Бази даних

Юристам - Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Юристам - Електронний каталог НБУВ (2620)Юристам - Наукова електронна бібліотека (41)Юристам - Реферативна інформація (1240)
Пошуковий запит: ((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*((<.>U=Х$<.>)+(<.>RZN=Х$<.>))*(<.>U=Х916$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 119
Представлено документи з 1 до 20
...

1.
Іванов Ю.А. 
Міжнародно-правове регулювання боротьби з тероризмом у сучасних умовах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Ю.А. Іванов ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2000. — 16 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні аспекти проблеми тероризму за сучасних умов. Наведено авторські концепції розуміння тероризму як злочину міжнародного характеру. Запропоновано практичні рекомендації щодо підвищення ефективності міжнародно-правового співробітництва у даній сфері та активізації участі України в такому співробітництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.4
Шифр НБУВ: РА309339 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

2.
Ігнатенко В. В. 
Розшук та забезпечення конфіскації майна в механізмі співробітництва держав у боротьбі зі злочинами: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. В. Ігнатенко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено питання розшуку та забезпечення конфіскації майна в механізмі співробітництва держав у боротьбі зі злочинами. Охарактеризовано правову допомогу у кримінальних справах як один із напрямів співробітництва держав у боротьбі зі злочинами й її основні види. Визначено принципи розшуку та забезпечення конфіскації майна на території іншої держави. Дослідлжено окремі процесуальні та процедурні питання запиту та надання органами досудового слідства України правової допомоги у вигляді розшуку та забезпечення конфіскації майна. Наведено пропозиції щодо внесення змін до ст. 126 КПК України, статей 637 і 641 КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.81 + Х881.022.3
Шифр НБУВ: РА373917 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

3.
Азаров О.М. 
Правове регулювання міжнародної торгівлі в системі ГАТТ/СОТ (інституційні засади): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.М. Азаров ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Доведено, що система Генеральної Угоди з Тарифів і Торгівлі (ГАТТ) за своєю правовою природою є поєднанням характеристик міжнародного договору та окремих ознак міжурядової організації, і яка де-юре не є міжнародною організацією, вона де-факто виконувала окремі функції у регулюванні міжнародних торговельних відносин, притаманних міжурядовій організації. Визначено, що Світова Організація Торгівлі (СОТ) як спеціалізована міжнародна економічна організація є суб'єктом міжнародного права та виступає правонаступником ГАТТ, продовжуючи здійснювати функцію останньої за нових умов подальшого розвитку світових господарських відносин. Обгрунтовано тезу, що провідна роль СОТ у регулюванні світогосподарських, торговельних відносин має змогу віднести її, поряд з МВФ і МБРР, до головних елементів глобальної інституціоналізованої системи співробітництва держав у фінансовій та торговельній сферах. Зроблено висновок, що удосконалення системи ГАТТ/СОТ має засновуватись на тому, що СОТ повинна перейти із здійснення у структурі обслуговування глобальних інтересів транснаціональних компаній та провідних країн заходу до діяльності, пов'язаної з подоланням негативних проявів глобалізації світових економічних процесів. З'ясовано, що прискорення вступу України до СОТ потребує створення відповідної інфраструктури організаційного, правового та економічного забезпечення з обов'язковою підготовкою економічних розрахунків втрат і вигод для України у разі вступу у СОТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1 +
Шифр НБУВ: РА322319
Рубрики:

4.
Айеле Надемо Атісо 
Міжнародно-правові форми розрахунків у транскордонному обігу фінансових коштів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Айеле Надемо Атісо ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2004. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем правового регулювання міжнародних розрахунків у транскордонному обігу фінансових коштів. Встановлено, що важливою особливістю міжнародно-правового регулювання міжнародних розрахунків є взаємодія публічно-правових норм міжнародного фінансового права з нормами міжнародного приватного права, що стосуються фінансових операцій держави. Проаналізовано сучасну міжнародну фінансову систему, охарактеризовано діяльність міжурядових та неурядових фінансових установ, встановлено їх внесок у кодифікацію торговельних правил та звичаїв, враховуючи ті, що застосовуються у сфері міжнародних фінансових розрахунків. Досліджено основні форми та види міжнародних фінансових розрахункових зобов'язань та оборотних документів, особливо документарних акредитивів та документарного інкасо.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.5 +
Шифр НБУВ: РА331506
Рубрики:

5.
Ал-Равашдех Белал 
Міжнародно-правові аспекти членства Йорданії в системі ГАТТ/СОТ: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Ал-Равашдех Белал ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Досліджено зовнішні та внутрішні економіко-правові та політико-правові фактори членства Йорданії в системі ГАТТ/СОТ. Встановлено відповідність реформ в економіці Йорданії принципам і нормам ГАТТ/СОТ. Визначено основні характеристики сучасної системи міжнародного економічного права та її підсистеми - міжнародного торговельного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.14-321.1-74(5Іор)
Рубрики:

6.
Алієв М.М. 
Створення системи європейських і євроазійських транспортних коридорів у контексті політики розширення ЄС на схід (1991 - 2004 рр.): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / М.М. Алієв ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2006. — 20 с. — укp.

Показано значення міжнародних транспортних коридорів для повномасштабної інтеграції країн Центрально-Східної Європи (ЦСЄ). Значну увагу приділено транспортній політиці Європейського Союзу як одного з головних чинників інтеграції. Показано роль окремих інфраструктурних проектів як інструментів міжнародних відносин у сучасному політичному процесі. Виявлено їх значення для інтеграції європейського й азійського простору та зближення регіонів. Надано характеристику основних нафто-газових проектів у каспійсько-чорноморському регіоні. Визначено роль нафтопроводів і газопроводів як геополітичних ліній, а також дієвого інструменту міжнародних відносин і енергетичної дипломатії. Показано їх вплив на політику країн ЦСЄ та політичну і геополітичну боротьбу основних світових гравців за володіння енергоносіями у XXI ст. Доведено залежність створення енергетичних проектів від політичної ситуації у регіоні ЦСЄ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(0)64 + Х916.4 + Х915.232.5-7 +
Шифр НБУВ: РА345460
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

7.
Аль Хаулані Аднан 
Правовий механізм співробітництва Європейського Союзу з країнами Середземномор'я: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Аль Хаулані Аднан ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х915.232.5 + Х916
Шифр НБУВ: РА321190
Рубрики:

8.
Андрушко І.П. 
Космічне право: поняття та зміст: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І.П. Андрушко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблеми становлення нової галузі юридичної науки - космічного права, виявлено теоретичні закономірності його формування та розвитку. Проведено комплексне дослідження основних положень міжнародного та національного космічного права та практики їх застосування. Проаналізовано суспільні відносини, що виникають у процесі дослідження та використання космічного простору та становлять предмет космічного права. Визначено суб'єкти даних відносин, показано їх особливості. Висвітлено досвід регулювання космічних відносин зарубіжними державами. Визначено ступінь урахування у національному законодавстві положень міжнародного права космічного права. Розглянуто питання гармонізації космічного законодавства України з нормами міжнародного та європейського космічного права. Уточнено зміст базових понять, термінів і термінологічних зворотів і сформульовано нові теоретичні положення космічного законодавства України й обгрунтовано шляхи його удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.55(4УКР) + Х916.92 +
Шифр НБУВ: РА344921
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

9.
Анцупова Т.О. 
Міжнародно-правове співробітництво Причорноморських держав: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Т.О. Анцупова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 2003. — 24 с. — укp.

Розвинуто новий комплексний підхід до розгляду організаційно-правових форм співробітництва Причорноморських держав як частки міжнародно-правової системи на базі запропонованої класифікації міжнародного співробітництва. Виявлено роль і значення міжнародної дипломатії у співробітництві держав. Досліджено суть багатостороннього співробітництва в межах міжнародних організацій Чорноморського регіону. Висвітлено характер і особливості двостороннього співробітництва Причорноморських держав.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.149(4/8) +
Шифр НБУВ: РА326299
Рубрики:

Географічні рубрики:

10.
Бєглий О.В. 
Правове регулювання світового ринку космічних послуг і технологій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.В. Бєглий ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Науково обгрунтовано концептуальні засади правового регулювання світового ринку космічних послуг і технологій та проведено системний аналіз правових механізмів і проблем регулювання. Досліджено принципово нову систему міжнародних відносин, які виникають у зв'язку з діяльністю на світовому ринку космічних послуг і технологій. Висвітлено комплекс публічно-правових і приватно-правових проблем, що існують у даній сфері відносин, а також правові питання інтеграції національної космічної галузі до світового ринку. Обгрунтовано можливі шляхи вирішення проблем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х912.55 + Х916.92
Шифр НБУВ: РА319928 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

11.
Білорус І.О. 
Правосуб'єктність міжнародних неурядових організацій в умовах глобалізації міжнародного економічного права: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / І.О. Білорус ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 21 с. — укp.

Розглянуто правову природу та правові особливості актів міжнародних неурядових організацій (НУО), а також їх вплив на розвиток міжнародного економічного права. Теоретично обгрунтовано процеси сучасних трансформацій правового статусу міжнародних НУО у процесі створення глобальної системи міжнародного права. Проаналізовано сучасну систему правового регулювання міжнародних економічних відносин за умов глобалізації міжнародного права. Запропоновано визначення механізму гармонізації законодавства України з правом міжнародних організацій економічного характеру у процесі інтеграції у їх систему. Надано пропозиції щодо формування міжнародно-правового механізму, що регулює відповідальність та прозоріть діяльності міжнародних НУО.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х910.3 + Х916.1 +
Шифр НБУВ: РА340791
Рубрики:

12.
Березняк В.С. 
Екстрадиція як інститут кримінально-процесуального права України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.С. Березняк ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичні узагальнення та нове вирішення наукового завдання щодо комплексного теоретичного дослідження екстрадиції як інституту кримінально-процесуального права України. Обгрунтовано необхідність запровадження в кримінально-процесуальному законодавстві України спрощеної процедури екстрадиції. Визначено процесуальну форму інституту "тимчасовий арешт (взяття під варту)" та запропоновано механізм його здійснення. Доведено необхіднісь правового регулювання в кримінально-процесуальному законодавстві України порядку та процедури відшкодування шкоди, завданої громадянину України неправомірними діями чи бездіяльністю суду й інших компетентних органів іноземної держави під час екстрадиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)5 + Х916.82 +
Шифр НБУВ: РА368877
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

13.
Бордюгова Г.Ю. 
Міжнародне спортивне право як основа для формування національної галузі права "Спортивне право України": автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Г.Ю. Бордюгова ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено питання аналізу процесу виникнення міжнародного спортивного права як окремої галузі міжнародного права, його вплив на формування підстав для появи самостійної галузі "спортивне право" у правових системах різних країн світу. Обгрунтовано появу інших об'єктивних критеріїв для виокремлення в системі українського права спортивного права як самостійної комплексної галузі, зокрема, специфіку суб'єктів і правовідносин між ними, які регулюються спортивним правом, наявності комплексного специфічного для спортивного права методу правового регулювання та інших галузеутворювальних компонентів, які дозволяють робити висновок про відмінність спортивного права як самостійної комплексної галузі права від інших галузей права. Досліджено особливості імплементації міжнародно-правових актів у сфері фізичної культури та спорту у національну правову систему України, проаналізовано специфіку та відмінності системи спортивного права. На підставі результатів проведеного дослідження зроблено висновок про достатність підстав для виділення спортивного права України як самостійної комплексної галузі права, про наявність специфіки механізму імплементації норм міжнародного спортивного права та норм міжнародно-правових актів, які регулюють правовідносини у сфері спорту в національне спортивне законодавство. Запропоновано конкретні пропозиції щодо внесення змін до законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.63-3 + Х819(4УКР)135 + Ч51в2:Х +
Шифр НБУВ: РА365887
Рубрики:

Географічні рубрики:

14.
Борисова Л.В. 
Транснаціональні комп'ютерні злочини як об'єкт криміналістичного дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.В. Борисова ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено питання криміналістичного дослідження злочинів, взаємопов'язаних з високими технологіями та комп'ютерною технікою. Проаналізовано засади міжнародної та регіональної юрисдикції інформаційного права. Розроблено елементи криміналістичної характеристики комп'ютерних злочинів. Зроблено висновок, що вихідною інформацією є дані про предмет замаху, а саме: характеристики комп'ютерної інформації та її носіїв - об'єктів криміналістичних досліджень за умови, якщо вони взаємопов'язані з вчиненим злочином, або такого, що вчиняється. Така інформація може бути сприйнята не тільки об'єктом, але й технічними пристроями. Вивчено особливості початкового стану розслідування. Визначено зміст типових слідчих ситуацій. Розглянуто особливості способів вчинення транснаціональних комп'ютерних злочинів. Обгрунтовано комплексність слідчих дій для виявлення, фіксації, вилучення слідів зазначеного виду злочинів. Проаналізовано форми використання спеціальних знань. Розглянуто сучасні можливості комп'ютерно-технічної експертизи, профілактики та прогнозування вчинення транснаціональних комп'ютерних злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.9 + Х916.881.9 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА353471
Рубрики:

15.
Братко І. В. 
Правове регулювання міжнародної технічної допомоги: стан, тенденції та перспективи розвитку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / І. В. Братко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості договірно-правового регулювання надання та використання міжнародної технічної допомоги (МТД) Україні. Розглянуто рамкові угоди, які визначають основні умови техніко-економічного співробітництва, механізми узгодження та надання МТД та особливості реалізації програм і проектів міжнародної технічної допомоги МТД на території України. Визначено принципи правового регулювання відносин між донорами та країнами-реципієнтами у даній сфері. Висвітлено особливості імплементації міжнародних угод у сфері МТД і правове регулювання МТД ЄС. Виявлено прогалини у законодавстві України з питань надання та використання МТД і запропоновано шляхи їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.1 + У580.6
Шифр НБУВ: РА379045 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

16.
Буряк Г.С. 
Корупційні відносини в сучасних умовах інституціоналізації світової економіки : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Г.С. Буряк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 24 с. — укp.

Розроблено нові підходи до аналізу корупції та представлено нові методи боротьби з нею за сучасних умов розвитку економічних відносин в контексті дослідження інституціонального середовища економіки та політики. Розглянуто діяльність міжнародних організацій у фері оцінки рівня корупції та розробці рекомендацій щодо кооперації на ниві протидії розвитку корупційних відносин. Наведено комплексну модель протидії розвитку корупційним відносинам в Україні на основі аналізу світового досвіду бороться з корупцією та можливостей використання його в економічному та політичному середовищі України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-962 + У9(4УКР)0-962 + Х916.881.9
Шифр НБУВ: РА370193 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

17.
Вакулич В.М. 
Компаративно-політичні виміри та глобалізаційні імперативи протидії міжнародному тероризмові: автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.04 / В.М. Вакулич ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. віднос. — К., 2008. — 42 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження явища тероризму в контексті цивілізаційних процесів. Уперше зроблено спробу розглядати його як одну зі специфічних форм відносин між індивідами, суспільствами, або між певними режимами правління та громадянами. Досліджено формат "тероризм - антитероризм - цивілізаційний розвиток - демократія - ісламізм - глобалізація - геополітика", що дозволило визначити тероризм як явище, іманентне процесам розвитку, тобто спростувати існуючий стереотип сприйняття як суто деструктивного. Одновимірна парадигма зумовила акцентування уваги на наслідковому аспекті проблеми, що призвело до її відсутності щодо причинних аспектів (цивілізаційного та понятійно-дефініційного, отже, до перервності логічного причинно-наслідкового зв'язку). Запропоновано альтернативний концептуальний підхід, який грунтується на сприйнятті тероризму як складного суспільно-політичного явища, яке виконує у процесах розвитку специфічну рольову функцію, тобто не лише суто деструктивну. Проведено компаративістський аналіз з'ясування ступеня причетності до явища тероризму стабільних, розвинутих політичних систем і суспільств перехідного періоду, на підставі якого спростовано тезу про більшу вразливість синдромом тероризму саме стабільних систем. З урахуванням наслідків застосування антитерористичних методів силової боротьби з тероризмом зроблено висновок, що це лише паліативні заходи протистояння цьому суспільному явищу, оскільки не дають можливості усувати корінні причини його проявів у міжнародному масштабі. Участь України в антитерористичній кампанії відповідає її стратегічним імперативам входження до кола цивілізованої спільноти, тобто іміджеві держави, яка робить певний внесок до забезпечення миру та стабільності у світі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.24 + Ф087 + Ф023 + Х916.881.4 +
Шифр НБУВ: РА354985
Рубрики:

18.
Величко Д.М. 
Джерела міжнародно-правового регулювання праці: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Д.М. Величко ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Зазначено, що українське національне трудове законодавство потребує змін і удосконалення у контексті спрямованості політики України щодо її рівноправного членства у міжнародному співтоваристві на основі міжнародно-правових норм регулювання праці. Наголошено на необхідності вивчення джерел міжнародно-правового регулювання праці. Зазначені джерела вивчено на тлі процесів глобалізації постіндустріального суспільства. Досліджено кожний вид джерел міжнародно-правового регулювання праці. Джерела представлено у вигляді системи. На основі їх виявлених певних властивостей розроблено класифікацію. Вивчено сучасний стан ратифікації та імплементації міжнародно-правових норм в національне законодавство. За результатами проведеного дослідження запропоновано шляхи вдосконалення процесу ратифікації та імплементації міжнародно-правових норм в українське законодавство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.2-3 +
Шифр НБУВ: РА360976
Рубрики:

19.
Вербенський М.Г. 
Транснаціональна злочинність: кримінологічна характеристика та шляхи запобігання: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.08 / М.Г. Вербенський ; Дніпропетр. нац. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 40 с. — укp.

Створено сучасну теоретичну модель класифікації транснаціональних злочинів залежно від криміналізації відповідних суспільно небезпечних діянь у національному кримінальному законодавстві та міжнародних кримінально-правових актах. Розроблено кримінологічну характеристику транснаціональних злочинів з урахуванням світових і вітчизняних тенденцій розвитку цього кримінально-правового феномену. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення національної нормативно-правової бази, рекомендації щодо змін і доповнень до міжнародно-правових актів, спрямованих на протидію транснаціональній злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881 + Х883.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА374013 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
  

20.
Виноградова О.І. 
Міжнародне співробітництво України у галузі боротьби зі злочинністю (кримінально-процесуальний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.І. Виноградова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 22 с. — укp.

На основі аналізу наукової літератури з міжнародного співробітництва, в галузі боротьби зі злочинністю, міжнародно-правових актів, практики діяльності міжнародних правозастосовних органів, національного законодавства України та інших країн, досліджено кримінально-процесуальний зміст загальних і спеціальних принципів міжнародного співробітництва у боротьбі зі злочинністю та особливостями національної імплементації міжнародних договорів у кримінально-процесуальне законодавство. Відзначено, що на сьогодні сформовано принципи міжнародного кримінально-процесуального права, які мають важливе значення для визначення нормативного змісту принципів національних кримінально-процесуальних процедур. Об'єктом даного дослідження визначено правові відносини, що виникають у процесі підготовки, укладання та виконання міжнародних договорів про правову допомогу та співробітництво у кримінальних справах; в процесі здійснення міжнародних заходів, спрямованих на боротьбу зі злочинністю та правовий механізм регулювання основних видів міжнародного співробітництва. Предметом даного дослідження були сутність та зміст діяльності судів, органів, які здійснюють боротьбу зі злочинністю, та органів юстиції під час надання правової допомоги у різних видах міжнародного співробітництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.8(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310832 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 
Національна юридична бібліотека
(НЮБ)

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського