Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (63)Тематичний інтернет-навігатор (10)Наукова електронна бібліотека (399)Реферативна база даних (24524)Книжкові видання та компакт-диски (7918)Журнали та продовжувані видання (400)
Пошуковий запит: (<.>K=МЕРЕЖЕВ$<.>+<.>K=БЕЗПЕК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2691
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ляшенко І.Ю. 
Автоматизація бібліотечних процесів з використанням інформаційних мережевих технологій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.Ю. Ляшенко ; НАН України. Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського. — К., 1998. — 17 с. — укp.

Досліджені питання взаємозв'язаних процесів внутрішньої бібліотечної технології і процесів мережевої взаємодії книгозбірень та розроблені теоретичні засади для створення автоматизованої системи наукової бібліотеки з використанням Internet/Intranet технологій. Запропонована інформаційна технологія мережевої взаємодії книгозбірень України на основі он-лайнового комп'ютерного бібліотечного центру, а також методика оптимізації вибору комплексу технологічних засобів для автоматизації бібліотечних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч730.58

Рубрики:

      
2.

Клевцов О.Л. 
Автоматизація процесу експертизи інформаційно-керуючих систем АЕС за критеріями ядерної та радіаційної безпеки: автореф. дис...канд. техн. наук : 05.13.07 / О.Л. Клевцов ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано особливості розробки моделей і методів автоматизації процесу експертизи для оцінки безпеки інформаційно-керувальних систем (ІКС) АЕС, а також створення автоматизованої системи підтримки експертної діяльності (АСПЕД). Наведено модель експертизи ІКС АЕС за критеріями ядерної та радіаційної безпеки, класифіковані зауваження експертизи. Запропоновано структуру АСПЕД та окремих її модулів, зокрема бази знань з ІКС АЕС. Висвітлено метод незалежного диверсного аналізу надійності ІКС АЕС. Розроблено метод статистичної оцінки результатів виконаних експертиз ІКС АЕС, а також відповідний програмний модуль включено до складу АСПЕД. Охарактеризовано програмну реалізацію АСПЕД, яка є системою підтримки прийняття рішень експертами у разі оцінки безпеки ІКС АЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-05 н6 +
Шифр НБУВ: РА367264

Рубрики:

      
3.

Нурмахматов Д. 
Автоматизація управління великими гідроенергетичними системами з каскадами водосховищ: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Д. Нурмахматов ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розв'язано задачу підвищення якості та безпеки функціонування гідроенергетичних систем. Удосконалено методи автоматизованого керування каскадами водосховищ за умов дії зовнішніх збурень. Системно проаналізовано великі гідроенергетичні системи з каскадами водосховищ як об'єктів автоматизованого керування. Розроблено математичні моделі процесів керування з урахуванням запізнень та впливу зовнішніх збурень. Розроблено методику й обчислювальні методи ідентифікації робочих характеристик енергоблоків гідроелектростанцій і моделей річкового стоку за умов неповної інформації. Розв'язано задачу оптимального та локально-оптимального оперативного керування електричною виробленою потужністю та рівнями води в каскадах водосховищ. Синтезовано багатовимірні дискретні стабілізувальні та селективно-інваріантні регулятори рівня води в каскаді водосховищ. Запропоновано й обгрунтовано методику вибору їх структури та параметрів. Синтезовані багатовимірні компенсатори запізнень і збурень. Проведено імітаційне моделювання синтезованої системи автоматичного регулювання рівнів води у водосховищах каскада. Показано, що використання розроблених методів забезпечує суттєве зниження рівня впливу зовнішніх збурень на якість процесів керування гідроенергетичними системами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З570.2-5-05 +
Шифр НБУВ: РА361753

Рубрики:

      
4.

Скарга-Бандурова І.С. 
Автоматизована система підвищення безпеки функціонування екологічно небезпечних хімічних виробництв (на прикладі виробництва формаліну): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.С. Скарга-Бандурова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено методи математичного моделювання та засобів функціональної діагностики характерних порушень технологічних режимів хімічного виробництва. Досліджено специфічні зв'язки та сполучення несправностей матеріальної структури об'єкта з порушеннями технологічного процесу у аспекті побудови системи функціональної діагностики, що дозволяє розширити можливості традиційних моніторингових систем. Виявлено та класифіковано основні причини порушень і ускладнень технологічних режимів виробництва формаліну, базуючись на результатах оцінювання параметрів, зокрема з урахуванням невизначеності за запасами каталізатора. Запропоновано метод оперативного групування діагностичної інформації для визначення можливих стратегій пошуку несправностей, що дозволяє зменшити час пошуку найбільш небезпечних порушень. Модифіковано існуючі діагностичні алгоритми для одержання якісної та кількісної оцінки порушень режимів з урахуванням ступеня відхилення параметрів, що сприяє підвищенню стійкості системи допомилкових рішень і підвищенню точності пошуку несправностей. Розроблено алгоритмічне та програмне забезпечення системи діагностики та підтримки прийняття рішень щодо керування технологічною безпекою виробництва формаліну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л614.511 н6 +
Шифр НБУВ: РА345055

Рубрики:

      
5.

Кучеренко В.Є. 
Автоматизоване управління складними об'єктами за умов невизначеності на основі гібридних імітаційних моделей: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.Є. Кучеренко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше одержано розширену гібридну імітаційно-управляючу модель вирішення задач автоматизованого управління складними об'єктами, яка включає реляційну моель, модель нечітких баз знань, мережеву модель на основі Е-мереж та стохастичних потокових графів, модель на основі засобів математичного програмування з нечіткими алгоритмічними обмеженнями, що дозволяє підвищити вірогідність рішень за рахунок більш повного врахування чинників, що виникають за умов часткової невизначеності під час прийняття рішень. Створено мережеву імітаційно-управляючу модель на базі апарату удосконалених Е-мереж (Extended nets), в якій на відміну від існуючих введено кольори маркерів у позиції мережі, розширено функції обчислювальних позицій, запропоновано інтерпретовані метапозиції та метапереходи ієрархічної Е-мережі, що дозволяє управляти простором станів і структурою моделі та розширити функціональні можливості моделювання й автоматизованого управління складними об'єктами за умов часткової невизначеності. Удосконалено метод автоматизованого управління взаємодіючими процесами, в якому використано гібридну імітаційно-управляючу модель динамічними об'єктами та її подання, що дозволило включити модель у контур автоматизованого управління та реалізувати управління у реальному часі розвитку процесів. Удосконалено метод лінійного програмування шляхом введення нечітких алгоритмічних обмежень, що дозволяє вирішувати задачі математичного програмування за умов нечіткості вихідних даних для автоматизованого управління складними об'єктами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.96-01 +
Шифр НБУВ: РА349966

Рубрики:

      
6.

Місюра М. Д. 
Автоматизоване управління технологічним комплексом виробництва пива: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.07 / М. Д. Місюра ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Розглянуто математичні моделі основних технологічних процесів виробництва пива з позицій системного аналізу та синергетики, їх дослідження, що дозволило виявити системні тенденції поведінки об'єкта за умов зовнішніх і внутрішніх флуктуацій. Встановлено в часових рядах основних технологічних параметрів наявність областей детермінованого хаосу та стохастичності, що дало можливість визначити глибину прогнозування та встановити характерні прояви поведінки об'єкта. Для створення підсистеми прийняття рішення проведено когнітивне моделювання, що дало можливість визначити причинно-наслідкові зв'язки факторів, що впливають на основні процеси в пивоварному виробництві та розробити сценарії управління. Розроблено структуру автоматизованого управління технологічним комплексом виробництва пива, в якій реалізується мережева оптимізація та сценарії управління з інтелектуальною підсистемою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л876-5-05
Шифр НБУВ: РА376333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Майовець Є.Й. 
Аграрне підприємство в трансформаційній економіці України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.01 / Є.Й. Майовець ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 36 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні проблеми формування високоефективного аграрного підприємництва в Україні на етапі переходу до ринкової економіки. Описано механізм розвитку аграрного підприємництва, розкрито сутність основних понять і категорій. Визначено роль аграрного підприємництва у забезпеченні продовольчої безпеки країни. Проаналізовано структуру сучасного аграрного підприємництва, виявлено його найбільш ефективні організаційно-виробничі форми. Запропоновано концепцію стратегії утвердження інноваційної моделі розвитку аграрного підприємництва. Виявлено зміни у формуванні аграрного ресурсного потенціалу в трансформаційному періоді, проаналізовано його кількісні та якісні показники, розглянуто механізм оптимального використання. Досліджено соціальні аспекти розвитку аграрного підприємництва, визначено його вплив на сільський соціум. Обгрунтовано шляхи переходу до екологічно збалансованого аграрного підприємництва. Розкрито причини тінізації аграрної економіки, охарактеризовано її сучасні форми та розроблено заходи щодо обмеження даного процесу. Запропоновано новий механізм макроекономічної координації аграрного підприємництва за умов нестабільності перехідного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА352967

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
8.

Міронова В. Л. 
Адаптивна інтелектуалізація інформаційно-аналітичної технології з безпеки руху високошвидкісних транспортних засобів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 / В. Л. Міронова ; МОНМС України, Нац. трансп. ун-т. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше розроблено єдину інформаційну модель інформаційно-аналітичної технології з безпеки руху високошвидкісних транспортних засобів (ВТЗ), яка, на відміну від існуючих, відрізняється системно-онтологічним відображенням цілісності складних динамічних систем, елементи яких активно впливають на рівень безпеки руху ВТЗ на шляхах транспортно-дорожнього комплексу України. Вперше розроблено методику побудови інформаційно-аналітичного забезпечення, яка відрізняється від існуючих додатковими засобами адаптивної інтеграції базових інформаційних технологій інтелектуальних агентів транспортної системи, що підвищують рівень безпеки руху. Удосконалено методологію адаптивної інтелектуалізації мультиагентного діалогу шляхом побудови спеціалізованого ядра інформативно-аналітичної технології, що за умов невизначеності у поточній ситуації за допомогою служби обміну координаційними повідомленнями у розподіленій інтегрованій системі дозволяє інтелектуальним агентам системи приймати участь у корпоративному розв'язку конфліктних задач з оперативного підвищення рівня безпеки руху ВТЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О33-082.03 + О375
Шифр НБУВ: РА384158 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Чернова Н.Л. 
Адаптивні моделі оцінки та аналізу економічної безпеки регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н.Л. Чернова ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено концепцію оцінки й аналізу економічної безпеки регіону, що базується на адаптивних механізмах, які дозволяють запобігти виникненню загроз економічної безпеки регіону, локалізувати і, за можливістю, усунути їх дестабілізувальний вплив. Запропоновано комплекс адаптивних моделей оцінки, аналізу й прогнозування економічної безпеки регіону, що базується на базі методів багатовимірного статистичного аналізу, економетричного моделювання, адаптивної фільтрації, який дозволяє сформувати множину альтернативних варіантів рішень щодо управління економічною безпекою. Наведено модель класифікації загроз економічної безпеки регіону, яка забезпечує підвищення якості та точності діагностики загроз. Розроблено модель оцінки рівня економічної безпеки регіону, що дозволяє досягти зменшення розмірності вихідного простору показників без суттєвої втрати інформації й упорядкувати дану сукупність періодів розвитку регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-99 в610.22 +
Шифр НБУВ: РА323214

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Бичков А.С. 
Адміністративна відповідальність за порушення правил безпеки польотів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А.С. Бичков ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2010. — 15 с. — укp.

Досліджено теоретичні та прикладні питання адміністративної відповідальності за порушення правил безпеки польотів. Розглянуто історію її становлення, сучасний стан і перспективи розвитку. Проведено порівняльних аналіз національних правових норм з нормами права зарубіжних країн, європейськими та міжнародними стандартами в даній сфері. Виявлено наявніть серйозних недоліків і відсутність стабільності в адміністративній відповідальності за порушення правил безпеки польотів, що свідчить про незавершеність її становлення та необхідність реформування. Наведено пропозиції щодо її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)125.5 + Х819(4УКР)072.8
Шифр НБУВ: РА370743 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Циба Є. В. 
Адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. В. Циба ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 19 с. — укp.

Проаналізовано загальнотеоретичні проблеми адміністративної відповідальності за порушення правил перевезення пасажирів автомобільним транспортом (АТ.М). Досліджено суб'єктивні та об'єктивні елементи й ознаки складу адміністративних проступків у сфері перевезення пасажирів і вантажів АТ. Визначено та охарактеризовано адмістративно-процесуальний статус суб'єктів адміністративного провадження у справах про порушення правил перевезення пасажирів і вантажів АТ і систему стадій провадження у справах про адміністративні проступки в аналізованій сфері. Розроблено пропозиції та рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України у сфері перевезення пасажирів і вантажів АТ та забезпечення безпеки дорожнього руху загалом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА381689 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Донський В. В. 
Адміністративна відповідальність працівників ОВС за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. В. Донський ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 16 с. — укp.

Досліджено сучасний стан правового регулюваня адміністративної відповідальності працівників ОВС за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху. Вперше дану адміністративну відповідальність визначено як примусове, з додержанням встановленої процедури, застосування правоможним суб'єктом адміністративних і дисциплінарних стягнень до працівників ОВС за порушення передбачених чинним законодавством правил, норм і стандартів, що діють у сфері безпеки дорожнього руху. Запропоновано критерії визначення виду та меж поєднаної відповідальності працівників ОВС за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху: службова характеристика працівника, систематичність вчинення працівником правопорушень у сфері дорожнього руху, наявність та обсяг заподіяних працівником матеріальних і моральних збитків. Надано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства у разі застосування адміністративних та дисциплінарних санкцій до працівників ОВС, які вчиняють проступки цього виду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х819(4УКР)112.010.210.7
Шифр НБУВ: РА383086 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Марченко Б.М. 
Адміністративна діяльність Державної прикордонної служби України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Б.М. Марченко ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено повноваження й основні функції Державної прикордонної служби України, обгрунтовано теоретичні засади організації її адміністративної діяльності. Визначено основну мету та завдання даного виду діяльності, розглянуто форми та методи її реалізації. Проаналізовано міжнародний досвід діяльності прикордонних відомств, розглянуто проблеми та перспективи модернізації адміністративної діяльності Державної прикордонної служби України за умов інтеграції країни до ЄС з урахуванням світових тенденцій охорони державних кордонів і потреб забезпечення їх безпеки. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавства про регулювання адміністративної діяльності Державної прикордонної служби України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ц68,8(4УКР)1-5 + Х819(4УКР)112.038 +
Шифр НБУВ: РА369268

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Цвігун 
Адміністративний нагляд органів внутрішніх справ у сфері забезпечення громадського порядку і громадської безпеки: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Дмитро Петрович Цвігун ; Національна академія внутрішніх справ України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4Укр)112.011.031
Шифр НБУВ: РА320550

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Комзюк А.Т. 
Адміністративний примус в правоохоронній діяльності міліції в Україні: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / А.Т. Комзюк ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 37 с. — укp.

Визначено місце адміністративного примусу (АП) у системі методів правоохоронної діяльності міліції. Проаналізовано правові засади застосування міліцією АП для забезпечення прав і свобод громадян та прав і чинних інтересів юридичних осіб. Наведено заходи, що застосовуються з метою забезпечення громадського порядку та безпеки за надзвичайних обставин. Визначено види та нормативні та фактичні підстави заходів адміністративного припинення, застосовуванні міліцією. Розглянуто особливості адміністративно-юрисдикційної діяльності міліції, її завдання та зміст. Наведено оригінальну класифікацію складів адміністративних правопорушень. Вивчено питання здійснення міліцією провадження у справах про адміністративні проступки. Розроблено теорію АП як методу правоохоронної діяльності, сформульвано рекомендації, спрямовані на удосконалення правових засад та практики застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 +
Шифр НБУВ: РА322110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Легеза Є. О. 
Адміністративні послуги, що надаються міліцією громадської безпеки: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Є. О. Легеза ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та правові засади надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки. Проаналізовано теоретичне та нормативно-правове підгрунтя поняття адміністративних послуг в Україні. Наведено визначення категорій "адміністративні послуги, що надаються міліцією громадської безпеки" та "процедура надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки", розкрито ознаки цих формулювань. Охарактеризовано класифікацію, державні стандарти (критерії) оцінювання якості та процедуру надання таких послуг. Наведено пропозиції та рекомендації до нормативно-правових актів щодо надання адміністративних послуг міліцією громадської безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013 + Х819(4УКР)112.033.2
Шифр НБУВ: РА383327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Омельянчик С. В. 
Адміністративно-деліктологічна характеристика особи правопорушника, що посягає на громадський порядок і громадську безпеку: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / С. В. Омельянчик ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 18 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-правові та деліктологічні погляди на особу правопорушника. Сформульовано визначення особи адміністративного правопорушника (АП). Розглянуто класифікацію та типологію особи АП. Визначено структурну характеристику особи АП. Вдосконалено методику вивчення та проведено практичне деліктологічне дослідження особи АП, який посягає на громадський порядок і громадську безпеку. Розкрито зарубіжний досвід запобігання правопорушенням у даній сфері. Запропоновано законодавчі й організаційно-управлінські рекомендації для вдосконалення запобігання адміністративної деліктності в галузі громадського порядку та громадської безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)07 + Х883.9(4УКР)711.19
Шифр НБУВ: РА374617 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Троянський О.А. 
Адміністративно-запобіжні заходи в діяльності правоохоронних органів України (організаційно-правовий аспект): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.А. Троянський ; Держ. НДІ М-ва внутр. справ України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено адміністративно-запобіжні заходи, які застосовуються правоохоронними органами, зокрема, проаналізовано порядок їх застосування з метою безпосереднього виявлення та запобігання правопорушенням і забезпечення громадського порядку та громадської безпеки за надзвичайних обставин, а також досліджено співвідношення адміністративно-запобіжних заходів з іншими заходами адміністративного примусу. Акцентовано увагу на аналізі національного законодавства, яке регламентує застосування адміністративно-запобіжних заходів. Розкрито розвиток правових і процесуальних досліджень адміністративно-запобіжних заходів. Проаналізовано міжнародний досвід правового регулювання адміністративно-запобіжних заходів, що застосовуються правоохоронними органами країн ЄС і СНД. Визначено основні напрями вдосконалення практики застосування адміністративно-запобіжних заходів, а також розроблено рекомендації, щодо вдосконалення законодавства, яке регламентує застосування правоохоронними органами цих заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 +
Шифр НБУВ: РА368350

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ярмакі Х.П. 
Адміністративно-наглядова діяльність міліції в Україні: Автореф. дис... д- ра юрид. наук: 12.00.07 / Х.П. Ярмакі ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2007. — 41 с. — укp.

Висвітлено сутність, правові засади, види, форми, методи, напрямки та процедури адміністративно-наглядової діяльності міліції в Україні, а також шляхи її удосконалення. Охарактеризовано повноваження, визначено форми, методи діяльності міліції щодо здійснення адміністративного нагляду в сферах забезпечення громадського порядку, безпеки дорожнього руху, дотримання правил дозвільної та паспортно-реєстраційної систем, а також адміністративного нагляду за особами, звільненими з місць позбавлення волі. Сформульовано пропозиції та рекомендації щодо внесення конкретних змін і доповнень до чинного законодавства, яке регулює адміністративно-наглядову діяльність міліції в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 +
Шифр НБУВ: РА348710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Голубєва Г.К. 
Адміністративно-правова кваліфікація порушень водіями правил експлуатації автотранспортних засобів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.К. Голубєва ; Нац. ун-т Держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, законодавчі та практичні проблеми адміністративно-правової кваліфікації порушень водіями правил експлуатації автотранспортних засобів. Проаналізовано юридичний склад адміністративних проступків, відповідальність за які передбачено ст.ст. 121, 121-1 КУпАП. На підставі вивчення й узагальнення практики діяльності Державної автомобільної інспекції, судів загальної юрисдикції, а також з урахуванням результатів опитувань водіїв транспортних засобів усіх категорій та уповноважених суб'єктів кваліфікації обгрунтовано необхідність внесення змін до чинного КУпАП, Правил дорожнього руху, нормативних актів Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства транспорту та зв'язку України, державних стандартів України. Розроблено методичні рекомендації щодо удосконалення нагляду співробітниками Державної автомобільної інспеції за безпекою дорожнього руху.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.1 +
Шифр НБУВ: РА358307

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського