Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (69)Реферативна база даних (2119)Книжкові видання та компакт-диски (1874)Журнали та продовжувані видання (110)
Пошуковий запит: (<.>A=КОРНІЙЧУК$<.>+<.>A=МАЙ$<.>+<.>A=ТИХОНОВИЧ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 127
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Майовець Є.Й. 
Аграрне підприємство в трансформаційній економіці України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.01 / Є.Й. Майовець ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 36 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні проблеми формування високоефективного аграрного підприємництва в Україні на етапі переходу до ринкової економіки. Описано механізм розвитку аграрного підприємництва, розкрито сутність основних понять і категорій. Визначено роль аграрного підприємництва у забезпеченні продовольчої безпеки країни. Проаналізовано структуру сучасного аграрного підприємництва, виявлено його найбільш ефективні організаційно-виробничі форми. Запропоновано концепцію стратегії утвердження інноваційної моделі розвитку аграрного підприємництва. Виявлено зміни у формуванні аграрного ресурсного потенціалу в трансформаційному періоді, проаналізовано його кількісні та якісні показники, розглянуто механізм оптимального використання. Досліджено соціальні аспекти розвитку аграрного підприємництва, визначено його вплив на сільський соціум. Обгрунтовано шляхи переходу до екологічно збалансованого аграрного підприємництва. Розкрито причини тінізації аграрної економіки, охарактеризовано її сучасні форми та розроблено заходи щодо обмеження даного процесу. Запропоновано новий механізм макроекономічної координації аграрного підприємництва за умов нестабільності перехідного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА352967

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Майданюк О.В. 
Адаптація серцево-судинної системи кваліфікованих спортсменок у синхронному плаванні протягом річного циклу підготовки: Автореф. дис. канд. з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / О.В. Майданюк ; Держ. НДІ фіз. культури і спорту {Київ}. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Досліджено адаптаційні зрушення системної та периферичної гемодинаміки спортсменок різного віку та спортивної кваліфікації в різні періоди підготовки. Встановлено, що заняття синхронним плаванням супроводжуються значними адаптаційними змінами системної та регіонарної гемодинаміки; характер та спрямованість виявлених адаптаційних зрушень відрізняються у спортсменок різного віку та спортивної кваліфікації. Визначено, що від підготовчого до змагального періоду у спортсменок, що брали участь у дослідженні, відбувається збільшення УІ, СІ, W, зменшення ЗПОС, а також збільшення наповнення судин великих півкуль головного мозку артеріальною кров'ю, зменшення асиметрії парних гемодинамічних показників, тонусу артеріол та венул, що свідчить про збільшення функціональних резервів та адаптаційного потенціалу серцево-судинної системи спортсменок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.175.709-111 +
Шифр НБУВ: РА328342

      
3.

Майоров В.В. 
Адміністративно-правовий статус суб'єктів протидії тероризму в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В.В. Майоров ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проаналізовано систему суб'єктів боротьби з тероризмом, їх адміністративно-правовий статус, визначено проблеми державного контролю у сфері протидії тероризму, а також його специфіку у даній сфері. Досліджено конвенціональний механізм протидії тероризму, а також правовий аспект функціонування інституціональних антитерористичних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА372008 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Майструк Т. С. 
Англійські запозичення у функціонально-стильових різновидах української мови кінця XX - початку XXI століть: автореф. дис. ... канд. філол. наук : 10.02.01 / Т. С. Майструк ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз семантичних і функціонально-стилістичних особливостей англійської лексики в текстах публіцистичного, інформаційного та наукового стилів у контексті формування лексичної бази української мови кінця XX - XXI ст. й у зіставленні з нормами сучасної літературної мови. Виокремлено й охарактеризовано спектр англомовних лексичних одиниць, що демонструють специфічні риси й основні тенденції становлення лексичного фонду публіцистичного, інформаційного та наукового стилів мовлення на межі XX - XXI ст. Визначено основні тенденції запозичення англомовних лексичних одиниць у тексти різного комунікативного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-322 + Ш141.14-05
Шифр НБУВ: РА376842 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Майорова Т.В. 
Банківське кредитування інвестиційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Т.В. Майорова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено найсуттєвіші характеристики процесів інвестування у національній економічній системі за рахунок банківського кредиту, досліджено сучасний стан ринку інвестиційного кредиту в Україні, перспективи та шляхи його розвитку. Значну увагу приділено міжнародному інвестиційному кредиту та його ролі у фінансуванні вітчизняних промислових інвестиційних проектів. Особливе практичне значення має дослідження організації кредитування інвестиційних проектів на прикладі АКБ "МТ-Банк". Доведено необхідність удосконалення процесу інвестиційного кредитування, зокрема, управлінні кредитними ризиками. Підкреслено, що ринок банківського інвестиційного кредиту в Україні обумовлює необхідність створення Державного банку реконструкції та розвитку, удосконалення законодавчої бази та впровадження нових форм інвестиційного кредитування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.2 + У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА309891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Майстренко О.Ф. 
Бетони з використанням заповнювачів на основі продуктів спалювання твердих побутових відходів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.05 / О.Ф. Майстренко ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Розглянуто питання отримання бетонів із використанням заповнювачів на базі продуктів спалювання твердих побутових відходів (ТПВ). Досліджено продукти спалювання ТПВ заводів Дніпропетровська, Києва, Севастополя, Харкова з метою з'ясування можливості їх використання в промисловості будівельних матеріалів. Встановлено, що одним з методів стабілізації складу продуктів спалювання ТПВ може бути їх поділ на фракції, що дозволяє одержати заповнювачі з більш стабільними показниками хімічних і фізико-технічних властивостей. Досліджено хімічні властивості та гідравлічну активність продуктів спалювання ТПВ, вивчено їх взаємодію з продуктами гідратації цементу. Отримано різні склади бетонів із використанням заповнювачів з продуктів спалювання ТПВ; вивчено вплив складів продуктів спалювання ТПВ на міцність і морозостійкість бетонів. Проведено санітарно-гігієнічну оцінку продуктів спалювання ТПВ і бетонів на їх основі, визначено їх раціональну область використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.601.33 + Н626.102.16
Шифр НБУВ: РА313655 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Майданевич Ю.П. 
Бухгалтерський облік і контроль процесу виробництва продукції молочної промисловості: організація і методика: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Ю.П. Майданевич ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Розроблено рекомендації щодо удосконалення організації та методики бухгалтерського обліку та внутрішньогосподарського контролю процесу виробництва на базі вивчення та вирішення проблемних питань, пов'язаних з обліком і контролем витрат і виходу продукції на підприємствах молочної промисловості. Визначено вплив організаційних і технологічних особливостей функціонування підприємств молочної промисловості на побудову системи обліку процесу виробництва. З урахуванням одержаних результатів розроблено рекомендації щодо оптимізації управління господарською діяльністю підприємств молочної промисловості. Удосконалено систему управління та обліку процесу виробництва шляхом поділу підприємств молочної промисловості на центри відповідальності. Запропоновано класифікацію витрат для практичного застосування підприємствами молочної промисловості. Наведено рекомендації щодо удосконалення методики обліку з урахуванням переваг і недоліків сучасних вітчизняних і зарубіжних методів обліку витрат і калькулювання. Запропоновано здійснювати розподіл непрямих витрат пропорційно кількості одержаної продукції (напівфабрикатів), перерахованих в однопроцентне молоко, для більш точного їх розподілу. Розроблено алгоритм вибору методу розрахунку трансферних цін з метою удосконалення системи калькулювання собівартості молокопродукції. Запропоновано методику обліку витрат на виробництво молочної продукції. Створено систему контролю процесу виробництва шляхом розробки схеми організації внутрішньогосподарського контролю процесу виробництва молочної продукції та форм звітних зведених документів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.675.135.3 + У052.9(4УКР)230.675.135.3-218 +
Шифр НБУВ: РА355265

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Корнійчук О.П. 
Вдосконалення економічного механізму розвитку фондового ринку в національному господарстві України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.П. Корнійчук ; Рада по вивченню продукт. сил України НАН України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розвинуто теоретико-методичні засади розвитку фондового ринку та вдосконалено економічний механізм його розвитку в національному господарстві України. У теоретичному аспекті висвітлено методику вдосконалення організаційно-економічних відносин і відносин власності на фондовому ринку. Визначено суть механізму регулювання фондових ринків та вплив їх регіоналізації на стан управління національним господарством. У методичному аспекті визначено конкурентоспроможність зазначеного ринку та його роль у капіталізації даного господарства. Охарактеризовано розвиток фондового ринку у національному господарстві, зокрема, його інформаційної складової. Визначено особливості функціонування економічного механізму окремих регіональних і національних фондових ринків. Розроблено концепцію розвитку даного ринку у системі національного господарства. Обгрунтовано стратегічні напрями та пріоритетні шляхи вдосконалення механізму розвитку фондового ринку й особливості їх інституційного забезпечення у національній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.295 +
Шифр НБУВ: РА362717

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Майстренко О.М. 
Використання аміксину в комплексній терапії хворих на ентеровірусні менінгіти: Автореф. дис. канд. мед. наук: 14.01.13 / О.М. Майстренко ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2003. — 23 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016.1-52 +
Шифр НБУВ: РА327924

Рубрики:

      
10.

Майорова І.М. 
Використання результатів дослідження ринку при виборі експортної стратегії промислового підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / І.М. Майорова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання аналізу та розвитку використання ринкових досліджень у зовнішньоекономічній діяльності металургійного підприємства стосовно процесів прийняття рішення щодо виходу на світові ринки, розробки методичних і практичних рекомендацій під час вибору експортної стратегії, та організації експортної діяльності. Обгрунтовано економічну доцільність використання дослідження ринку у зовнішньоекономічній діяльності. Удосконалено організаційний підхід щодо організації ринкових досліджень світового та регіонального ринків. Запропоновано експортну модель діяльності підприємства щодо аналізу та вибору ринкової стратегії та модель визначення ефективності експорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)305.5-592
Шифр НБУВ: РА318238 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Майор Х. Я. 
Вміст фізіологічного пріона в периферичній частині пріон-реплікуючої системи щурів за дії препаратів глюкозаміногліканового ряду: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.04 / Х. Я. Майор ; Ін-т біології тварин НААН України. — Л., 2010. — 16 с. — укp.

Вперше проведено визначення вмісту фізіологічного пріона й його молекулярних форм у селезінці, тонкому кишечнику та скелетних м'язах лабораторних щурів. Доведено, що пентосан полісульфат є на два порядки ефективнішим, у порівнянні з гепарином, щодо зниження вмісту фізіологічного пріона. Вперше встановлено відсутність впливу пентосан полісульфату на рівень мРНК фізіологічного пріона у периферичних органах пріон-реплікуючої системи лабораторних тварин. Визначено, що пентосан полісульфат не ушкоджує молекули геномної ДНК клітин селезінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.016-29 + Р627.426.9-29
Шифр НБУВ: РА372991 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
12.

Корнійчук Г.М. 
Вплив блокаторів ліпоксигеназ та екзогенних лейкотриєнів Вv4D та Сv4D на апоптоз і некроз гепатоцитів щурів у первинній культурі: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Г.М. Корнійчук ; НАН України. Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 18 с. — укp.

посилення апоптичних процесів може бути підвищення функціональної активності мітохондрій, а посилення некротичного шляху загибелі клітин - пригнічення їх функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е623.362.3Cae*694.6*669.13с8
Шифр НБУВ: РА319956 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
13.

Майор П.С. 
Вплив гіпоксії на життєздатність насіння та фізіологічний стан проростків озимої пшениці різних сортів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.12 / П.С. Майор ; НАН України. Ін-т фізіології рослин і генетики. — К., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив кисневого дефіциту на проростаюче насіння та проростки озимої пшениці на початкових етапах розвитку. Виявлено деякі закономірності між стійкістю сорту до гіпоксії та параметрами, що характеризують поглинання кисню у випадку затоплення. Визначено вплив гіпоксії на процеси росту, дихання та синтезу білків у проростках сортів, що відрізняються за стійкістю до даного фактора. Зроблено висновок про адаптивний характер змін участі альтернативної оксидази на початкових етепах гіпоксичного впливу та захисну роль білків-шаперонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П212.103-273.3,022
Шифр НБУВ: РА308577 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Майло А. М. 
Вплив циклічного деформування на неоднорідність фізико-механічних властивостей поверхневого шару конструкційних металевих матеріалів під час втоми: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.02.04 / А. М. Майло ; НАН України ; Ін-т пробл. міцності ім. Г.С. Писаренка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Встановлено зв'язок пошкодженості, визначеної у локальних зонах поверхневого шару досліджуваного матеріалу, на стадії розсіяного пошкоджування під час втоми з його довговічністю. Виявлено закономірності її кінетики відповідно до структурної неоднорідності за експериментальними характеристиками для алюмінієвих і титанових сплавів. Встановлено, що у діапазоні довговічності на стадії розсіяного пошкодження характеристика має циклічний характер, де частота екстемумів зміцнення зростає, а періодичність - зменшується. Періодичність характеристик пошкоджуваності описує дискретна модель, запропонована у роботах В. С. Іванової, із застосуванням сталої універсальної руйнування. Встановлено, що положення першого екстремуму відповідає відносній кількості циклів напрацювання близько 10 %. Одержані характеристики пошкоджуваності та застосування дискретної моделі дозволяють з вищою достовірністю (до 80 %) прогнозувати циклічну довговічність на стадії розсіяного пошкодження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К206.223
Шифр НБУВ: РА379816 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Корнійчук 
Державна політика у сферах державного і регіонального управління розвитком житлово-комунального господарства: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Сергій Володимирович Корнійчук ; Донецький держ. ун-т управління. — Донецьк, 2005. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)128 + Х819(4УКР)011.2-94
Шифр НБУВ: РА347275

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Майстро С.В. 
Державне регулювання аграрного ринку України в умовах глобалізації: автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.В. Майстро ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 40 с. — укp.

Розкрито сутність, охарактеризовано складові та запропоновано шляхи вдосконалення механізму державного регулювання національного аграрного ринку. Обгрунтовано доцільність використання міждисциплінарного методологічного підходу у процесі дослідження особливостей функціонування аграрного ринку. Визначено вплив глобалізаційних процесів на формування та функцінування складових національного аграрного ринку, зокрема ринків сільськогосподарської продукції та продовольства, сільськогосподарських земель, засобів виробництва й аграрної інфраструктури. Запропоновано концептуальні підходи до стратегії розвитку аграрного ринку України, яка базується на комплексній реалізації трьох її складових: інвестиційно-інноваційної, зовнішньоекономічної й еколого-соціальної моделей розвитку сільських територій. Наведено пропозиції щодо удосконалення системи державного регулювання аграрного ринку за умов членства України у СОТ та її подальшої інтеграції у світовий економічний простір.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.51 +
Шифр НБУВ: РА369435

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Майборода С.В. 
Державне управління вищою освітою в Україні: структура, функції, тенденції розвитку (1917 - 1959 рр.): Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.01 / С.В. Майборода ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2002. — 36 с. — укp.

На підставі результатів дослідження широкого кола джерел, значна частина яких була невідома або вперше введена до наукового обігу, проведено системний концептуально-цілісний аналіз еволюції розвитку державного управління вищою освітою в Україні як історико-соціального феномену в 1917 - 1959 рр. Системно подано структуру й функції центральних органів державного управління вищою освітою, охарактеризовано стиль і методи керівництва міністрів освіти. Удосконалено підходи до визначення періодизації та етапів еволюції державного управління вищою освітою в Україні. Охарактеризовано закономірності та суперечності відповідно до кожного з виявлених періодів розвитку державного управління вищою освітою. Розглянуто зміст і форми управління, виявлено основні принципи, тенденції розвитку державного управління вищою освітою України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч484(4УКР)к2 + Ч33(4УКР)61 + Х819(4УКР)132-1 + Х621.151.4(2УК)
Шифр НБУВ: РА318550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Майстат Т.В. 
Діагностичні критерії та удосконалення терапії у хворих на коронавірусну інфекцію (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.13 / Т.В. Майстат ; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Визначено загальні та диференційні характеристики коронавірусної інфекції залежно від ступеня тяжкості перебігу патологічного процесу. Встановлено диференційно-діагностичні відмінності монокоронавірусної інфекції від міксткоронавірусних захворювань. На підставі порівняльного аналізу методів діагностики коронавірусної інфекції виявлено, що найбільш ефективним є метод флуоресцентних зондів. Доведено діагностичну цінність експресного методу з використанням флуоресцентного зонда МДХІ, здатного у 22,3 % випадків виявляти коронавіруси безпосередньо у клінічному матеріалі. Наведено результати експериментального дослідження препарату прополісу "Прополтін", які свідчать про відсутність у нього токсичних властивостей, а також його антивірусну активність. Обгрунтовано доцільність використання препарату у разі коронавірусної інфекції та встановлено його клінічну ефективність і відсутність побічних негативних явищ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р514.1-3
Шифр НБУВ: РА318491 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Майборода Ю.В. 
Дослідження витрат енергії на сколочування вершків у масло з метою інтенсифікації процесу та розрахунку обладнання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.12 / Ю.В. Майборода ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

З метою одержання об'єктивних даних, необхідних для обгрунтування режимів сколочування вершків, визначено питомі витрати енергії залежно від технологічних чинників та гідромеханічних параметрів. Визначено оптимальні співвідношення енергетичних і технологічних параметрів, що дає змогу одержати відповідну ефективність процесу сколочування та мінімальні відходи жиру у маслянку. Установлено залежність енерговитрат на сколочування вершків та їх дисперсних характеристик. Одержано емпіричні рівняння питомих витрат енергії у взаємозв'зку з часткою кристалічної фази в жирі вершків, а також жирністю вершків. У критеріальному вигляді наведено рівняння, що описує процес сколочування вершків у апаратах з мішалками. Розроблено методику розрахунку потужності приводу циліндра сколочування масловиготовлювача безперервної дії та рекомендації для уточнення технології виробництва масла за даним методом. Визначено, що застосування рекомендованих параметрів даного процесу дає змогу знизити питомі витрати енергії на збивання на 20 - 25 %, інтенсифікувати процес і одержувати готовий продукт гарантованої якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л957.02 +
Шифр НБУВ: РА328440

Рубрики:

      
20.

Майкова Е.В. 
Економіко-математичні моделі оцінки впливу погодних умов на ефективність авіатранспорту: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Е.В. Майкова ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Розвинуто теоретичні засади та запропоновано методи оцінки ефективності повітряного транспорту та його складових, оцінки впливу несприятливих погодних умов на показники економічної ефективності його функціонування на базі розроблених автором економіко-математичних моделей. На підставі системного підходу вирішено проблему комплексної оцінки впливу погодних умов на ефективність функціонування повітряного транспорту. Розроблено моделі оцінки економічних втрат авіапідприємств у зв'язку з впливом систематичної (сезонної) та випадкової (поточної) складових зміни погодних умов, з недостатньою точністю довгострокових прогнозів несприятливої для польотів погоди тощо. Досліджено вплив несприятливих погодних умов на показники, від яких залежить економічна ефективність авіатранспорту: здійснення запланових рейсів, регулярність польотів, попит користувачів повітряного транспорту, надійність функціонування технічних засобів забезпечення польотів. Встановлено вплив на економічні втрати авіапідприємств несприятливих погодних умов і обмеженої надійності технічних засобів забезпечення польотів. Вивчено залежність довгострокового прогнозування обсягів авіаперевезень від непередбачених несприятливих погодних умов. Визначено шляхи забезпечення високої якості метереологічної інформації (оптимальної щодо техніко-економічних параметрів періодичності оновлення метереологічної інформації тощо).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)375 в 611
Шифр НБУВ: РА319765 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського