Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (19)Наукова електронна бібліотека (176)Реферативна база даних (974)Книжкові видання та компакт-диски (444)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>K=ТЕХНОЛОГІЧНА$<.>+<.>K=РЕВОЛЮЦІЯ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 129
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Молчанова Ю.В. 
Агробіологічна і технологічна оцінка нових технічних форм винограду селекції ІВіВ ім. В.Є.Таїрова: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.08 / Ю.В. Молчанова ; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". — Ялта, 2002. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання виділення на підставі агробіологічної та технологічної оцінки 12 нових стійких гібридних форм технічного винограду селекції Інституту винограду і вина ім. В.Є.Таїрова перспективних для сортаменту винограду України і селекційних цілей. Встановлено ступінь стійкості проти морозу та порівняльну стійкість вегетативних і генеративних органів куща проти мілдью, оїдіуму, гнилі ягід і чорної плямистості - найбільших грибних хвороб у степовій зоні півдня України. Визначено особливості варіювання головних селекційних ознак і рівень їх стабільності. Доведено принципову можливість виділення серед нових гібридних форм високопродуктивних, придатних для виготовлення якісних сухих вин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П26-275.11-47 + П26-275.9-47 + У9(4Укр)325.154.2
Шифр НБУВ: РА317079 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Разгонова О.В. 
Агробіологічна і технологічна оцінка сортів винограду Перлинка, Празднічний Магарача, Ай-Петрі і Кафа в західній предгірно-приморській зоні виноградарства Криму: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.08 / О.В. Разгонова ; УААН. Ін-т винограду і вина "Магарач". — Ялта, 2005. — 18 с. — укp.

Здійснено агробіологічне та технологічне вивчення нових сортів винограду, а саме, "Перлинка", "Святковий Магарача", "Ай-Петрі" і "Кафа" у західній передгірно-приморській зоні виноградарства Криму з метою виділення найперспективніших сортів для вирощування за даних умов. Установлено їх високу продуктивність і врожайність у даній зоні. За силою росту нові сорти визначено як сильнорослі з високим ступенем визрівання однолітних пагонів. З'ясовано, що сорти "Святковий Магарача" і "Кафа" виявляють підвищену стійкість до розповсюджених хвороб мілдьї, оїдіуму, сірої гнилі. Визначено високу кількість біологічно-активних речовин у свіжих ягодах всіх нових сортів винограду, з яких виготовляють високоякісні столові, а за наявності відповідних кондицій урожаю - міцні та десертні вина. Виявлено, що рентабельність вирощування сортів "Перлинка", "Святковий Магарача" і "Кафа" удвічі перевищує у даній зоні сорти "Аліготе ", "Первісток Магарача", "Каберне-Совіньон" і "Антей магарачський".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П26-36(4УКР-6КРИ) +
Шифр НБУВ: РА338949

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Юшко В.Л. 
Апаратурно-технологічна розробка сумісного виробництва етилбензолу і кумолу на базі етилен-пропіленових фракцій: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.05.13 / В.Л. Юшко ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 1999. — 50 с. — укp.

Установлено, що застосування ефективної ресурсо- й енергозберігаючої технології та апаратури у виробництві етилбензолу і кумолу методом суміщеного алкілування бензолу етилен-пропіленовими фракціями в присутності хлориду алюмінію дозволяє підняти техніко-економічні показники цього виробництва на рівень сучасних досягнень. Розроблено нову абсорбційно-десорбційну апаратуру очистки етилен-пропіленових фракцій методом фізичної абсорбції трибутилфосфатом. Розроблено нову реакційну апаратуру суміщеного алкілування бензолу очищеними етилен-пропіленовими фракціями в присутності хлориду алюмінію. Створено науково обгрунтовані методи їх розрахунку, конструювання і проектування. Здійснено розробку, випробування та промислове упровадження запропонованих апаратів і технологічних установок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л523.033.2

Рубрики:

      
4.

Грицюк В.М. 
Військова організація та воєнне мистецтво скіфів: Автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / В.М. Грицюк ; Нац. акад. оборони України. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Вперше у вітчизняній історіографії здійснено комплексну реконструкцію організаційних та функціональних компонентів скіфського війська, запропоновано періодизацію виникнення та розвитку військової організації скіфів. Проаналізовано природні умови скіфського часу та їх вплив на розвиток воєнної справи. Систематизовано знання про війни за участю скіфів, уточнено та обгрунтовано хронологію їх походів до Передньої Азії у VII ст. до н.е., виявлено особливості скіфського воєнного мистецтва. Зроблено спробу дослідити систему забезпечення воєнних дій скіфського війська. На підставі оцінки кардинальних змін у комплексі озброєння, військовій організації, способах та прийомах ведення бойових дій зроблено припущення про те, що у скіфський період відбулась революція у воєнній справі на теренах Південно-Східної Європи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(2)233 + Ц8г + Ц35(0)3 +
Шифр НБУВ: РА331727

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
5.

Малишенко Л.О. 
Впровадження електронної демократії: концептуальні підходи та особливості процесу реалізації в Україні: автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.02 / Л.О. Малишенко ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 18 с. — укp.

Здійснено комплексний аналіз процесів впровадження засад електронної демократії з визначенням особливих характеристик цього процесу в Україні на сучасному етапі. Визначено основні характеристики електронно-демократичної парадигми, до яких відносяться наявність мережного характеру, всеохоплення та технологічна складність процесу. Проаналізовано характерні ознаки форм електронної демократії та визначено їх негативні аспекти. Вивчено напрями формування електронної демократії в Україні та умови її реалізації, якими виступають мережна організація суспільства, ефективно працюючий зворотній зв'язок і високий рівень технологічної оснащеності державного апарату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф023 + Ф3(4УКР)6 +
Шифр НБУВ: РА366780

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Уханова І.М. 
Гігієнічна та технологічна оцінка підлог і їх вплив на продуктивність та здоров'я корів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 16.00.06 / І.М. Уханова ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Наведено оцінку підлог різних конструкцій (гігієнічна, санітарно-токсикологічна, мікробіологічна), проаналізовано їх вплив на мікроклімат, клініко-фізіологічний стан та продуктивність корів. Досліджено етологію корів, їх захворюваність на мастити і санітарну якість молока, висвітлено ефективність утримання тварин на підлогах з теплозахистом. Наведено рекомендації щодо використання полімерних плит для покриття підлог та підвищення продуктивності тварин, поліпшення фізіологічного статусу корів та енергозбереження на підприємствах з виробництва молока.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П811.541 +
Шифр НБУВ: РА336398

Рубрики:

      
7.

Офіцинський Р.А. 
Державотворчий процес в Україні 1991 - 2004 років (на матеріалах періодики Заходу): Автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / Р.А. Офіцинський ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2006. — 36 с. — укp.

Здійснено комплексний теоретичний і фактологічний аналіз політичних перетворень в Україні відповідно до вимог західної цивілізації. Для вивчення історичних процесів незалежної України (1991 - 2004) запропоновано "європейську парадигму". Даний період поділено на два етапи, а саме: прийняття Конституції 28 червня 1996 р. і помаранчева революція (листопад - грудень 2004 р.). Установлено, що політичні зміни у незалежній Україні є органічною частиною постсоціалістичної модернізації суспільства та корегуються інформаційними, дипломатичними й економічними інструментами розвинутих країн. Обговорено "вестернізаційний стандарт" у межах однієї цивілізації. Розглянуто питання щодо утворення Державною владою України академічного Інституту Європи, а також запровадження на історичних факультетах нормативного курсу "Історія незалежної України".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-5 + Х809(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА343181

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Мазур І.І. 
Детінізація економіки в трансформаційних суспільствах: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.01 / І.І. Мазур ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 40 с. — укp.

На підставі комплексного аналізу досліджено теоретико-методологічні засади тіньової економіки, розроблено концептуальні підходи, а також наведено пропозиції щодо шляхів і способів детінізації економіки у трансформаційних суспільствах. Досліджено наукові теорії вчених різних економічних шкіл щодо проблеми тіньової економіки. Виявлено головні причини поглиблення та розширення тіньової економіки у таких суспільствах, що полягають у порушенні чинного законодавства та більшою мірою - у його невідповідності реаліям. Зазначено, що чинниками поширення тінізації економіки є недосконалість інституційного середовища, зокрема, відсутність відповідних норм виробничої поведінки для підприємців внаслідок лобіювання корпоративних інтересів під час прийняття законів, неефективність регуляторної політики підприємницької діяльності, інституціалізація тіньової економічної діяльності, недосконалість податкової системи, несформованість конкурентного середовища, корупційні відносини між суб'єктами економічної діяльності. Обгрунтовано наявність у структурі тіньової економіки нової складової - комунікаційної тіні, існування якої пояснюється сучасними процесами глобалізації, зокрема, інформаційною та комунікаційною революціями, які зумовили виникнення Інтернету як віртуального спілкування за умов компресії часу та простору, а відтак - для можливості приховування будь-якої економічної діяльності з метою одержання прибутків завдяки ухиленню від оподаткування. Запропоновано визначення категорій "тіньова економіка", "неформальна економіка", "прихована економіка", "підпільна економіка", "детінізація економіки", "легалізація економіки". Обгрунтовано об'єктивний характер тіньової економіки та критеріальну ознаку спонукальних мотивів тінізації економіки. Визначено мотивацію щодо "втечі" капіталу з України за кордон та запропоновано практичні рекомендації щодо шляхів і способів детінізації економіки у трансформаційних суспільствах за умов глобалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.336 +
Шифр НБУВ: РА352326

Рубрики:

      
9.

Рудніченко Н.М. 
Дискурс електронних засобів масової комунікації в інформаційному суспільстві: автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.15 / Н.М. Рудніченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

На підставі комплексного лінгвістичного аналізу структури та функцій електронних засобів масової комунікації в інформаційному суспільстві вперше досліджено взаємодію мовних і позамовних чинників у становленні Інттернет-дискурсу "Помаранчева революція" як мовно-інформаційного феномену у контексті впливу даного утворення на формування національно-мовної картини світу його учасників. Розкрито особливості динаміки становлення нового національно-маркованого атрибутивного концепту "ПОМАРАНЧЕВИЙ"/"ОРАЖНЖЕВЫЙ"/"ORANGE", вербалізованого у текстах електронних суспільно-політичних видань України ("Українська Правда", www. pravda. com.ua), Російської Федерації ("Полит. Ру", www.polit.ru) та Великої Британії ("Guardian Unlimited", www.guardian. co.uk), проведено асоціативний експеримент серед читачів даних Інтернет-видань, на підставі результатів якого з'ясовано їх національно-специфічне розуміння його концептосфери. Проаналізовано вербальну складову Інтернет-дискурсу "Помаранчева революція" за критерієм діахронічної стійкості, описано структуру медіа-особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш107.715 + Ш12-715 +
Шифр НБУВ: РА362880

Рубрики:

      
10.

Титов С.В. 
Дослідження і розробка процесу конверсії шламу дистиляції у виробництві кальцинованої соди з метою вироблення карбонатної сировини для синтезу цементного клінкеру: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.13 / С.В. Титов ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 1998. — 26 с. — укp.

Рукопис містить розробку процесу, технології і апаратурного оформлення методу переробки шламу дистиляції содового виробництва на якісну карбонатну сировину для синтезу цементного клінкеру. Запропонований метод переробки, досліджені закономірності процесів, що покладені в основу методу, створені математичні моделі. На основі досліджень розроблена апаратурно-технологічна схема процесу. Досліджені властивості шламу конверсії, доведена ефективність його використання в виробництві цементу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л272.240.9

Рубрики:

      
11.

Маклюк О.М. 
Еволюція королівської влади та управління в Англії при ранніх Тюдорах: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / О.М. Маклюк ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 19 с. — укp.

Встановлено, що на етапі раннього абсолютизму особливого значення та сили набуває особистість самого монарха. Виявлено, що процеси державотворення в Англії першої половини XVI ст. супроводжувалися змінами, а саме еволюцією середньовічних органів влади та створенням нових установ. Проаналізовано розвиток судово-адміністративної та фінансової системи держави, зроблено аналіз зарубіжних концепцій: "Король в парламенті", "Тюдорівська революція в управлінні".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕЛ)43-502
Шифр НБУВ: РА317486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Мішина І.Г. 
Економічна безпека в умовах ринкових трансформацій: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / І.Г. Мішина ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади аналізу економічної безпеки та напрямки її забезпечення на базі стабілізації розвитку реального сектору економіки. Визначено суть економічної безпеки як категорії, якій притаманні системні ознаки. Проаналізовано ієрархічну декомпозицію в системі економічної безпеки. Обгрунтовано концептуальні підходи до створення системи показників економічної безпеки та їх межових значень з урахуванням здобутків різних економічних шкіл і реального стану економіки країни. На підставі результатів проведених внутрішнього та зовнішнього моніторингів стану економічної безпеки визначено пріоритетні напрямки підвищення її рівня, якими є технологічна, інвестиційна, продовольча складові. Розроблено принципи, рекомендації та механізми забезпечення економічної безпеки реального сектору економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.20 + У9(4УКР)0-995 +
Шифр НБУВ: РА354612

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Гірнича справа   
13.

Волобаєв І.В. 
Збагачуваність та технологічна типізація золотовмісних руд України: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.08 / І.В. Волобаєв ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2003. — 20 с. — укp.

Розглянуто основні особливості речовинного складу золотовмісних руд України, що впливають на їх збагачуваність, описано технологічні властивості золотих руд. Наведено визначення системи технологічної класифікації золотовмісних руд країни, технологічну оцінку класу руди залежно від відносної цінності золота в ній, технологічного типу, різновиду на підставі визначення характеру форм упорності для упорних руд і технологією вилучення золота для легкозбагачуваних руд.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И41,334 +
Шифр НБУВ: РА328058

Рубрики:

      
14.

Новакова Н.О. 
Ідеї еволюції та революції в українській політичній думці кінця ХІХ - початку ХХ сторіччя: автореф. дис... канд. політ. наук : 23.00.01 / Н.О. Новакова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Проаналізовано основний зміст і особливості ідей еволюції та революції в українській політичній думці кінця XIX - початку XX ст. Показано, що особливості трактування процесу суспільно-політичної еволюції в українській політичній думці даного періоду полягають у розумінні еволюції як багаторівневого нелінійного процесу, поглибленому дослідженні її чинників і ефективності, у порівнянні з революцією для виокремлення оптимального шляху суспільного розвитку. Визначено q охарактеризовано три основні підходи до інтерпретації поняття "революція", а також встановлено та систематизовано основні ідейні компоненти концепцій суспільно-політичної еволюції в українській політичній думці кінця XIX - початку XX ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4УКР)5/6 +
Шифр НБУВ: РА367103

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Москаль Г.Г. 
Інститут тимчасового генерал-губернатора в Україні у кінці ХІХ - на початку ХХ ст.: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Г.Г. Москаль ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено інститут тимчасового генерал-губернатора на українських землях, що входили до складу Російської імперії, соціально-політичні чинники його утворення, організаційно-правові засади функціонування тимчасових генерал-губернаторств, їх практичну діяльність. Проаналізовано специфіку компетенції тимчасового генерал-губернатора, її зміни протягом останніх десятиріч ХІХ - початку ХХ ст. Висвітлено основні етапи існування тимчасових генерал-губернаторств на території України: період політичної кризи наприкінці 1870-х - на початку 1880-х рр.; перша російська революція 1905 - 1907 рр.; Перша світова війна. Розглянуто особливості правового статусу тимчасового генерал-губернатора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф1(4Укр33)51 + Т3(4Укр33)5-53 + Х2(4Укр)51-523.71
Шифр НБУВ: РА319949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Лісова К. С. 
Історія державності України в дослідженнях української наукової еміграції (1920-1945 рр.): автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.06 / К. С. Лісова ; Переяслав-Хмельниц. держ. пед. ун-т ім. Г. Сковороди. — Переяслав-Хмельницький, 2010. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено наукову спадщину українських учених-емігрантів щодо окремих проблем становлення та розвитку історії державності України. Розкрито наукові погляди істориків-емігрантів щодо українського минулого, як складової та невід'ємної частини української історіографії. Особливу увагу приділено таким періодам української історії, як Київська Русь, Галицько-Волинська держава, Литовсько-Руське князівство, Козацько-гетьманська держава й Українська революція 1917 - 1921 рр. Визначено роль українських наукових емігрантських установ і товариств у справі організації дослідницької праці в галузі історії України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т1(9=УКР)6 + Х. г(4/8=УКР)6 + Т3(4УКР)0-5 + Х2(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА373400 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
17.

Андрощук І.П. 
Методика технологічної підготовки учнів старших класів сільських загальноосвітніх навчальних закладів: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / І.П. Андрощук ; Ін-т проф.-техн. освіти АПН України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

З використанням лекційно-практичної, інтерактивної та проектної систем навчання розроблено й апробовано методику технологічної підготовки учнів старших класів сільських загальноосвітніх навчальних закладів за умов профільного навчання. Досліджено вплив агропромислового виробництва на технологічну підготовку старшокласників навчальних закладів сільської місцевості. Розкрито зміст поняття "технологічна підготовка", охарактеризовано її сучасний стан. Визначено компоненти, критерії та рівні сформованості готовності старшокласників до сільськогосподарської діяльності. Обгрунтовано доцільність та ефективність використання модульного підходу для розробки програми з основ сільськогосподарського виробництва для учнів старших класів сільських загальноосвітніх навчальних закладів. Створено й експериментально апробовано моделі організації профільної технологічної підготовки старшокласників сільських загальноосвітніх навчальних закладів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч421.203.3 + Ч421.204 +
Шифр НБУВ: РА353687

Рубрики:

      
18.

Ліннік В.С. 
Обгрунтування і розробка системи ресурсозберігаючих технологічних рішень та способів утримання молодняка при інтенсивному виробництві яловичини: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.04 / В.С. Ліннік ; Ін-т тваринництва УААН. — Х., 2000. — 33 с. — укp.

Проведено розробку й експериментальне вивчення системи нових ресурсоощадних способів утримання, пристроїв і технологічних прийомів інтенсивного вирощування та відгодівлі бичків червоної степової породи в південному регіоні України. Проаналізовано інтенсивність росту бичків та оплату кормів приростами живої маси, енерговитратність виробництва 1 ц яловичини на всіх етапах технологічного циклу від постановки 20-денних телят до реалізації відгодованих 18 - 24-місячних тварин з живою масою 500 - 600 кг, а також витрати праці операторів, собівартість і рентабельність виробництва яловичини за умов використання існуючих і нових способів утримання. Досліджено особливості мікроклімату в приміщеннях, поведінку тварин, забійні показники, хімічний склад та якість яловичини. Встановлено високу ефективність розроблених нових способів утримання бичків і пристроїв з метою обслуговування тварин. Спрогнозовано енерговитратність та економіку виробництва 1 ц яловичини за умов використання вивчених способів утримання тварин за повний технологічний цикл. У південній зоні України найбільш вигідною за енерговитратністю виявилась технологічна послідовність, за якої на І та ІІ періодах вирощування телят утримували в групових станках із поліпшеними боксами, а на заключному етапі відгодівлі використовували нову глибоку підстилку з дренажем у реконструйованому приміщенні з новим вітрозахистом годівельного майданчика, або відгодовували в удосконалених стійлах з новими прив'язями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-44
Шифр НБУВ: РА312253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Гірнича справа   
19.

Жолудєв С.В. 
Обгрунтування технологічних параметрів підземної газифікації та спалювання бурого вугілля з використанням підземних вод: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.15.02 / С.В. Жолудєв ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Відзначено, що одним зі способів удосконалення підземної розробки вугілля може бути використання теплоносія підземних вод. Установлено, що найбільш точно режим відображається у разі урахування фазових перетворень даних вод. Обгрунтовано, що раціональна технологічна схема енергетичного модуля піземного спалювання вугілля (ПСВ) складається з компонентів, а саме: порідного теплообмінного робочого горизонту, розкриваючих каналів, які з'єднують робочий горизонт з поверхнею, рухомого теплоносія, технічного комплексу на поверхні. На підставі проведеного аналізу існучих типів енергоустановок показано, що турбокомпресори доцільні для використання у модулі ПСВ за низьких температур теплоносія.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: И310.47 +
Шифр НБУВ: РА361130

Рубрики:

      
20.

Шинкарьова 
Організаційно-технологічна модель удосконалення первинної медико- санітарної допомоги (на прикладі сільського населення Харківської області): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / Ірина Михайлівна Шинкарьова ; Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)2 + Р11(4УКР)79
Шифр НБУВ: РА365780

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського