Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (14)Наукова електронна бібліотека (586)Реферативна база даних (10046)Книжкові видання та компакт-диски (602)Журнали та продовжувані видання (14)
Пошуковий запит: (<.>K=АУДИТОРСЬКІ$<.>+<.>K=ДОКАЗ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 420
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Самойлов О.В. 
Автор та герой як суб'єкти поетичного буття: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.06 / О.В. Самойлов ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2000. — 16 с. — укp.

Теоретично висвітлено суперечності, що виникає у разі традиційного приписування автору можливості завершення та створення "цілого" поетичного буття. Ця суперечність полягає в тому, що сам автор залишається принципово незавершеним, тому що він не входить у простір, який завершується. Але позиція автора є постійно мінливою і виключає саму можливість створення ним "цілого" поетичного буття, передбачає, водночас з цим, створення "цілого" самого автора. Це означає вихід зі сфери естетичного, цілком включеного в кореляцію "я - інший", тобто, добровільну відмову від продовження акту уявлення, здатного в суттєвій формі явити через судження про "прекрасне" предмет цього судження і, водночас, здатного в чуттєвій формі створити через судження про "високе" предмет цього судження. Якщо предмет судження про "прекрасне" займає позицію "іншого", пояснюваного судженням з позиції "я", що повністю вписується у кореляцію "я - інший", то предмет судження про "піднесене" і саме судження про нього одне і те ж, що порушує закономірності кореляції "я - інший". За відсутності наявних доказів існування предмета судження про "піднесене", можна повірити в його існування, тим самим вийти за межі кореляції "я - інший", віднести предмет "піднесеного" до предметів віри, що існують поза кореляцією "я - інший". Це дозволяє говорити про архітектоніку віри, як про надархітектоніку, що містить у собі архітектоніку естетичного об'єкта (кореляції "я - інший") і дозволяє автору, зберігаючи свою тілесну обмеженість, завершувати поетичне буття: створювати "ціле" героя та "ціле" автора. Тобто, автор, втілений в образ, стає автором-творцем, що займає позажиттєву/позазнаходжувану позицію щодо хронотипів зображуваного і зображувального світів, а не з'являється відразу як автор-творець, минаючи стадію автора, втіленого в образ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш401.12 + Ш401.131
Шифр НБУВ: РА311553 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Руснак Ю.І. 
Адміністративно-юрисдикційна діяльність органів державної податкової служби України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.І. Руснак ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2004. — 18 с. — укp.

Уточнено зміст поняття та охарактеризовано суб'єкти адміністративно-юрисдикційної діяльності. Досліджено адміністративні правопорушення, що підпадають під юрисдикцію органів державної податкової служби (ДПС) України. З'ясовано поняття, види та джерела доказів, а також мету та зміст доказування в адміністративно-юрисдикційній діяльності органів ДПС. Обгрунтовано та сформовано рекомендації щодо удосконалення процесу збору, дослідження та оцінки доказів та їх застосування у справах про адміністративні правопорушення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)112.011.013.2 +
Шифр НБУВ: РА331615

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бондаренко О. В. 
Алопластика післяопераційних ускладнень вентральних гриж великих розмірів: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.03 / О. В. Бондаренко ; ДУ "Ін-т невідклад. і віднов. хірургії ім. В.К. Гусака НАМН України". — Донецьк, 2011. — 23 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.463.054.8-59
Шифр НБУВ: РА382605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Бунда О.М. 
Аналітичні процедури, моделювання та прийняття рішень в аудиті (на прикладі підприємств пивоварної промисловості України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.М. Бунда ; Укоопспілка; Львів. комерц. акад. — Л., 2006. — 19 с. — укp.

Досліджено аналітичні процедури, моделювання та прийняття рішень в аудиті та їх взаємозв'язок і використання на підприємствах пивоваріння України. Розкрито сутність аудиторських процедур, розроблено їх класифікацію. Обгрунтовано зміст аналітичних процедур, визначено їх місце в системі аудиторських процедур. Встановлено характерні риси функціонування підприємств пивоварної промисловості та їх вплив на аудиторські процедури. Показано особливості використання аудиторами аналітичних процедур у процесі аудиторської перевірки. Охарактеризовано чотири основні рішення аудитора під час застосування аналітичних процедур в аудиті. Розкрито сутність моделювання в аудиті. Досліджено моделювання аудиторського процесу та аналітичних процедур. Показано особливості імітаційного моделювання в процесі аудиту. Наведено класифікацію рішень в аудиті. Розглянуто процес прийняття рішень за умов застосування аналітичних процедур в аудиті. Охарактеризовано систему підтримки прийняття рішень в аудиторському процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.675.26-218 в611 +
Шифр НБУВ: РА348132

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Узбек К.М. 
Антична математика і становлення системних підвалин філософського раціоналізму: Автореф. дис... д-ра філософ. наук: 09.00.09 / К.М. Узбек ; Ін-т філос. ім. Г.С.Сковороди НАН України. — К., 2005. — 39 с. — укp.

На підставі порівняльного аналізу математичних і філософських знань античності проведено науково-філософський епістемологічний аналіз становлення системних підвалин філософського раціоналізму. Проаналізовано історію розвитку раціональності, починаючи від її зародження в античній математиці та філософії до занепаду класичних форм даного вчення у еліно-римський період. У процесі дослідження виявлено такі принципові положення в історії розвитку раціоналізму як перехід від емпірико-факультативної до доказової та дедуктивно-діалектичної побудови наукового знання, від дискретної математики до континуальної, а потім від класичної до математики неперервних величин. Відзначено, що перші теоретико-філософські системи наукового пізнання елеатів, Геракліта, Левкіппа - Демокріта, Сократа, Платона, Арістотеля, Епікура здійснено на підставі синтезу методів доказу та діалектики. Акцентовано увагу, що криза, по суті, виявляє факти, які не вкладаються у раніше сформовану систему принципів раціональності та потребує її перегляду й переходу на новий рівень, результатом якого є побудова нового теоретичного знання та його філософського обгрунтування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю220.02 + Ю3(0)32 + В1 г(0)3 +
Шифр НБУВ: РА339985

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Єременко Д.В. 
Аудит агропромислових підприємств: методологія та організація: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Д.В. Єременко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні, організаційні та практичні проблеми аудиту агропромислових підприємств. Узагальнено та розвинуто його теоретичні положення. Запропоновано шляхи вдосконалення методики аудиторського обслуговування агропромислових підприємств з використанням сучасних інформаційних технологій, організаційні підходи до реалізації галузевого напряму в регулюванні аудиторської діяльності, комплекс заходів і пропозицій для вдосконалення системи контролю якості аудиторських послуг. Розроблено організаційні підходи до сприяння розвитку аудиторського обслуговування агропромислових підприємств засобами кредитування аудиторських перевірок за пільгових умов. Запропоновані основні положення дозволяють удосконалити нормативну базу щодо регулювання аудиторської діяльності, зробити аудиторські послуги доступними для підприємств аграрного сектора економіки, підвищити якість аудиторського обслуговування, здійснювати системне планування та документування аудиторських перевірок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-218 в +
Шифр НБУВ: РА355508

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Мандриченко О. В. 
Аудиторська діяльність в Україні: фінансово-правовий аспект: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Мандриченко ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Висвітлено історичні передумови зародження та становлення аудиторської діяльності. Визначено сутність аудиторської діяльності в системі фінансового контролю, її функції, запропоновано авторське її трактування. Розкрито співвідношення поняття "аудиторська діяльність" з такими поняттями, як: "аудиторський контроль", "недержавний фінансовий контроль", "аудит", "інші аудиторські послуги". Наведено авторське визначення фінансового аудиту. Сформульовано перелік послуг, що можуть спільно проводитися з аудитом, та тих, проведення яких одночасно з аудитом не допускається. Проведено класифікацію аудиту за видами (ініціативний, передбачений законодавством, обов'язковий) та формами (вступний, попередній, поточний, наступний), з'ясовано співвідношення понять "аудит, передбачений законодавством" та "обов'язковий аудит". Розроблено пропозиції щодо розширення вимог до кандидатів, які мають намір займатися аудиторською діяльністю. Визначено напрями регулювання аудиторської діяльності. Розглянуто особливості страхування професійної відповідальності аудиторів. Обгрунтовано необхідність внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, закрема, Закону України "Про аудиторську діяльність" та інших нормативно-правових актів, що суттєво вплинуть на розвиток аудиторської діяльності та захист інтересів користувачів фінансової звітності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА384162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Овчарик Р.Ю. 
Аудиторський ризик в АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Р.Ю. Овчарик ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Уточнено теоретичну суть аудиторського ризику, його зміст, об'єкти та суб'єкти. Вперше запропоновано методику визначення кількісного впливу властивого ризику на підставі кореляційного аналізу, яка дає можливість концентрувати увагу на суттєві зони ризику під час планування аудиту, більш об'єктивно й обгрунтовано визначати основні об'єкти та напрями аудиту економічної діяльності сільськогосподарських підприємств і підвищувати його ефективність. Удосконалено методику визначення вартості аудиторських послуг, з урахуванням витрат аудиторської фірми на проведення аудиту, розмір валюти балансу, попиту і пропозиції на аудиторські послуги, фінансового стану підприємства та рівня аудиторського ризику, що забезпечує об'єктивне формування вартості даних послуг. Наведено методику визначення суттєвих зон ризику у разі проведення аудиту з використанням методів економічного аналізу (горизонтального, вертикального, аналізу взаємопов'язаних показників статей балансу з іншими показниками фінансової звітності), зокрема, аудиту балансу на базі комп'ютерних технологій, що дає можливість скоротити витрату часу на проведення підготовчої стадії аудиту. Запропоновано ввести в Національний норматив аудиту N 12 новий параграф, суть якого полягає у методиці проведення паспортизації підприємств, що підлягають зовнішньому аудиту. Це забезпечить аудитора інформацією про рівень аудиторського ризику та його складових під час попереднього аудиту та дозволить знизити рівень невиявлення помилок у випадку проведення аудиту. Визначено шляхи зниженння аудиторського ризику та його компонентів на сільськогосподарських підприємствах Тернопільщини, основними з яких є: розширення номенклатури аудиторських послуг за рахунок консалтингу з питань обліку та оподаткування, обслуговування сільськогосподарських підприємств із складання фінансової та податкової звітності, інформаційне, методичне та нормативне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)232.0-218
Шифр НБУВ: РА319521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Гаргола Ю. Г. 
Аудиторські послуги в системі економіко-правового забезпечення господарської діяльності: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Ю. Г. Гаргола ; Житомир. держ. технол. ун-т. — Житомир, 2010. — 21 с. — укp.

Розроблено багаторівневу систему сертифікації аудиторів, яка базується на оцінці рівня професіоналізму аудиторів, ступеня підготовки та практичного досвіду, створює середовище обмежень для проведення аудиту та надання інших аудиторських послуг. Вдосконалено систему аудиторських послуг на підставі даної їх класифікації в контексті міжнародних стандартів аудиту з визначенням переліку послуг сумісних і несумісних з обов'язковим та ініціативним аудитом. Запропоновано підхід щодо оцінювання вартості робіт за надання аудиторських послуг на базі визначення їх трудомісткості через процес калькулювання собівартості за елементами витрат з урахуванням коефіцієнтів складності. Встановлено методичні засади процесу надання аудиторських послуг, визначено порядок оформлення та передачі результатів робіт, з використанням інформаційно-комп'ютерних технологій, що забезпечує підвищення ефективності й якості надання аудиторських послуг. Розвинуто систему контролю якості аудиторських послуг з визначенням її сегментів та елементів у складі передумов і критеріїв якості, рівнів, об'єктів, суб'єктів, методів і процедур контролю якості, дисциплінарних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)829.0
Шифр НБУВ: РА378009 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Суран В.В. 
Багатофотонна іонізація атомів лужноземельних елементів: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.05 / В.В. Суран ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 1999. — 35 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.212.3,022

Рубрики:

      
11.

Дорош О. Б. 
Бухгалтерський облік та аудит фінансової діяльності підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / О. Б. Дорош ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2011. — 21 с.: рис. — укp.

Поглиблено економічну сутність і трактування фінансової діяльності підприємства, виходячи з поєднання теорії фінансів і функціонального підходу. Уточнено співвідношення понять "предмет" та "об'єкт" аудиту та визначено предмет та об'єкти різних видів аудиту фінансової діяльності підприємства. Виявлено тенденції розвитку банківського кредитування, лізингових операцій та особливості функціонування акціонерних товариств аграрного сектору економіки. Розкрито стан і запропоновано напрями удосконалення бухгалтерського обліку операцій з одержання кредитів, акціонерного капіталу та дивідендів. Поглиблено загальнотеоретичні аспекти щодо завдань аудиту, видів аудиторських тестів, методів і процедур одержання аудиторських доказів і встановлено залежність між ними. Обгрунтовано виділення чотирьох стадій процесу аудиту фінансової діяльності підприємства. Сформовано основні методичні підходи щодо оцінювання системи внутрішнього контролю та перевірки достовірності обліку та звітності операцій фінансової діяльності підприємств аграрної сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)232.1-149.3 + У052.9(4УКР)832.1-149.3
Шифр НБУВ: РА385428 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Квітчата Г.І. 
Вестибулопротекторна активність і механізм дії бемітилу та етоксібемітилу: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.05 / Г.І. Квітчата ; АМН України. Ін-т фармакології та токсикології. — К., 2001. — 23 с. — укp.

Вперше проведено порівняльний аналіз вестибулопротекторної дії п'яти похідних 2-меркаптобензімідазолу у разі експериментальної хвороби руху. На підставі дії на вестибулярний ністагм для подальшого вивчення обрано найбільш ефективні препарати - "Бемітил" і "Етоксібемітил". Показано депримимувальний вплив цих двох сполук на тривалість і частоту обертального та післяобертального вестибулярного ністагмів і характеристики оптокінетичного та реверсивного постоптокінетичного ністагмів. Це є доказом наявності у досліджених дозах (100 та 200 мг/кг) у цих речовин вестибулопротекторних властивостей. Бемітил та етоксібемітил у дозі 100 мг/кг запобігали змінам у функціональному стані серцево-судинної системи - збільшенню амплітуди зубця R і зростанню частоти серцевих скорочень, що спостерігалися під час експериментальної хвороби руху. Моделювання хвороби руху призводить до розвитку гіпоксичних порушень тканинного метаболізму в білих щурів, а бемітил та етоксібемітил у дозах 100 та 200 мг/кг внутрішньочеревинно запобігають падінню коефіцієнта відновленості никотинаміддинуклеотиду (НАД) та зниженню спвівідношення глюкоза/лактат внаслідок активації глюкогенезу, що проявляється у збільшенні вмісту глюкози та зниженні вмісту пірувату в крові та припиненні викидання лактату з тканин до крові. Як біметил, так і етоксібемітил нормалізують вміст циклічних нуклеотидів у крові та деяких органах і тканинах тварин за умов експериментальної хвороби руху. Це дозволило зробити висновок, що досліджувані речовини під час закачування опосередкують свою дію через систему циклічних нуклеотидів, переважно цАМФ, спрямовуючи свою дію, головним чином, на надниркові залози, середній мозок і кору великих півкуль. На відміну від препарату порівняння "Скополаміну", "Бемітил" та "Етоксібемітил" запобігають проявам неспецифічних реакцій, властивих загальному адаптаційному синдрому, та реакцій, що приймають участь у формуванні симптомокомплексу закачування. Показано, що за умов експерименту механізм дії бемітилу та етоксібемітилу на внутрішньоклітинному рівні є посилення синтезу РНК, що був пригнічений під час закачування, яке пояснюється подібністю структури вивчених сполук до пуринових основ нуклеїнових кислот. Для профілактики проявів симптомокомплексу закачування рекомендовано використовувати препарат "Бемітил", що проявляє широкий спектр стабілізувальної дії за умов дисфункції вестибулярного апарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р683.71-52
Шифр НБУВ: РА315968 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
13.

Туганова А.В. 
Взаємодія екдистерону та інших Csub27/sub - стероїдів із мембранами еритроцитів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / А.В. Туганова ; НАН України. Ін-т біохімії ім. О.В.Палладіна. — К., 2000. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*669.343.1*551.7*73-642:Г293.3,022 + Е60*60*801.1-642:Г293.3,022
Шифр НБУВ: РА309672 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Пунда О.О. 
Використання даних, одержаних в результаті застосування науково-технічних засобів, для доказування в кримінальному процесі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.О. Пунда ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено правові засади використання науково-технічних засобів у кримінальному процесі, поняття, функціональне призначення та види науково-технічних засобів, що застосовуються у кримінальному судочинстві. Проаналізовано поняття та напрями використання даних, здобутих шляхом застосування науково-технічних засобів у процесі розслідування злочинів, місце та роль даних, одержаних з використанням науково-технічних засобів у процесі доказування в кримінальному судочинстві. На підставі отриманих результатів дослідження сформульовано рекомендації щодо вдосконалення норм кримінально-процесуального законодавства, які регулюють процес залучення науково-технічних засобів у кримінальному судочинстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)4с1/8
Шифр НБУВ: РА317783 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Сизоненко А.С. 
Використання доказів, отриманих на території інших країн, в кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.С. Сизоненко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми використання доказів у кримінальному процесі України, які одержані на території іноземних країн у порядку надання міжнародної правової допомоги. Обгрунтовано нові положення щодо видів та механізму правової допомоги у збиранні доказів за кордоном, їх дослідження та оцінки у кримінальному судочинстві України. Досліджено правозастосовчу практику одержання доказів в інших країнах. Конкретизовано підстави визнання фактичних даних недопустимими в якості доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та розробки нового Кримінально-процесуального кодексу України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х916.839(4УКР) + Х939.3
Шифр НБУВ: ВА330991

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Михальчук Т.В. 
Використання інформації, отриманої телекомунікаційним шляхом, у розслідуванні злочинів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.В. Михальчук ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Наведено визначення понять "інформація", "телекомунікації", "телекомунікаційні технології", "телеконференція", "відеоконференцзв'язок". Наведено розгорнуту класифікацію та характеристику найбільш розповсюджених телекомунікаційних систем. Зазначено роль телекомунікаційних технологій (ТКТ) у розслідуванні хлочинів. Виокремлено потенційні можливості застосування телекомунікаційної передачі інформації під час розслідування злочинів. Розглянуто питання правового регулювання використання інформації, одержаної телекомунікаційним шляхом. Увагу приділено досягненню світового науково-технічного прогресу та позитивному досвіду зарубіжних країн. Досліджено практику зарубіжних країн щодо використання телекомунікаційної передачі інформації у розслідуванні злочинів. Показано необхідність впровадження у кримінальне судочинство сучасних технологій, а також використання їх на окремих стадіях розслідування та судового розгляду кримінальних справ. Розглянуто характеристику напрямів (можливостей) затосування ТКТ у розслідуванні злочинів, а також можливості їх використання для доказування у кримінальному процесі. Зазначено переваги проведення окремих слідчих дій з використанням ТКТ. Розглянуто питання підвищення ефективності використання криміналістичних обліків на базі впровадження ТКТ. Увагу приділено особливостям процесуальної фіксації інформації, одержаної телекомунікаційним шляхом, та її доказовому значенню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)140 + Х894.9(4УКР)с2ф + Х849(4УКР)112.22 +
Шифр НБУВ: РА362235

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Багрій М. В. 
Використання непрямих доказів у кримінальному судочинстві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / М. В. Багрій ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проаналізовано загальнотеоретичні проблеми доведення за допомогою непрямих доказів. Розкрито поняття непрямого доказу, системи непрямих доказів, перевірки доказів. Наведено й обгрунтовано основні тактичні прийоми роботи з непрямими доказами під час проведення окремих слідчих дій. З'ясовано основні процесуальні особливості збирання, перевірки й оцінки непрямих доказів. Наведено й узагальнено основні правила їх використання. Проаналізовано сучасну слідчу та судову практику роботи з непрямими доказами. Визначено основні недоліки їх використання та встановлено шляхи їх подолання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України у сфері доказування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)41
Шифр НБУВ: РА371367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Коваленко Е.Д. 
Використання оперативної інформації як підстави для застосування заходів процесуального примусу у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Е.Д. Коваленко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено питання легітимності прийняття процесуальних рішень про застосування заходів кримінально-процесуального примусу на підставі інформації, одержаної за результатами оперативно-розшукових заходів. З'ясовано співвідношення кримінально-процесуальних доказів та інформації, одержаної завдяки оперативно-розшуковій діяльності. Проаналізовано роль такої діяльності у збиранні та перевірці доказів. На підставі узагальнення сучасних поглядів і теоретичних концепцій кримінально-процесуального законодавства, положень Конституції України, відомчих нормативно-правових актів розглянуто питання щодо застосування заходів процесуального примусу у кримінальному судочинстві специфічною оцінкою якого є використання оперативно-розшукової інформації. Сформульовано й обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства з метою підвищення ефективності використання оперативної інформації як підстави для проведення слідчих дій, обрання та зміни запобіжного заходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)4 + Х893.9(4УКР)5 +
Шифр НБУВ: РА350673

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
19.

Кучук М.В. 
Використання прийомів генетичної інженерії і клітинної біології для отримання нових форм у видів з родини бобових і деяких інших рослин: Автореф. дис... д-ра біол. наук: 03.00.22;03.00.15 / М.В. Кучук ; НАН України. Ін-т клітин. біології та генет. інженерії. — К., 1998. — 32 с. — укp.

Розроблено методику культивування протопластів і регенерації рослин у люцерни, конюшини, гороху і у Oenothera hookeri. Протопласти сої, люпину, голубиного гороху при використанні розроблених методів культивування здатні до утворення клітинних колоній з високим ступенем ефективності. Отримано канаміцинстійкі рослини люцерни і клітинні лінії сої та гороху шляхом електропорації протопластів. Запропоновано метод, що підвищує ефективність трансформації у гороху та люцерни - "подвійна трансформація", що включає 1) отримання лінії рослин, які здатні до регенерації в культурі in vitro, за рахунок трансформації мутантом "shooty" A. tumefaciens pGV2206; 2) - трансформація ліній, які здатні до регенерації, селективним геном. Таким шляхом було отримано регенераційні лінії люцерни і гороху і далі трансгенні рослини гороху з Ds транспозоном кукурудзи та з геном стійкості до фосфінотрицину. Присутність генів в геномі рослин було доказано за допомогою методів полімеразної ланцюгової реакції, блот-гібридизації за Саузерном, NPT II аналізу, аналізу GUS активності, імуноферментного аналізу (ELISA). Міжвидові соматичні гібриди Medicago sativa_+ M.varia і M.borealis+ M.lupulina були отримані за допомогою асиметричної гібридизації. Хромосомний аналіз та блот-гібридизація рибосомальної ДНК підтвердили гібридну природу отриманих ліній. Було проведено гістологічний аналіз процесу регенерації у конюшини, гороху та цукрового буряка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е50*440.4,022

Рубрики:

      
20.

Харченко І. О. 
Вирішення судом процесуальних питань в стадії виконання вироку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / І. О. Харченко ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено процесуальний порядок і зміст вирішення судом процесуальних питань у стадії виконання вироку. Розкрито зміст і предмет кримінально-процесуальної діяльності у стадії виконання вироку, проаналізовано її специфічні ознаки, висвітлено структуру стадії виконання вироку. Досліджено особливості звернення різних видів вироків до виконання. Зазначено про необхідність удосконалення законодавчого регламентування процесуальних повноважень судді у стадії виконання вироку. Розроблено класифікацію питань, що виникають і вирішуються судом на такій стадії. Досліджено особливості вирішення судом питань, що потребують доказування певних обставин, сформульовано пропозиції щодо запровадження пенітенціарного провадження. Запропоновано ряд змін до чинного кримінально-процесуального кодексу України та Проекту нового КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)79
Шифр НБУВ: РА378544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського