролю кримінально-виконавчої інспекції за особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правового забезпечення виконання даною інспекцією покарань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)190.1 +
Шифр НБУВ: РА363897
Рубрики:

Географічні рубрики:

15.
Бонтлаб В.В. 
Цивільно-правове регулювання доменних імен: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Бонтлаб ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено дслідження цивільно-правового регулювання доменного імені як способу індивідуалізації учасників цивільного обороту, товарів і послуг у мережі Інтернет. Розглянуто основні етапи становлення доменних імен у контексті її розвитку, проаналізовано особливості їх правового регулювання. Розглянуто співвідношення доменних імен з торговельними марками, комерційними найменуваннями, географічним зазначенням походження товарів міжнародними непатентованими назвами лікарських засобів та іменами фізичних осіб. Обгрунтовано необхідність скасування пріоритету торговельних марок над доменними іменами. Відзначено, що право на доменне ім'я виникає після його реєстрації неурядовими організаціями та припиняється з моменту виключення з відповідного реєстру. Аргументовано визначення договору про реєстрацію доменних імен як договору про надання послуг. Обгрунтовано основні способи захисту законних прав та інтересів добросовісних власників доменних імен.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)02 + Х839(4УКР)39 + Х891.9(4УКР)15 + Х933.5 +
Шифр НБУВ: РА344175
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

16.
Борщ Г.А. 
Організація діяльності органів місцевого самоврядування в сфері надання послуг зв'язку: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / Г.А. Борщ ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Проведено теоретичне узагальнення та наведено нове вирішення наукового завдання удосконалення організації діяльності місцевого самоврядування щодо забезпечення територіальних громад населених пунктів якісними послугами зв'язку. Здійснено моделювання системи надання даних послуг територіальній громаді на підставі математичного опису елементів витрат часу споживачів. Розроблено пропозиції щодо уточнення норм і показників якості забезпечення територіальної громади послугами зв'язку для внесення до Державного класифікатора соціальних стандартів і нормативів. Запропоновано комплекс критеріїв для оцінювання якості послуг зв'язку, на базі якого побудовано систему оцінки цієї якості, яку органи місцевого самоврядування можуть використовувати для реалізації власних повноважень щодо організації надання послуг зв'язку та делегованих повноважень щодо захисту прав споживачів. Розроблено практичні рекомендації даним органам щодо організації такої діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-94 + Х819(4УКР)126 +
Шифр НБУВ: РА341047
Рубрики:

Географічні рубрики:

17.
Братель С.Г. 
Громадський контроль за діяльністю міліції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.Г. Братель ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження громадського контролю за діяльністю міліції в Україні, розглянуто порядок його здійснення в історико-правовому аспекті й охарактеризовано сучасний стан. Розглянуто особливості правової детермінації термінів "контроль" та "нагляд". Особливу увагу приділено вивченню процесу здійснення громадського контролю за діяльністю міліції громадськими організаціями, політичними партіями, професійними спілками та засобами масової інформації. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до законодавства України, що регулює громадський контроль за діяльністю міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.028 +
Шифр НБУВ: РА350212
Рубрики:

Географічні рубрики:

18.
Буткевич С.А. 
Адміністративно-правовий статус державного комітету фінансового моніторингу України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.А. Буткевич ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми визначення адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України, створення ефективної системи заходів для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму. Проведено історико-правове дослідження процесу становлення Державного комітету фінансового моніторингу України від департаменту у складі Міністерства фінансів України до самостійного органу виконавчої влади. Проведено порівняльно-правовий аналіз законодавства деяких країн, яке регулює діяльність підрозділів фінансових розвідок щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. Наведено пропозиції щодо удосконалення адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України та системи заходів щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. Обгрунтовано шляхи покращання взаємодії Державного комітету фінансового моніторингу з іншими державними та правоохоронними органами, а також міжнародними організаціями у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.18 + Х829(4УКР)0 + Х883.9(4УКР)711.176 +
Шифр НБУВ: РА362725
Рубрики:

Географічні рубрики:

19.
Віхляєв М. Ю. 
Адміністративно-правове регулювання порядку створення і діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. Ю. Віхляєв ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано генезу адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності професійних правничих громадських організацій (ППГО) у законодавстві та правовій доктрині. Визначено поняття, специфічні ознаки ППГО, запропоновано правову дефініцію адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО в Україні. Розглянуто складові елементи об'єкта даного різновиду державного регулювання: процедури створення, припинення, взаємодію ППГО з органами державної влади, установами й організаціями. Охарактеризовано різновиди контролю за діяльністю ППГО, узагальнено зарубіжний досвід правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО, сформульовано передумови та пріоритети його запозичення в Україні, висвітлено основні проблеми та перспективи розвитку адміністративно-правового регулювання порядку створення та діяльності ППГО на сучасному етапі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)013:Х + Ф79(4УКР)
Шифр НБУВ: РА375787 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:

20.
Василенко О.В. 
Організація самостійної роботи студентів заочної форми навчання вищих навчальних закладів юридичного профілю: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / О.В. Василенко ; АПН України. Ін-т пед. освіти і освіти доросл. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему організації самостійної роботи студентів заочної форми навчання у ВНЗ юридичного профілю. Проаналізовано стан дослідження проблеми у педагогічній теорії та на практиці, особливості організації самостійної роботи майбутніх юристів заочної форми навчання. Розроблено й обгрунтовано модель організації самостійної роботи даних студентів у три етапи, спрямованої на підвищення рівня їх готовності до самостійного навчання, оволодіння юридичними знаннями, уміннями та навичками, формування професійно значущих якостей. Визначено й обгрунтовано педагогічні умови, що сприяють підвищенню ефективності самостійного навчання студентів-юристів заочної форми навчання, а саме: урахування індивідуальних особливостей студентів, наявність підготовчого етапу організації самостійної роботи, якісне навчально-методичне забезпечення з урахуванням специфіки навчання на відстані, забезпечення ефективного контролю самостійної роботи студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: ЧЧ481.267 + Х8 р31(4УКР)6-267 +
Шифр НБУВ: РА358171
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського